Új privát üzeneted érkezett!

Alziza!

Cukorfalat a fiad! Ezekkel a hatalmas babszemekkel... Nem is lehet rá haragudni. :lol: A másik kettőről is kérünk képet!
A kutyák agresszívvá válhatnak, ha nem látnak vagy rosszul látnak, ebből sajnos gondok is lehetnek, úgyhogy megértelek.

Boeske!

Egy kis rókát küldhetnél errefelé is! Még mindig fenn volt a hőm, nem jött meg, de már nem émelygek.. :cry:

A többiek hol vannak?

Vera
nagy vera
 
 


Babszemekkel = Babaszemekkel, bocs, de időnként melléírok.
Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Köszönöm szépen!
Hát Zináról elég nehéz fényképet készíteni mert utálja!Róla nem is nagyon van olyan amikor a gépbe néz csak kiskorából!Ez is csak véletlen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 12:21-kor.
Vendég
 

 
 

Panny! Nagy-nagy gratula a diplomához!

Alziza! Szépek és édik a gyerkőceid! De a kicsi ugye csak a fáradtságtól kancslított úgy be? Bocs amiért ilyet kérdezek, csak nekem 3 éves koromtól szemüveget kellett hordanom, meg műtöttek is a kancsiságom miatt, de mára tökéletesen ok a szemem! Csak egy kicsit az ilyen dolgok iránt érzékenyebb vagyok :roll:

Vera! Majd eljő újra rókakoma és elriasztja azt a fránya pirit
:D

Boeske! Rokakoma nálad kitartó ugyi?

Ma azt mondta magamnak, hogy remélem nem vagyok terhes. Volt egy afférom a fogammal és én húztam a rövidebbet. Be kelett vennem algopirint, mert csak az volt, a doki meg belémnyomot még egy löket érzéstelenítőt. Most vettem rubophent, mert kevésbé valószínű, hogy károsítja az ambriót, de szerencsére most nem fáj, úgyhogy nem kell szednem. De azért szegény picúrnak nem volna jó így kezdeni.... :(

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Kislibus!
Csak azért néz úgy mert ahogy oldalra néz a fejét nem emelte fel!
De egyébként kb. 2 hete voltunk szemészeten mert a lányomat kellet vissza vinni (neki nagyon rossz a szeme).Akkor Zalánt is megnézték de szerencsére Vele nincs semmi! :D
Egyébként pedig nyugi,nem zavar,hogy ilyet kérdeztél!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Találtam Nektek egy ilyet!
Szerintem tök jó! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza!
Szép gyerekeid vannak, nem csodálom hogy szeretnél egy 4.-et :wink:
A takarítós kép szerintem tipikus... :twisted:

Kislibus!
Szerintem ne aggódj, még ha baba is van a dologban szerintem ennyitől nem lesz semmi baj.
Nekem még mindig nem jött meg, a hőm fennt van, ma vagyok a 12.napon ovuláció után.
Már végképp nem tudom mi lehet, mert semmi tünetem nincs, csak kicsit szúrkál a hasam....
Szóval majd szerdán kiderül.
Jó hétvégét mindenkinek:
Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Alziza!

Szépek a gyerekeid :D

A karikatúra meg tényleg tipikus :lol:

Vera!

Lehet reménykedni :lol:

Kislibus!

Szerintem se aggódj a gyogyi miatt,ennyitől nem lesz baja a babának :)
Hányadik napon vagy??

Boeske???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek!

Kislibus!
Amikor alexal voltam terhes én is vettem be algopirint mert fájt a fogam.Nekem a doki mondta,hogy azt lehet!
Amikor pedig Zalánnal voltam terhes voltam fogorvosnál és azt mondta a fogorvos is és a prof is,hogy a helyi érzéstelenítés nem számít!
Nyugi! :lol:

Ezt pedig e-mailben kaptam!Gondoltam bemásolom nektek!



Ugye milyen igaz?
Miért imádom az Anyákat..

Anya és Apa Tv-t néznek mikor Anyu mondja : későre jár fáradt vagyok megyek, lefekszem.
Bement a konyhába megcsinálta a szendvicseket másnapra, elöblítette a pop cornos tálat, húst vett ki a fagyasztóból a másnapi ebédhez, leellenőrizte a müzlis dobozokat, feltöltötte a cukortartót, tényért, kanalat tett az asztalra, bekészítette a kávéskannát másnap reggelre.
Néhány nedves ruhát betett a szárítóba egy adag ruhát tett a mosógépbe, kivasalt egy polót. Felvarrta a lelogó gombot. Felvett néhány ottfelejtett játékdarabot az asztalról, visszatette a telefont a rtöltőre, a telefonkönyvet pedig a fiókba. Megöntözte a növényeket, kiürítette a szemetest és felakasztotta a törülközőt száradni. Ásítózva és nyújtózva egyenesen bement a hálóba. Megállt az asztalnál írt néhány sort a tanárnak, kiszámolt egy kis pénzt a túrára előhúzta a
Szék alá rejtett munkafüzetet.. Aláírta, megcímezte és felbélyegezte barátainak a születésnapi képeslapot és írt egy rövid listát a fűszeresnek. Mindkettőt a táskája mellé tette. Aztán Anyu megmosta az arcát 3:1 lemosóvalmajd éjszakai krémet tett rá, megmosta a fogát, lereszelte a körmeit. Apa kikiált: Azt hittem, hogy lefekszel! Már megyek- feleli. Vizet öntött a kutya táljába kiengedte a macskát, majd meggyőzödött róla hogy az ajtók zárva vannak és az udvari lámpa ég.
Mindegyik gyerekénél lekapcsolta az ágy melletti éjeli lámpát és a Tv-t , felakasztott egy inget, bedobott néhány koszos zoknit a szennyestartóba majd volt egy rövid beszélgetése a még fönnt lévővel, aki még mindig a háziját csinálta. A szobájában beállította az ébresztőt, kitette a másnapi ruháit, sámfát tett a cipőjébe. Még 3 dolgot adott a 6 legfontosabb megteendő dolog listájához.
Elmondta az imáját és elképzelte a befejezését a jövőbéli terveinek. Ezalatt az idő alatt Apa lekapcsolta a Tv-t kihírdette hogy nincs semmi különös tennivaló. Megyek aludni. És ment.. minden egyéb gondolat nélkül. Van itt bármi különleges? Tudod már a nők miért élnek tovább...?
MERT MI HOSSZABB HASZNÁLATRA LETTÜNK CSINÁLVA..... és az egyetlen ok, amiért nem halunk meg hamarabb az az, hogy túl sok tennivalónk van!!!
Vendég
 


Hú Alexet kisbetűvel írtam!
Hát ha ezt meglátná! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyok, energiám nagy részét a róka koma elűzésére fordítom, rettenetesen vagyok, úgyhogy le is buktunk a nagyszülők előtt. :)
Nem mintha nagyon titkolni akarnám, de azért a hétfőt még megvártam volna.
De apósom csak nézett, nézett, aztán csak annyit kérdezett: Hányadik hónap? :D

Vizsgázni persze nem mentem.
Ezek után nem láthatok mást a hétfői UH-n csak egy dobogó szívű kis embriót. :)
Elaludtak a srácok, megyek én is pihenni.

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Csak pihenj amennyit tudsz! Kép
Vendég
 


Boeske! Jópofa apósod lehet! :lol:
Jól teted, hogy nem mentél vizsgázni!


Lányok, nagyon jó a karikatura, meg a történet
:lol: Azok a lusta férfiak! De rájöttem ém mi a baj! Belőlük hiányzik a rend a lelke mindennek gén. Legalábbis az én férjemből biztos. Ebből gondolom: "Minek mosogatsz, még elfér a mosatlan az asztalon!"
"Nem kell azt még kimosni, hát még csak egy hete hordom!"
"Nem kell azt az ágyneműt olyan sűrűn mosni!" (megjegyzem tényleg nem kéne, ha este fürdene a szentem és nem hozná be az ágyba a napközben ráragadt koszt és izzadságot :evil: )

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Kislibus!
Igen szerintem ez a gén a mi X kromoszómánkon van, Ők ezzel alapból nem rendelkeznek. Az én férjem (aki előtte amikor még kollégisták voltunk és a kapcsolatunk elején voltunk) főzött, mosott, sőt még ki is takarított, vasalt. Amint elvett közölte, hogy ezeket én jobban csinálom, így sok veszekedés után a porszívózást sikerült rálőcsölnöm.
Most a mosogatással próbálkozom, de így az egész konyha úszik a vízben.

Boeske!
Drukk neked ma, majd kérünk élménybeszámolót.

Lányok nekem még mindig nem jött meg (ma vagyok a 36. napon). Pénteken az Auchanban majdnem elhánytam magam, minden előzmény nélkül. Csak sajnos görcsölget a hasam, ami nem ígér sok jót. Szóval drukkoljatok nekem, szerdán reggel újra megcsináloma tesztet és megyek a dokihoz.

Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Reméljük a legjobbakat!!! Kép
Vendég
 


Vera!

Ne aggódjál, minden jó lesz :wink:
Alig várjuk a szerdai tesztet és az élménybeszámolót :D
Drukk!!+++++++++++++++++++++++++++++++


Boeske!
Neked is nagyon szorítok hogy minden jó legyen!!! :D

Nekem sajnos elmaradt ebben a hónapban a pé. :cry: Azért dobok egy görbét, hátha tudtok valami bíztatót mondani...
Kép

Holnap megyek végre hormonvizsg.ra meg kontrollra,majd írok mit mondott a dokim :?

Puszilok mindenkit,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Boeske!

Várjuk a fejleményeket!

Remélem jó hírekkel jössz!

Nagyon szorítok neked!
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Vera! Ne aggódj a görcsök miatt. Amikor én kismama lettem, kb 6-8 hét között úgy görcsölt a hasam, hogy nem is gondoltam hogy baba. Azt hittem azért fáj mert meg fog jönni. Annyi kínzott már, hogy a párom masszírozgatta a talpam (boka, sarok-rész) hogy csillapodjon a fájdalom. Ne aggódj!

Boeske várjuk az eredményt!!!

Lányok nekem szombat óta fáj a hasam. Először a hasamalja. Ahogy léptem, minden lépésnél fájt, tompán szúrt. Aztán a jobb oldalt, aztán a bal oldalt. Meg vagyok ilyedve. Az első mensim megvolt szülés után 5-hétre jött. Most ha nagyon pontos akarok lenni a 28 naphoz még van 3, de sohasem voltak 28 naposak a ciklusaim. Mindig 33-40 között ingázott. Lehet ez petefészekgyulladás vagy valami nagy baj???? Vagy túlreagálom megint? :shock: :shock: :shock: Nektek hogy volt a második? Ha nem múlik el holnapig elmegyek orvoshoz, vagy kiröhögtetem magam?

Puszillak titeket!!!

Fel a fejjel!!!!

Csók
Nyusz 8)



iwiw: Angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Hello!!

Boeske!!

Na mi volt,mesélj!!!Biztos minden OK!!! :lol:


Vera!!

Nekem az első fiamnál annyira görcsölt a hasam,hogy mindenki azt hitte biztos méhenkívüli és semmi baj nem volt,szép egészséges baba lett!!!Nagyon szorítok!!! :D :D :D

Nyusz!!

Szerintem elmehetsz a dokihot hisz az a biztos és megnyugszol!!Bizot nincs amúgy semmi gáz hisz egyszer már megjött.

Nekem még a műtét óta mindig nem jött meg(szerdán lesz 5 hete)Kezdek türelmetlenkedni... :cry:

Kimma!

A hő miatt gondolod,hogy nem volt pé??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm a bíztatást, nem is tudom Nélkületek hogy bírtam volna ki ezt az időszakot!

6,5 mm-es, dobogó szívű embriócskám van. Megvan minden szikhólyag, embrió. 1 hete még semmi sem látszott, most meg itt van. Nagyon boldog vagyok!

Panny!
Biztos, hogy már csak 1-2 nap, és új ciklusod indul. Tudom, ez a legnehezebb időszak, de nemsoká túl leszel rajta.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Annyira de annyira örülök neked :!: :D :D :D :D :D

Kép
kimma
 
 


Panni!

Nem a hő ( az szerintem ok), hanem a negatív ovutesztek miatt. :cry:

Kép
kimma
 
 


Kimma!

Mindig ugyanabban az időben ugyanazzal a hőmérővel mértél? nem lehet hogy lemerülőben az eleme? Nekem is ilyen hasonló hegyes-völgyes görbém volt a múlt hóban a 21. napi ovulációval, szerintem idő kell, hogy visszaálljon a szervezeted, így a hormonrendszered is.

Nyuszifülű!
Hülye az az orvos aki kiröhögi a betegeit, szerintem menj el hozzá, ha meg kiröhög, sürgősen keress másik orvost, mert az nem érdemli meg hogy az orvosod legyen. :x

Boeske!
GRATULA!!!! Most már csak kitartást és türelmet, meg sok pihenést!!! :D :D

Panny!
Szerintem normális az ha 5 hétre még nem jön meg, valahol azt olvastam hogy akár 4-6 hétre is eltolódhat az egész. Úgy emlékszem nekem is 5 hétre jött meg.
nagy vera
 
 


Jaj Boeske!
Ma már annyiszor beléptem miattad. Nagyon örülök "nektek".
Tulajdonképpen ami veled történik, az bíztatás számomra.
Ducimami
ducimami
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Örülök,hogy minden rendben! Kép
Vendég
 


Boeske!

Nagyon szuper!!!!! :D Rmélem kicsit megnyugszol már :)
Igaza van Ducimaminak,te is egy másik pozitív példa vagy nekünk Chrissy mellett.

Kimma!

Szerinted 100%-ig megbítható az ovu teszt??!!Én néha szkeptikus vagyok vele.... :?

Vera?????????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

A halvány + teszt is pozitív?

Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom mindenki elég pozitív. Az utóbbi időben én csak beleolvasgattam.

Volt nálatok valakinél olyan, hogy a mű.befejezés után nem indult meg a szervezet működése?
Nálam valami nem ok. A befejezés után 7 héttel volt egy menses, azóta semmi! ez 05.02-án volt.
De terhes sem vagyok (sajna), mert 2 negatív teszten vagyok túl.

Szerintem nincs pé-m :cry: Van valakinek ilyen tapasztalata? Nem akarok minden miatt dokihoz futkosni, meg tudom, hogy nem kéne türelmetlenkednem, de mégis...

Már vagy jönne meg, vagy lett volna egy poz-teszt. Így hogy nincs semmi, nagyon rossz, bizonytalan érzés.

Ha legalább megjönne, az azt jelentené, hogy dolgozik a szervezet, hamarosan lehetne új esély a terhességre. De pé nélkül sajna nem megy :(

Bocs, de én most nem vagyok túl optimista...

Szép napot mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!!

Vera!
Nem tudom mit olvasol előbb!Ezt vagy az e-mailt,de a HALVÁNY CSÍK IS CSÍK!!!
GRATULÁLOK!!! Kép

Panny!
Én a 3 év alatt annyi ovulációs tesztet,(köztük minimikroszkópot) is kipróbáltam,hogy csak na!Én minden hónapban a ciklus közepén vérvételre jártam és amikor a vérvétel szerint volt peteérésem a teszt szerint nem!!!Ennyit a megbizhatóságról!

Röné!
Valószínűleg a hormonok a ludasak!!Ha ez nem rendeződik mindenképp nézesd meg magad mielőtt belefogtok a "babagyártásba"! :lol:
Vendég
 


Boeske!

Annyira örülük nektek!
Végre neked is összejött!
De most már nagyon vigyázz rá, és persze magadra is, és pihenj minél többet!

Mégegyszer hatalmas gratula!

Várom majd a további fejleményeket!
Mikor kell legközelebb menned dokihoz?

Vigyázz magatokra! Minden jót neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma majdnem lebuktam a munkahelyemen: ebéd után a folyosón majdnem meglátogatott a rókakoma :lol:
Az utolsó pillanatban sikerült megakadályozni, hogy a tejfölös gombapörkölt ne a padlón landoljon.
Még annyira korai, nem akarok lebukni, főleg a főnököm előtt.
Már annyira várom hogy mit fog mondani a doki bácsi holnap, meg hogy UH-n lát-e majd valamit? Szerintem még annyira korai, hogy nem. Remélem visszarendel a kórházba is UH-ra ahol jobb minőségű gép van mint az Ő rendelésén.

Röné!
Nekem is sok idő volt mire visszaállt a szervezetem: még a múltkori hónapban is hegyes-völgyes görbém volt. A Negatív teszt sem jelent még semmit, lehet hoyg + lesz az csak bizakodni kell. Az embernek sokszor akkor jönnek össze a dolgok amikor nem is számít rá.
Lehet hogy el kellene menned a dokihoz egy kontrollra vagy hormonszint viszgálatra.

Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Ma majdnem lebuktam a munkahelyemen: ebéd után a folyosón majdnem meglátogatott a rókakoma :lol:
Az utolsó pillanatban sikerült megakadályozni, hogy a tejfölös gombapörkölt ne a padlón landoljon.
Még annyira korai, nem akarok lebukni, főleg a főnököm előtt.
Már annyira várom hogy mit fog mondani a doki bácsi holnap, meg hogy UH-n lát-e majd valamit? Szerintem még annyira korai, hogy nem. Remélem visszarendel a kórházba is UH-ra ahol jobb minőségű gép van mint az Ő rendelésén.

Röné!
Nekem is sok idő volt mire visszaállt a szervezetem: még a múltkori hónapban is hegyes-völgyes görbém volt. A Negatív teszt sem jelent még semmit, lehet hoyg + lesz az csak bizakodni kell. Az embernek sokszor akkor jönnek össze a dolgok amikor nem is számít rá.
Lehet hogy el kellene menned a dokihoz egy kontrollra vagy hormonszint viszgálatra.

Vera
nagy vera
 
 


Bocs, 2 x ment el.....
nagy vera
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol:

Röné! Ne aggódj! Kell egy kis idő a szervezetednek is. Műtét után 3 mensit kellene várni, attól függ milyen volt a befejezésed. Regenerálódni kell még a méhnyálkahártyának.
Nekem 5hétre jött meg, most várom a következőt. Kíváncsi leszek hány napos lesz. :shock:
Lényeg: cickafark+palástfű tea. Ezek rendbeteszik a mesit. Sőt a palástfű regenerálja a méhet. A méhfalat, a szalagokat erősíti, rendbe rak egy-két hónap alatt. Meleg ajánlom mindenkinek.
Nem tudom hogy van-e köze hozzá, de mi a babóra több mint három évet vártam. Elkezdtem inni a cickafark teát, aloe teát, és két hónap múlva már terhes is lettem. Lehet hogy véletlen, de hiszek benne. :D

Vera kitartás!!!! Kár lett volna a gombapöriért! :oops:

Boeske kisrókái hogy vannak???? :lol: :lol: :lol:

Lányok lassan lehet táblát készíteni. :lol:


Puszi
Nyusz 8)


iwiw: Angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nyugalom, ha holnap még nem is, de nemsoká látni fogod a kis pöttyödet.

Röné!
Drukkolok, hogy mihamarabb beálljon a ciklusod!

Én rettenetesen vacakul vagyok, dehát ezt akartam, nem? :)
Róka koma egész nap itt ólálkodik, de eddig mindig elűztem valahogy.
Megnyugodtam, remélem kibírom a 4 hetet a köv. UH-ig.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Örülök Nektek Boeske! Jó ezt olvasni, tudni, hogy nálad már alakulnak a dolgok. Vigyázz magadra nagyon! Ilyenkor veszélyeztetett terhesnek számítasz?
Hogy bírod ilyen rosszullétekkel a másik két kislurkót? Van rájuk azért energiád?

Miért akarnak az orvosok olyan nehezen hormonvizsgálatra küldeni? Tudom, hogy drága, de én a múltkori dokimnál azt is mondtam, hogy kifizetem én a vizsgálatot. Azt mondta, hogy nem kell, minden rendben van (ránézésre??? vagy a uh alapján??)
és ha a múltkor simán összejött, most is összefog..
Mindenesetre akkor adott egy nagy adag optimizmust, de sajna nem úgy tűnik, hogy igaza volt...

Még várok jövő hétig, aztán irány valami újabb doki :(

Szerintem 2 "-" teszt után már már nem nagyon reménykedhetem, ez a pé kimaradt :cry: -

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Röné!
Én azt mondom most keress másik orvost :!:
Nem ilyesztgetni akarlak de velem pontosan ugyan ezt játszotta el az az orvos akihez akkor jártam mikor elkezdtünk próbálkozni!
Nem írom le újra,hogy velem mi volt,ha van kedved olvass vissza,amikor beléptem a fórumba leírtam! :(
Nem tudom a Ti városotokban hol foglalkoznak ezzel,de én mindenképp keresnék másik dokit!

Sziasztok!
Vendég
 


Röné!
Nem vagyok veszélyeztetett terhes. A rosszulléteket egyre rosszabbul tűröm, de hát 5-6 hetet kell kibírnom. A srácok meg kicsit több mesét néznek mostanában. :)

Tényleg nem baj, ha elmész egy másik orvoshoz is, több szem többet lát.
Korábban milyen ciklusaid voltak? Megbízhatóak, vagy volt néha késés?
A gyógyteákat is érdemes kipróbálni, sokaknak segítettek már.
Drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Ver! :D

Gratula :D Annyira örülök,te is pozitívpélda lehetsz nekünk :D

Röné!

Nekem ma van 5 hete a műtétnek és még mindig nem jött meg.Már annyira türelmetlen vagyok,szar ez a tétlenség.....
Szerintem is menj el mási dokihoz.
Megvárom én is a 6 hetes kontrollt és ha addig se jön meg valszaeg én is kivizsgáltatom magam.

Boeske!

Végülis a rókakoma látogatása nagyon jó jel :D :D :D

Nyusz!

Te bevállalod a táblát?? :wink:

Alziza!
Nekem is pont ez a véleményem az ovu tesztekről :cry:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Boeske, Vera! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Széppé tettétek a napomat!

Röné! Szerintem tégy, ahogy jól érzed. Igazából a tankönyv azt írja, hogy ilyen esetben célszerű kivárni a leghosszabb ciklusidőt (38-42 nap az előző mensitől) és ha még akkor sincs jele a mensinek, akkor spurizni a dokihoz. A terhesség önmagában is megbontja a szervezet egyensúlyát, hát még ha művi úton kell befejezni. Bizakodásra intsen, hogy volt azért egy mensid, tehát a szervezeted működőképesnek tűnik. De tényleg tegyél belátásod szerint, mert mindíg az a legfontosabb, hogy te megnyugodj!

Nekem most jött meg másodjára a műtét óta, ez már óramű pontossággal, csakhát olyan erőssen, hogy az csuda. Mint mondottam én a gyenge mensikhez vagyok szokva már 12 éves koromtól. Próbálom átvészelni, aztán indul az éles hónap és száműzöm a mensit legalább 9 hónapra :lol:

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál:
Az UH-n még nem látott semmit :( :( :( , de azt mondta ne aggódjak, mert ez a késői ovulációtól van (a 16. nap telt el az ovuláció óta). Azt mondta ezekből is lehet baba.
Felírt utrogestan hüvelykúpot (progeszteron utánpótlás): 6 x 1-et, ki is fizettem érte 3500 Ft-ot (és ez csak a 10 napi adagom). Szóval lányok készítsétek a pénztárcátokat majd, bár szerintem a pénz ilyenkor már nem számít.

A korábbi hormoneredményeimet (progiszint) még mindig nem kapta meg :x , de szerinte ennek most már nincs is jelentősége. Felírt még Magne B6-ot ami az előző vetéléskor még maradt.
Nem tudom hogy ezeknek köszönhető-e de amióta beszedtem őket egyáltalán nem görcsöl a hasam, csak úgy érzem magam mint akit leütöttek olyan fáradt vagyok.

Jövő héten szerdán kell visszamenni a klinikákra UH-ra (ott jobb a készülék), meg akkor levesznek vért: vércsop. és ellenanyagszint meghatározásra, vérképre, Na-K szint, glülózszint, bilirubinszint, meg egy pár dolog meghatározásra amik most nem jutnak eszembe.

Viszont ma egy olyan bosszantó dolog történt a munkahelyemen: ki kellett próbálni egy vegyszert a munkahelyemen, és véletlenül sikerült az anyagot alaposan belélegeznem: még a keserű ízét is éreztem. SZóval azon gondolkozom, hogy a biztonság kedvéért 1 hétre kiiratom magam v. mi indokkal, mert a kollégám aki a vegyszerekkel szokott kutyulni szabira megy így nekem kell helyettesítenem. Nem akarok semmi vegyszerrel most az első hetekben kapcsolatba lépni. Úgyhogy holnap elmegyek a háziorvosomhoz.

Kislibus!
Akkor tiis nemsokára próbálkozhattok majd!!!! :lol: :lol:
Próbálj magatoknak ehhez teljes stresszmentes időt öszeszervezni: esetleg egy háborítatlan nyaralás a világ végén, ahol csak ti vagytok a pároddal. :wink:

Röné!
Valahol azt olvastam, hogy "csak" a 3. vetéléstől vizsgálnak ki hormonálisan, így ha azt akarod hogy ezeket is megnézzék, úgy menj oda a (magán) dokihoz, hogy te olyan orvost keresel aki ezt elvégzi. Ha hajlandó elvégezni, akkor maradsz nála, ha nem akkor kifordulsz az ajtón (hidd el, nem akarja majd elveszíteni a "fizetős" betegét).


Puszi mindenkinek:
Egy reménykedő kismama

Vera
nagy vera
 
 


:D Bevállalnám én szívesen a táblát, csak egy gondom van. :shock: Gőzöm sincs hogy kell ide betenni. :?

Lenne valaki bátor ügyes jelentkező? Aki meg tudja csinálni?
(annó én a vonalzómmal is egy napig küszködtem :oops: )
Tök jó ötlet lenne!



Pusz
Nyusz 8)





Iwiw: Angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 



Vera!
Jó kezekben vagy!Biztosan minden rendben lesz!!! Kép

Viszont ha teheted tényleg menj betegállományba!Szerintem ha elmondod a háziorvosnak,hogy miért szeretnél elmenni,tuti felvesz!

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyusz!

Sajna én se vagyok egy informatikai zseni,a vonalzómmal annak idején én is megküzdöttem,úgyhogy én nem merném bevállalni a táblát.... :?

Vera!

Teljesen normális,hogy ilyen hamar még nem látott semmit a doki!!De ezt ő is mondta ,nem?!
Úgyhogy NYUGI!!! :lol:
És szerintem is menj azonnal betegállományba,ez teljesen jogos indok,a doki tuti kiír!!

Kislibus!

Akkor neketek is nemsokára hajrá :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek,ma reggelre elkezdtem barnázni,szóval végre meg fog jönni :) még így soha nem örültem a pirinek :? Végre elkezdődhet a ciklus,Végülis a műtét utáni 5 hétre jön meg,az teljesen ok,ugye?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Teljesen jó! :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Kép
Vendég
 


Jó reggelt! :D

Látom pangás van errefele :wink:

Tegnap megvolt a diplomaosztó banzáj ,utána meg családi éttermezés...én azért nem voltam.
Gondolom ebben a dög melegben mindneki punnyadt :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Alziza!

Megnéztem a képeket! Szuperek! Csak annyit tudok mondani, hogy megérte ezért a 3 gyönyörű gyerekért annyit szenvedni szerintem. Nagyon aranyosak :D

Panny!

Szerintem is tök jó az 5 hét!

Én most itthon vagyok ezen a héten + a jövőhét közepén, és nagyon jó egy kicsit pihenni. Tegnap délután ledőltem egy kicsit és akkorát aludtam, hogy csak na, csak az a fránya telefon ébresztett fel.
Hál istennek nem görcsöl a hasam, ami jó, de az elevittől akkora étvágyam van már megint, összeeszek mindenfélét. A tegnapi termés így egymás után:
spenót krumplival+ virslivel, joghurt, túrókrém őszibarackkal meg egy kis saláta. Ja és mindezt nem hánytam ki!!
Ti is csináltatok anno ilyen mixeket?

Többiek merrefelé vannak?

Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök az új pocaklakóknak. Gratulálok nektek! Vigyázzatok magatokra!

Nem tudtok valamit Szekeresről? Szerintem már meg kellett születnie a babának.

mindenkinek üdv!

bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!

Én azért nem vagyok sokat, mert délutános vagyok!

De nálunk is minden oké, egyre többet és egyre erősebben rugdos a kis pocaklakónk! Imádom nagyon.
Elvileg augusztus 12-ig megyek, aztán utána már itthon leszek.

Augusztus elején megyünk 4D-s uh-ra, azt kértem apától névnapomra.

Egyelőre ennyi, 19-én megyünk dokihoz, majd írom a fejleményeket!

Kitartást mindenkinek!

Akinek lehet próbálkozni, annak meg megy a drukk ezerrel!

Hajrá csajok, sikerülni fog!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?