Új privát üzeneted érkezett!

Julika drága!
Én úgy mondanék valami bíztatót,de sajnos nem tudok ilyen esetről.Remélem valaki tud azért segíteni.
Talán a "Szülészetek,kórházak"alatt a "Kaális párok forumán" kéne megkérdezned Harcimókust priviben,ő a Kaáliban dolgozik,és szülésznő-asszisztens.Ő nagyon sok esettel találkozott már,és nagyon segítőkész.
Vendég
 


Julika!

Harcimókus utoljára május 30-án,18:09-kor a 496.oldalon jelentkezett be.
Vendég
 


Nagyon köszönöm!!! Megpróbálom!
julika79
 
 

 
 

Julika!
Remélem utána jössz,és megírod,hogy már nem is félsz annyira :wink:
Vendég
 


Julika!:)
nagyon szorítok hogy minden rendben legyen,majd gyere feltétlenül és számolj be nekünk!sajnos a méhszájas dologhoz nem tudok hozzászólni,de szorítok hogy azzal se legyen probléma.
:)
Vendég
 


Pandácska!


Ez nagyon izgi!
Gyere majd! :lol: :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Pandus!!:)
nem csavarogn, hanem sietni vissza a hírrel!!!!! :)

Reni!:)
hogy vagy/tok????? tünetek???? alvás gondolom megy ezerrel... :lol: az a jó, a babának is pihenésre nyugalomra van szüksége, hogy szépen fejlődhessen odabent... :)
Vendég
 


Zsani!!!:)
ma van a leszívás????????????
Vendég
 


Sziasztok! :D
A suliból jelentkezem így a görbém nem tudom feltenni. 36,9 voltam reggel. De nem aludtam túl jól. Két órával felkelés előtt voltam wc-n is.
Nálunk 22. cn van most. Szedek Duphastont (amikor nem felejtem el bevenni :oops: , tegnapelőtt és tegnap is kimaradt a reggeli).
Nem szedem csak kb a 25-ik napig, hogyha meg akar jönni,jöjjön pénteken. Ha meg nem akar...úgyse jön...gondolom.
Én tegnap babáztam:a tesóm alig egy hónapos fiacskájával szemeztem már figyelget. Olyan édi-bédi volt. A nagyobbik 2,5 éves (Szofi) meg haláli szószátyár...voltunk a DM-ben vásárolni vele és az egész bolt tőle visszhangzott.

Mreni
Én jövő hét péntekre tervezem Bodnár doki meglátogatását...bár ember tervez.... :)

Pandácska
Drukk a szívhangkukucshoz!!!!

Julika
Drukk, hjogy minden renben menjen és fájdalommentes legyen!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

még nem jött meg 8) (de azért érzem a hasam... :evil: )

Julika!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudok segíteni. Harcimókusnak ismeretlenül írtam priviben, és rögtön válaszolt! Nagyon kedves és segítőkész! Drukkolok és gratulálok a ciklushoz :)

Pandácska!
köszönöm :) , remélem mihamarabb átjönnek a rókák :D
Mizus? Várjuk a híreket! Azonnali tájékoztatást kérünk :!: :!:

Nyulasz!
Annyira feldob a nyulad, annyira aranyos, hogy mindig mosolygok rajta :D jó, hogy gyakrabban írsz :D

Vikimi!
Ti mikor mentek UH-ra? Beterveztétek már a 4D-s UH-t? Vagy az még korai?

Reni!
Én is érdeklődve várom a tüneteket :shock:
dezsina
 
 


Vikimi!

Egésznap alszok,kisebb nagyobb kihagyásokkal!Meg ugye undorodók mindentől! :roll: Nem bírok enni!Hányinger Stb!
Bár tényleg nem bánom hiszen erre készültem 4-éve.
És te hogy vagy???


Zsani tényleg ma van a leszívás??


Vizkrisz!

Nekem a csajok azt mondták,hogy öngyilkosság pénteken menni! rengetegen vannak beírva!Szerintem hamarabbi időponttal jobban járnál.
m. reni
 
 


Vizkriszi!
A hő alapján jól néz ki a helyzet :) Drukkolok!!!
dezsina
 
 


dezsina!

mikor tesztelssz?

