Új privát üzeneted érkezett!

Május 16.képek

Chiara Kép
Csak csajokKép
SzépségeimKép
TesommalKép
Keresztlánykámmal Kép
VagánykaKép
18 éven felülieknek:) Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


magyarba:

Anya szemcsiébe Kép
Nimike tojást keresKép
kevinnel Kép
Kevin Nimikével Kép
Nimi alcikKép
Igy szeretik egymástKép
Apa küldteKép
GengsterKép
Izomka Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Vegyes képek

MamávalKép
Kép
Telom hátlapjaKép
...és elejeKép
Ovi ünnepségenKép
tánc közbeKép
A legnagyobb Kép
Ismét arcfestés Kép
Elöl ül a masiniszta Kép
KörmimKép

na mára elég volt belölem meguntam saját magam :D puszi joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Szép Jó (meleg) Reggelt!!!

Szeretnék a két ESZTER-ünknek NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNNI!

A kicsi nőjjön nagyra, a nagy pedig legyen boldog hamar egy kicsivel! :D



Kép

Mona,
nagyon gratulálok nektek a kicsi lányotokhoz!


puszi,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Hát a regényre valószínűleg nem lesz időm. Most is gabi van Bencével, de már neki is dolgoznia kéne. :roll:

Titi!
Akkor várlak nagyon! Pizza jó lesz ebédre? Milyet szeretsz? Csak hogy mire ideérsz, az is ideérjen :) Egy kismamának és egy szoptatós anyukának muszáj ennie :D
Vagy mást kívánnál? Bármit lehet, csak mondd és ne szégyenlősködj :wink:

Mona!
Jaj de örülök nektek! Annak meg mégjobban, hogy szülés közben is gondoltál rám :D Ezek szerint épp, hogy beértetek!

Ági!
Ugye jobban vagy már? Annyira átérzem a helyzetedet. Azt hiszem nem kell mesélnem miért......neken is pont a 32. héten találták ki, hogy rossz a szívhang.....én is végigidegeltem a hátralévő időt. Még jó, hogy hamarabb megszületett.
és igen, kéne a zebegényi apartam címe! gabi pont oda szeretne menni:)

Itt van esetleg egy cikk, talán érdekel:

http://209.85.135.104/search?q=cache:Au ... =firefox-a

Virág!
Szuperek a képek! De az a arcfestéd elég vad :D
és az a Kevin baba! tündéri! kié ez a kisfiú?

Juci:)
Nagyon köszi a linket! Húúúú...ez is nagyon jól néz ki, bár árban egy kiscsit sok nekünk. :cry:
Dudi hihetetlen nagy a képeken! Valóságban is ilyen nagy?
Használsz vakut? Csak mert olyan jó a képek minősége is!
És éljen az első fogacska:):)

Verzsike:)
Olyan aranyos vagy, hogy engem is betettél a táblába. Ezért úgy döntöttünk, hogy mi is elmegyünk a következő talira! Remélem valaki befogad majd egy kicsit a tali előtt 1-2 órát, hogy a pcit megetessem vagy ilyesmi a nagy út után:oops:
Elvileg nekem csak 1 hétvége nem lesz jó, de ezt nemsokára kiderítem. Mivel június 6-án lesz Marci 4. szülinapja és valamelyik hétvégén tartjuk az enyémme együtt.

Momo:)
De bizony, én vagyok az a tipikusan karikás szemű ember. lehet, hogy a festék teszi vagy csak jól sikerült a kép :D Nekem álandóan fekete karikás a szeme alapból....

Éva:)
Megy a drukk ezerrel! kezem-lában keresztben!!!!
És hogy hogy vagyok? Most éppen nagyon rosszul. Mindjárt leszédülök a székről...na meg a szívem is össze-vissza ver. :? Ez a meleg nincs jó hatással a betegségemre. Amúgy a múlt héten egész jól elvoltam. Szerintem hatottak az aloe verás termékek. Kimondottan olyat szedek, ami pánikbetegségre van és szoptatás mellett is szedhetem.
Bence szerencsére éjszaka elég jól alszik pár napja. (mármint magához képest.) Este 11-től reggel 5-ig alszik, 1x szopizik 3-kor. Igaz én tudnék tovább is aludni, mint reggel 5 óra....:) De nappal még mindig ölben van, ölben alszik......de imádom, mert olyan sokat nevetgél már. Csak ez a meleg őt is kikészíti.

Eszter!
Olvasol azért minket? Nagyon sokat gondolok rád!

Zsuzsa:)
Képzeld, marciék is voltak tegnap kirándulni! de mint a nagyok! Külön busszal, szülők nélkül. :D Kis hátizsák meg minden. Engem meg evett az ideg egész nap, hogy jól vannak -e!?

Mesi:)
Gyönyörű ez gyerek! :D Bizti ilyen lesz a tesó is!
Hogy vagytok??????

Hát idáig jutottam, most mennem kell.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Tényleg! majd elfelejtettm! Május 24-én van Eszter nap:)

Hát nagyon sok boldogságot a két Eszterünknek:):)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Látom mióta nem jelentkeztem teljesen elfelejtettetek. :cry:
Na nem baj. Talán nem haragszotok, hogy van egy kis időm és írok.

Először is:
Mindkét Eszterünknek BOLDOG NÉVNAPOT!

Mona! Gratula a kislányotokhoz. Ne aggódj, majd rájön milyen jó dolog is a szopi.

Titi: Nagyon örülök, hogy nálatok is minden rendben, néha bekukkantottam csak gyoran elolvasni minden oké-e, de mire végig értem, már nem volt időm írni.

Most is tanulnom kellene, mert a szalon miatt le kell tennem az üzletvezetőit. Júniusban pedig már vizsga.
Eldöntöttem, ha letelik én is csak a bábázásra fogok koncentálni.
Egyébként minden rendben velünk a 23. héten járunk, és kitoltuk 1héttel a szülést a szurik miatt. Így marad a szeptember 23. Nagyon édin mocorog, 15-én voltunk UH-n akkor 500gram volt a becsült súlya, ennek ellenére én még mindig 2 kg minuszban vagyok az eredeti súlyomhoz képest. 60-nal kezdtem és 58 vagyok. Még a dokim is megdicsért. Pedig nem koplalok, ne aggódjatok.
Jövő héten szeretnék 4D-re menni, remélem sikerül holnap bejelentkezni.
Hát ennyit rólunk, remélem, ha levizsgáztam sűrűbben tudok jönni. A szalon megy vettem fel egy ügyi varrónőt és már nem is dolgozom. Pihizek és TANULOK. úgy várom már, hogy vége legyen.

Ha tudok megígérem sűrűbben jövök.
Addig is puszi mindenkinek:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon boldog névnapot kívánok a két Eszterünknek! [img]
Kép
Mona!
Nagyon sok boldogságot kívánok a babához!
Nagyon várom a szüléstörténeted! Kíváncsi vagyok, hogy valóban számít-e a két gyerek között kihagyott idő a szülés szempontjából!

Éva

Kép
balimama
 
 


Eszterek!

Boldog névnapot nektek!

Mona!
Gratulálok Bori babához, aztán gyere amint tudsz, és mesélj! Fénykép is jöhet!

Köszi mindenkinek, jobban vagyunk. Úgy tűnik, elmúlt a hasmenés, és az étvágy is kezd visszajönni. Már csak a hajnali felkelésről kéne újra leszokni, és minden OK.

Én vágom Zsolti haját, persze elég nehezen. Mindenféle hülyeséggel próbálom őt lefoglalni közben, mert nem igen tűri. Az első képen meg helikopterben ül.

Tali.
Nekem mindegyik hétvége jó elvileg, bár ha lehetne egy kérésem, jó lenne jún. 13 után, mert akkor lesz a doktori szigorlatom, és akkor nem lenne lelkifurim, hogy nem tanulok. De amint látom, addigra Virág hazamenne, így nem ragaszkodom ehhez, csak egy javaslat volt.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Névnapot Kívánok a kicsi és a nagy Eszternek egyaránt!

Virág
Hú a mindenit de jó sok képet kaptunk. Nagyon tetszenek. Nimike nagyot nőtt, kész nagyfiú. A két kisebb gyerkőc kié?
Nagyon jó hogy a párod nemsokára hazajön és újra együtt lehettek. Aranyos lehetett a telefonban.:)

Verszike
Nekem a június 2,3 nem jó. A többi még elvileg szabad, ,eddig
úgy tűnik.
Ruhák előszedve:) Várunk délután!

Mesi
Nagyon helyes Zsolti. De jó neki, hogy ülhetett helikopterbe. Dávid is odáig lenne érte. Hogy sikerült van ismerős?

Többen kérdeztétek a nyevfék felmetszését mikor volt róla szó. Hát a hét elején amikor tanácsadáson voltunk. A születésekor látszott, de mivel jól szopizott így nem foglalkoztak vele. És hála az égnek most sem.
Nem tudom lányok ti hogy viselitek ezt a meleget. Én eddig szerettem a nyarat és a strandidőt, de most bevallom nem élvezem úgy mint rég melegem van állandóan szomjas vagyok .... Már este gondolkodtam a klíma bekapcsolásán is. De szerencsére esett az eső így lehült a lakás valamennyire.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mona
Jaj nehogy kihagyjalak!
Gratulálok!
Sok boldogságot és tejcsit kívánok!
Várunk vissza hamar a képekkel és a villám szülés beszámolóval.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Na most jutottam újra ide, és kerestem egy pár fotót nektek.
Jaj, lányok, iszonyú meleg van!Kis Bazsóm nagyon nem bírja a meleget.Egész nap bent vagyunk levetkőzve és hűsölünk, csak pelus van rajta.Akkor a képek: Kép Kép látom a jövődet Kép 1 lavórnyi gyerek Kép trónolok Kép fürcsi Kép
rimar
 
 


Mona!
Nagyon nagyon gratulálok nektek!És nagyon sok boldogságot és egészséget és minden jót kívánok!Remélem, minden OK!Szopizik már?

Virág!
Szupik a képek!Olyan jó, hogy tettél fel egy csomót, szeretem nézegetni.Nagyon vagány a fiad!És a körmöd!Micsoda türelmed van neked!Nagyon szép!

Jaaa!
Van fogunk ám!Kettő is:) Vagy ezt már írtam?
Négykézláb szeretünk állni, hintázunk előre-hátra és néha orra bukunk egy kicsit.Szóval próbál a drágám mászni, de még nem jött rá, hogy nem csak a lábát kell rakni, hanem a kezét is:)

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságokat.Sajnos még olvasni sem tudok jönni,nem hogy írni,annyira összecsapni látszanak a fejem fölött a hullámok a munkahelyemen.De hétvégén mindent elolvasok és írni is fogok nektek,ígérem.

Mégegyszer köszönöm

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Ezt nem hiszem el, már másodszorra szállt el az irományom. Úgy tűnik ma nem szeret engem a babanet.

Az ESZTEReknek BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

Zsuzsa! Még egyszer köszi szépen a ruhákat, majdnem mind jó lett, csak a fehér nadrág és a fekete farmer lett szűk.

A többiektől bocsi, holnap megpróbálom újra megírni a kisregényt...

Puszi
verzsike
 
 


A talis tábla egyenlőre így néz ki:

Kép
verzsike
 
 


Verzsike
Nagyon örülök, hogy jók a ruhák. :)
Látom alakulgat a talis tábla is.

Rimar
Köszi a képeket.:)
Nagyon jók. Sokat nőtt Bazsi nagyon édes. Szuper a pancsolós kép és a lavórban ülős .:)
Gratulálok a fogacskákhoz. Áronnak még egy sincs ebben már mindenki előtte jár. Egyszer csak kinő neki is fogatlanul nem marad.:)

Eszter
Várjuk a hétvégi hosszú irományt.:)
Csak ügyesen a melóhelyen hagyj másnak is munkát: :wink:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!csak egy gyors bejelentkezés mostanába nem nagyon lesz idöm irni!

verzsike a juni 2-3. nekem semmi kép sem jo mert még nem is tudom mikor megyünk haza de viszont ha sikerül átrakatnon a dokinál az idöpontot (mivel most jön meg a mensim akkor következö mensi elött ráérek menni hozzá) akkor a 16-17. is jo de ez még nem 100%

Kis husi gomboc dudikám mivel dudi névnap nincs (pedig nekem már csak ez a neved) ezért a hivatalos neved napján szeretnék neked minden szépet boldogságot földi jot kivánni!millio puszi

Eszti nagyon nagyon boldog névnapot neked is és jövöre vagy pociba vagy pocin kivül egy szép kisbabát kivánok

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


KICSI ES NAGY ESZTER!


NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK NEKTEK!
momo35
 
 


Drága Timi!

Isten éltessen sokáig Születésnapod alkalmából!!!!


Kép

puszi,
Ági
csné
 
 


Ági :D :D

Naggggyon köszönöm a jókívánságot!! Tündéri ez a képeslap :D

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!
Remélhetőleg már Titi ott van és jót dumcsiztok.:)

Lányok Titi hívott délelőtt, hogy ne aggódjunk jól van csak sok dolga volt azért nem jött. Már Miskolcon van és ott lesz egész hétvégén is. Kedden jelentkezik legkésőbb Jó pihenést kíván és puszil mindenkit!

Verzsike
Még egyszer nagyon köszönön a gyerekek nevében a játékokat.Tegnap buta fejjel elfelejtettem. Persze mindanom sem kell, hogy mindegyik a ,másikéval játszik. :roll:

Az egész délelőttöm egy rohanás volt. Dávidot elvittem az oviba, majd gyorsan ebédet főztem, és mentem is vissza 10-re. Pancsolós kézműveskedős délelőtt volt a szülők részvételével. Csináltunk pillangót, almadíszt és volt sarazás, vizezés is. Mindenki nagyon élvezte. Áron már alszik és megyek vissza Dávidért a szokott időben délután.
Most megyek és én is eszem valamit.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kedves Koda!
Én egy ilyen szülinapot kívánok Neked:
Kép
Sok-sok boldogságot!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Na, én hazajöttem, de látom, hogy sokan elutaztatok, jól tettétek!

Mona, először is, had gratuláljak!!! Nagyon várom, hogy tegyél fel képeket is, és leírd, mi hogy történt. A kicsi Emma hogy viselte, hogy nem voltál otthon?

A hétvégén egész jól sikerült, bár ma meg tegnap szakadt az eső Miskolcon, de legalább kicsit lehűlt ott a levegő, onnan 18 fokban indultam, és itthon 30-ra értem haza. Itthon szomorúan tapasztaltam, hogy egy csepp eső sem esett. :( Minden baromi száraz! :( Apánál meg jég esett! A fene sem érti ezt az időjárást.

Lányok, voltam Kodánál, hát, ez a csöppség, annyira, de annyira drága!!! Csak tényleg ne sírna ennyit, hogyha nincs ölben. Szegény Koda, nem is tudom, hogy bírja így, és mindemellett remekül is néz ki!!!

Képzeljétek, végre megint éreztem a babát! Tegnap este is, és ma este is! Ahogy nyugalomba helyezem magam, és felteszem a lábam, néha már rendes rugdosást érzek belülről. Akkora boldogság ez! És mindjárt kedd, már csak kettőt kell aludnom, és végre minden kiderül! Annyira izgulok!!!

Virág, a körmöd muszáj megdícsérnem, pedig majd' leragad már a szemem! Egyszerűen szuper!!! Bárcsak közelebb laknál, nekem is megcsinálhatnád ilyen szépségesre!!!

Mindenkinek további szép hosszú hétvégét!!! Megyek aludni!

KépKép
titi_27
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna és Fanni baba
johanna1975
 
 


:Két kis magzat beszélget egy anya hasában:

- Te hiszel a születés utáni életben?
- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell. Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
- Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?
- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.
- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.
- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.
- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.
- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.
- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?
- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.
- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.
- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk...
anubias
 
 


Drága Titim,

Szeretném neked a mai napra kívánni, hogy legyen ez az eddigi legboldogabb születésnapod, és teljesülön minden vágyad! Nagyon várom, hogy jelentkezz majd az uh után!!!


Kép

Puszi,
Ági
csné
 
 


Titi

Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!
Kívánom, hogy minden vágyad teljesüljön.
Ma mégy uh-ra utánna mindenképpen gyere nagyon kíváncsi vagyok!:)

Nekünk jól telt a hétvége 2teljes napot együtt töltöttünk. Már jó régen volt ilyen. A gyereknapon Városligeteztünk a jó nagy tömegbe, de a gyerekek nagyon élveztés és ez volt a fő.Körhinta, lufi vattacukor stb.. pont mint az én gyerekkoromban.:) Tegnap pedig anyósékkal D. bogdányban voltunk.Ott jó idő volt a fiúk pancsoltak. Küldök képeket.

Remélem mindenkinek jól telt ez a hosszú hétvége.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Drága titi!

Születésnapod alkalmábol sok boldogságot kivánok neked és sok sok örömet a picibabádhoz! Kép

Délután megyek a férjmért de este mindenképp benézek hogy mi volt az UH-n ugyhogy lécci jelentkezz!!!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ma megjött:(

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


TITI!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!
Várunk az UH után.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól kipihente magát a hosszú hétvége alatt…

Titi! Örülök, hogy jól telt a hétvégéd, régóta nem jöttél már úgy haza, hogy jól teltek a napok Miskolcon. És írígyellek, amiért voltál Kodánál és babázhattál…

Virág! Jó, hogy hazajön ma a párod, gondolom már teljes extázisban vagy. Sikerült áttenned a dokit?

Zsuzsa! Mi is voltunk a városligetben, szerencsére csak késő délután, még így is rengetegen voltak, én nem bírtam sokáig. De az a lényeg, hogy végre veletek lehetett a férjed is.

Ági! Már csak 50 napod van hátra és lesz pici babád! Olyan jó!

Eszter! Mizujs veled?

Ugye lassan mindenki visszatér és ad magáról életjelet??????????

Nálunk teljes rohanás volt a hétvége, mint mindig mikor hazamegyek. Egyszerűen bepörgünk a tesómmal és nem tudunk megállni.
Sikerült egy igazi bakit is csinálnom. Hazavittük a 4D-s UH felvételt, az egész család bent ült a tv előtt, a tesóm rakta volna be a dvd-t, mikor kiderült, hogy csak az üres tokot vittem haza, a lemez itt maradt Pesten a mi lejátszónkban… De megbocsátották, merthogy kismama vagyok.
Vasárnap és hétfőn meg nálunk volt Zsolti 4 éves unokaöccse, őt hurcibáltuk ide-oda.

MA egyedül voltam a mhelyen 3 ember helyett, remélem ez volt az utolsó ilyen amíg dolgozom. Régebben nagyon imádtam ezt a tempót de ma egy kicsit sok volt.

Aki még nem írta meg mikor nem ér rá júniusban, légyszi tegye meg, h lefixálhassuk a tali időpontját.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok drága lánykák!

Először is rettenetesen köszönöm Nektek a sok jó kívánságot, nagyon drágák vagytok!!!

Ez talán életem eddigi legboldogabb szülinapja, hiszen egészségesek vagyunk!!! Van gyomori, és hólyagtelődésünk!!! :)
És kislááááááááááááány!!!


Képet sajna nem kaptam, nem igazán 4D-s volt, de nem is ez volt a lényeg, hanem hogy megnézzük mindenét!!! Jövök majd bővebben, csak jönnek át anyósomék szülinapozni, nekem meg mindjárt szétrobban a fejem!

Puszi mindenkinek, és nagyon köszönöm a drukkokat!!!

KépKép
titi_27
 
 


Draga Koda!

Utolag kivanok neked nagyon boldog szulinapot! :lol:
Remelem kaptal egy kis jutalom pihenest kicsi fiadtol szulinapod alkalmabol.! :lol:

Draga Tti!

Neked is nagyon boldog szulinapot kivanok es jobb ajandekot nem is kaphattal volna mint azt hogy kicsi lanyod lesz es egeszseges masaallah(ezt muszaj volt hozzairnom :lol: ).MEGERDEMLED!

Majd jovok,de megint ,meg mindig idohianyban szenvedek.

Ja,Bufo!

Nekunk sincs meg fogunk am! :lol:
momo35
 
 


Titi
Jaj de örülök ennek a hírnek!:) Kislány és minden rendben van vele. Ennél szebb ajándékot nem is kaphattál volna. Nagyon megérdemelted már, hogy ilyen szépen alakuljanak a dolgok.:)

Virág
Hú ez nagyon szuper, mármint, hogy magától megjött minden beavatkozás nélkül. Lehet, hogy az időzítés nem a legjobb, mert most ékezik haza a párod, de az ember találékony. :lol: :wink:

Verzsike
El tudom képzelni, ahogy a kis család leül és várja az esemény és akkor hoppá... Nagyon rendes tőlük, hogy betudták a kismamaság szétszórtságának. :)

Ági
Hú te jó ég 50 nap az szinte mindját itt van.
Hogy álltok a nappalival alakulgat?

Momo
Na végre egy másik rendes gyerek aki még fogatlan ilyen idős korára. :lol:
Azért tessék egy kicsit lassítani, mert ilyen tempóban haladsz akkor annak nem lesz jó vége. Magadra és a kicsi Mishallra is kell időt szakítani.
Mikor lesz mag az új autód?
Nekünk is volt Rav4 én szerettem, mert jó sokat lehetett bele pakolni, kényelmes is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi!

Kicsit késve,de én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok és szuper híreket kaptál.Gratulálok. :D

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Végre működik a babanet........
Nagyon köszönöm mindenkinek a jókívánságokat:) Igazán jópofa képeslapokat küldtetek:)

Nagyon jó volt, hogy Titi itt volt nálunk:) Ha láttátok volna, milyen ügyesen bánt Bencussal:) Csak úgy emelgette, tette-vette a bébit:) Nagyon jó anyuka lesz bebőle, ez tuti! Csupaszon is megmutattam neki, erre persze Bence odafosizott az ágyra. Még jó, hogy egy kis takaró ott volt alatta......az 3 napig ázott a folttisztítóban.....
És tündéri rucikat is kaptunk Tititől:) Meg szép virágokat, sütit......nekem ez volt a szülinapi ajándék:)

Titi:)
Gábor nagyon megdícsérgetett, hogy milyen csinos vagy. Nagyon tetszett neki a felsőd. :) Szerinte 4-5 hetes terhes lehetsz, mert hogy nincs is hasad :D Szerintem csak a dekoltázsodnál nem látott tovább :D :D Röhögtem is rajta, hogy férfiből van ő is........... Persze ő tiltakozott, hogy áááá..nem.... :lol: :lol: Mert tényleg soha nem szokott mást megdícsérni, de most biztos azt gondolta, hogy ha téged megdícsér, akkor nem haragszok meg, mivel ilyen jóban vagyunk:) Na meg te is láthattad, nem egy csapodár jellem :) Én csak nevettem. Mert ami szép, az szép :wink:

Momo:)
Képzeld, Bence már kezd aludni éjszaka. Néha még felébred, 1-szer vagy 2-szer, de akkor szopi után alszik. De már 4-5 órát is alszik folyamatosan az ágyban. Hátha alakulgat már.

Ági:)
Örülök, hogy beszéltünk:)
Nagyon köszi a linket! Tényleg szuper és az ára is!!!! Fel is veszem a kapcsolatot velük!

Mennem kell etetni Bencust. Még megpróbálok visszajönni:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Verzsuike:)
Remélem jövő hónapban személyesen is meggyöntölheted Bencét! Nekünk a június 9 nem jó egyedül. Akkor tartjuk Marci és az én szülinapomat. A többi okés!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Verzsuike=Verzsike :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Hát, majdnem megbolondultam babanet nélkül!!! :(

Titi,
annyira boldog vagyok!!! És kislány! :D :D :D :D Ez tényleg a legcsodásabb szülinapi ajándék, amit kaphattál!



Koda,
örülök én is hogy tudtunk beszélni és mégjobban, hogy tetszik amit küldtem!!! :)

Nem nagyon tudok irni, mert megyek rámolni. Ahogy Zsuzsa is kérdezte, a nappalinak most fogunk nekiállni. Ma elkezdünk kipakolni belőle, aztán pénteken jönnek mesteremberek, mert van egy kis javítani való a padlón (betonozás), hétfőn lerakják a padlószőnyeget, mi meg közben, illetve utána festünk és tapétázunk.
Sajnos addig gépem se lesz... :cry: :cry: :cry: :cry:

És igen, márcsak 49 nap! :) Annyira várom. Meg persze a köv. uh-ot is. :roll:

Ja, a hétvégékkel kapcsolatban, egyenlőre nekem úgy néz ki, hogy bármi jó!!!! 9.-én megyek dokihoz, de az Kodának úgyse jó!

Eszter, Éva,
HIÁNYOZTOK!!!!


mindenkinek millió puszi,
Vigyázzatok magatokra amíg nem jövök és jelentkezek amint tudok!
Telefonon elértek, ha bármi fontos van!!!

Ági
csné
 
 


Titi, Megkésve, de annál BOLDOGABB SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!!!!! És GRATULÁLOK a kislányhoz :D :D - nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek :D :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Tegnap este nekem se működött a babanet.

Titi! Nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak a babánál. És kislány is, csupa jó hír…

Ági! Azért nehogy sokat dolgozz, nagyon vigyázz magatokra!

Olyan csúnyai idő van felénk, reggelente majd megfagyok, a munkahelyen meg dög meleg van. És most is elkezdett nagyon fújni a szél, csak hogy ne tudjunk menni sétálni.
A babucim rettenetesen aktív mostanában, pörög-forog, mint a ringlispil, nem tudom hogy nem fárad el…

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Délelőtt már próbáltam írni, de nem vette be a babanet. :roll:

Ági
Óvatosan a pakolással a nehéz dolgokat hagyd ki ha lehet.
Legyetek ügyesek, gyorsak és várunk újra ahogy lehet.:)

Verzsike
Elég szeszélyes most az idő. Reggel mi is hosszú nadrág pulcsiba megyünk az oviba délután meg rövidbe haza.
Igazi kis bokszoló a legény téged használ bokszzsáknak. :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, reggel utazunk Dunakilitibe! A párom meglepett egy kis pihenéssel szülinapomra!!! Annyira boldog vagyok, rettenetesen meglepődtem! Még az anyósomtól is elkért szabira, úgyhogy holnap indulunk és csak szombaton jövünk haza!!!

:oops: Húúú Koda, jaj, nem is tudom, mit mondjak erre... :oops: nekem fel sem tűnt, imádom azt a felsőt, igaz kicsit átlátszós, de annyira kényelmes! Na, ha ezt meglátja a párom, vagy észreveszi, többet fel sem vehetem majd! :wink:
Igen, abban tökéletesen igazad van, hogy az ilyet meg lehet ám bocsátani egy olyan férjnek, mint a Tiéd, akin látszik, hogy imád Téged és a családját! Ilyenkor mondom én is azt, hogy hát a pasik azért sokmindenben egyformák!

Erzsike, hú, de bosszantó lehetett ez a dvd dolog. Küldd el nekik postán... bár együtt biztos érdekesebb megnézni. Majd legközelebb! Én tavaly hazacipeltem a dvd lejátszót anyáéknak ugyanezen célból, csak a távirányítót hagytam itthon. :( Úgyhogy kölcsön kellett kérnem egy ismerőstől egy lejátszót. Azt hittem, felrobbanok!

Bufo, küldd nyugodtan a képeket, nagyon kíváncsi vagyok rájuk! Igaz, csak vasárnap fogom tudni feltenni. :(
Biztos nagyon szupi lehetett a gyereknap, és ahogy láttam, itt igazán jó idő volt! Miskolcon bezzeg szakadt!
Az pedig külön jó, hogy tudtatok egy kis időt együtt tölteni!

Virág, miért vagy elkenődve, hogy megjött? Ez jó hír, nem? A dokihoz úgyis csak 2 hét múlva mész... vagy a párod miatt? Tényleg, hazajött?

Momo, a párod mikor érkezik? Remélem, akkor egy kicsit lazítasz végre! És hozol nekünk néhány fotót is! Annyira kíváncsi vagyok, hogy áll a házatok?!

Eszter, olyan ritkán jársz nálunk! Ilyen sok a munka? Annyira hiányzol!!!

Ági, atya ég! Már csak 49 nap???!!! Milyen hihetetlen!!! És mindjárt mész megint UH-ra! De kíváncsi vagyok, vajon megforult-e a bébi! Hátha! Engem valamiért az nyugtat, hogy egy másik topikban olvastam egy lányról, aki végig császárosnak nézett ki, mert harántban volt a bébije, és utolsó nap megfordult!!! :) Aztán megszülte természetes úton!

Lányok, ma hívott Éva, olyan drága volt! Izgult ő is az UH-m miatt. És képzeljétek, a digitális hőmérőjével 36,9 a hője!!! Úgy izgulok a vérvétele miatt!!! Bárcsak babás lehetne már!!!

Na, én búcsúzom, vasárnap jövök, remélhetőleg sok-sok képpel együtt!!!

Jut eszembe, Erzsike, felteszed a kiegészített táblát, hogy kinek mikor volna jó a tali? Részemről a következő hétvége nem jó, utána a 16-17, 23-24 jó, az utolsó hétvége pedig megint nem. De jó volna, hogyha találnánk egy tökéletes hétvégét. Vagyis sajna az már nem lesz, mert Virág nem lesz már akkor itthon. De úgy látom, hamarabb sokmindenkinek nem jó. :(

Mindenkinek sok-sok pusziiiiiiiiiii!!!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok csak gyors bejelentkezem aztán rohanok is babysitterkedni:)

titi ez annyira szuper sokat gondoltam rád amig nem volt babanet aggodtam is de most olyan boldog vagyok és hogy kislány az meg már csak hab a tortán

verzsike ugy volt nem tudom átrakatni a dokit a babysitterkedés miatt de megoldodott ugyhogy nekem jo lesz a 9-10 is!

koda csak nem jöttök ti is a talira?jajj olyan jo lenne

a párom hazaért rendbe:)minden oké volt és mint bufo irta már nem is vagyok elkenödve a mensi miatt mert találékony az ember ha akar valamit föleg négy honap után:))
és mostmár örülök hogy megjött magátol

momo megjött te párod is?

puszi mindenkinek este irok bövebben

szép napot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Tudom én,hogy megígértem,hogy írok,de sajnos annyira rám jár a rúd,hogy csak rossz dolgok érnek,és ezeket nem akarom rátok zúdítani.Csak egy kis ízelítő.A munkahelyemen elszabadult a pokol.A főnököm elküldött 4 kolegámat is rendkivüli felmondással,az egyikük özvegy,albérletben 2 gyerkőccel és idén 12. éve,hogy üzemvezető nálunk.Azóta bejár a főnököm anyja,aki már 2x összeveszett velem minden ok nélkül,ma fel is akartam mondani.Úgyhogy nekiállok melót keresni,ami elég rázós,ha az ember gyereket szeretne.Gondolom ezzel is tolódik a bab dolog. :cry: A hormonrendzserem összeomlóban.A 11. napon és a 13 napon is véreztem kicsit és eszméletlen alhasi fájdalmaim vannak néha.Nálam ugye a peteérés ilyen hamar szóba sem jöhet.Gondoltam elmegyek a körzeti nőgyógyászatra,mert mivel 2 hete voltam a maszekba és hó vége is van nem nagyon telne megint menni,legalább fizuig.Ez ma volt.Unszimpi alkesz fazon fogad,durván megvizsgál, a diagnózis,minden rendben.Erre megmutattam a leleteimet,az 1 spontán vetélés,1 magzatelhalás, 1 kémiai terhesség(valószinűleg méhen kivül),fájdalmak és vérzészavarok jelenleg,erre ő megint,hogy minden ok.Ja és UH az nincs,mert most nincs a rendelőnek. :evil: Sebaj,ha kapok fizut meglátogatom tündérdokit,nem várok 2 hónapot,mert úgy hiszem összeomlik minden.Itthon igazságtalan és ingerült vagyok és sokat sírok.Ezért nem akarok írni,mert nem hiányzik egy örök negatív színfolt ebbe a boldog kis topicba.De folyamatosan olvasok ám és belőletek és a ti sikereitekből merítek erőt a holnapokhoz.Amúgy most majd úgy kell melót keresnem,hogy csak ciklus végén mondhatok fel,mert ugye terhesen nem alaklmaznak sehol és a 3 hónap próbaidő alatt terhesen is kirughatnak.Nem tudom mi lesz velem.Bár ahogy elnézem ha terhes leszek sem érem én el a 3 hónapot.Mindjárt itt a jó kis allergia,rosszullét,fulladás.Nehezen látom az út végét.

Szeretlek titeket. :roll:

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Titi! Nagyon rendi a párod, tiszta jó meglepi lehetett, hogy már a szabid is meg minden el volt intézve...

Eszter! Egyáltalán ne gondold úgy, hogy negatív dlgokkal elrontod a topicot. Sajna éppen rossz időszakát éled az életednek, de mi akkor i szeretünk és nem azért vagyunk, h mindenki csak a jó történésekről írjon!
A melóhely tényleg elég gáz, de van ahol csak 1 hónap a próbaidő. Ugye könyvelő vagy? Milyen unkát keresel egy kicsit konkrétabban?
A doki meg elég bunkó volt, annyira haragszom azért, hogy ha az ember csak a neki járó alap ellátást szeretné az egyenlő a 0-val, pedig rengeteg TB-t befizetünk minden hónapban.
Ugye a talira azért eljössz? Amit ugye még nem tudunk mikor lesz, de majd csak kialakul...

Én ma nagyon nyűgisen viseltem a bébit. Az elején levő rosszullétek óta még nem is volt ilyen gáz. A borgáimat szét akarja feszíteni, ezáltal az összes melltartóm is tiszta kényelmetlen, hiába jók méretben, meg minden. Nem tudok találni se állva se ülve se fekve egy pózt, ami jó lenne és ne akarnának a felső bordáim kiszakadni. Ennek így kell lennie?

Még felteszem a talis táblát, de nem negyon van olyan időpont, ami mindenkinek jó, és sokan még nem is jeleztétek mikor nem érnek rá.

Puszi
verzsike
 
 


Kép
verzsike
 
 


sziasztok!erzsike nekem 16-17 is jo még!ugy sajnálnám ha megint lemaradnék egy talirol:( puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

ÉVA! Nagyon drukkolok, hogy jó hírt mondjon a doki!!!!!!!!!!!!

Puszi
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: