Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, ma sem leszek sokat. Még mindig a hülye tanulás, semmire nem megyek vele :? . Soha többet nem megyek suliba, ha ezen túl leszek!!!

Holnap doki 10-11 körül, meglátjuk mi lesz. Most kiderülnek a vérvétel eredményeim is, vírusvizsgálatokkal együtt. Kicsit be vagyok tojva, mi van ha.... bármi rossz eredményem lesz???

Holnap is csak egy pillanatra jövök, elmesélem, mi volt a dokinál, aztán indulunk Hajdúszoboszlóra 8) Már nagyon várom!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Itt vagyok megint!!
Szóval Kata!Izgulok érted holnap,hogy minden eredményed rendben legyen!
Viki!Te is tanulj csak!
Dóri!!Hol vagy??
Andi??

Kép
bea27
 
 


Szisztok!
Én is csak egy gyorsat kukkolok.
Sziszi: tegnap már nem tudtam visszajönni, így most GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csuda jó, hogy már a szivecskéjét is láttad dobogni :D
Kata: tuti minden rendben lesz holnap, remélem növekedtek a tüszőcskék annyira, hogy megrepesszék őket, vagy ha nem akkor vasárnapra legyenek készen. Ha nem találkozunk addig, nagyon kellemes "pihenést" nektek! :wink:
Bea: nálunk is borús volt a délután, de az esőre hiába vártunk. Tegnap este lefoglalt Apa, kikapcsolta a gépet és ágyba rakott :) , most meg én rakom őt vízszintesbe, de holnap remélem találkozunk!
Icus: én is méhpempőt eszek és ettől a cégtől iszom én is, meg a férjem is az Aloe berryt. Remélem nekem is olyan pozitív hatása lesz, mint Sziszinél 8)
Jóccaka nektek.
Mindenkit pusszantok, majd jelentkezem.

Andi
candi
 
 

 
 

Sziasztok,

A ceg ami ezeket a termekeket forgalmazza FOREVER, gondolom ugyanarzokrol a termekekrol beszelunk :)
Kaptunk egy Aloe Berry Nectart (mindkettonknek 2x1 evokanalla), fogkremet, Echinacea Supreme (nekem napi 1) es Multi-Maca (paromnak napi 1)......holnap mar elkezdjuk szedni ezeket, ezenkivul folsavat szedek meg, meg neha Elevit szeru gyogyszert.

Nallunk egesz szep ido volt ma 8)
Vegre nem esett es a szuleim is ki tudtak mozdulni a hazbol :D

Jo ejszakat!

Kép
icus
 
 


Jo Reggelt Mindenkinek!!!!!

Ilyen se volt meg hogy en vagyok itt elsonek :D

Kép
icus
 
 


Hoppa majd jelentkezz, kuldom a sok ++++++++++++ hogy minden rendben legyen :)

Kép
icus
 
 


Sziasztok!!!

Icus,Kata,én nagy aloés vagyok,amit elkezdtetek enni,inni,az tökéletes!!!!Én még hozzácsaptam egy ampulla ginzeng-kivonatot hetente 2x és a köv.hónapban megfogant ez kis gyönyörűség!!!!!Szóval én nagyon pártolom!!!!
És a Foreveres termékekről beszélek én is!!!!


Bea,Ádi is ilyen hangulatember???Az én fiam ma éjjel nagyon vagány volt:evett,aludt!Megetettem fürcsi után,utána még nyösszögött,hogy enne,de nem adtam többet,mert már majdnem 90 g-nál járt....adtam cumisüvegből kamillateát,abból még leküldött 60-at,aztán aludt éjfélig,akkor peluscsere,szopi,elalvás,aludt 4-ig,akkor evés után rögtön elalvás és most kelt csak fel 8.30-kor!!!!És azóta is be van ájulva!!!!Úgyhogy kitakarítottam már a fél lakást!!!!!

Dóri,kipróbáltuk a cumit,annak ellenére,hogy nagyon ellene vagyok,de ő hatalmas ívben köpi kifelé....inkább az öklét tunkolja a szájába :lol:

Ági,kis vámpír :lol: én néha szivattyúnak hívom a kismacit :D pont olyan erős....tegnap is rászívott ismét az apja mellkasára,ő meg csillagokat látott és kérdezte tőlem nagy szemekkel,hogy a melleid hogy bírják ezt???!!!!??Hát ja...Legalább tudják,hogy min megyünk keresztül 8)

Bocsi,hogy nem írok mindenkinek,de elég felületes vagyok mostanában,de még néhány hét és biztosan hatékonyabban működöm :lol: szép napot mindenkienk
Ma először megyünk le a babakocsistol az udvarra,holnap pedig ha ilyen szép idő lesz megtesszük első kiruccanásunkat anyuhoz!!!!!Nagyon izgulok!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Ja,apával megbeszéltük,hogy szeptember 23-án lesz Dénes keresztelője,mert 24-én van a 2.házassági évfordulónk(csak sajnos nem esik vasárnapra)és tavaly Balatonfüreden voltunk megünnepelni az elsőt és ő akkor fogant.....és kiszsámoltuk,hogy a "szűk"családot ha meghívjuk(akiket meg kell :? )az 40 ember :shock: :shock: asszem felköthetjük a gatyót.....

