Új privát üzeneted érkezett!

Heni!
Pé előtt lent kell lenni én úgy todom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Heheni, ez jó!!!!pé előtt lemegy, ma kell eksön.... :oops: nézd meg lh teszttel azért!!!!
Vendég
 


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni nincs-e valakinek clostilbegytje,mert nagy szükségem lenne rá.Ugyanis nekem felirta az orvosom de sajnos a receptem eltünt,és a jövőhéten kéne elkezdenem szedni.A dokim meg most ment szabira.Amilyen ügyes vagyok szerintem összetéptem és kidobtam. Remélem már van olyan akinek sikerült és nincs már szüksége a gyogyszerre.
Ha tud valaki annak előre is nagyon szépen köszönöm.
pandics
 

 
 

Jó reggelt!

Heheni! Élményfürdőben voltunk az 5. osztályosokkal. Hulla voltam estére. Bedőltem az ágyba, és már aludtam is.

Pandics ! Sztem menj vissza a dokihoz, és irass egy receptet! A kh-ban sztem bárki felírja, ha elmondod a sztorit.

Ma megint egész nap nem leszek. Jövünk-megyünk a Férjemmel.

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK ÉS JÓ 7HÉGÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Most értünk haza, dög meleg van kint.

Kép
vikike0429
 
 


Szia Vikike!!!

Vásároltatok?????????
Nálunk is nagy meleg van,de a lakásban elviselhető!!!!!!!!!!!!!!!
Mi is csak este felé megyünk anyuékhoz falura,mikor már kellemesebb lessz a levegő!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit keveset vagyok gép előtt... egy csomó dolog van itthon :?

babszika
 
 


Sziasztok :D

Ne haragudjatok, hogy csak így belekotyog, de szeretnék kérdezni tőletek :D

Én is a Clostyt szedem, immár 3.hónapja, mivel nélküle még mensim se volt, akár 3 hónapig se, nemhogy peteérésem.
Most a Clostytól van ugyan, de még így is 35 naposak a ciklusaim.
Szoktalak titeket olvasgatni, és kicsit régebben írtatok valamilyen gyógynövényről, talán palástfű és még valami. Talán az én ciklusomon is segítene. Nagyon megköszönönném, ha leírnátok, mik is ezek pontosan és mikor kell ezeket használni.

És olvastam, hogy talán Vicky kérdezte, használt-e már egyáltalán valakinek a Closty.
Hát én nagyon bízom benne, mert nekem már van egy 2,5 éves kisfiam, aki előtt ugyanilyen problémáim voltak, és a Closty segített, a 3.Closty-s hónapban sikerült :D
Igaz ugyan, egyszer lett tőle egy jókora cisztám, de szerencsére magától felszívódott és semmi problémát nem okozott :D
Remélem most is a 3.hónap lesz a nyerő :lol:


Előre is köszi :D

Juli
juliett
 
 


Jó reggelt!

Kriszti! Nem vásárolgattunk, hanem egy kispályás focikupán voltunk. Természetesen én csak néztem, Apa játszott. 7 csapatból 2. helyen végeztek. Ügyik voltak....Én meg szépen lebarnultam a pálya szélén. :wink:

Ria! Munka itt is akad. Most fogok nekiállni főzni, meg takarítani. :?

Juli! Nekem sajna a 3. hónapban sem jött össze a Clostitól, de neked drukkolok!!!!!Cickafark teát ittam 14. napig, aztán a palástfüvet, míg meg nem jött. Nekem beállította a ciklusom. Bár most, amikor Clostit szedtem, akkor nme ittam. Most sem iszom, kíváncsi leszek hány napra jön majd meg így "minden" nélkül. ( Remélem, 9ónapra.....) :wink:


Na, megyek házi munkázni. Ha kész vagyok, még benézek!

Szép vasárnapot!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Viki

Köszi szépen :lol:

És köszi a drukkokat :D
Bár pár napja, amikor megjött, én is iszonyúan elkenődtem, de mostanra már újból bizakodom :D , ha a kisfiamnál segített a Closty, holott teljesen ugyanilyen problémáim voltak, most miért ne segítene? (vagy csak bebeszélem magamnak, mert ezt akarom hinni??? :oops: )

Én is drukkolok mindenkinek :lol: Előbb-utóbb tuti mindannyiunknak sikerül :lol:


Juli
juliett
 
 


JÓ REGGELT SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vikike!
Jó házi munkát és főzést,én is mindjárt kezdem,csak másaodikat kell csinálnom,mert levesem van!!!!!!!!!!!!!

Juli!
Nekem is van egy ismerős,mind a 2 gyerek a closty segitségével lett,az 1 az 1 hónap után,a 2, 3 hónap után!!!!
Nekem a 2 hónap de muszály vagyok bizni benne!!!!!!!!!!!!
Egyébként egy jó pár hónapja closty nélkül is volt 1 szép nagy cisztám,de felszivódott!!!!!


Ha van kedved irj!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na, kész vagyok mindennel. Már csak mosogatnom kellene, de azt hiszem, ezt ebéd utánra hagyom.

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Nagyon ügyes vagy,én még most kezdek neki a főzésnek!!!
A lakás már rendben van!!!!
Vendég
 


Férjem dolgozik, és ha nincs itthon senki, akkor pörgök ezerrel!

Jó főzést!

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Ezzel én is igy vagyok!!!
Köszi!
Vendég
 


Jó reggelt!

Megint korán vagyok, mert megyek dolgozni! De már a héten visszaszámolunk! (CIÓ!!!) :wink: :oops:

Legyen mindenkinek kellemes napa!!!!

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT!

Szia Vikike!
Neked is kellemes napot!
Miért számolsz vissza????
Vendég
 


Sziasztok!

Hulla vagyok... agyon dolgoztuk magunkat a Bálinttal.... és most ennek "örömére" fáj a derekam. :?

babszika
 
 


Kriszti!
Azért számol vissza, mert mindjárt itt a nyári szünet!!! :)

babszika
 
 


Jó reggelt!

Már CIÓ van???????Te jó ég, eltelt egy év megint.....annyira emlékszem, milyen volt, hogy azon szenvedtünk, hogy ki és mit rajzoljon fel a Vakációhoz...........

Monyóka????Hogy vagy?
Vendég
 


sziasztok.

kosz kerdesed lafi,nem tul jol :cry:
asszem besokaltam :roll:

Kép
monyo83
 
 


Gabi!
Ahogy nekem is írtátok, ez mindenkinek kijár, de azért én kívánok neked nagyon szép, napsütéses napot és legyen jó kedved!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :arrow: :)

babszika
 
 


Sziasztok!

Már most elnézést kérek a panasz áradatért, de hihetetlenül szomorú napra kellett ébrednem ma és senkivel sem beszélhetek, vagy inkább nem tudom, hogy kivel tegyem...

Sok-sok hónap closty, meg átjárhatósági és idegeskedés után végre nem jött meg kedden...minden stimmelt.
Gyönyörű pozitív tesztek még vasárnap (tegnap) reggel is...már majdnem kezdtem elhinni, hogy spontán sikerült (inszeminációra kellett volna mennem ebben a hónapban, de nem tudtam elszabadulni)...aztán 12 órával később jöttek a görcsök, pont mint mensi előtt, csak gyengébben. Éjfélkor elment...mára voltam bejelentve az oroshoz, hogy elmondjam neki az örömhírt.

Most meg itt ülök a munka helyemen és fél óránként elbőgöm magam és reménykedek, hogy nem jön be senki. Mivel ennyi idő alatt senkinek sem mondtam el (kiv. párom), így most hogyan tegyem bárkinek pl. család, barátok, akik még azt sem tudják, hogy megfogant, akkor ugyan úgy fájni fog nekik, mint nekem...ezt nem szertném.

