Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Drumka :D

Gratula a kiscsajhoz! Biztos szuper volt látni a "produkcióját".

Rejtjel :D

Drukkolok neked. Nyugi, még egy baba sem maradt bent. :wink:
Azért gondolom már nagyon várod a babucit. Szóval mégegyszer : nagyon szurkolok neked.

A többieknek is puszi, sziasztok. Remélem nemsokára eredményes lesz a 4. inszem, s én is csatlakozhatom hozzátok.
Jók leygetek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sziasztok!

megvolt w szigorlatom az a tételem 4-5-ös lett de sajnos a b tétel eleje nem jutott az eszembe és csak a végét mondtam el ami persze nem volt elég a tanárnak és megrántott!!!!
sajna eléggé nehezen dolgoztam fel mivel nagyon sokat tanultam rá és még csak segíteni sem segített úgyhogy bőgtem ma már egy párszor!!!!

ultrahangon is voltunk és KISFIUNK lesz ismét aminek persze nagyon örülünk csak nagyon beleéltük magunkat a kislányba úgyhogy ezt még most el kell fogadnom de nem cserélném el ezer lányért sem az én kis örökmozgómat!
mivel produkció az volt megint nagyon jól érzi magát a pocakomban és állandóan ficánkol még a dokinak is odarugott ahogy az ultrahangfejjel vizsgált!!!
megvan mindene egészséges és már 21cm-re nőtt!!!!
SZÓVAL ÖRÜLÜNK ÉS VÁRJUK NAGYON BALÁZS BABÁT!!!!

drumka!
gratula a kislányhoz !!!!

és köszike mindenkinek a drukkokat aranyosak vagytok hogy gondoltatok rám!!!!
majd holnap teszek fel képet is remélem tudok majd!!!!

szép estét mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Tünde :)
Gratula a kisfiúhoz! Meg fogsz barátkozni vele!
Sajnálom a nemsikerült vizsgát, de legközelebb bizti sikerülni fog!

Cirkuszka :)
Gratula! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

 
 

Lányok!
Olvaslak ám benneteket, de nem nagyon van időm írni. Majd a jövő héttől, mert már otthon leszek. Holnap van az utolsó munkanapom.

Most voltam NST-n, minden rendben. Bébikénk igen aktív volt. Elég ingerült lett, amikor a hasamra rakták az érzékelőket, de aztán megnyugodott, de végig sokat mocorgott.
Már én is összepakoltam nagyjából, de még mindig hiányzik egy-két apróság.
Ha lesz időm írok mindenkinek.
Pusszantás!

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok! :)
Köszönjük a gratulációkat! :wink:
Mona: :)
Minden szögből megnézték persze alúról is és semi nem lógott a lába között. Ez a rendelő úgy is hirdeti magát, hogy a 12-13. héten a nemét is megmondják, persze ha engedi a pocaklakó. De mivel nekünk végig mozgott és minden szögből jól láthattuk, így az uh-os nő szerint ez több mint egyértelmű. Én azért majd csak a 20. héten fogom tutira elhinni. :lol:
A fiam tegnap mikor meglátta a dvd-n a babát elkezdett könnyezni annyira meghatódott. :)

drumka
 
 


Drumka
Én tényleg örülök, hogy megmondták nektek, csak azért értetlenkedek, mert eddig azt olvastam, hogy a 12. héten még semmi különbség nincs. A fiúkat általában 16-17. héten meg tudják legkorábban megmondani, lányokat meg 18-20 körül. De akkor lehet, hogy ez az elmélet is elavult már..........

Én meg készülődök, 5 napot a Zalakaros Hotel Spa -ban töltünk holnaptól!!! Olyan jó lesz!!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok Kismamik :)

Tündi Gratulalok a "Nagy" Fiuhoz :) Milyen szep nevet valasztotatok Neki!

Tiza Jajj szegeny, ha biztos nemlehet jo Neki ha vki piszkalja , de az a lenyeg hogy minden rendben volt es O jol van odabent :)

Lanyok segitsetek, szekrekedes ellen mit tegyek? annyira rossz!!
Ugy izgulok hogy minden rendben legyen jovoheten! De most biztos vagyok hogy jl van, mert emelygek, hohullamaim vannak, es mindenhol lecso szagot erzek :D :lol: Ez elozo babusoknal nem volt semmi jele, es en meg ebben bizom most hogy "rosszul" vagyok, de erre vartam majnem 2 evet :)

Most takaritok aztan jovok! Sziasztok Vigyazzatok Magatokra

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Tündi23 :D
Üdv a fiús mamák táborában! Én ugyanezt éreztem három napja :) , de tényleg az a lényeg, hogy minden rendben legyen!!
Gratulálok Balázskához!!!!
A vizsgát sajnálom, biztos, hogy sikerül majd kijavítanod!! Most lazíts egy picit!!!

