Új privát üzeneted érkezett!

sorry, még egy, Éva, 5 kell :oops:

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Én is itt vagyok, én egyszerre tv-zek és gépelek!:) Még jó,hogy a bébik ilyenkor alszanak! :lol:
Na de a Gracesnek is vége, úgyhogy megyek aludni! Pá

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Nem tudom, hogy miért, de én 10-re emlékszem.
Most számoltam meg, több, mint 70 db van.

Winnie küldjél címet, hogy hova küldjem!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Kataa

ez nem lep meg... Amerikában minden olcsóbb... Oh well, time flies, money flies.... De ha azt nézem, hogy eddig mindössze egy babakocsit (23e) és egy bébicsőszt (21e) , nem a légzésfigyelőre, hanem a babyfonra gondolok itt, hogy ki tudjunk ülni a teraszra vettem a gyereknek, akkor azt gondolom, hogy nem is költöttem olyan sokat... Mi mindent kaptunk.... NA jó plusz a bútorok :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Noemi
Addig lattam hogy Abby babat var.de Winnie koszi jol osszefoglalta.Pedig azt hittem nyaron legalabb latok par reszt ,de nem...es a bugyuta BK is szunetel nyaron,ez az en formam :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Bunny
Persze,,mindent a gyerekert,amugy meg csak innen nezve draga,mert elso gyereknek en megvettem fut-fat :wink: :lol: (bar a babaruhakat mar akkor is innen hoztuk )
Most is azert vettem neki uj kocsit hogy nehogy maaa a teso hasznaltjaban uljon.Na jo viccet felreteve,szoval azert mert olcso volt.
:wink:

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa

Amerikában minden olcsóbb.. Ez tény... Ráadásul a fizetések is jobbak... De azért nem paradicsom :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny
Az igy nem igaz , hogy minden olcsobb,de igen pl a ruha meg a muszaki cikkek olcsobbak.Viszont a lakhatas irto draga :?
Es jelentem a kerites sincs kolbaszbol :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Jó reggelt,
a virághoz 5 baba v nyuszifigura kell:-)
Éva, ha marad én is szeretnék:-) Köszi.

KépKépKép
kiscsiko
 
 


jeep:) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: értem :)

Liberó: regisztráltam az oldalon erre küldik a mailt hogy visszaigazoljam de üres mailt kaptam szóval nem tudtam beregizni.én mondjuk nem vagyok oda a liberóért de gondoltam regizek na ez most meghalt:):):):):):):):):)) még a reklamáló mailomra sem válaszoltak:( :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Ma 6. hónapos a Kiara. Fél éves, te jó ég!!!! :shock: :D :D


És reggel úgy kelt, hogy cuppogott, mintha puszit küldene. Azt hittem megzabálom. Azért még kicsit esetlenül, de már majdnem cupp volt! :D

Sorozatok: Grace klinika, Vészhelyzet, Dr. House és még Született feleségek is. Bár azt már láttam jó előre. Most a Grace k. próbálom megszerezni. Tiszta ideg vagyok, ahogy ezek képesek a sorozatokat így befejezni, aztán fél év múlva, teljesen már időben újrakezdik. :evil:

Üdv.

Kép
kernico
 
 


Kiarának nagyon sok boldogságot a feledik évéhez!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Bunny:
ezer bocsi, de ha Apa itthon van, kipaterol a gép elől... :cry: informatikus a lelkem, egész nap gép előtt ül, de amíg hazafelé tart, már jelentkeznek rajta az elvonási tünetek. :? nem is értem, hogy tud egész nap gép előtt ülni.. Szóval, már amikor ide írtam tegnap, toporzékolt a hátam mögött..
De úgy tűnik sikerül rávennem egy új babakocsira. :)

vége a vészhelyzetnek.... De lesz Harmadik műszak! :)

jó, hogy nincs webkameránk, közben fejek.... :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


1., Zsuzsi ................................. 14-15 között
2., niki(csernusn)....................... 15 óra
3., Niki(kernico)...........................14-15 között
4. Kiscsikó(Jeep)..........................14-15 (mindegy:-)
5. Winnie......................................15 óra (kicsit kések)
6. Tinu..........................................mindegy
7. Ági ...........................................mindegy (ha sikerül menni)
8. Bunny................................... ha időben ideér az orvos, akkor mindegy, ha nem akkor majd megkereslek benneteket
9. Antekirt.....................................14-15 között


Kiara, boldog felediket!

Mi Dr. House-t, meg Hősöket szoktunk nézni. Vagyis a Hősöket én most kezdtem el, de várom a második évadot mert tényleg jó.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Kiarának boldog feledik fordulót
Én is eléggé sorozatfüggö lettem bár az is voltam: grace klinika de ezt már én elörébb tartok a netröl letöltöttem.,vészhelyzet,hösök,szökés,lost,dr house.......van más is de az sok lenne.Szopi közben tök jól lehet nézni öket :):):):):)

mági nagyon ügyíi vagy hogy tudsz közben fejni is :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na végeztem a fejéssel. :)
bunny:
közben mi is megrendeltük a babakocsit, Apa elmegy érte :) Így szerintem a talira is tudunk menni.

Íme:

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... e&pID=1436

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hali, csak a két félévesnak szedernék boldog felediket kívánni:)

Vera ésKiara boldog felediket nektek!!!! És Snoopy, bárhol vagy azért boldog féléves évfordulót neked is

csernusn
 
 


Boldog elediket Kiara:-)

Tinu, mi van veletek? Milyen volt az éjszaka? Most én álmodtam Veletek:-)

Én Jóban Rosszban függő vagyok, meg Halálbiztos diagnózis, de azt megint ismétlik, így mostanában nem nézem. A kórházas sorozatokat nem nagyon szeretem, DrHaust is a humora miatt:-)

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Jóban rosszbant én is néztem anno, de most akkor fürdetünk, így az kimarad...

Na teszek fel én is pár képet, olyan rég boldogítottalak már benneteket :)
Fogacskás még nincs, nem akarja bekapni a fényképezőgépet... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181128845.99.jpg[/img] rácsok mögött..

[/img] Kép szunya

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181128950.15.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181129015.12.jpg[/img] huncut

[/img] Kép így alszik... félhason

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1181129078.89.jpg[/img] fogom!! [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mági:
Nagyon jók a képek. A félhason alvás.. :lol:
Először ilyen kocsit néztünk Fanninak, de ehez nem volt hordozó és így a másik lett. Mondjuk a szine akkor sem volt ilyen csecse nyárias, hanem barna-bézs kombináció.
Ennek az is a színe?
Szuper lesz!
Talira ezzel a szekérrel jöttök? :wink: Akkor megcsodáljuk ám!

Éva:
Na még marad, akkor én is kérnék figurákat, ha nem gond! :oops:


Veronikának és Kiarának bokldog felediket! :D

Tinu és Kiscsikó!
nem csak ti vagytok itt a vének. :lol:
Azok táborát én is gyarapítom ám! :wink:

kata:
Tök jó, hogy ott kinn olcsóbban lehet babacuccokhoz jutni.
Hiába ez van.

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsu: ha a 74 az, amit gondolok, akkor egyidősek vagyunk. :wink:

Kiscsikó: köszönöm kérdésed, az éjszaka jó volt, csak rövid. :? Nem értem, hogy egy ilyen kicsi babának miért elég annyi alvás (fél hatkor keltünk), amikor még nekem sem elég. :shock: :D Igaz, ő nappal pótolhat...

Na megyek valami ebédet szerválni magamnak...