Úgy érzem magam, mint egy selejt. Persze tudom, hogy ez még nem a világ vége, de olyannak tűnik kicsit jelenleg...

A férjem tegnap este még nagy örömmel puszilgatta, simogatta a hasamat és beszélgetett az ott lakóval (azt mondta, hogy időben el kell kezdeni)...akkor még úgy hittem, hogy egy kis görcsölés természetes is az elején. Ezek szerint nem az...

Ezek után nem tudom milyen érzésekkel állok neki az újabb próbálkozásnak...

Valaki lőjjön le...
bözskete
 
 


szia bozskete,3* mentem vegig ugyanezen,igaz az elso volt a legrosszabb mert mar uh-kepem is volt es a parom ugyanugy viselkedett mint a tied.
csak annyit tudok mondani hogy kibirod,elfelejteni nem fogod mint ahogy en sem felejtettem el de idovel enyhulni fog a fajadalmad.
sok erot es kitartast.

Kép
monyo83
 
 


Bözskete!

Nehéz időszak ez, de nem szabad kétségbe esni. Először is, mindenképp menj el orvoshoz, meg kell hogy nézzen, UH, vérvétel stb.

Tudom, hogy nehéz ilyenkor pozitívan gondolkodni, de az hogy fogamzás történt már maga egy jó hír. Nem vagy selejt, ebből is látszik.

Tessék elmenni orvoshoz MINDENKÉPP. MÉG MA HA LEHET!

Fel a fejjel

Dana

Kép
danaaia
 
 


szia bozskete...

eddig meg nem tortent velem ilyen, nyugodj le
legyszi
en ( es a topik csajszii veled vagyunk ) ugye lanyok???biztos nagyon nehez, ( foleg ha meg ...hangsulyozom meg nincs gyerkocotok...monyo frapppansul megirta a lenyeget, az elet velejaroja a kudarc...hidd el a szuletendo gyermekeiteket vagyis a szuloi poziciot meg jobban becsben tartjatok majd.....
nem vagyok az avallasos tipus, de minden valamiert tortenik....van aki fiatalom edzodik( mert te most igazabol ennek vagy alanya) van aki idosebb koraban....
szerintem is konnyebb feladni, mint folytatni, de csak amig bizonyos ido el nem telik....

en megigertem magamnak, hogy pl, azokat a csajszikat akik velem parhuzamosan babaosidni szertenenk, addig nyomon kovetem, amig eredmenyt nem ernek el ....persze...akkor is ha nalunk osszejon a babo

fel a fejjel ( a torteneted megszakadas aszem rossz kifejezes, de meg idoben tortent, nem a 3 vagy 6 -7 -8 honapban)...

drukkolok neked....
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást...
Az ember már csak ilyen önző lény, mindent akar és keveset tűr. Már nyugodtabb vagyok. Úgy fogom fel, hogy ember tervez, Isten végez...csak roppant mód dühítőnek tartom, hogy aki nem akar, vagy nincs lehetősége gyereket nevelni az azonnal terhes lesz, a kisebbségről ne is beszéljünk, akinek meg küzdenie kell, az rendszeresen pofára esik...ilyenkor hol van az igazságosság, meg a nagy elvek :?:

Megyek orvoshoz ma. Csak már nem abból a célból, mint tegnap ilyenkor gondoltam. Majd remélem mond valami okosat. Az biztos, hogy megnézik, hogy teljes vetélés volt-e...remélem legalább ez megadatik. És persze örülök, hogy legalább megfogant.

El fogok minden vizsgálatra menni, amit javasol, pedig ez lehet nem fog az állásomnak jót tenni.

