Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A spermaszám megfelelő, de csak 50% mozgóképes, és abból is csak 10% mozog, a többi áll. Most egy hónapig gyógyszer, aztán 2 hónap múlva kontroll.
Figyi! Hogy működik ez a hőmérős dolog? Eddig is méregettem, de csak akkor, amikor éreztem a peteérést. 5 napja mindig 36,7. Ez jó? Először azt hittem, elromlott a hőmérő...
swety
 
 


sziasztok.
ma lesz tablicsku.
Ujoncok!nem akartok ti is bekerulni a tablaba?


vicky.osztom gyongyi velemenyet.
irass ki menzihozo bogyot.Aztan jon a closty ahogy a dokid felirta.

kriszti nagyon sajnalom.majd legkozelebb sikerul.


swety akkor vegulis nem vagytok eselytelenek csak kisebb az esely.
homerozeshez van ket oldal amit tudok az egyik nemet a masik angol es asszem kriszti hasznal magyar oldalt.

Kép
monyo83
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó reggelt!

Tegnap nagyon feldobódtam, mert tök jó fej volt a dokim.
Kicsit morci volt, h az előző hónapban nem mentem vérvételre, azt mondta, h a görbém annyira szép, h tankönyvekben van ilyen, szóval tuti volt pé.... csak még így nem tudjuk, h a progi elég volt-e....

MOndtam a PCOS gyanúmat és hgoy utánaolvasgattam. Azt mondta, h nagoyn jól tettem, emrt így érdemben tudunk kommunikálni. Megbeszéltük, h a tünetek nálam elég rendesen vannak. Erre a doki azt mondta, h akkor nézzük meg UH-n.
"Csak" 4-5 megéretlen psejt volt a petefészkeimben, vagyis nem típusos, de az esély megvan rá.

Egyből megemlítette a Metformint, h az nagyon csúcs gyogyi, de vmi olyat mondott, h ő azt nem írhatja fel, mindenképpen össze kell dolgoznia egy endokrinológussal.
Eső körben elküld terheléses vércukorra. A 21. napon mennem kell megint vérvételre és akkor meg is ejtjük.

Örülök, h magától megemlítette a Metformint, mert így tudom, h ha szükségem lesz rá, akkor nem kell könyörögnöm érte. És ez már önmagában nagyon jóérzéssel töltött el. :lol:

Kicsit hosszú lettem, bocsi! :oops:

babszika
 
 


monyo ...ahogy igy olvasgatlak eleg kemeny csaj vagy...szokimondo de talan ez nem is baj...majd apat is szepen be fogd halozni....

babaszika, ez a doki naggggyon korrekt ...

valaki osszegezhetne, mi a pco lenyege...mert eddigi infoim szerint az alacsony progi nem jelenti a PCO megletet.....
gyongyi1971
 
 


Húúúúúúúúúú Babszika, ez nagyon jóóóóóóóóóóó!
Jó fej dokid van!!!!!!!!

Csak 4-5 is épp elég!!!!!!!De a metformin, hogy megemlítette, nagggggggyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!

Kérj terheléses inzulint is, mert a terheléses vércukor alapján nem lehet megállapítani!!!!!!!!Ez fontos!!!!
Vendég
 


Gyöngyi, alacsony progi azért van, mert nem volt pé vagy egyéb okokból, de nem feltétlenül a PCOS miatt.
Nehéz összefoglalni a lényegét.
www.pcos.hu oldalon megnézheted, van egy összefoglalás a beteségről!!!!
Vendég
 


baszika ez szuper.nagyon jo a dokid hozzalasa..
remeljuk meglesz a baj es mar jon is kicsibabszika.

lafi meg nem is dicsertem meg a gyonyorusegedet.
nagyon edi.gratulalok megegyszer.


gyongyi,nem mondanam magam kemenynek,a parom 3* ilyenebb.
mellete lettem ilyen amilyen vagyok azelott mas ember voltam.
tudom hogy el fogom nala erni amit akarok,mindig elertem amit akartam csak taktikusnak kell lenni es turelmesnek.


lanyok en hulye aszittem hogy tegnap volt pem,volt iciri piciri tojasfeherje,a mellem feszult,szurt a jobb oldalam(azelott ez sose volt,aszittem nem is mukodik a jobb felem)
aztan reggel homerozes utan leszakadt a pofam.
36,5 na ez se volt pe :cry: mostmar feladtam ezt a honapot:(

Kép
monyo83
 
 


Gabi! Azért amíg nem jön meg, ne add fel! Tudod a remény meg az ő halála.

Ria! Tök jó, hogy ilyen korrekt volt a dokid.

Kép
vikike0429
 
 


gyongyi ha erdekel hogy mert vagyok ilyen ,nyugodtan olvasd el a (depresziora gyogyszert szedek de babat szeretnek ")topik utolso elotti hozzaszolasat.

Kép
monyo83
 
 


Szép napot mindenkinek!

Monyo, ti mióta próbálkoztok?
heheni
Kecskemét
 
 


heheni a tablaban is lathatod mar eleg reg ota.

2005.majus.-mar tobb mit ket eve :cry:
es 3 vetelesen vagyok tul :cry:

Kép
monyo83
 
 


Monyóka, ne add fel ezt a hónapot!!!!!!!!Még bármi lehet!!!!!!!!!
Vendég
 


lafi eddig ha volt pem az a 20ik es 25ik nap kozott volt.ma vagyok a 26 ik napom :cry:

majd legkozelebb ugyis lesz babam,csak mondana meg valaki hogy mikor.
engem ez az egy aggaszt,ha valaki azt mondana 2009ben terhes leszek hatradolnek es varnek nyugiban.

Kép
monyo83
 
 


Tudom, Monyó, tudom. De sohasem lehet tudni, hogy most is akkor lesz-e pé, ebben kell bízni, nem nagyon tudsz sajnos másban.....

És elhiszem, hogy így érzel, én is így éreztem, de nézz meg engem, megmonstas volna, hogy ilyen paraméterrekkel egyszer valaha babás leszek???Mert én nem, hiszen "papírunk" volt arról, hogy mindketten meddők vagyunk.....
Vendég
 


Gabi!
Igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikor azt irják,hogy a következő hónap tuti,tudom jót akarnak,vigasztalni,de ki hisz már benne,mikor mindenki több hónap és év várakozás után van már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Persze nem adja fel senki,de nagyon kilátástalan,elkeseritő érzés!!!!!!!!!!!!!
Nekem 8-ik hónapja,ez is sok de aki több éve még több!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek megvan a ,maga keresztje,hordjuk hónapról hónapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De ha optimistán gondolkodunk persze,hogy lessz baba!!!!!!!!!
De sajnos nem tudjuk mikor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KITARTÁS MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


monyo a tarsalgo topicon belul van????...onnan nem talalom...amugy igy 6 ev utan mar en is KEZDEK rajonni, hogy mennyit kell taktikaznunk( nokenek) hogy elerjunk valamit a pasiknal

nos en ebben a hoban homereozom vegig, .....majd megcsinalom a gorbet es felteszem( ha kepes leszek ra) ( otthon ) most closti choragon mellett is, aztan hogy ossze tudjam hasonlitani a kovetkezo nem gyogyis honapot is megcsinalom...amugy total hohullamos vagyok mar 2-3 napja....nekem pl. eddig egyik reggel sem ment 37 fokig...a holeeses viszont jol lathato.....es valamivel (0.1-0.2 tizeddel) magasabb a masodik fele a ciklusnak.... de abszolut nem vagyok feldobva.....EGY KIS PIHI KELLENE ebben az egesz babaprojekt temaban
gyongyi1971
 
 


lafi kriszti koszike.


lafi a te babad egy csoda,orulok hogy sikerult de azt se bannam ha nekem is osszejonne mar.
nem fogom feladni sosem,csak most iylen napjaim vannak.
az az igazsag hogy folyton azon jar az eszem hogyha az elso babam megmarad ebben a honbapban szulnek.hiaba probalom ezt elfelejteni nem megy,nagyon faj.


kriszti,minden honapban ugyananyi eselyunk van es minden honapban bizni kell.en sem adom fel a azt az 1% remenyt ami meg van ebben a honapban csak nem nagyon remenykedek.

Kép
monyo83
 
 


gyongyi itt van ezen a fogamzas oldalon ,par topikkal alatunk a babaprojektesek alatt.

Kép
monyo83
 
 


Én is igy érzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bár máshogy tudnánk gondolkodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ha tudtam volna, hogy a kérdésemmel ilyen letargikus hangulatot teremtek, inkább lefogom az ujjaimat!!!!!

Hahóóóóóó, fel a fejjel mindenki!!!!!

Lehet, hogy a hőmérőzést feladom 2 nap után...Tegnap 37 volt, ma 36,5. Most vagyok a 10.napon.Szerintem az én szervezetm nem normális :wink:
heheni
Kecskemét
 
 


monyo

megtalaltam...abc sorrenben kerestem...szoval amikor elkezdtem a topikon irogatni mar olvastam azt a leveledet...nem vagy semmi ember...ugyes kitarto...az irasaidbol abszolut nem gondoltam volna barmilyen hasonlo jellegu problemara....


amugy monyo a te urad sem akar kotelnek allni...ha jol emlekszem...apavizsgalat temaban.....pedig ha voltal terhes( aszem 3szor) akkor miert is kellene apavizsgalat?...bocsi ha osszekavarom a reszleteket...hiaba olvaslak benneteket folyamatosan napkozben...annyi de annyi info ez nekem, hogy hajlamos vagyok mixelni oket....

annyira varom am, hogy mindegyikotok szepen sorban babas legyen, ...mivel 2 bartnom is varandos, az egyiknek az elso babaja es a masodik beulti sikerult, anno megmondtam neki hogy adok egy kis elonyt inkabb o babasodjon elobb...de most ( o 8 hetes terhes) mar en vagyok a soron.....( veletek egyutt vagy egymas utan)
gyongyi1971
 
 


heni ugyan mar,nem te csinaltad a letargikus hangulatot hanem en.

10ik napon mert baj hogy ugral a hod.hisz meg nem is volt ped.

Kép
monyo83
 
 


Heni!
Teljesen mindegy!!!!
Ha irod ha nem ,akkor is igy van!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mérd azt a hőd,ismerd meg a szervezetedet igy is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miért ne lenne normális!!!!!!!!!!!!???????????
Akkor ha azt vesszük,egyikőnké sem az!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert akkor nem jönne meg hónapról hónapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


gyongyi.kimasztam a godorbol es minden nap azon vagyok hogy ne essem vissza,ezert tunok neha kemenynek mert muszaly ezt az idoszakot is tulelnem es ha gyenge vagyok akkor nem megy.

azert kell a ferjemnek elmennie mert nem tudjuk pontosan mert mentek el a babak.lehet hibas a spemrmaalomanya es akkor mas iranyba kell mennunk.
a dokim pedig addig nem ir fel ujabb stimut mig nem latja a ferjem eredmenyet.
szoval most varakozom es probalom becserkeszni hogy menjen el.

Kép
monyo83
 
 


Fogalmam sincs, hogy egyáltalán van-e peteérésem, vagy nincs. A jeleit szoktam tapasztaltalni, mégsincs baba :(
Tényleg igazatok van, hogy a doki legalább néhány vizsgálatot elvégezhetne, ha már felírta a clostyt.

Hajrá Monyo!!!!!!Rengeteg olyan ismerősöm van, akinek csak 4-5 év próbálkozás után sikerült, mikor már feladták a reményt.
Én azt hittem olyan leszek mint anyukám.Ő a szüzessége elvesztése napján megfogant a bátyámmal, aztán a gyógyszer abbahagyása után rögtön velem.És még csak eztán jött a húgom. Remélem legalább egy kicsit örököltem ebből. Mondjuk egy babányi genetikát :wink:
heheni
Kecskemét
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk. Az egyik kolléganőmmel ma valami borzasztó dolog történt....Tavaly augusztusban volt egy lombikjuk, ami nem sikerült....Most elment a rendes évi rákszűrésre. P5 lett az eredménye, vettek ki valahonnan egy darabot, aminek a szövettana is borzalmas lett. Ma jött vissza az eredmény, és a doki kimondta a végső döfést: Ki kell venni a méhét és a combtövéből a nyirok csomókat is, mert már azt is megtámadta. 32 éves, és szembesülnie kell vele, hogy SOHA nem lehet gyereke....És még egy éve sincs alombikjuknak, ahol mindent rendben találtak....

Most ettől nagyon sz.r a kedvem, nem is rontom itt tovább ma a levegőt....

Holnap jövök!
Jó éjt!

Kép
vikike0429
 
 


Istenem, ez szörnyű tragédia.Felfoghatatlan.Ilyen fiatalon.....
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap este iszonyúan fájt a fejem....Pedig eddig azt hittem, nem vagyok front érzékeny! :? Mára azért már jobb.

Ti hogy vagytok?

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok.

vikike ez szornyu:(a vigasz hogy legalabb az eletet megmentetek

Nalam semmi valtozas hougyileg.Melbimboim fajnak mint a ciklus masodik feleben mostanaban.nem tom mi van.

ma lehet hogy egesz nap nem leszek.megyek a varosba:)veszek komputerasztalt meg forgosszeket.
mar alig varom hogy hazahozzam.

Kép
monyo83
 
 


ja es kuldok egy kepet hogy hogy szoktam tv-ni :lol:
Kép

Kép
monyo83
 
 


Gabi! Köszi a képet! :wink: A vásárlás nagyon jól hangzik!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Én is így tévéztem, amíg a cicám élt....öreg volt már, amikor meghalt, imádtam, olyan édes kicsi baba volt..........17 éves volt, tavaly altatták el.
Vendég
 


lafi sajnalom.(
nekunk 3 ugyanilyen macskank van.
O most az en "gyerekem"azert hagytuk meg.eleg volt ketto de ugy ereztem muszaly valakire vigyeznom babusgatnom,igy hat megmaradt.
nekunk 2 eve ment el egy imadnivalo macskank:(
csak ugy egyik naprol a masikra eltunt,nagyon hosszu ideig minden nap vartam hogy hazajon,de egy ido utan feladtuk a remenyt es ujra kismacskat valatunk.
imadom a macskakat,kiskoromban nem lehetet azota van miota osszekoltoztem a parommal.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Nagyon édi a cica.

Nekünk is vannak kismacskáink.
5 kiscicc. Fehérek és hamvas csíkosak. 3nak még csak most nyílt ki a szeme, másik 2 már virgonc.
Nekünk még sztem gazdit kellene keresnünk, mert alapból van 3 macsek kint és egy bent... :?

Viki!
Tegnap Bálintnak azt mondták, h egész héten készüljek a fejfájásra... :? :x

babszika
 
 


baszi bizti talasz neik gazdit.)


indulok.sziasztok szep napot:)

Kép
monyo83
 
 


Ria! Egész héten????Az borzalom! Én meg olyan vagyok, hogy gyogyit csak a legeslegvégső esetben. Inkább szenvedek... :?

Kép
vikike0429
 
 


Bizony, egész héten. :?
Sajna, én már nem bírom gyogyi nélkül...

Lassan elköszönök.
Legyen szép napotok!!!!! :wink:

babszika
 
 


Neked is szép napot!!

Kriszti??

Kép
vikike0429
 
 


Szia Vikike!

Viszont neked is szép napot!!!!
Puszi!
/Nagyon kedvtelen vagyok!/

Te,hogy vagy?
Vendég
 


Köszi, így , hogy már elmúlt a mensim, megint az új remények szakaszba érkeztem..... Sztem veled is ez lesz pár nap múlva!

Kép
vikike0429
 
 


Szerintem is,igy lessz!!!!!!!!!!
Bizakodó vagyok,csak nehezen telnek a napok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Van egy iwiw meghivóm ha érdekel valakit irjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudtuk meglátogatni a kolléganőmet, mert be kellett vinni a kórházba..... :? :cry:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Most értem haza.... hulla vagyok :?

babszika
 
 


Jó reggelt!

Csak beköszönök, mert megyek osztálykirándulásra. Csk este jövünk haza, sztem csak holnap reggel jövök ide.

Szép napot nektek!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Szaistok!

Jó kirándulást Viki!!!!! És szép időt hozzá!!

Gyöngyi! Láttalak ám a másik topicban :wink: :lol:

babszika
 
 


Viki, hol kirándultatok?És hanyadikosokkal?Én elsősökkel mentem a múlt pénteken.
heheni
Kecskemét
 
 


Szia babszika....igen olvasgatk...de ezek szerint en is lattalak am ott
unatkozom,....
gyongyi1971
 
 


Lányok, 12.napon vagyok, és még kevesebb a hőm, mint a megelőző napokon!!!!!!!!!
heheni
Kecskemét
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?