Tiza, Szilva :D
Drukkolok, hogy legyen egy pár napotok pihenni is, még mielőtt a fiúk kibújnak! Ügyesek vagytok nagyon!! Én már most agyon parázom magam, hogy hogyan osszam be a teendőimet, mit mikor intézzek, hogy ne legyen rohanás a vége, ti ezt lazán "csak" teszitek :lol:
Még nem éreztek semmit?? Meséljetek!!

Nelli :D
Lehet, hogy te megelőzöd a fiús anyukákat!? Neked is sok-sok energiát kívánok a harmadik kiscsajhoz IS!!

Zsu :D
Pihenj minél többet!! össze kell, hogy jöjjön!! Vízöntő lesz, az jó!! :lol:

Lányok :D
Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulációkat!! Jól elraktároztam, s igazából majd szombaton válik teljessé, amikor a tökéletesen jó véreredménnyel kiegészül 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


emma, de jó neked, nagyon irigy vagyok :wink:
fürödni is fogsz?

Kép
mona76
 
 


nagy nehézségek árán de megérkeztem a képekkel:

drumka
 
 


Kép
Kép

drumka
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyi baba neme derült ki!!!
Hogyaszongya:
Tündi, Szilvia :D
nagy-nagy gratula a kicsi kukisakhoz. Én is, én is akarok egy ilyet. De hát majd kiderül - lehet kb. 4-5 hét múlva.

Drumka :D
Neked meg nagy gratula a kiscsajszihoz. Nagyon édes a kisfiad, még én is megkönnyeztem, ahogy leírtad...

Bár..., mostanában mindenen bőgök...
Ti nem így vagytok?

Pár napra eltűntem, mert sajna kiújult és rosszabbodott a múlt heti megfázásom. Iszonyúan fájt a fejem egész nap és mint kiderült jó alapos homlokürge gyulladásom lett, amire most antibigyót kapok, amitől viszont iszonyú rosszul vagyok, meg hányok még plusz néhányszor :?
Úgyhogy csöbörből vödörbe...

Nelli,
kiscsajszis kérdés. Julcsi ma reggeltől állandóan a pelusa felé kapdos és néha sírdogál is miatta. Nálatok volt már ilyesmi? Lehet vmi felfázás? Vagy mivel székrekedéses, lehet hogy a popója fájhat neki? Én kérdezgetem, de annyira még nem tudja elmondani. Reggel azt mondta: cucci, cucci, ami az előzőre utalhat... :? Köszi, ha van vmi ötleted... :)

Sziasztok

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok: :)
Én is hajlamos vagyok a kivülállók számára ok nélkül bőgni. Tegnap az uh-ot is végigpityeregetem, pláne mikor meghallottam a szívverését. :oops:
Gyógyulj meg mihamarabb, a kamillás gőzölés nem segítene? Jobbulást kívánok!!

drumka
 
 


Sziasztok Lányok!

Végeztem a pakolással, takarítással. Kész az ideiglenes gyerekszoba a hálószobánkban :P
Dobok képet róla.
Kép

Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Tündi :)
Gratulálok a kisfiúhoz :P Tehát egy újabb Balázs baby?

Szilvi :)
Amint látod, már a finishben vagyok. Tényleg mindent összecuccoltam, úgyhogy már "csak" a ház takarítása maradt. A jövőhéten még előre megcsinálom a következő béreket, meg van néhány elmaradt dolog a munkahelyemen amit el kell végeznem, de aztán tényleg jöhet a pihi.
Én még nem érzem semmi jelét, hogy szülnöm kéne mostanában. Ami meglepő, hogy mintha jobban bírnám mostanában még a fizikai megterhelést is. Ma pl. még meg sem álltam egész idáig, pedig 8 óta folymatosan pörgök. Fél óra múlva meg megyek kismamatornára. Mondjuk szerintem a motiváció sokat számít.
Azon kívül, hogy a lábam már nagyon vizesedik (alig fér bele a papucsaimba) egész jól vagyok :P

