Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Editke,
persze, ti tudjátok, meg ahogy ráértek! :wink: Csak már olyan régóta gyűritek a témát :? Lehet, hogy van vmi igazán aprócska probléma, amit pár szem bogyóval rendbe lehetne hozni...

B.Ági,
akkor minden jót nektek péntekre, az már holnapután van! :wink: Megírod majd az első tapasztalatokat?
Én hétfőn megyek! :)

Beu,
de jó, hogy itt vagy! :) És sikerült a vizsga?

Júni 15-től, már alig egy hónap! :lol: Faliraki!

Már kúszik Boti? Nagyon aranyos lehet! :lol:

Lara,
gratulálció a szívhanghoz! :)
angel37
 
 


Lara most nézem csak, karácsonyi Babátok lesz :) :)

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Ó de édes,gyönyörű és ez séró nagyon bejön. :D :D :D

Kép
breni
 
 

 
 

Angel fúú de jó lesz Nektek!

Mi délebbre voltunk, sajna jó sokat kellett buszozni a reptértől. Viszont elmentünk Falirakiba robogóval, mert van ott egy csúzdapark. Nagyon jó volt!

Hétfőn ugye jösz beszámolni!!
Nem tudom a ivzsgát, írásbeli volt, úgy érzem a tanár jóindulatával meglehet :)

Reni köszi a bókot :) :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


Angel fúú de jó lesz Nektek!

Mi délebbre voltunk, sajna jó sokat kellett buszozni a reptértől. Viszont elmentünk Falirakiba robogóval, mert van ott egy csúzdapark. Nagyon jó volt!

Hétfőn ugye jösz beszámolni!!
Nem tudom a ivzsgát, írásbeli volt, úgy érzem a tanár jóindulatával meglehet :)

Reni köszi a bókot :) :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


BOCSI!!!![/quote]

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
jajj ezek a képek! :D :D Hihetetlen, hogy Boti már mekkora! :) Nagyonnagyon édes!!!

Remélem is, hogy szuper lesz, már nagyon várjuk! 8) Robogózni sztem nem fogunk! :wink:

Persze, hétfőn du. jövök (1-re megyek.

Drukk a vizsgádhoz, és így a tanár jóindulatához! :wink:
angel37
 
 


Beu,
most látom a naptáramat! :shock:
Boldog névnapot Botinak! :D :D
angel37
 
 


Sziasztok!!

Most csak bekuk , cserélnem kellett a kolleganömmel mert a férje korházba van ,ezért ma délután megyek!!

Beuka!
Köszi a táblát.Gyönyörü a képeken,és már milyen nagy Boti fiu :lol: :lol: :lol: :lol: ,ez hihetetelen hogy megy az idö!!Drukk++ a vizsgádhoz
:wink: :wink: :wink: !!
BOLDOG NÉVNAPOT BOTINAK!!!

Angel!!

Én nagyon biztam benne ,hogy nem kell dokihoz menni,spontán sikerülhet de ahogy megy az idö kezdem belátni ,hogy muszáj lesz!!

Amugy ma már pötyözök de attol félek ,hogy hétföre jön meg rendessen (akor akarok menni uszodába),valami mindig van!!
Pedig nem mondhatom le már 1 hónapja megbeszéltük a a barátnömmel az idöpontot!
Most sajna mennem kell ,este nem igérem hogy benézek mert megyek szoliba,meg anyuékhoz ,ma jönnek haza Peströl!

Sziasztok!!
Vendég
 


Tényleg Botond nap van.Isten éltesse a kis Boti babát!!!!!!!!!!

Keditke!Régen beszéltünk :(.Sajnálom a barnázgatást.

Kép
breni
 
 



Sziasztok!

Beu! Boti tüneményes babó! És hogy mekkora! Igazán büszke lehetsz rá!

Potter! Betti!
Egy pár képpel nem akartok minket megörvendeztetni?


moni
 
 


Beuka
Botond már milyen nagyfiú :D nagyon cuki :)
BOLDOG NÉVNAPOT Botinak :D Kép

Kamilla
nagyon szép menyasszony voltál, remélem a nászút sikeres lesz és hárman jöttök haza :wink:

Keditke
ennyi nappal menzi előtt pöttyözől? :shock: és ha beágyazódás? :P :wink:

No, Jónás szerint április 29 termékeny nap, előtte 2 nappal jó a keksz asszem, mi április 28-án voltunk együtt :P hááát, én azért nem annyira hiszek ebben :roll: :? most elmagyarázták, hogy a piros kis vonal jelenti ugye a termékeny időszakot, és ha egybeesik a ténylegessel, akkor 100% vagy előtte utána 6 nappal van a tényleges, akkor jó az esély. Nekem 8 nappal utána volt pé. NA majd meglátjuk :wink:
Amúgy októberre van lombik időpontunk a kaáliban

Kép
gaby25
 
 



Ezer bocs, de szerintem elfelejtettem :oops: gratulálni még Kamillának az esküvőhöz, és Larának a dobogó szívecskéhez! Gratulálok!!!

Kamilla!
neked meg sikeres nászutat kívánok, és szeretném ha a nászúton nem gondolnál az itthoni gondokra!!!

Lara!
Te meg vigyázz magatokra!

Meg minden kismama!!!

moni
 
 


Hi!

Nagyszerű érzés várni a babát és találkozni vele UH-n keresztül!! :D

Beuka!
A védőnőm szerint dec. 27. az időpont. Nekem 25. jött ki a babanetes számoló szerint. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Lara
gratula a szivecskéhez.

Beu
isztonyat nagyon nőtt Boti. Boldog névnapot neki. Mit kapott? Vagy fog kapni?

Ma voltam vérvételen. Egy órát vártam a terhesgondozónál a betalóra. Pedig fehér köpenybe mentem direkt. Olyan ideges voltam már. Elmondtam a babát a főnővérnek. Elég fancsali pofát vágott, ezért azt mondtam neki, hogy hétfő óta tudom csak. Szóval nem könnyítettem a helyzetemen hogy elmondtam. Legalábbis szerintem.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lara nagy gratula a babócához! :D

Beuka boldog névnapot Boti babának.Olyan nagyfiú már.Nagyon tetszik a hajacskája. :D

Hajni ne idegeskedj a nagy bejelentés miatt.Remélhetöleg jól fogadják a dolgot.Lehet csak nem tudta lereagálni a dolgot.
Meddig szeretnél dolgozni?

Én is ma voltam dokinál a körzeti háziorvosnál.Megycsinálta az EKG-t,hogy ne kelljen bemenem a Belgyógyászatra.Megkapttama a beutalóimat a vérvételre.Oda majd péteken megyek mert van ismerös a nagylabornál és nem kell kivárnom igy a sort.Nem szeretek betegek között ücsörögni.

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 



Hajni! Melíz! Lara! És aki még az elején van!
Mit mondjak, nem irigyellek benneteket! Imádok pocakosnak lenni, meg élvezem meg minden, de mivel tudom mi van mögöttem... Hát nem egy leány álom! Kívánom, hogy nektek csak a felhőtlen boldogság jusson, és minden olyan kellemetlenség ami engem ért, az kerüljön el titeket! Nekem már csak az utolsó, de eddig mindig a legnehezebb, hónap van hátra! Remélem, hogy mivel abbahagyhattam a gyógyszert, most már a hányások elkerülnek, és nem is fogok sokat keményedni se! (mert amiatt a gyógyszer miatt hánytam amit a kinyílásra és a keményedésekre kaptam)

Holnap megyek zh-t írni, jövő csüt-ön vizsgázok, a maradék 2-t már csak szülés után szeretném megcsinálni!

moni
 
 


Meliz
én ha minden ok, akkor végig szeretnék dolgozni. Majd meglátjuk. Ha nagyon nem bírom idegekkel akkor lehet előbb lelépek, de még mindenképpen szeretnék maradni.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


moni
köszi a biztatást.Remélem meg lesz az eredménye.Akkor neked sem könyü ha ekkora pocival hánynod kell. :(
De kívánom,hogy múljanak a keményedések.A szomszéd kismaminak is keményedik a hasa igaz ö még csak a 25-dik hétben van.Össz-vissz kapott Megne B6 és semmi mást.

Hajni
De jó neked,hogy dolgozhatsz.Kívánom,hogy addig tudjál dolgozni ameddig csak szeretnél.
Néha nagyon hiányzik a munka.Nálunk mikor doki megálapitotta,hogy jön a babó akkor azonal mondta páromnak,hogy nekm dolgozhatok.Mert úgye ö a nagyfönök a dolgozban. :( Azóta itthon kuksizok.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Istenem!Mekkora lett Boti! :shock: :shock: :shock: Rácsodálkoztam nagyon!
Rengeteg sokat változott!Annnnyira aranyos! :D :D :D :D Úúúúgy meg puszilgatnám!! :oops: :D Boldog névnapot neki!!
Hogy hol tartok?Jó kérdés! :? Kb.a 11.cn-on!Köszönöm ha beírod!

Milyen pörgés lett ma itt! :D De jó,de jó....!!!!

Lara!
Nagyon örülök hogy végre ott van nektek is a babó!! :D Jó és probléma mentes pocakodást kívánok neked! :D

Kamilla!
Nagyon sok boldogságot nektek!Meg jó pihenést!Érezzétek jól magatokat!! :D

Móni!
Már nincs sok hátra!Kitartás!
Nem furcsa az új házban a sok szoba?Nekünk csak egy van!Én nem tudnék külön lenni Marcitól!Már így szoktam meg! :oops:

Editke!
Drukk hogy ne jöjjön meg! :wink:

Angel!
De jó lesz nektek!!!Nekünk idén (is)elmarad! :cry:

Többiektöl bocsi! :oops:Már késő van!Megyek aludni!
JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Egy két kép amiket ígértem:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

moni
 
 



Moni!Nagyon szép a házatok.Jó nagy!!!!!!!!
A pocakod is nagyon csini. :)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a névnapi köszöntést!!!!
ÉS persze a bókokat is :) :wink:
Igyekszünk. Tényleg jó sokat nőtt, még mindig szopik, nem is mertem remélni, hogy ilyen sokáig fogom tudni szoptatni.
Egyébként már elkezzdtük a hozzátáplálást, a gyümölcsök nagyon bejönnek neki (őszi, alma, körte, banán) ,de a zöldségek még nem mennek :( nem ízlik neki.

Móni nagyon csinos vagy! Tök szép a pocakod. Nem annyira nagy. Mekkora a nagylány mit mond a dokid? NAgyon szép a házatok! És a babakocsi szuper! A nagy kerekek nekem hiányoznak :( átfordítható a tolókarja? Aszerintem az is nagyon fontos.

Hajni igazából főleg rucikat kapott a nagyfiú :)
le kell tojni az ilyen főnővéreket :) azért ha nagyon idegesítő benn a helyzet, ne dolgozz végig!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!Köszi a táblát és hogy átírtad.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Beuka :D :D !!
Örülök,hogy benéztél :lol: :lol: :lol: ,köszi a táblát!!

Moni!
Nagyon szép a házatok,és a pocid is nagyon tetszik :D !!

Ancsa!!
Köszi,de biztos hogy megjön ,mert egy kevéske már van,de még nem indult be rendessen!Most azon imátkozom hogy induljon be minél elöbb,(mivel nálam csak 1 cn van sok utánna már kevéske)hétfön megyek uszodába,és nem akarom lemondani!!

Most sajna mennem is kell!!
Nem tudom mikor jövök,mert holnap fodrász + anyu szülinapja lesz már vettem neki virágot,vasárnap meg pihi .

Mindenkinek jó7végét!!

Puszi.Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Csak bekuk!!
Most furán fog hangzani,de örülök,hogy ma vagyok az elsö cn,(nem hétfön :lol: :lol: ,igy eltudok menni uszodába :) )
Bár meglepö hogy nekem 28 napos ciklus ,szinte nagyon ritka !!
Most sajna mennem kell,a párom megy kamerázni,hozzám jön a bnöm(4-orára) hajat vágni ,este meg szülinap anyunál ,és meg kell inni 1 üveg v.bort +csokilikört :lol: :lol: !!Azt hiszem ma ki kell rugni a hámból! :oops: :oops:

Beuka!!
Majd ledobsz a tábla aljára,köszi!!

Sziasztok!!
Vendég
 



Sziasztok :P
Bocsika, hogy zavarkodok, csak egy bekukk! Régen írtam ide, aztán eltűntem és ki is kaptam ezért Tőletek. :roll: :lol:
Most van nagyszerű hírem:

Kép

Ez volna az!!! :lol:
Na, csak ennyit akartam! Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok, kismamiknak pedig felhőtlen pocakosodást!
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik!Óriási gratula!!!!!!!!!!

Keditke!Sajnálom hogy megjött.Viszont az jó hogy hétfőn mehetsz pancsizni!

Kép
breni
 
 


Olik!Mikor kellett volna megjönnie?

Kép
breni
 
 



Breni:
Csütörtökön vagy pénteken. Nagyon ígéretes görbém volt és annyira ideges voltam csütörtökön hajnalban, hogy 3.30kor teszteltem :shock: :lol: Aztán meg azért nem aludtam reggelig :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


DE JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P

Kép
breni
 
 


Én is debreceni vagyok.

Kép
breni
 
 


OLIK
hatalmas gratula :D de jó neked :D hú, én holnap vagy hétfőn tesztelek, ha lesz miért :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Olik, ja, neked milyen volt az ígéretes görbéd??? :P
az enyém görbe:
Kép

Kép
gaby25
 
 



Breni: Tényleg? De jó, mert szinte mindenki Pesti ( nem azért, csak nagyon ritkán van valaki vidékről, pláne Debrecenből. Legalább is azokban a topikokban, ahová írkálok...)

Gabi::
A Tiéd is ígéretes!!!
Itt az enyém: Kép


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


hát mai hő 37,15 és teszt negatív :?

Kép
gaby25
 
 



Gaby: Mondjuk még csak a 13dpo-n vagy. Nem mindenkinek kimutatja ilyen korán. A hőd is jó. Én még bizakodnék...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik
tudom :P de most nem idegeskedem ezen, majd lesz aminek lennie kell :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk :lol: :lol: !!

Reni!
Helyzet? Ugye nem jött még meg nagyon drukkolok++!!

Olik!!
Hatalmas gratulla++++!!!!

Gaby!!
:( nega teszt,de nem volt korán ez a teszt?? Én még azért drukkolok+++!!

Most sajna mennem kell,jön az unokatesom ittalszik nálam és reggel együtt megyünk a 8-as buszal uszodába ,remélem sütni fog a nap :D :D !

Puszi ! Szisztok!!
Vendég
 


Keditke
köszi, hát majd meglássuk mi lesz, kell e új teszt vagy sem

Kép
gaby25
 
 


Keditke!Még nem jött meg,de még nem is kell neki,majd kedden.
De jó lesz neked holnap,uszkálhatsz.Bár én nem is tudok úszni. :oops:

Kép
breni
 
 


Merre vagytok?

Kép
breni
 
 


Szia Reni!

Errefelé vagyok! Hülye napom lesz ma, meg 1-re megyek konzultálni is! :)

Hú, nálad teszt következik! :wink: +++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok!!
Kicsit eltűntem!!Nem voltam itthon már csütörtök este mentem Pestre Apuékhoz, mert mentem a Genetikai vizsgálatra!!Az Istenhegyi úton van!!Én mindenkienk csak ajánlani tudom!!Nem olcsó ez a vizsgálat, de megéri!Csak vért vettek tőlem, meg Uh volt!!1 óra múlva eredmény is volt!Szerencsére minden rendben van a babánál, meg van mindene, és jó nagy lcd képernyőn láttam, ami nagyon jól kivehető volt mindene!Szerdán voltam itt Uh-on akkor volt, 50,3mm,pénteken meg már 53,9!!Azért nem semmi, hogy nő, nem??Én csak lestem!!Kaptam képet is, na meg dvd felvételt is!!A párom nem tudott jönni, mert pont vizsgázott, éppen most is azt teszi!!Nagyon drukkolok neki!!Amúgy még mindig semmi bajom szerencsére, szerintem már nem is lesz!!A Pestiek szerint nov.30 a szülés időpontaj, a párom teljesen odavan mert akkor van a névnapja!Majd meglátjuk!Voltunk Pesten a Brendon babacentrumban!!Én csak néztem milyen árak vannak, na ott biztos nem vásárolok!!Nagyon drága!!Hát nem is volt tömegnyomor abba a boltba!Nagyon szépek azok a hlmik amik ott vannak, de nem az én pénztárcám!
Beuka!!Nagyon szép a kisfiad!!Biztos te sem tudsz vele betelni egész nap!Nagyon édes!!
Keditke!Milyen volt a fürdés?Remélem te is
mielőbb babás leszel!
Hajni!!Szerintem ha nem múszáj, vagy nagyon feszélyezve érzed magad a munkahelyen, akkor szerintem sem dolgozzál!!Persze ha jól érzed magad, akkor minden oké!
Olik!!De jó már egyre többen vagyunk!!Gratulálok!!Dokihoz mikor mész??Mondjuk még ráérsz!!
Most be kell fejeznem!Csók mindenkinek, vigyázzatok magatokra, és a babátokra!!Anita
anita21
 
 


Angel!Konzultálni?Ez már babakonzi lesz?

Kép
breni
 
 


Egyelőre csak fogi- és szurikonzi! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok
egyelőre nem jött meg, hő 37,1 :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

A tegnapi nap nagyon jo volt,hát uszni én se mertem,pedig tudok,de mélyvizbe nem merek!
Képeljétek kiprobáltuk a szaunát hmm nagyon joo,de csak az uszoda tetején lehetet napozni (strand még zárva , :evil: :evil: :evil: nyitás jövö héten!!

Gaby!!

Drukk++++++++++++++++ a höd nagyon jol alakul!!!

Reni!
???

Anita!
Fotod majd kérünk szépen !!Nagyon kiváncsi vagyok!!


Most mennem kell megyek délutánra,süt a nap :lol: :lol: :lol: !!
Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?