Én is szurkolok mindenkinek...
bözskete
 
 


Sziasztok!
Elősször is bözskete üdv és nagyon sajnálom!!!
Hát már én is kezdtem agyilag helyre jönni,meg annyira görcsös akarás is szépen javul,erre az egyik kolléganőm terhes,mi is és ő is most tudta,meg,17 hetes terhes,nem akarta nem is akarja,de már késő,még azt is megmondta az orvos,hogy kislány!!!
A csaj olyan buta,mint a se.....g,kérdeztük tőle,hogy nem védekezett,erre ő,60-nál kiszáltak!!!
Amúgy van egy 6 éves fia és egy 2 éves lánya,a lánya még most sem szobatiszta,a szaros húgyos pelenka rakáson a lakásba,a gyerekeket ütik és kiabálnak rájuk,már bevannak jelentve a gyámügynél is!!!
Nagyon felháboritó,hogy aki tényleg nagyon akar és normális körülményeket teremt annak nem sikerül,vagy éppen úgy jár mint te is bözskete!!!
Ráadásul,cigizik nem iratja ki magát ott kell néznem egésznap!!!
Az irigységtől nem látok,hogy ennek a lökött nőnek sikerült nekem meg nektek ilyen nehezen megy!!!
Éppen azt beszéltük,hogy lessz még ott több is,hacsak elnem kötteti magát!!!
De nincs annak annyi esze!!!
Jó mi???????
Elment a kedvem,teljesen!!!
De mig ott van addig megkeseritem az életét az egy biztos a cigi miatt is,meg,hogy a gyerekeket ilyen körülmények között nevelik!!!
Ma is veszekedtem rá,de csak szép halkan megmondtam a véleményem!!!
Annyira sajnálom a gyerekeit,szinte látszik az arcukon,minden!
Azok a gyerekek nem esznek rendesen,állandóan betegek!!!!
Ha megakarjuk simogatni,,őket már azt hiszik,hogy kikapnak,aelrántják a fejüket!!!!!!
Na jó beis fejezem,mert már most depis vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bözskete.... nem tuok mit hozzátenni. Tudom, h nincs vígasztaló szó, ami elűzné a bánatodat.... Abban biztos vagyok, h ha már fogamzás megtörtént, akkor hamarosan boldog kismami leszel!!! :roll:

Kriszti!
Nem szabad ilyenen felhúznunk magunkat, hiszen nap mint nap látunk, hallunk ilyeneket.
Arra kell gondolnunk, h a babó tudja, h mikor akar jönni és nekünk csak segíteni kell, h ha jönni akar, akkor holmi progihiány, pé. hiány, vagy bármi más nehogy "elzavarja" a babót.
Hiszem, h ha mindent megteszünk a babóért (márpedig itt mindannyian így vagyunk), akkor hamarosan babások leszünk!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!

Bözskete! Nagyon sajnálom. :cry:

Gabi! Mi a baj? Hogy állsz a ciklusban?

Ria! Azért vigyázz magadra, hátha....

Kriszti! Igen, a vakációt várom!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Babszika!
Tudom,hogy nem ő az első,de főképp nem az utolsó!!!
De mivel kolléga,látom mindennap,ez a borzasztó,hogy közvetlen környezetembe van!!!!!!!!!!!!!!!!
Az IQ-ja meg egy nulla!
Azt mondja ma,hogy elsem tudja képzelni,hogy esett teherbe,ha szex alatt elalszik és sokszor nincs orgazmusa!
Hát nem hülye tyúk???!!!!!
Kiakadok rajta!!!!!
Ilyen mérges vagyok rá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !
Meg a hozzá hasónlókra!

Igazad van abban,hogy sikerülni fog,csak ne kéne ennyit várni!!!!



JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT!!!
Vendég
 


sziasztok.


bozskete mi volt a dokinal?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Persze, Kriszti, engem is dühítene...