Szegény férjem parfümétől is annyira undoródom :roll:
m. reni
 
 


Reni!:)
köszike én remekül vagyok, csak ez a meleg ne lenne.....igaz most környékez rókakoma.... remélem nem talál meg. Én már napközben nem alszok, szinte tele vagyok energiával, csak mint mindig aggódok, hogy Moszkó jól van e.
Örülök hogy rádtörtek azok az édes rosszullétek!A férjek meg most kicsit hanyagolják a parfümöt. :)

Dezsina!:)
és hogy érzed a hasad?nagyon remélem hogy minden a terveink vágyaink és terveitek szerint alakul..én úgy tervezem,hogy most kismami leszel,és persze mindenki!:)
még a 4d-st nem tervezzük, majd csak a 26.hét körül szeretnénk elmenni.Hétfőn megyek a dokimhoz rákszűrésre remélem megnéz UH-on, ha nem akkor még 2 hét várakozás.Olyan lassan telik az idő.

Csibéről tudtok valamit?????
Vendég
 


[quote="mnzsani"]
írta:
mnzsaniGyors helyzetjelentés magamról
Mnyhártya 11 mm.
Baloldalon 11, 12, 13, 14, 15 mm-es tüszők
Jobboldalon 16.5, 16.2, 14, 14, 13, 11 mm-esek.
Pénteken leszívás, aztán gondolom hétfőn végre a legjobb helyre kerülnek :lol: Legalábbis a Máténál igy volt - péntek és hétfő.
Felgyorsultak a dolgok, azt hittem csak jövőhéten lesz a leszívás, megis lepődtem, de örülök nagyon :D



én csak ebből gondolom hogy ma van Zsanika leszívása
Vendég
 


Reni! Vikimi!
Csak akkor tesztelek, ha lejár a 42 nap. A doki azt mondta, hogy 4-6 hétre jön meg a mesi a műtét után. Addig nem tesztelek, mert igazából, most kicsit sem duzzadtak a cicijeim, a múltkor, meg mindkétszer úgy volt, hogy ugyan nem érzetem semmit, de a cicik kicsit teltebbek voltak. Így várok türelmesen.... Nem is törödök vele, igaz azért mindig tesztelem a ciciket :oops: :D , hogy hátha....
A hasam meg úgy érzem, hogy meg fog jönni... Hát majd kiderül... Azért titkon reménykedek, hogy sikerül, mert miért ne én lennék az a szerencsés :roll:
Csibéről nem tudok semmit...
Reni, bár én is undorodhatnék a parfümöktől :P Pandácska küldött nekem rókakomákat, remélem átjönnek :D
Viki, nem is tudtam, hogy terhesség alatt is csinálnak rákszürést?!

Mzsani!
Ide is tessék írni! Kémek jelezték, hogy mi van Veled :twisted:
dezsina
 
 


Dezsina!:)
szerencsés vagy és kész!!!!
rákszűrés kötelező,ha nem voltál egy éven belül.... 18 hétig kell menni.Meg menni kell belgyógyászatra,vérellátóba...de legjobban a fogorvostól félek, így amíg lehet húzom az időt :)
Vendég
 


Sziasztok :lol:

Beültem egy netes helyre hogy gyorsan megírjam a dolgokat. Szóval van egy 7 mm-es dobogó szivű babám :lol: :lol: csodálatos volt látni kaptunk képeket majd szombat este felteszek. Ma vagyunk 6+2 keresnem kell most már egy dokit akinél szülni szeretnék :D Párom is nagyon örül tiszta boldogság a feje :lol: hihi
Köszönöm mindenkinek a drukkokat :D
Vendég
 


Pandácska!


Nagyon nagyon boldog vagyok,és nagyon örülők neked!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


Pandácska!
Fantasztikus hírek!
Nagyon-nagyon örülök :D :D :!: :!: Gratulálok :!:
És megint klassz a vonalzód :lol:

Vikimi!
köszi a biztatást, remélem igazad van 8)
dezsina
 
 


Pandácska
Hatalmas gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mreni
Hát én még nem kértem időpontot, lehet hogy kellene...de hát nem tudhatom mikor fog megjönni..elvileg pénteken...az a 29. cn. Esetleg ha vasárnap abbahagyom az utrot megjöhet csütörtökig/ön. De inkább ne is jöjjön meg. :lol: Tulajdonképp nem muszáj mennem, csak az utiköltség manipulálása miatt mennék. :oops: Meg hát, hogy megtudjam mit mond a "főnök" a helyzetemre.
vizkriszisback
 
 


pandácska!:)
micsoda öröm!!!! :) :) :) :) :):) :) :) :) :):):)KépGratula a mini Pandushoz!!! Kép:) :) mostmár vigyázz nagyon nagyon magatokra!!! Várjuk a képeket!
:) :) :):) :) :):) :) :)
Vendég
 


Dezsi!

