Új privát üzeneted érkezett!

Icus,
tök mindegy, mit mutat az lh teszt, ha van tojifehi, apára fel!!! :lol: Leht máskor is, nem csak rendes időben!!
A reggeli kekszről: én (aki még nem babás) előnyösebbnek tartom az estit, mert utána nem kelsz fel, és így tovább benned marad, mint a reggeli után, amikor felpattansz, aztán húzol dolgozni!!!


Sziszi,
nem akarsz előtte elmenni dokihoz? Csak láthathatnak valamit..... :roll: Remélem!!!!! Szorítok és sokat gondolok rátok!!!


Vvviki, ne szivass már minket, holnap rggel tesztelj!!! Parancs!!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bóbitácska, üdv a csapatban. Mesélj magadról!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kép Kép Kép

Kép
bea27
 
 

 
 

Bóbitácska!!
Muszály ezt??? :?
Tudod ez a topik arról szól,hogy MINDENKI SZERETNE ELŐBB,MINT UTÓBB BABÁT!!!!!!
És szerintem mindenki ITT úgy van vele,hogy minden hónapban ÚGY reménykedik,mint a Viki!!
Légyszives hagyd őt békén,és ne kötekedj vele!!!
Itt mindenki harcol,és küzd a babáért,és IGEN IS minden hónap új esély!!
Bocsika,de ezt nem hagyhattam ki!Mindig vannak ilyen emberek!(Borzasztó!)
Sziszi!!Happy Bi!! :D :wink:

Kép
bea27
 
 


Bóbitácska,

mindig szívesen :? fogadjuk az ilyen kedves megjegyzéseket, főleg az olyanoktól, akikről nem tudunk semmit.

Ha hiszed, ha nem, mi itt mind babára vágyunk már pár hónapja, ÉVE, és csak reménykedünk, reménykedünk, minden sikertelen hónap után zokogunk. Ki csendesen, ki nyilvánosan... Így, ha ez neked nem tetszik, akkor próbálj ne olvasni bennünket. Légyszíves... Van, aki így éli meg a dolgokat, van, aki másként. Nem kell őt sem bántani. Itt azért vagyunk, hogy segítsük egymást,erőt adjunk egymásnak, nem pedig azért, hogy a másikat cseszegessük!!! Köszike

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ennivaloan cuki :lol:
Annyira helyes kisrac....nem adod orokbe? :wink:

Hoppa,
Lehet hogy hulyeseg, de azt hallottam hogy reggel furgebbek a katonak mert kipihentek magukat az ejszaka alatt :roll:
Maskor is raugrok apara, de ilyenkor kotelezo, semmikepp nem hagynam ki :)

Kép
icus
 
 


Candi,
Latom van 2 noi orvos is a Kaaliban :D
Melyik a te dokid? a szemuveges?

Kép
icus
 
 


kedves Bóbitácska !
Te nem véletlenül Blöki vagy új néven ???
mi közöd van Neked hozzám ???

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


én megadom a nevem ,címem, Musz tudja
gyere el és megnézhetsz !!

de TE ki vagy ?
a névtelenségbe a legkönnyebb burkolózni !!!!

kedves Többiek !
nagyon szeretlek benneteket és tiszta szívemből drukkolok nektek
de az, hogy itt AKÁRKI AKÁRMIT írhat az már sok !
holnap reggel megcsinálom a tesztet, aztán nem írok ide többet nyilvánosan, csak privibe

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


kedves Bóbitácska
Te is babát szeretnél vagy csak élvezed ha névtelenül jól megmondod a magadét ??
itt mindannyian babát szeretnénk és itt kitárulkozunk mindannyian, őszinték vagyunk egymáshoz, rengeteg könnycsepp,bánat és öröm részesei vagyunk nap mint nap !!!!!!!!!
lelkileg érzékenyebbek vagyunk ( én biztos ) és Te hobbiból belegázolsz a lelkekbe !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Jaj már megint ezek a szimpatikus kis hozzászólások, minek kell itt csinálni a fesztivált bóbitácska?
Legközelebb melyikünknek szólsz be?

Andi
candi
 
 


Icus női nődokira gondolsz? Enyém férfiból van, de szemüveges :wink: Mikor jelentkezel be?
Bea: hogy micsoda egy zabbantani való kis csülkei vannak a fiadnak :wink: , nagyon jól áll az úszó cucc, még a búvár szemcsi hiányzik hozzá!
Sziszi: hogy vagy?

Andi
candi
 
 


Helyzetjelentés:
semmi újdonság, várunk...

Bea, Icus köszi nketek is a köszöntést.


Én is gondoltam már rá, hogy inkább e-mailen, telefonon kellene tartani a kapcsolatot, nem nyilvánosan.
Többiek vélemény???


Bóbitácska
Te minek bántod ezt a Vikit? Esetleg ismered?
Inkább ne olvass minket, ha nem bírod. Sokkal egyszerűbb lenne.

Tudod, én mindig minél előbb tudni szeretném, hogy terhes
vagyok-e már, mert 9 hónap alatt most vetélek 3-adszor....

Vikinek nincsen miért kapkodnia és szeretne úgy tesztelni, hogy az eredmény egyértelmű legyen. Ha tudja, hogy nem terhes vagy titokban :twisted: már tesztelt az is az Ő dolga, bár ezt nem hinném róla.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a támogatást, nagyon jól esett!!!

Sziszi

Nagyon bolgod születésnapot kívánok!!!4És nagyon szurkolok nektek!!!

Majd még este ha már mindenki elcsendesedett, akkor benézek!

málna2162
 
 


nagyon köszönöm hogy bíztok bennem !

holnap reggel tesztelek, ott lapul a fiókban... :shock:

tényleg azt szeretném, hogy a teszt egyértelmű legyen,mert most már annak kell lennie !!

Bóbitácska vagy Blöki mindegy mi a kedves neved, ugye nem tartozol az ismeretségi körömbe ? mert ilyen barátaim nincsenek !

remélem, most boldog vagy, hogy sikerült az estémet elrontanod !!!!!! :evil:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


az a baj Bóbitácskával, hogy bennetek többiekben próbál az irányomban bizalmatlanságot, kételyt kelteni !!!!!!!!

oké, most már eldugulok !!!

holnap reggel megpróbálok a melóból belépni és értesítelek benneteket a teszt eredményéről

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Malna,
Welcome Back :D
Nagyon orulunk neked :P
Ha tudnek olyan aranyos figurakat beszurni, most megtennem....de mivelhogy nemtudok, kepzeld oda :wink:

Candi, meg nem jelentkeztem be :?
Csak nezegetem oket hogy melyiket valasszam....a szemuveges hapsi nez ki a gorenak, gondoltam hogy az a te dokid.
Lehet hogy nocihez megyek, talan ok jobban megertik a vergodesemet :roll:
Hetkoznap nem tudom oket felhivni a munkahelyemrol, hetvegen meg Dublinba megyunk a szuleimmel, de ami kesik nem mulik.....na meg kozbe peteeeres!!!! :wink:

Viki,
Ne borulj ki, nem eri meg. Itt senki nem foglalkozik bobitacska velemenyevel.
De a teszt eredmenye annal inkabb erdekel mindenkit :wink:
Szerintem te is a honap eselyese vagy +++++++++++++++

Sziszi,
Neked meg 1000X++++++++++++++++++++++++++++++

Mara lelepek, nagyon ideszoktam mostanaban :roll:
Tanulnom kell, mert Junius 6-an lesz egy health & safety vizsgam.....annyira nem megy ez mar nekem :evil: Malna, te hogy birod???????? Minden elismeresem a tied!

Kép
icus
 
 


Sziszi, nekem jó! Erre mondtam a skype-ot=ingyenes telefont, vagy üzengetést. Mindenki simán letöltheti, és azt csak mi látjuk. Vagy az msn, de ott csak chat-elni lehet, úgy tudom.

Málna! Mesélj mi van veled? Jobb már a kedved??
Meli, várjuk a képeket és mégegyszer üdv itthon!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Icus, örülünk, hogy nagyon ideszoktál, gyere minél többet!! :lol: Ezek szerint még nem döntötted el, hova jelentkeztek be? Ma végignéztem jó pár meddőségi kp honlapját, de én sem tudom eldönteni, hova is kéne bejelentkezni....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Meli

Üdv itthon, otthon!
Várjuk a képeket, és a történetet!!

Jobb e a kedvem?!Igen. :lol: Annyira fájt egész este a fejem, hogy bedobtam egy villamoskörtét... Kép rögtön jobb kedvem lett.
Na a viccet félre téve,ma kaptam egy sms-t az utódomtól, aki már nem dolgozik a cégnél, hogy 9 hetes.Hihi.egy újabb döfés.
Szedem a clostyt, majd meglátjuk jó e valamire.
Bea azt álmodta, hogy rá bíztam mindkét gyerekemet, mert dolgom volt.Megtiszteltetésnek vette, mert tudja, hogy senkinek nem hagyom ott még Mátét sem.De lehet, hogy Ő már tud valamit?!
Ennyit rólam :wink:


On:
Nagyon nagyon büszke vagyok az én okos és immár nagy fiamra, aki szombat óta nem hord pelust.Gyakorlatilag egyik napról a másikra elhagytuk.Már egy hete teljesen száraz a pelus reggel is, úgyhogy ma nagy atrakció van!!!Pelus nélkül feküdt le :D Ő akarta, ő mondta, hogy nem kell neki.Szól ha pisilni, kakilni kell.

Off:
Úgy néz ki, hogy napallergiás a lelkem.De nagyon csúnyán.Szegény olyan amikor megsüti a nap mintha beleszaladt volna egy nagy csokor csalánba.
A héten megpróbálom elvinni bőrgyógyászhoz, de eléggé megvagyok rémülve, hogy mi lesz ha nem tudnak vele mit kezdeni.Egész nyáron hosszú nadrág, és hosszú pulcsi?!
Van valakinek tapasztalata?!

Na puszi. Kép Megyek mert a vili már igencsak húzza lefelé a szemhéjamat, pedig még fogyasztóvédelmet akartam tanulni :lol: Jó vicc!

Hoppá ,vvviki
rajtatok a világ szeme!!!

málna2162
 
 


Jajajajajaj!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Szörnyű dolog történt!

Eltűnt a legkisebb gyerekem! :cry: :cry: :cry:


Hétfőn az anyuék kertjéből, fél ötkor még megvolt, és utána fél órára rá már nem volt SEHOL SEM!

Bevallom, a keddi vizsgámra tanultam, anyu meg Esztit pátyolgatta, így nem figyeltünk rá minden percben, és megtörtént a baj.

Nagyon-nagyon odavagyok, mintha a szívemet tépték volna ki.

Most nem is tudok mást írni :cry: :cry: :cry:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Hát ez a babanet :evil: :x :?

Az előbbi irományom természetesen elszállt... :?

Musz
Jajj szegény nyulgyerek :cry: :cry: :cry: Tudjuk mit jelentett Nektek :cry:

Sziszi
Ha már nem vérzel, akkor még van esély, h minden rendben van!!!! Nagyon szoritok!!! 30-a még olyan sokára lesz!

Viki???????????

Málna
Éljen a pelenkamentes Máté!!! :lol: :lol: :lol:

Én ismerek egy másik oldalt, ahová több topic is átköltözött innen a bnetről... Elsőre lehet, h meg lehetne próbálni egy másik helyen, nem? Ott még olyan lehetőség is van, h lezárd a topicot, igy csak és kizárólag a tagok láthatják, olvashatják. Mondjuk ennek az a hátránya, h nem tudunk ujakat fogadni. Vélemények?

Megyek, már ideje lenne reggelizni :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Csajok

Én igazából szívesen folytatnám ezt csak veletek, a nyilvánosság kizárásával. Úgysem jön senki csatlakozni...

Nem lehetne átmenni nekünk is?

Jó lenne, ha több ilyen beszólást nem kellene eltűrni, meg azért sok a magánügy az irományainkban. Sokkal több dolgot megosztanánk egymással, ha mások nem olvasnák el.

Én is szoktam más topikot olvasni, elég sokat, de még soha nem szóltam bele senki dolgába, pedig van véleményem néha.Az egyikben valaki ajánlotta a várandósoknak, hogy a 34. :twisted: héttől igyanak málnalevélteát. Én nem szólok bele, ha nem kérdeznek, mert valaki esetleg megbántódik...

Musz
Sajnálom a nyuszidat, de talán még megkerül. :cry:
Hogy vagytok? Biztos jobban, mert nem hívtál segíteni :wink:

Találkozó
Nem csinálunk egy csaj+gyerek találkozót, mostmár lehetne kertezni is? Valaki olyannál kellene, ahol kint lehetnénk. Én a panelban meg tudnám megoldani, de a szabadban biztosan jobb.
Bár, ha van kedvetek átjöhettek páran akár hozzánk is.
Szerintem apa nem akarna jelen lenni, de talán elsőre úgyis unatkoznának a fiúk. :lol:

Bea
Nagyon helyes Ádi, gratulálok.

Viki???????????????

Szia Málna
jó, hogy előkerültél. Az utódod terhessége pedig ne dühítsen, nekem már 1000 ismerősöm szült, én meg csak vetélek. :cry: :twisted:
De eljön az én időm is... :P :shock:

Candi
Nem költözünk, majd talán jövőre.
[/b]
Vendég
 


Sziszi
Ha a többieket is érdekli szivesen elküldöm priviben mindenkinek az oldal cimét, aztán nézzetek szét, h tetszik-e :wink:

Egyébként épp a napokban olvasgattam bele egy másik topicba, ahol egy hasonlóan kedves beszólás miatt nagyon durván elszabadultak az indulatok. Aztán egyre kevesebben irtak, majd teljesen befagyott a topic (az is lehet, h ők is "elköltöztek")
Sztem amig itt vagyunk az a legjobb, ha egyáltalán tudomást sem veszünk az ilyen beszólásokról :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


tesztem negatív

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki :cry: :cry: Sajnálom! Mikor mégy megint dokihoz?

Kép
Kép
mókuska
 
 


megsirattam a negatív tesztemet, de nem adom fel
jövő kedden megyek a dokimhoz, és elkezdődnek a nagy kivizsgálások

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!
nekünk már nem csak a bbnet szórakozik :evil: :evil: napi jelleggel van eső, vihar nálunk, és olyankor az internet is elszáll :evil: :evil: :evil:
most jött csak vissza :evil: :evil:

Musz
annyira sajnálom a nyuszikát, küldök egyet cserébe, bár ez nem pótolja a hiányt Kép

Málna
örülök, hogy így döntöttél, és visszatértél közénk.
Máté nagyon ügyi, Kép most már nálatok is csak cumi van :wink: :wink:
Az egyik gyerekorvos azt mondta nem érdemes azt sem erőltetni, mert ugyanúgy mint a peluselhagyásra meg kell érni, meg kell arra is :shock: :shock: rosszabb ha erőszakkal rakjuk el, mert törést okoz náluk :roll: :roll: hát majd kiderül.

Vvviki
sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry:
Tudod a régi módszert kell alkalmazni egyesek ellen :wink: :wink: nem hallasz, nem látsz nem szólsz.....csak hozzánk :D :D :D

Csajok tegnap úgy meglepődtem :shock: Esztike szenvedett a szopival, meg nyűgös is volt, gondoltam a gyümölcstea nem tetszik nekiamit ittam erre estére kiderült mi a baja. Megjött a mensim :evil: :evil: :evil: hát mit ne mondjak nagyon meglepődtem, mert Adrika után 15 hónapig nem volt, Krisztián után 7 v. 9 hóra jött meg, már nem is tudom pontosan.
Bár nem olyan erős mint szokott, úgyhogy még a Cerazettre gondolok, nem e az "kavart bele" a dolgokba :shock: :shock:

Tegnap Esztike teste jól kipöttyösödött a párom már elkönyvelte, hogy bárányhimlő :shock: :shock: de reggelre visszahúzódott. Meleg v. tejcsi.

Na tegnapi nap elég eseménydús volt :roll: elkezdett a pocok baromira nyálaskodni, elég szépen alakul az ínye is :? :? úgy nézem nemsokára meg lesz harapva a cicim :twisted: :twisted: :twisted:

Sziszi
örülök, hogy elmúlt a vérzés :wink: :wink:
nem lesz ott gond majd meglátod.

Icus
hát küldöm a gólyát :wink: :wink: :wink: hátha nem is kell a Kaáli Kép

Találkozó:én benne vagyok :wink: :wink: csak valami olyan helyet találjatok ahol játszhatnak a manók, a kicsiknek meg van árnyékos rész :wink: :wink: :wink:

Ma kértem orthopédiára időpontot, olyan tahó volt a kartonozós hapsi, hallottam, hogy mondta a kollégának, hogy többet nem veszi fel a telefont :evil: :evil: :evil: hát én meg nem fogok félórákat sorban állni, azért 2 gyerekkel, hogy adjon egy nyanvadt időpontot :shock: :shock: szegénynek két percbe is beletelt míg megnézte mikor mehetünk :evil: :evil: :evil:

na folytatom a takarítást

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


ja, én még lógok traktormajálison készült képekkel :oops: :oops:
Kép Adrika, és Lilike
Kép Krisztike mint sofőr :wink: :wink: :wink:
Kép az "utánfutós trakin"
Kép tesók :wink: :wink: :wink:
Kép amikor kezdődött a trktorügyességi ve5rseny, és zúgtak a traktorok, így közlekedett a fiam :D :D
Kép és a kis "darazsam" :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na milyen lett az új vonalzóm????

Jó lett a topic címe :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


csajok hol vagytok?????????

Meli
ha van időd nézz be Te is :wink: :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Most csak roviden mert bent van a nagyfonok :evil:

Viki,
Nagyon sajnalom hogy negativ lett a tesz, de addig amig nem jon meg meg van remeny!

Musz,
Remelem elokerul nyulgyerek, biztos csak elbujt valahova es ha megehezik elomaszik :shock:

Kis pluto,
Felhaborito ahogyan az egeszsegugy mukodik :evil:
El tudom kepzelni hogy ki vannak akadva az uj rendszer miatt, de azert nem kellene igy viselkedni :(
A parom novere is korhazba dolgozik es folyamatos leepitesek vannak nalluk is, mindenki feszult es varjak a levelet..... :?
Hetfonkent kuldik ki az elbocsajto leveleket es meseli hogy milyen pattanasig feszult a hangulat mar penteken!!! Szerencsere ot meg nem kuldtek el, de kitudja hogy melyik hetfon kap o is egy boritekot :evil:

Megjott??? Ilyen hamar? Ez hihetetlen :shock:
Ha megjott akkor gyurhattok megint a kistesora :wink:
Nagyon aranyosak a gyerkocok...eleg nagy a korkulombseg az Adri meg a Lili kozott, nem?

Nekem tegnap 2 csikos volt az LH tesztem!!! joooo, tudom hogy csak lh teszt, de jol esik csodalkozni a csikokon :)
Szombatra vartam a peteerest, nem is ertem hogy miert van ilyen hamar :roll: Van valami otlet erre?
Apat meg este elkaptam, habar szegenykem nagyon faradt volt a 12 oras muszak utan :cry:
Ma este nem nyaggatom, de reggel raugrok :wink:

Remelem bekerul a hozzaszolasom mert kb. 1 oraja kezdtem el irni es 6x lettem felbeszakitva :(

Kép
icus
 
 


Hoppa,
En mar nagyjabol eldonottem hogy a Kaaliba megyek, Candi is ott van es eddig csak jot hallottam rola.
Habar a Forgacs Intezet oldala is eleg kecsegteto es ami meg jo benne hogy kozel van a lakasunkhoz. A 6. keruletben lakunk, kozel a varosligethez es onnan csak egy nagy ugras a Forgacs Doktor.
Te sok intezet oldalat nezegeted meg?
Esetleg arakat is neztel, van elteres koztuk?


Csajok, en szeretem ezt az oldalt :shock:
A magankapcsolattartast en biztosan nem birnam sokaig....meg a skype a legtobb munkahelyen nem jon be :evil: na nem mintha most nekem ezen kellene aggodnom, mert 6 het mulva munkahelyem se lesz :roll:
DE ha van olyan forum ahova mindannyian beiratunk es latjuk egymast es kizarhatjuk a nemkivant embereket, akkor abban benne vagyok :D

Kép
icus
 
 


Ja, megvalami!

Nagyon tetszik az uj topic nev!!!!!!! :D

Mostmar huzok dolgozni....

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a várost, hát borzasztó meleg van!!!!!!!!! :shock: Rövidgatyóért indultunk Daninak, hát nem volt vmi óriási választék :roll: Először a kinaiakat céloztam meg, hátha találok olcsón is jót, hát az egyikben találtam egy klassz halászgatyit (1000 ft), a másikban halászgatyi+ing együttest (1600 ft), de egyébként sehol semmi, a többiben csak 104-110-es mérettől indultak :roll: Igy hát maradt a szokásos bababolt, ahol soha nem csalódom... Most is elcsábultam, vettem egy dögös farmer halásznadrágot (4500 ft :? ), na meg Lilikének csipkés nylon zoknit és rendeltem Neki egy hercegnős hálóinget (mindig az enyémben akar aludni). Mondanom sem kell, h a postára már nem volt erőm elmenni, Danika is kezdett fáradni, álmosodni.

Gabi
Tegnap elfelejtettem mondani, h sztem csak a gyógyszer miatt van a vérzés, ha elolvasod a papirját irja is. Nekem is volt, mikor el kezdtem szedni.

Harjá Icus!!! Lehet, h Te leszel a titkos befuró!!!! Esetleg még Candi, Ti lehettek a következő páros :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


nekem is tetszik a topik új neve !
le vagy törve mint a bili füle, de majd lesz ez jobb is

Musz
Nyúlgyerek megvan már ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki,
Ne legyel letorve, meg nem jott meg!!! Lattam en mar karon varjut! :wink:

Mokuska,
Nem dicsekedni akarok, de itt londonba hihetetlen mennyisegu ruhakat vesznek az emberek. Annyira olcso minden, hogy neha akkor is erdemes megvenni ha tudod hogy csak egyszer veszed fel.
Fillerekert lehet venni rucikat :P

En tegnap cipoert indultam el, munka utan es mar zarva volt a cipobolt ahova menni akartam (a legtobb bolt 6-kor bezar :evil: , igy csak hetvegen lehet igazan koltkezni) es beugrottam helyette a mellette levo ruhaboltba. Tok veletlenul ratalaltam nagyon jo kismamis rucikra es nacikra es epp arra gondoltam hogy a baratnom panaszkodott hogy milyen mereg draga otthon. 10 fontert (3500 Ft) nagyon jo nacik volta, a felsok ennel olcsobbak!
A baratnomnek mar nem kell mert mult het csutortokon megszuletett a kislanya :D Gyonyoru szep baba, 2900g es mar tegnap hazamentek a korhazbol :D

Szoval, gyertek ki goncoket vasarolni :wink: az ido is nagyon szep lett, ma sut a nap is!!! :D

Kép
icus
 
 


Rendezzuk itt a talalkozot :P Nekunk van kertunk is :wink:

Kép
icus
 
 


Icus
Röpits haza egy pár jó dolgot :wink: :lol:
Egyébként a napokban nyilt egy turi, angol cuccok vannak benne. Még nem voltam, de tervezem, h benézek :wink: Magunktól (apával) uis mindent sajnálunk, v. legalábbis kétszer meggondoljuk, h valóban szükségünk van-e rá. Bezzeg a gyerekeknek mindent (na jó, majdnem mindent) megveszünk :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


én imádom a turkálóst !
a ruháim 90%-a onnan van !!
olcsóbb és jobb minőségű mint a butikok cuccai !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


én imádom a turkálóst !
a ruháim 90%-a onnan van !!
olcsóbb és jobb minőségű mint a butikok cuccai !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Icus

Én Forgách-os vagyok, de a Sipos doki magánjába járok. Ajánlom nagyon. Jófej, fiatal és 5 gyereke van :lol: :roll:

Szociálisan meglepően érzékeny és együttérzésben sincsen nála hiány.
Vendég
 


Hello,

Sziszi, akkor nem mész el előbb dokihoz???? Érzel valamit??
A Forgáchról írnál nekem pár sort, akár priviben is!! Árak, dokik,stb. Előre is köszi!!!

Musz, nincs meg a nyusszancsod még mindig??

Viki, :cry: nega teszt...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Plutó, nem semmi, hogy már meglátogatott piri nénnnyye :? Várhatott volna még.!

A taliban, mint még régebben is írtam, benne vagyok. Bárhová elmegyek. Szerintem szóljunk régi ismerősünknek, a 33 éves vállalkozó férje :wink: biztosan szívesen biztosítja nekünk a piknik helyet!!! :lol:

Icus, nekem is megfelel London!! :wink: Milyen idő van nálatok? Nálunk az előbb, amikor jöttem haza 31.5 fokot mutatott a hőmérő! 8)

A másik: jöhet a privi mindenkinek Mókuska, gondolom mindenki kíváncsi rá, hol van ilyn lehetőség, hogy csak mi...
Málna, örülök, hogy jobb akedved. Több Clostyért nem akarsz menni?? 5 db nem lesz elég!! És még mindig várjuk, hogy sikerültek a vizsgáid???????? :roll: :roll:

Rólam, tegnap este felhívtam a dokimat, hogy ma (szerda) lesz a 3.cn. Kellene mennem vérvételre, megnézni, mi újság a prolactinszintemmel. A lényeg, ma 8-tól 10-ig :twisted: vártam arra, hogy megkapjam a beutalóimat. :twisted: Mondtam a dokimnak, ha már megböknek (amit úúúúútálok), akkor csináljanak minden vizsgálatot. ÍGy csinálnak toxoplazma, HIV :roll: , szifilisz, meg mindenféle ilyen vizsgálatot. Mondtam, hogy nem hiszem, hogy AIDS-es lennék, mert nincs kitől, de azt mondta az asszisztens, h beültetésre kerülne sor, akkor úgyis elküldenének!! Így most "egy kosszal" lemegy az egész. A vérvételen már cska 20 percet vártam, úgyhogy az már felüdülés volt!!!! 8)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


És igggen, ez volt az ezredik hozzászólásom!!!! :lol: :wink: 8) :) :o :roll: :D

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,ismét csak egy önző bekukk....Dénes egész éjjel sírt,óránként kellett mellre tennem,úgy csönd volt....ma beszerzünk egy mérleget,hogy tudjam,azárt enne még,mert éhes,vagy csak jólesik a szopi és a közelség...igaz azzal nincs is baj,mert ap mellkasán és az enyémen is sírt.....asszem hasfájósak leszünk,holnap veszünk infacolt is...

na csak ennyi....sajnálom a nega teszteket és örülök,hogy azért van zebrás is....még nem vagyok képben,de ezt már tudom...Szisz,Kata,hajrá.....

Hajni most van a szülőszobán,szorítsatok kis családunknak.....bővülünk.... :P
puszka

Kép Kép
meli1118
 
 


Mokuska,
Biztos jo rucik lesznek a turkaloba...es gondolom nem adjak tul dragan, mert itt ingyen szedik ossze az utcarol :shock:
Neha dobnak be cedulat hogy melyk nap van ruha gyujtes es ha van olyan ruhad/cipod ami nem kell, kimosva be kell tenni egy zsakba es ki kell tenni a haz ele.
Ciki ide vagy oda, egyszer beszedtem a szomszed altal kidobott ruhakat :roll: Kirakta a cuccokat egy nagyon jo merev, muanyag borondbe!!! Igaz hogy a borondnek a zarja el volt romolva, de a parom percek alatt megjavitotta es most van egy extra borondunk :wink:
Na, de a ruhak amik benne voltak!!!! Olyan is volt amelyiken rajta volt a cimke :shock: Kosztumok voltak benne (meg is tartottam keresztanyamnak) meg nagyon jo nadragok! Meg jo hogy nem az en meretem, milyen ciki lenne ha meglatna a szomszed a cuccaiba :oops:

Sziszi,
At tudnad kuldeni az elerhetoseget emailben (ilonagobl@yahoo.com) meg ha esetleg arakat is tudsz...
Koszike!

Kép
icus
 
 


Hoppa,
Te minden vizsgalatot maganba vegzel?
Vervetelekert fizetni kell vagy sztk?
Sokat kell varni az eredmenyekre?
Csak azert kerdezem mert nekem szukos lesz az otthon toltott idom...probalom osszeszedni az infot hogy minnel jobban meg tudjam szervezni a folyamatot.

Meli,
Sajnalom hogy nincs nyugodt ejszakatok :?
Denes babanak sem lehet kellemes ha fajdogal a hasa, sajnos nem tudok tanacsot adni hogy mi a teendo ilyenkor :roll:

Tul sokat vagyok itt......dog unalom van a munkahelyen!!!!
Epp felujitjak a hotelt, furnak faragnak, nagyon zajos :x

Ha megis Londonba lenne a talalkozo, en szervezek szallast mindenkinek. A szallodaba (Chelsea-nel vagy elozo munkahelyemen) nem tul olcso, csaladnak es baratoknak 60 font/ejszaka/szoba, de talalhatunk olcsobb Bed & Brekfastot :wink:

Kép
icus
 
 


Icus, ezt a vizsgálatot nem magánban végzem, de ma este megyek a dokimhoz. A hormonvizsgálatokat jobb, ha gyorsan letudod, mert arra kb 10 napot kell várni! De sztk-s rendelésen mindent el tudsz intézni. Én azért szeretek magánba menni, hozzá, mert nem rossza, ha megismer, és az sztk-s rendelésen is behív az elején!! Gondolom rákszűrést is csinálnak majd, annak sem 2 nap alatt jön meg az eredménye. Én mondtam a dokimnak, hogy tőlem akármit csinálhat már, csak gyerkőc legyen a vége!! :wink:
A Dévai Intézet honlapját is néztem, mindjárt bemásolom a címét, ott le vannak írva, milyen vizsgálatok kellenek!!

http://www.devaiintezet.hu/frameset_hun ... roknak.htm itt minden kérdésre kaphatsz választ!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, az intézet címszónál a lap alján van a kivizsgálási protokolljuk.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?