Új privát üzeneted érkezett!

mikor lesz végre kész? hány szobás ház lesz, vagy szintes vagy alapterületű?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


nekem sajnos mennem kell. le kell feküdnöm, különben nem bírom majd holnap a lagzit.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


még megvárom a válaszod, csak hog ytudd nem huába írtad le, aztén megyek, úgyhogy puszi!

KépKép

KépKép
lnd
 
 

 
 

Jó lenne, miiiii?? :lol: :lol:
Neem. A ház a férjem városában készülget. Úgyhogy "egyszer egy szép napon, tudom, hogy elhagyom a várost, ahol élek...." EDDA
Itt dudolászok. Nem vagyok normális. 8)
Vendég
 


most én is éneklek! na megyek! puszi szép álmokat

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Júújjjj! Akkor gyorsan válaszolok, nehogy miattam ne bírd ropni a táncot. :lol: Elég nagy ház lesz. Szép. Mi találtuk ki az egészet. 3 háló, + 1 nagy nappali, két garázs, műhely...stb. Alakulgat, de 2 év még tuti kell, hogy elkészüljön teljesen.

Aludj Jól Ind! Holnapra pedig nagy-nagy mulatást kívánok!!!!!!
Jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok lányok

MA egy kicsit én is tudok jönni, még mennem kell lázmérőt venni mert reggel sikeresen eltörtem.

Éva sajnálom, hogy nincs baba, de a hsg biztosan segít majd, legalább tudni fogod hogy minden rendben van e. Utána meg jöhet a babó.

Zora örülök, hogy újra itt vagy.

Ind én azt olvastam valahol, hogy van olyan kismama akinek a beágyazódástól vannak terhes tünetei.

Felteszem agörbém:



Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk!

Éva! Nagyon sajnálom, de NE ADD FEL!

Zora! De jó, hogy nem késtél le a pé-ről!

Andi eddig klassz!

Nekem reggel 37,2 volt a hőm.
Görbét most nem rakok, mert inőm, megyek jűhajatszárítani, aztán kozmetikushoz robogok, hogy egy kicsit felpolírozzon az esti osztálytalira!

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de millió pusszancs!
Vendég
 


Szia Krisz jó szórakozást estére

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szia Krisz jó szórakozást estére

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy megint itt vagyok,csak Zorának szeretném megmutatni a görbémet(amin nincsenek hők sem),szóval őskáosz,csakúgy mint a hormonműködésem. Kép

Mindenki véleményét szeretettel várom

Puszi

Eszter

Ui: annyi örömteli dolog történik a ti topicotokban,jó ide benézni. :D

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Krisz,
Jó szórakozást estére és jó szépülést :wink:
Vendég
 


Szia Eszter! Nagyon úgy néz ki, hogy tényleg megvolt a 11.napon a pé, és a felrepedt tüsző okozza a vérzést. Azért a doki fontos lenne, mert szájban mérve ez igenis hőemelkedés, amit a baba még nem okozhat, viszont lehet egy gyulladás következménye. A körzetitől kéne beutaló egy normál vérvételre, ami azért sem lenne hülyeség, mert kéne egy általános állapotfelmérés a történtrek után. A süllyedésed értéke hétfő délutánra megoldaná a kérdést és már nyugodtabbak lehetnénk. Mostantól mérd a hőt és naponta jelentkezz kérlek! Nagyon jót tenne egy cickafark ülőfürdő addig is. Puszi

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia!

Igen én is gondolok a gyulladásra is,de az össztünetek akkor is a babára,vagy gyulladásra és babára utalnak.Sajna az én háziorvosom olyan,hogy csak akkor megyek hozzá,ha visznek.De a nődokimhoz úgyis beugrok jövő szárdán és ő kérhet ugyanúgy vérképet is a hormonvizsgálat mellé,addíg meg már valahogy elvagyok.Amúgy felteszem a múlt havi görbémet,amin elég hamar látszott az emelkedés, a tüneteket meg szinte 4 nappal a pé után éreztem rutinos vagyok ebben,hiszen ha minden igaz és jók a jelenlegi érzéseim épp 5. alkalommal vagyok terhes,csak gyerekem van 1 :cry: Kép

Itt is elég hamar felment,sőt szaladt,csakúgy,mint most.Csak akkor későn,most korán volt a pé.Megmértem most is a hőmet.3702 szájban és 37,7 hüvelyben. :roll:
Hétfőn veszek cickafarkot.Mennyit tegyek mennyi vízbe? Vagy van filteres? Milyet vegyek?Ha baba van(ami úgy se marad ),nem árt?

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszter!
Szerintem is gyulladás lesz a háttérben!
A nőgyógyászod is adhat beutalód vérvételre, de szerintem látatlanban is antibiotikummal kezdi majd kezelni a problémát!
Nagyon aggódom miattad!
Ha belázasodnál, ugye nem vársz szerdáig! Nekem nagyon nagyús, hogy a múltkori nagy vérzésedet is okozhatta gyulladás!

Krisztinka!
Biztosan nagyon jó lesz az osztálytalálkozó! Nekünk is lesz! 20-án 21 éves általános iskolai találkozónk! Még egy se volt mióta végeztünk! Nagyon izgulok miatta!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva!

Van itthon antibiotikumom.Szerintetek kezdjem el szedni? És ha terhes vagyok,akkor nem ártok vele? Mert egyik részről gondolom nem,de másik részről lehet.van itthon olyan,amit anno a doki méhgyulladásra írt fel,még tavaly nyáron,de perzse csak ovulációs méhérzékenység volt.Szóval csak 1-2 szemet szedtem be. :roll: Én egyáltalán nem érzem,hogy gyulladásom volna,de ettől még lehet.Ha gondoljátok beszedem. :roll:

Puszi

Eszter

De a gyulladástól miért fáj a cicim émelygek ma óta és zabálok? Csakúgy mint múlt hónapban. :?

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Mennyi puszit tudok én küldeni. :lol: :oops:
anubias
 
 


Eszter!
Ne kezdd el az antibiotikumot! Nem veszélytelen! Ha nincs lázad és nagy vérzés akkor szerintem várd meg az orvost, ha rosszabbul vagy, akkor ügyelet!
Tényleg aggódom! :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

Olyan ari vagy,de ne aggódj,mert habár ez most hülyén hangzik,de kutya bajom.Na jó,ez így nem tök igaz,de úgy képzeld el,hogy napi 1-2 csepp friss piri,amit sima mensigörcsök kisérnek.Amúgy a közérzetem ok,csak terhes tüneteim vannak.Persze enyhék.Amúgy semmi olyat nem érzek,hogy gyulladásom volna.Mármint borzongás,hidegrázás...amik jellemzőek volnának.Úgyhogy tényleg nincs ok aggódalomra,de nagyon jó esik ám.Szerdán megyek a dokihoz.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Semmilyen gyógyszert ne szedj orvos nélkül és biztos teszt előtt. Ha kell nézzenek hcg szintet, de semmit ne tegyél, ami árthat! A cickafarkot is csak biztos baba nélküli állapotban ajánlanám, mert azért az is gyógyszer.
Szia Éva!!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Iszonyúan fáj a hasam, de váladék semmi, az lh teszt tegnap szinte pozitív volt. ???????????????????????????????????

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora akkor akcióra fel :lol: :lol: :lol:


Eszter én is azt javasolnám, hogy addig amíg az orvos nem erősíti meg, hogy nincs baba addig ne szedj gyógyszert.

Csajok nekem meg olyan furi a hasam nem is tudom igazán elmondani nem fáj csak érzem, a melleim is kezdenek fájni, pedig ez azért elég korai biztos a hormonjaim. :roll: :roll:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Köszi lányok! :wink:

Zora!

Azért a closty befolyásolhatja a váladékképződést is.Inkább a hődben bíz és az Lh tesztben,bár utóbbi nekem sajnos nem kűködik.Lehet,hogy olyan rossz a hormonrendszerem,hogy még Lh tesztet sem tudok csinálni? :lol: Nekem ugyanis azon csak 1 csík lesz.A hcg-n már gyakoribb a 2,de hiába. :lol: A hcg vérvételre én is gondoltam.Akkor nem veszek be semmit,viszont szerdán megyek dokibácsihoz.Mégegyszer köszi a segítséget mindkettőtöknek.

Puszi

ESzter
anubias
 
 


Andi!

Ilyen érzem a hasam érzés nekem is volt már és akkor jót jelentett. :wink:
anubias
 
 


Milyen csend lett délutánra!

Andi!
Nagyon bíztató a görbéd! A mellfeszülés sem korai! Nagyon kíváncsi leszek, hogy alakulnak a következő napok!

Zora!
Ez a hasfájás... Nekem nagyon ismerős! Ez volt az első Closty-s hónapom. Nem tudom, hogy a következőben mi vár rám?!
Szerintem most a váladékokkal ne foglalkozz! Hogy áll a méhszáj?

Képzeljétek! A Magelánban láttam egy mamát, aki 6 napja szült 4-es ikreket! Mindannyian lányok! A lényeg viszont az, hogy természetes úton fogantak. Egy kis rásegítéssel a peteérésre.
A babák és a mama is nagyon jól vannak! Hát én ennek a negyedével is megelégednék!

Pandácska!
Olvaslak máshol is, de anyira várom mindig, hogy jelentkezz!

Ági!
Rád is vonatkozik! Annyira szeretnék már szép dolgokat hallani! Mesélj egy picit a babucidról és a tesókról is!

Ildikó!
Olyan drága vagy, hogy mindig gondolsz rám! Különösen sokat jelentesz nekem! Csak ne lennél olyan nagyon messze!

Mo!
Javíthatatlan vagy! Lassan vége az iskolának! Ugye emlékszel az ígéretedre!
Te vagy a topik mókamestere!
Hietetlenül irigyellek a saját ház miatt! Az építkezést viszont szeretném majd másokra hagyni!

Ind!
Én is olyan sokszor találkozom mostanában azzal, hogy eldönti valaki, én a következő hónapban leszek terhes! Én ilyenkor mindig mosolygok egyet magamban. Én egy évvel ezelőttre terveztem a szülést! Mit ronthattam el....?
Remélem jól érzitek Magatokat és lesz valami kismamáknak való kímélő étel is. Remélem nem rontja el az ünneplést az émelygés!

Eszter!
Remélem jobban vagy, de legalább nem rosszabbodott a helyzet!
Olyan sokat gondolok Rád!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Én is láttam nagyon édesek és picik voltak :D úgy látszik jó volt a closty mert tuti azt kapott a csaj.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Panda! Hogy vagy?

Én most fáradt vagyok, mert éjjel fél 1-kor értünkhaza az osztálytaliról, nagyon jó volt.
Most meg megyünk kertipartizni én főzök, úgyhogy most lépek!

Mindenkinek szép napot! Holnap jövök!
Vendég
 


Zora!

Ha erre jársz olvasd el a másik topicba amit írtam.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Nem nagyon írtok. Sajnos szeptemberre halasztották a tanfolyamomat, így most romokban heverek. De a pém az legalább rendben megvolt, meg minden, ami ehhez még kell. :oops: :lol: Meséljetek csajok, kivel mi van!? JA és könyörüljetek meg rajtam néhány görbével, annyira szeretnék élvezkedni, hiszen sokunknál kezd izgalmassá válni a hónap. Krisz pl. már tesztelhetne, csak hát a bűvös 50 nap, tudom! Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!

Zora, szuper, hogy megvárt a pé :) - és hogy megvolt minden hozza, ami kell :D :D :D Attól hogy elhalasztották a tanfolyamot, miért heversz romokban?

Krisz, légyszi jelentkezz!!!! - Görbét kérünk, és dátumot, hogy mikor tesztelsz :wink: - remélem csak vicc, hogy ki akarod várni az 50 napot!!!! Hétvégén sokat gondoltam rád, hogy már nagyon közel vagy az igazsághoz :wink: ++++++++++++++++++++++++

Eszter, nem semmi, hogy mi mindenen végig kell menj :roll: :roll: - én nagyon tisztellek azért az erőért, ami benned van! Remélem hamarosan minden rendbe jön

Panda, már nagyon várom, hogy neked meglegyen a szivhangkukucs :D :D

Éva, te is sokat jelentesz nekem - biztos összejön, hogy egyszer majd találkozzunk

Ind, jól emlékszek, hogy a héten te is mész dokihoz? Hogy telt a lagzi?

Mo, amiért nem esett le a hőd, még nem azt jelenti, hogy nem lehet pé-d..... Amikor időd van, légyszi dobj egy görbét!!! Az én rókakergetésemmel kapcsolatban biztos vagyok, hogy a nagy melegtől volt és attól, hogy a kollégám nagyon gyorsan vezetett, és rengeteg kanyar volt

Ági, miért nem mesélsz néha magatokról? Vagy esetleg képet is feltehetnél....

Ilyen az én görbém:

Kép

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

A hétvégén gyógyítgattam a fájós lelkem, ami olyan jól sikerült, hogy most pillanatnyilag én vagyok a legboldogabb ember a világon! Szervezzük a nyaralást és a különböző programokat! Lassan vége a tanévnek és én tele vagyok energiával!
A gyerekeim is nagyon sok örömet okoznak! Most a kicsi lányom!
Megy cselló táborba és a Fertődi kastélyban lesz koncertjük! A korosztályából ő az egyetlen, akit elvisznek! Nagyon büszke vagyok rá! Önként és dalolva vállalta, hogy szinte napi rendszerességgel megy tanárhoz nyáron a felkészülés miatt!
Szóval szuper minden!

Dobok egy görbét:
Kép

Egy kicsit bosszantó, hogy semmi jele a mensinek! Nem akarom, hogy tolódjon a Hsg!
Délben jövök és minenkinek írok sok-sok pozitívat!
Nagyon szeretlek Titeket!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!

Éva! Jaj de örülök, hogy ilyen vidám vagy! Én azért reménykedem, hogy nem lesz szükséged arra a fránya hsg-re!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ enerdzsi sosem árt, bár tudom most vidám vagy!!! :lol: :lol: :wink:

Zora! Megvolt a hancúr???? Neked is megy a sok-sok drukk!

Drága Eszter! Nagyon kíváncsi vagyok vagyok, hogy mit mond az orvosos, de addig se kezdj bele semmilyen öngyógyításba, mert sajnos nem nagyon tesz jót! Millió puszi Neked is és drukk hegyek!


Ildikó! Azért remélhetőleg nálad most felszökik a hő és úgy is marad, aztán meg jön a VUK!!!!
Figyuka! a fertin aki most regisztrál az visszamenőleg pl. februártól fel tudja vinni a görbéit??? És hol is kell a jelszót kicserélni???

lnd! Sheila! Ági! Panda! Kismamik hogy vagytok???

Andi! Nálad is izgulós napok jönnek, dobjál görbét, ha tudsz!

Mo! Tőled is kérjük a km hosszú görbét!!!!

Nekem kicsit sűrű volt a hétvége, de nagyon jó volt. Jó volt az osztálytali, na meg szuper a tegnapi nap, mert tegnap ünnepeltük a szülinapocskámat és jó idő volt és szuperül sikerült az ebéd, amit főztem, majd ha letöltöm a képeket, teszek fel az iwiwre!
Képzeljétek nagy meglepi volt, mert egy szuper mosogatógépet kapok és ma vagy hplnap hozza haza a férjecském. Ő szervezte az egészet, mert borítékban megkaptam a kinyomtatott képét a masinának. Nagyon-nagyon örülök neki!

Na most meg dobok egy görbét:

Kép

Pusszantás!
Vendég
 


Éva, nagyon örülök, hogy ilyen jó kedved van :D :D - hát, a görbéd nem úgy néz ki, mint aki mensi elött áll :)
Biztos, hogy 9 DPO-n a vérvizsgálat ki kell mutassa a hcg-t? - Ez csak kérdés :roll:

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Krisz, szerintem visszamenőleg is fel lehet vezetni a hőket. Ha jól emlékszek (de nem vagyok biztos), akkor az elején kérdezi, hogy mikortól méred a hődet - oda ird a májusi dátumot. Ha nem, akkor próbáld meg, hogy csak egyszerűen arra a dátumra lépsz, ahonnan kezdeni akarod.

A jelszót megváltoztathatod bal oldalon a "My account"-ra lépve a "Change password"-nál.

A görbéd nagyon tetszik, de nem irtad, hogy mikor akarsz tesztelni!!!! - nagyon remélem, hogy hamarosan biztosak lehetünk, hogy megint lett egy kismamánk :D :D ++++++++++++

Képzeld, az éjjel álmomban dokinál voltam, aki megállapitotta, hogy 8 hetes terhes vagyok :roll: :roll: - én csak ellenkeztem, hogy lehetetlen :lol: :lol:

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok lányok

Szerintem nekem ez a hónap csődbe ment.
Szombaton gyulyáspartin voltunk apával, nagyon jó volt.
Vasárnap reggelre leesett a hőm de nem kicsit ma reggelre meg fentebb ment, most már tanácstalan vagyok, hogy mi van velem.

Itt a csodás görbém:

Kép

A Hasam nem fáj, a melleim fájnak ugyhogy nem tudom mi van.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok!
Épp csak bekukkantottam! Andi ez az esés nagyon jó beágyazódásnak!
Holnapra tovább fog emelkedni a hőd! Az meg ne zavarjon, hogy nem érzed terhesnek magad! Én ilyenkor még semmit sem éreztem!

Ildikó!
Sajnos a 9. Dpo-n már van HCG. Szóval ez a hónap esélytelen. Igazság szerint jó is ez most így! Legalább még idén nyáron nyaralhatunk egy jót. Hogy állsz a tornával?

Krisztinka!
Sokat gondolok Rád! Képzeld! Szombaton vendégeink lesznek. Leszünk vagy 20-an és még nem tudom mit süssek-főzzek! :roll:
Még 2-3 nap és kiderül mit rejt a pocakod! :wink: Nekem mindig ez a legizgalmasabb! Kicsit sajnálom is, hogy most előre lelőtték a poént! :?

Sheila!
Merre jársz? Hogy vagy? Jelentkezz!!!!! :roll:

Most elrohanok főzni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Olyan ciki, de nem értem milyen poént lőttünk le??? :oops: :?

Ildi! Közben meg tudtam csinálni visszamenőleg, meg a jelszóváltást is.

Andi! Remélhetőleg most szökik az egekig a hőd!
Vendég
 


Ja tesztelni! Esetleg a jövőhéten valamikor! Egyébként péntek körülre nem várom a mensit.
Vendég
 


Krisztinka!
Nem Ti lőttétek le a poént! A vérvétel miatt már a 24. napon tudtam, hogy biztosan nem vagyok babás. Így elmaradt a ciklus izgulós vége! Pedig az a legjobb!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaa értem! :oops: Pedig nem vagyok szőke! :lol:
Vendég
 


Eszter! Most olvastam amott mi történt a hétvégén! Anyám ezt a bunkó nőt! Megkérdezhetem melyik kórházban volt???
Tisztára fel vagyok háborodva!
Kíváncsi vagyok a dokid mit fog mondani!
Vendég
 


Krisz

Nagyon boldog születésnapot kívánok utólag is.

Kép

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
A lagzi szuper volt és amióta émyelygek ez volt az első néhény óra, hogy nem volt hányingerem, ami igen nagy szerencse mivel kár lett volna kihagyni ezt a rengeteg finomságot. Ami a kismamáknak való könnyű ételeket illeti, biztos volt olyan is. Az az igazság, hogy a legnagyobb hányinger mellett is baromira tudok kivánni nehéz ételeket, ilyen volt múltkor a bableves vagy egyik este a disznósajt (most ennek a gondolatától is öklendezem). Itt is rendesen végigettem a menüt, csak atortát hagytam ki. Éjfélkor pedig ettem vaddisznópörit sztrapacskával és töltött káposztát is. Másnap reggeltől pedig újra rosszul vagyok, megint folyamatosan, sőt mára durvult a helyzet, mert reggel hánytam is. Remélem ez csak kívételes volt. Elképesztő, hogy mennyire különböző tud lenni 2 terhessége ugyanazon embernek. Most már semmilyen régi cuccomat nem tudom felvenni, csak a megkötős szoknyákat. Kismama gatyókat kell hordanom úgy, hogy még mindig minden erővel a hasamat húzom be, hogy ha lehet, ne nagyon vegyék észre.
sajnos most nem tudok írni külön nektek, mert Beni nem bírja, alvásidőben meg végre tanultam egy kicsit.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Krisz

Nagyon boldog születésnapot kívánok utólag is.

Kép

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Én is boldog szülinapot kívánok!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Köszi Lányok aranyosak vagytok!

lnd! Kitartást a tanuláshoz! A rókakomát küldheted hozzám nyugodtan!

Andi! Holnap is kérünk görbét!

Jaj olyan izgatott vagyok apa ma hozza haza a masinát, élőben még nem is láttam!
Vendég
 


Sziasztok!
Micsoda izgalom! Krisz, Andi, Ildi!!! Ezerrel mennek a drukkok!!!+++
Zora! Nagyon szuper, hogy "megvárt" a pé. :wink: :D
Éva! Gratulálok az ügyi gyerkőcödhöz!!!! Hova mentek nyaralni? Mit terveztetek?
Ind! Jó kis lakodalom lehetett. Ugye vannak képeid?! :wink:
Pandácska! Mi van veled?
Sheila! Nagyon eltűntél. Mesélj! Mi a helyzet? Annyira kíváncsi vagyok rád!!!!!
Krisz!! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!


Képzeljétek! Tegnap reggel lecsökkent a hőm, váladék, hasfájás meg minden. Jajj, nagyon remélem, hogy ez egy jó kis pé. volt és ezután szépen emelkedni fog a hőm... mert ugye mindent bevetettünk az ügy érdekében......... :oops: :D
Nézzétek!
Kép
Vendég
 


Ind,
Örülök hogy jól érezted magad teljesen átérzem a helyzetedet lehet én is elmegyek egy lagziba mert jó hatással van a hányingerre :wink:

Krisz,
Ez tök jó ajándék legalább ezzel már nem kell időt eltölteni.

Mo,
Küldök neked hő melegítő drukokat++++
Kép
Én jól vagyok azon kívűl hogy rosszul vagyok :D ez jó volt így egy mondatba :wink:

Éva,
Hol lesz a hsg? Kapsz fájdalomcsillapítót vagy valamit? mert ha nem szerintem görcsoldót vegyél be elötte és a vizsgálat után is. Én algopirint szedtem mert nekem az hat a legjobban.
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK! - minden álmod teljesüljön!!! ++++++ :wink:

Kép

Mo, reméljük most már tényleg megvolt a pé-d :wink: - abban is állapodtunk meg, hogy 2-3 nap :) - most már azért mennek a drukkok, hogy a kiskatonák célbaérés után életképesek legyenek!!! ++++++++

Krisz, nagyon izgulok miattad - remélem néhány nap múlva meglepsz minket egy + teszttel :D

Ind, nem válaszoltál, hogy mikor mész dokihoz.....

Sheila, légyszi-légyszi irjál annyit, hogy minden rendben van veletek!!!!

Andi, te hogy érzed magad????

Panda, az már nagyon jó, ha hányingered van :D :D - nagyon várom már, hogy képet hozz nekünk!

Éva, nálad ma mit mutatott a hőmérő?

Zora, azt mondtad, hogy nem fogsz hiányozni!!!!! Görbe?

Eszter, te hogy érzed magad? Még van fránya piri? - reméljük elhúz minél hamarabb, minél messzébb!!!!

Ági, te már be se nézel közénk :( - még csak képet sem mutattál a piciről, pedig nagyon érdekelne, hogy mi van veletek!

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?