Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

pandácska!
mivel te pesten fogsz szülni én tanácsot ilyen irányban nem tudok adni!
én Gyulán fogok szülni az első fiamat is ott szültem és csupán azért mert az egyik ismerősöm ajánlott egy orvost aki végül is az én orvosom is lett!!!
semmi pénzért nem mennék máshova szülni teljesen megbízok az orvosomban és szerintem ez mindennél fontosabb!!!

szerintem olyan orvost válasz illetve olyan kórházat ahova szívesen mész ahol tudod hogy te leszel az első a te igényeidet nézik illetve a babáét!!!
sok sikert a választáshoz!!!

tündi23
 
 


Pandácska :D

Én eddig 4 Bp-i kórházat ismerek és 3 helyen tudok dokit is ajánlani, de nem tudom, itt leírhatom-e nyíltan vagy inkább pü-ben. Azt meg nem tudom, hogy kell :oops: :roll: :oops: :oops:

Kép
Kép
kismok
 
 


Tündi :D
Nem mondták még, hogy kisfiú lesz-e v. kislány, pedig már nagyon jó lenne tudni!
A köv. uh csak a 30. héten lesz, addig én nem bírom ki. Szeretnénk elmenni 4d-re, amire azt tanácsolták, hogy a 22. hét után menjünk, úgyhogy addig biztos nem tudjuk meg a nemét.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 

 
 

Köszönöm Tündi!

Kismok,
Esetleg ha emailre megírnád bubikam1@freemail.hu megköszönném! Van már egy tippem de kiváncsi lennék a te véleménydre is!
Vendég
 


Kismok :)
Örülök, hogy kiderült, mi a gond. Remélem, mindegyik mag szépen kijön.

Pandácska :)
Én az Istvánban szültem mindkét lányomat, és most is ott fogok szülni. A dokim már a terhességeim előtt megvolt, és nagyon szeretem őt. Így kerültem ebbe a kórházba.

Boboka :)
Lehet, hogy kislány a kis szégyenlős? Én is csak a 30. héten tudtam meg, hogy kislány.

Cirkuszka :)
Drukk mára!
Pocifájás normális.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


szép jó reggelt!

boboka!
akkor még titkolózik a manótok!
mi is megyünk 4d-re kb. a 24.héten és én is nagyon várom és igazából majd akkor elhiszem hogy ki lakozik a pocakomban az a vizsgálat azért mégis pontosabb és nekünk annak idején Bencét is ott mondták meg biztosra!!!!
de akkor már nem olyan sokat kell várnotok!!!!!

pandácska!
nincs mit!
remélem a legjobb kórházat és orvost sikerül kiválasztanod!!!!

cirkuszka!
drukk hogy ma minden rendben legyen!!!

szép napot mindenkinek!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Koszi hogy drukkoltok, de csak holnap megyek f10re, annyira de annyira izgulok :oops: :oops: ugye nalunk a babus kesobb fogant mint amikor a pé volt, igy szerintem meg csak egy petezsak lesz lathato, de nagyon boldog lennek ha mar lenne szivhang!

Panda! En a Kutvolgyibe megyek vissza, csak annyira nem tudom mi a helyzet veluk, igy nekem is keresgelni kell!

Majd irok hogy mi volt, most egy csomo dolgom van de csak ovatosan 8)

Szep Napot Nektek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!
Rókakoma sátrat vert nálam, pedig mindenki azzal bíztatott, hogy a 12. hét után tuti elmúlik a hányinger. :(
Megvettem az első kismama nadrágot meg felsőt naciból 34-es kellett és még hízhatok bele.

Boboka: Mi a múlthéten voltunk 4D-n és a 20. hétre beszéltük meg az uh-os nővel mert akkor a leg időszerűbb a nagy genetikai uh. Engem az SZTK-s uh nem igazán nyugtatott meg, ezért akartam elmenni és minden apró porcikáját megnézhettem, még az újjait is meg lehetett számolni. A nődokik előszerettel mondják, hogy elég a 28-29. hétem mert akkor látványos, de szerintem így az elején a 12-13. hét körül is igen megynyugtató. :)

drumka
 
 


Jujj csajok!!!

Egy pár naoig nem jövök és......Hurrá


Rejtjel, Mary :D

Szívből gratulálok Nektek!!! Sok örömet és boldogságot+nagyon jó egészséget kívánok!!!!!!!

Szilva :D

Olyan szép lett Boldi vacka!!! Jó, hogy már itt tartassz!!!4

Tiza :D

Ez tényleg szar élmény lehetett, engem így távolból is megérintett!

Nelli :D

Domcsiért szurkolok!!!!!+++++++++

Tündi :D

Gratulálok a fiúcskához és a köv. vizsgához sok sikert!!!

Üdv Mindenkinek!!!


Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Csajok!
Feltettem ide a 4D uh-ot ide akit érdekel még 23 órát fent lesz.
http://www.fileposta.hu/f.do?l=3b6eEfEd ... 57185&sf=t

drumka
 
 


drumka, tudom mit érzel, én betöltöttem a 16.hetet, mikor elhagyott a rókakoma :D
Tiza, milyen az otthonlét? Könnyen meglehet ám szokni :lol:
Képzeljétek hétvégén olyan szinten kijött az aranyerem, hogy tegnap már nem bírtam ülni, ma meg már úgy mentem mint aki becsinált :oops: Kegyetlenül fáj, és az az érdekes, hogy nincs is székrekedésem, teljesen helyrejöttem már több mint 1 hónapja.Gyógyszertárban vettem kenőcsöt. Nemtudom mi lesz szülés után, lehet hogy majd magam után húzom :oops: :cry:
Párom ráütött a fenekemre, és komolyan csillagokat láttam, na aztán kapott ám :lol: :lol:
cirkuszka, drukkolunk holnapra :wink:
én szerdán randizok a dokimmal, már nagyon várom :wink:
csajok valaki itta a Laktoherb teát?
Tündi, találtatok másik albérletet?
Tündi 23, aztaaaa, már a 20.hétnél vagy :shock: mintha most lett volna a napokban, hogy állandóan savanyúkáposztáztál tejjel :lol:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok Lányok :)
Nem írtam pénteken az én híreimet, mert az a kismamik napja volt :P
Viszont, meg van a programozott császárom időpontja.
Tehát, ha előbb nem indul be a szülés, akkor a jövőhét csütörtökön már a karomban tarthatom Boldikát :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


sziasztok!

szilva!
bocsika a kérdésért de hogyhogy programozott császárral fogsz szülni és miért????
persze csak ha nem vagyok túl indiszkrét!!!
azért érdekelne mert én is császáros leszek de még nem tudom hogy fog ez menni csak azt tudom hogy nem nagyon akarja kivárni a dokim a kiírt időpontot!!!

köszike!!

tündi23
 
 


Hú, mennyit írtatok a hétvégén és milyen mozgalmas volt.

