Új privát üzeneted érkezett!

Keditke!
Igen jól vagyok.Köszike
És te?Mizu?

Kép
breni
 
 


Reni!!

Nekem nagyon jo kedvem van ,miota ez a meleg van :lol: :lol: !!
Nincs semmi változás,,ma nem sok mindent csináltam küldtek lagzis sütit,meg madártejet csináltam bár lefogytam 46.8 kg--ra pedig nem is koplaltam csak nem eszek annyit mint télen :lol: :lol: holnap megyünk Bázába
Most megyek mert az uramnak vacsi kell,és egyedül nem találja meg a konyhába :( ,pedig ott a gulyás a tüzhelyen ,brr ezek a férfiak!!
Puszi!!
Vendég
 


sziasztok!

csak bekukkantottam egy picit, lássam mi van errefelé :D
ha már más jó dolgot nem lehet egyelőre :cry: :oops:

Amúgy a melegtől én ki vagyok purcanva...

Pusz,
Kimma

Kép
kimma
 
 

 
 

keditke!
Én is imádom a meleget.Nekem is jobb a kedvem ettől.Bár ma nem voltam vmi jó hangulatba.De mitől is lettem volna,amikor egyedül vagyok egész nap.:(
Hát igen,az én pasim sem talál sosem semmit a konyhába.Mit csinálnának nélkülünk. :shock: :?

Kimma!Mire gondolsz? :wink:

Kép
breni
 
 



Üdv az újaknak!

Hát igen, már régóta én vagyok a következő, de most már a finishbe is értem. Hihetetlen!

Tettem új képeket az albumomba: http://kom.kepeim.hu

Megyek, mert Ramónának nem tetszik az ülés... Már nem sok helye van, és nyomakodik mindig.

További szép hétvégét.

moni
 
 


Sziasztok!!
Na, itt vagyok remélem kicsit hiányoztam!!Látom egyre többen csatlakoznak ez nagyon jó!!Üdvözlöm őket!!Nálunk is nagyon szupi idő van!!Kirándulni lehetne!!
Breni!!Mi újság veled??Lh tesztet kipróbáltad??Remélem be fog jönni!
Hajni !Merre vagy??
Szóval küldök sztárfotót a babáról remélem sikerül is, még nem csináltam ilyet!!
Keditke!!Köszi, hohy leírtad!!De jó, hogy ma ünnep van , mi??Néha ez is kell!!Most kiedrül sikerül-e??Lányok!!Én a meleget sosem bírtam!Az az igazság nagyon fehér börű vagyok, és talán ezért is!!Főleg majd később mi lesz júliusba ha már most ilyen meleg van!!
Puszika mindenkinek!!Mielőbbi babásodást kívánok mindenkinek!! :wink: :wink: :wink:
Hát lányok nemm sikerült felraknom a képet pedig le is kícsiníitettem!!Ettől kisebbre meg nem tudom!!Bocsika!!
anita21
 
 


Anita!Kpróbáltam,egyenlőre jött össze.De szép csíkos volt az LH tesztem,úgy ahogy annak lennie kell.

Kép
breni
 
 


Csak bekuk!!

Anita küld el nekem e-mailbe talán tudok vmit kezdeni vele!!
De holnap megyek temetésre csak este felé leszek!!

eda_@freemail.hu

Reni!!
Én is rendelek lh ,és terh, tesztet sokkal olcsob mint a boltba !!
Na meg probálgatom a pg -t is de eddig még semmi páfrányt nem láttam, bár még korai lenne !! Talán az lh + pg/53 al sikerül elkapni a pé-t :wink: !!

Most megyek!!

Pusza :D :D !!
Sziasztok!!
Vendég
 


Hol lehet teszteket rendelni?

Kép
breni
 
 


Reni!

Ha megtod, írd meg nekem is, jó!? Köszi!
Vendég
 


Szép jó reggelt!!!!!

KAMILLA, RENI NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!

Kép

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!Köszönöm szépen.

Kamilla!Nagyon sok boldog születésnapot! :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni, Grönland!

Nézzétek meg ezt a honlapot, itt lehet rendelni sok mindent, olcsóbban mint patikákban:
http://babatervezok.otthona.net/

Keditke!
A Pg53-mal türelmesnek kell lenni :D Mikor megvettem nézegettem 1 hónapon át anélkül hogy páfrányokat láttam volna :twisted: Gondolom akkor épp nem volt pé-m. Mostanában meg vagy 6 napon át mutatja, különböző intenzitással :wink:

Pusz,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Reni, Kamilla!

BOLDOG SZÜLINAPOT és minden kívánságotok teljesülését!
Kép

Kép

Pusz,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Kimma!Köszönöm szépen.:)
Merre vagytok csajok???????????

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!
Tegnap megint nem tudtam belépni!!
Keditke!!Elküldtem emailben a sztárfotót, hátha te ide tudod rakni és béna vagyok ehhez!!Le is kícsinyítettem, és mégsem volt jó!!
Na, ez az idő aztán jól elromlott!!Hol vannak a többiek??
Alig vagyunk egy páran!!Pangás va, ugye??
Kép szülinap Reni, Kamilla én is nagyon boldog szülinapot kívánok így ismeretlenül is!!És minden kívánságotok teljesüljön!!
anita21
 
 


Sziasztok!!

Na végre megy a b.net,délután azért nem irtam ide ,mert nagyon lassu volt!!

Reni!!
Ne haragudj olyan bunko vagyok nem irtam eddig BOLDOG SZÜLINAPOT kivánok!!

Kamiila!!
Boldog szülinapot!!

Anita!
Na meglessem a mailt :wink: !!

Pusza!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Anita !!

Eddig még nem jött e-mail!
Ha elküldted ,bizti ideér ! De ma már nem tudok jönni :( ,megyek pihizni mert nem érzem jol magam,lehet az idö teszi!! Felteszem a szauna övet,utánna lehet alszok egyet (ha tudok :lol: ) a barátok közt-ig ráérek!!

Pusza!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...

KAMILLA,RENI!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT(babát erre az esztendőre :wink: ) KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!
Kép

7hónapos Boti babát sokszor puszilom!!! :D :D :D :D :D :D :D

Sziasztok!Puszi

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Köszönöm szépen.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Kamilla,Reni!
Nagyon-Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!
Kívánom,hogy teljesüljön a kívánságotok! :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT PETINEK!!!!!!!


Én kicsit kivagyok, egyre rosszabbak az éjszakáink. Sokat felébred. NEm tudom mi van. Talán fog, de ki tudja.

Zsu MI újság Nálad?????????

Ancsa köszi :) :wink:

Kamilla hazajöttetek már?? mesélj milyen volt????

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!
Editke!!Éppen most néztem meg pedig elküldte a levelem neked!!Na, szépen vagyunk már levelet sem tudok küldeni!!Estefelé én is beakartam ide lépni,de nem jött össze!
Melíz , hogy hogy bíros a terhességet??Vannak rosszuléteid még??Nekem még mindig nincsenek, de szerintem már nem is lesznek!!Te is kiváncsi vagy mi lesz nektek fiú vagy lány??Persze tudom mindegy csak egészséges legyen!!Én már nagyon izgatot vagyok!!Már kerestem is 4d uH-os helyeket!!Majd megyünk júliusba!!
Most be kell fejeznem még jövök!!
Kamilla!!Milyen volt nászút??Gyere mesélj??
puszika:Anita
anita21
 
 


Boldog szülinapot Peti babának!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Szia Anita!

Köszi az érdeklödést.Én hol jobban,hol rosszabul vagyok.Azért is tudok sajnos ilyen össze-vissza jönni hozátok.
Kicsit irigyelek,hogy neked nem volt semmi tüneted.:D
Remélem most már nálunk is rendezödik a sok rosszulétes idöszakom.Igaz van úgy,hogy egyik nap semmi bajom de utána másik nap behozom a lemaradásom.Holnap megyünk Uh-ra.Remélem mindent rendben találnak.Kicsit be is vagyok parázva miatta.De azért probálom jól gondolni a dolgokat.
Képet sajnos én sem tudok sosem felrakni.De már rájöttem szerintem azért mert túl nagy megapixelel csinljuk a képeket.
Jaj de jó lenne menni már 4D-re.Kicsi azért kíváncsi vagyok,hogy puncis v. kukis.Párom kicsajt szeretne.Nekem mindegy.

Kamilla megjötél a nászútról?Élménybeszámolot kérünk ám. :wink:

Na pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok,

en sem tudok ide minden nap belepni, sajna.

Vasarnap peteres. A ferjem is egeszen veletlenul aznap jon haza kulfoldrol, igy hat tartogatom, tarogatom, nehogy hamarabb beerjen :D

Zsu80! Egy hete pozitivat teszteltel. Minden OK?

Malacot mindenkinek 2007-re!
Kép
katavirag
 
 


Katavirag!Na akkor mindent bele.Az én párom is itthon lesz pékor.:)

Kép
breni
 
 


Hali! Megjöttünk.
Köszönöm a szülinapi gratulációkat.
Képzeljétek két nagy papagájt kaptam szülinapomra. Nagyon cukorfalatok. Imádom őket.

A nyaralás csúcsszuper volt. Nem is tudom hirtelen mit írjak róla. Úsztunk delfinekkel, elefánton mentünk a szafariban, majmok mászkáltak rajtunk az erdőben és banánt ettek a kezünkből. Sokat fürödtünk, napoztunk, ettünk furcsa kajákat, aludtunk, szexeltünk, a szálloda is nagyon király volt.

