Új privát üzeneted érkezett!

Julika!
:lol: Akkor húzzunk bele....

Lányok!
kis segítség kéne...
szeretnék én is ilyen klassz vonalzót feltenni, de addig eljutok, hogy megcsinálom a vonalzót, de nem látom hova kell utána kattintani, (az a bizonyos HTML texbox) az hol a bánatban van?
dezsina
 
 


Dezsina!:)
nagyon gyorsan telik az idő, szerintem mire mentek kismama leszel,másképpen nem is lehet!Örülök hogy jó lett a szövettan, innen akkor egyenes út vezet a babóig!!! Hajrá spontán bébi!
Vonalzó téma, én is nagyon sokáig kínlódtam vele.Megpróbálok segíteni, de szerintem pandus ebben profi.
http://lilypie.com (Trying to Conceive: 15 - 80 day cycle)ha itt elkészült a vonalzód, a tallózás menünél képet rakhatsz elé, majd ha valóban kész,akkor katt a CREATE TICKER, akkor a kis ablakokban megjennek sok sokbetűk, én a PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode alattit másoltam ki(kijelölés jobb klikk másolás,majd a babaneten a profilodban az aláíráshoz jobb klikk beillesztés) én így csináltam...nem tudom lehet van ettől egyszerűbb is.
:shock:
Vendég
 


Pandácska!:)
??????????????????????????????
Hol vagy????Kép

Dezsina!:)
az elöbb enem válaszoltam:áááááááááá nem is vagyok babanet függő! :) a meleget elviselem, sötétített szoba,sok víz, ha ki kell mennem az nem jó.
Kép
Julika!:)
hajrá nektek is!Jó hogy ittvagy nekünk!
Vendég
 

 
 

Köszi lányok hogy hiányoltatok :D
Családomnál voltam és most értem haza. Amúgy minden ok állandóan éhes vagyok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok megpróbálok többször jönni!

Vikimi!

Most én is azt érzem amit te februárban, hogy nem történik bennem semmi nehezen múlnak a napok. Félek a teszteléstől az uh-ról nem is beszélve.
Ha ez sem sikerül nem tudom, hogy fogok talpraállni és folytatni az utam..................
gizmixxx
 
 


Vikimi!

Te mikor teszteltél?????
Bár nálam az sem számít, hisz az előzőnél is pozitív volt a tesztem mégis spontán elvetéltem az Uh-n már nem láttak semmit.
gizmixxx
 
 


Gizmixxx,
Mennek neked a babatapik++++ Az előzőnél nem voltál vérvételen? csak teszt volt aztán uh?
Vendég
 


Pandácska!

A 15 napon és a 23. napon is teszteltem pozitív volt. A 23. napon mentem Uh-ra ahol a doki nem látott semmit. Elküldött vérvételre és 1000 volt a hcg-m. Azt mondták, hogy egy korai spontán vetélésem volt. Műszeresen fejezték be.
gizmixxx
 
 


Gizmixxx,
:( Akkor neked dupla babatapi jár most :wink:
Vendég
 


Gizmixxx!:)
nekem vérvétel volt hamarabb,nézték a 6. nap, majd a 12. nap, majd a 18. napon is ,és amikor a petezsákot láttam akkor csináltam egy tesztet,hogy nekem is legyen igazi pozitív tesztem! :)
Mikor kell tesztelned?
Nagyon nagyon szorítok! egy óriási babaragacsot küldök!!!!
Nem szabad sosem feladni,lásd az én példámat! Pandácska meg már tudta előre úgy állt a dologhoz,hogy igenis sikerül,és sikerült!:)
Szorítok!:)

Panduska!:)
családi légkörrel feltöltődve... az a legjobb! :)
Az jó ha éhes vagy, úgyis elfér rajtad 1-2-10 kg többlet!
Tőlem mindig anyósom kérdezi az uramtól telkóba,hogy mennyit híztam...már kicsit zavarbaejtő, ha hízok hízok...Nem??? erre vártam már 3 éve.Nem eszek sokat,de mostmár a reggeli és a vacsi is lecsúszik,azelőtt ezek kimaradtak.

Mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Viki,
Feltöltödve meg nem is ma temettük el keresztanyámat :cry: Nekem ma mindenki azt mondta hogy te híztál aki csak látott. És nagyon nagy hasam van a túlstimu miatt így azt is mondták hogy csak nem vagy terhes? :wink:
Vendég
 


Pandácska!:)
ne haragudj, őszinte részvétem!
a stimu miatt nekem is fel volt fújódva a hasam, és szerintem ez látszik még most is.
Sajnos az emberek néha olyan tapintatlanok tudnak lenni.... nekem nagyon rosszul esik,hogy az anyósom minden nap ezzel hívja fel apáromat,hogy jajj Viki nehogy meghízzon!?nagyon rossz
na megyek megpróbálok aludni,ami mostanában nem nagyon megy.
Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt! :)

Jaj csajok ez a hízás téma. :shock: Nekem a hugom mindkét gyerekkel 30+ kilót hízott...aztán az első szülés után egy éven belül leadta az összeset...most pedig mégcsak nemrég szült. :D Azért a 30 kiló sztem nagyon sok...főleg a szívünk miatt...de hát ki ennyit hízik ki annyit...alkati kérdés is, hormonfüggő, sztem olyan sok nem múlik az akaraton sajnos.
Azért remélem én hányós leszek...és fogyok az elején. :lol: A stimuk óta van rajtam plusz 6 kiló.

Pandácska
Részvétem. :( De még mindig jobb, hogy terhesen néznek terhesnek mint nem terhesen. Nálam már a stimuk óta ment a pletyka ezerrel a suliban, hogy biztos terhes vagyok. :? :lol: mivel az én hasam is puffadt.

Gizmix
Mennek a BABATAPIK EZERREL!!! :D

Julika
Mihamarabbi babásodást!!!! :) Meglásd eltelik ez a nyár gyorsan...feltöltődsz a napsutéssel...aztán hajrá!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Vikimi!
köszi a segítséget :!: Igy már én is jobban látom, hogy hol tartok! Aztán majd idővel csiszolgatom :wink:
dezsina
 
 


Szisztok Lanyok!

Viki,

A mell eresseget eddig eszre sem vetem, de most megneztem es nekem is tiszta eres! :lol:

Dezsina,

Kivanom, hogy minel elöbb hanyhass Te is! :D

Julika,

Felgyorsulnak a dolgok.. :D

Gizmix,

Hajra++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Vikimi!

És a 6. napon már magas volt a hcg-d????

Pandácska!

Fogadd őszinte részvétem.

Ami azt illeti az én hasamat kéne, hogy lásd mindenféle túlzás nélkül állíthatom, hogy úgy nézek ki, mint egy 4 és fél hónapos terhes :roll: :roll: :roll: :roll: Az első lombik után rámjött legalább 6 kg és itt szeretnék megállni és leadni 3-at de úgy néz ki ez nem egyszerű történet. Főleg este jön rám az ehetnék tegnap háromszor vacsiztam. :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem is mindenki azt modja te híztál az agyamra tudnak menni, nem azért, mert zavar csak szerintem az ilyet nem illik megjegyezni. Egyébként is csak 58 kg vagyok.

vizkriszisback, jucmuc!

Köszönöm a szurkolást :) :) :) :)
gizmixxx
 
 


Gizmixxx, Krisz
köszönöm!
Vendég
 


Gizmix!
én rám is ugrott először 4 kiló, aztán még 2. A hasam nkem is mindig akkora, mint egy 3-4 hónaposé. Persze amikor most csak úgy összejött, akkor meg normál volt a hasam :lol: Ki érti ezt. Valószínünek tartom, hogy a hormonk fujják fel így a hasunkat. Ne foglalkozz vele. Majd helyrerázódunk, ha már meglesz a kisbabánk!!! :wink:
Ti mikor kezdtétek az együtt léteket a küret után? Mi 10 nap múlva... ez korai volt vajon? Neked mit mondott a doki?

Jucmuc!
:lol: Ez a legjobb amit kivánni tudsz! :lol:
dezsina
 
 


Gizmix, Dezsina, :D :D :D

Pandacska,

Az jo ha ehes vagy! :wink:

Lanyok,

Ne foglalkozzatok vele ki mit mond a kilokrol, csak mi es a babaink a fontosak most! Fogyokurazni meg annyi idönk lesz ezutan is... Gyereket viszont most akarunk..

Szep hetveget! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dezsina!

Nekünk 3 hetet mondott az orvos :x :x :x :x
gizmixxx
 
 


Gizmix!
Akkor mi előre dolgoztunk :lol: Csak azért nyugodt a lelkem, mert a doki nem említette a tilalmat. Meg Julika is bíztatott, sőt a szakkönyvekben is csak 1 hét pihenést olvastam, igaz rágyúrni a babára csak később lehetne. De ki birja ki addig :? Október úgy is lombik, addig meg hátha :D
Neked mikor kell tesztelni?
dezsina
 
 


Dezsina!

Június 11-én kell vissza mennem a dokihoz Uh-ra!
Szerintem a 15. napon már tesztelhetnék de nem biztos, hogy merek majd. Egyébként az június 5.-én lenne. Mivel 6-án van a szülinapon így szerintem nem csinálom meg nem akarok ünneprontó lenni :? :? :?
gizmixxx
 
 


Gizmixx,
nekem már a 10. napon kimutatta szóval a 15. napon már tuti neked is kimutatná a két csíkodat :wink: persze ahogy érzed!
Vendég
 


Pandácska!

Tudom, hogy a 15. napon ki mutatja csak félek!
Nekem az előzőnél a 10. napon még nem mutatott semmit :shock:
gizmixxx
 
 


Dezsina!:)
örülök, hogy sikerült megycsinálni a vonalzót!így mi is tudjuk követni a dolgokat!:)
Én is azt kívánom neked hogy hamarosan rókakoma térjen be hozzátok!:)

gizmixxx!:)
6.napon 56,6 volt a hcg-m a progim meg 72.Majd a 12.napon a hcg 262 volt a 18.napon 2734.
A tesztelést ahogy érzed, én is féltem mindig tesztelni, igaz nálunk felesleges is volt a plussz hcg szuri miatt.
Nyugi az a lényeg!:)
Vendég
 


Vikimi!
:lol: 8)

Gizmix!
Nekem a 12. napon (ha beülti napja az első napnak számít) már a du. kimutatta...
Én bizti nem bírnám ki 11-ig.... Nehéz ügy. Én végig azt mondtam, hogy nem tesztelek, nem tesztelek, aztán egy pillanatig azt éreztem, hogy már nem bírom tovább és már ki is rohantam du. Ennyit a kibírásról :)

Pandácska!
Nekem csak vitaminosakat egyél :!: Semmi csoki, süti, tészta, kenyér :P :P :P
dezsina
 
 


Dezsina!

Hát igen biztos, hogy nehéz ügy de hát ez van majd meglátjuk meddig bírom :roll: :roll: :roll: :roll:

Te mos hol tartasz??????
gizmixxx
 
 


Dezsi,
Én is így voltam hogy nem tesztelek nem tesztelek aztán hirtelen mégis :lol: sütit csokit kenyeret nem kívánom de saláta meg tészta az most nagyon megy :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Olvasó üzemmódban követem a történteket.

Jucmuc, Pandácska gratulálok.

Hajnóca Neked házasságkötésetek alkalmából kívánok sok boldogságot, igaz egy kicsit megkésve.

Dezsina, több ismerösömmel is megtörtént, hogy terhesség megszakadása után nagyon rövid időn belül terhesek lettek, sőt az egyiknek ikrei lettek, úgyhogy hajrá, szurkolok, hogy sikerüljön. Az ikerbabák 14. heti megszakadt terhesség után 2 hónappal sikerült összehozni, és ki is hordta a 9 hónapot.

Vikimi, képeket mikor mutatsz magatokról?

gizmixxx: mennek a drukkok+++++++++++++++++++

Magamról:
7 petesejtem lett,2 megtermékenyült, . Ez azért jó hír mert nem mozgó spermiumokkal történt a megtermékenyítés( herebiopsiával nyerték a spermiumot). Biológus nagyon örült neki, mert utólagosan bevalotta kevés esélyt adott a dolognak mert ritkán termékenyül meg nem mozgó spermium. Jan. 1-én lesz vérvétel.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!:)
akkor szorítunk nagyon jún.1-re !!!! Gratula a két szép megtermékenyült sejtekhez!!!!

Pandácska!:)
az jó ha tésztát kívánsz,ilyenkor az kell a baba fejlődéséhez,kell a sok energia!Én is tésztát ettem tésztával, most meg rá sem tudok nézni! :)
Vendég
 


Vikimi!

Neked volt valami tüneted??????
gizmixxx
 
 


Ennyi tünetem volt,látod totál feladtam,és itt a lányok vígasztaltak!
Ezt márc.15 körül írtam:
[quote="vikimi"]
írta:
vikimiPénteken megyek vérvételre túl sok jóra nem számítok, mert a melleim puhábbak mint normál állapotban semmit sem érzek(tudom nem is kell még....) és már kezdek görcsölgetni,a derekam meg fájni...ez van!:(
Vendég
 


Halihó!

Szerintem csajok ne foglalkozzatok most a kilókkal. :)
Mindenki úgy jó ahogy van. :D
A párotok is biztos ezt mondja és ha egy gyermek éppen ebben az 'állapotban" látogat meg, akkor az így van jól!! :)

Én 74,7tel indítottam!!! és most a 28 hetet kezdve\taposva 82,3at nyomok. :?
Még csak most fogom felszedni ami igazán kell a gyermeknek :? , de odafigyelek és amúgy is diétáznom kell,.....mert nem lett jó a cukorterhelésem. :cry: (4,4 éhgyomri -> terhelés után 9,2)
Sejtem, hogy miért, de inkább betartom a diétát és megyek mégegyszer terhelésre. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!

Oké, nem foglalkozunk a kilókkal. És örülök, hogy szót fogadsz a doki bácsinak.
Képzeljétek ma lázat mértem elég forrónak találtam a homlokomat 37° remélem ez a pocaklakó jele és nem lappang bennem valami :lol: :lol: :lol:

Vikimi!

Te meddig maradtál otthon???? Én még a jövő héten is itthon leszek.
Amit írtál az hanyadik napnál volt, mer ügye te háromszor voltál vérvételen???? Előre pörgetném az időt két héttel

:D :D :D :D :D :D
gizmixxx
 
 


Csibe,
Mennek a babaragacsok++++ Írhatnál ide gyakrabban is!
Vendég
 


Sziasztok,


Kismamik,
Milyen tüneteket észleltetek magatokon? Hányadszorra sikerült a baba? Visszamentek dolgozni vagy veszélyeztetett terhesként otthon maradtok? Melyik meddőségi központba jártok?

Gizmixxx, pontosan Te most hol tartasz?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Elsőre ...(azt nem írom még hogy sikerült) Bp.Kaálli intézet. Tünet semmi vagyis feszült a hasam meg szúrkált de semmi cici fájás vagy ilyesmi. Én otthon leszek végig.
Vendég
 


Ja és a derekam fájt.
Vendég
 


Derekam az első 2-3 napban nekem is nagyon fájt, alig teudtam aludni, de már nem fáj. Utró felhelyezése után fekszel egy kicsit?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Én szinte egész nap feküdtem beültetés után így Utronál is. Most pedig egy órát fekszem utró után és még mindig sokat pihenek.
Vendég
 


Pandácska idáig én is feküdtem, mostmár próbálok többet fentlenni, de egy idő után kezdem érezni a hasam alját, olyan mintha görcsölne akkor kicsit lefekszem.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Én mondjuk azért feküdtem mert túlstimus voltam és az elején rosszul éreztem magam csak feküdni volt jó aztán meg folyamatosan fáradt és gyenge voltam.
Vendég
 


Én is túlstimus voltam :wink: Beültetés napján majdnem 9 cm-esek voltak a petefészkeim. Csak fél ampulla tüszőrepesztőt adhattam be, mások 2 ampulla Ovitrellt adtak maguknak Csütörtökig éreztem magam rosszul. Te a 10. napon teszteltél elsönek?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Hány petesejted lett? igen a 10.napon a pozitív tesztes topicban meglátod a tesztjeimet ilyenekt kívánok neked is :lol: a 11. napon meg mentem vérvételre.
Vendég
 


20 tüszőm volt, 20-22mm között voltak, és csak 7 petesejtem lett. Ezen csudálkoztam is, hogy ennyi lett. Volt egy lány mellettem akinek 30 tüszője volt, 3 petesejtet szívtak le neki, és ebből is csak 2 volt érett neki. Csuda tudja, hogy az egész mitől függ.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe
Ez érdekes nekem 21 petesejtet szívtak le azt nem tudom hány tüszőm volt. Amúgy vannak üres tüszők lehet nálad is ez volt. A túlstimu növeli az esélyeket ezt mondták?
Vendég
 


A doki nem mondta, de hallottam már erről. Jesszus és ebből mennyi termékenyült meg, és mennyi lett lefagyasztva?
Megnéztem a tesztes topikot, hát én is nagyon szeretnék ilyet, de nekünk TESE meg a nem mozgó spermiumok miatt kevesebb az esélyünk . Az se pozitívum nálunk, hogy az embriók a 3. napon csak 4 sejtesek voltak, mik másoknak 6-8 sejtes embriói voltak :(

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
7 termékenyült meg mert csak annyi lett ICSI-s. Nem tudták hogy ICSI kell ezért csak hetet szúrtak meg most utólag derült ki hogy nekünk csak így lehet. Ebből pedig 5 lett nagyon szép 8-10 sejtesek. 3 baba van még a fagyiba. Ha megszúrják mind biztos több baba lett volna de most már mindegy. Szerintem a legjobban a pociban osztódnak szóval bízzál bennük :wink: mennyi az esélyetek számokba nézve?
Vendég
 


Bocsi rosszul írtam :oops: 6 termékenyült meg és hatot is szúrtak meg abból lett 5 szép baba.
Vendég
 


Esélyekről tudatosan nem kérdeztem, mert ha keveset mondtak volna akkor nem engedem a páromat kés alá, doki meg úgy nyilatkozott, hogy lesz saját baba és mi ebbe a mondatába nagyon belekapaszkodtunk, így nekivágtunk a procedúrának. 2 esélyünk van , mostmár csak egy szalma pihizik a fagyasztóba. Arról már olvastam, sőt találkoztam is olyan családdal akiknek sikerült. Ők is BMCX-ek és most mentek kistestvérért.

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?