Rejtjel, Mary :lol:
Gratulálok mindkettőtöknek és minden jót kívánok a babáknak is. Reméljük hamarosan többet is tudunk rólatok.

Szilcsi :)
Miért kell csaszi, a szemed miatt? Rémlik valami. Jaj, az a csütörtök mindjárt itt lesz és anyuci leszel. Nem izgulsz? Én már nagyon kezdek.
Hiába az első munka nélküli nap már reggel fent voltam 5-kor. 5.50-től már tornáztam, aztán takarítás, mosás, főzés. Elmentem pedikűröshöz, mert már végképp nehezemre esett a lábmanikűr. Délután megint takarítás, vasalás. Tiszta hülye vagyok, hogy mindent egy nap alatt akarok megcsinálni. Persze még jut a többi napra is.

Bogáncs :)
Én is még a hatása alatt vagyok a csütörtökinek, sz@r élmény volt. Remélem legközelebb nem látok ilyesmit.

Tüncsi :)
Persze, hogy bejöhetsz a kórházba, de azért reménykedek, hogy addig nem szülök meg. Nem is írtam a homeós bogyókkal hogy jártam a Széchenyi téren. Kifogtam a világ legbunkóbb gyógyszertárosát. Mindenbe belekötött, végül kértem Urtica urenst és Arnica montanat, erre kérdezi, hogy milyen koncentrációba írta fel a doktor úr. Csak néztem bután, mondom, hogy a védőnő tanácsolta, de azt sem tudom mi ez és nem tudna-e ő segíteni a kiszerelésben és használatban. Nem volt hajlandó, szerinte tudni kell milyen betegségre stb (hiába montam hogy szülés előtt állok, meg hát azért látszik, hogy nem a karácsonyi beigli maradt rajtam.) Mérgemben visszarakattam a többi cuccost is és nem vettem ott semmit, de közben majdnem bőgtem. Átmentem egy másikba (kb. 200 m) és ott nagyon kedvesek voltak, a gyógyszerésznő mindent elmagyarázott és éredekes tudta, hogy mi mire jó, mennyi kell stb. Hát így is lehet. Csak azt felejtettem el, hogy az Arnica montanaból v. az Urtica urensből lehet naponta kétszer.

Mona :)
Még nem érzem az otton létet, olyan, mintha hétvége lenne. Főleg, hogy ennyit dolgoztam. Szerencsére most nem fáradtam el.

Drumka :)
Sajnálom, hogy rókakoma még mindig veled van. Csak elmegy már.

Boboka :)
Nekem is nehéz volt kivárni az uh-kat. Legszívesebben egész nap csak azt figyelném valami mobil uh-n, hogy mit csinál a lurkó. Most pl. elég rendetlen és egész nap ilyen volt. Ráadásul már korán reggel ébredt, velem együtt. Jaj, csak ne rám üssön, világ életemben rossz alvó voltam.

Tündi :)
Vizsgákkal mi a helyzet? Sajnálom, hogy ilyen peches voltál, de majd végül minden jóra fordul.

Szilvi :)
A magán uh-n nem kérnek TAJ kártyát, mert ott egyébként is fizetni kell.

Bocsánat, ha kifelejtettem valakit, most már többször jövök és jobban követem az eseményeket.

Kép
Kép
tiza
 
 


Szilcsi
Hú, nemsokára Anyuci leszel!! De izgi!!

Tiza
Szegénykém! Te mindig kifogod a bunkókat! :? Én az Urtica-t 2x szedem egy nap, 2x5 golyót. De azt elég a szülés után elkezdeni.

Mona
Én még mindig iszom. :) Reggel egy bögrével. Sokaknak nem ízlik az ánizs miatt, én meg pont amiatt szeretem. :)
gtünde
 
 


Csajok!
Olvaslak ám benneteket!!!

A friss kismamiknak szívböl gartulálok!

Szilva, Tiza!
De jó már az utolsó hetekben vagytok. Gondolok rárok!!!!!! Kitartás, hamarosan már a karjaitokban tarjátok az kis emberkét!! :lol: :lol:

Susy
susy75
 
 


Tündi
Szerintem is tök jól látszik a kis kobakja!

Susy
Én is olvaslak Titeket! Láttam, nemsokára indulhat a próbálkozás. Nagyon szurkolok!!!

Kép
Kép

És itt van Rejtjel babája nagyobb formában. Remélem, nem haragszik meg, hogy "leloptam" az iwiw-ről. :)
Kép
gtünde
 
 


Tündi :)
A retinámat állítólag semmi sem tartja most sem, ezért semmiképpen nem ajánlotta a szemész, hogy természetesen szüljek :(
A programozott császár nekem a kiírthoz képest 6 nappal lesz előbb. Ha jönnek a fájások, vagy elmegy a magzatvíz, vagy vérezni kezdek akkor egyből be kell mennem a kórházba, és ugyanúgy császár lesz belőle, csak éppen természetes úton indul meg a szülés. Nekem azt mondta előzőleg a dokim, hogy a 39-40 hét közöttre szokták belőni a programozott császár idejét.
Szerintem ez így egyáltalán nem gáz.