Drumka :P
Eszméletlen jó felvételek :P Gratulálok még1x a kiscsajhoz :P

Cirkuszka :)
Először is gratulálok! Meg tudom érteni, hogy mennyire örülsz 2 év próbálkozás után. Vigyázz magatokra így az elején!
Székrekedés ellen: Esténként egyél meg pár szem, előzőleg vízbe áztatott aszalt szilvát. Nekem nagyon bejött/-jön :twisted:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Mona
Ez a hatalmas dilemmám.... Termálvíz kizárva, de a hidegvizes medencébe az úszkálást engedélyezte a dokim. Csak félek a fertőzésektől. Ugyanakkor nagyon jól esne, ha bálna testemet áztatgatnám. Viszont, nem szívesen vetkőzöm fürdőrucira plusz 10 kilóval......... Szóval érvek és ellenérvek kb. ugyanannyi...
Kinek-mi a véleménye?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilva
Szép kis kuckója lesz Boldinak! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilva :D
GRATULÁLOK!!!!! Nagyon ügyes vagy, s nagyon jól néz ki Boldi kuckója!!! Most már azért elhiszed, ugye??? Nem sokára a kezedben tarthatod ŐT!!! Irigyellek az energiádért, én mindig azt nézem, hogy hol tudok leülni (feküdni :lol: )

Emma :)
Dokit nem kérdezted?? Szerintem egy ilyen helyen nagyon oda kell figyeljenek a víz minőségére...én annyira nem érzem át a problémádat, mert én nagyon jól megvagyok víz nélkül :oops: ...több, mint két éve nem voltam lent a parton napozni, fürdeni, medencének a környékén sem voltam évek óta, pedig itt minden nap megtehetném 8)
A kilóid miatt ne aggódj, senki nem fogja azt hinni, hogy ilyen dagi vagy!!! Nagyon jó pihenést Nektek!!!

Kismok :D
Köszi :wink: mi puncist szerettünk volna, de ahogy Drumka képét nézem, még akár a köldökzsínór is lehetett a lábunk között :roll: már keressük a fiú neveket, de még semmi konkrét!
Mielőbbi jobbulást kívánok!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilva :D
Gyönyörű lett Boldika kiságya!!!
Nagyon ügyes vagy! De már mint írtam neked, pihenni is kell ám. :wink:

manda
 
 


Tündi
Sajnálom a vizsgát. :( Milyen egy genya ez a tanár!!! :evil: De ne is foglalkozz vele.
Gratulálok a kis tököshöz!!

Cirkuszka
Üdv itt!

Tiza
Sosem válaszolsz arra a kérdésemre, hogy végül is hol fogsz szülni. :(
Hm, NST. Én ilyenkor már a kefét rágtam, mert 2 nap múlva szültem. :)
Tudunk még randizni egyet majd szülés előtt?? A 26-i héten otthon leszünk.

Drumka
Gratula a kislányhoz!! Milyen jó, hogy egy fiú után egy kislány jön. :)
Nagyon jók a képek!

Kismok
Gyógyulj meg minél előbb!! El is felejtettem írni, hogy én is megsasoltam Julit az őstopikban. Naggyon édes!!

Emma
Jó nyaralást! Én meg ha előbb látom magam itt a tükörben, akkor babaúszáson tuti nem vetkőzöm le. :?

Szilvi
Hú, hogy bírod ki, hogy nem mész le a tengerre?? Mondjuk én sem vagyok egy vízmániás. A strandokat meg egyenesen utálom. Akkor inkább a Balcsi vagy a tenger.

Szilcsi
Nagyon helyes, hogy összecsomagoltál!! Irtó jól néz ki Boldi kis kuckója! Biztos jól fogja magát érezni.
Maryről semmi hír????