Viki!
Ne félj, azért nem csinálok olyat, ami már nagoyn nehéz, de egyébként még csinálhatnám, mert messze vagyok a pé-től. Kb. még 2 nap. :wink:
De mondok még vmit: olyanokról derül ki, h babások, akik paráznak, nem törődnek az egészségükkel, sem a babáéval.... ezek után erős a gyanúm, h én is így fogok tenni! Nem esek át a ló túloldalára, de már ott tartok, h nem akarok minden áron babát. Inkább segíteni akarok a ház megépítésében.... hiába, égek a tettvágytól :lol: :wink:

babszika
 
 


hi kriszti

nos aszem nem irigy vagy hanem duhos, de csak a sorsra, mert osszekuszalja a dolgokat...felelmetes ( bar nem ujdonsag) hogy emberek( EMBEREK???) igy elnek, mondjuk hogy a 2 eves lanyzo meg nem szobatiszta, talan nem annyira elitelendo...gyereke valogatja....de ha egy gyerek a simogato kezben is veszelyt lat, arra nincs mit mondani...es szomoru, hogy a HIRôS MAGYAR NEMZETet ilyenek gyarapitjak, csak irigyellek, hogy napi szinten elVISELED.....ja es csajok IGAZSAG NINCS A FOLDON!!!!!!
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!

Szerintem nem szabad így felfognunk.
Hiszem és remélem, h jól gondolom, h még vmit el kell intéznem/intéznünk a babó érkezéséig.... pl. a házat. Vagy el kell döntenem, h akakrok-e m.helyet változtatni.... vagy arra vár, h apa elvegyen feleségül.... szóval, én kezdem pozitívan felfogni a csalódásokat, mert különben belebetegednék.... :? :roll:

babszika
 
 


Ria! Erre már én is gondoltam, hogy a mi babónk a házat várja....de az esküvő gondolata sem rossz! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Még élek, és olvasok, csak nem nagyon tudok mit írni!

Főleg az olyanokra nem, mint amit Kriszti írt! HIHETETLENÜL felháborító!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike! Lassan lehet neked drukkolni!

Kép
vikike0429
 
 


na nem tok mit irni.

Kép
monyo83
 
 


Vikike köszi, de szerintem ilyen görbe mellett nem bizti, hogy fog kelleni!

Kép


Gyöngyi! Te hogy állsz????

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!
Hazaértem. 40 fok van..... :shock:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Hazaértem a hosszú hétvége után, elolvastam 4 nap termését.
Viki, nálunk már holnap VAKÁCIÓ!!!!!!!

Tapasztalt valaki a closty szedése alatt hasfeszülést, görcsöket?Én a 13-14. napon éreztem először a feszítést, meg hogy úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni.Még a párommal az együttlét is fájdalmas volt egy kicsit. Ilyenkor mi van??????
A hőmérsékletem meg max. 36.6-ig ment fel.Ma vagyok a 16. napon :cry:
heheni
Kecskemét
 
 


Heheni!
Nekem ugyen ezek a tünetek voltak!
Szerintem megy még feljebb az a hő! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Heni!!!Nektek miért van hamarabb vége???Nem éri!!! :lol: :lol: Biztos a Pé-t érezted!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Viki képzeld, a régi iskolámban már ma vége van a tanításnak!!!!!!!
Mi egy napot még végigizzadunk, aztán jöhet az adminisztráció.

Betti, Te mióta szeded a clostyt?

Valaki árulja el, hogy hogyan lehet ilyen vonalzót letölteni, mert nekem még nem sikerült.
heheni
Kecskemét
 
 


Heni!
Én tavaly júliusban, majd novemberben és az előző ciklusomban szedtem Clostyt! Azaz nem folyamatosan szedem/szedtem! Januárban volt egy + tesztem, de másnap megjött!
Most pihi van closty téren!

Nem ér ilyen hamar vakációzni! Nálunk még júli 1-ig megy a meló! :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Ja és vonalzó pl:

www.tickerfactory.com

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?