Új privát üzeneted érkezett!

Gizmixxx,
Szerintem ha elsőre sikerült akkor most is sikerülnie kell. Akkor éreztél valamit vagy más ez a beülti? Lassan akkor tesztelsz egy pozitívat :wink:
Vendég
 


Pandácska!

Akkor is fájt a hasam de ott már az elejétől kezdve de nem így hanem olyan szúrós fájdalmam volt nem mesós fájás. És a derekam eggyáltalán nem fájt. De most le akar szakadni és ma délutántól görcsölök remélem ez tényleg jót jelent és nem piri látogat meg ismét. Bár az elég korai lenne, mert 9-én kell megjönnie!
gizmixxx
 
 


Pandácska!

Neked mikor kezdett el fájni a hasad és egész nap fájt vagy csak időszakosan! És nagyon kívánom a fagyit :roll: :roll: :roll: :roll:
gizmixxx
 
 

 
 

Gizmixxx,
9. nap este lefekvésnél annyira görcsölt hogy mondtam is a páromnak hogy holnapra megjön. És utána is fájt de már pár napja elmúlt most inkább feszít meg szúr.
Vendég
 


Szasztok Csajszik!
Megjöttem, ma volt a beülti, kettőt javasolt a dokinő, és annyit is kaptam vissza. Kicsit feszít a hasam, de gondolom majd elmúlik. Azt mondta, hogy nagyon szépen fejlődtek, remélem a pocimban is jól fogják magukat érezni! :D :D

Gizmixxx! :D
Én a helyedben már biztos tesztelnék, nem semmi türelmed van! :) Drukkolok Neked!

Pandácska! :D
Lassan állíthatod a vonalzód, de gondolom még arra vársz, hogy 1 vagy kettő bébinek legyen, igaz? :P

Reni! :D
Te hogy érzed magad?
donika
 
 


Donika,
Szívhangra várok az teljesen mindegy hogy hányan vannak. Hány sejtesek voltak? Maradt fagyibaba? Pihenjél és mennek a babatapik!!!
Kép
Vendég
 


Donika!

Pihenj sokat (bár én nem tudtam) most, hogy megyek vissza dolgozni, totál fáradt vagyok délután is lefeküdtem két órát aludtam.
Te mikor akarsz tesztelni????
gizmixxx
 
 


Szia Viki :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gizmixxx!:)
itt vagyok én is csak most sikerült leűlni a gép elé, egész nap jöttem mentem, nagyon kifáradtam.hihetetlen,de egyre fáradékonyabb vagyok, pedig csak a 15.hétnél tartok.Mi lesz így a végére?meg 2-3 napja agyomrom nagyon rendetlenkedik, nem akarja akaját, ha eszek fájni kezd.Remélem Moszatka jól van.
Egyre gyanusabb tüneteket produkálsz, hasgörcs,derékfájdalom, alvás... nagyon gyanus vagy te nekem!!!!:)

Pandácska!:)
éljen rókakoma!!!! :) hogy vagytok? bírod még a várakozást??? én egyre nehezebben, főleg hogy most feszít a hasam alja, bevagyok tojva,mitől lehet...lehet felkeresem a dokimat.

Donika!:)
gratula a két sejtecskédhez,pihenj sokat és nem foglalkozz semmi mással csak a manókkal!!!!:)

Zsanika!:)
megy a szurka? elöbb utóbb te is betudod adni magadnak! :)

Reni!:)
Hogy vagyunk,hogy vagyunk????? :)

Csibe!:)
veled érzek, fel a fejjel és az augusztus lesz a te hónapod.Addig kiránduljatok,imádjátok egymást,kapcsoljatok ki,mert ilyenkor ez a legjobb. És ha van egy nagyon jó barátnőd akkor öleld át,engem is átsegített a nehéz napokon, de mivel pesti így csak telkón keresztül, de sokat jelentett.

TÖBBIEK?????
Jucmuc????
Lola???
Backa????
Hajnóca????
Vendég
 


Pandácska!:)
látnoki képességekkel rendelkezel, hogy észrevettél??? :)
Vendég
 


Viki,
Megéreztelek :lol: :lol: amúgy csak láttam hogy éppen a babaneten van a tagok listájánál Hogy hogy bírom? Mindenki elöbb látja a babáját mint én :? én kaptam a legkésöbbi időpontot mások már 5 hetesen mehetnek :?
Vendég
 


Pandácska!:)
de gondolj arra,hogy te már a szívpulzálást is láthatod,míg 5 héten csak a petezsák látható.Nekem is így volt, és az 5 héttől kivárni a köv.UH nagyon nehéz volt,akkor egész idő alatt azon gondolkoztam lesz e szívhang.
Így te egy-két izgalmasabb feszültebb hetet megúszol! Az viszont nagyon jó hogy már öklendezel, majd ezek után jönnek a reggeli rókakomák... :)


Jó éjt mindenkinek!:)
Vendég
 


Viki,
Szerintem ez nem így van mert aki látja a petezsákot az tudhatja hogy a méhében van de aki nem az is izgul a szívhangért plusz azért hogy jó helyen legyen szóval szerintem rosszabb mert ez két dolog...
Vendég
 


Viki,
Neked volt hányingered? hányás? cicicfájás?
Vendég
 


Pandácska!:)
nem is tudom, szerintem mindenki másképpen éli meg ezt a dolgot.én tudom, hogy amikor láttam a petezsákot,azután jobban fesengtem hogy lesz e szívhang.Nagyon érdekes ez az egész dolog.Innentől valóban az egész izgalmas lesz.
Én öklendeztem váratlan pillanatokban,helyzetekben.Hányinger csak kb a 9 héten jelntkezett,de nem hánytam max.5x, de volt hogy egész nap kerülgetett.A cicim később kezdett el feszülni,annyira nem is volt jellemző, csak nagyon eres lett az egész dekoltázsam a mellemig, így úgy mondanám csenben megnőttek 80B-ről 90C-re :) valójában csak mostanában érzékeynek feszülnek, néha hozzá sem lehet érni, kőkemyények.Már 1 hete napi 2x kenem terhességi krémmel.
Neked??? :)
Vendég
 


pandácska!:)
ha nem görcsölsz,nem vérzel, nem fáj erőssen a hasad akkor a petezsák tuti jó helyen van! :)
ha bármi gond lenne, már régen érzenéd, véreznél.
Vendég
 


[quote="vikimi"]p írta:vikimiandácska!:)
már régen érzenéd
= éreznéd
Vendég
 


Gizmixxx!

?????????????????????????????????????????
Vendég
 


Pandácsk, Gozmixxx, Vikimi, és mindenki aki szurkol nekem! :P
Köszönöm, aranyosak vagytok, 8-10 sejtesek voltak a picurok, és nem tudom, hogy lett-e lefagyasztva!? Csütörtökön, amikot telcsiztem azt mondta a biológus, hogy mind a 9 elkezdett osztódni, és ha így marad, akkor lehet, hogy csak vasárnap, vagy hétfőn lesz a visszaülti, de pénteken 9-kor azt mondták, hogy menjek be 13 órára, és akkor lesz! A dokinő azt mondta, hogy a biológus megpróbálja elvinni az 5. napig, és csak akkor fogják lefagysztani, de szerintem nem fogják!
Előttem volt egy csajszi, neki is 9 termékenyült meg, 3-at kapott vissza, és nekik azt mondta, hogy a többi megy a fagyóba! Akkor nekem, miért nem? Szerintetek? Bár nagyon remélem, hogy nem is lenne rá szükség, nagyon szurkolok magamnak!:P
Egyébként a dokinő nagyon-nagyon kedves volt, örülök, hogy hozzá járunk! :D
donika
 
 


Ja,szép jó reggelt mindenkinek :oops: :oops: :oops:

Kép
Vendég
 


Viki,
Érdekes mert nekem a cicim tök jól van :lol: néha kényelmetlen ha rajta fekszem de nincs az a nagy fájdalomam amiről beszéltek mindig hogy ha terhes vagy mennyire fáj feszül stb. pedig mindig ezt figyeltem amikor próbálkoztunk del átom teljesen feleslegesen :lol:
Vendég
 


Donika,
Hűha érdekes nekem is 8és 10 sejtes volt és látod bekaptam a legyet :lol: :lol: én nem értem ezt a fagyasztást de tényleg. Valakinek elviszik 5.napig pedig azt mondják nem érdemes valakinek meg lefagyasztják a beülti napján.
Vendég
 


Donika!
Hű,nagyon jól hangzik!

Donika,Gizmixxx,Pandácska,Zsani,Dezsi,Julika Vizkrisz és Mindenki!
Találtam Nektek valamit,kinek,a szívhangért,kinek a pozitív tesztért,kinek az osztódásért,kinek a megtapadásért,kinek a spontánért,kinek a kezdéshez,kinek a tüszőnövesztésért,szóval mindenkinek,akinek szüksége van rá,ezt Nektek találtam:

Kép
Vendég
 


Nyulasz,
nekem is van ilyenem :lol:
Kép
Kép
Vendég
 


Juj,de cuki :lol:
Köszike,ezt meg majd én osztom be magamnak :wink:
Vendég
 


Egyél sokat,
Kép
pihenj sokat
Kép
és biztos lesz édes kis Pandád
Kép
vagy sok kis Pandád
Kép
Vendég
 


Nyulasz,
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska!
És örömödben táncolni fogsz!Én már látom is:
Kép
Vendég
 


Nyulasz! :P
Köszi a biztatást, nagyon szupi figurákat találtál! :D

Pandus! :D
Hát remélem én is hozzád hasonlóan bekapom a legyet! :P :lol:
donika
 
 


Donika!
Rajtam nem fog múlni!+++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
Vendég
 


Csibe!
Merre vagy?
A következőre neked is találtam valamit:
Kép
És a többieknek:
Kép
Pandácska!
Hova lettél?Csak nem pihengetsz?
Kép

Gizmixxx!
Tesztet akarok!
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nem unatkozom nagyon :D
Na jó,megyek takarítani.
Vendég
 


Nyulasz,
Pihengetek próbálom feldolgozni a reggelimet de túl sokat ettem és most csak a fetrengés megy :oops: :lol:
Vendég
 


Nyulasz!:)

tök jók a képek, és én meg csak morcizok, mert nekem nem küldtél... :(
ne vedd komolyan!:)
örülök, hogy ilyen vidám vagy, tök jó ezek a kis képek az embert alapból mosolyra fakasztják.

Pandácska!:)
ismerős ez a reggeli emésztési folyamata, és ez csak egyre nehezebb lesz.
Pihengess!!! :) már csak 6 nap!

Gizmixxx!:)
hol?merre?vagy????? hogy bírod teszt nélkül én már tuti a plafonon lennék, hihetetlenek vagytok Pandácskával együtt,ő is milyen türelmesen kivárt...
Vendég
 


Hát,takarítás délutánra halasztva,ebéd utáni emésztésemet vízszintes pózban csinálom :oops:

Így:
Kép
vagy inkább így:
Kép
Vendég
 


vagy így
Kép
Vendég
 


Viki!

:D Téged öllelek így virtuálisan:
Kép
Oké?
Vendég
 


Viki!

Igazad van,párnák között biztos komfortosabb,mint farönkön :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na jó,tényleg húzok,mert velem és a hülyeségeimmel van tele a topic :oops: :D
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Én kiterülve fekszem :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Nyulasz!!!:)82008.14.gif[/img]
oké mindent megbocsátok neked ez iszonyatosan jó!nagyon édi! :)
Vendég
 


Viki
:lol: :lol: :lol:
Kép
Pandácska!
Kép
Vendég
 


:oops: :oops: :oops:
szóvak,kicsit beszél magyar,írni nem nagyon:
[quote] írta:Téged öllelek így virtuálisan:


tehát: Téged ölellek így virtuálisan
Vendég
 


Pandácska!:)

hamarosan már csak így fekszel :)
Kép

Nyulasz!:) és mindenkinek! :)
Kép
Vendég
 


még szerencse hogy nem vagyok jó helyesíró !!!! :)
Vendég
 


Vendég
 


Hű,valamit nagyon elállítottam a gépen. :oops:
Az a sor,ahova beírjuk a címét a weboldalnak,az eltünt. :shock:
Vendég
 


Nyulasz,
:lol: :lol: te vagy a technika ördöge :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?