Amica
Édesek a gyerkőcök!! Janka mekkorát nőtt! :shock: De látom, Ágnes sem hal éhen, annak ellenére, hogy még főleg szopizik. Bocsi, hogy tegnap annyit beszéltem a telcsin. :oops:

Vera
Lehet, hogy már babázol?!? :wink:

Manda
Látom, végre indul a stimu! Drukkok mennek!!!
gtünde
 
 


Kép
Kép
gtünde
 
 


Sziasztok!
Drumka!
Gratula a kis nunishoz!Édesek a képek!
Tündi!
Sajnálom, hogy megrántott a tanár, remélem, legközelebb sikerül! Gratulálok a kisfiúhoz!
Tiza!
A vége felé Léna sem tolerálta a vizsgálatokat már. Az első nst-n még aktív volt, aztán az összes többin szinte egyáltalán nem volt hajlandó megmozdulni.
Emma!
Érezzétek nagyon jól magatokat!
Kismok!Énis mindenen sírva fakadtam. A legapróbb hülyeségen is. A szülés után pár hétig még tartott, aztán elmúlt. Viszont nagyon jókat tudtam kacagni is, sajnos az is elmúlt.
Szilva!Nagyon szép lett a szoba! Már nem sok van hátra neked, nagyon kíváncsi vagyok, hányadik héten szülsz. Nyákdugód megvan még?
Tündi!
Sajnos még mindig nincs fogunk. Most tegnap nem volt nyűgös, nem tudom, mi van, megállt? De már azon gondolkodtam, amilyen szarul viseli, jöhetne legalább 2egyszerre.
Elkövettem egy nagy marhaságot. Vettem kecskeméti gyümölcsöt, málnát. Tudtam, hogy málna, eper tiltott, de gndoltam, bébiételre nem véletlen van ráírva, hogy 4hós kortól. Hát, a lány tiszta kiütés. Már múlik, de mérges vagyok, miért van, ha nem szabad nekik?
Léna is már egy kis ideig megül, ha felültetem. Talán egy percig, nem tovább. Úgy szeretném már, hogy üljön, és el tudjon játszani.
Rakok képeket a kis huncutkámról. Kép Kép Kép Kép
Amica!
Nagyon szépek a gyermekeid. Ágnes hogy megnőtt!

tynus12
 
 


Tynus
Ezeken az epres kajákon én is csodálkozom. Viszont én nem vettem, pont azért, mert allergizálhat. Az, hogy ráírják, hogy x hónapos kortól jó, nem jelent semmit.
Léna nagyot nőtt mióta nem láttam. Tényleg kis mosolygós! :)
Fici már ezerrel mászik. Állandóan jön utánam. Pár napja már integet is. Nem csak akkor, mikor azt mondjuk pápá, hanem magától is. Ha visszaintegetünk neki, nevet. Ha valami tetszik neki, akkor is integet.
Fog: Ficinek 1-2 nap különbséggel nőttek ki a fogai - mármint a 2 alul, majd a 2 felül. Most viszont megvan már az 5. is, de a 6. még nem nőtt ki.
Van egy kedvenc dala is - finn, valami Loituma nevű együttes adja elő. Ha nyafizik, Apa bekapcsolja és csend lesz, jár a lába, és mosolyog.
Jól beindult az üzlet, ha már boltot is nyittok. Kár, hogy Komlón van. :?
gtünde
 
 


Tündi!Fici nagyon édes lehet. :lol: Léna nem integet, hanem felteszi a kezét, és forgatja, mintha nézegetné elölről-hátulról, de mégsem néz oda. tök aranyos ilyenkor. Van amikor tök gyorsan csinálja, mint ha mulatna.
Már reggel elég fehérnek láttam alul az ínyét, de csak a jobb felén. Kíváncsi vagyok, mikor tör már ki.
Igen, lesz bolt, itt Komlón, mert itt van az ablakos üzletünk, annak a helyén lesz. Pécsen nagyon drága a bérlet, itt a 37m2-ért 47-et fizetünk. Ha itthon jártok, gyertek el egyszer, rámcsörögsz, és kinyitunk nektek. Meg a neten is vannak ruhák, most még fent van az összes, de mikor már meglesz a bolt, csak a legszebbeket töltöm fel, és csak 1hétig lesznek fent, aztán kirakjuk az üzletbe. Most annyira gyönyörű cuccok vannak, egy csomót kimazsoláztam Lénának. Nézd meg őket. Tényleg szépek, Mona tudja, már 2x vett is. Fici 74-est hord már, ugye? Szoktad ruhácskákba meg szoknyába öltöztetni? Én ritkán, mert ha hordozókendőben viszem, akkor nem is érvényesül, meg fel is gyűrödik neki. Babakocsit összecsomagoltuk, összecsuktuk, be van csomizva, és felakasztva a szögre a garázsban. Majd ha ül, akkor megpróbálom megint, bár imádjuk a kendőt, és nagyon élvezi. Az emberek leszólítanak az utcán, mindenkire vigyorog, és gügyög. :lol:

tynus12
 
 


