Új privát üzeneted érkezett!

hogy erted azt hogy rendetlen?voltal mar hormonvizsgan?homerozol?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok


Nos a keddi uh eredmény jobb oldalon 21 mm-s tüssző és még egy nagy azt már meg sem mértük....bal oldalon aszem 18 mm-s...de nem ugrálok már örömömben...a dokibá megkérdezte miben egyeztünk meg hogyan tovább...szóval két hét múlva apát megnyúvasztják kissé...aztán kivárjuk ennek a 4. clostis ciklusnak a végét...épp a törzshely kávézóm tulajdonosnőjével beszélgettem( ő kb.32 éves) szóval egy leányka anyukája, nekik is 2,5 év után sikerült csak...closti ...többször...UH stb...aztán a doki azt mondta,
hogy fekszik maga abba az ágbya ne akarja már annyira azt a terhességet...a következő ciklusban összejött a mutatvány...persze nem csiribú csiribá volt a dolog, szerintem ( mert nekem már amúgy az agyamra megy) ez a túzott számolgatok mnikor mit kivel ...szóval alig várom, hogy vége legyen a 4. ciklusnak.....mert a tapsra történő együttlétektől feláll a szőr a hátamon...aztán a második ciklusfélbeni izgalmak...szóval a hócipőm tele vagyon a clostizással....nem mondom kétszer sem, hogy a gyógyinak lesz kihatása a következő ciklusokban és spontán sikerül...vagy nem.... A 2. lombikból terhes barátnőmnek azt mondta a bp-i meddőségi központ főokosa( Dévai vagy Lévai)...szóval az első lombik főleg arra jó, hogy a korábban elcseszett nőgyógyászati beavatkozásokat és a hormon háztartást hozzák helyre...azért ők mégiscsak ebből profitálnak....
nem azt mondom hogy a closti hülyeség, hanem hogy valamilyen szintig befolyásolja a hormin háztartást...reméljül pozitívan... de ez csak az első pár lépés a siker útján....

Amúgy a dokimat megkeérdeztem, hogy látja e UHangon ha esetleg a petefészkem cisztásodik. Kiokosított, kijavított, hogy ez egy kis fogalom zavar...a petefészek soha nem cisztásodik, hanem úgyi a meg nem repedt tüsszők elfelejtik a dolgukat és nőnek és nőnek.....elvileg a tüsszőrepesztő hormont megkapóknál ez nem fordulhat elő.....aztán az adagot is kérdeztem, ugye a choragon 5000 egységben van kiszerelve, de 10000 egységet adnak be...hogy tutti legyen az ovuláció.....szóval érdemes kérdezni.....de én marha azért mindig elfelejtek valamit... ha most nem sikerül, esetleg homeopátiás dolgokat szeretnék kipróbálni...a véleményére lettem volna kíváncsi( barátcsrje stb...teák cseppek )

A terhesség jeleire én sem emlékszem túlságosan...a mensi elmaradása volt az.....de akkor 2003-ban nem igazán foglalkoztam vele hiszen fél évvel előtte keztünk a témába a férjecskémmel....akkor volt az igazi....de mivel most már 2 éve nem sikrül a 2. gyerkőc komponálása....szóval mégiscsak kellett lépnünk....de mondom +1x ez a mesterséges téma ahogy van kiakaszt.....minden álmom, hogy augusztusban elmegyünk nyaralni 3-asban.....arra már a hites uram is vissza lesz vezényelve...szóval talán a kikapcsolódás segít....ha nem akkor pedig folyt.köv.

Csajok csak úgy magatoktól emelgetitek az adagot.....ez nagy bátorságra vall
gyongyi1971
 
 


gyongyi az eredmenyid szuperek.)

a dokiddal nem ertek egyet.ha van ugye egy tuszo ami nem nol,nem reped meg hanem szepen betokozodik akkor az mi ha nem ciszta.
ha az en kicsi tuszojeim elindulnanak novekedni akkor tutira szetrepednek,mivel van vagy 15 drb.
szerintem egy pco-s petefeszek rendesen latszik az uh-n,szerintem mar en is megismernem ha elem raknanak egyet.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Úgy rendetlen, hogy egy éve már nem lehet kiszámítani a menszeszt. Van hogy 4 napot késik, van hogy 19-et, máskor időben jön, aztán megint késik két hetet...Gondolhatod milyen idegölő lehet a várakozás, mikor szeretném, hogy más miatt késsen. Egy ideje már tesztet se veszek, mert úgyis tudom, hogy hiába :cry:
Nem küldött a doki semmilyen viszgálatra, rögtön felírta ezt a gyógyszert. Azt mondta 3 hónapig szedjem, aztán megcsinálja a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot.
heheni
Kecskemét
 
 


Heheni, jézusom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez nem egészséges!!!!!!!!!!!Valami gond van ott!!!!!!!!!!!!!!Ki kéne vizsgáltatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NE SZEDD BE A CLOSTYT amíg nem vizsgál ki!
Ez szörnyű!Nincs mensi és ezt csak úgy mondod???És a dokid nemis nézett hormonokat????
Csak kérdezz engem vagy Monyót, mit jelent nem mensizni és hol tartunk jelenleg, mennyit szenvedünk emiatt!!!!!
Én évente ha 2x mensiztem, közben meg csak vérezgettem.
Ott gond van.
Nem akarlak elrémiszteni, de vizsgáltasd ki magad!

Monyóka, nekem 150!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet, hogy ezért bírom én jobban, nem tom. De azért térj át lassanként a 3*500-ra!
Vendég
 


lafii 150??
ne orjits meg.
nekem 21,akkor a tiedhez kepest ez semmi.lehet ezert nem birom.

hehe ultrahangra visszahivott a doki?

Kép
monyo83
 
 


monyo83: nekem is 115-volt és én is jól bírom a 2*850-et. Bár lafead azt monja, hogy emelnem kéne 3*850-re, de szerintem azzal sem lenne bajom, mert eddig egyik emelés sem gyötört meg.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Monyó, egy PCos ismerősnek 15 volt és ő is szedi. nekem 17 a nullperces..... :cry: na szóval ő bírja!
Vendég
 


Heheni!
Én dettó úgy vagyok ahogy te,vizsgálat nélkül 3 havi adag,egyen már túl vagyok,ha 3 hónap alatt nem sikerül,nekem is HSG!!!!!!
Vendég
 


lafead: nekem 21,76 volt a 0 perces. Az ennyire magas? Hogy lehet, hogy neked ennyit ment fel?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


lafi most nem bizti de asszem az en 0perces inzulinom 11.
na mindegy.megprobalom a 1500 mg-ot es nem emelem tovabb.
mondjuk ha a logikai oldalat nezzuk,akkor logikus hogy en nem birom az alig magas inzulinommal anyit mint akinek 100 folott van.

vicky en mikor elkezdtem az elejen(jan.ban) akkor is problemak voltak.hasmenes hanyas.nekem a doki 1*850 mg ot irt fel.
akkor ilyen kiszerelesben volt most 500 mgos kiszerelesben van.
eppen amilyet kapok olyat szedek.

Kép
monyo83
 
 


Vicky, te ilyen éhgyomri értékre szedsz CSAK 2*850-et?????????????????
Hát asszem megvan, miért nem használ neked a met.
20 fölött nagyon gáz!
Az enyém is az.de a tiéd...
10 fölött adnak metet!
Vendég
 


lafead: Akkor most szerinted emeljek? Miből venné észre az ember, ha már sok?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, nem lesz sok, nyugi!Ha sok, akkor lassan emelj, törj el egy 850-est és azokat edd egy ideig aztán már ehetsz egy egészet.
Ducibbak jobban bírják!
ha sok, érezni fogod. pl rosszullét, hasmenés vagy ilyesmi.
én nagyon jól bírtam.
emeld meg!
Vendég
 


köszi, akkor 1-jétől emelem, hogy meg tudjam jegyezni. Dokinak mondjam?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, ezt te döntsd el, de nem kell dokis ellenőrzés met mellett, mert ha bírod, nincs gond, ha nem bírod csak pl a felet az egész helyett akkor az marad.
az én dokim csak annyit tud hogy szedem de hogy mennyit, azt nem....
Vendég
 


Sziasztok!

ide még nem írtam, de látom vannak ismerősök.
Lafi: azért szerintem úgy ukk mukk fukk nem jó emelni, és jó ha a doki tud róla, mert nem mindenkinek jön be minden.
Pl.: alapos kivizsgálás volt, hogy egyáltalán mi pontosan Vicky baja?

Szerintem igenis kéne egy hozzáértő dokival beszélni.
Én 3*850 mg metet szedtem, mert annyi kellett, de csak Tűű doki beleegyezésével.... én is emeltem, de csak annyit mertem, hogy 2*500 mg helyett 3* vettem be.
Azért nem jó az ilyennek játszani szerintem.


A clostyval meg nagyon kell vigyázni, mint tudjuk.

