Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt/napot kismamik! :)

Bogáncska!!! Mizu? Írjál!!!!

Többieknek is sok sok puszi, két hete a keresztlányom bűvőletében élek, csodálatos, imádom most még jobban szeretnék babát mint eddig valaha... :)

Nagyon irigyellek benneteket, de nem baj hamarosan mi is! :lol:
Vendég
 


Tiza :D
ne sokkolj minket ilyen 5,5 kg-okkal :D

Én tartottam már + 10,5- nél is, de 5 napja beteg vagyok, keveset eszem, szerintem most inkább fogyok :( és ennek így nem tudok örülni... Beszéltem a dokimmal, de ínhaláláson és gyógyteákon kívül semmit nem szabad, nehogy a babának rossz legyen. De szerintem így sem a legjobb arany kicsi szívemnek...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok! :)
Ma hatalmas meglepetés ért, reggel be kellett ugranom a laboros beutalókért. Soron kívűl behívott a dokim /kis protekció kell/ :oops: és ha már ott voltam meglestük uh-on a pocaklakót. Nem is számítottam rá. Ülőmagassága 5 cm nyakiredő 2mm orrcsontja van, 4 végtag megvan, és folyamatos produkció volt. Alig tudta megméregetni, mert hol fejjel lefelé hol felfelé volt, ha nem forgott akkor nyújtózkodott vagy éppen összehúzta magát de 2 másodpercig nem ült nyugton. Lecsapoltak 6 fiola vért voltam EKG-n. Csütörtökön kapom a védőnőtől a kiskönyvet. :)

drumka
 
 

 
 

Lmami :)
Nagyon várunk már ebbe a topicba!

Emma :)
Te hova híztál ennyit? Egyáltalán nem látszik a képeken. A babó miatt ne izgulj, már nagy ahhoz hogy árts neki. Persze nem jó, ha beteg vagy, de nem olyan nagy probléma.

Drumka :)
Biztos nagy élmény lehetett, főleg ilyen váratlanul. Klassz, hogy minden rendben.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!
Pár napja sajna nem tudtam jönni, mert férjecském elfoglalta a számítógépet és mivel nem örömében tette, nem volt szívem még fél órára se elküldeni.

Drumka :D
hát tök jó meglepi lehetett ez a potya ultrahang. Örülök, h neked is van kis űrhajósod!! :lol:

Tiza :D
én már nem is értem, hogy csinálod ezt az 5,5 kilót. Hihetetlen!!!
Én Julcsival az első 4-5 hónapban híztam ennyit, mert állandóan ennem kellett (és persze kekszet kenyérrel) a folytonos hányinger miatt. A végét meg vagy 13+-szal zártam. De mire a kórházból hazaértem már csak 2 kiló volt rajtam. Remélem most se nagyon marad több, bár ezúttal is nagy zabagép vagyok.

Gyugyi :D
bizony nagyon várunk már ebbe a topikba... Remélem nem kell sokáig!!

Tünde :D
megnéztem youtube-os kisasszonyunkat. Hát valami Ginger Rogerset megszégyenítő lábtechnikája van... És ahogy kopogott a padlód... :lol: Ennivaló :lol:

A múlt héten jól lebetegedtem, mert Julcsi rám ragasztotta a bacijait, úgyhogy már napok óta alig alszom a köhögés meg orrdugulás miatt. Voltam ma dokinál is emiatt, jól berágtam rá, mert nem írt semmit, pedig már napok óta nem bírok aludni emiatt. Úgyhogy vettem Stodal szirupot meg Oscillococcinumot (hát, nem hiszem hogy így kell írni), ez Julinak mindig használt. Remélem nekem is fog, mert ez a köhögés csak olaj a tűzre hányás szempontjából.
Bár nem tom mi van ma, mert jelenleg egyáltalán nem vagyok rosszul, úgyhogy remélhetőleg Vuk elmegy melegebb éghajlatra. :D

Próbáltam volna nektek képet felrakni Julcsiról, de most vmi miatt nem akarja az igazságot. :roll:

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok
Egy cipőben járunk... Én is 5 órákat alszom, azt is 3 részletben.
Most a doki kakukkfű- és hársteát írt fel, meg kamillás ínhalálást. Nem mernek gyógyszert adni, lehet, hogy jobb is...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D
homeobogyókat nyugodtan szedhetsz, azzal nem árthatsz se magadnak, se a babádnak.