Kép Kép
meli1118
 
 


SZIASZTOK!EGY NAGY HIR!!!!!!ÁDINAK KIBÚJT AZ ELSŐ FOGACSKÁJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bea27
 
 


Szia Bea,gratula!!!!Ezért volt nyűgösebb biztosan!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


hellóóó !

gyors bekukk a melóból !

gratula Ádinak a fogacskához !

Meli, én is gondolkodom ilyen aloe vera cuccokon !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Megvan a magyarazat a nyugossegre :wink:
Koran jon a fogacska!
Remelem a cicire nem fog raharapni :shock:

Meli,
Ha neked bevallt az Aloes keszitmeny, akkor szorgosabban szedem mert tudom hogy vegre valakinek tenyleg jo segitett.
Hogy ittad az Aloe-t?
Ma reggel ittam belole eloszor, egy evokanalnyit, de nagyon rossz volt :? Lehet ra inni valam uditot, vagy lehet narancslebe oldani?

Candi,
Ti mikor kezdtetek el inni az Aloe-t?
Eldontottetek mar hogy lesz-e inszem a honapba?

Hoppa,
Doki?
Ha nem jonnek......a legjobbakat Hajduszoboszlon :oops: Erezzetek jol magatokat, relaxaljatok sokat es nagyon irigylem a masszazst :wink:

Kép
icus
 
 


SZiasztok, egy percem van csak: minden leletem negatív!!! Szerencsére a Ca125, amitől be voltam tojva tök jó, és a Mastadonyn csepp is tökéletesen levitte a prolactin szintemet!! :lol:

5 érőben levő tüszőcském van, 3 nagyon egymás mellett, ami nem a legjobb :? , de a doki szerint még nem kell repiszuri. szerinte vasárnap lesz akcióidő, és majd este kell hozzá ennem, szerencsére megint ügyeletes lesz!!!

Köszi a jókívánságokat, reméjük jó lesz.

Puszi mindenkinek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá
Ez nagyon jó hír, akkor hajrá!!!! :wink: :oops:

Bea
Gratulálok a fogacskához. Ádi már haradni is fog tudni :lol: :P
Vendég
 


Beus, gratulálok Ádinak az ügyes fognövesztéshez :D
Akkor megvan a magyarázat a múltkori nyűgösségre.
De ha csak ennyivel jár nála egy fogacska kibújása, szerintem szerencsésnek mondhatjátok magatokat :wink:

Kata, akkor beszéld meg a tüszőcskékkel, hogy legyenek antiszociálisak, és távolodjanak el egymástól! :wink:
Örülök, hogy minden rendben!

Andi, te is karban vitted ágyba apát? :shock: :lol:

Meli, nálunk apa kisujját szopizta, amikor felszisszent, hogy elég durva. Gyorsan emlékeztettem rá, hogy Esztimanó mindezt az én mellbimbómmal is ugyanígy műveli.
Nálunk is az ököl a favorit :lol:

Képek a reggeli próbálkozásokról.
Nem hajlandó teljesen kiüríteni a mellemet (lusta?)
A maradékot kénytelen vagyok lefejni.
Persze éhes, és ordít. És akkor próbálkozunk.
Cumisüveggel és kanálkával.
Eredmény: "Tudok enni mindkettőből, csak nem akarok..."

"Apa cicije" :lol: :lol: :lol: (Csaba nevezte el így)
Kép
Kép

Nagy szemekkel méregeti apát, mit művel a kanállal...
Kép
Kép
Kép
Kép

Megyek, mert visszatértem a társadalomba, nemsokára jön a barátnőm babanézőbe :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Kata: ezek szupi hírek, vasárnap akkor akciódús lesz, jó pihit!
Musz: azért karba nem vettem, mert jó karban van. Ez a kanalas módszer nagyon tetszik Esztinél, jó volt a dumcsizás?
Sziszi: hogy vagyol? Kezded már elhinni? Tünet még mindig semmi?
Icus: én régebben ettem a berryt is meg a méhpempőt is, de részint az íze miatt, plusz az ára miatt, nem sokáig bírtam. Most újra kezdtük a héten, de macát még nekem is be kéne szereznem.
Bea: nagy gratula a kisöcsinek az új fogacskához! Aztán ne harpjon túl nagyokat!
Meli: hogy tetszett a kert Dénesnek? Szép idő volt.
Málna: mizu tanulással, vizsgákkal?

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Két napig szivatott a bnet, aztán annyit kellett visszaolvasnom, h nem jutott időm az irásra.

Sziszi
Nagy-nagy GRATULA :wink: :lol:

Bea
Gratulálok Ádi első fogacskájához :lol:

Meli, Dóri, Musz, Mamen
A babák egytől-egyig csodaszépek :lol:

Kata
Jó pihizést a hétvégére :wink:

Icus
Aloe gélt nyugodtan keverheted vmi italba is! A naturt én is csak ugy tudom meginni, de a Berrynek sztem egész jó ize van :wink:

Candi
Sajnálom, h nem jött össze ez a hónap :( Forever valóban drága, én is beosztom mikor mit vegyek. Most is várom a fizut, addig tuti semmit nem rendelek :roll:

Nálunk elég akciódus volt a hét, szinte minden napra jutott vmi... Hétvégén ugye anyáéknál voltam, azóta próbálom kipihenni magam és visszazökkeni a normális kerékvágásba :roll:

Bocsi, h csak ennyi voltam, de vonz az ágyikó :wink:
Ja, Gabinak nincs gépe, ugyhogy egy pár napig nem tud jönni!

Na elküldöm, mert az előbb már majdnem elszállt :roll:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

Gyorsan benézek, aztán majd megpróbálok mindent visszaolvasni.
Szóval megvan a vizsgám:), 4-4 lett a bizim a végére, így hát közbeszerzési referens lettem, hát mit ne mondjak, nem jó ez az izgulás pocakosan, de túl vagyok rajta, bementem az elsők között, azért volt akit meghúztak, úgyhogy felajzott volt a hangulat.
Voltunk dokinál is, minden rendben, nem híztam megdícsért, azt mondta szép a terhesség, jövő héten megyek terheléses vércukor, vizelet, hepatitis, aztán megyünk 4D UH-ra, már nagyon kíváncsi leszek rá most fiú lesz vagy lány.
Lányok ti hol voltatok 4 D, vagy valakinek jó tapasztalata egy helyről?

Málna, hogy állsz?
Meli, húha nagy lesz az a keresztelő!
Szisz, hogy vagy?
Musz, nagyon ari ez a lány, és apa cicije:)
Hoppá, ez nagyon jó hír:)
Candi, Icus ezek a cuccok tényleg jók, biztos meg lesz a hatása:)
Mókuska, hát igen, a pihenés élménye nem tart sokáig, sanos
Gabi, Adrika szemeit sajnálom, mi várható?
Bea, gratulálok a fogacskához, lassan jön a többi is:)

Mindenkinek szép hétvégét, no én megyerk porzsívózni, aztán megyek barátnőzni, meg Anyuhoz.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Nektarin
Gratulálok a sikeres vizsgákhoz! :lol: Terheléses vércukor :x :twisted: Én mindkét gyerekkel a Praxisban voltam, nagyon rendesek, aranyosak voltak :lol: viszont sajna Daniról nem tul sokat tudtak felvenni, mert annyira befordult a méhlepényembe, h alig mutatott magából vmit. Hiába rázogattuk, sétáltam, ébresztgettem fél órán keresztül, már akkor is olyan makacs volt, mint most :lol:

Ma gyerekmentesek vagyunk, Lili anyósoméknál aludt, de már reggel Dani is ugy ébresztett, h oda akar menni. Erre anyósom telefonált, h mennek a telekre és vinnék Danit is, hát nem kellett rábeszélni a kiskölyköt :lol:

Megyek és hasznossá teszem magam!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Eszti
Itt tájékozódhatsz a Praxisról, a bnetes kismamiknak adnak 1000 ft kedvezményt, ez is le van irva... Persze érdemes több helyről infót gyüjteni, lehet, h másnak nem jön be ez a hely!
http://www.babanet.hu/ultrahang.php

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Na úgy néz ki helyreállt a gép. :wink: :wink:

Adrika szeme elvileg javulhat 16 éves koráig :D ez a jó hír, viszont ehhez becsületesen hordani kellene a szemüveget :shock: na meg nem úgy nézni a tv.-t, hogy 1 m a távolság. :? :? :? Na nyáron zárva is lesz emiatt a mama szobája :twisted: :twisted: a mi szobánkban, és Adrikáéban is egészséges távolságban van az ágy a tv-től :wink: :wink: :wink:
Csütörtökön Krisztián megtalálta a szemüveget :D így amíg nincs meg az új van mit felvenni :D :D :D :D

Csütörtökön voltam nőgyógyásznál. Végülis a rákszűrés az P2-es, ami jó, csak a kenetben találtal gyulladást, amire kaptam kúpot :wink:

Azért, hogy mindíg legyen valami :evil: :evil: mára Esztike szeme váladékozik :cry: :cry: igaz csak az egyik, majd kamillázom. Lehet, hogy belekapott :shock: :shock: :shock:

Nektarin
gratulálok a vizsgához, ügyi vagy Kép

na majd később még jelentkezem

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


hellóóóó !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!4

Gabi,jó hír Adrikáról!!!Az 1m az tényleg nagyon kevés...Esztike szeme :? milyen szemes gondok vannak nálatok :o

Esztikém,én a Brendonban voltam a Soroksáriban és meg voltam elégedve,árban is és színvonalban is!!!!Annak ellenére,hogy babamozi és hiv.orvos,nagyon korrekten megnézett minden lehetséges "hibát"Hűűűű,már ennyi idős vagy?????Mindjárt te is szülsz!!!!!

Icus,nyugodtan belekeverheted akármibe!!!!!Én csak meghúztam minden reggel a flakont,mint parasztbácsi a fllaskát :lol: nekem bejött az íze...

Musz,az én fiam is tud inni pohárból és kiskanálból,de csak a tejecskét...próbálkoztam forralt vízzel....öltöztethettem át :? viszont a cumiból a tea nagyon megy!!!

Ezt figyeljétek,mit művelt az éjjel!!!Megetettem 8-kor,evett kb.9-ig 80g-ot...aztán letettem,letusoltam,elkészítettem a teáját nagy okosan,hogy később újra kell....egy légyfingnyi alvás után újra döngette a kiságyat,na akkor jött a tea.Bevert belőle 120 ml-rt(!!!!!!!!!)miközben a büfiszünetekben a mellemet hajkurászta a melltartómon keresztül....gondoltam,most béke lesz...aha persze....ordít!!!!Már éjfél felé járt,tisztába tettem és muszáj volt mellre tennem,mert pontymozgással kereste a mellem....megevett még 90 g-ot!!!!!!!!!És aztán szunya végre reggel 5-ig!!!!!!Szerintetek normális,hogy egy 3 hetes gyerek megeszik-iszik 4 óra alatt majdnem 300g-ot????!!?!?!?!?!

Kata,jó pihenést nektek és nagyon szép ez a tüsző.....szal inkább ne is pihenjetek!!!!

Sziszi,minden ok????Vigyázz nagyon!!!!4

Andi,a kert nagyon bejött neki,apja tologálta egy órát,én meg lepattantam a patikába meg a 100ft-osba!!!!Végre visszakerülök lassan én is a társadalomba!!!!Ma meg el akarunk sétálni anyuhoz a szomszéd utcába,de elég borús nálunk ma az idő :cry: és fúj is a szél...lehet,hogy elhalasztjuk!!!!

Na megyek,szép napot nektek

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Sok tejcsid van? Esetleg próbáld meg ugy, h szopi előtt lefejsz egy kicsit -ez az előtej ugyis csak szomjoltásra jó, és akkor többet fog szopizni a zsirosabb tejből. Lehet, h az elején tul gyorsan teleeszi magát, ettől fájhat a pocija is. Én ennyi idősen még semmi pluszt nem adtam a tejcsin kivül nekik, bár ugye babája válogatja :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Ildi!!!Kösz,úgy csinálom,lefejem előtte!!!!Nagyon sok a tejem,már majdnem 20 Via pohárnyi van lefagyasztva és most vettem még 20 műanyag poharat erre a célra :) de Dénes borzasztóan mohó és ki is fárad gyorsan,olyan picike még és meleg is van,párologtat!!!Én is úgy gondoltam az elején,hogy nem fogok adni tejen kívül mást,de óránként nem szoptathatok!!!Pláne,hogy egy-egy szopi gyakran egy órás...most gondold el,egész nap csak etetek!!!!Így azért alszik is néha....

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Tudom milyen az, mert az elején Dani is elég sokat szopizott, viszont teli lett gázokkal, este már orditott kinjában... szóval nekünk is muszáj volt egy kicsit "normális kerékvágásba terelgetni" :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


na, most már tényleg itt vagyok !!

eltűnt Egerből a napsütés !! :(

Meli
ez igen ! 300-at beszippantani az már teljesítmény !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Nektarin!
Gratulálok a vizsgához :!: Ügyi vagy,hogy tudod tartani a súlyod,gondolom sok lemondással jár.

Mókuska!
Azért remélem pihenni is tudsz ma egy kicsit,így a gyerekek nélkül :)

Meli!
Próbáltad már úgy is,hogy nem fejtél le előtte tejet?Akkor is 90-et szopizott?Szerintem ha még ennyit teát megiszik 1-1szopi után,akkor még éhes lett.Gerda is simán szopott 140g-kat ennyi idősen.Lehet,hogyha a tea helyett is tejet kapna,akkor nappal enne akkora mennyiséget,hogy éjjel nem is kelne fel. :D

Kis_Plutó!
Sajnálom Esztikét,remélem tényleg csak belekapott,nem valami gyulladás.

Bea!
Gratula a fogacskához. :D Azért fájdalom mentesen tudsz szoptatni?

Candi!
Meddig kell eldöntenetek,hogy lesz-e inszem a hónapban?

Muszkuru!
Látom,azért Esztike ügyeskedik a kanállal.Rendes Apától,hogy kiveszi a részét Esztike etetéséből.
Nekünk ez a cumisüveg jött be,olyan alakja van,mint az anaymellnek :D :D
Kép

Hoppá!
5 tüsző,szupi.Biztos lesz belőle valami,ill.valaki:arrow:
Kép

KépKép
takido
 
 


Vvviki!
Nálunk az előbb volt egy nagy zuhé,dörgésekkel kísérve.

Meli!
Azt elfelejtettem az előbb,hogy unokatesóm azt mondta,hogy a tea nem számít bele a napi kaja mennyiségbe.Tényleg cukor nélkül adod neki?

KépKép
takido
 
 


Hahó, csak egy gyors bekukk erejéig - elvileg TANULOK...a keddi vizsgára
Ezért kifuvaroztattam magamat az anyuékhoz, anyu gyereket istápol, én meg a vezetéselmélet összefüggéstelen anyagát olvasom (és bambulok)

Meli, én is gondoltam rá, hogy valami mással lepattintom Makimanót a mellemről, hogy ne egyen állandóan. :roll:
Dénesnek jó a huzata :lol:

Dóri, köszi a tippet, akkor kipróbáljuk a Tommee Tippeet! Van is ilyen üvegem, az egyik beszerzőportyámon újítottam, mert olyan szééép alakja van... :roll: :oops: :lol:

Gabi, örülök, hogy szem ügyben lesz javulás, Esztikének pedig gyors szemgyógyulást kívánok!

Andi, a barátnős csevely jó volt, kisebb (sűrű) megszakításokkal (peluscsere, etetés, fürdetés, nyűglődés...) Szóval azt hiszem, egy ideig ez sem lesz olyan, mint régen... :?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Muszkuru!
Jó tanulást :)
A cumisüveg remélem nálatok is beválik :D

KépKép
takido
 
 


Barátnős csevely :roll: No igen,időbe telik,mire minden visszakerül a régi kerékvágásba.ill.teljesen már sose fog,de alakul.A 3.hónap után lényegesen könyebb lesz minden.Addigra sikerül tényleg össze csiszolódni+az etetések sem egymást érik majd,a babócák is megtanulják,hogy nem kell egyszerre teletömniük magukat,mert később is kapnak enni. :)

KépKép
takido
 
 


A harmadik hónaptól? :?
az még 5 hét :shock:
azaz 35 nap és éjszaka :shock: ... húúú :shock:

:lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Meli,
Légyszives a saját érdekedben, ne szoptassál egyszerre 1 órán keresztül. Így megszokja és mindig nyammogni fog. Nekem a védőnő és a csecsemős doki a kórházban azt mondta, hogy egy szoptatás nem tarthat tovább 20 percnél.
Figyeld az órát! Teljesen ki fogsz fáradni. :(
Meg kell tanulni a babának a dolgokat és neked pedig a maradék 2 óra elvileg regenerálódásra van kitalálva.
Ez nem rabszolgasors.... :twisted:

Persze igény szerint kell szoptatni az elején, de Dénes méretű babának elég a 80-90 gramm. Valószínűleg nem éhes, valami más nem tetszik neki. Például az, hogy egyedül van.....

Én most nem vagyok jól.
Hasmenésem van este 11 óta 5-ször voltam WC-n. Úgy csikar a hasam, nagyon rossz. Inkább benéztem hozzátok :lol:

Kistesó-téma/gyerekszáj
Tomi tegnap reggel ezt mondta:
Anya a másik ember, akit te szülesz, annak a nevét én mondom meg, jó? Lány: Dóri
Fiú: Tomi legyen csak most az egyszer!!!! :wink: :lol: :D

Nektarin
Gratulálok a vizsgaeredményhez.
Anno én is terhesen államvizsgáztam, 4-esre. Én május végén 4 hónapos elmúltam és azért nehezebb volt, mint baba nélkül.
Ügyes vagy, most lehet pihenni.
Vendég
 


Sziszi
Tomi :lol: :lol: :lol: Jópofa lehetett, ahogy mondta :lol: Hamenés elég kellemetlen lehet :( Jobbulást!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Hello csajok,



Sziszi, remélem jó a kedved!! Csak az lehet!! Tomi dumája halál édes!!! :lol: :lol:

Most megyek, hajat mosok, aztán doki délután 4 felé, meglátjuk, mi újság a tüszőimmel. Aztán majd visszaolvasok.

A hétvége tök jó volt, áztattam a petécskéimet :lol: , remélem jót tett nekik. :lol: Voltam talp- és testmasszázson, isteni volt.

Pussz

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


helló Mindenkinek !

bocsi, hogy most kicsit ritkábban jövök, de tanulok százezerrel a vizsgáimra :?

Meli
hogy vagytok ma ? klassz, hogy sok tejed van !
szoptatás témában a többiek a szakértők, mi még azon vagyunk, hogy egy ilyen kis cicifüggőt összehozzunk :lol:


Sziszi
jobban van már a hasid ?
sajnos, az én hasim nagyon érzékeny, és a hasmenést is tapasztalatból ismerem :x :x
igyál sok folyadékot ( ezt már biztosan sokan mondták ) és pihenj !!!!!!
Tomi dumája nagyon jó ! a kicsiknek vannak néha olyan beszólásai, hogy mindenkit lepipálnak :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz
hajrá tanulás !
Esztimanó a nagyit fárasztja éppen ?

Kata
akkor apával ügyesek voltatok a hétvégén? :wink: :wink:
hajrá tűszők !!! :D

Gabi
gyerkőcök hogy vannak ?
Esztike szeme gyógyulgat ?
nagytesók ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nektarin
gratula a vizsgádhoz !!!

Málna ???

Anna ???????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok
jó olvasni a jobbnál jobb híreket rólatok!
Kisplutó
jobbuláast Eszternek!

Sziszi!
Hatalmas gratula vigyázz magadra ill. magatokra.
Tomi nagyon jó pofa.
Te mit szeretnél kislányt vagy kisfiút

Hoppá!
szorítunk!

Nektarin!
Gratula a vizsgákhoz!

Meli!
Én se adtam pótlás neki nekem is nyámogott az elején de a 2 és 2,5 órát betartotta így könnyen kibírtuk.
Nekem a picim még mindig van olyan alkalom 2,5 óránként szopizik a 4 óra az ritkán jön össze. Duci is 4,5 hónapos s 67 cm s 7 kiló.
szóval napirendünk az még nincs.

Musz!
Gyönyörű a kislányod s milyen ügyes. Te nem féltél,hogy a cumisüveg után nem fogadja el a cicit?

Bea!
Gratulálok az első fogacskához. az én kisfiam is azon az éjszakán 2 óránként fel kelt pedig már máj1 óta átaludta az éjszakát, mostanában megint felébred fél négy körül vagy 2 óra körül :((
Ráadásul napközben is 1 hete csak a cicin vagy az autóban tud elaludni napközben este nincs gond vele.


Pünkösdkor voltunk Sopronba ill. Fertőrákoson 3 napot jól sikerült az éttermeket nem szeretjük de jól viselkedtünk.
Járunk babaúszásra nagyon tetszik neki. Kép Kép

Candi, VViki Szorítunk,
Puszi Mindenkinek. Sajnos még nem sikerült nagyon visszaolvasnom csak az utolsó oldalt.

Egy két kép 4 hónaposan
nika04
 
 


Kép
nika04
 
 


Hello,

bocs, önző módon 1 percre jövök, és magamról mesélek:

egy 23, egy 22 és egy 20 mm-es tüszőcském volt, 10 mm méhnyálkahártyával. :lol: Kaptam szurit, 2 hét mlva minden kiderül....

Nem tudom a héten mennyi időm lesz jönni, majd meglátjuk. A pénteki vizsgám után Hawaii 8) lesz számomra, csak addig kell eljutnom.

Gyönyörűek a bébik, nekem is kell egy!!!
pusszantás és babanélkülieknek kötelező sorosan apához simulni... :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
ezek a tüszők nagggyon jól hangzanak !!!!
nagggggyon drukkolunk !!!!!!!
már a célegyenesben vagytok !!!
szegény párom, most gyanútlanul joghurtot töm magába, ha tudná, hogy ma még mi vár rá.... :lol: :wink:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!Ma már próbáltam jöni,de nem jött be a babanet!! :shock: Fogalmam sincs miért!!
Ádi fogáról csak annyit,hogy LIFTEZIK!Egyik nap láttam a kis fehár sarkát,másnapra meg már nem volt ott! :shock: Ugyanez volt mind a két unokaöcsémnél!
Nika!Cuki ez a baba!!Mesélj az úszásról!!!!!
Lassan nekünk is kéne mennünk. :shock:
Nika!!Az én fiam is UGYANIGY kel fel éjszaka!9-10 fele elalszik,és egykor felébred,gyorsan cumi,ha nem az kell,hanem cici,akkor meg gyorsan egy pár perc cickó,és utána márcsak 4 körül kel fel!
A fényképezőért még nem mentünk el,mert Apának nem volt ma kedve elmenni!Helyette mást csináltunk! :oops: :wink:
Meli!!Valami tényleg nem jó!!300g egy ilyen kisbabánál tényleg nem jó!!!!!!Szerintem beszélj a védőnőddel!
Az én fiam 6 hónaposan nem eszik meg egyszerre 300g-ot,de még 200felettit sem nagyon!
Azt szokták mondani,hogyha olyan sokat eszik a baba,akkor nem elég tápláló a tejcike!És annak meg az az oka,hogy az anya nem eszik megfelelően.Tehát tessék enni-inni normálisan!Ne felejtsétek el,hogy napi 2-3 lityó inni való kell a szoptatós anyának MINIMUM!!
Lányok!!A nagy segitségem 1 hónap múlva el fog menni 3 hétre!(Anyukámról beszélek),és ha minden rendben lesz,akkor elkezdünk a kislányragyúrni!!!!!!
Mert már egyre jobban vágyok egy másik babára is!! :D
Na mára ennyi voltam!!
Candi!Hun vagy??
Kata??

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!Ma már próbáltam jöni,de nem jött be a babanet!! :shock: Fogalmam sincs miért!!
Ádi fogáról csak annyit,hogy LIFTEZIK!Egyik nap láttam a kis fehár sarkát,másnapra meg már nem volt ott! :shock: Ugyanez volt mind a két unokaöcsémnél!
Nika!Cuki ez a baba!!Mesélj az úszásról!!!!!
Lassan nekünk is kéne mennünk. :shock:
Nika!!Az én fiam is UGYANIGY kel fel éjszaka!9-10 fele elalszik,és egykor felébred,gyorsan cumi,ha nem az kell,hanem cici,akkor meg gyorsan egy pár perc cickó,és utána márcsak 4 körül kel fel!
A fényképezőért még nem mentünk el,mert Apának nem volt ma kedve elmenni!Helyette mást csináltunk! :oops: :wink:
Meli!!Valami tényleg nem jó!!300g egy ilyen kisbabánál tényleg nem jó!!!!!!Szerintem beszélj a védőnőddel!
Az én fiam 6 hónaposan nem eszik meg egyszerre 300g-ot,de még 200felettit sem nagyon!
Azt szokták mondani,hogyha olyan sokat eszik a baba,akkor nem elég tápláló a tejcike!És annak meg az az oka,hogy az anya nem eszik megfelelően.Tehát tessék enni-inni normálisan!Ne felejtsétek el,hogy napi 2-3 lityó inni való kell a szoptatós anyának MINIMUM!!
Lányok!!A nagy segitségem 1 hónap múlva el fog menni 3 hétre!(Anyukámról beszélek),és ha minden rendben lesz,akkor elkezdünk a kislányragyúrni!!!!!!
Mert már egyre jobban vágyok egy másik babára is!! :D
Na mára ennyi voltam!!
Candi!Hun vagy??
Kata??

Kép
bea27
 
 


Lehet,hogy egy kicsit értelmetlen voltam!Tehát anyu elmegy 1 hónap múlva 3 hétre nyaralnia tesómékkal,és "egyedül" leszünk Ádival!! :shock:
Ha minden jól fog menni,és jól érezzük magunkat Ádival,akkor elkezdünk gyúrni a KICSIKE LEÁNYKÁN!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Kép
Hoppá
ez szuper hír :wink: :wink: :wink: ennyi tüszőből egy baba tuti lesz, de akár még 2 is :wink: :wink: :wink: vizsga is talán jól is jön, mert egy kicsit jobban kikapcsolsz babaproject ügyileg. Szóval mindent bele :wink: :wink:
Sokszor bújjatok össze apával :oops: Kép

Bea
ez is jó hír. Kislány jól hangzik :wink: :wink: :wink:
Tegnap nálunk sem volt jó a babanet, amikor nem kertészkedtem jöttem volna én, csak nem sikerült :shock: :evil: :evil:

Sziszi
Tomi szövege édes :D :D Ezek szerint tudja, hogy lesz kistesó :?: és, hogy fogadta a hírt?

Na most ezt elküldöm, Adrikáék mennek osztálykirándulásra, és készülnöm kell.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan bejelentkezem, mert tov'bbk;pz;sre kell mennem a héten minden délelőtt ott leszek.

Hoppá
Éljenek a hatalmas tüszők, gyrosan ráhajtani a dologra :oops: és február körül követhetsz engem. De jó!!!

Nika
Nagyon helyes a pici, gratula.

Bea
Kistesó-ügyben csak bíztatni tudlak. mi vártunk vele és nem is sikerült túl hamar. Tök jó.
Biztosan boldogulni fogsz anyukád nélkül is. Ádi jófiú.

Gabi
Kistesót nem tudja konkrétan, hogy jön. Csak ugye 1,5 éve próbálkozunk, azt tudja. Várja és mindennapos téma lett kb 2 hete. :wink: :lol: Be van már sózva.
A legújabb változat, hogy a sógornőmék gyerekét kéri kistesónak. :D
Vendég
 


Sziszi
csudapofa kis srác lehet Tomi :D :D :D olyan jó szövegük van :wink: :wink: na meg rá is ragad ám a társaságból is már a különböző "egyéni" beszéd :D :D
Nekem Adrika, amikor babaképet nézek mindíg, de szép olyan mint Esztike :shock: :shock: Bár a szomszédasszonyom (egészségügyes) állandóan azt szajkózza, hogy születésükkor minden baba egyforma :shock: :shock: ja, és mind csúnya.
Hát én nem tudom, nekem az enyémek is hasonlítottak egymásra, de mások voltak, és gyönyörűek. De Ildi ygerekei sem voltak egyformák, de külön-külön, szintén gyönyörű volt mindkettő :wink: :wink:

Nika
Bertold is rengeteget nőtt. Olyan igazi csibészes mosolya van :D :D :D

Musz
jó tanulást a hétre. Sok vizsgád van még hátra?
Eszter nagyon szép a képeken, annyira édesen koncentrál arra mit kap :D :D :D
A 3 hónap meg nem konkrét idő :wink: :wink: nekem Eszterke előbb beállt :wink: :wink: pont a nógrádi fórumon mondták nekem, hogy jól jártunk vele :lol: :lol: :lol:
Most így ebben a korban összehasonlítva a 3 gyerkőcöt, Esztikével éjszakáztam legkevesebbet így az elején.
Most általában egyszer ébred éjjel, és 6 óra körül ébred rendesen. A múlt héten már órát sem állítottam ébresztésre, mert van pontos órám :lol: :lol: :lol:

Holnap kell mennünk orthopédiára kontrollra. Szerintem nagyon sokat javult a lába, és imádja ha tornáztatom, végigmosolyogja az egészet. Közben énekelünk :wink: :wink:

Tényleg Musz Eszternek is javulgat? Ti mikor mentek vele dokihoz?

Adrikának még nincs meg a szemüvege az új :? :? Ahhoz képest, hogy szerdán azt mondták másnapra készen lesz :roll: :roll:

Na ébredezik Krisztián, mindenkinek szép napot!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Hoppá!
Akkor minden szempontból jól sikerült a kiruccanás,szép tüszőket növesztettél. :D Biztos követed Anyusziszit :P

Anyuszizsi!
Gondolom annyira nem vágysz a továbbképzésre.
Hasmenés elmúlt már?

Bea!
Gyorsan rászántatok magatokat a kistesóra :D Azt hiszem,most nem leszek a párod :cry:

KIs_Plutó!
Ezek szerint nem kapkodják el Adrika szemüvegét :?
Esztike lába biztos javult :D
Mi ma megyünk vissza kontrollra,kicsit aggódom is,mert nem nagyon hagyta tornáztatni,mikor be akartam hajlítani a lábát,mindig megfeszítette magát,pedig a babamasszást azt szereti.

Vvviki!
Mit tanulsz?

Muszkuru!
Igaza van Gabinak,a 3 hónap nem szent írás,Gerda is már 2,5hónapos kora óta átalussza az éjszakát :wink: Csak azért írtam a 3 hónapot,mert az szinte mindenkinél választóvonal,akinél nem következik be korábban.

Nika!
Jó hallani rólatok :D Jól megnőtt a fiacskád :)
A babaúszással kapcsolatos beszámolóra én is kíváncsi lennék :wink:

Candi,Málna,merre vagytok?

KépKép
takido
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?