Rakok egy-két képet fel ízelítőnek. :)

Zsuzska!!!!!!!! Olvastam a nagy hírt. Remélem minden rendben lesz veletek. Légyszi írj, ha tudsz, hogy mi a helyzet. Puszi!

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég nem jártam felétek (már megint). Néha bekukkantottam, de írni már nem volt erőm.

Kamilla!
Nagyon szép helyen voltatok, a delfinek miatt külön irííígyellek.

Látom a tábla r.szín része szépen gyarapodik, gratula minden új babásnak, csak így tovább!

Én sikeresen túl vagyok az összes vizsgámon, nagy hajtás volt, pedig két tárgyból felmetésem is volt, de még így is szenvedtem.

Két hete megjártam a kórházat is, volt egy kis izgalom, fájásaim voltak, de szerencsére sikerült infúzióval+injekciókkal megállítani. Egyelőre minden rendben, de azért ha tehetem pihengetek. Még győzködöm a Manócskát, hogy legalább 3 hetet maradjon bent.

Beu!
Olyan hihetetlen, hogy Boti már 7 hónapos. Mintha most született volna. Nem olvastam nagyon vissza, Vicáékkal mi van?

Móni!
Látom már ti is a végét járjátok! Motyód egyben van már?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kamilla!
Jaj de jó volt nektek.Minden vágyam hogy delfinekkel úszkálhassak.Most nagyon irigy vagyok ám :D .

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Kamilla,
üdv újra itthon! :D
Hű, ez nagyon királyság lehetett! 8) 8)

Két olyan igazi nagy papagájt kaptál? :shock: :shock:

Boldog szülinapot utólag is! :D :D

Renikém,
neked is sok boldog szülinapot! :D :D

PotterÁgi,
1 éves a világ legjobb pasija! :D :D
Remélem jól vagytok, olyan rég írtál :?

Katavirág,
tartogasd csak, kíváncsi vagyok, hogy csinálod! :lol:
Honnan tudod a vasárnapot? Péntek este tüszőrepesztőt kapsz? Vagy alapból ennyire kiszámítható? :wink:
Na, tényleg drukk, hogy kihúzza míg apa hazajön! :wink: Aztán mindent bele!
angel37
 
 


Kamilla
azta, most a sárga irigység kapott el :oops: a delfinnel lubickolás nekem is egy nagy vágyam ám :P hol is voltatok? nagyon szupi programokat soroltál fel :D ilyen jó helyen ilyen szupi programokkal, lazítással, boldogan tuti befészkelte magát egy kis pocaklakó :wink:
Boldog szülinapot

Kép
gaby25
 
 


PotterÁgi!
Itt is gratula a Kistökös szülinapjához!

Breni! Neked is (:)) Utólag. Én a Singapore-i reptéren ünnepeltem. Nagyon romantikus volt.....

Az egyik bőröndünket meg rossz gépre tették fel, mert nem érkezett meg. Biztos valahol Tokioban kavarognak.....

Szerintem gyereket nem csináltunk, de a "technikáját" gyakoroltuk, méghozzá elég sűrűn!

Angel! Már nemsokidő! De nekem se! Figyu! A fogigátlót ugye csak 1 hónappal előtte kell elkezdeni? Nekünk még hátra van egy inszem vmikor a nyáron be kéne iktatni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
igen egy hónappal előtte kell (egy levél), ha kell! :) Mondta a doki, hogy fogigátló fogsz szedni? Mert nem biztos, ez csak egy fajta protokoll!
angel37
 
 


Még nem beszéltünk semmiről. Majd szerintem, ha most megjön akkor úgyis bejelentkezek az utolsó inszemre és akkor rákérdezek, hogy hogyis lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLINAPOT PETINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kamilla!
Örülök hogy jól sikerült a nászutatok!!! :D Sok boldogságot nektek!MEG SOK SOK GYERMEKET! :wink: :D
Neked ki a dokid a F. vagy a S.doki?Te a hála pénzről mit tudsz?Elfogadják szerinted?
Nekem sem kell fogigátló!Ha minden ok akkor hétfőn kezdem szúrni magam! :wink: :D

Angel!
Kicsit hamarabb kezdem! :oops: :oops: Azért együtt leszünk pocakosok! :D :D :D :D :wink: :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa! Drukkolok, hogy sikerüljön.
Hát nem tudom ezt a hálapénz dolgot, mert én eddig inszemre jártam oda és azt nem támogatja a TB, úgyhogy meg van a fix tarifája. Ezen felül szerintem nem kell adni. A lombiknál nem tudom hogy van.
Nekem a Sipos csinált 4-et, a Forgács 1-et, de szerintem ott nincs olyan, hogy ez vagy az a dokim. Aki épp ott van, az csinálja. Team-munka.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok!

nagyon félve írok, mert még a 12. hétig (vagy a 40. hétig :shock: :shock: ) még sok minden történhet.
de azért leírom, és remélem nem kiabálok el semmit.

szóval tegnap voltam a dokinál.
és:

IKREK :lol: :lol: :lol:

de a doki azt mondta ne éljem bele magam, mert a kisebbik könnyen felszívodhat. szóval ez még nem tuti. de én egynek is nagyon örülnék!

Kamilla! szuper helyen voltatok, lehet hogy aztán összejött a baba :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hát ez csúcs szuper!!!!!!!

Az az igazság, hogy olyan ritkán írtál, hogy most nem is tudom pontosan, hogy nektek spontán sikerült, vagy szedtél valami gyogyit?

Arra még emlékszem, hogy az egyik doki azt mondta, hogy PCO gyanús vagy. Akkor ezek szerint mégse. :)

Dolgozol? Tudják már bent az irodában?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, egyenlőre házi titok :lol: :lol: de a 12. hét után elmesélem egész életem..ha valaki kíváncsi rá :wink:
egyébként PCOD van :cry: :cry: meg egy szuper dokim :lol:

Persze dolgozom, kérdezte a doki hogy akarok-e táppénzre jönni, de még túl korai.
még senki nem tudja ittben..nincs senki olyan akinek elmondhatnám..tuti fél órán belül még a takarítónő is tudná. majd időben mindenki megtudja :P

Neked most lesz egy inszem még? aztán lombik? nagyon nagyon drukkolok!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
Nagyon-nagyon drukkolok neked(nektek)!!!!!!!!!!
Én kiváncsi vagyok! :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
szuper hírek :D :D
Drukkok, hogy minden rendben menjen! :)

Ancsa,
mi az a hamarabb? :wink:
Benne vagyok az együttpocakban! :)
angel37
 
 


AZTA ZSUZSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép
NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!
Apa mit szól???
A hőmérős babás topikban van Tontica,neki is ikrei lesznek!Azt mondták az elején hogy nem biztos hogy megmarad mindkettő és most már a 21.hétben vannak! :wink:
Volt már szívhang?Nem cserélsz még szalagot hogy tudjuk hol tartasz?
VIGYÁZZ NAGYON MAGADRA!!!!!És jeletkezz sűrűbben!!!!

Angel!
:D
Hétfőn megyek vérvételre és ha jó a progim kezdem a szúrást!Kb.9-ére várom mikit és indul a mandula........ :D :D :D :D :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
jaaa, hogy ennyire hamarabb? :wink:
A progi nem tudom, miért olyan fontos, nekem nem nézték a lombikhoz, meg úgyis olyan tuti műciklust csinálnak, hogy csak na! :mrgreen:
angel37
 
 


Nekem a long protokoll van és abban a sárgatest fázis közepétől leállítják az agyalapi mirigy petefészek serkentő hormonjait!Ehhez kell egy bizonyos szintű progi!
Kiváncsi vagyok milyen mellékhatásai lesznek... :?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla!
Köszönöm az infókat!!!! :D Meg a drukkot is!
Apa nem tud hétfőn elvinni ezért először fogok BKV-zni Marcival ilyen messzire! :?Nem ismerem a várost ezért az útvonal tervezőben néztem hogy kell menni!Nem tudod véletlenül hogy a 66-os buszról hol kell leszállni?Azt írja hogy abban az utcában de félek hogy valami távoli ponton tesz le!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ja, akkor értem! :wink:

Remélhetőleg nem lesz semmilyen mellékhatás, a legtöbb esetben sztem nincs, max. a sok tüsző! :lol:

Annyit vettem észre magamon, hogy szebb voltt a hajam a stimus és a köv. hónapban is! :D
angel37
 
 


Ancsa! A 66-os busz pont ott megy el a rendelő előtt. Egy családiház jellegű sárga épület, előtte egy parkoló, ahova kb. 4 auto fér be. Azt pontosan nem tudom, hogy hol áll meg a busz, mert én nem BKV-val közlekedek, de nem kell szerintem egy saroknál többet sétálni.

A mellékhatásoktól én is félek, de az lebeg a szemem előtt, hogy Angelnek se volt semmi, úgyhogy nekem se lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Az intézetet ismerem már voltam négyszer csak autóval!Na majd megláttjuk hol tesz le!Azért köszönöm!
Én is félek mert Marcit elkell látnom! :(
De neked megy a drukk hogy ne kerüljön sor a lombikra!!!!!! :wink: :D
Sorszámot kaptatok rá?Vagy ennyire nem mentetek előre?

Angyal!
Az nekem már jó! :D ÚÚÚÚÚÚÚtálok két naponta hajat mosni!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apropó haj! Levágattam ám! 8)

Kép az nincs, meg persze ez még annak se sokat mond, aki már látott élőben, de infónak leírtam! :wink:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?