Kép
Kép
kismok
 
 


Emma, Kismok :)
Néha én is rosszul alszom, tudom milyen borzasztó, de mostanában szerencsére ritka. Inkább korán ébredek, de ez mindig így volt. A nappal kelek, nyáron ez egy kicsit korai, de néha meg tök jó, hogy már fél hatkor fent vagyok. Hosszabb a nap.

Kismok :)
Én a terhesség előtt voltam egy zabagép. Most eszek normálisan (na jó, édességből kicsit többet.) Viszont még mindig sokat mozgok, de szerintem inkább az alkatom miatt nem tudok hízni. Hiányoznak is a nagy kajálások, mert most rosszul leszek, ha egyszerre túl sokat tömök be. Már alig várom, hogy kibujjon a lurkó és legyen helye a kajcsinak. Én lehet, hogy szülés után hízok el. Hi-hi.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!!!


Mindenkinek, aki szorított értünk köszi!!!!!!

LÉNYEG: minden rendben, hálisten 4 rekeszes a szívecske!
Csajok akkora, de akkora kőszikla gurult le a szívemről, hogy csak, naaaa! Éljen!!!
A doki legalább jó alapos :oops:

Legyekmami :D

Képzeld el a múltkor mikor mentem uh-tra, ahogy belépek legnagyobb meglepetésemre a tiéd doki fogadott. Olyan zavarba jöttem, és makogtam, hogy elnézést de én a Gidai dokihoz járok :D
Akkor talán szóljak neki, mondta, én meg még nem voltam ilyen rutinróka, hogy kapásból telefonáljak neki.
Mi van Veled??? ÚÚÚÚgy várlak ide!!!!!!!!!! :P

Drukma :D

Még a közvéleménykutatáshoz: nekem hasi volt.

Mona, Emma :D

Jobbulást :!:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Tücsike :D

Megnéztem Répát, hát megzabálom, bájos egy kislány!!! Azt is megnéztem, mikor először fürdették a kórházban!!! Olyan megható volt...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


sziasztok!

bogáncs!
hatalmas gratula hogy nincs semmi baj!!!!!
örülök nektek!!!!

kismok, emma!
a homeós bogyók tényleg jók én is meggyógyultam tőlük!!!!

tiza!
ügyi vagy hogy csak ennyit híztál!!!!
bár én mondjuk még egy dekát sem szedtem magamra ezzel a sok hányással!!!!
na de ez még nekem csak a 18.hét még hízhatok csak nem akarok annyit mint a fiammal!!!
szóval ügyi vagy!!!!

drumka!
de jó neked szupi lehetett a potya uh!!!
már én is várom a jövöhetet hogy megtudjam minden rendben van e!!!!!

rólunk!
jól vagyunk növögetünk mármint a pocakom!
ma újabb 3 vizsgán vagyok túl és még van 3 abból egy szigorlat egy zh és egy szóbeli sima!!!
szóval van még és sajnos 2-ára kellet egyet halasztanom így még pénteken nincs felhőtlen ünneplés!!!!
de remélem utánna vége lesz!!!!

na mindenkinek szép napot!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!! :lol:

A ma megint megjött topiknak voltam a tagja (régen) csak Tünditől kaptam egy üzit, hogy számít rám itt. Tündi nagyon köszi hogy gondoltál rám, én csak most kaptam meg az üzeneted!! És külön köszi hogy beraksz a táblába. :wink:

Jövök majd amint lesz egy kis időm, mindenkinek szeretettel üdvözlök!

Tűzmanó

u.i.: a babavilag.com-ra beneveztem a kislányomat Tolnai Jázmint, ha esetleg arra jártok, nézzétek meg, és ha tetszik a fotója, nagyon megköszönném ha dobnátok rá egy szavazatot.
Vendég
 


Sziasztok!

