Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszstok Lányok!

Ezer éve nem voltam itt. Bocsi, de nagyon el vagyok havazva, gyerek, esküvő...:)

Beu!

Nagyon nagy már Boti!! És milyen édes!! :)

Móni!

Helyes a pocid, nekem ilyenkor már sokkal-sokkal nagyobb volt. Szuper a házatok és a babakocsi is. Nekem is ilyen kereke van a nagy kocsinak és nagyon szerettem. Most már sportkocsizunk.

Olik!

Gratulálok!!!!!

Angel!

Hogy vagy??

Betti
betti73
 
 


Keditke!
Én nem bírom a szaunát,pedig biztos nagyon jó lehet.Nálunk április vége óta nyitva a strand.Hogy lehet az hogy nálatok nem?

Eddig a teszt negatív,de ez egy olyan teszt volt hogy 5 percig kellett volna tartani a pisibe én kb.1 percet bírtam ki.Legalábbis én úgy értelmeztem,az volt ráírve kb.5 percig max.10 percig.

Kép
breni
 
 


Szia Reni!!

Azért nem szabad feladni ,drukkolok!!

Hár én is ki voltam akadva,még Letenyén is nyitva van a strand(de én ide nem megyek),és Kanizsán meg nem :evil: :evil: !!Nem lehet mindig oda menni,örülök,ha havonta 1 szer el tudok menni ,nincs annyit szabim!!Na meg busszal megyünk, tegnap a soför hazafelé az 1000-böl nem tudod visszadani ,hátt kész is voltam !!Pedig aprom nem volt (már azt elköltöttem),és mielött elindult a busz akor mászott hátra hozzám megadni a visszajárot!!
Brr ebböl a tanulság legközelebb váltatok egy csomo 100.-ost :lol: :lol: :lol: !!
Vendég
 

 
 

Még nem adtam fel.
Én is furcsáltam hogy 5 percig kell tartani benne,de ha haza megyek megint elolvasom,hogy én olvastam rosszul.

Kép
breni
 
 


Jol van Reni majd pár nap és kiderül!!
Az a lényeg ma is joo idöö lesz
:lol: :lol: ,hogy tudok én ennek örülni :D :D :D !!
Vendég
 


Én is.Imádom a meleget,a nyarat.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni :D
Megadrukkok!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Olik :)
Gratulálok babócához!

Pénteken voltunk Krizsa doktornál a Kaáliban, novemberre kaptunk lombik időpontot.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Keditke
ma hő 37, teszt negatív lett :? viszont piri és barna nincs :roll:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk!!
:D :D

Reni!!
Este rejtve voltam ,láttam be-és kijelentkeztél!!Kár hogy elkerültük egymást :(!!

Gaby!!
Az jo jel ha nincs még piri se barni,drukkolok szerintem minden nap ne tesztelj anyagi csöd :( :( ,csak nyugi !!
Én nagyon drukkolok +++

B.Ági!!
Elöbb nem is volt idöpont ,csak november??
Baszuss ennyit kell várni,én nagyon drukolok hogy addig ne kelljen várni és tesztelj egy + -at pár hónap mulva!!

Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke
tegnap nem teszteltem :lol: amúgy olcsó teszt, 50db-os kiszerelés 25-ös érzékenységű, hőmérős topikos csajokkal együtt vettünk, 84 ft/db :D de már csak 1 van, csak 5-öt vettem, és máskor is ellőttem egyet, és adtam egyet sógornőmnek is múltkor :wink:
ha nem jön meg, akkor péntek vagy szombat teszt újra

Kép
gaby25
 
 


Jaa igy már értem ,az nagyon jo!!
Igy már értem mér tesztelsz annyit :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nézegettem tegnap az lh teszteket is de drágálom mindegyik 2000-fölött volt , azét nem veszek :( !!
Vendég
 


Keditke!Pont te miattad léptem fel.De sebaj,majd legközelebb.:)
Én ebbe a ciklusba vettem LH tesztet,2200.-ért a DM-be.2-őt használtam el.Még van 3.Szóvak köv.ciklusra még lelegendő,ha szükség lesz rá.

Buboskemence!Jó hosszú a sor!Te jó ég.Azért remélem nem kell addig várnotok!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok
piri utolért :? 1 cn :( kicsit most sajnálom magam, de tartja bennem a lelket, hogy októberben sikerülni fog :wink: sikerülnie kell!!! :!:
Nem érrtem miért jött ilyen későn, nem szokott és 17 cn éreztem a pét. Na mindegy, ez van, bacca meg. :evil:

Kép
gaby25
 
 


Engem is utolért.Ma 1 cn.
Gaby!Sors társam sajnálom.

Én nem vagyok szomorú.Megyek dokihoz egy pár nap múlva.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Most keltem fel,és gondoltam jo hirekre jövök
:( :( !!

Gaby! Reni!!
:( :( Sajnálom!!

Reni!!
Tegnap Eszti ugy kiakasztott,nem értette meg hogy nem érek felmenni a szoliba,5* neki állt könyörögni,már majdnem kidobtam a monitort az ablakon!!Nagyon felhuzott :evil: !!Na de mindegy csak ahogy témát váltottam mindig vissszatért ,hogy ilyen hülye emberek vannak!
Most mennem kell ,ha lesz idöm benézek még !


Sziasztok!!
Puszi!!
Vendég
 


Keditke!Lassan használhatod a PG 53-at.Remélem mutat majd vmit. :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Babát szeretnék, csatlakozhatok én is ehhez a jó csapathoz? :)
Magamról röviden annyit, hogy még nincs gyerkóc, 5 éve próbálkozunk és túl vagyok sajna két vetélésen :cry:
De hamarosan megint próbálkozhatunk :wink:

puszi,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Persze hogy csatlakozhatsz.
Látom te is ma vagy az eslő napon.:(
Nagyon sajnálom 2 vetélésed.Lehet tudni mi történt?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni,
sajnálom, hogy nem sikerült :(
Mit fog nézni a doki?

Gabi,
:(

Betti,
minden okés! :)
Puszilom Bendit! :D

Editke,
akkor ma nagyon örülhetsz, igen meleg van! :D

Kimma,
üdv itt! :)

Ági,
:wink: :wink:

Csajok, a várólista bizony így működik! Januárban kaptam én is a nyári helyemet! :?

Hétfőn voltam konzultálni, még szedegtnem kell két adagban fogit, aztán júli 22-én abbahagyom és jöhet a szurizáááás! :mrgreen:

Most épp abbahagytam 30 szemnél, így meg is jön most már bármelyik pillanatban!
angel37
 
 


Angel!Gyorsan telik az idő.Lassan neked is a nagy nap!

Elsősorba rákszűrésre megyek a dokim magánrendelőjébe és arra gondoltam megnézhetné a tüszőcskéimet is ha már ott vagyok.Gondolom van hüvelyUH-ja.Ugye?Hogy egyáltalán jól érzem e hogy van pém.Most végülis ennyire gondoltam,de majd kiderül,ja meg kéne egy 21.napi vérvétel is,az még nincs.

Kép
breni
 
 


Reni,
hát, hogy gyorsan telik azt nem állítom! :wink: De határozottan közeledünk! :D

Ha van UH-ja, biztos megnézi! :) Csak ne nagyon korai ciklusnapra tervezd, mert esetleg még nem lát semmit!

A 21. napi is jó ötlet, főleg ha még nem nézték!

A rákszűrés meg tényleg fontos! :)
angel37
 
 


Angel!Egy kivülállónak azért teljesen más.
Elvileg a 16. napon szokott szúrni a jobb oldalam,most akkor volt erős LH tesztem.
Gondolom 13-14 nap jó lenne.Igaz?Egyszerre le tudnék mindent.Így gondoltam.

Kép
breni
 
 


Így pár nappal az esedékes pé előtt sztem is jó lesz! :)

Mire értetted, hogy más egy kívülállónak? Az időre?
angel37
 
 


Angel!Igen az időre gondoltam.Nekem nagyon gyorsan telik az idő.De gondolom neked egy örökkévalóság :shock:

Kép
breni
 
 


Aha :wink: Hát valahogy így... Ti is hagytatok ki időt, gondolom mindez neked is ismerős!

Bár néha magam is meglepődöm, hogy eltelt ez a pár hónap, és nem is őrültem meg! :mrgreen:

Viszont sajna az idő múlásával az éveim száma se lesz kevesebb! :?
angel37
 
 


Na várj.Most én nem értelek!(az első mondatot) :oops:

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Én most kivételesen örülök a pirinek, mert holnapután megkezdem a hormonvizsgálatot :)
Talán abból kiderül valami...

Reni!