Lányok a mostani rendszerben a closty szedésekori UH követést ti hogy oldjátok meg?
Nekem nem rendszeres a ciklusom, és nem tudom hetekkel előtte kiszámolni, hogy mikor kell mennem.
Ötlet?
szisza30
 
 


szisza30: PCOS-em van és olyan magas az inzulinom majdnem, mint lafead-nak. Most 2*850 mg-ot szedek és 3*850-re kellene emelni. A dokim már ezt az adagolást is úgy adta, hogyha bármi bajom lenne, akkor azonnal menjek vissza. Egyébként azt hiszem mégsem fogok tudni holnap emelni, mert eléggé megy a hasam. Valószínűleg az antibiotikumtól, amit a megfázásomra kaptam. Mindegy, majd a gravidával egyszerre. Amúgy már legutóbb is úgy emeltem a 2*500-at 2*850-re, hogy a doki csak utólag tudott róla. A clostyval meg vigyázni fogok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Azért nem olyan durva a helyzet, menstruálok én , csak rendszertelenül. De biztos vagyok benne, hogy az évekig tartó fogamzásgátló miatt van. Egyszer már abbahagytam, akkor Roacutan kezelésen kellett részt vennem, olyan durva lett az arcom. Most meg ez... Azért nagyon reménykedek. Szerintetek hőmérőzzek is? Az én dokim semmit nem mondott, de olyan szép méhet rajzolt!!!Elmagyarázta a fogantatást, mint egy "hülyegyereknek" :lol:
heheni
Kecskemét
 
 


Üdv. Újak!!!!!

Heni!Én is beszedtem 3 havi Clostit, és a mensieim, hol 28, hol 34 naposak! Bízz benne, sztem 3 hónapot simán végig csinálhatsz, ha a doki ezt mondta.

Lafi! Szépen fejlődtök!!!!

Jezsek!!!!!!!!!!Gyere légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Mára elköszönök!!!!!!!!!!!!!!

JÓ PIHENÉST ÉS JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó éjt Kriszti!

Kép
vikike0429
 
 


Gabi mi volt?

Kép
vikike0429
 
 


Jezsek!!!!!!!!!!!!Mi van veletek?

Gabi?
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma nagyon hosszú napom lesz, mert helyettesítenem kell. :cry: De legalább péntek van. Ez valamilyen szinten vígasztal.

Délután jövök! Legyen szép napotok!

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MI)NDENKINEK!!!!!!!!!!!!

Vikike!
Legyen neked is szép napod!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Még egy pillanatra. Reggel a pisinél már "volt valami" a papírpn. Holnap jön a "rendes" barnázás, aztán vasárnap vagy hétfőn megjön. :?

Kriszti! Most már benned az összes reményünk!

Ria! Te ebben a hónapban sem tervezel semmiféle dokit??(Én nem.... :oops: )

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Én meg ma osztálykirándulni megyek, majdnem olyan, mint a helyettesítés :P
Ma reggel bevettem az első Clostyt, izgatottan várom a hatást.
heheni
Kecskemét
 
 


sziasztok.

hát nekem ez a gyogyitásfajta nem jött be.amint bementem rögtön azzal kezdte hogy rosz helyen van az ágyam.
Mondtam neki hogy ez a 6.hely miota probalkozunk,erre nem tudot mit mondani.
mondtam hogy faj a hatam,erre is azt mondta az ágy miatt van(14 éves korom ota faj,akkor huztam meg)
azt mondta igy nem jön ossze a baba ha igy all az ágyunk.Már nem birtam cérnával és mondtam neki hogy 3* osszejott,akkor átváltott hirtelen és azt mondta hogy osszejohet de nem marad meg.
valami szertartast is csinalt.becsukott szemmel azt kellet mondani amit o mond.
szoval nekem nem tetszett a dolog.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Egyszer nem jövök és nagyon sokat írtok.... :lol:
Tegnap kicsit kiakadt a pöcök és eltörött a mécses.... este apa msn-en beszélt egyik ismijével.... közölte, h apa lesz.... tudom, h csúnya dolog, de körülöttünk mindenkinek összejön, csak nekünk nem. Ráadásul tök igénytelenek mindketten (néha még büdik is) És egyszerűen .... kikészültem ....

Gabi!
Ez sztem is fura :?

Viki!
Nem, nem tervezem a doki meglátogatását.

babszika
 
 


Gabi, háááááááááát ez elég érdekes volt akkor....akupunktúrával vagy lábmasszázzsal nem próbálkoztok?????????

Babszika, tudom, hogy ez szar érzés. Nálunk is mindenki babás volt már, olyanok is, akik még csak akkor jöttek össze néhány hónapja és már rögtön mi meg 3 éve voltunk már házasok............de aztán hidd el, olyan okos, szép ügyes babótok lesz, mert annyit vártok rá!!!!!
Közhely, de türelem, rózsát terem...............ha nem is rózsát, de babát!És ezerszer többre becsülöd majd azt a gyereket, mint azok, akiknek hipp-hopp összejön.....
Mint ahogy én is ezt teszem majd!
Vendég
 


lafi.most termeészetgyogyáasz utan kutatok,akit kineztem eddig az nem jo.:(
sajnaos itt nagyon keveske embernek van honlapja,igy nehezen fogok a kozelben talani ilyet.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Kuldtem privit, remelem megkapod!
moni978
 
 


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HOGY VAGYTOK???????????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Heni! Oszt.kir.? Te is pedagógus vagy?

Kriszti! Megkaptam az üzit, aranyos vagy nagyon!

Ria! El is hiszem, hogy kiakadtál. A közvetlen környezetemben MINDENKI babás. És kérdezik: "Ti még nem akartok?" Ilyenkor a falat kaparom, sírni tudnék..... :twisted: :twisted: :twisted:

Gabi! Hú, ez nem lehetett túl jó. :(

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Szivesen!!!!!!!
Szivből jött!!!!!!
Vendég
 


:D :wink:
Hogy vagy? Mensi jelek ugye sehol?

Kép
vikike0429
 
 


Köszi megvagyok!Mensi jelek egyenlőre nincsennek!!!!
Hétvégén akartam tesztelni,de korainak találom,12 dpo-n!!!
Pláne ha megjön!!!!!!

Te,hogy vagy???
Vendég
 


Reggeli állapot....holnap barnázás jön, vasárnap, vagy hétfőn pedig igazi mensi. Sajna ismerem a testem......

A 12 dpo sztem is korai, de jövő héten jöhet már a teszt! Remélem, pozitív lesz!

Kép
vikike0429
 
 


Viki, igen. Te is pedagógusként őrlöd az idegeid? :lol:
Olvastam a korábbi hozzászólásokat, én nem voltam rosszul a clostilbegyttől, bár az igaz, hogy csak egyet vettem még be, este jön a köv.

Babszika, szerintem is gazságtalan, hogy aki nem akarja, annak csak úgy jön, aki meg "belehal", hogy végre anya legyen, annak a világért sem jön össze.Szerencse a szerencsétlenségben, hogy van egy párunk, aki átsegít a nehéz napokon.
heheni
Kecskemét
 
 


Sziasztok!
Rövid leszek, mert egy kicsit ki vagyok készülve.
Vasárnap megyek a korházba, hétfőn műtenek. Elhalt a baba. Úgy néz ki, hogy már három hete, de ez ez idióta nem szólt! Még mindíg nem vérzek és nem görcsölök, ezt nem érti senki, hogy hogy lehet, de sajnos már nem él. Egy kicsit be vagyok tojva a műtéttöl meg az altatástól, de borzasztóan fáj, hogy nincs.
Vendég
 


Heni! Bizony! :wink: Ez már a 4. tanévem.Merre laksz? Mióta tanítasz? Hányadikosokat?

Nekem nem volt mellékhatása a Clostinak......sajnos a baba sem....

Kép
vikike0429
 
 


Jezsek! Istenem!!!!!Nem tudok mit mondani. :cry: :cry: Mitől lehetett? Hogy történhetett?? De gondolom, benned is kavarognak a kérdések. Erősnek kell lenned, és "túl kell élned". Szeressétek egymást a Pároddal!!!Azt hiszem, most csak ez segíthet....És, ha már elég erősnek érzed magad, gyere vissza közénk!
Puszillak

Kép
vikike0429
 
 


Jezsek!
Nagyon sajnálom,ez már biztos????
Hát normális az az orvos?????
Jezsek elhiszem,hogy kivagy készülve!!!!
Ez borzasztó!!!!!
Gondolom orvos váltásod lessz!!!!!
Vendég
 


Kriszti! Neked nincs msn-ed?

Kép
vikike0429
 
 


De van!
A fiam megcsinálta,de nincs itthon,nélküle nem tudom hová kell belépni,vagyis fogalmam sincs,mit kell és hogy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha haza jön,kérek leckét tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neked van????
Vendég
 


Igen, és Riával néha már "dumcsiztunk" is. Ha oké lesz nálad is, szólj! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


OKÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Most mondták a Tv-ben, hogy holnap a Magellánban mutatnak egy 4-es iker szülést!!!!!! :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Akkor azt megkell nézni!!!!
Kösz az infót Vikike!!!!


Jó éjt!!!!!
Ma már nem leszek még megyek a Tescóba!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?