Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanna, nekem nem vagy ismerős.... így kép nélkül elég nehéz :lol:
Egyébként E.-vel, a szülésnél teljesen elégedett voltam, nagyon profi volt. Csak az előtte, meg az utána, az ne lett volna.

Ildi, Katlina, remélem ma kicsit jobb éjszakátok lesz!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hello!

Nóri!
Tejfogak: alsó tej 1-es, felső 1-es,aztán felső 2-es,alsó 2-es,alsó 4-es,felső 4-es,felső 3-as,alsó 3-as és végül az ötösök.

Évi!
Nem személyesen,látásból gondoltam.....

Kismamik!
Szülünk-e már??? :wink:

fanna3
 
 


Sziasztok!

A fogakat illetően általában az az igaz, amit fanna írt, bár nekünk is összevissza jött. Én mindig az egész ínyt kencézem, sose lehet tudni.

Éva!
Nekem is nagyon ismerős voltál, de gyorsan rájöttem, hogy öcsém ismerősei között ott is vagy az iwiw-en. Én is miklósi vagyok.
Egyébként üdv köztünk!

Olga!
A héten biztosan megy privi

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Jelentem még egyben vagyunk :D :D ,éjszaka viszont megint nem aludtunk :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi, hogy vagytok?...a szokások nyitókérdésem :lol:

Fanna! Lilcsinek az első fogak stimmelnek, de most nem az alsó 2-3 jön, hanem vagy a 4, vagy az 5 (már kint van 1 csücske :) ). Meg felül is csak 4 van. Mindegy, majd kibújik valamikor, csak így már elég rossz lesz neki, mert meg van erősödve az ínye. Ecsetelőt meg nem fogok használni, még nem hallottam róla jót :? . Van valami kúp is, b.nőmék használták, de csak 1x, mert többet ártott, mint használt :?

Miért csak 1 év múlva kéne az etetőszék, te!!?? Ha már tud magától ülni, támasztás nélkül, uzsgyi a székbe!! Legalábbis én Lilcsinél akkor kezdtem el használni. De az még odébb lesz...

Évi! Mi a Jólét ABC-nél lakunk. Nem tudom, honnan rémlesz? Fiadról nem tennél fel képet? Mindenkiét látjuk néha, jó lenne a tiédet is!

Úgy látszik az éjszakák is mindenkinél egyre cifrábbak :cry: . Lilcsi velem aludt. :shock: Muszáj volt. Miután elaludt, el kezdtem selejtezni meg pakolászni egy szekrényben a lakás másik végében, de 5 percenként felordított. Kézmosás, be a szobába megnyugtatni, vissza pakolni. Ezt vagy 6x eljátszottuk, utána én is eltettem magam, de úgy, hogy mellettem aludt. De valamikor hajnalban ébredt meg csak utána, ivott, utána 7-ig nyomtuk :lol:
Majd ma este folytatom a pakolást...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Fanna, arra céloztam, hogy mivel nincs képed az avatarban, így gondolkodni sem tudok, hogy ismerlek-e :) Meg tudlak nézni valahol?

bbj, és ki az öcséd??? :wink: Nem is gondoltam, hogy ennyi miklósi van erre felé!

Fogakról. Hihi, hogy én mennyit kentem a fiam ínyét! Tudniillik iszonyú rossz alvó volt, és ugye a fogzásra mindent rá lehet fogni. Hát, hogy a gyerek mit érzett a hatásából nem tudom, de hogy én semmit, az biztos :(

Katlina, rá se ránts, nekem nincs nagy pocakom, mégis szörnyen rosszul aludtam....

Ildiről tud valaki? Lehet, hogy közben már izgulhatunk nagyon érte?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Elin, tennék én képet, csak őrült nagy a mérete az összes képemnek és fogalmam sincs, hogy lehetne feltölthető méretűre tenni....

Ha a Jólétnél laksz, akkor tényleg összefuthattunk, mivel mi meg a 9 emeletes Bajcsy háta mögött, és a Piros iskolába szoktunk edzésre járni. Így azon a környéken elég gyakran megfordulok!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


LÁNYOK!! IZGULHATTOK BIZONY ILDIKÓÉRT!! AZ ELŐBB HÍVOTT, HOGY BENT TARTOTTÁK NST UTÁN :lol: . BENT VAN A SZÜLŐSZOBÁBAN, VÁRJA ZOBOKIT, HOGY MEGVIZSGÁLJA. ÖSSZEHÚZÓDÁSAI VANNAK, FÁJÁSAI MÉG NEM. ÚGY IZGULOK ÉRTE! OLYAN JÓ LENNE SEGÍTENI NEKI, DE LÉLEKBEN MIND VELE VAGYUNK, BIZTOSAN ÉRZI...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Az én lányom meg most nem akar aludi...igaz, hogy kalapálnak a fejünk felett... :twisted:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szió Lányok!!!


Hűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nóri na,jelents majd!!!!

Persze,majd ha ül........hehehe,még a kezecskéjét sem látja :shock: :shock: :shock: bár szopizza néha,cuppog akkorákat:)

Évi!
Én is ma akartam magunkról képet rakni,de megcsináltam a 80x80 pixelt és a KB-mérete mégsem változott,matyiztam egy darabig és meguntam.....én sz.gépzseni!

IZGI!!!!!!!!!!!!

itt meg NYŰGI!!!!! megyek

fanna3
 
 


Sziasztok!

Hajrá Ildi, Hajrá!!!
Tiszta izgi! Szegény, tök meleg van, és még ez is! Gondolom majd ömlik Róla a víz!

Nóri közvetíts légyszi! Gréti is mindössze 1/2 órát aludt, pedig én is leheveredtem mellé, és tudtam volna.

Éva!
Az öcsém B.S.

Fanna!
Mihelyst Leti betölti a 6 hót, már így is szokott csücsülgetni, persze, ha fogjuk, én is rögtön abban fogom etetni, feltéve, hogy kilát az etetőszék mögül, merthogy olyan picuri, mint Gréti volt, és csupán ez lesz az akadálya.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Még semmi...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szió!

Semmi,mi?
El sem indította neki a doki,vagy még nincs baba?de vajúdik?
Vagy hír nincs??

Mi nincs?? :D :roll:

fanna3
 
 


Hívtam a kórházat, nővér mondta, hogy még nem szült.

JAAAJ!! Úgy izgulok értük!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Na én már be is alkoholmentes-sörözök az egészségükre!!!!!

Jajjjj! Nem is tudom mit mondjak......

fanna3
 
 


Sziasztok!

Jaj, én is izgulok Ildiért! Hát Petike húzhatta volna 40.hétig! :lol: De így is nagyon ügyesek!

Nóri! Azt az etetőszékes beszólást kinek írtad? Lehet én gépeltem el valamit az elöző oldalon? Nálunk szerintem 1 hónap múlva már esedékes lesz.

Fürdetés van, ugyhogy lépek.

Mindenkinek minden jót!

Balwinról valaki valamit? El van veszve!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Visszanéztem a hozzászólásaimat! Milyen etetőszékes beszólásomra gondolsz :shock: ??

Én is szorítottam, hogy Petike kivárjon :oops: ! De még így is túlteljesített....

Most mi is megyünk fürödni. Még nem kapcsolom ki a gépet, hátha Ildi sms-ezik még...remélem nem szenved sokáig.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok :)

Olvasó üzemmódban nyomtam :oops:

Üdv Csongianyu :)

Ildiiiiiii! Reméljük ez már nem vaklárma! Bár ha még nem jelentkezett... Fuh, ezmán naon izgalmasss :D
Elin, szállítsad az infót! :D

Judit, Sopronosausztriás infó nekem is jöhetne :oops: Idén még valószínűleg nem lesz rá szükség, de jövőre már szeretnénk babásan üdülni :)

Ma fájdogálok kicsit alul, szeméremcsont fölött...semmi komoly, de már bebeszélem magamnak, hogy talán süpped le a kicsikém :) Még 3 hét... :|

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


17.34-kor 3500 grammal és 54 cm-rel megszületett VONA PÉTER BÁLINT!!

Nagy-nagy gratula neked Ildi! Sok boldogságot és tejcsit ennek a huncut kis matrica babának!!


A súlya amúgy nem biztos, mert épp a kádba voltunk, mikor hívott Ildi :oops: .
Hétfőn megyek be hozzájuk.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ildi, óriási gratuláció Petikéhez!
Erőt, egészséget, tejcsit minden mennyiségben!
:D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Gratulálunk Péter Bálint! Üdvözlünk a nagyvilágon!:))



Akkor ők már együtt is vannak:))) Lehet végre puszilgatni:)))

fanna3
 
 


Ildi mi is nagyon gartulálunk neked!!!!!!

Hívtam volna de ki volt kapcsolva majd este fele megpróbálom vagy holnap remélem fel veszi

sok puszi nekik

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Ildi!


Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánunk Mindkettőtöknek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Most jöttem haza a kerti partiról, de még muszáj volt benéznem, mert nagyon izgultam, hogy mi történt...

Ildi, gratulálok a fiatalemberhez! Sok boldogságot, egészséget kívánok az egész családnak!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Isten hozott Petike! Nagyon jó egészséget kívánunk mi is nekik!

Nóri! Ezen az oldalon írtad:
Miért csak 1 év múlva kéne az etetőszék, te!!?? Ha már tud magától ülni, támasztás nélkül, uzsgyi a székbe!! Legalábbis én Lilcsinél akkor kezdtem el használni. De az még odébb lesz...
Cavington, vagy olvasószeműveg? :lol:

Balwin! Ha még csak olvasol is, legalább a vonalzód pöttyentsd oda néha, hogy tudjuk mi a helyzet veletek! :D

Ilditől vajon kapunk szüléstörténetet?

Üdv mindenkinek!


Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Hát te aztán olvasol :cry: ... Fanna írta, hogy 1 év múlva kell nekik csak a szék. Neki írtam.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ildi! :D
Kép
szilbee
 
 


Lányok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy mennyi mostanában a szülésznők ill. orvosok honorálása?? Rokonomnak kéne, mert hamarosan szülni fog és képben szeretne lenni.
Előre is köszönöm a privát üzeneteket! :)

Szép Napot!! 8)
szilbee
 
 


Sziasztok :)

Csak szólok, hogy 2 napig nem leszek, és tuti (95%) nem fogok megszülni :wink:

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Sziasztok!

Nóri! Bocsi, csak fél szemmel olvasok, ha a gyerkőc a kezemben van! De hát van szám, azért kérdeztem... :wink:

Megnéztem ezt a biofalvát, hát az áraktól elájultam. Természetesen nagyjából tisztában vagyok ezeknek az árával, na de egy naptejét majdnem 7 ezret kérni?

Na üdv! Ugylátom mindenki tunyul! :D

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hali!! Néha azért benézek Olga, nem vagy egyedül...! :lol:

Ki hogy viselte az éjjeli vihart? Lilcsit nem nagyon zavarta, igaz, néha fel-felébredt, de nem volt vészes. Bezzeg én... :twisted: A Heti hetesnek elaludtam a végét, aztán éjféltől majd 1 óráig fent kukorékoltam.
Most a lányom egyre korábban kel :shock: . Próbálom vele tartani a ritmust, de elég nehezen megy. Ő már lent rohangál a szőnyegen, én még dörzsölöm a szememből az álmot.

Délután megyek Ildiékhez, úgy várom már, hogy lássam Petikét!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szia Nóri!

Ildiék még bent vannak a kórházban? Valamelyik nap foglalkozott vele a tv, hogy helyhiány miatt néhány kórház már 1 nap után elbocsátja a mamákat és babócákat. Tényleg Petike születési súlya 3500g? Csak mert a múltkor nem volt biztos...

Éjszaka a gyerkőcöt sem zavarta a vihar. Engem csak azért, mert így be kellett zárni az ablakot.

Na üdv!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Nyugi Elin,én sem láttam végig a Heti Hetest,de bezzeg utána még megnéztem egy dvd-t :twisted: ,egyre kevesebbet alszom,de nem érzem hogy fáradt lennék

Reggel 7:30-kor meg már szólt a csengő apósómat keresték(aki vízvezeték szerelő),nem is bántam volna de úgy beleesnek a csengőbe hogy rosszabb mint az ébresztő óra :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Az este szintúgy én voltam berezelve a vihartól,Nimi csak mozgott,de nem különösebben zavarta a dolog :lol:

Nóri!
Csinálsz Petikéről képeket?? Írj majd mi újság velük!

Katlina!
Én sokszor akkor sem alszok még most sem amikor megtehetném,mert nézem a Kismanómat....

:)

fanna3
 
 


Olga! Azt én is hallottam, hogy gyorsan kidobják az anyukákat (bárcsak engem is elengedtek volna). Egy másik topikban meg olyat is olvastam, hogy Pesten valamelyik kórházban van alternatív szülőszoba, ami olyan, mintha egy rendes lakószoba lenne, de ott is olyan kevés a hely, hogy aki nem fizet érte, még az is ott szülhet.
Petike súlyára nem kérdeztem megint rá. De ha nem is annyi, vagy 3600, vagy 3400, nem nagy a különbség. Tiszta zizi voltam, mikor felhívott a hírrel Ildi! Pedig még vissza is mondtam neki az adatokat, akkor még tudtam :cry: .

Katlina! Szokod azt, ami szülés után vár rád? :wink: . De azért pihizzél, ha nem is alszol!
A csengőt meg cseréljétek ki valami szolídabb hangúra. Mi lesz, ha ott lesz Robika is?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Fanna! Egyszerre írtunk :lol: :lol: !
Csinálok képeket, persze! Este teszem majd fel, akkor leszek megint gépközelbe.

Én amúgy nem félek a vihartól! Sőt, imádom! Míg egyedül voltam, villámlások idején kikönyököltem az ablakba, vagy ki is mentem az erkélyre. Szerintem gyönyörű...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Helló mindenkinek!

Hát Nóri, akkor várjuk a képeket!

Katlina! Mi a csengőt (egész pontosan a párom) már vagy 2 éve leszerelte. Aztán tessék kopogni! :lol: Ha akarom meghallom, ha akarom nem... :lol:

A szülés előtti hetekben én sem aludtam jól, órákat fentvoltam, általában 2-től 5-ig. Még mondtam is páromnak, hogy biztos arra készít fel, amikor majd babócával is fent kell lenni. :roll:

Na üdv!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hát igen a csengő likvidálva lesz :D

Olga én is erre gondoltam hogy tudat alatt már készülök arra hogy nem mindíg tudok majd pihenni Robikám mellett :D


Elin!
Várjuk a képeket :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Itt van Petike!
Kép
Kép
Kép
Olyan kis formás bébi!! Jó volt megint ilyen picurit látni, már el is felejtettem, hogy az enyém is volt ekkora.
Elég nem jók lettek a képek, de hát üvegfalon keresztül, reszkető kézzel ennyi sikerült :roll:
Végig aludt, míg ott voltam :lol: . De majd Ildi biztosan tesz majd fel jobb képeket is. Amúgy azt mondja nagyon jó baba, szopizik, alszik. Most durrant be neki a cicije, reméljük később is minden oké lesz!! Állítólag Petike rá hasonlít, mondtam, tőlem ilyet ne kérdezzen, mert még a sajátomról sem tudom megállapítani, hogy kire hasonlít...? De úgyis változik még. De szőke nem lesz, az már kátszik :lol: !
Szülés 1 mondatban: az NST-je fájásokat mutatott, azért fogták bent pénteken, aztán a dokija megindította a szülést.
Jól van Ildi is, Petike is. Kicsit sárga, dehát így van rendjén.
ÜDVÖZÖL MINDENKIT!!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok :)

De tündéri ez a kislegény! :D Oan édesen mormol :) Direkte megnéztem az iwiw-en Ildi esküvői képeit, és szerintem Petike orra és szája a papáé... nodeénmánugye Olgáékkal befürödtem ilyen téren :oops: :lol:

Úgy tűnik mi meglógtunk a vihar elől, tarjánban nyugis volt az éjszaka :roll:

Jelentem összepakoltam, mehetünk szülni :wink: Nincs már olyan fent a hasam sem... Holnap Nst. Tényleg, ha időmbe belefér, lehet felugrok Ildiékhez :D Persze telefonos egyeztetést követően...meg ha még bent lesznek.

Jó éjt
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Milyen gyönyörű a Petike! Olyan formás! Szépség!

Öhm, más téma: éjszaka fulldoklott a gyermekem, annyira rohantam átfelé, hogy elestem a folyosón és nincs bőr a bal tenyeremen és térdemen. Oké, eleget röhögtetek! :) Szerintetek hogyan ápoljam? A térdem nedvezik is. Bocsi, ha kaja előtt/után olvassátok! :lol:

Gyermekem ultra szarul aludt, óránként keltünk. :cry:

Katlina, helyzetjelentés?

Na üdv mindenkinek!

Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! Én nem nevettem, hanem megijedtem! Mitől fulladozott Balázs?
Azt már én sem tudom, hogyan kell ellátni ilyen váladékozó sebet, próbáltam utánajárni: http://www.vital.hu/themes/sick/nyiltseb1.htm
Talán egy kis segítség,
Nekem az lett, mert már régóta dilemmázok, milyen gyogyikat kéne venni, ami feltétlenül szükségesek, ha netán baleset történik. Itt az is le van írva... :D

Balvin! Te kivel fogsz üzenni, ha kibújik Luva? Remélem Ildiék nem lesznek már bent holnap, de azért próba...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


BOCSÁNAT!! LUCA

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Olga! És tényleg, mitől volt a fulladás??!!

Én, mint tapasztalt focista anyuka, a sérüléseket Bepanthen Plusszal szoktam kenni. Először Curiozát akartam venni, de a gyógyszertárban lebeszéltek, tudniillik kicsi, drága és azt mondták inkább műtét után jó. A Bepanthen-nel teljesen elégedett vagyok, irtó gyorsan gyógyítja a sebeket!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Elin, most látom, hogy amit belinkeltél az vérző sebekről szól. Én a fiamnak a horzsolásos sebeit szoktam kenőccsel kezelni!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Olga, hát hogy nevetnénk, mikor azzal kezded, hogy fulldoklott a gyerkőcöd?! Tényleg, mitől volt?
Sebkezelés: én valamilyen sárga porra emlékszem még gyerekkoromból (nevét nem tudom :oops: ), ha lejött a plezúr a játék hevében, azt hintettek a térdre/könyékre - kritikus részek ugyebár :D
Nedvedző sebet ne ragassz le, mert beleragad a géz (ezt de utáltam anno :? ), és csak fel-felszakítja a gyógyuló részeket. Vagy vannak ún. nedvszívó sebpárnák. Nagyon jók, csak kissé borsos az áruk...

Elin, még nem kértem meg senkit, de ha lesz valaki oan kedves a topicból, hogy elvállalja, és elküldi nekem priviben a számát :oops: , azt megköszönöm :)

Voltam ma Nst-n, gondoltam kipróbálom a reggeli időpontot...nem voltak kevesebben, viszont "jól jártam", mert dokim arra járkált, és mire felocsúdtam, már be is szólítottak :oops: :oops: ...hát égett az arcom, de a múltkori várakozás után nagyon jólesett :) Fél8 előtt végeztem, úgyhogy Ildiéket nem is zaklattam ilyen korán.
Olyan aranyos volt a kislányom, még javában durmolt, amikor rámtették a korongokat, aztán 2 perc se telt bele, és felélénkült a drága, majd a vizsgálat után visszaszunyizott :D És hogy demonstráljam, mekkora hassal létezem: a szülésznő megkérdezte, hány baba lesz? :lol: Hát nagydarab vagyok, nah :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin! Ez aranyos: hány baba lesz? :lol: :lol: Dokid nem saccolt még méretet? Mikor mész UH is?
Reggel amúgy ebben a tájban van a vizit is...7-re illik lezuhanyozva, tisztán várni a dr. bácsikat. Igaz, lehet, hogy csak 8-kor érnek oda...
Na, majd most kapsz egy pár tel.számot!! :lol:

Évi! Erről a Bepanthenről én is sok jót hallottam (sebes cicire is jó), majd veszek is. Csak nem tudom, hogy váladékozó sebre is jó? Mert most meg az az új módi, hogy se sebpor, se kenőcs :shock: . Monjuk nekem is a sebpor vált be annak idején, lehet, nem változtatok. Meg a jó kis Chlorocid kenőcs a gyulladásra. De végül is a te tapasztalatod most jól jön nekünk, hisz Lilcsi is, mióta megy, üti-vágja magát. Esténként, ha már fáradt, még akkor is menne, de már akkor olyan, mint a Chemotoxos légy... :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Csajok! :)
Minenkinek köszönöm a segítséget a hálapénzzel kapcsolatban. Sokat segítettetek! Most már látni mennyi a tarifa mostanában.
Csóközön! :)
szilbee
 
 


Csajok! :)
Minenkinek köszönöm a segítséget a hálapénzzel kapcsolatban. Sokat segítettetek! Most már látni mennyi a tarifa mostanában.
Csóközön! :)
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?