Tiza :)
Igen, a szemem miatt lesz császár. Egyáltalán nem vagy hülye, hogy mindent egyből akarsz megcsinálni. Én is ezt tettem, és utána sokkal jobban fog esni az esetleges semmittevés. Ráadásul ha mindennek készen vagy, már nyugiban várhatod a fiacskádat.
Apropó NÉV???????????????? Én úgy aggódom, hogy nem lesz neve a gyerkőcnek :twisted:
Ja, és ha az megnyugtat, én is minden nap 5 kor kelek :P
Milyen szar élményed volt? Átsiklottam valamelyik hozzászólásodon? Nnnnnnnnnna mingyá megnézem.
Nekem a gyerekorvos felírt homeos bogyókat a szülés előtt és utánra.
Az Arnicat műtét előtkb. 1 héttel kell elkezdeni napi 1x5 golyót, szülés után pedig 2x5 golyót írt fel.
Még írt fel másokat is. Érdekel?
A barátnőm ugyanígy járt egyszer egy patikában. Ugyanilyen tuskó patikussal futott össze. Ne is törődj vele! Parasztok mindenhol vannak.

Susy :)
Köszi szépen, jól esik éppen tőled, hogy izgulsz értünk :)
Minden jót neked :P

Tüncsi :)
Ügyi vagy, hogy betetted Emesét :P Húúúúúúúúúú nagyon újszülött még a lelkem :P
Még mindig nem fogom ám fel, hogy mi történik....

Kép
Kép
szilva069
 
 


Képzeljétek éjjel úgy vérzett az aranyerem, mintha menstrúálnék :cry:
Először nemtudtam honnan van a vér a pizsimen, és azon-nyomban már pityeregtem is. :cry: De aztán rájöttem. Már nem fáj, bár még mindig kint van, de vérzik :cry:
Valahol azt olvastam, hogy az baj ha vérzik, máshol meg azt, hogy az már a gyúlladás vége :roll:
Holnap megyünk dokihoz :)
Nagyon édes rejtjel babája :wink:

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Szegénykém, ez az aranyér borzalmas lehet :( Remélem, találnak rá valami jó megoldást!

Tiza :)
Jöhetsz hozzám is takarítani :lol: , mert én időhiányban szenvedek :(
Én egyáltalán nem alszom éjjel, ami eléggé kikészít. nappal pihenek 1 órácskát, de hát az nem ugyanaz. Ráadásul én ezt a forróságot nagyon nem bírom.
De a picur tegnap nekem is nagyon akítv volt :lol: Na persze pont lefekvéskor megy a buli.

Rejtjel babája nagyon édes!

Én is ittam anno a laktoherbet. Nem jó, de az ember mindenhez hozzászokik :lol:

És most látom, hogy 3. vagyok a táblázatban? Hihetetlen.

Holnap megyek vérvételre. Nincs nagy kedvem, mert csak az időt viszi, de muszáj.

Szilva :)
Nagyon izgalmas, hogy előre tudod, melyik nap leszel anyuka :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szaisztok!
Rejtjel Baba nagyon szépséges!!! Gratulálok!!!
GTünde: :) A szülés várható időpontja megint változott, most még a vonalzómat nem írtam át, de a célidő december 14. :lol: Ígérem többet nem bohóckodom már. :oops: :roll: :lol:

drumka
 
 


drumka, szerintem még párszor változni fog :D
szilva, ez nagyon jó, hogy előre tudod még pontosan mennyi van vissza :)

Kép
mona76
 
 


drumka, szerintem még párszor változni fog :D
szilva, ez nagyon jó, hogy előre tudod még pontosan mennyi van vissza :)

Kép
mona76
 
 


Nelli :D

Remélem a próféta szólt belőled, mert mi is kislányt szeretnénk, bár mindenki azt mondja, hogy fiam lesz, persze a dokikon kívül, mert ők még nem mondtak semmit.

Tündi :D

Én is nagyon várom már a 4d-t, de még nem tudom pontosan mikor megyünk, én is úgy kb egy hónap múlva gondoltam hogy jó lenne. És neked miért javasolták a császárt?

Drumka :D

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az első 3 hónapban semmi tünetem nem volt, aztán a 13. héttől jöttek a reggeli és du-i rosszullétek, én szerencsére csak egyszer hánytam, a 16. héten, és most már egy hete, hogy elmúltak a rossz napok. Kitartás!

Mona :D

Nagyon sajnállak, el sem tudom képzelni milyen kellemetlen lehet, de majdcsak elmúlik már az a fránya aranyér!

Szilva :D

Szuper, hogy kb egy hét múlva már anyuka leszel, már én is alig várom! Biztos minden rendben lesz!

Tiza :D

Én is szívesen használnék egy mobil uh-t, de hát még nem telik rá. Nemsokára kiderül, hogy kire üt a gyerek, akkor reménykedjünk, hogy egy nyugodt kis lurkó lesz.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tücsi :D

Nagyon élelmes vagy, hogy elcsented rejtjel-baba képét...
De jó nekik!!!!!

Mona :D

Jegelés, majd körömvirágkrém, ha már nem vérzik és óvatosan, rövid körömmel a helyére masszírozni :oops: Napjában többször.
Ezen kívül homi bogyó: Aesculuc hipocastanum c9, napi 3*5

Szilva :D

Hihetetlen és egyben tök jó, hogy mindjárt célba értek!!!!+++++

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


sziasztok!

tiza!
köszönöm kérdésedet sajna van még hétfőn egy vizsgám és sajnos 2 méltányosságim is van augusztusra vagy szeptemberre!!!
hát ez van de az a lényeg hogy a manócskám jól van és én is igaz mostanában újra ránktalált rókakoma!!!
nem semmi vagy ezzel a takarítással már én is így voltam mikor a fiamat vártam és utánna jól esett a pihenés!!!

gtünde!
köszike hogy beraktad Balázs babát a tábliba!!!!
és hogy vagytok hogy bírja fici ezt a nagy meleget????
nagyon jól csináltad hogy lecsempészted Emese babát nagyon édes!!!!

szilva!
akkor már értem hogy miért fogsz így szülni de akkor ez így tényleg nem gáz és már jövőhéten a karodban lesz a babócád ez nagyon szupi!!!!
és nem félsz a császártól???? én egy kicsit tartok tőle bár még azért messzebb van!!!!

mona!
hát igen már ez a 20. hét és kerekedek is szépen majd teszek fel képet is!!!
de még a fele hátra van!!!!
te szegény ez a fránya aranyér bizti nem lehet jó érzés de nekem a reparon kenőcsöt javasolták és tényleg jó sajna nekem a szülés óta kint van de van mikor jobb és van mikor rosszabb na akkor vetem be a kenőcsöt!!!!

nelli!
most látom hogy már csak 4 hét a nagy találkozásig!!!
és a lányaid várják már a picit???

boboka!
én tegnap hívtam a rendelőt és július 10-ére kaptunk időpontot 4d-re! már nagyon várjuk!!!
kérdezted a császárt sajna az előző szülésemnél majdnem ottmaradtam a szülőágyon mivel magas volt a vérnyomásom és mire a odaértünk hogy nyomni kellett már cs 60/70 volt szóval szinte egy élő halotté!!!!
aztán közben lelassultak a fájásaim és végül vácummal szültem meg a kisfiamat!!!
szóval nem volt egy kellemes élmény de szerencsére minden rendben van azóta is és a manócskám aki nemsokára 3 éves lesz ő is jól van!!!!
na és ezek után az orvosom azt mondta hogy semmi rizikó inkább császár és akkor reméljük nem lesznek ilyen komplikációk!!!
röviden ennyi!!!

bogáncs!
hogy vagytok????

szép napot!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok csajok!

Rejtjel :D
nagyon aranyos, újszülött kis Emeséd van!
Jaj, de jó már nektek!!! :D Kérünk majd idővel beszámolót!

Pandácska :D
írtam dokis-kórházas ímélt, remélem megkaptad.

Tündi :D
nem semmi kaland lehetett ez a vérnyomásos-sztoris szülés. Fő hogy minden jól végződött. Még most is magas a vérnyomid? Kell szedned rá vmit? Őszinte részvétem a rókák miatt. :? Tőlem se nagyon akarnak eltávozni, pedig mikor megtudtam, hogy babám lesz, "elhatároztam", hogy most nem vagyok hajlandó 20 hétig öklendezni, mint Julissal. Ez úgy tűnik be is jön. Most hányok :? :lol:

Tiza :D
tök jó, hogy már otthon vagy, nem? A mindennapi strapában az ember néha azt is hajlamos elfelejteni, hogy milyen lakásban lakik. Ilyenkor meg aztán lehet szépítgetni, takarítgatni, meg várni a babót, hogy ő is lakja be a vackát.
Bárcsak engem is megtalálna ez a rendrakó-ösztön. Most örülök, ha nem botlok úton-útfélen játékokba, meg valamennyire rend van. :?
Én nekem nagyon fincsi volt a laktoherb. :oops: De én nagyon bírom az ilyeneket.

Mona :D
az a fránya aranyér. De ki volt az a pihentagy, aki így nevezte el, mi? Fenének jut róla eszébe az arany :? :lol:
Én is úgy vagyok vele mint Tündi, időnként előbogarászom Reparon-barátomat, de mostanság már jól elvagyunk. De teljesen együtt érzek veled, én is átestem hasonlókon, ha talán nem is ilyen durva formában. Kitartást. El fog múlni... Egyszer....

Szilva :D
már csak pár nap és anyuka leszel. Jaj, de nagy boldogság lesz!!!

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!

Olyan ciki, hogy eddig még egyser sem írtam ide, habár a táblában benne vagyok... :)

Most viszont lenne egy kérdésem, leginkább a "végén járó" lányokhoz! A szülési szabadságot ki dönti el, hogy lehet kivenni? Azt tudom, hogy 24 hét, de nálam elég nagy gázok vannak a munkahelyemen... Vagy csődbe megy, vagy eladják. És nem tudom mi a sorsom tovább... Ha tudtok segíteni, megköszönném, vagy esetleg, hogy hol kérdezősködjek...

Köszönöm!

További gyönyörű, egészséges fejlődést!

Jövök ám majd még! :D Csak fel kell fogni!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mona :)
Húúúúúúúúúú nem irigyellek az aranyér miatt. Jó sz@r lehet. Én is remélem, hogy kapsz rá valamit.

Boboka :) Nelli :) Kismok :)
Tényleg izgi :P

Tünde :)
Hát én már annyi mindenen keresztül mentem, hogy igazából nem tartok a császártól. Inkább kicsit bánom, hogy kimarad az életemből az igazi szülés, dehát ez van...
De az engem is érdekelne, hogy te miért császár?????
Közben továbbolvastam, és már tudom a választ. Hát teljes mértékben egyetértek a dokiddal, hogy nem szívesen kockáztat. Legalább tudok majd mesélni róla :oops:

Sleepin :)
A szülési szabadságot a várható szülés előtti (asszem) 28 nappal lehet megkezdeni, de nem muszáj. Ez már a terhességi gyermekágyi segély 168 napjához tartozik. A háziorvos ír ki szülési szabadságra.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva!
persze, hogy izgulok értetek!!! Remélem még az idén csatlakozhatok megint a topikhoz, és aztán egyszer csak majd értem izgultok. :D

gtünde!
köszönöm a drukkot, rámfér!!
susy75
 
 


Sziasztok!

Hat megvolt az UH! Nagyon izgultam de nem volt miert :lol: Gyonyoru 13 mm petezsak benne a szep szikholyag :D Most nagyon boldog vagyok! Kepet sajnos nem tudom hogy hogy kell feltenni de majd vhogy megoldom 8) Remelem mindenki jol van! En most lepihenek mert reggel 7tol mentem es most ertem haza!

Szep Napot Nektek![/img]

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Hi!

Cirkuszka!
Hurrrrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pihizzél!!

Kép
lara26
 
 


Koszi Lara!

Azt teszem :)

Kepzeljetek nekem ugy potyogtak a konnyeim hogy csak na! 8)

Na tenyleg megyek majd jovok meg :)


Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :D
Gratula a Mini Buborékotokhoz!! Nagyon tetszik a neve :lol:

GTünde :D
Ügyi vagy Emese képpel, látom, hogy te is sokat nézelődsz a neten 8) Hogy tudtátok megszokni Debrecent? Fici hogy van? Annyira jól néz ki a tábla :) Jó nagy lányuralom van :wink:

Susy :D
Szurkolunk Nektek nagyon!!! Karácsonyra már gömbölyödik a pocakod!! Tudod, már ígértem!! :wink:

Szilva :D
Azt hiszem átérzem, hogy nem tudod felfogni, hogy mi történik veled! Annyira hihetetlen sokszor nekem is, hogy mindez velem történik....olyan, mintha egy filmet néznék!! Így is nagyon izgi lehet, hogy tudod, hogy pontosan mikor taliztok Boldival!!! Apa izgul már?? Ez lesz az utsó hétvégétek "kettesben" :wink:
Epidurál vagy altatás lesz a csaszinál?

Tiza :D
Nektek sincs sok már a találkozásig!! Ügyi vagy, hogy ennyi mindent megcsináltál, de annál nem sok jobb érzés van, mikor az ember úgy pihen, hogy tudja, hogy nincs restanciája :) Most viszont pihengess, vásárolgass, s persze tornázz egy kicsit, mert szerintem neked az az egyik legjobb kikapcsolódás...apropó, megkaptam RR dvd-jét, belnéztem, de azóta nem nagyon van időm a tornára, folyamatosan rohanok, s most engem is a rendrakás vár :oops: most akarok nekiállni selejtezni, átnézni a dolgainkat, ruhák, iratok...stb..

Mona :)
Sajnálom az aranyeredet, kipp-kopp nekem nem volt olyanom, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet mikor "kint van" :oops: :roll: :shock:

Tündi23 :D
Fúúú, akkor holnap én is telcsizek 4D UH miatt, mert én valszeg jún 30-tól leszek otthon két hétig, s nehogy ne kapjak időpontot az UH-ra? Anyukámnak már mondtam, hogy jöjjön el velem! Tuti, hogy nagyon nagy élmény lesz neki :lol: szívem szerint vinném aput és a fiamat is....a párom itt marad dolgozni :lol:

Nelli :)
Neked lesz segítséged a két "nagy"lány mellett?? Ha most sem tudsz, aludni, pihenni, akkor mi lesz később :roll:

Lányok :D
Várom a tippeket, hogy ha otthon vagyok Magyarországon - Budapesten, hova menjek, melyik babaáruházba, babadiszkontba körülnézni!??? Melyik áruházláncot, márkát érdemes előnyben részesíteni....nem tudom, hogy írtam-e már, de szeretnék babakocsit, s még jó pár dolgot otthonról hozni....most körülnéznék, aztán itt is azt a pár üzletet végigjárnám, s úgy gondoltam, hogy amit otthon akarok megvenni, azt a párommal szeptember végén már megvennénk....akkor leszek a 28-29-dik hétben, ha jól számolom...az már nem korai ugye?? Előre is köszi!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Susy :)
Várunk mihamarabb :P

Cirkuszka :)
Gratulálok az óriási 13 mm-es petezsákhoz :P
Mikor lestek szívhangot?

Szilvi :)
Hát az a "kitudja mikor születik várakozási izgalom" nincs, de azért ennek is meg van a jó oldala, mert lelkileg lehet rá készülni!
Spinális érzéstelenítés lesz. Hát majd ha túl vagyok rajta elmesélem milyen is volt. Kicsit félek a későbbi fejfájástól :(
Tényleg, ezen még nem is agyaltam, hogy ez lesz az utolsó hétvégénk kettesben :P Szilárd nem izgul, inkább már nagyon várja szerintem, hogy milyen lesz :P

Nekem bejött a Soroksári úton a babyoutlet, Budaörsön a Matti, a Kenguru Gold, illetve az Elefáni boltok. A Brendonban érdemes egyszer körülnézni, megnézni mi tettszik, és máshol megvenni a dolgokat, mert ott minden iszonyú drága.
Szerintem nem korai elkezdeni a vásárlást, főleg ha csak akkor vagytok itthon. Legalább a végén nem kell már nagy pocakkal rohangálnod.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva, Szilvi :D
Koszonom!
Szivhangot kb 2-3het mulva megyek de mar nem ehhez a dokihoz, o csak lombikkal foglalkozik mar nem szul! Most dokikeresesbe vagyok, eddiga kutvolgyi volt de azt ugye bezarjak vagy mi, igy most a Tetenyit neztem ki az van nekunk a legkozelebb!



Szilvi, Ti most hol laktok ha nem Magyarorszagon?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Rejtjel
Édes tünemény a kicsi lányod :D

MarY :D
A két csöpp lánykádhoz szívből gratulálok!

Szilva
Nekem is teljesen új, hogy programozott császárod lesz! Akkor 21.-e a nagy nap?

Mona
Húúú, ez az aranyér-dolog ölég vadul hangzik. Nekem csak néha kicsit felbukkan, de sosem vérzett...

Cirkuszka :D
Jaj, de jó, hogy láttad és minden rendben! Az első 2 uh előtt izgultam a legeslegjobban egész életemben...

Panda :D
Kicsi babátokhoz gratulálok!!!!
Szerintem sokan közülünk nem a terhességkor kerestek orvost, hanem a jól bevált nőgyógyászuknál szülnek. Én is kipróbáltam 3 dokit, míg 3 és fél éve megtaláltam a mostanit, akiben megtaláltam orvosilag és emberileg is, amit kerestem

Mi megjöttünk a nyaralásból. Nagyon jól sikerült. Heverésztünk a medenceparton, sétáltunk, pingpongoztunk és sűrűn összebújtunk :D Zalánomat csak dícséret illeti, mert nagyon jól viselt mindent, sőt apukájának olyan mozgásokat produkált, hogy csuda. Férjem mondta is: hú, ez a gyerek mindjárt kiugrik :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

cirkuszka!
óriási gratula a kis 13mm-hez!!!!
akkor nemsokára már szívhang is lesz!!!

szilvia72!
én is azért telefonáltam mert én is féltem nehogy ne kapjak időpontot!!!
már alig várjuk!!!!

lara!
nagyon el vagy veszve hogy vagytok????
és már a 12.hét hogy telik az idő!!!!
uh volt már???

szilva!
már alig várom hogy mesélj róla mivel én azért tartok tőle!
ha simán szülnék akkor tudnám mire számítsak de így nem igazán tudom!!!!

kismok!
most úgy tűnik hogy rendben van a vérnyomásom de Bencével is a 35. hét után kezdett emelkedni na meg a szülés napján!!!
akkor dopegitet kellett szednem most még semmit!!!
én már túlvagyok a 20.héten és még mindig birok reggelente hányni pedig már jó lenne ha a rókacsalád tovább állna!!!!

többieknek puszi!!!!

tündi23
 
 


Szia Tündi!
Tereprendezés volt a lakásban hétvégén (én voltam a koordinátor), :lol: nagyon nem voltam gép közelében. A további feladat rám vár, mint takarítás.
Akartam írni, h csütörtökön megyek UH-ra, de hát az már holnap lesz ( 12:00 -ra), vérvétel is lesz . :shock: Nagyon megy az idő, ahogy mondod!! Az utrogestan-t már csökkentjük, hamarosan elfogy és lassan a Norprolacot is elfelejthetem. :D
Tegnap csak egy kicsit volt hányingerem. :D :lol:

Az nem semmi,h még ott vendégeskedik nálad a kis Vuk. Reméljük most már távozik!!

Kép
lara26
 
 


Tündi :)
Dorkával nekem is felment a vérnyomásom az utolsó hónapban, toxémiám lett. Féltem a második terhességnél, hogy majd megint felmegy, de nem. És most sem. Nagy esélyed van, hogy most megúszod!

Cirkuszka :)
hatalmas gratula a nagy petezsákhoz! Látod, nem kellett volna annyira izgulni :lol:

Emma :)
Nyaralás biztos jó lehetett!
Nekem mikor a párom magzatmozgást szeretne érezni, a kicsilány soha nem mozog. Szegény, csak elmondás alapján tudja, milyen :lol:

Szilva :)
Anyu fog segíteni a főzésben, meg a gyerekek levitelében, na meg anyósom is. Na persze a házimunka helyett mindenki a gyerekeket választja :lol: Csak hát Domcsi angyon anyás, így nem tudom, rá tudom-e venni, hogy elmenjen egy kicsit nyaralni a mamákhoz. Nekem is nagyon fog hiányozni, de ott jobb dolga lenne.

Ma voltam vérvételen. Szerintem az utolsón.
Miért van az, hogy ahol nők vannak, ott nem adják át a helyet? Elnézik, ahogy nagy hassal áll az ember. A férfiak ilyen téren sokkal normálisabbak. Én szégyenlem magam a mostani morál miatt.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Múltkor elfelejtettem írni, hogy Ficinek kibújt a 6. foga is. Vettem neki a KIKA-ban 74-80-as bodykat. Még nagyok rá, de majd belenő. Szerintem tök jó áron voltak. A 3db-os rövidujjú 1200,- Ft volt, a 3db-os hosszú meg 1500,-. Ja, meg vettünk neki egy összecsukható, esernyő babakocsit 4ezerért, szintén a KIKA-ban. Tudom, ez nem a reklám helye, csak hátha valakinek még szüksége van cuccokra, ott is érdemes körülnézni. Ilyen body akciók mindig vannak. Már egy 3db-os garnitúrát most nyűvünk.
Ja, és ha semmi nem jön közbe, ma megyünk tiszavirágzást nézni!!!

Szilcsi
Én még akkor sem nagyon fogtam fel, amikor a kezemben tartottam. Eltartott egy kis ideig míg rájöttem, hogy „jesszum”, anya lettem. :)
Szeintem jó előre tudni, hogy mikor jön a baba, mert jobban fel lehet rá készülni. Amikor anno észrevettem a magzatvíz-csorgást, ami miatt befektettek, na, akkor totál be voltam szarva, hogy én még nem készültem föl a szülésre. :)

Mona
Szegénykém! :( Írok privit aranyér ügyben. Egy újságban olvastam róla, begépelem Neked, hátha segít.

Drumka
Semmi gond! Mást úgysem nagyon kell javítgatni a táblában. Legalább van egy kis változatosság! :)

Tündi
Szegény! Jól el vagy átkozva ezekkel a vizsgákkal! Képzeld, egész jól bírjuk a meleget. A lakásban egész jó idő van, pedig nincs légkondi. Este kicsit lehűl a levegő, szerintem akkor felfrissül, napközben meg kibírható. Eddig! :)
Akkor az első szülésed nem császár volt?? Gondolom, azért ha nem lesz vérnyomás gondod, csak marad a természetes út, nem?!

Kismok
Hú, én is attól félek, hogy amilyen jól viseltem Ficivel a pocakosságot, majd olyan rosszul leszek Zsombival. :wink: :) Na, merthogy én elterveztem, hogy a következő fiú lesz. :) Anno olyan jópofa volt az egyik kolléganőm. Mikor nagy babagyártásban voltunk és jártam a dokihoz, adott egy rózsaszínű iratbugyit, hogy abba rakjam a papírjaimat és így tuti lány lesz. Bejött. :) Most majd be kell szereznem egy kéket!
Laktoherbet én is komálom! :) Apa van rosszul a szagától.

Sleepin
Jössz, amikor tudsz. Nem kövezünk meg! :)
Szülési szabi: elvileg a munkáltató köteles belőle 4 hetet a szülés várható időpontja előtt kiadni. Ha ilyen gáz van a melóhelyen, miért nem mész táppénzre???

Susy
Várunk minél hamarabb!!!

Cirkuszka
Gratulálok a petezsákhoz!! Remélem, majd sikerül felraknod a képet.