Tüncsi :)
Bocsi, de mire íráshoz jutok elfelejtem, hogy mit kérdeztél :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: .
Még a klínikán szülök. Tegnap nagyon szar élményem volt, az egész napra rányomta a bélyegét. Amíg az NST-t csinálták szembe velem nyitva volt az ajtó, ott kismamák feküdtek (azt hiszem vajúdtak.) Aki velem szemben volt egyszer csak elkezdett iszonyatosan jajgatni, szólt, hogy hívjak valakit. Jött a nővér, kiküldte a másik kettőt (azok is ramaty állapotban befeküdtek abba a szobába, ahol én ültem a gép előtt) és utána csak jajgatást meg üvöltést lehetett hallani (meg egy nyomjon szót.) Néhány perc múlva már nem volt ott a jajgatós, de az ágy és a fal csurom vér volt. Nem értettem mi történhetett, gondolom ott indult meg a szülés, de miért nem volt vele senki és miért nem volt már a szülőszobán? Azóta tiszta frászban vagyok, pedig eddig nem féltem a szüléstől.
Sajnos most sincs időm írni, mert ez az utolsó napom és még búcsúztatnak is. Olyan furi, hogy most évekig nem fogok dolgozni. Még nem fogtam fel.

Kép
Kép
tiza
 
 


Ja, és a taliban benne vagyok, ha nem szülök meg addig.

Kép
Kép
tiza
 
 


Kismok :)
Nem csíphette ki a pisi a nuniját? Nem piros? Nincs láza?
Ha továbbra is sír miatta, jó lenne egy vizeletvizsgálatot megejteni.
Igyon sokat.
Ha kicsípte a pisi, jól kend be akár neorganormonnal.

Nekem pont ma derült ki, hogy úgy néz ki, megint húgyuti feűrtőzése van Domcsinak :( Most nagyon magunk alatt vagyunk, mert félünk, hogy nem sikerült a beavatkozás.
Ha nem javul a helyzet, be kell őt vinni a Klinikára kivizsgálásra. Én nagyon nem szeretném, ha komolyabb baj lenne, annyira sajnálom szegényt. Meg azért így a 9. hónap elején nem lenne nagy élmény a kórház.


Tynus :)
Gyönyörű, tündérséges ez a kiscsaj :)

Szilva :)
Nagyon szép kisszobátok lesz :lol:

Tiza :)
Utolsó munkanap hurrá!
Rossz szülési élmények :( Biztos megijdetél most, de ne vonj le magadra nézve követleztetéseket, mert minden szülés más!

Emma :)
Jó "nyaralást"! Én eléggé aggódós vagyok, így én nem fürödnék, csak zuhanyoznék.

Tegnap volt az első ctg-m. Nagyon aludt a csajszi :lol: Fájási görbe persze tiszta egyenes.
Vérnyomásom jó, zárt vagyok. Vettek kenetet, aminek majd később lesz meg az eredménye. Meg vérvételre kell mennem.

:) :) :)

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tynus
Ezt a kézforgatást Fici is csinálja. :) Szoktam ruhát ráadni, de ritkán. Mostanában itthon r.ujjú body és harisnya van rajta. Az utcára meg általában napozó. Megnézem majd az oldalt, de a boltba nem hiszem, hogy el tudok menni. 68 és 74 rucikat is hord.

Tiza
Jujj, ez szar lehetett. De Neked van fogadott orvosod, nyugi. Esetleg érdemes lenne egy szülésznőt is fogadni, mert akkor ő tényleg ott lesz Veled végig. A doki csak néha benéz, hogy állsz, aztán majd csak ha megindul a dolog, akkor marad ott.
Remélem, még tudunk talizni. Max. meglátogatlak a kórházban. Már, ha nem baj! :)

Nelli
Szegény Domcsi! :( :( Remélem, azért nem volt fölösleges a beavatkozás. Küldök neki sok gyógyító energiát!!

Ja, ma Fici felállt. Megint a teknősnél kapaszkodott fel - először. Aztán a dohányzóasztal következett, majd a szék és a halas akvárium. :) Most már le se vehetem róla a szemem fél percre sem. :?

