Új privát üzeneted érkezett!

Na jó,de segíteni nem tudsz?
Vendég
 


Senki sem tud rajtam segíteni?
Mert lehet,hogy mindjárt repül a gép az ablakon :twisted:
Vendég
 


Hű,sikerült.Valamit felinstalláltam magamnak,sikerült megtalálnom és uninstallálni,és magától visszaállt.
Pedig már kinyitottam az ablakot...
Vendég
 

 
 

Ja,ennyit a szunyókálásról,eddig itt szenvedtem a géppel,most meg megyek takarítani.Sajnos megvárt :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak nagytakarítás van nálunk egy két helységben :roll: :roll: :roll:

Ma nem fáj a hasam remélem ez nem baj a derekam pedig csak egy picit fáj!

Vikimi!

Neked se fájt mindig a hasad???
Pandácska!

Neked se fájt mindig a hasad???

Nyulasz!

Én csak jövőhét hétvégén tesztelek.
gizmixxx
 
 


Ez az én formám most meg hol vagytok????
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
gizmixxx
 
 


Gizmixxx,
Nem fájt folyamatosan :wink: mikor tesztelsz?
Vendég
 


Pandácska!

Jövőhét hétvégén!
gizmixxx
 
 


Pandácska!

Akkor meg nyugodtam!
:P :P :P :P :P :P
gizmixxx
 
 


Te mikor teszteltél????
Lehet, hogy már írtad de el felejtettem!
gizmixxx
 
 


Gizmixxx,
ET+10 nap. Miért vársz olyan sokat? Ha sikerült akkor már elöbb is pozitív lenne pl a 15. napon már biztosan... persze te tudod.
Vendég
 


Pandácska!

Azért várok, mert tudod a múltkor is hiába volt pozitív nem lett az uh-n már nem volt semmi! Az is lehet, hogy nem tesztelek csak megyek uh-ra.
gizmixxx
 
 


Hát ez nem sikerült értelmes mondatra bocsika!
gizmixxx
 
 


:?: :?: :?: :?:
gizmixxx
 
 


Sziasztok!

Szurik mennek, már tényleg merem magamnak is bökni :)
Akik már túl vannak a stimunk mit éreztek alatta? Kicsit tartok a túlstimutól, mert fájdogál lent a hasam, pedig ez még csak a 6. nap. Tegnap voltam a Kaáliban és minden oké volt, gondolom 1 nap alatt nem stimulálódhattam túl, de akkor miért fájdolgál a hasam? Úgy emlékszek, hogy a Matyeknál nem éreztem semmit :?
Szóval érzett valaki valamit a stimu alatt?
Vendég
 


Zsani!
Ne izgulj, nekem is fájdogált az alhasam, szerintem ez természetes dolog, nőnek a tüszőcskék, meg a petefészked tágul. :)
donika
 
 


Gizmixxx!
Te egy hős vagy,ha addig kibírod.Én szorítok ám. :wink:

Zsani!
Nekem is eléggé ffájdogált,mondjuk én amúgy is megérzem a peteérést,amióta nem szedem a fogigátlót.
És ilyenkor ugye még sokkal több tüszőcske érik.Szerintem ez tök normális.
Mennyit számoltak tegnap?
Mikor lesz a punkció?
Vendég
 


Gizmixxx!
Ne aggódj,egy darabig én is magammal beszélgettem itt,látod velem van tele az oldal eleje. :lol:
Vendég
 


Donika, Nyulasz
Köszi a megnyugtatást, arik vagytok!
Kb. 5-6 van mind a két oldalon. Az egyiken a legnagyobb 9,5 a másikon pedig 11 mm. A többi meg ilyen 8, 7, 6 mm.
Igazából azért aggódok kicsit, mert a Máté elötti stimum leállították, mert túlkezeltek. Akkor már annyira fájt a hasam, hgyo alig tudtam leülni. De nem mondta a doki (az enyém szabin volt, helyettesítették), hogy ha valami ilyesmi lenne, akkor jelentkezek, én meg gondoltam több tüsző érik és ezért normális...hát volt az :evil:
De, ha Nektek is fájdogált, akkor nem aggódok :wink:
Nyulasz, annyira aranyos volt a 4 levelő lóherés kép...és inkább amit írtál hozzá :lol:
Vendég
 


....hát nem volt az :evil: - akart lenni az elöbb
Vendég
 


Nyulasz!

Biztos mindenki vacsizott :lol: :lol: :lol:
Már megint olyan érzésem van nincs bent senki!
Borzasztó ez a bizonytalanság!
gizmixxx
 
 


Én itt vagyok Gizmixxx, csak valahogy eddig nem szóltunk egymáshoz :wink:
Vendég
 


M.zsani!

Természetes, hogy fájdogál a hasad az enyém is fájt ne aggódj azért van, hogy olyan sűrűn rendelnek vissza uh-ra nézzék van e túlstimu és akkor változtatnak a gyógyszeradagon.
gizmixxx
 
 


Jaj.............de hülye vagyok.......arra gondoltál, hogy a pocakodban....most esett le mikor már elküldtem :oops: :oops: :oops:
Ne gondolj ilyenekre, szerintem sok tünetet betudunk beszélni magunknak, vagy éppen azt hgoy nincs semmi. Simizd meg a pocakod és mondjad, hgoy kapaszkodjanak :lol:
Vendég
 


Gizmixxx
Hát a kedd még olyan messze van és ez még csak a 6. nap. Mi lesz mire már a 12. napon tartok. Már most teljesen más, mint mikor a Mátéval csináltam ezt végig.
Vendég
 


Lányok!
Ez a kedvencem,léci nézzétek meg.Hangszórót bekapcsolni,nagyon édi lesz!Ígérem!
javascript:playVideo(0)
Vendég
 


:oops:
[/url]
Vendég
 


Vendég
 


Nyulasz
Ez tényleg aranyos volt .... bár némelyik cicuska szegényke volt :)
Vendég
 


Örülök,hogy tettszett! :D
Ó,van itt tüszőcske bőven.Növesztgesd csak szépen őket!
Szóval mikor is lesz a punkció?
Vendég
 


Két hét múlva kedden lesz 2 hete az injekciózás, valahogy akörül lesz a leszívás, aztán a Matyeknál 3 nap múlva kaptam vissza Őket. Szóval kb. 2 szerintem és a pocakomban lehetnek a tesók :)
Te mikor is kezded?
Vendég
 


Zsani,
Én semmit nem éreztem a stimu alatt egy picike poci feszülést se és mégis túlstimus lettem. Nem baj ha fáj az természetes.
Vendég
 


Zsani!
Mi az a
[quote]S írta:zóval kb. 2 szerintem és a pocakomban lehetnek a tesók
?
Én,ha megjön mikike,akkor kezdem a fogigátlót szedni.Aug.05-ig szedem,lehet,hogy megszakítással,attól függ,mikor tudom elkezdeni,aztán aug10.-től-17-ig szurik és kb 22-én punkció.
Szóval lassan,de beindulunk. :D
Vendég
 


Nyulasz
Sztem 2 hét és.. :D

Mnzsani
Minden stimu más és más. Szóval nem aggódni túlságosan!!! :D

Gimixx
Én tesztelnék a helyedben. De ez én vagyok. :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


vizkriszisback!

Nem tesztelek csak a jövő hét végén!

Kell önúralom!!!

Még jó, hogy nincs itthon teszt :D
gizmixxx
 
 


[quote="gizmixxx"]v írta:gizmixxxizkriszisback!

Nem tesztelek csak a jövő hét végén!

Kell önuralom!!!

Még jó, hogy nincs itthon teszt :D
gizmixxx
 
 


Gizmixxx
Értettem én elsőre is. :lol: Most pontosan hol tartasz, hanyadik nap stb???
vizkriszisback
 
 


Gizmixxx,
Mondjuk jó ha türelmes vagy mert 9 hónap múlva szükséged lehet rá egy éjszaka síró csecsemő mellett :wink:
Vendég
 


A 14. napon vagyok!
gizmixxx
 
 


Nemsokára jönnek hozzám így csak este tudok jönni. Legyetek jók és szobatiszták!
A jövő héten már dolgozom így ritkábban fogok tudni írni!
Ma megint semmi tünet csak egy kicsi derékfájás. És nagyon húz az ágy!
gizmixxx
 
 


És megettem 4 gombóc fagyit! 8) 8) 8) 8)
gizmixxx
 
 


Itt vagyok újra :roll: :roll: :roll:
gizmixxx
 
 


Már egy órája görcsöl a hasam. Remélem nem jön meg!
gizmixxx
 
 


Hol vagytok:

Vikimi?
Pandácska?
Nyulasz?
Csibe?
vizkriszisback?
donika?
mzsani?
gizmixxx
 
 


:mrgreen:
gizmixxx
 
 


Sziasztok

Pandácska
Igazad van, tényleg minden stimu más, a Mátéval én se éreztem semmi. Igazából csak az elötte lévő leállított kezelésem miatt van ez a para, mert akkor nagyon fájt a hasam. Bár most nem úgy fáj, mint akkor :?

Nyulasz
Igen, valóban 2 hét akart lenni :) Aug. is hamar itt van már, legalább addig leszünk még egy páran elötted jó példával :wink:

Vizkriszisback
Köszi Nekid is a megnyugtatást, ari vagy. Igérem már nem para, kedden úgy is mehetek a dokihoz.
Kicsit levagyok maradva :oops: ....Ti most spontán próbálkoztok?

Gizmixxx
14. nap és még mindig bírod??? Hát nem semmi vagy :lol: Én 10 napnál soha nem bírtam tovább teszt nélkül :lol: Egyébként és is olyan volt, hogy ha fájt akkor azért jajgattam a dokinak, ha meg nem fájt, akkor meg azért gondoltam, hogy baj van :roll:
Nem leszel állományban?

Segítsetek légyszi....ma már kell olyan injekciót is kapnom, ami por+oldószer (cetrotide). Ti azt is otthon adtátok be magatoknak? Valami jó tipp? Azért az mégiscsak más, mint a gonal toll. 9-kor van az injekció, aki tud, addig írjon légyszi.
Köszi
Vendég
 


Nekem nem volt ilyen szurim csak de ha ezt is pociba kell akkor én otthon szúrnám be. Végülis u.a csak elötte megcsinálod a lötyit.
Vendég
 


Igen, ezért gondoltuk, hogy megpróbáljuk itthon. Annyiban más, hogy itt hosszabb tű van hozzácsomagolva, a tollnál pedig adott volt, hogy meddig kell benyomni. Gondoltam a toll tűjét hozzá mérjük nagyjából a másik tűhöz :? Egyébként ezt is hasba kell.
Vendég
 


Zsani,
Nincs hozzá egy pici tű is? Ez amúgy mire való? Egyszer kaptam por és oldószeres gonalt és ott úgy volt hogy nagy tűvel megcsinálni kicsivel meg beszúrni.
Vendég
 


Mzsani!

Nekem a Merional inekció volt hasonló, mint amiről te írsz. Egy oldatot fel kellett szívni és egy vatta szerü ampullába beleengedni és utána felszívni egy kisebb tűre kicseréltem és azt adtam be magamnak!

Pandácska!

Te honnét tudtad, hogy ez nem mesó lesz hanem baba????
gizmixxx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?