Sajna nem tudnak semmit mondani a vetélésekről, az is igaz hogy komolyabb intézetben még nem voltam kivizsgáltatni magam ( pl.a győri Kaáli-ra gondolok-mert az van közel)...bár ahogy olvastam Angel-t, ki tudja mikor fogadnának egy újoncot :?
Amúgy a progiszintre gyanakszom, mert mind a kétszer magzati elhalás volt 9. héten :cry:
Ha jól láttam nálatok most lesz aktuális egy spermavizsgálat.Azt1.szer kell megcsinálni? :oops: :oops:
Mi is gondolkozunk rajta, talán meg kéne csinálni...


Olik!
Gratulálok! :D :D :D
Remélem hamarosan követjük a jó példát :wink:

Puszi mindenkinek,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Elvileg egyszer elég,ha minden rendben van.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gaby,Reni!
Sajnálom! :(
Gaby szerintem nagyon igéretes volt a högörbéd.Nekem soha nem volt ilyen szép görbém.

Angel,
Akkor innentöl kezdödik a visszaszámlálás a nagy napig. :wink: Tél ótta azért már milyen sok diö eltelet.Kívánom,hogy a mostani beavatkozások után ne kelljen menjetek többet.Esetleg 9 hónapra rá. :wink:

Üdzözölek én is Kimma! :)

Nálunk nem történt mostanában semmi.A rosszuléteim talán kezdenek ismét rendezödni.kop-kop És remélem most már igy is marad.Tegnap voltam a védönéninél.Mindent rendben talált.Ajánlota a kismamjogát.Most indul nálunk.Azt mondta,hogy sok mindet ötvöz egyben ez a torna.Tanulunk légzés gyakorlatokat,a gerinc helyes tartását,intimtornát és gát védelmitornát is.Kiváncsi leszek milyen lesz. :?

Többiek merre vannak?
Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Kimma,
szerintem jelentkezz be minél hamarabb! :wink: A győriben nem biztos, hogy ugyanez a helyzet, mint a bp-iben! Legalább van egy fix pontod, és ha úgy alakul, akkor max. lemondod! :)

A seregszemle jó ötlet, ha még nem volt!

Meliz,
tul.képp innen is számolhatunk vissza! :wink:

Majd írd meg, milyen a torna!

Reni,
mit nem értettél tegnap? :oops: :lol:


Magamról:
éjszaka megjött a megvonásos vérzéském, hétfőtől fogi folyt. köv.! 8)
angel37
 
 


Sziasztok!!

Bocs, hogy így eltűntem. De remélem megbocsátatok
Na szóval az történt, hogy pozitívot teszteltem.
Íme az egész heti termés:

Kép


Most egyenlőre semmit nem mesélek, de ígérem ha túl leszek a nehezén, mindet töviről hegyire!

puszi mindenkinek!

zsuzska80
Szombathely
 
 


ja még annyit, hogy soha nem gondoltam volna hogy eljön ez a pillanat! még most sem hiszem el. mikor először lett poz a teszt, nem is tudtam semmire gondolni. aztán ma erősebb lett.

egyenlőre senki ne gratuláljon.... :roll: :roll: :roll:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Basztikuli, ééééreztem, h be kell néznem! :D

ZSUZSKA,
eszembe sem jutott gratulálni! :wink: ....
De ha tényleg nem szabad, akkor csak ennyi: hipp-hippp HURRRRRÁÁÁÁÁ! és :D :D :D :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Bocsi, de csak az utsó oldalra kukkantottam és megláttam egy réééégi kedves ismerős zebráit! :D :D :D

Azért majd elkezdek egyszercsak visszaolvasni, h tudjam, ki mindenki zebrájáról maradtam még le... :?
De így látatlanba is GRATU a zebrásoknak! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok

Ne haragudjatok a zavarásért.
Szavaznátok a barátnőm kislányára?
A 20as versenyző lenne Ő.

http://www.kapos.hu/index.php?lap=babavoks.php

Köszönöm
B.
frigo
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam egy percre, megyek mindjárt vissza tanítani. :wink:

Semmi különleges amúgy, csak már nagyon várom a holnapi vérvételt :D
és remélem hogy a lázam nem befolyásolja majd az eredményt :? Valószínű valamelyik gyerektől kaptam el megint egy vírust :shock:
Majd még jelentkezek, csak próbállak egy picit visszaolvasni, megismerni... :wink:

Puszi mindenkinek,
Kimma

Kép
kimma
 
 


ZSU! KIRÁZOTT A HIDEG, AMIKOR MEGLÁTTAM A KÉPET! ANNYIRA NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!
ÚGY ÖRÜLÖK!!!!!!!HIHETETLEN, VÉGRE!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsu jaj bocsi, most olvastam csak el, hogy a végén mit írtál, :oops: :oops: :oops: ahogy megláttam a képet már írtam is, akkor ne haragudj az előző írásomat vegyük úgy,hogy csak suttogtam. :wink:

Kép
Kép
beuka
 
 


Reni, Gaby sajnálom :( :(

Betti nemsokára esküvő!!!! De jó! Bendi tudja már a szerepét?

Ági mi van Veletek???? Nemsokára egy éves a nagyfiad!!!!

Kép

csók: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsuzska,
na jól van, akkor nem gratulálok! :wink:

Várunk ám! :D
angel37
 
 


Zsuzska! :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnek? Csak mert latom, hogy nagyon megy ez a topic es tulajdonkeppen azert is kerultem ide a banet tarsalgoba, mert mi is mar 3 eve szertnenk gyereket.
Nem talaltak semmi elterest a vizsgalatok soran. Viszont nehany hete beadattuk magunknak a Gynevac-ot, amirol mar biztosan hallottatok es nagyon bizunk benne. A Gynevac-os topicban keztem el irni, de csak 3-4 naponta teved arra valaki.
Kép
katavirag
 
 


Katavirag!Persze hogy csatlakozhatsz.Csak mostanában nem vagyunk vmi sokan itt.De azért megpróbál mindenki jelentkezni,igaz egy kicsir ritkán.

Kép
breni
 
 


Katavirág,
üdv itt! :)

Régebben jobban pörgött a topic, de azért jópáran írogatunk.
angel37
 
 


Sziasztok lányok,

voltam pénteken dokinál, megvolt a 3. napi vérvétel. Azt mondta, ez most a TORCH vizsgálatra van, a hormonvizsg. majd a 21. napon.
Úgyhogy ezt a hónapot még sajna kihagyom, megvárnám az eredményeket :cry: .

Katavirág!
Üdvözöllek én is!
A Gynevac kúrát épp most fejeztük be , én csak jót olvastam róla, remélem mindkettőnknek használ :wink:
Egyelőre még nem érzem a hatását, a fenékfájáson kívül :D

Zsuzska!
Megy a drukk :!: :wink:



Puszi,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!!

Zsuzska!! :wink: :wink:
Akkor csak halkan garatulla

Katavirág,
üdv itt! :D :D

Breni!
Nem irtál,milyen volt a csütörtök??
Nézzegetem a pg-t de egyenlöre össze-visszaság hát kiváncsi vagyok mutat -e majd valamit :roll: :roll: !!Probálgatom ,ismerkedem vele :) !!

Moni!!
Te vagy a következö,nagyon izgi!!


Most csak ennyi ,mert gatyot kell felvarnom, kedden temetésre kell mennem :cry: :cry: ,elkéretöztem délbe ,hogy elérjem a 12:25-ös buszt!!

Sziasztok!!!
jo 7végét!!

"pár napig nem tudok jönni"!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Boccs, lányok jó pár napig nem tudtam jönni, de annyi fele kellett mennem, de látom azért irogatattok!!
Üdvözlöm az újakat, én is remélem , hogy jobban fog pörögni ez a topik, de főleg ha itt a jó idő, meg ugye mindenki megy mindenfelé!!
Mindenkinek drukkolok két csíkos tesztért!!Nagyon jó érzés a babavárás és változatlanul nincs semmi bajom!!Tegnap itt nálunk akkora vihar volt, minden ablakot be kellett csuknom, mert beesett az eső!!Nem tudom, hogy hogy kell ám a képet idemásolni!!Külöben amit múlt héten kaptam azt idetenném!!Ha kiváncsiak vagytok rá!!De kell mennem a héten szerán dokihoz, mert elfelejtettem igazolást kérni tőle, hogy a körzeti dokim toábbra is táppénzre tudjon venni!Most be kell fejeznem,igérem sűrűbben jövök!!
Keditke veled mi van??
Hajni hol vagy???
Puszika mindenkinek!
Anita
anita21
 
 


Szia Anita :lol: :lol: !!
Csak bekuk,köszi én nagyon jol vagyok :lol: :lol: !!
Bár mindjárt esik az esö :evil: !!
Anita küld el a e-mail cimemre ,nekem ugy is jo :wink: !!
De leirom:
Melléklet feltöltés,tallózás kiválasztod a képet ,majd feltöltés de vigyázni kell ,hogy a maximális képméret: 600 x 600 px!! Remélem érthetöen irtam le !!
Vendég
 


Helló Keditke! :lol:

Kép
breni
 
 


Szia Reni!!

Megkaptam ám :D ,csak még nem irtam vissza!!!
De amugy jol vagy ??
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?