A hétvégére búcsúzom. Lehet, hogy otthonról benézek, de nem ígérek semmit.
gtünde
 
 


Mary mai sms-e :P

"2007. 06.06-én 9.10 és 9.13-kor dárga kislányaink világra jöttek. Lilla 2830 gr., 54 cm, Petra 1890 gr., 48 cm. Jól vannak, csak velem volt komplikáció, de már javulok!"

Kép
Kép
szilva069
 
 


Mary!!!!!!!!!

GRATULÁLOK!!!!
Kép
Sok boldogságot Nektek! Remélem, hamar felépülsz.

Szilcsi :)
Köszönjuk az infót. Ha megtudsz még valamit, írd ám meg!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Rejtjel férje vagyok. Megkért arra, hogy veletek is tudassam: Emese leányunk 2007.06.07-én (az általunk számolt napon), 16:50-kor 3420 grammal és 56 centisen megszületett!
Mindketten jól vannak. Jövő héten haza is hozom őket :D
A részleteket majd Ő... ;)

Egészséget minden kismamának, anyukának, babucinak!

Sanyi

Kép
rejtjel
 
 


Nahát, nahát!!!!! :lol:

Rejtjel és férje! :D
Gratulálok!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok ´Kismamik :)

GRATULALOK REJTJELNEK ES MARYNEK :)

Nelli! Jajj szegeny Domcsi

Emma! Pihenj ameddig tudsz meg egy utolsot, es hat tenyleg jo nyaralast:) Majd ha hazajottetek remelem teszel fel kepeket!

Tiza! Huuu hat ez volt az utolso munkanapod? Hogy eltelt az ido!

Barcsak en is mar tul lennek azon hogy a babusnak van szivhangja es azt mondja a doki hogy teljesen rendben van :) Nagyon izgulok erte :oops: es hat hetfon hivom uj idopontert! Jajj de messze van meg :?
Megyek mert nagyon faradt vagyok! Tovabbi szep estet, es hat nagyon jo hetveget!!

Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Mary És Rejtjel :D

Hatalmas Gratuláció a bébikhez, s boldog éveket, sok-sok tejcsit!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Mary, és Rejtjel, nagyon-nagyon gratúlálok. Sok boldogságot, és sok tejcit :D :wink:

Kép
mona76
 
 


Mary és Rejtjel :)
Hatalmas gratula Nektek! Sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!

Cirkuszka :)
Nem lesz semmi baj! Nagyon drukkolok a hétfőhöz!

Én ma annyira nem vagyok jól. Erőtlen vagyok, kedvetlen, valószínű a vérnyomásom nincs magasan, meg ez a meleg teszi.
Este meg mikor aludni szerettem volna, bébike olyat bulizott odabent, hogy nem tudtam aludni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Rejtjel és Mary :D
Hatalmas gratula a lányokhoz!!! :D Sok boldogságot,egészséget, tejcsit, s nyugodalmas éjszakákat kívánok!!

Tiza :D
Nagyon fura lehetett ma reggel arra ébredned, hogy most jó darabig nem kell bejárnod dolgozni! Direkt nem azt írtam, hogy nem kell dolgoznod, mert most vár rád az igazi 24 órás munkaidő :lol:

Cirkuszka :D
Biztos,hogy minden ok lesz!!

Nelli, Kismok :D
Lányaitok remélem, hogy mielőbb meggyógyulnak!!

Én ma mentem a véreredményért, sokat nem értek belőle, de azt mondta a doki, hogy nincs szükség amniora, teljesen biztos, jó eredményem van!!! Egyedül a korom ami a határeset, de a többi érték tökéletes!!! Hiszek neki, de egy 4D-t még mindenképpen beikatok - remélem, hogy lesz időpont - , s ott még jobban meg tudják nézni. Akarok egyet itt a párommal, s majd egyet júliusban otthon (ő nem jön velünk, dolgozik :cry: ), Magyarországon. A Praxisról írtatok jókat, ha jól emlékszem!! Mennyi idővel előbb kell bejelentkezni?? Ott ugye privát "csak" fizetni kell a vizsgálatért, s nem kell érvényes TAJ kártya? Nekem ugyanis nincs olyanom :cry:
Előre is köszönöm a választ :lol:

Dzsulee, Wish, Barbi :D
Elveszett anyukák!! Jelentkezzetek!!! Meséljetek!! Várjuk a sok tapasztalatot!! Szükségünk van rá :lol:

Kellemes hétvégét, jó pihit mindenkinek 8) !

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Nelli :D
Esküszöm, hogy nem rólad másoltam a gratuláció szövegét!! :D :shock:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


sziasztok!

rejtjel, mary!
hatalmas gratuláció a lányokhoz kívánom hogy legyen sok tejcsike és tartson jó sokáig a szopis időszak!!!!
jó egészségget kívánok nektek!!!!

csajok!
köszönöm a gratulációt Balázs nevében is ma édes kettesben voltunk vásárolni és egészen jól türte a sok sétálást az én kis manócskám!!!!!
képet is igyekszem feltenni csak még nem sikerült!!!!

mindenkinek szép hétvégét!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Ugye szerintetek az normalis, ha nagyo n picit erzem a hasam es nem is ott lent hanem feljebb? meg hogy neha szur! Ovatosan mozgok, aludni oldalt birok hason nem nagyon megy!

Szilvi, szerintem nem kell oda TAJ kartya, mivel privat, azt hiogy hogy kell bejelentkezni meg sajnos nem tudom!

Koszonom hogy drukkoltok, en is nagyon varom hogy minden rendben legyen! De csak is a legjobbakra gondolok!

Most egy picit ledolog, mert nagyojn faradt vagyok!

Tovabbi szep napot, es jo hetveget! Majd meg benezek!

Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Mary
HATALMAS GRATULA A LÁNYOKHOZ!! VÉGRE TE IS ANYUKA VAGY! RÁADÁSUL DUPLÁN! Remélem, semmi komoly a komplikáció és minél hamarabb mehettek haza. SOK-SOK TEJCIT KÍVÁNOK, HOGY A LÁNYOK SZOPIZHASSANAK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT!

Vera
Nagyon menők vagytok, hogy így tudtátok, mikor bújik ki Emese. :)
GRATULÁLOK! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT!!
gtünde
 
 


Marynek es Rejtjelnek szivbol gratulalok en is, jo volt ilyen szep hirekre bekukkantani!
Sajnos elkoltoztunk idokozben es nem volt net egy darabig, remelem most mar surubben be tudok nezni!
Tunde, kedves, nagyon jolesett, hogy a jelentkezesem utan betettel a tablaba, utana sajnos a fentiek miatt kicsit ismet eltuntem, de igyekszem mostmar aktivan resztvenni es nem csak olvasgatni Titeket! Az eletkorhoz beirhatod, hogy 39 sajna (de mar nem sokaig, hihi), van mar egy kisfiam is, o 16 honapos lesz es Gergo a neve. Probalok majd kepet felrakni en is, de kicsit bena vagyok, nem mindig sikerul.
Most rohanok, a kicsik alszanak eppen, de holnap talan lesz meg idom irni!
Mindenkinek tovabbi kellemes hetveget kivanok!
bensonhurst
 
 


Sziasztok lányok!

Hú, egy napig nem jövök és mi minden történik. Mire végig olvasom, elfelejtem, kinek mit akartam mondani.... :oops:

Rejtjel :D
főként miattad kukkantottam be és reméltem, hogy már kint lesz a kis Emese. Hát, hipp-hipp-hurrá! Nagyon-nagyon gratulálok és sok boldogságot, egészséget kívánok Nektek!!!

Mary :D
Nektek is nagyon gratulálok a két szép ikerlányhoz!!!

Nelli :D
Nagyon köszönöm a választ. Kenegettem is Neogranormonnal a cunciját, aztán másnak kiderült a turpisság: pár nappal ezelőtt Juli megkaparintott egy meggyel teli tálat, és bár alapvetően tud magot köpködni, annyira belemerült a meggyhabzsolásba, hogy ezúttal elfelejtette és csak nyelte mint kacsa a nokedlit. Amikor aztán ki akart volna jönni kaki formájában, gondolom szúrhatta a popsiját és ő ezt nem tudta még elmagyarázni. Mindenesetre az utóbbi két napban összesen kb. 20-25 meggymagot kakilt ki :lol: .

Mi baj van Domcsival? Milyen beavatkozás? Le vagyok maradva, de nagyon remélem, hamarosan megoldódik a kislány baja.

Cirkuszka :D
Nagyon örülök a sikertörténetednek, ne izgulj, pici pötty már az émelygés formájában is üzen neked, hogy jól van. A lecsó-problémát át tudom érezni, én az elején állandóan a frissen lenyírt fű szagát éreztem és már marhára untam, hogy még a hálóban is fűszag van... :lol: A pociszurka, meg némi fájás simán belefér. Én hetekig görcsöltem elég erősen és minden rendben volt így is.

Tiza :D
átérzem az "élményed" hatását. Én is két hétig jártam a szülőszobára ctg-re miközben minden oldalról szülő nők kiabáltak. Hidd el, mikor oda kerülsz, biztosan csak magatokra fogsz koncentrálni és a dolog halad a maga útján, babó pedig teszi, amit a természet diktál.

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Bensonhurst
Na, jól eltűntél! De örülök, hogy előkerültél!! :) Látom, akkor Te sem korán kezdted a babázást. Ami számomra megnyugtató! :wink: Asszem azóta kivettelek a tábliból, mert nem tudtam, mi van Veled, de visszaraklak. Örülök, hogy jól vagytok és gyere, amikor tudsz.
gtünde
 
 


gtünde
 
 


Mary, Rejtjel :D

Hatalmas gratula mindhárom babához, Isten hozta őket!


Cirkuszka :D

Az elején nekem is fájt felül a pocim, főleg amikor fordultam az ágyban, de a doki azt mondta, hogy akkor lehet baj, ha alul fáj. A hason alvás nekem sem megy azóta, mióta kiderült hogy terhes vagyok, pedig már nagyon hiányzik!

Rólunk: Csütörtökön voltam 18. heti uh-n, minden rendben van, csak az zavar, hogy még nem érzem mocorogni a kisbabánkat, pedig már olyan jó lenne!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Rejtjel :P
Szívből gratulálok Emeséhez. Igazi vasgyúró lehet :P

Boboka :)
Szerintem ne aggódj, hogy még nem érzed a babó mozgását, én is csak a 19. hét után kezdtem belőle valamit érezni!

Kép
Kép
szilva069
 
 


sziasztok!

itt az én nagyfiam remélem látható minden a képen!!!
a kis buksija van rajta és a két kicsi szeme ahogy éppen ránk néz!!!!
nagyon édes!!!
Kép

tündi23
 
 


gtünde!
mostmár van képen az én kis manómról légyszike rakd be a tábliba!!!!

boboka!
örülök hogy jól vagytok és a mozgásért meg ne izgulj majd megérzed mindenkinél változó hogy mikor érzi először!!!
na és fiú lesz-e vagy lány???
nem tudjátok még????

szilva!
nagyon szép lett a bababirodalom!!!
és már nincs is olyan sok hátra akár hamarabb is jöhet!!!

kismok!
örülök hogy kiderült a baj oka vagyis a turpisság!!!!
és akkor mostmár jól vagytok igaz???
és a pocaklakód mi újság veletek????

cirkuszka!
én is üdvözöllek itt közöttünk!!!
és ne aggódj az émelygés az jó jól arra hogy a manócska jól van!!!
szorítok neked!!!!

tiza!
akkor mostmár nyugodtan készülődhetsz a manócskád érkezésére!!!
biztos furcsa hogy nem mész dolgozni de amilyen munka most rád vár az a világon a legcsodálatosabb!!!
és a berendeztétek már a bababirodalmat???
és melyik név győzött???

nelli!
akkor te is olyan vagy mint én én is megérzem ezeket a frontokat !
azért vigyázz magatokra manócskád hogy van???

tynus!
nahát hgy ez a kiscsajszi mennyit nőtt!!!
kész kishölgy lett belőle!!!!

szilvia72!
azért még mi is reménykedünk a 4d-ben de mostmár meg beleéltük magunkat a kisfiúba igaz mondjuk a fiam állandóan a hugicát emlegeti és hiába mondom neki hogy öcskéje lesz valahogy nem akar megbarátkozni vele!!!
de szerintem ha meglátja akkor már nem lesz ellenvetés!!!!
timikor mentek 4d-re????
és hogy vagytok???

mindenkinek szép napot!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!
Megint segítségért jöttem :oops: Megírnátok hogy ki melyik kórházban szül és hogy miért azt választotta? Teljesen tanácstalan vagyok pedig gyorsan kellene egy dokit találnom és kórházat max 1 hetem van rá.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: