Új privát üzeneted érkezett!

Dezsina!

Azt halottam, hogy az EÜ-kaparás jó hatással van a méhre így több esély van a jobb babatapira.
Én most ebben bízok egy kicsit!
gizmixxx
 
 


Vikimi!

Hogy vagy???? Ki vasaltál már????
gizmixxx
 
 


Jucmuc,
Hogy vagy érzel valami változást?
Vendég
 

 
 

Viki,
Persze megéri de azért nehezen megy ez a várakozás :roll: Amúgy van valami megérzésed hogy ki lakik a pociban? nevek?
Vendég
 


Gizmix!
Ez jól hangzik :D Igazából én is ebben bízom! Babásodjunk :D :D
dezsina
 
 


Gizmixxx!:)
köszike jól vagyok már a vasalás félúton álldogál.... nehezen megy a ráhangolódás.Te hogy vagy?

Pandácska!:)
igen ez a várakozás nagyon rossz. Szerintem fiú lesz,férjem szerint kislány.Nevek? Vannak: Vanda,Fanni,Kitti,Mendi, Máté... de ez még sokat változhat.
Vendég
 


Csibe!

Teszteltél??????
gizmixxx
 
 


Reni csoda terhességének története!
:D

Szombat!9nap reggel enyhe vérzésre és görcsre ébrettem!
Teljes összeomlás ,és kétségbeesés.
Iránya patika a legjobb,és legdrágább tesztett kértem.
Negatív! Maradt a bedepizés és a sírás.
Bizos nem sikerült!
Elmentünk vendégségbe és a 12kgos kersztlányomat emelgettem.
/ Hiszen nekem már ugy is mindegy/
Kedd 29,reggel erős hányinger és ideggörcs.
Kaáli 8-30vérvétel.
Biztos nem vagyok terhes hiszen véreztem!
Igen ám,dea hányinger csak nem akar múlni.....
szaladás a dm-be egy tesztért.

És csodák csodája!!!!
10percel késöbb két halvány csík

POÍTIV::::.
Még ekkor se hiszem,el majd 10-45 kaális doki behív!
Igen renáta az ön hcg-je!
A 12napon 202.
a vérzés felszívódást ,vagy többesterhességet jelenthet,mivel hármat ültettek vissza!
Egyenlőre csak halkan örülök,hiszen 4éve 2műtét rengeteg hormon
és rengeteg csalódás után végre sikerült!
m. reni
 
 


bocsi a helyesírási hibákért!
m. reni
 
 


Reni,
nem hiszem elllllllll :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én mondtam hogy azt érzem sikerülni fog neked de nem hittél nekem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pandácska!

Itt könnyezek,nagyon köszönöm neked azt a rengeteg pozítív segítséget amit attál! el se hiszed mennyire szer...........titeket!
m. reni
 
 


Reni,
Tényleg azt éreztem hogy sikerrel miért de úgy örülök hogy most én is sírok :lol: :cry: Mikor mész uh-ra?
Vendég
 


a jársz szó kimaradt :oops:
Vendég
 


Reni! :D

Nem talalok szavakat! Nagyon-nagyon örülök! :D :D :D Igy kell ezt! :lol:

Pandacska! :D

Köszönöm jol vagyok, a melleim fajnak rettenetesen, es neha emelygek.
Nagyon varom mar, hogy menjünk uh-ra! Gondolom Te is! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


pandácska!

Jövöhét szerdán!
m. reni
 
 


Jucmuc,
Az nem elég jó szó hogy várom :wink:

Reni,
Kép Kép
Vendég
 


Reni,
De jó neked hogy mehetsz ilyen hamar... nekem két hetet kell várni mert a doki szívhangra megy. Vigyi nagyon magatokra!!! És amúgy hogy vagy? Tünetek?
Vendég
 


Reni!

Ez csodálatos! Nagyon megrikkattál tudod-e lányzó! Nagyon vigyázz magatokra!
gizmixxx
 
 


Reni
Ez nagyon jó...végig rázott a hideg ahogy olvastam, örülök nagyon, hogy sikerült. Most már ne idegeskedj és ha netán megint vérezgetnél valamiért, akkor se ess rögtön kétségbe, mert én az első 6 hónapban többszőr is véreztem mindig valamiért....és mégis itt a Máté :)

Pandácska, Viki
Köszi a biztatást, nagyon aranyosak vagytok. Képzeljétek tegnap elövettem a kezelési papirom, hogy megnézzem mennyi is az adagon és akkor látom, hogy nem is az első, hanem csak a második napon kell kezdenem :oops: Szóval ma lesz a nagy nap, de hát.... :?
Nektek volt olyan injekció is, amit izomba kellett adni? Vagy mindegyiket a hasba? Mert a Mátéval nekem volt amit fenékbe kaptam és azt mondta a dokim, hogy most is azt a kezelést fogom kapni, mert hát ugye már egyszer sikeres volt.
Pénteken megyek a Kaáliba, kiváncsi leszek mit fog felírni. A Mátéval a 7. naptól lépett be a Cetrotide és a Menogon. A menogont kellett fenékbe adni....na azt már biztos az ügyeleten adatom be.

Korábban olvastam, hogy valaki írta (talán a Viki),hogy akkor fog csak megnyugodni, ha már megszületik a babuci. Ez nem így lesz ám :wink:

Jó du-t mindenkinek. Én várom 2 után a szerelőt, mert feladta a mosigép a szolgálatot...pedig csak 3 éves :evil:

Zsani
Vendég
 


Zsani,
Nekem szerencsére nem volt mert pl. a tüszőrepesztő is pocis volt.
Vendég
 


Pandácska
Mi volt a tüszőrepesztőd? Nekem Choregon.
Vendég
 


Zsani,
Ovitrelle volt.
Vendég
 


Pandácska
Majd meglátom....a lényeg, hgoy még kb. 2 hét és újra kismami leszek :lol:
Vendég
 


Pandácska
Egyszer írta a Backa, hogy hol lehet megnézni a gyogyiárakat. Nem tudod véletlenül? Akkor nem kéne visszakeresnem.
Vendég
 


Vendég
 


Pandácska
Köszi.....ahogy elnézem a cetrotide nem olcsó....
Vendég
 


Reni!
Ez igen! Nagyon örülök :wink:
:D :D :D :D :D
Lesz itt baba :wink:
dezsina
 
 


RENIRENIRENIRENIRENIRENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jIPPIÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJIPPIÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vizkriszisback
 
 


Csibe!

Mi leszünk a következők :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gizmixxx
 
 


Reni,
hatalmas gratula .... és lassan küld tovább a gólyádat a többieknek. :D

Szerintem a 9. napon már kellett lennie HCGnek a szervezetedben, de még sem mutatta ki a teszt, hiába a 'Iránya patika a legjobb,és legdrágább tesztett kértem. " megoldás. :(


Látjátok mennyit számít pár nap a tesztelésnél!! :wink:
Vagy éppen az, hogy a tesztek sem mindig megbízhatóak. :?
Ezért nem szabad a első negatív tesztnél elkeseredni.

Előre az a kisgólyákért és a zebrákért!!! :lol: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lányok!

Én is az előzőnél úgy jártam, hogy a 10. napon negatív lett, a 15.-nél meg pozitív.
gizmixxx
 
 


Renike!!!!!
Els em tudom mondani mennyire örülök!!!! nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon... és nagyon! külön öröm, hogy ennek a természet csavarásának, részese szemtanuja lehetek. Kívánok neked minden szépet jót!!!!!:) :)

Lányok mostmár tesztelni csak időben szabad, mert ránkhozzátok a frászt!!!!! :)

Zsani!:)
én nem kaptam izmos szurit,azt meg sem próbáltam volna beadni...az nagyon fáj! akkor 2 hét múlva kismama leszel!!!!

gizmixxx!!!!:)
megy a drukkk

Kép
Vendég
 


Vikim!, pandácska!

Ti nem dolgoztok????????
gizmixxx
 
 


Gizmixxx,
Én nem.

Viki,
Nem válszoltál :roll:
Vendég
 


Reni!

Teljesen belekönnyeztem a soraidba.Nagyon-nagyon gratulálok!!!!
A kis eszkimóid pedig pont jók lesznek kistesónak :wink:
Kép

A tavasz tényleg meghozta a babaesőt.Zsani,Dezsi,Backa,akikkel együtt csalódtunk nemrég,most jött a gólyaszezon!Hajrá mindenkinek!
Vendég
 


Gizmixxx!
Te lemaradtál :oops: ,de most te is csatlakozz a kismamikhoz.Ja,és Csibe te is.És mindenki!!!Nagyon szorítok,kezem-lábam csuriban,hogy idén mind babásodjunk!Olyan jó lett a kedvem,hogy csak na. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép

Zsani!
Hogy megy a szurizás?Küldök egy virtuális segítséget.
Kép
Vendég
 


[quote="pandácska*"]V írta:pandácska*iki,
Amúgy van valami megérzésed hogy ki lakik a pociban? nevek?


válaszoltam valamikor még délelőtt, csak Reni öröme szerintem most eltörpül, ami a legtermészetesebb dolog!:)

Gizmixxx!:)
Miből gondolod hogy nem dolgozunk??? :) csak nem egész nap a net előtt űlünk??? :) én dolgozok, de itthoni munkaköröm van. :)
Vendég
 


jajjjj elírtam! így akartam írni:Reni öröme mellett eltörpül Bocsika mindenkitől
ég a képem de nagyon
Vendég
 


[quote="vikimi"]
írta:
vikimiPandácska!:)
igen ez a várakozás nagyon rossz. Szerintem fiú lesz,férjem szerint kislány.Nevek? Vannak: Vanda,Fanni,Kitti,Mendi, Máté... de ez még sokat változhat.
Vendég
 


Viki,
:oops: látod hiányolom a szavaidat :lol: :wink: szép nevek nagyon, lehet nővéreméknek is Vandájuk lesz de még nem biztos. Én neked hiszek tudod az anyai megérzések :lol: :lol:
Vendég
 


Viki
Köszi a vituális segítséget, rám fér. A férjem még altatj a Matyekot, aztán jöhet a szuri....megvárom, hátha neki kell beadni....megjegyzem ő se bátrabb :?
Mindenképp megírom 9 és fél 10 között hogy mi volt :)
Vendég
 


Túl vagyok az első szurin. Végül a férjem adta be, mert tiszta para voltam. Még a szemem is becsuktam, hogy ne lássam, hgoy mikor szúrja, igy nem tudtam, hgoy mikor kell félni :oops: De megse éreztem mikor belém bökte, igy holnap már nem lesz gond :lol:
Vendég
 


Zsani!:)
Ügyik vagytok! Látod nem is lehet érezni! Ma már biztosan neked is menni fog, ha nem akkor a férjed szurkál meg ismét,neki biztosan jobban fáj. én is amikor az uramat szurkáltam, szerintem nekem fáj jobban,ő nagyon fél minden tűszerű valamitől.
Sok szerencse szurizást!:)
Vendég
 


Zsani,
Ügyik voltatok látod megy ez nektek :wink:
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Reniiii hatalmas gratula :D :D :D :D :D :D

Gizmixxx nálam semmi jó hír nincs. Csdináltam tesztet az negatív lett, aztán estefelé elkezdtem vérezgetni, ami igaz utró hatására elmúlt, de menstrisen görcsölök, tehát nálam ez a kérdés eldölt szerintem. Csodálkoztam is volna ha elsőre sikerül a TESE-ICSINK.

Kép

csibe
csibe32
 
 


csajszik!


Mindenkinek nagyon köszönöm a gratúlációkat! :D :D :D :D


Én is nagyon szúrkolok akik a babásodásra várnak! :D :D+++++++++


csibe!
A negatív teszt nem jelent semmit!
Lásd az én példámat!
Nekem is mensis görcsim voltak,és derék fájásom is.
meg véreztem is!Nincs veszve semmi!


A dokim azt mondta,hogy ilyenkor még a hcg eredményből sem lehet biztosan tudni,hogy hány baba van!

vikimi!
Nekem már rég van két nevem! :wink:
MARTIN,LAURA,
m. reni
 
 


Csibe,
Hanyadik napon vagy?
Vendég
 


Pandácska a beültetéstől számitva a 10. napon vagyok. :(

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Szerintem az nagyon korai tesztelés kevés embernek lesz akkor pozitív a tesztje.... Ez még nem jelent semmit érdemes a 14. napon újra tesztelni!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?