Kép
Kép
tinu
 
 



Kép

Kép
antekirt
 
 


zsuzsu:
igen, ilyen színű lesz az anyameghajtású modell.. :) Van még kék fekete, és bordó szürke, de azt sötétnek találtam..:)
Remélem Apa elhozza a taliig, ajánlom neki, az már fél béküléssel felérne :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok! :-)

Ha van kedvetek, látogassatok el honlapomra, ahol jelenleg kb. 500db baba és gyerekruha közül válogathattok 56-tól 116-os méretig. Hetente megújuló árukészlet! Személyes vásárlásra is van lehetőség a IV. kerületben, de előreutalással szívesen postázok is.

http://www.gportal.hu/portal/mindruha/

Jó válogatást! :-)

Mazsola / Bea
picibogyo@gmail.com
mazsolaruha1
 
 


Sziasztok!

Nagyon szaporodnak az eseménydús napok, lassan minden baba annyi újat tud, hogy tényleg lemaradunk az eseményekről, ha nem figyelünk...

Ádámka nagyon ügyesen forog, élmény volt látnom és gratulálok!
Mági: Annácskád már büszkélkedhet a 2 fogacskájával, hiába nagyon stram kislány, hogy nem volt nyűgös és nem lázasodott be, Nektek is gratulálok!

Ha jól emlékszem Snoopy Hannácskája is most lehet 6 hónapos, úgy mint Kiara.
Jó egészséget és vidám életet Nektek. Kép

roni nagyi

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


Snoopyék is holnap lesznek 6 hónaposak :-).

Kép

Kép
antekirt
 
 


Minden féléves babácskának boldi szülinapot kívánok, többek közt magunknak is! :oops: :oops: :oops:
De gyorsan eltelt..... és még csak most kezdődik majd a java!

Tinu, a 74 nem gáz, én is 74-es vagyok! 8) 8) 8)

Mágnes, ha Apa fűzhető babakocsira, csak nincs olyan nagy vész nálatok?!

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Húú mennyi hat hónaposunk van most :-).

Dorcimanónak is boldog feléves szülinapot! :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Igen, igen:
szóval Dorcinak, Veronikának és Hangának is boldog felediket!!!

És mennyi 74-es is van. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Jaj, olyan cuki!
Képzeljétek, most van először, hogy Tündérke alvás közben először oldalra, majd hátra fordult, de aludt tovább!!! Hátha megszokja végre ezt a forgolódást! 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


mágnes: ugyanilyen bohócos csörgönk van de Gege nem nagyon szereti még :):):):):):)
74? Itt akkor én vagyok a legidösebb anyuka:):):):) :lol: :lol: én 70-es vagyok :) de abszolute nem bánom hogy most lett csk kisbabám :) söööt

Nálunk még hála égnek alvás közben nincs forgás :):):) bezzeg ha leteszem a szönyegre tuti fél perc és már hason is van :):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


ja és féléveseknek nagyon Boldog fordulót :):):):):) snoopy hogy álltok a költözéssel? hiányoznak azért a hozzásszólásaid a tanácsaid :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk nyaralósdiból. Háááát papám, nagyon klassz helyen voltunk. Ennél jobbat el sem tudok képzelni gyermekes családoknak. Alsópáhokon voltunk (Hévíztől 2 km) a Kolping hotelben, amit minden babaújságban reklámoznak! Ez valóban 4* hotel volt. Annyira a gyerekekre van ráépülve az egész, minden korosztály számára megvan a megfelelő programm, és kisbabásoknak is tökéletes! Minden volt a szobában, a rácsos kiságytól kezdve, az állványos fürdetőkád, pelenkázó....minden ami egy babához kell. Tényleg fantasztikus. Mondjuk Ákos ugye még nem élvezte, bár bementünk vele pancsizni, ami nagyon tetszett neki, de jövő ilyenkor már csoszogna a babamedencében, az biztos! Mondjuk az ára is 4*-os, de mint már írtam, ezt nyertük! :D Majd teszek fel pancsis képet!
Ákos jófiú volt, de azért érezte ám, hogy nem otthon van. Voltak nyűgös órái! :( Az volt a legjobb az egészben, hogy csak kisgyerekes szülők voltak, és senki nem nézett szornyülködve :x , ha egy gyerek sírt az étteremben :cry: , nem volt puccos vonulás, mindenki laza ruhában volt, végtelen türelemmel és csupa mosollyal! :)
Ott töltöttük a szülinapom, és olyan klassz ajándékot kaptam a fiúktól. Apa csináltatott a pocakos képeimből egy igazi képeskönyvet! Hát gyönyörű! Egy álmodozós képpel kezdődik, végigkíséri a pocak növekedését az uh fotokkal tarkítva, és a végén Ákos első fotójával zárul, egy "Köszi Mami!" felirattal! Húú, úgy meghatódtam. Ez igazi személyes ajándék volt, ennél szebbet nem is kaphattam volna! :)
Na majd visszaolvasok, és reagálok a héten történtekre, de most megyek kipakolni!

:D :D :D Féléveseknek gratula!!!!!!!!!
:D :D :D
Nika: Gergő már ül???????????? :shock: :shock: :shock: azta, hát nem semmi! Nem jött be a vonalzód, ő most hány hónapos?
Vendég
 


Sziasztok!

hú, Boldog felediket mindenkinek, nagyon besűrűsödtetek!

Kata, még bölcsire visszatérve, igazából baromira nem emlékszem :oops: de bízom benne, hogy a felvételnl némi pluszt jelent, hogy anno én is oda jártam...
kül meg ja, tényleg jó olcsó ott a kocsi.... én tegnap este nézelődtem itt a neten, és nem is nagyon találtam jó olcsóbbat, mint Bunny chicco-ja.
Különben mikor érdemes esernyőkocsit venni?

Snoopy, én is hiányollak már!
És Cic, Beszti (nem szeretnél 4 gyerkőccel jönni talizni ? :)), szana, szdorka, Ildi Ti? és ezer sorry, ha valakit kihagytam hirtelen :oops:

Sorozatok: én csak a vészhelyzetre voltam / vagyok rákattanva. A született feleségekre még hébehóba, azt volt hogy néztem, és mindig olvastam az újságban, mi történik...

Ma kaptunk oltást, hát kivi vagyok, mi lesz...
a hasznost a hasznossal viszont összekötöm majd, 4. napja nincsen kaki, az a pár korty kamillatea, amit le bírtam küzdeni a torkán, eddig nem hatott, úgyhogy a hőmérőnke most kettős funkciója lesz :)
Viszont nem fejeztük be az oltásokat, 1 hónap múlva megkapjuk a meningitisest, vagy hogy kell mondani / írni..

Ági, a Ti kocsitok is tök jó, hiába, nekme Gracohoz húz a szívem. de ez drágább volt, nem? és mennyire könnyű?
Panna nagyon kis édes! Ő is mennyit változott már a legutóbbi tali óta is! és milyen nagylányos rucikban! :)
Remélem, meglesz az a békülés, csak jobb úgy, drukkolok!

Ma a mi éjszakánk is megint jó volt...

na majd folytköv

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Szilvi, üdv itthon!
Bocsi, bekavartam, szóval most voltatok Alsópáhokon. Csak mert a babaúszó tábort írtad, az meg, úgy tudtam, később van. Na mindegy, bocsi. Szóval tök jó, hogy jól telt, meghogy tetszik, én is várom, hogy már menjünk, még 3 hét.... :?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Nika:
a bohócot Panna imádja :) Ez az első nőnapiajándéka Apjától. Másra nem is mozdul a játszószőnyegen, csak erre.:)

winnie:
hát igen, szép a babakocsi, jó lenne már kipróbálni is. Úgy berágtam ma! Megrendeltük, alá is volt írva, hogy van készleten. Apa elment érte ma, erre közölték, hogy nincs raktáron, majd talán jövőhéten érkezik . Hát olyan mérges vagyok, fel is hívom őket holnap! Pont azért rendeltem tőlük, hogy minél hamarabb meglegyen, mennünk kéne tömegközlekedni sürgősen! Akkor mi a fenének írják, hogy van nekik?? :evil:
Egyébként ez a babakocsi olcsóbb, mint az első kocsink. Az is megmarad, de utazni azzal nem tudunk...
Békülés folyamatban, azért nem engedek olyan hamar.. :)

Mi holnap kapjuk az meningitist (asszem így írják).Minél kisebb a gyerek, annál olcsóbb a vakcina.. Agyrém..

iwiw meghívó nem kell senkinek?? roni nagyi??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Készüljetek fel, hogy majdnem duplájára emelték az agyhártyagyulladás elleni vakcinát. Ötezervalamennyi lett!

Kép
Kép
tinu
 
 


szilvi: 4 hónapos két hetes :lol: :lol: :lol: gyönyörü ajándékot kaptál irigyellek kicsit :oops: :oops: az én páromnak tuti nem jutna ilyen az eszébe :lol: :lol:

nika70
Salgótarján
 
 


nika70, fnoe:

Megpróbáltam tömören, szakszerűen leírni. Lehet hogy túl jól sikerült. De lehet hogy apukának nem ennyire kínai (a jó manager leosztja a feladatokat és a végén dícsér :wink: )

KépKép
jeep
 
 


Boldog felediket Kiarának, Dorcimanónak és Hangának!!:) :lol: :lol: :lol: Köszönjük a köszöntéseket mi is!:) Amúgy tényleg hihetetlen hogy így repül az idő! Múltkor hozzá mértem Veronikához az első rugiját, ami pont jó volt rá, el se akartam hinni, hogy ennyit nőtt!:) És arról nem is beszélek hogy mennyit fejlődött, egy csoda!:) Minden héten valami újat produkál, többnyire a szájjával berreg meg hasonlók. Most már legalább lehet őket dögönyözni, nem győzök betelni az én kicsimmel! (Persze gondolom ti is így vagytok a sajátotokkal)

Akkor lehet hogy én vagyok a legfiatalabb kismama köztetek? :roll: :o 81-ben születtem.

Mágnes! Anna gyönyörű és már milyen nagy! És látom neki is szép hosszú haja van!:) Irigykedek :roll: :lol:

Szilvi! Örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás, nagyon irigykedek!:) A szülinapi ajándék nagyon kedves a férjedtől, mennyire figyelmes!

Winnie! Milyen oltás az amit 1 hónap múlva kaptok???? :?: :roll:

Jeep! Még nem mutattam apának, de valószínű ő értené!:)
:lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


jeep nekem nem volt nagyon magas csak elsö olvasatra:) apuka meg pont annyira ért csak hozzá mint én szóval ...... :lol: :lol: :lol:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika
Én is 70-es vagyok. :lol:

Zsuzsu
Van még, csak küld el a címed!



Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Minden kicsi fel evesnek mi is gratulalunk!!!

Magi
Nagyon kis lanyos a kocsitok,tenyleg szep :wink: Dehogy nem volt nekik...pedig apa latom be akar vagodin ,ha mar ma elment erte :lol:
Anna nagyon szep kislany :D

Marslakocska
Egyet ertek,mostk ezdodik a java.Ha elindul,ramol,egy szabad pillanatunk sem lesz. 8)

Nika
Na pedig a neved mellett is ott van,de ne aggodj nem nezel ki ennyinek :lol: :lol: Gondolom ha meg belehuztok johet a teso is :wink:

Szilvi
Apa igazan kreativ,de hat kell is neki a szakmajahoz :wink: Lathatnank azert azt a konyvet???

Winnie
Esernyokocsit van aki sportkocsi helyett vesz (mert olcsobb,konnyebb,kisebb helyen elfer )annak is jo akinek van kocsija ,meg akinek nincs es tomegkozlekedik.Ha mar totyog ,jar a baba akkor is kenyelmes mert ha ki akar szallni belole,konnyebb egy konnyut kocsit,tolni vagy vallon vinni es szaladni a gyerek utan :wink: :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Noémi, az agyhártyagyulladásos. De most én is megkavarodtam, mert azt hittem, hogy ez a kullancsos... de mint kiderült, nem az egy másik. Ez asszem vírusos (?) agyhártyagyulladás elleni. És azt mondta a dokinénink, hogy ugyan 1 éves kor felett elég lenne belőle 1, alatta 2 (asszem ez az...), mivel ő téli baba, ezért inkább legyen már védett, és havonta úgyis megyünk, hogy lássa a babót, egyet ad a hó végén, egyet meg augusztusban.
js, és nem Te vagy a legfiatalabb :) sajna nem is én, de kismama18 zsintén szokott írogatni, és ő 18 éves :) de azért a második hely lehet, hogy a Tiéd ;)

Ági, hát ez tényleg bazi durva! menjenek a.... ez tökre nem korrekt, küldd el őket jó messzire... örülök, hogy zajlik a békülés ;)

Még mindig nem volt kaki, pedig már 4. nap. MÁr kétszer mértem lázat, és semmi hatása... lehet, hogy holnap glicerin kúp következik.... :? Amúgy 37,4-nél tartunk, eddig nem csillapítottam, remélem nem megy feljebb... amúgy nem olyan nyügi, és a lába sem fáj egyelőre, majd meglátjuk az éjszakát...

Kül oltás: néztétek, a kiskönyvben van szó 5 hónapos oltásról is, az nincsen?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Kata, köszi, na látod, itt még nem tartok, eddig azt hittem, hogy az esernyőkocsi és a sportkocsi ugyanaz :oops: de onnantól érdemes, hogy már ül, nem? én is majd a súlya miatt várom, ezzel a batárral nem közlekedem, és még a kocsiba is alig fér be... hiába mondta apa nyáron, hogy kombi kocsit kéne venni, de én nem akartam, már megbántam. A következő kocsink kombi lesz :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Kiscsikó

Azt hiszem te írtad, hogy megrendelted az okosbaba csomagot. Érdekelne, hogy mi a véleményed.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Winnie
IGen ha mar magatol ul akkor lehet venni,akar esernyokcsit is.De ezek nem dragaklegdragabb olyan 10.000 a boltban.Az a jobb amiben 5 pontos ov van,jobban biztonsagban van a baba.
Egyebkent itt lehet tomegkozlekedni a Gracoval is,mert minden busz,villamos alacsonypadlos es lift is van a megallohoz.Ettol fuggetlenul mi kocsizunk,nem szeretem a tomeget....
Viszont ez kombi kocsi,hiszem ultetni is lehet benne ababat es valljuk be sokkal kenyelmesebb mint mondjuk azok a fajtak (talan Bergon )aminek van fekvos meg ulos resze is a vazhoz.
Ha tobbet babakocsiznek (csak itt a szel miatt nem igen tudok ) tuti nem cserelnem le,mert nalam is Graco mania van :wink:

Leon annyira cuki,mar napkozben is elalszik magatol a kisagyban.Ma delelott negativ 15 perc rekod utan,betettem a ebed utan es elaludt 5 perc allatt :) Annyira jo ,hogy Ot majd nem kell aludni tanitani :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Hanga, nagyon boldog feledik szülinapot! :-)

Tegnap voltunk egészséges rendelésen, és kiderűlt Lidi fogyott. Én meg itt rágódom, hogy most vajon mitől lehet?
Jövőhéten megint kell menni méreckedni, hogy hízott-e vagy akkor a kaksik miatt volt nehezebb.
De a dokinő azt mondta, hogy olyan jól néz ki, hogy még várjunk egy kicsit. Mikor hallgatta a dokinő a mellkasát Lidinek elkezdett sikongatni Lidi úgy örült, és a dokinőnek majd szétszakadt a dobhártyája, ja meg elkapta a stetoszkópját is rángatta :-).

Ha kevesebb a tej azt csak abból lehet tudni, ha éjszaka többször kell a manó vagy napközben is nem elégszik meg a kajcsi mennyiségével? Csak mert nálunk, továbbra is egyszer kel és simán visszaalszik este. Napközben meg mindig bealszik szopi közben.
Vagy szerintetek lehet attól, hogy most inkább nőtt illetve nagyon beindult a mocorgás?

Kép

Kép
antekirt
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?