Ti pontosan mikor voltatok elöször uh-on? Petezsákot látak vagy már babád, szívhangot?
Köszönöm
Vendég
 


Pandácska! :)
én eddig 4X voltam előszőr április 10-én akkor még csak vastag nyálkahártya volt, aztán április 24-én akkor már láttuk a szivecskéjét majd május 15-én akkor 25,5 mm volt és ma 5 cm ma 1 nappal kisebbnek látta az uh igy kb 11 hetes és 4 napos. Remélem tudtam segíteni. :roll:

drumka
 
 


Drumka,
Április 10-én hány hetes voltál? köszi :D
Vendég
 


pandácska, én voltam kb 3hetesen, azt mondta a dokim /az akkori/, hogy sajnálja, de ebben a hónapban sem jött össze, aztán 7hetesen már látta a petezsákot, és 10hetesen hallotta csak a szívhangot. Szóval csinált nekem rendesen egy parás karácsonyt :roll:

Kép
mona76
 
 


Dobok egy pocisképet, de csak ilyen fejnélkülit tudok egyedül csinálni, a párom meg mostanában nem csinált rólam :?
Nagyon lent van a pocim, nem? Most éppen ezen parázok :roll:

Kép
mona76
 
 


a kép meg lemaradt :oops:
Kép

Kép
mona76
 
 


Tiza :)
Pedig megy a robot még mindig. Annyi tennivalóm van még a hétre, hogy nemtom hogy fogok mindennel végezni? Dehát majd csak lesz valahogy. Nem baj ám, mert tök jól bírom, csak attól félek nem fogok tudni végezni a pakolással. Itthon nagy káosz van gyerekruhák ügyében, ugyanis több zsák ruhát kaptam mindenféle méretben. Azokat mosom vasalom, de nem jutok soha a végére.
Remélem te jobban állsz!
Akkor megsúgom, hogy Szilárd a Bendegúz és a Bertold nevek után jelölte meg a Boldizsárt, és hát az még mindig jobb, mint az előzőek :twisted: Így lettem meggyőzve :P

Tüncsi :)
Bepakolás????? Még mindig nem pakoltam össze.... egy állat vagyok mi? Jövő hétre tervezem, remélem nem lesz még késő :twisted:
Megnéztem Ficinkét. Olyan édes pofa, és egyre jobban hasonlít rád :P

Szilvi :)
Dobok majd magamról képet, de a szobáról még nem tudok. Egyenlőre Boldi a mi hálószobánkban fog lakozni. Az Ő szobája még nem készült el (talán sose fog ha a férjemen múlik).

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilvi :)
Ezek a fotók kb. 3 hete készültek. Azóta állítólag sokat nőtt a pocakom :)

Kép

Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :)
Nagyon szép, formás pocid van, nem is nagy.
Azért a kórházi csomagot rakd össze, nehogy meglepi érjen :lol:

Mona :)
Neked is szép a pocid, és nagyon arányos, egyáltalán nincs lenn, ne aggódj!

Pandácska :)
Én az első két terhességemnél 5 hetesen voltam először dokinál, aki akkor petezsákot látott. Most 8 hetesen mentem el, és akkor már minden volt: baba, szívhang.

Tűzmanó :)
Üdv itt! Én még emlékszem Rád :lol:

Betegeknek jobbulást!

A szél ugyan elég erősen fúj, de én örülök a lehülésnek :lol:
Tegnap nagyon szarul éreztem magam. Alig bírtam tenni magam, meg nagyon feszült, ideges voltam. Mára jobb a helyzet.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilcsi :)
Én még a jövő héten dolgozom és még én sem pakoltam össze, de már tervezem. Lassan meglesz minden. Nálunk nincs sok ruha, de nem is akarok nagyon bespájzolni, úgyis hamar kinövi. Tegnap kaptam a barátnőmtől két szopis melltartót szülinapomra, meg a kicsinek egy rugit előlegbe.
Ti miben fogjátok altatni a picit? Ezen már annyit gondolkodtam. Ha minden igaz júliusban fog születni és ha marad ilyen meleg a nyár, akkor pokol lesz.
Már jó nagy pocid van és nagyon csini vagy.
Párjaink kezet foghatnak, a leghülyébb neveket egyből kiszúrták. Nálunk nem erősködött a Boldizsár mellett, így azt elfelejtette, de a Bendegúz még mindig előjön.

Tündi :)
Fú, nem irigyellek a vizsgákért. Nyáron még nem terhesen sem ment a tanulás. Sanálom, hogy elsején nincs felhőtlen ünneplés.

Mona :)
Ne parázz a pocid miatt. Nekem egyszer így áll, egyszer úgy. Egyszer nagynak látom, máskor kicsinek. Már nem is foglalkozom vele. Másokra se hallgass ez ügyben, mert van aki azt mondja, hogy milyen kicsi hasam van, más meg hogy milyen nagy.

Kép
Kép
tiza
 
 


Köszönöm mindenkinek a választ :D
Vendég
 


Tüncsi :)
Hogy Neked milyen adatok megvannak még! :) Kisfiút nem tervezek, azért nem volt fiúnév. :)
Férjem szerint ezért nem leszek terhes, mert minden áron kislányt szeretnék. Ő meg fiút küldözget felém, és én elutasítom. :shock:

Bogáncs :)
Örülök, hogy minden rendben van veletek!

Szilcsi :)
De szokatlan, hogy már ekkora pocakod van! :D
Nekem pénteken lesz inszem. Három hónap után végre idáig is eljutottam. El se hiszem! Majd írd meg mikor kell menned CTG-re.

Kép
mofly
 
 


Szaisztok! :)
A tegnapi sztár fotó:

drumka
 
 


Akkor a kép is :lol: :lol:
Kép

drumka
 
 


Akkor a kép is :lol: :lol:
Kép

drumka
 
 


Akkor a kép is :lol: :lol:
Kép

drumka
 
 


Sziasztok!

Hű, de csini kismamik vannak itt!!!

Szilva :D
nagyon klassz, formás pocakod van! És nagyon jól áll!
Azért vigyázz magadra a sok meló közepette! :D
A csomag miatt meg ne izgulj, én a lányomnál a 38. hét végén készítettem össze és ő türelemmel várt is a 42. hét elejéig :lol:
Bár remélem a tiéd azért ennyire türelmes nem lesz :lol:

Mona :D
a te pocid is nagyon csini ám! És hát megdöbbentő, hogy már a 30. hetet is betöltötted!!!

Drumka :D
Nagyon szép a kisbabód!
Nagyon szép a kisbabód!
Nagyon szép a kisbabód!
:lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, ma úgy keltem reggel, hogy én bizony ma juhtúrós pogácsát ennék. De olyat, ami omlós is és puha is, sok sajt van a tetején, és jó alaposan meg van kockázva a teteje.
Úgyhogy én vakmerő nekiláttam - és bár a kelt tészták mennek - most esz a fene, h miért nem akar pirulni a pogik teteje. Ja, meg ráadásul a dátha miatt, az ég világon semminek az ízét nem érzem. :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben :) Egyelőre semmi jelét nem adja a babuci, hogy meg kívánna születni :roll: :D

Ezzel szemben tele lettem szép csalánkiütésekkel :( Nem hittem volna, hogy a terhesség utolsó napjait vakarózással fogom tölteni :shock: :(

Tiza :)
Én vékony pamut, ujjatlan hálózsákra gondoltam, meg vettem egy angol pólyát is, ami picit vastagabb... De azt mondták egy védőnős oktatáson, hogy ha nagyon nagy a forróság, elég egy kis body, és textilpelussal betakarni :)

Mona :)

Nincs nagyon lenn a pocid! Én úgy látom, teljesen jó helyen van ;) Szerintem ez egyébként alkati kérdés, én pl. nemsoká szülök, és egy centit nem ment lejjebb a pocim, ugyanúgy fenn van, mint végig a terhesség alatt!

Szilva :)

Te is nagyon csinos kismami vagy ;) én a 36. héten pakoltam össze, de minek? Most meg itt ülök, és nincs mit csinálni :D

Drumka :)
Gratula a babócához! :)

Bogáncs :)
Örülök, hogy minden rendben!

Tündi :)
Sikereket a vizsgákhoz! Hú, nagyon tisztellek, én már nem bírtam volna görnyedni a könyvek felett! Sok sikert :)

GTünde :)
Apával megnéztünk Ficike mászós produkcióját :) Hogy mekkorát nőtt ez a lány! A legédesebb, ahogy a kamerába nevet az elején :) Igazi sztár :D

Kép
rejtjel
 
 


Kismok :)

Csorog a nyálam, ahogy leírtad azokat a pogikat :D :D :D

Kép
rejtjel
 
 


csajok, a "júliusban szülünk" topicban olvastam, hogy a lányok visznek be kesztyűt a babónak hazamenetelre :roll:
ti mit gondoltok erről, tényleg kell az a kesztyű júliusban, augusztusban? :roll:

Kép
mona76
 
 


A kesztyűt tudtommal azért szokták a babára adni, mert a kis körmei már elég hosszúak lehetnek, de még nem lehet levágni őket (nem vált el a széle rendesen). Nem is kesztyű kell tulajdonképpen, megteszi egy zoknika is :) A lényeg, hogy ne tudja összakarmolni magát a babóca :)
Ez leginkább a pontosan, vagy tovább hordott babákat érinti, nekik elég hosszú a körmöcskéjük, hogy problémát okozzon :)

Hát, ha a másik topikban a hideg miatt aggódnak :roll: akkor enyhén túlzásba estek :D szerintem :D

Kép
rejtjel
 
 


Tiza
Nekünk is van hálózsákunk, de sokak szerint az első 1-2 hónapban nem bírják a bébik. Lesz vékony meg vastag takaró, meg tényleg a pelus is jó szokott lenni

Mona
Tesóm most a harmadikat várja és mindig lent voltak a babák. Hasonlítgattuk, sokkal lejjebb, mint az enyém. nagy előnye, hogy nem nyomja a babó a tüdejét - amit én sokszor érzek
Ilyeneken ne izgulj!

Szilva
Hű de formás pocak, és nagyon csinosak a felsőid!

Drumka
Édes a babád

Rejtjel
Jaj, te ennyire a végén tartasz? Milyen érzés?

Bogáncs
Örülök, hogy minden OK

Rejtjel

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

rejtjel!
kitartás nemsokára babázhatsz!
de jó neked én is szivesen babáznék már mert az én nagyfiamat már nem lehet úgy babusgatni!!!!
hidd el már én is csak muszájból ülök a könyvek fölé de már csak 3 vizsgám van!

emma!
hogy vagy???

kismok!
ém a meggyel és a cseresznyével vagyok így az este éjfélkor ettem meg egy tál meggyet és akár egész nap bírnám enni!!!
de azért azt a pogit is megkostólnám bizti finom lett!!!!

drumka!
nagyon édes a babócád!!!

tiza!
gondolhatod én sem irígyelem magam!!!!
de majdcsak vége a félévnek csak az a baj hogy épp most tudtam meg hogy 3.-ban még több tantárgyunk lesz de majdcsak túléljük valahogy!!!!
és hogy álltok a névválasztással????
mikorra vagy kiírva????
én is júliusban szültem a fiamat!!!

szilva, mona!
nagyon csini kismamik vagytok!!!

pandácska!
így utólag én 5 hetesen voltam először orvosnál és akkor látta a petezsákot is!!!!
10 hetesen meg teljesen normális szívhangot is!!!!
neked mikor is kell menni???

köröm téma!
nekem azt tanácsolta az egyik csecsemősnővérke amikor megszületett a fiam hogyha nem akarom hogy összekarmolja magát akkor rágjam le a kis körmét de én inkább vittem magammal a babaollót és azzal is nagyon szépen le tudtam vágni a körmét !!!!

mindenkinek szép napot!!!

tündi23
 
 


Nelli :)
Köszi a bókot :oops: Remélem tettszik ez a rút idő, bár szerintem annyira nem is hűlt le a levegő! Én szeretem a meleget, és inkább elviselem. Sajna 7végére is rossz időt mondanak :(
Különben meg te is kezdhetsz lassan csomagolni :P

Tiza :)
Én is gondolkodtam már, hogy ha meleg lesz mit adok Boldikámra éjszakára???? Állítólag nem minden gyerek szereti a zsákot sem. Hmmmmmmmm majd kitapasztaljuk mi lesz számukra a legjobb :P
Nagyon izgi, hogy szinte egyszerre lesznek meg a babáink :roll:

Mofly :)
Néha magam is elcsodálkozom magamon ha tükörbe nézek :P
Ma voltam BMC-ben, és legközelebb csak a jövőhét pénteken megyek, tehát nem fogunk találkozni :(
Az ilyen kihagyások aranyat érhetnek! Nagyon fogok érted izgulni, remélem.........................

Drumka :)
Nagyon szépen látszik a babócád :P Gratulálok!

Kismok :)
Jesszus!!!!!!! 42.héten szültél??? Nem semmi meddig bírta!

Rejtjel :)
Szerintem már nem kell sokáig várnod, remélem hamarosan megtörténik a csoda :P Nem is érzed jelét, hogy már szülnöd kéne????? Nagyon izgi lehet!

Mona :)
Én is úgy tudom, hogy a körmöcskék miatt kell a kesztyű, de a célnak teljesen megfelel egy zokni is!

Emma :) Tündi
Köszike :P

Mint már említettem, ma voltam BMC-ben. Labor, méhszáj vizsgálat, UH, és CTG volt a menü :P A labor eredmény holnapra lesz meg, de a többi dolog mind rendben találtatott. Végre Boldi súlyát is rendben találta a doki :P Amin nem is csodálkozom, mert előre megfontoltan hízlaltam Őt (meg persze magamat is).
El sem hiszitek, de +15 kilónál tartok :twisted:
Kedves férjem csak Bálnalady-nek szólít :twisted:
Na mind1, majd leadom eccer a felesleget.
Ja, a CTG-n Boldi édesdeden aludt, mire a nővérke 10 perc mulva hozott egy rezegő készüléket, ami úgy nézett ki, mint egy villanyborotva, és odarakta a hasamhoz, mire Boldi akkorát ugrott, hogy azt hittem kiesik a hasamból :P Úgy sajnáltam szegényt, pont olyan lehetett neki, mintha áramütés érné.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Drumka :)
Jobb háromszor, mint egyszer sem. A babód édi.

Tündi :)
Még mindig nincs nevünk. Július 7-re vagyok kiírva és remélem még egy ideig nem akar kiszabadulni a lurkó bármennyire is úgy érzem néha a mocorgásain.

Rejtjel :)
Te már nagyon a finisben vagy. Nem izgulsz?

Mona :)
Szerintem a kesztyű hülyeség. Régebben én is beleolvastam a júliusi topicba, de nekem nem tetszett mert mindig egymást paráztatták meg az volt a téma, hogy ki hány markeres vizsgálaton volt éppen. Én jobban szeretem ha természetesebben folynak a dolgok és túlzásnak tartottam a sok tesztet. Ráadásul azok sem 100%-osak. Minden rendben lesz és kész.

Szilcsi :)
Ez szemétség volt Boldi babával szembe. Szerintem ha megszületik majd jól megbosszulja csak találkozzon azzal a nővérkével. (Minimum egy lepisilés jár neki.)
Tényleg izgi, hogy ilyen egyszerre vagyunk babásak. Akár még egy napon is szülhetnénk, nincs köztünk sok idő. Meg Nelli is ugyanebben az időben esedékes.

Kép
Kép
tiza
 
 


Képzeljétek van 6 nevünk:

Marcell (egyik befutó)
Hunor (nálam ez már régi javaslat)
Márk
Dániel
Bernát
Bálint (másik befutó)

Talán most már megegyezünk.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :)
Végre normális nevek! Mire megszületik, csak megegyeztek. :)

Szilva :)
Szuper, hogy minden rendben van! Szegény Boldika, ilyen durván felébreszteni!
A CTG-t hol csinálják, a kórházban? Szoktam a Moszka tér felé járni. Lehet, hogy beugrom hozzád, amíg várakozol.

Kép
mofly
 
 


Tiza :)
Nálam a Bálint lett volna befutó, ha fiú lett volna az Ádám és a Norbert mellett. Én ezt preferálom Nektek :lol:
Van köztünk 2 nap, így aztán tényleg szülhetünk egyszerre :lol:
Bár nekem Domcsi 2 héttel előbb jött, így aztán én már júniusban megszülhetek.

Szilva :)
Igen, lassan én is pakolhatok, pláne ha ez a csajszi is előbb jön :lol:
Örülök, hogy minden rendben volt a vizsgálatokkor.
Ne aggódj, én is +12 kg-nál járok már, de mindenki szerint nem látszik :lol:

Mona :)
Nekem pl. egyik csajszinak sem volt nagy körme. Nem feltétlenül kell sem zokni, sem kesztyű.

Időjárás: előre nem tudhatjuk, hogy a nyár mely formáját fogjuk ki, mert amilyen szeszélyes, lehet nagy forróság, meg lehet hűvös is. Én berakok olyan dolgokat, amik mindkét időben kellenek, és írok egy listát, amiben még a hiányzó dolgok szerepelnek, és mikor elindulnak a fájások, még az időjárásnak megfelelően bepakolom őket. Mert nekem múltkor is voltak olyan dolgok, amiket csak az utolsó pillanatban tudtam bepakolni, hisz nap mint nap használtam. Ezért jó egy listát írni, mi kell, és kihuzogatni, ami már a pakkban van.

Rejtjel :)
Már kezd izgalmassá válni a dolog Nálad. Drukkolonk!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Mofly :D

A tudatalatti hárításban lehet ám valami, akár akadályozhat is. Agyban sok minden eldől, tán még pct-t is okozhat. Tessék átállni, hogy tök mind1. Mert az is :D :D :D Szorírok!!!++++++

Szilva :D

Juj, de szép vagy! Olyan jó ezt látni! Tessék csomagolni!

Tündi :D

Nem irigyellek a tanulás miatt, jó, hogy én már ezeken túl vagyok.
De nagyon emléxem ám még erre a kínlódásra.

Pandi :D

Én öt hetesen voltam először, akkor megvastagodott nyálkahártyát látott aztán 7 hetesen kellett visszamennem és már volt szívhang! Hajrá!!!

Mona :D

Neked is szép pocód van! A kesztyű sztem is a karmolászás miatt kell.

Rejtjel :D

Mi a helyzet? :D :D

Tücsi :D

Eltűntél?

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok Kismamik :)


Rejtjel :)
húú, te már nagyon a végén vagy, kitartás és nemsoká babázhatsz :wink:
Jövő hét elején jönnek a frontok, hátha segít, ha addig nem bújik elő a bébi :D

Mona, Szilva :)
Nagggyyon csini pocakotok van :lol:

Tiza :)
Nagyon jó neveket választottatok, ezekből már könnyebb lesz választani :P

Drumka :)
Micsoda sztárfotó :) és mien jól kivehető minden :)


Remélem hamarosan én is beköltözhetek ebbe a topicba :wink:
Vendég
 


Tiza :D
Szuper nevek!! végre! :D A súlyoddal pedig, jobb ha nem stresszelsz minket :lol: szerintem Te egy vagy a nagyon sokból :D
Gratula!

Szilva :D
Nagyon csini vagy!!! Köszönöm a képet! Nem látni, hogy hol a 15kg :roll: rajtad...az arcodon pedig sugárzik a boldogság!!! :D
Szegény Boldi, nagyon nem lehetett kellemes az ébresztés neki :(

Mona :D
Neked is nagyon aranyos a pocid!!

Drumka :D
Gratula a babókádhoz, nagyon jól látszik!! Végül is hüvelyi vagy hasi UH volt????
Én hétfőn megyek, már nagyon várom, remélem, hogy utána én is hasonló hírekkel tudok majd jönni!

Kismok, Emma :D
Jobban vagytok már?

Bogáncs :D
Na látdod??!! Gratula a szuper hírhez, s most már ne izgulj!! (mondom én :wink: )

Tűzmanó :D
Édes a babód! én is adtam neki 10pontot :)

Pandácska :D
Én (a jelen számítások alapján) éppen csak, hogy betöltöttem a 4.hetet, s már látszott egy 5mm-es petezsák, majd 5 hetesen már 2mm-es volt a babó, s láttam a pulzáló szívét, 7 hetesen már hallottam is a szívét, s akkor már 1,58cm-es volt. Ha gondolod elküldöm a képeket e-mailben :D Ne izgulj, biztos, hogy minden rendben van!!!! Arról esetleg mondtak valamit, hogy hányan lehetnek???

Ha esetleg holnap nem tudnék jönni, akkor előre is Boldog Névnapot a Tündéknek!!!!! s Tizának pedig Boldog Szülinapot kívánok!!!!

Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilva
Le vannak tojva a puszkilók! Lényeg, hogy Boldika jól van!

Tiza
a Bálint nálam évekig befutó volt, aztán lett egy Bálint kollégám, aki elvette a kedvem... De a név azért tetszik!

Haga
Várunk!

Köszi lányok, én sajna még mindig xarul. Megyek ma a házidokimhoz, most már találjon ki vmit, mert nagggyon unom

Kép
Kép
emma1976
 
 


Mofly :)
Szerintem is ezek már normálisak. És tényleg ne akard annyira, hogy ilyen v. olyan nemű legyen a gyerkőc. Ennyi idő után már szerintem mindegy csak jöjjön már. (De gyorsan!!!!!!!)

Nelli :)
A lurkónak nem kell bevinnem ruhát, csak amiben hazahozom. Vagy nálatok másképp van?
A Bálint nálam is az első helyen van és ráadásul az megy a vezetéknévhez (Szabó) a legjobban. Én régebben is javasoltam, de akkor valahogy a férjemnek nem tetszett, most meg ő hozta elő. Annyi a baj, hogy nem nagyon lehet becézgetni a Bálintkán kívül.

Kép
Kép
tiza
 
 


Mire el tudtam küldeni a hozzászólásomat, annyian írtatok.

Haga :)
Mi is nagyon várunk már ide minden régi motorost, köztük Téged is!

Szilvi :)
Köszönöm a köszöntést. Holnap nem is fogok dolgozni, inkább kiveszek egy nap szabit. Elmegyek vásárolgatni, hogy megvegyem ami még hiányzik és össze tudjak pakolni. Összeszereljük a kiságyat is.

Emma :)
Remélem jobban leszel, de ilyenkor minden tovább tart, mert legyengül az immunrendszer. Valahol olvastam, hogy a szervezet szándékosan gyengíti le, mert a babó egy "betolakodó" és nehogy ártson neki.

Kép
Kép
tiza
 
 


Képzeljétek, most mázsáltam magam, és +10kg-nál tartok :cry:
3kg-ot híztam 18. óta. Most vagyok 78kg. Ha igy folytatom, 100kg leszek :cry: , szeptemberben voltam 54kg, akkor kezdtem a vitaminokat szedni.
Könnyes szemmel mondom a páromnak, és azt mondja, hogy szerinte sokat eszek, csak nem akart szólni, ha jól esik akkor egyek.
Tegnap mondta anyum, hogy szerinte már +10kg-nál vagyok, és én kicsit meg is sértődtem rá, hogy, hogy mondhat ilyet :roll: még csak +7kg.
Most teljes letargiába vagyok, persze nápolyival a számban :oops:

Kép
mona76
 
 


Tiza :D
Jól teszed!! Csak kényezdesd magad!!! Az egyik nagyon jó barátnőm is holnap ünnepli a szülinapját :D szép nap, a meterológiai nyár első napja :lol: 8)
ja, és mi is Szabók leszünk :lol:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


:lol: kényeztesd akart lenni :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Mona :lol:
Annyira el tudlak képzelni, nápolyival a szádban búsulni :lol: , mint egy aranyos kisgyerek :lol:

Ne foglalkozz vele, egyáltalán nem látszik rajtad!! Hidd el!!! Pont azt néztem, hogy milyen "vékony" vagy 30 hetesen :D
Ami neked fura lehet, az az 54kg-hoz képest a súlyod, nem az amit a babával szedtél fel!! Szerintem magas lehetsz nagyon, ha ez mind nem látszik rajtad!!!???

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: