Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a gratukat :lol:

Plutyk,
Mennek a babaragacsok :wink: :wink:

Fendike,
Nincsen nőgyógyászom szóval most keresnem kell 1et.

Galeria,
A Kaáliba már nem kell mennem. Az Istvánban szeretnék de még nem vagyok biztos benne kutakodom egy kicsit hogy hol lenne a legjobb.

Pandám :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Plutyk,
gratu a két kicsidhez! :) ++++++++++++

Galéria, Donika
mai tapidrukkok! :) :)
++++++++++++++++++++++++++

Fanni,
bizony nagyon közel van már, el se hiszem! :P És még a nyaralás után is van mit várni (így nem lesz olyan nehéz hazajönni)! :lol:

Pandácska,
Majd mész még kistesóért! :)
Én is a Szt Istvánban fogok majd, csak előbb kéne hozzá egy terhesség! :roll: :wink:
angel37
 
 

 
 

[quote="pandácska*"]S írta:pandácska*ziasztok :lol:

Beültem egy netes helyre hogy gyorsan megírjam a dolgokat. Szóval van egy 7 mm-es dobogó szivű babám :lol: :lol: csodálatos volt látni kaptunk képeket majd szombat este felteszek. Ma vagyunk 6+2 keresnem kell most már egy dokit akinél szülni szeretnék :D Párom is nagyon örül tiszta boldogság a feje :lol: hihi
Köszönöm mindenkinek a drukkokat :D
Szia Pandácska! Nekem nagyon jó nőgyógyászom van ,abból is gondolom hiszen még a Krizsa doktor is elismeri!! :lol: Ő Volt tanulni a Kaáliba is,foglalkozik lombikkal ,neked erre már nincs szükséged.a Babócához Én is csak gratulálni tudok Nektek :D Ha érdekel a véleménye még valakinek megkérdezheted a Harcikát is! Nagyon régen nála volt asszinsztens.A neve Dr Hunka Rezső :lol: A Neve ne tévesszen meg ,egy írtó jó doki,olyan tüneményes mint a Krizsa doktor.Telefonszáma 06 20- 954-6304 Sok pusza Hanna
hanna 37
 
 


Sziasztok!

Most hétvégén mi is jövünk-megyünk egyfolytában. Picit így jobban telik az idő:)

Pandácska, nagyon aranyos ez a kép:):):) Olyan hihetetlen, hogy pár hónap és egy kis baba lesz belőlük, nem? Egy icipici kis babszemből. :lol:
Az Istvánban vannak jó orvosok. Nekem, ha összejön a babóca, akkor a Szt. Imrében kell szülni, mert ott van endos szülész.

Plutyk, pihensz, nem mész dolgozni a héten?

Én már kedden megyek, nyugis üzemmódban.

Beültetés után is sok fehérjét kell enni, az nem a punkció utánra van?

Mindenkinek sok sok babaragi és pozitív energia+++++++++
galeria
 
 


Galeria :)
Olvastam, hogy a Szt. Imrében fogsz szülni (nemsokára) :wink: . Ismersz ott valakit? Dr. Fülöp Tamásról szeretnék többet megtudni. Ha tudsz valamit írd meg légyszíves! Köszi, :lol:

Pandácska :)
Gratulálok, vigyázz magadra nagyon :!: :!: :!:
Vendég
 


A várószobában mindenkinek mondták a sok fehérjét és folyadékot, nem csak a punkciósoknak. Állítólag azért kell, mert a hormonok tovább dolgoznak, növesztik a tüszőket, tartalmuk a hasüregbe folyik. Nekem is látszott ma 2 óriási tüsző, pedig ma volt a transzfer. Ha sok fehérjét eszel, a hasűri folyadék megkötődik, és elvezetődik szépen a vese felé. Szóval kipisiled.

Nagyon dolgoznak még a petefészkeim, érzem őket. Úgy tudom, a fehérje ezért kell, és nem a megtapadás miatt.
Remélem Harcika kijavít, ha hülyeséget beszélek. :lol:
plutyk
 
 


Helló!
Én is állandóan túrót eszem azóta,miótam mondtátok, hogy jó hatásai vannak. Körözöttnek a legfincsibb :)

Nem lehet 3-5. napon levetetnem a vért,mert akkor hogy kezdjem el a 2. napon a szurit, ha jó?
ebba
 
 


[quote="ebba"]N írta:ebbaem lehet 3-5. napon levetetnem a vért,mert akkor hogy kezdjem el a 2. napon a szurit, ha jó?

Ha a második napon akarod kezdeni, és a második napon veteted le a vért, annak sem lesz azonnal eredménye, nem??? Tehát szerintem egy ciklusban nem lehet megcsinál a hormonellenőrzést és a stimu indítását is.
Különösen, ha a második nem is hétköznap, a laborok ilyenkor csak a sürgősségi eseteket csinálják meg, egyébként nem nagyon van labor.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


plutyk
 
 


Fendike!
Köszi az érdeklődést, már jól vagyok. Nem volt egyszerű menet, azt el kell ismernem. Én naív azt hittem, hogy 2-3 nap és túl leszek az egészen. Ehhez képest 2 hétre volt szükség.
Nem tudom, hogyan tovább, majd Kovács dr. megmondja július végén. Addig marad a bizonytalanság....

Plutyk babaragacsot küldöm!

Pandus! Nagyon örülök nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ha minden igaz, akkor ha reggel levetetem a vért,már 11-re kész az eredmény, de már minden pillanatban esedékes a mensim,tehát nem hétvégére fog esni szerencsére :) Ha ma este jönne meg, az lenne a legjobb. A suliban az utolsó hét bolondokháza, és még a hétfő a leglazább...De ugye ember tervez...
És úgy beszéltem meg a dokival, ha tudom az eredményt,és végre jó(mert most azért szedek fogigátlót,mert szar volt) akkor irány Debrecen, és jöhet az áhított szuri :lol:
Az első szuri időpontja csak annyi, hogy 2. nap legyen. Nem? Mert erről még nem hallottam.
ebba
 
 


angel: köszi :)

galeria: 2 hétig itthon vagyok! (bezárva egy panellakásba)
De örülök, hogy nem kell dolgoznom. :D
plutyk
 
 


Ebba :D
én nem tudom, milyen stimut kapsz, ezért azt sem tudom, hogy mikor kell kezdenetek.
végülis vasárnapon is túl vagyunk, így már hétközben leszel.
Mikor vetted be az uts. fogigátlót?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Baba , Ebba , Beacs : Köszönöm a drukkokat ,rám fér.

Plutyk: Drukkolok neked++++++++++++++++++++++

Fendike:
A véletlen hozta igy. Holnap 13.-a remélem szerencsét hoz. Én pont a névnapomon kezdtem a szurikat. Drukkolok neked is.

Pandácska: Király ez a UH kép!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sajnos ezekhez nem tudok hozzászólni, nekem teljesen más programom van :oops:

Benéztem egy kis babaragacsért:):)

Remélem mindenki jól van, pihent és vigyázz magára:):)

Plutyk, igazad van, én már jöv. héten megyek dolgozni, de ha úgy ítélik meg, hogy maradhatok, akkor lehet nem sietek vissza:):)

Nők, sajnos nem tudok semmit mondani. Nekem az endokrinológusom van ott és Ő mondta, hogy ha összejön a baba akkor ott fog nekem olyan dokit keresni aki endos és vállalja a szülést. Ennyit tudok többet nem sajnos:(

Jó éjt mindenkinek:)
galeria
 
 


Nyuszi,
Hatalmas drukk a mai naphoz++++++++
Kép

Hanna,
Köszi a segítséget azt hiszem már megvan hogy kihez megyek és melyik kórházba. Azért tényleg köszi :D
Vendég
 


Szia Pandus! Na, sikerült dönteni?

Nyuszi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Galéria!+++++++++++++++++++++++Ragi+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvaslak benneteket sokat, csak nem írok. :( :oops: Bár még nem vagyok Kaális. Igazából azoknak tenném fel a kérdést, akik "jártasak" herebiopszia terén. Mennyi a felépülési idő? Mennyire fájdalmas utána a vágás? Milyen a sikeresség valószínűsége? És minden más, ami Nektek eszetekbe jut erről.

Előre is nagyon köszönöm
Picúr
picúr
 
 


Egy valami még eszembe jutott. Érdemes előtte valami "csodaszert" szedni, ami fokozza a termelést?
picúr
 
 


picúr:
Mi ezekkel próbálkoztunk páromnál:
Maca Vibe, Cetebe-cink, Méhpempő, Supradine, sok ásványvíz,
egészséges táplálkozás, langyos zuhany (bár ezt nem sikerült betartani)
Kiderült egy vizsgálat során, hogy bennem van Mycoplazma, így valószínűleg a páromban is. Szedtünk erre antibiotikumot.
A Mycoplazma fertőzés rendszerint tünetmentes, de meddőséget okozhat mindkét félnél. Az ÁNTSzben nézték a SDT ambulancián. Rutinból ezt nem szokták vizsgálni, csak a Chlamydiát. A doki rendes volt, és megnézte ezt is. Hogy melyikünk szedte össze, nem lehet tudni.

Épp múlt héten hallottam egy ismerőstől, hogy nekik rögtön elsőre összejött a bébi. Biopsziával sikerült összehozniuk.
Úgyhogy látod, nem lehetetlen!
plutyk
 
 


Szia Nyuszika!

Mindjárt 11 óra!
Már nem olvasod,de nagyon drukkolok.
Utánna pihengess.Puszika

Csiperke
csiperke
 
 


Sziasztok!

Nyuszi,
hajrá! :) +++++++++++

Galéria, Donika, Plutyk
mai tapacsszállítmány! +++++++++++ :) :)

Galéria,
bocs nem kötözködés, csak tényleg nem tudom :oops: aki endós, annál miben más a szülés? :)

Picúr,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Nyuszi!
Na? Na? Tűkön ülök.

Picúr: még az E vitamin is segíthet.
plutyk
 
 


Sziasztok Lányok!

Tul vagyok a punkción és 7 petesjtet tudtak leszívni. Holnap 11-12 óra között kell telefonálni hogy hány embrike lesz. Remélem a kiskatonák is ügyesek lesznnek.

Pandácska , Baba , Csiperke ,Angel , Plutyk :

Nagyon szépen köszönöm nektek a biztatást. Bevallom nagyon jól esik. Holnap már többet tudok majd és jelentkezek.

Addig is drukkolok a babásoknak és azoknak akik arra várnak.

Donika , Galéria :
Babaragacso elindítva.

Picur: Üdv közöttünk

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi! Ez tök jó! Drukkolok!!!!!+++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


óóóóóó, hát ez nagyon klassz! :D
Drukk a randihoz, holnap rögtön írd meg az eredményt!
plutyk
 
 


Nyuszi :P
Ügyi vagy. Drukk továbbra is. Nem akarsz a táblába kerülni? (Ha igen, adatokat kérem priviben!)
Fanni

Kép Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Írtam egy hosszút, erre elszállt a gépem:(

Szóval, Nyuszi ügyes voltál és nagyon szorítok a mai randihoz, tuti jól sikerül, holnap nagyon várjuk az eredményeket:):)

Angel, pontosan nem tudom mi az oka, egy biztos, az agyműtét miatt gondolom nem erőlködhetek, így azért lehet a császár, de sajnos szoptatni sem lehet, mert akkor megelmekedik a prolaktin ami szintén növeli az agyalapi mirigyet, de azért itt majd próbálok alkuldozni, csak jussunk el odáig:):) Az biztos, hogy akik tudják, hogy az ember endos, nem szívesen vállalják a szülést. Pl. oda kell figyelni a gyógyszerek vénás adagolására stb.

Nem bírok magammal, szerintetek nagyon nagy örültség holnap tesztet csinálni reggel??? :oops: :roll: Annyira izgulok:):):)

Donika babaragacs Neked is és akinek még szüksége van rá+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
galeria
 
 


Galéria :P
Inkább holnap után... de még az sem bizti... Megértem, hogy nagyon izgulsz, s ha mégis tesztesz és negatív, tudd, hogy az még nem feltétlenül a végeredmény!
Fanni
fanni73
 
 


Fanni, köszi, féltem, hogy ezt mondod :oops:
Akkor próbálom húzni szerdáig, nem lesz könnyű, ilyen téren picit sem vagyok erős:(

Jó éjt:)
galeria
 
 


Galéria :D
hányadik napon vagy?
bár, ha biztosra akarsz menni, akkor a kiírt napon mész vérvételre :D mondjuk :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Galeria,
Én a 10.napon teszteltem de mégis a 12.napra szavazok vagy késöbb. Lemaradok a tesztedről :?

Nyuszi,
Gratula jó randit nekik :lol:

Ma elfogok tünni és csak szombaton leszek ne ijedjen meg senki nem vittek el az ufok :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Galéria,
ja, hogy agyműtét :( értem... Azt se tudtam, hogy az endo meg a prolaktin így összefügg...

Én is császáros leszek! :wink:

Mennek a mai tapacsok! :)

Donika, Galéria
nagyon jó tesztnap a 14, akkor még épp itthon vagyok! :D

Plutyk +++++++

Nyuszi,
drukk a randikhoz!
angel37
 
 


Nyusziiii!!Mi a helyzet? Várlak nagyon a hírekkel!

Galéria! Kitartás! Én a vérvételre szavazok (saját tapasztalatból is)!Drukkolok!++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Icsilya, ma vagyok a 10. napon:)

Szerdára van egy tesztem megcsinálom, lesz ami lesz, de nekem ez a csütörtök úgy tűník, mintha fényévnyire lenne :lol:

Angel Neked miért császár? Amúgy nekem az előző is császár volt, sztem emiatt sem fogják erőltetni a sima szülést.

Nem tudom, hogy ezek így összefüggnek-e, nálam igen, elvileg van prolaktin termelő agyalapi daganat, nem tudom, nekem többek között így derült ki, hogy folyt a tejem esténként pedig már nem szoptattam, aztán kiderült, hogy a magas prolaktintól és akkor jött minden sorban.

Panda majd várunk vissza addig is vigyázz Magadra:)

Rendelt valaki mostanában progi szurit? A kolléganőmnek azt mondták, hogy hiánycikk :oops:
galeria
 
 


Galeria :D
akkor még korai.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Galéria,
Már megint hiánycikk volna? :?

Sztem is várd meg inkább a csütörtököt a teszttel! :wink: A vérvétel még biztosabb! :)

Régebbi nőgyógy műtét miatt csak császár lehet.
angel37
 
 


sziasztok!

Nyuszika!
Hajrá,biztos ügyesek a fiúk!ne is idegeskedj ezen.
Nagyon nagyon szorítok,és küldöm a ragacsokat.
Ha visszakaptad a picúrokat,utazzatok el valahova.Kapcsolodj ki.

Fanni!
Mikor jön haza a férjed?még mindig sokat dolgozol?
Nyárra vannak tervek?


Mindenkinek hajrá,akinek kell,és babaragacs is van még.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csiperke
csiperke
 
 


Sziasztok!

Baba , Plutyk , Angel :
Köszi a drukkokat mihely többet tudok jelentkezem

Fanni:
Neked is köszi a drukokat. A táblával kapcsolatban majd gondolkozok rajta.

Galéria:
Kitartás!!! Könnyű mondani most bár tudom nemsokára én is türelmetlenkedek majd

Pandácska: Nyaralni mentek? Hova?

Icsilya: Hogy vagy ? Jól látom a vonalzód már 37 hetes vagy

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Csiperke:
Nem tudom miért de most nem izgulok annyira mint az elsőnél. Eszembe jut de nem rágom magam rajta. Remélem ez jót jelent és a fiuk nagyon ügyesek lesznek. A ragacsokat szivesen fogadom .


Kiscsillag ? Hogy vagy?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


oké Nyuszi, megy a ragacs!
plutyk
 
 


Nyuszi, babaragacsok++++++++++++++++++++

Egyébként most én sem izgulok annyira, mint a múltkor, talán azért mert akkor annyira hittem benne, hogy elsőre tuti sikerül, de sajnos nem. De most babaeső van, úgyhogy a nyáron mindenki babás lesz :D
galeria
 
 


Sziasztok.

Minden nap olvasom a híreket rólatok micsoda baba eső van mostanában gratula mindenkinek.Csütörtökön megyek a krizsa dokihoz 1 órára az első konzultációra nagyon izgulok sok jót olvastam a dokiról.Ha tudtok légyszi segítsetek azt tudom hogy a moszkva tértől kell menni valamelyik busszal de melyikkel azt nem tudom biztosan meg fogom találni de jobb lenne ha nem kellene keresgélni.Köszi előre a segítséget jó pihit mindenkinek.
kõszegi bea
 
 


Sziasztok

Szóval mára 6db osztódó embrikénk van. 1db nem osztódott még mára. Majd holnap délbe kell telefonálni hogy csütörtökön hány orakkor lesz a visszaadás.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Csütörtökön vettem be az utolsó fogit, és még mindig semmi.
ebba
 
 


Nyuszi ez nagyon jó, még beindul a 7. is és akkor még fagyi is lesz, bár nem tudom mennyit raknak majd Neked vissza.

Szegény dokival én közelharcot vívtam a 3 db-ért de Ő nyert így én most csak kettőt kaptam.

Ebba, igyál cickafarkfű teát, nekem az mindig bevált.
galeria
 
 


Nyuszi,
gratula a 6-hoz! :D

Én a másodiknál sokkal jobban izgultam, magam sem értem, hogy miért... :roll:

Bea,
piros 21-es busszal 3 megálló! Fel kell menni lépcsőn a villamosmegállónál, majd látni fogod! :)
angel37
 
 


Ebba:
Én a szurik előtt vasárnap vettem be az utolsó fogit és pénteken a szuri első napján jött meg.

Galéria:
Én az előzőnél is 3-at kaptam vissza és most is annyit fogok kérni.
De a mágus is annyit ajánlott az előzőnél. Biztos nem lesz gond most se ha 3-at akarok.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Angel: Köszike

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?