Kép
Remélem elkerül jó messze a mikulás,hiszen most a gólyának van szezonja.

Pandácska!
Gratula pici pocaklakó panda minden egyes szívdobbanásához!
Mostmár visszafelé számolhatod az időt,amíg a kezedben nem tartod. :wink:
Kép

Zsani!
Gyere a hírekkel!

Julika!
???????????????????

Reni!
Hajrá rókakoma.Én is szeretnék megismerkedni vele.Persze szalmonella nélkül :lol:
Vendég
 


Pandácska - öröm téged olvasni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harcimokus visszaírt, meg aztán mások is válaszoltak még. Köszönöm a bíztatásotokat! Kicsit még félek tőle, bár ma az itthoni dr. bácsim is ápolgatta kicsit a lelkem........túléljük. De azért szorítsatok! Én még mindig hiszek a mesékben - augusztusig még hosszú az idő....... :wink:
julika79
 
 


Lányok!

Mindenkinek jó hétvégét kívánok! :!:
Hétfőn jövök....
dezsina
 
 


Sziasztok!

Arik vagytok, hogy igy érdeklődtök, jól esik :wink:
Ma volt a leszívás, hát a Mátéval simábban ment. Rosszul voltam utána, ezért kaptam egy ráadás infúziót is, szédültem és hányingerem volt. Nagyon picit vérzek és fáj a hasam is. Remélem ez nem valami rossz előjel. 10-et sikerült leszívni, majd holnap telcsi, hogy mennyi termékenyült meg.

Pandácska
Nagyon örülök a Babádnak, biztos voltam benne, hogy minden rendben lesz :lol:

Most megyek ledőlök, mert héfőig összekell szednem magam :)
Na és kezdődik a Bari is mindjárt :lol:
Vendég
 


Zsani!:)
nagyon szép eredmény :),ügyes a szurizós mestered!Biztosan minden oké lesz, csak most lehet érzékenyebb volt a szervezeted,nem is csoda hiszen csak összeszurkálnak belül.A vérzés elmúlik, én is véreztem aznap. Majd írd le milyen volt a sejt-randi! :)
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Nekem elég bénán alakul a hőm....igaz nem tudom mindig ugyanakkor mérni.Ma is 4.45-kor mértem 36,8-at, majd 7.30-kor 37,1-et...holott 5.30-kor kellene mérnem. Szóval a mai hőm 36,9-re teszem.
Méghogy a progiszinttől függ a hő....hát nekem sose. Voltam én már 37,2-37,3 is progi nélkül, most meg azzal 36,9. Pedig a mérési technikám mit se változott.

Kép
Zsani
Drukk a petécskék randijához!!! :D
vizkriszisback
 
 


Zsani!

Drukk,a randihoz!Remélem ügyik lesznek a kisfickókKépKépKépKépKépKépKép

Viki!

Úgy látom a kismamiknak még kell küzdeni a meleggel.Képzeld a kutyánknak is lesznek kölykei,most elöször.És szegénykém ő is nehezen bírja ezt a fülledt időt.
Vendég
 


Julika!
Naná,hogy szorítunk!És akkor hajrá spontán!Hamár ilyen szépen rendeződött a ciklusod,miért is ne esne meg ez a kis csoda veletek :wink:
Nagyon szorítok!Jó,hogy ilyen dokibácsitok van!

Gizmixxx!
Hogy vagy,mi van veletek?

Vizkrisz!
Aranyos,ahogy átlagolsz. :lol:
Vendég
 


Krisz!:)
én már nem adok semmit a hőkre,nálam nem vált be, hiszen mikor 2734-es hcg-t mértek a hőm 36.8 volt... de a te hőd az nagyon jó még mindig!!!! :)

Nyulasz!:)
a hétvége a tied a topikba!!! :)
az én kutyusom is valószínű kismami,mert 2 napig éjszakánként 3 udvarló járt hozzá...de nem valami szépfiúk,kis keverék kutyusok,az én kutyusom meg egy gyönyörű németjuhász...nem tudom mi fog kisülni belőle.
a macsekom is lefialt kb 4 hete,pedig megmondtam neki, hogy most ebben az évben én vagyok soron fogja vissza magát.... :)
Te hogy vagy? valóban nagyon jó ez a nyuszika,kis mosolygós!:)

ma jön anyósom, megyek érte a buszhoz... :shock:

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!:)
Vendég
 


Viki!
:lol: :lol: :lol:
Nekünk is németjuhászunk van,de mi pároztattuk,úgyhogy nem kell apaságit csinálni :lol:
A macskánk kandur,de szólt a szomszéd,hogy ebből gyerektartás lesz,mert pocakosodik az övék :shock: :lol:
Most nem leszek,megyünk el,de amint tudok jövök.Lehet,hogy csak holnap.Pusszantás.
Vendég
 


Sziasztok!


Pandácska!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van! Csak így tovább! Várom a képet!


Nyulasz!

Még mindig csak barnázgatás van, de már eléggé görcsölök tehát nemsokára megindul a niagara :lol: :lol: :lol: :lol:
Lelkileg még mindig padlón vagyok! Már várom az orvossal a konzultációt!

Vikimi!

Hogy vagy???

Bocsi, hogy nem írok mindenkinek külön!
gizmixxx
 
 


Gizmixx
Nem tudom elöntött e már a Niagara vagy sem....de a progipótló nem hagyja megjönni a menzit. Legközelebb a 12-14 dpo-ra kérj vérvételt, mert az tuti megmutatja mi van...és ha semmi (reméljük ilyen nem lesz :D )akkor felesleges a sok hormon a szervezetnek.
vizkriszisback
 
 


Köszönöm lányok :lol:

Krisz,
A progitól is megjön sok lombikos nem is jut el a tesztig mert piri bekopog :(

Na itt van Ő: :lol:

Kép
Vendég
 


Zsani,
Gratula a 10 petesejthez én is véreztem és fájt a hasam punkció után. Mennyi termékenyült meg?

Csibe,
??????
Vendég
 


Viki, Nyulasz
Sikerülhetett volna jobban is a randi, de nagy vagyok telhetetlen :lol: A 10-ből 4 termékenyült meg, remélem holnapra is marad ez a 4 mikor újra telcsizek. Igazából a lényeg, hogy legyen 2cske, amit betesznek a pocakomba.

Pandácska
Még akkor is fájt a hasad mikor mentél a beültire, vagy már másnapra elmúlt? A vérzés már szerencsére nincs. Úgy izgulok, remélem meglehet majd csinálni a visszaültit.

Aztán azt hiszem kicsit eltünök majd, csak akkor akarok írni újra, mkor már biztos lesz minden....már ha kibírom :roll:
Édes a kis "foltocskád" az uh-s képen :lol:

Még megnézem gyors, hogy mire van amiket felírt a doki (medrol, doxycyclin), mert eddig ilyeneket nem szedtem :?
Vendég
 


Zsani,
Igen beültinél is még fájt ezért kellemetlen is volt az egész. A Doxi antibiotikum punkció után kell a bizti kedvéért.
Vendég
 


Pandácska
Ha jól emlékszek, akkor kicsit túlstimus voltál ugye? Ezért lehet a hasfájás? Itt ülök, akkor semmi, de ahogy feállok egyből fáj.
Vendég
 


Zsani,
Hát kinek mi a kicsi? 21 petesejtem lett. Én ülni se tudtam csak feküdni.
Vendég
 


A 21 tényleg nagyon sok. Én igazából arra gondoltam, hgoy mintha írtad volna, hogy volt folyadék a hasadban - erre gondoltam, hogy a túlstimutól lehet.
Vendég
 


Igen volt folyadék amitől óriási lett a hasam és mérnem kellett reggel meg este. Aztán jobb lett a helyzet köszönhető a sok fehérjének és folyadéknak! Miért ne lehetne megcsinálni a beültit nálad?
Vendég
 


Pandácska
GRatula itt is. :D
Hát lehet, hogy a progival igazad van...bár legtöbbekek jóval meghosszabítja a ciklust...nekem viszont most progi ellenére vészesen süllyed a hőm...már csak 36,7-et mértem korán reggel...amit 36,8-ra kerekítek mert egy órával hamarabb mértem mint szoktam.
:?
Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!!! Kellemes hetet kívánok mindenkinek!!!

Látom a hétvége a pihenésé volt!

Pandácska!:)
egyenesen gyönyörű ez a hatalmas :) méretekkel rendelkező piciPanda!És már dobog apici szivecskéje?Olyan csodálatos dolog!
Remélem mostmár megnyugodtál,minden rendben van,és látom a vonalzód is elkészült.Gratulálok az új kis élethez!!!:)

Gizmixxx!:)
köszönöm kérdésedet,én jól vagyok igaz a mai napom csupa izgalom lesz.Hamarosan indulok AFP-re,meg pisilni....azt nem szeretek, este meg a dokimhoz rákszűrésre és szeretném ha megnézne UH-on...a rákszűrést szívesen kihagynám.Ha már ugyis belémnéz :) akkor nem mindegy ha meg is UH-oz??? nagyon izgalams nap lesz az biztos.
És te hogy vagy?Remélem jól és optimizmussal tele.

Krisz!:)
ez a kis visszaesés még semmi,bármi lehetséges még!!!

Zsani!:)
a 4-es egy nagyon jó szerencsés szám!!! biztosan minden rendben lesz a picikkel és visszakapod őket.Remélem a hasad már nem fáj, és kipihented magad a hétvégén!
Majd gyere a hírekkel!!addig is kezem lábam x-ben!!!

Dezsina!:)
na hogy vagy??? remélem mensimanó elkerül....
olyan fura, mert eddig mindig azt gondoltam de jó lesz ha nem fog megjönni,tuti érzés lesz ha jó pár hónapig nem pirulok,de fel sem tűnik.....

Csibe??????
Backa??????

Hajnóca????
pocakkép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Viki,
Most már teljesen megnyugodtam és minden rendben lesz érzésem van :D 1,5 hét és megint kell uh-ra mennem de akkor már az új dokimhoz. Most kerestem 1et. Hogy vagytok ma? Drukk a mai napra :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Csendben olvasgatlak titeket.

Pandácska gratulálok a kicsidhez :) :wink: , igyekszek majd szeptemberbe követni a példádat :)

Zsani kiváncsi vagyok, hogy végülis mennyit sikerült visszaültetni.

Gizmixxx nálad mi a helyzet?

Vikimi, Hajnóca pocakos képek?

Dezsina feléd mi zujs?

Nyulasz szeptemberbe majd egyszerre babásodunk oké :wink:

Én rendithetetlenül fogyizok, igaz egy hét alatt csak 1 kg-am ment le, azt hittem, hogy jobban menni fog a fogyás :oops: . Célom, hogy szeptemberre 2 jegyű legyen a súlyom száma :oops:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
1 hét egy kiló az tök jó nem is szabad többet mert az már nem egészséges! ügyi vagy csak így tovább :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

még nem jött meg 8) Semmit sem érzek, sajnos :( De reménykedem 8)
Ma megyek este a Forgácsba...

Csibe, Nyulasz!
Ha minden igaz én is szeptemberben kezdem a stimut és oktoberben lesz a beülti. Ezt megyek ma pontosítani.... Remélem így lesz :?

Csibe!
Gratula a fogyáshoz! Ez egy jó cél, mire megyünk a beültire! Nekem is kéne fogynom és sikerült is 2 kilót leadjak, igaz csak azért, mert apukám korházban volt és halálra izgultam magam :( Most már megnyugodtam, lehet visszakúsznak a kilók is :) De ez egy örök probéléma.... Gyere Te is gyakrabban, minket a fogyi eredmények is nagyon érdekelnek :) :)

Vikimi!
Egyenlőre még izgulok és reménykedem...
A hőmet nem mérem, mert a múltkor is alacsony volt, még is terhes voltam. :?

Pandácska!
Na látod, így kell megnyugodni! Örülök, hogy minden rendben! Kiegyensúlyozottnak kell lenni :)

Vizkriszis!
Az a hő még nem olyan rossz... Föleg azért, mert egy óra sokat számít :)
dezsina
 
 


Csibe!:)
örülök, hogy hallani lehet rólad!Szeptember kiváló hónap a babásodásra,kellemes őszi hónap (és az én születésem hónapja :) )
A -1kg hét valóban nagyon jó nem is szabad gyorsabban,mert az megviseli a szervezetet.Én 2 éve 12kg-t adtam le 10 hónap alatt,Norbi update-el a férjem 17-t. Most nem panaszkodok jönnek azok szépen vissza :)
Pocakosképet csak akkor akarok feltenni, ha ma láthatom vagy a 18 hetes UH után, amikor valóban megtudom hogy minden oké.
Gyere sűrűbben!!!:)

Dezsina!:)
én sem éreztem semmit!!!!!! a cicim olyan puha volt hogy csak na!!! nekem kb a 7 héttől keményedtek be! figyeld meg, nem fog megjönni!!!!!!!!

Pandácska!:)
jó hogy minden rendben érzésed van, mert minden rendben lesz!
én jól vagyok,csak lenne már este 18.15!
te is hamarosan ismét láthatod MiniPandát,nagyon nagy változáson megy keresztül,rá sem fogsz ismerni!márha látni fogod a könnyeidtől :)
Vendég
 


Viki,
Már most csütörtökön láthatom mert az új dokim nem akar jövőhétig várni :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?