Szilvi
Hát igen, az iwiw-re be szoktam nézni. Na, olyan sokat nem tudok sajnos netezni, mint régen. Általában este jutok gép elé, miután Ficit lefektettem, és ilyenkor babanet, freemail és iwiw. Ennyi. Viszont pont ezért nem rossz dolog ez az iwiw. Oda írtam Rejtjelnek anno, hogy ha van kedve, akkor „térjen” vissza. :)
Debrecen: szokjuk-szokjuk. Főleg az utazást kell még szokni. Eddig Fici az 5 órás útból 2-2,5-t aludt, a többit végigszenvedte. Most sikerült már a szenvedést 15-20 percre csökkenteni. :) Tudod, honnan lehet tudni, hogy az alföldön vagy?? Én ezt nem is tudtam, a párom hívta föl rá a figyelmem. Van itt egy bevásárlóközpont, aminek mélygarázsa van. Amikor mennek kifelé az autóval, egyik sem mer megállni a lejtőn, hanem inkább megvárja, míg elmegy előle az előtte levő, és fel tud egyből hajtani a lejtőn megállás nélkül. Baromi furcsa! Az egyik autó áll fent az emelkedő tetején, persze már a vízszintes részen, a másik meg a lejtő alján. :shock:
Szerintem babaruha-ügyben megpróbálhatod a turikat, a többit meg Szilcsi leírta.

Emma
Örülök, hogy jól telt a nyaralás. Mi még nem döntöttük el, hogy idén megyünk-e. Bár Apa nagyon szeretne leugrani a tengerhez. A biztonság kedvéért azért megcsináltatjuk Ficinek az útlevelet. Tegnap voltunk intézni. Zalán baba nagyon jó gyerek, hogy így a szülei kedvére tesz. Szurkolok, hogy ha kibújik, akkor is megtartsa ezt a jó szokását! :)

Lara
Hú, tényleg, most látom, hogy már 12 hét!! Hurrááá!! Ez szuper! Holnapi UH-hoz drukkhegyek! Ha kapsz képet, tedd majd fel.

Nelli
Bizony, már nincs messze a tábla teteje! :) Domcsi hogy van?? Volt/van végülis fertőzés?
Ja, nők. És akkor a fiatalokról és az öregekről ne is beszéljünk! Én annyira fel tudom húzni magam az emberek közömbösségén, nemtörődömségén. Volt pár „klassz” tapasztalatom pocakosság alatt. Pl. utaztam Győrbe, cipeltem a bőröndöt, buszra fel, le, vonatra fel. Senkinek eszébe sem jutott segíteni, és még a helyet sem adták át. :evil: De amióta Fici megvan, azóta is voltak hasonló „jó” élményeim. Inkább elnézik az emberek, hogy küszködsz, ahelyett, hogy segítenének.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Koszonom a gratulaciokat! Hat en egyenlo vagyok egy mosot sz*rra!

Nem kuldhetem el vkinek mailbe a kepet es feltenne nekem? Nagyon megkoszonnem!Most dokit keresek es ugy nezz ki hogy a Tetenyi uti lesz a nyero!

De jo Lara, mar a 12 het :) ugy rohan az ido, nagyon drukkolok holnap az UHhoz! Milyen jo, Te iranyitod a dolgokat, hat nekem en kell megcsinalnom, de szerintem nem sokaig vhogy megoldom! Egy baratnom mar jelenetkezett hogy segit! :D

Emma :D Kipihentetek Magatokat? Majd mutatsz kepet?
Rendes gyereketek van :lol:

Tündi :D Wow gratulalok a 6. foghoz! Remelem nem szenved vele Fici!

Megyek, elkezdem a takaritast lassan de biztosan, de egy gond van szemezek az aggyal :oops: 8)

Szép Napot Nektek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :D
na, hát én még nem is gratuláltam a mini buborékodhoz. Úgyhogy hurrá-hurrrrrááááá!

Tünde :D
Jaj, de ügyike Fici a 6. fogával. Szép sorjában jönnek neki. Előbb-utóbb beelőzi Julcsit. Neki még mindig csak 12 van. :D
Váltottatok már albit? Vagy egyelőre még maradtok a kopácsoló-fúró szomszédságában? Az tök jó mindenesetre, hogy nincs nagy meleg. Én is csak este és reggel korán nyitom ki az ablakot, de már így is 24 fok körül van a hő bent, mi meg forróvérűek vagyunk egytől egyig és már ez is nagyon sok... :lol:

Lara :D
Hogy halad az idő... Hihetetlen ez a 12 hét. A magam 15.-jén is csodálkozom időnként.

Tündi :D
Az nagyon jó, h most nem rendetlenkedik a vérnyomid. Mivel ugye Bencét te is nyáron szülted, most meg hidegben fogod Balázskát, lehet azért reménykedni, hogy ezúttal nem szökik a magasba, nem? Nyáron több a gond az ilyen vérnyomis dolgokkal,nem?
Fránya vizsgák... Remélem, most már minden átengednek. Már pusztán méltányosságból is... Jól told ki a pocidat, meg vegyél fel tipikus kismama blúzt. Nekem anno nagyon bejött.
Egyébként te vagy előttem a minta hányós-kisfiús anyukaként. Ismerősi körömben, minden fiút váró jól van. De rád gondolva, mindig bíztatom magam, hátha mégis öcsikéje lesz Julinak. :lol:

Emma :D
De jó is lehetett ez a nyaralás!!! Meg hogy Zalán ilyen kis ügyi baba!!!
Végül is bementél a vízbe? Nekem is ez a nagy dilemmám... :roll:

Nelli :D
Domcsi mennyi idős? Juli is eddig olyan jól elvolt mindenkivel, most meg mintha érezné meginogni jövőbeni egyeduralmát, olyan anyás lett, hogy le se tudom vakarni egész nap. Alig tudok kettőt lépni, már ott van, meg nyúzza a nadrágomat reggeltől estig. Nem tom mi lesz decembertől... :roll: :lol:

Szilvia :D
mi is vásároltunk már a Kenguru Goldban, de nagyon jó a Mária Nagykereskedés a Váci és a Balzac utca sarkán és a Mini Manó a Nagy Lajos király úton is. Mostanság viszont már szinte csak turiból élünk, ha jó helyet kifogsz, 3-400 Ft-os darabáron lehet találni nagyon jó mindőségű gyerkőc cuccokat. Mondjuk újszülöttre inkább az előző helyek jobbak...

Szilva :D
szerintem ne izgulj a spinál miatti fejfájáson. Ma már nagyon rutinosan adják be, így borzasztó ritka az emiatti fejfájás. Edá-t nem kérhetsz esetleg helyette? Én szintén császáros vagyok és én Edát kértem és kaptam. Ezután még feküdni sem kell csak 6 órát, fejfájás pedig egyáltalán nem lehet utána. Meg utólagos fájdalomcsillapításra is jó.

Susy :D
nagyon várunk ide. Reméljük nem kell sokáig!!!!

Iwiwen én is ott vagyok, de még egyikőtöket sem találtam meg. Béna vagyok? :roll: :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok
Végül gyáva voltam, és csak combig gázoltam a medencébe, vagy a partján ülve lógáztam a lábam. 2x mondtam uramnak, hogy én is bemegyek, de ránéztem az arcára, és letettem erről. Utólag örülök neki, nem vesztettem olyan sokat, és legalább nyugodt vagyok, hogy nem kaphattam fertőzést.

Szilva
Kismokkal egyetértve: EDA állítólag sokkal jobb - miért nem az lesz?

Tüncsi
6 kicsi fogacska? Elájulok :)
Kikában tényleg vannak ilyenek? nem is tudtam

Képzeljétek, telefonáltak, megjött a bababútorunk! :D Szombaton megyünk érte :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok!! Rajtunk nem fog múlni, hogy újra topiktag legyek... :)
Azért igyekszem nem véresen komolyan venni a dolgot, és hagyni hogy megtörténjen, ha itt az ideje (remélem azért minhamarabb). :wink: Bár most még könnyen beszélek, mert még van két hét az éles bevetésig.

Szilvia!
Igen emlékszem , hogy karácsonyra már babakocsi vásárlást igértél nekem. :lol: :lol: Na erre visszatérünk késöbb,de úgy szeretném, ha így lenne!!!!

Puszi Mindenkinek!
susy75
 
 


sziasztok!

lara!
akkor drukk a holnapi uh-ra és várjuk a képet is!!!!
a takarításhoz meg jó munkát én mostanában csak azt veszem észre hogy állandóan van mit csinálnom itthon!!!

nelli!
igazadl egyen!!!!

gtünde!
gratula Fici 6.fogához ügyesek vagytok!!!
nem az első szülés sima szülés volt vagyis vácummal szültem meg a fiamat!
most viszont hiába lesz rendben minden eredményem akkor is császár lesz mivel a doki nem mer kockáztatni és én is így látom a legjobbnak a dolgot!!!
én már átéltem milyen megküzdeni egy gyerekért és most úgy vagyok vele ezt átadom másnak lehet hogy nem hangik ez túl jól de félek a szüléstől mármint a sima szüléstől mivel az előzővel majdnem ottmaradtam szóval felkészültem a császárra és remélem minden rendben lesz!!!!

kismok!
a fene se tudja hogy mennyire befolyásol az idő a vérnyomás dologban!
nekem így is úgy is ingadozik de remélem most nem lesz olyan magas!
hát én sem hiszem el ezt a sok különbséget mivel Bencével kb 2 hétig hánytam most meg tart vagy 15 hete a dolog és még mindig birok reggelente émelyegni és néha hányni is!!!
szorítok nektek a kisfiúhoz!!!

emma!
most jutott az eszembe hogy ti meg nyaralni voltatok de jó volt nektek!!!
és Zalán baba is üggyesen viselkedett!!!
szóval csak a lábadat lógattad a vizbe hát lehet hogy én is így leszek ezzel mi is megyünk jövő hónapban nyaralni 1 hétre a balatonhoz!!!
és akkor mostmár be is rendezitek a babaszobát????

susy!
úgy legyen és karácsonykor egy babakocsi kerüljön a fa alá!!!!
dukkolok nektek!!!!

szép napot most megyek kocsit takarítani!!!! :?

tündi23
 
 


Cirkuszka!
Küldtem pü-t.
:)

Kép
lara26
 
 


Csupa jó hír!!

Emma!
Nagyon jó, h máris kész a bútor!! :D

Tündi!
Ficinek gratula a 6. fogacskájához!!

Holnap minden képpen kérek képet, kell az albumba. Video is lesz!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jaj nagyon várom ismét lesz egy tali a babával, és ha ügyes lesz akkor orvosunk látni fogja a nemét is. Nem 1* mondták kismamik, h bejött amit ilyen korán látni vélt! :D :D :D :D Persze nem esünk kétségbe, h a későbbiek folyamán ez változik. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Képünk nincs, mert vagy a kezével, vagy lábával takarta magát, és a köldökzsinór is végig az arca előtt volt.
A dvd-ről majd teszek fel képet, de elromlott a dvd meghajtónk :cry: :?
1718gr a drágánk, szerintetek ez jó? És nagyon szép :D
Mondtam a dokinak az aranyeremet, azt mondta az még nem is lenne gond, hogy kint van, mert a szülés után úgy is helyre jönne, de az nem jó hogy vérzik. Azt mondta használjam a kenőcsöt még 2-3 napig, ha nem lesz változás, akkor kaptam tőle egy sebész tel.számát, és el kell mennem hozzá. De az aranyerem is ettől berezelt, mert ma azért már sokkal jobb a helyzet :)
Tünde köszönöm szépen az infót, próbálom hasznát venni. :wink:
Mondtam a dokinak, hogy hétfőn annyira fájt, hogy azt gondoltam, hogy a szülés sem lehet ennél rosszabb :D De erre a doki csak mosolygott :lol:

Kép
mona76
 
 


Lara! Kuldtem mailt:)
Koszi

Kép

Kép
cirkuszka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: