Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!

Ne légy szomorú..... fel a fejjel! Lehet, h nem is lesz szükség a férjed vizsgálatára, mert közben összejön a babó!
Én küldök ám sok drukkot felétek!!!!!!!!!

Az építkezés most egy kicsit áll. Apa rendezgeti a terepet, amikor szabadnapos... pl. ma. :D
Jún. közepén lesz kb. építési engedélyünk. De már tervezgetünk, számolunk és ajánlatokat kérünk.

babszika
 
 


Ria! Jobban vagy?

Gabi! Férjed miért nem akar vizsgálatra menni? Hiszen nekik aztán még nem is kellemetlen.....sőt!! :oops: Én anno elkísértem az Uramat, végig röhögtük az egészet! Talán, ha te is velemennél?

Kép
vikike0429
 
 


babszi az nagyon jo dolog.mi ket eve mindig epitkezunk(felujitas,de eleg komoly,falleveres,falkiveves,stb)
mondjuk azt a reszet utalom mikor itt vannak a mesterek,de amikor kesz az valami csucs.
most a furdit csinalgatom sajatkezuleg,befestettem,vettem ilyen plasztikszekrenyt,most keszulok felrakni a zuhanyfuggonyt.
muszaly egy kicsit lekotni magam,a kertemet mar szepen megcsinaltam.
az idenre a terv,kivulrol megcsinalni a hazat,leverni az egeszet stb,csak a penz kell meg osszeszedni ra.
majd teszek fel kepeket ha itthon lesz a fenykepgep.

na csak kellet mondani hogy hallgatok,most meg be nem all a szam :P

baszi kosz a drukot,hatha...

Kép
monyo83
 
 

 
 

Viki

Meg nem tudom, mert beutalot kell kerni, de a korabbi tervekkel ellentetben meg egy honapot megprobalunk clostival....aztan megbeszeljuk a tovabbiakat jo lenne 3-asban, a ferjem is ott legyen a maszek rendelesen.....szerencsere kezd elege lenni a pesti melobol( igazabol az utazasbol es atavolsagbol) igy leszogeztem hogy amikor a doki egy ujabb vizsgalatot ker, akkor irany haza...szepen fonokot felhomalyositani a tobbi pedig a termeszet es a tudomany dolga.

Monyo...tobbszor turelemmel puhitsd a ferjedet....vajon mik a felelmei...meddig akar varni? szoval nehez helyzet....egy no azert mindent ki tud talalni, lehet hogy elsoszor idegesen beszelitek meg....en meg csak 6 eve elek kapcsolatban ( hazassagban) de lassan jovok ra mit hogyan lehet egy ferfinal elerni....kepeket varjuk

babszika....en mar nem izgatom magam a 3. hoban pl, csak az uccso 1.5 nap volt nagyon gaz.....az egeszet idegesites nelkul lezavartam
gyongyi1971
 
 


Sajna vár a meló. Délután jövök!

Szép napot nektek!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Monyo! Szerintem tudom mit érzel!
Egyébként nem szedek most semmit, mert a dokimmal nem beszéltem és magamtól nem mertem elkezdeni, azaz folytatni a Closty-t csak úgy!
És egyébként is duzzogok!

Szerintetek lehetett volna most folyamatosan szednem, UH-s követés meg minden nélkül?

Ja! Kellemes napot mindenkinek! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike en 2005-ben 3 honapig majd 2 ho szunettel ujabb 3 hoig szedtem clostit ugy hogy egyetlen 1x nezte meg a doki a tusszomereteket ( 4. ciklusban), de semmi tusszorepi stb....szerintem az uh kovetest ne hagyd ki...mert ha cisztasodast okoz a closti akkor azt elobb eszreveszik..... szerintem ne hagyd ki....en azota masik dokihoz jarok
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi! Köszi a ráerősítést! Ezért nem is kezdtem most el a Closty-t, mert be lennék tojva, hogy nem lesz-e cisztám! Inkább "pihizek"! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok


Uj Vagyok A dr Costilt irt fel arra gondoltam hogy ha valakinek van feleslegbe szivesen átvenném . Persze nem imgyen :)

Én a harmadik babámat tervezem . 10-honapja probálkozunk . A másodiknál kaptam elöször ilyet és elsöre sikerült a baba .

Ugyhogy fel a fejel mindenki . Van remény . :D
anha
 
 


Sziasztok!
Anha! 5 szem Clostim maradt, de nem hiszem, hogy megérné eljuttatni Hozzád, mert 800 Ft körül van a 10 szemes kiszerelés a patikában. De jó Neked,hogy 1 Closi után sikerült a bébi. Nekünk most ez a 3. hónapunk.....Kívánom, hogy most is ilyen hamar sikerüljön!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


anha!

De ha felírta az orvos,akkor csak ki kell váltani.Nem hiszem,hogy mástól átvenni sokkal olcsóbb.Én egyébként 1100 ft-ért váltottam most ki.
Vendég
 


Anha!

Ha én babás lennék (ez 1 ét múlva kiderül), akkor nagoyn szívesen átadnám a clostimat ingyen... nem tudom, h hány szemmel :?
De gondolom, az már késő lenne....

babszika
 
 


Csajok!
Én már nagyon kezdek kombinálni.... És erre a hőm csak rátesz egy lapáttal: Kép

babszika
 
 


Visszanéztem picit....De megérte!
Ria! DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mikor tesztelnél? Mennyit vársz?

Kép
vikike0429
 
 


Szia Viki!
Nem is tudom.... a lelkem mélyén azt hiszem, h ha eddig gyogyival nem sikerült, akkor most sem nagy a valószínűsége....
szóval, most csak kombinálok, de teszteléshez beszari vagyok.... vagyis leszek...

babszika
 
 


JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!

/Most értünk haza kb.1/2 órája,nagyon fáradt vagyok,reggel vissza olvasok és irok!!!!!
Puszi!!!!!!!!!!!!!/
Vendég
 


Sziasztok!

Ria! Azért én csendben drukkolok.....

Kriszti! Remélem, jó volt a kirándulás!

Beteg vagyok. Egész éjjel köhögtem, fújtam az orrom. Van még a Földön olyan ember, aki 30 fokban fázik meg???? :shock: :shock:

Kép
vikike0429
 
 


sziasztok.

vikike.neki szemelyesen nem is kell elmennie,elvinnem en az anyagot,de erre sem hajlando.
jobbulast.

kriszti milyen volt a kirandulas?

gyongyi.idezem a ferjem:ha a spermavizsgalaton mulik akkor nem lesz gyerekunk.nem tudom mert nem akar elmenni.

babszika nagyon szep a gorbed.

bettike.hajra spontan honap:)

anha.udv koztunk.)

Kép
monyo83
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


Gabi! Köszi! A Férjedet nem értem. Mivel indokolja? Mitől tart?

Kép
vikike0429
 
 


vikike.nem mond indokot.egyszeruen keruli a temat,ha pedig felhozom elutasitoan viselkedik.
azt mondja keptelen megtenni,meghogy az o anyagat senki ne nezegesse :?

Kép
monyo83
 
 


Gabi! Sajnálom. :cry: De bízzunk benne, hogy e nélkül is sikerülni fog!!!!Drukkolok neked!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Mennem kell. Délután jövök!!!

Kép
vikike0429
 
 


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó volt a kirándulás,csak nagyon fárasztó volt!!!!


Gabi!
Én sem tudok neked mást mondani!!!
Csak annyit bizni kell a véletlenbe,és a párod hátha meggondolja magát!!!!!!!!!!!!!!!!
Nálunk a férjem nem akart babát hónapok kellettek neki,mig megtudtam puhitani!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vikike!!
Gyógyulj meg!!!
Hol fáztál meg?
Egyébként valami virus terjed megint!!!


Gyöngyi!!!
Szoritok az ultrahangra!!


Betti!!
Nekem a doki 3 havi clotyt irt fel,most ahogy voltam uh-on,mondta ha nem sikerül,akkor szedjem be a többit és ha nem sikerül a 3 havi adadgtól kitalálunk mást!!!
De azt egy szóval sem mondta,hogy legközelebb is menjek uh-ra.
Most vagy azt gondolta,hogy magától érthető,hogy majd menjek,vagy nem is kell menni,csak 3 hónap után ha nem sikerül,csak pont én is arra gondoltam,hogy 3 hónap után tele leszek cisztával!!!
Ha pihentetni akarsz tedd azt,hátha azalatt sikerül,volt rá példa, ha nem szedjed és beszélj az orvossal!!!

Babszika!!!
Nagyon drukkolok!!!!!!
Szép a görbéd!!!!!!!!!!!!!!!!

Anha!
Üdv köztünk!!!!!


Reméllem senkit nem hagytam ki!!!!
Vendég
 


Gabi, nem értem a férjed, bár az enyém is nehéz volt rávenni.Tudod, ilyenek a férfiak, elfogadják, ha a nővel gond van, de ha velük van gond, at nem hiszik el...Nem is sejtik, hogy gond lehet.
Enyém is így viselkedett, aztán 2 évi könyörgés után elment és kiderült a baj, nehezen emésztette meg, aztán később ő maga ment ismételni, van-e változás, és csak rosszabb lett.....aztán kész volt.Hiába vigasztaltam, nem ment,engem elfogadott, hogy baj van, de magára nem tudta elfogadni....

Férfiak, nem merik bevállalni!

Vikike, hát a férjem képes hasonlókra.......... :wink:

Babszika...............hm............... :wink:
Vendég
 


lafi.en nagyon bizom benne hogy a ferjemmel nincs gond.ezt mar le is targyaltuk,erre azt mondja akkor minek a ceco :twisted: :twisted:
nekem csak egy nyamvadt papir kell hogy neki jok az eredmenyei,hogy en tovabb tudjak lepni.
lehetne nalam meg vervetel,stimulacio,esetleg mutet viszont addig a doki nem csinal semmit meg nincs papir.
ha a helyzet nem valtozik azert lehet hogy beprobalkozom a dokinal,hatha...lehet hogy ra tudnam dumalni meg egy ket stimura.

Kép
monyo83
 
 


Időközönként görcsölgetek,és néha olyan fura dolgokat érzek a hasamban,néha belenyilal!!!
Mitől lehet?
Pedig már a tojásfehérjés időszaknak vége!!
Vagy a closty is okozhatja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Biztos, hogy nem pé???????
Vendég
 


Lafi!

Már nem tudom mi!
A tojásfehéres időn már túl vagyok 2 napja észleltem utoljára az egyik hőmérősön ahol bejegyezgetem a hőimet a mai napot jelölte be!
Vasárnap volt a csúcsosnap mikor elsőnek észre vettem,a tojásfehérjét,még hétfőn is jött egy pici,most megmár csütörtök van,és nem értem,hogy mi történik,de most is görcsölget,de csak időközönként!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kriszti! Fogalmam sincs, hol fázhattam meg. De ma, csütörtök révén, elmegyünk úszni a Párommal. Ha tehetjük minden csütörtökön megyünk. Vagy meggyógyulok, vagy még jobban megfázom. De a vagy az biztos. :lol: Egyébiránt hangom sem sok van már, na ennek meg pláne örül az uram.....Csak vicceltem!!!! :lol: :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!

Az úszás nagyon egészséges!!!!!!!!!!!!!!
Jó úszást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A gyerekek örültek,hogy nincs hangod?
Vendég
 


Persze!!!!!!A gyerekek épp úgy örültek, mint a Férjem! :wink: :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Azért irigyellek egy kicsit,mert tanitasz én annak idején ovónő akartam lenni,de nem jött össze,igy lettem az idősek "ovónénije"
Ők most élik második gyermekkorukat,igaz nagyon is a mondás!!!!
Jó volt tegnap a kirándulás,hallgatnak rám a gyerekek,elég sokat szoktam velük lenni,mert minden rendezvényen ott vagyok egyik miatt,hogy a fiam ott van a másik szmk tag vagyok,igy kötelező részt venni mindenben ezelőtt a discó volt oda is mennem kellett!!!!!!!!!!

Jó úszást mégegyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ PIHENÉST ÉS JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok!
Én össze-vissza tüneteket produkálok..... :?

Ma a b.nőmmel bementünk a fagyizóba (minden héten fagyizunk), megláttam a paprikás fagyit és felfordult a gyomrom. Azonnal kijöttem.... ha nem vagyok babás, akkor én nagyon fogok sírni!!!!

Mondjuk, most is sírok, mert babazenét hallgatok....

babszika
 
 


BABSZIKA!
Nagyon drukkolok,a hőgörbéd is nagyon jó,lenni kell babának!!!!!!!!!
Szoritok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Kriszti!

Nagyon szép álmokat neked!!!!

babszika
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!
Vendég
 


Jóóóó reggelt!
Végre péntek és ma csak 2ig dolgozom! :wink:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Én pénteken is 4-ig dolgozom..... :?

Ria! Szorítok nagyon neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Viki!
Én is csak úgy mehetek el 2kor, h azt a hét többi napján le kell dolgoznom...
Szoríts is nagyon, mert tegnap este átparáztam az éjjelt és sírtam is.... :? 8)

Egyébiránt mai hőm: 36,7 megint!!!!!!! :lol: :lol:

babszika
 
 


Már kezdem azt hinni, h meleg vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Mikor tesztelnél? Sztem egy pár nap múlva már lehetne.....nem? :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Viki!
Még nem tudom, h 30 napos-e a ciklusom, ezt csak úgy betettem... hátha... De hétfőn, vagy kedden sztem tesztelnék, ha nem jönne meg.... majd meglátjuk! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!
Tegnap este már nem volt erőm a géphez űlni, egy kicsit kiborúltam.
Voltam a dokinál, de semmi jóval nem kecsegtet. Megnéztük UH-val a babót, és alig nőt valamit. Még csak 5mm. De teljesen szép a ptetzsák. 3 hete amikor voltam még csak 1,5mm volt, de azt mondta a doki, hogy nagyobbnak kéne már lennie. Aztán elkezdett a vetélésről beszélni, hogy ugyan ő most a hosszú hétvégén nem lesz, de nyugodtam bemehetek az ügyeletre, és ott bármelyik doki fog majd velem foglalkozni... Teljesen kész vagyok! Az a legszebb, hogy semmi panaszom nincs, teljesen jól vagyok, leszámítva a reggeli rosszul léteket. már azon gondolkozok, hogy elmegyek egy másik dokihoz, mert eddig háromszor voltam nála, és mind a háromszor kiborított. Először a terhességi reszt után voltam, akkor azt mondta, hogy igen, van ott valami, de lehet hogy csak meg fog jönni, de ne ijedjek meg ,de a méhen kívüli terhesség is így kezdődik. Másodszor már több perce nézte a hasam UH-val, és azt mondta, hogy ő nem lát semmit, és valoszínü, hogy méhen kívüli. Én majdnem leestem az ágyrol, ,mikor megszólal, hogy: ja nem is! Megvan! Ott van a helyén! Hát ne tudjátok meg, hogy mit éreztem!
Erre tegnap közli, hogy lehet, hogy elmegy, mert túl kicsi, szerinte nem fejlődik rendesen, de nem bíztos, mert a petezsák ép, és minden tünet arra utal, hogy él. Csak éppen a szivét nem látni. De az is lehet, hogy elszámolta magát, és nem is annyi idős, mint gondolta.
Bocs, hogy ilyen sok voltam, de jó volt egy kicsit kiírni magambol.
Lafi! te remélem jól vagy!
Babszika drukkolok!
Vendég
 


Sziasztok

Téleg csak enyi Én megkérdeztem a gyogyszertárba és azt monta a gyogyszerész hogy 6500ft ba kerül ha kiváltom azért gondoltam hogy igy jutok hozzá . akkor megyek és megnézek más gyogyszertárat is . köszi aranyosak vagytok . mindenkinek drukolok :D
anha
 
 


Jezsek!!!!!
Nyugiiiiiiiiiii!
És azonnali dokiváltás!!!!!!!!!!!!! Azonnal!!!!!!
Ez egy f.sz... már bocsánat!

Nem lesz semmi gond ott!

A drukkot köszi, jól jön! :wink:

babszika
 
 


Jezsek!!!!!!!Sztem még ,ma menj el egy másik dokihoz magánba, ha van rá lehetőség!!!!!!Lehet, hogy később volt Pé, és még nem is annyi idős a babád, mint ahogy ez a doki gondolja!!!!!!!!!!Van lehetőség minél hamarabb máshoz elmenni?

Anha! Ennyi eltérés lenne patika és patika között? Nem semmi! Gyere gyakrabban Hozzánk!!!

Kép
vikike0429
 
 


Babszika köszi, de nem könnyű megnyugodni.
Ha tud valaki egy jó dokit, szeretettel várom a tel számát!
A XIII. ker. -ben dolgozok, a III. ker.-ben lakok, de rugalmas vagyok. Pedig a korház jó lett volna, mert a MÁV korházba ügyel, de le...arom, ha ilyen a doki. Se labor, se vérnyomás mérés, semmi nem volt. Állandóan csak az UH-val idegesít!
Vendég
 


sziasztok.

jezsek en ugyanigy jartam a dokimmal.eloszor azt mondta van ott valami,de ez nem bizti.aztan meg hogy nem not csak keveset.
en nem haragudtam ra egyaltalan orultem annak hogy nem hitegetett hanem kerek perec megmondta hogy mi a szitu.
meg nincs szivhang???????mivel nezet huvelyivel vagy hasival?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?