Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm csajszik a hozzászólásokat. Ezért is voltam ma elkenődve, mert tudom, h ezek lennének a "legértékesebb" hónapok és most szünetelni kell. Rejo, folyton arra gondolok amit a talin mondtál! Folyás az biztos, de szerintem fertőzés is van. Ez már nem az első alkalom, h fogigátló elhagyása után Candida jelentkezik nálam. Holnap akarok egy természetgyógyásszal beszélni, h mit javasol. Szeretném ezt mindenféleképpen kiorvoslni, mert egy ismerősömtől hallottam, ha vki hajlamos rá, akkor a terhességnél nagyon előjön. És lehet sőt biztos is, h a férjem is elkapta. Őt is orvosolni kellene.

Csajszik, ez a tali tényleg nagy hatással volt ránk, ha így beindultak az álmok :lol:

Kép
apple
 
 


Sziasztok!

Remélem jól telt mindenkinek a hétvégéje.. :) :wink:

Lafika!

Köszönöm, hogy gondolsz rám.......aránylag jól vagyok...bár fáj még a hátam, de már sokkal jobb-viszont a hapci, köhögés, orrfújás kész katasztrófa....

Csajszikák!

Tudrótok jó GI diétás könyvet ajánlani, mert néztem egy párat, de igazából egyik sem tetszett.....drága is volt, meg olyan receptekkel voltak tele, amik nekem túl idegenek...

Csipi
csipi78
 
 


tudrótok=tudtok

ez az írás.... :oops:
csipi78
 
 

 
 

Apple!

Szerintem ne természetgyógyászhoz menj a folyással, hanem nőgyógyászhoz, mert hamarabb célt érsz, ha kiderítik, h. mi okozza, mintha hónapokig candidadiétával próbálod kikúrálni a trichomonasodat v. chlamydiádat!!!!!!
Tapasztalt vén rókák, már a folyás szagából (bocs, de tényleg!!!! :oops: ) megmondják, h. candida v. sem!
Egyébként a candida többnyire túrószerű és viszket, a bakteriális inkább büdös, a chlamydiás azt mondják híg (az hálistennek még nem volt!).

http://patikamagazin.hu/index.php/_imag ... ?cikk=9500

De kenetből könnyebb megállapítani!
A candidára van egy tuti gyógyszer, Diflucan-nak hívják és elég egyetlen kapszula a teljes elimináláshoz (igaz brutálisan drága, de megéri!), ha mégy nőgyógyászhoz, kérdezz rá! (Sajnos nem mindegyik ismeri! :evil: )
A candida ellen szól, h. azt írod a párodnak is gondot okoz! A pasiknál nehezebben telepszik meg ez a dög!
A trichomonas annál inkább!
De mindenképpen őt is kezelni kell majd!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, köszönöm! írtam privit!

Kép
apple
 
 


Nem kaptam meg!

Lehet, h. a "Téma"-hoz nem írtál semmit???? (Ált. ez a gond!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Fent van minden letölthető anyag a pcos.hu -n a közönségtalálkozóról!

Különösen jó lett a VIDEÓ!!! Ajánlom megnézni (20 perces).

Fent van a metformin baby mozi is!

Nézzétek meg!
Vendég
 


Nikiiiiiii!! Hétfő van!!!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Üdv mindenkinek!

megjöttem nagy nehezen....

Norka: az a gáz, hogy pont fél hétre van Tűűs-időpontom, tehát a 7 óra jobb lenne a Zentai Andihoz.
Vagy belefér 6-tól fél hétig? Mert úgy is jó nekem....

És ilyenkor kell telózni a Terkának?

Köszi...
szisza30
 
 


Szisza!

És nem lehet ezt a fél 7-es időpontot elcserélned valakivel vagy áttetetned fél9-re?

Az a gond, hogy már többen vagyunk, csatlakozott Yamill is. Azaz 18 óra, Lyutka, Yamill és én (meg te).
Ha végképp nem megy, elmehetsz egyénibe is, egyáltalán nem gáz, sőt akkor csak veled foglalkozik az Andi. Mondjuk 5 órától.

Egyelőre még ne telózzatok Andi ügyében.
Vendég
 


Ez a dolog hattól-hétig lenne? Mert akkor esetleg megpróbálom hét utánra tenni az időpontot a Terkával...csak nem lesz gáz...
szisza30
 
 


A csoportos egy órás, az egyéni 45 perc.
Vendég
 


Sajnos nem megy a hat óra. Úgyhogy engem húzzatok ki.

Annyira be van táblázva a dokink, hogy nem lehet variálni.
Hét órától megyek az Andihoz, ha minden igaz, mert ugye vele még nem beszéltem.
szisza30
 
 


Sziasztok!

Norka, köszönjük a talis anyagokat! Én a Petrányis hanganyagot (előadás + kérdések) már meghallgattam, nagyon klassz volt. A többit még nem sikerült letöltenem, bár lehet, hogy én vagyok a béna.

Képzeljétek, visszakaptam a piros szaggatott vonalamat a Fertitől. :D
Bár az már látszik, hogy baba nincs... :(, de PÉ esetleg :). Majd látom, hogy alakul a további cikusom.

Kép

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Ja, egyébként a két hőmérőm között az eltérés 1,1 Celsius fok. :shock:
Kipróbáltam. Vasárnap reggel 2 hőmérő volt a számban. :lol: Párom azt mondta, hogy nem vagyok teljesen normális (nem látott, mert még aludt hajnalban, csak elmeséltem neki). :D Lehet, hogy igaza van?! De legalább tudom, hogy nem mérnek egyformán.
Úgyhogy ezentúl 1 hőmérőm van. :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok !

Kutyafuttában, mert nemrég értem be.

Mai teszt negatív, tegnap óta van egy kis vérzés, ami nem igazi, de 1-2 nap beindul. Hőm még magas, de nem jelent ez már semmit.

Reggel volt kontrollon a gégészeten és mivel a köhögésem még nem múlt el, egy 4. antibiotikumot akart felírni, amitől kiakadtam és kisírtam egy tüdőgyógyászati vizsgálatot. Ott a légzésfunkcióm tökéletes lett és a dokibácsi szerint az egészet az allergia okozza. Írt fel egy normális allergiagyógyszert, amit terhességben is lehet használni, illetve hörgőtágítót. Azt mondta, hogy 2 napon belül jól kell legyek és be ne szedjem az újabb antibiotikumot. Műtét után pedig vérből mindenféle vizsgálatot megcsináltat, Mycoplazma és egyebek.

Nem vagyok elkenődve, mert várom a műtétet és most már arra kell koncentrálni.

Később jövök !

mniki
 
 


Sziasztok Lányok!

Elvégezték nálam a laparoszkópiás műtétet, UH és egyéb hormonvizsgálat alpján PCO -gyanu előzménnyel.
A műtét átjárható kürtöket igazolt és cisztákat sem talátak. (pedig Uh szerint 25-30 mm cisztát lehetett feltételezni)

Az nagyon jó hír ,hogy semmi elzáródás és ciszta, de a hormon eredményeim akkor is rosszak. Túl magas a tesztoszteron és alacson a női hormon. Most következő lépésben négy hét múlva valamilyen injekciót kapok ami serkenti a peteérést. Erről mit tudtok mondani?

Végülis annak nagyon örülök, hogy "rendben" vagyok ,mert ugye az átjárhatóság nagyon fontos, de mi van a hormonnal?

Akkkor én már nem is vagyok PCOS?
Ciszta sincs, átjárható, nincs elhízás, semmi PCO tünet, CSAK ROSSZ HORMONEREDMÉNYEK. (vércukor is viszonylag rendeben)

Köszi előre is:)

Vanda
k.vanda
 
 


vanda, olvasgass a pcos.hu-n
nekem is ugyanezek voltak az eredményeim, csak lapart nem engedtem....de metfromint igen. és kiszsuzsi itt csücsül a pocakomban.
inzulint néztek nálad??? (nem csak cukrot!!)
nekem sem voltak cisztáim.
mik a hormoneredményeid?
dimet
 
 


Sziasztok!

Dimet!
Sajna nem jött össze a tali a hétvégén:-((( Pedig jó lett volna! Legközelebb mikor jöttök?

Nálam semmi előrelépés, mensi sehol, teszt negatív volt 3 napja...Ez már az 50egynéhányadik cn...jáááj...

Gy**
jokaliza
 
 


Ja! És kb. 2hetente gyantáznom kéne és megőrülök a csokiért. Lehet, hogy nálam a Meforal pont fordítva hat?????

Gy*
jokaliza
 
 


Jokaliza asszem nálad volt rendben a cukor és inzulin, és mégis kaptál metet, ugye?

Ugye pm-t néztek, nehogy úgy járj mint Babancs, hogy feleslegesen szedte a metet, és más volt a baja.

Vanda a PCo nehezen megfogható és körvonalazható betegség. végülis én sem vagyok akkor PCO-s, meg Vöcsök se, meg még páran, mert szültünk két gyereket?

ha attól jobban érzed magad, mondjuk azt hogy nem vagy PCO-s, de attól még nem leszel terhes, és nem lesz rendben a szervezeted.

Én nem vagyok orvos, de sztem a tesztoszteront valamilyen gyógyszerrel le kell vinni, különben hiába érlelnek neked petét, nem fog megmaradni, vagy nem fog megtermékenyülni.

és amagas tesztoszteronnak semmilyen látható tünete nincs? (pattik, szőrősödés)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Elkezdődött az eper szezon!!!! :D

Csipi, apple, mniki: gyógyuljatok meg mielőbb!!!
mniki: nem lehet, hogy azért magas még a hőd, mert beteg vagy? Tudom, hogy allergia mellé nem dukál hőemelkedés, de hátha van más is ott...

Apple: Tényleg jó lenne egy nőgyógyászhoz (is) elmenned. Egyébként hallottam egy injekció kúráról, ami akkor lehet hatásos, ha vki nagyon gyakran kap el fertőzéseket, mert ez állítólag segíti a szervezetet, hogy ellen tudjon állni a baciknak. Olyan nőknek szokták javasolni, akik nehezen esnek teherbe, mert állítólag a baj oka rejtett fertőzés is lehet. Ha érdekel, szólj és utána nézek neked szívesen. Azt tudom, hogy nem egy olcsó dolog.

Tükörvíz: Legalább volt péd. Ez jó, nem? Fura, hogy 2 hómérő között ekkora a különbség. Ha egy pét akarsz magadnak, akkor elég a magasabbat elővenned :D Na, jó ez csak vicc volt...

Norka, nagyon ügyik vagytok. Végre lehet küldeni a linket ismerősöknek. Eddig csak elmesélni tudtam azoknak, akik nem voltak ott, de mostmár megnézhetik. Köszönjük!

No, mindenkinek pussz.

Kép

Kép
bettica
 
 


Hi!

Bettica!
Még mennyire, h eper szezon van!!! :D Most sütöttem gyümölcstortát. :D
Nem a Gynevac -ot akarod ajánlani Apple-nek?

Lafi!
Küzdesz te is a meleggel? Küldtem pü-t.

Vanda!
Halgass a lányokra!!!

Kép
lara26
 
 


Csipi!
Lehet, hogy pont láttad ezt a könyvet, de ki tudja...
Én pár napja vettem meg a GI DIÉTA cím? könyvet, Helen Foster írta.
Leírják mi a GI index, mik az alacsony- és magas GI ételek. Vannak benne receptek, 16 oldal edzés képekkel (bár semmi különös).
Ami nekem nagyon tetszett benne, hogy a végén abc sorrendben írja az ételek kcal-, kj-, és Gi értékét szintén 16 oldalon. 2850ft-ba kerül, de én a bookline-on 30% engedménnyel vásároltam.

Mniki!
És mire vagy allergiás?

Lona
lona1
 
 


Bettica, Nikinek írtad, hogy az allergia nem okoz hőemelkedést, sajnos azonban a válasz IGEN ! Az allergia enyhe és állandó hőemelkedést okoz(hat), rossz közérzetet, minden olyan, mintha az ember egy jó kis nátha elején lenne. A nyálkahártya kicsit gyulladásban van, ez okozza a hőemelkedést.
Ha Nikinek tényleg allergiája van, szerintem pár napon belül javulnia kellene a gyógyszertől. REMÉLJÜK !!

Voltam ma Tűűnél, szerinte beállt a hormonális egyensúly - :lol: :lol: :lol: :lol: - ilyet még az életben nem mondtak nekem, és nem kaptam clostyt, mivel tökéletes minden hormonom. Szerinte rövid időn belül sikerülnie kell(ene) a babócának. Három hónap múlva kontroll, ha addig nem jönne össze, gondolom, csak akkor kapok majd. Logikusnak tűnik, amit mondott.... minek bekavarni, szerinte nagyon reálisnak tűnik egy esetleges hiperstimuláció, az meg nem hiányzik. Nagyon örült az eredményeknek, én is vele örültem. Annyira édes ez az ember, komolyan, olyan IGAZI orvos, aki nem vesztette (még) el a beteg gyógyulása láttán azt a fajta lelkesedést, amit a legtöbb orvosnál már hiányolok régóta.... maradjon mindig ilyen !!

Norka, igazad volt !! 8) 8)
zsizsik
 
 


látod zsizsik, mondtam,hogy nem fog most clostit adni. túl tökéletesek a hormonjaid :D

milyen az új rendelő???
dimet
 
 


No, ez van. 1 napot tévedtem, ma reggel 27. napra megjött. Tehát a met szedése óta ez a legrövidebb ciklusom. Végülis egy 26 napos se rossz, 1 éve még bármit megadtam volna azért, hogy 26 napnál hosszabb ciklusaim legyenek legalább 6 hónapon keresztül.
kb 13-13 nap lehetett a follikuláris-luteális fázis. Vagy 14-12. Viszont most nem volt barnázás!
És kezemben a 3 hónapnyi meforal adagom! A merck pedig jó kezekbe kerül!
Amúgy a napom vacak volt. A hasam majd szétszakad(t).

Lafim, küldöm az adataimat. A fényképek is jöhetnek a mail címemre!!!


Cupp

Kép
mamint
 
 


zsizsik: Nagyon gratulálok a jó eredményekhez! :) Nost már aztán tényleg semmi sem állhat az utatokba. Mihamarabbi babásodást kívánok nektek!
Én is allergiás vagyok, de még nem tapasztaltam hőemelkedést. Bár eddig ugye nem hőmérőztem mindennap, lehet hogy majd a nyáron én is belefutok, szóval jó tudni...

Lara: Igen, ez a neve :oops: Minden esetre, ha már semmi sem segít érdemes lehet kipróbálni... Ártani valószínűleg nem fog. Én is gyakran kaptam fertőzéseket (sajnos gyakran kellett rákszűrésre mennem, így tudom, hogy sok volt és nem a kis "egyszerűekből"), emiatt nézelődtem a neten, de aztán szerencsére a műtétem után már nem voltak ilyen problémáim.

Tegnap teszteltem én is, hogy tuti baba nélkül megyek majd a dokihoz. Sajnos igazam lett. Mindegy optimistának kell lennünk.

Cupp

Kép

Kép
bettica
 
 


Lara,Lafi
Utólagos gratulációimat fogadjátok az UH-hoz!!!! Kép

Mniki
Nagyon sajnálom!!!!!!! :( :( :(

Zsizsik
Nagy gratula a jó eredményhez!!!!!!!!!!Mindjárt ringathatod a saját babádat!!!! :D



Én mától táppénzen vagyok,de pihenésről még szó sem lehet.Rengeteg vizsgám lesz a következő két hétben,aztán még a genetika is 30-án.......

KépKép

KépKép
okr
 
 


Fényképeket én is, én is, én is... :)
Mindenkitől, aki csinált! Előre is köszönöm szépen!

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Már régen írtam ide.De most visszakukkantottam pcos gurukhoz!
Ma voltam nődokinál,hogy csináljon fotót a petefészkeimről.Sikeresen meg is történt.A nődoki azt mondta,hogy nem jellemzőek a petefészkeim a pcos-ra,de akár annak is lehet nézni,az egyik kicsit nagyobb az átlagosnál,és mindkettőben több 5-6 mm-es tüssző látható.(mintha hagyott volna egy kiskaput magának,kicsit ellentmondásos volt amit mondott)
NEM IS TUDOM MIT GONDOLJAK!Már várom nagyon a jöv. hét csütörtököt,akkor megyek a Tűű dokihoz.A 21. napi prog. nem lesz még meg.Pedig arra is kiváncsi vagyok,mivel tavaly aug.-ban 0,1 volt pedig 21 felett jó.okt.-ban 38 lett a clostytól és merckformintól.De azóta nem lett nézve és már 2 hónapja nem szedem egyiket sem.

Holnap lesz 1 hete,hogy volt a vérvétel.Azt mondták lehet,hogy már kész lesz,de ha nem pénteken érdeklődjek.Ha megvan megírom az eredményt!

Sziasztok

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok, mert apa már többször elkapott, hogy túl sokat ücsörgök a gép előtt, és biztos nem tesz jót a gyereknek.Ezért sokszor csak gyorsan végigfutom, mit írtok, aztán, ha látom, hogy jön, gyorsan kinyomom a gépet :)

Apple!
A gynevac jó ötlet a Candidádra, nekem is volt többször, de ha beadatod a gynevacot, egy évig véd ellene, meg az összes többi nyavaja ellen.De párodnak is adassátok be.Mi a háziorvossal írattuk fel és adattuk be.Azért fontos mindkettőtöknek, mert nem elég ,ha te rendbe jössz, párod visszafertőzhet.

Lafi!
Mindjárt írok privit!
ezoterike
 
 


Fényképeket a taliról kinek és hová ??
Priviben kérek email címeket !
Lafi, küldöm az adataimat priviben.

Bettica, Okr,aranyosak vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: Bízom a jószerencsében, hátha végre nem kerül el !!

Lecso, érdekes, hogy elhagytad a metet.... :roll: vajon miért ? A pete fészked képe - az alapján amit írsz - szerintem tipikusan pco-s.... :shock: azért csak kellene a metformin a javuláshoz....
zsizsik
 
 


Sziasztok!

zsizsik:Úgy érzem már meg van a kis csapatotok és nem fogadtok be!



JÓ ÉJT MINDENKINEK!

Kép

Kép
lecso
 
 


Mégegyszer elolvastam amit írtál! :roll: :oops:
Először félre értettem,de a válasz igaz.
Ha a merckforminra vonatkozott a kérdés,mert vetélés után ezt mondta a nődoki,most meg az IR miatt!

Ismét jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso: valami bántót írtam volna.... ?? Akkor ne haragudj, nem állt szándékomban.
Én csak azt írtam, amit a petefészked mutat szerintem pco-ra utal, és kérdeztem, hogy vajon miért hagytad abba a metformint, ha a szedése alatt javultak az eredményeid. Nem hiszem, hogy ezzel azt fejeztem volna ki, hogy bárki (pl. én) nem akar befogadni közénk !!
Itt mi egymást próbáljuk segíteni, mivel hasonló problémákkal küszködünk. Ki előrébb, ki még az elején tart a kálváriájának, de aki már régebben szedi a metformint, az szinte mind előbb-utóbb javult. Ezért nem értem, nálad mi volt a leállás oka, ezt kérdeztem volna meg tőled.
:shock:
zsizsik
 
 


Nem bántottál meg ne aggódj!CSAK MEG KELLENE TANULNOM OLVASNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az t olvastam: érdekes,hogy elhagytad a netet
Erre volt az előző a válasz!

Kép

Kép
lecso
 
 


Bocsi Zsizsik a kellemetlenségért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
lecso
 
 


Rejo!

Igen, nekem rendben volt a cukor és inzulin is. Mi az a pm????

Dimet!

Írtam pü-t!

Gy*
jokaliza
 
 


Zsizsik!
Írtam pü-t!


mostmár tényleg jó éjt!!!!!!

Kép

Kép
lecso
 
 


zsizsik: küdöm mindjárt a privit... ezer köszönet a képekért, így előre is!

lecso: ne aggódj, majd Tűű doki helyre teszi benned a kétségeket! Amit a lányok eddig írtak róla... Szóval ne aggódj! És legfőképp próbálj meg nem kombinálni. Amikor olvastam, amit írtál nekem is az jutott eszembe, hogy ez tényleg pcos-ra utal!

ezoterike: Köszi, hogy megerősítettél abban, hogy nem írtam hülyeséget :oops:

Na, jó megyek elteszem magam holnapra, mert reggel megyek az eredményeimért a Szabolcs utcába...

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
bettica
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Bettica, Ezoterike köszönöm! Mindjárt utánanézek a neten. Ez ugye nem olyan amitől egy darabig nem ajánlatos teherbe esni? Mert ez lenne a legértékesebb (ahogy Rejo fogalmazott :lol: ) időszak. El kell mennem egy nőgyogyihoz, mert az egész olyan fura. Nincs sem viszketés (az nem is volt), meg a folyás is kezd megszűnni. Csak úgy magától :?:

Niki, sajnálom! De majd a műtét után!!!

Zsizsik, örülök, h ilyen szépen helyre rakott a metformin. Egyetértek amit Tűű dokiról írtál. Bárcsak több ilyen orvos lenne Ma.-on!

Mamint, sajnálom, h fájt a hasid, de bár a ciklusod beállt!

Lafi, küldöm az adatokat!

Kép
apple
 
 


Szia okr!!

Azé remélem valamikor végre valahára leszel többet is!

lecso bébi, nem írtad meg nekem újra a pü-t amit kitörölt a gyerkőc?
Figyu iszonyú sokan írunk már ide, ha azért érzed úgy nem fogadunk be, mert nem írunk név szerint neked, az nem ezért van, hanem éppen aznap nem volt senkinek ideje, vagy nem olyan téma volt, amihez hozzá tudott volna szólni az illető. ideje mindenkinek véges, én is úgy írnék még egy csomó barátnak itt, de nem megy. Csak amit muszáj kiírni magunkból.

Szóval gyere és írj minél többet, aztán kialakul meglásd!! :wink: :D

vetélés után azt mondták, hagyd abba a metet?? :shock: :shock: mert az segít??

meg még jobban nem értem, most meg az IR miatt?? Ezt hogy érted, IR miatt hagydd abba a metet?? Dehát pont arra kell szedni!! :roll: :shock:

kiváncsi vagyok mit derítenek ki nálad a piros foltokról.

zsizsik, lafi Dimet kérek képeket!! (vagy aki fényképezett! :lol: )

Joka pm=pajzsmirigy

zsiszik kiváncsian várom a köv. hónapokat! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Nikikém ne volt időm SMS-t írni választ neked, de inkább nem is írok semmit, várom mit derítenek ki nálad a műtét alatt!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Jaa..őő.. :oops:

TSH-t néztek csak...az 2,02 uIU/ml. Az endokrines erre azt írta, hogy normális...

Gy*
jokaliza
 
 


Rambóka, írtam privit még1x!

Kép
apple
 
 


Bettica!
Megpróbálok nem kombinálni,de már iszonyatosan jó lenne ha kiderülne,hogy mi a bajom!Egyébként ha nem kombináltam volna eddig,nem is lennék itt,mert még a pcos-ról sem tudnék,hogy létezik!!!Az eddigi orvosok akiknék játam egy hatalmas nagy barna ka.....k!!!!!!!

Rejo!
Holnap sort kerítek rá!Megigérni azért nem fogom,mert nagyon feledékeny vagyok!

VETTEM A LAPOT!AZT VISZONT MEGIGÉREM,HOGY NEM VESZEM KIKÖZÖSÍTÉSNEK HA NEM ÍRTOK SZEMÉLYESET NEKEM!!!!
NÉZZÉTEK EL NEKEM ,EZ AZ ELSŐ FÓRUM AHOVÁ CSATLAKOZTAM!!!(még csak 2 hónapja van netünk)

nagyon bocsi ha valakit megbántottam

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso!

PCO-s vagy. A dokid csak ködösít! :evil:
Gyere nyugodtan és kérdezz, vki mindig lesz, aki válaszol, ha tud!



Holnap 10 után gondoljatok rám! Vizsgázom.
Kicsit be vagyok szarva, mert bár utsó pillanatban végigértem az anyagon, de semmi kedvem mégegyszer átnézni és egyáltalán, tököm kivan......................
Már csak túl akarok lenni rajta, h. megint legyen elég időm a gyerekemre és nagyokat sétálhassunk ahelyett, h. benn rohadok a lakásban és idegeskedek mindenen! :evil:
AAAAnyira szeretnék 1 nappal öregebb lenni! :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hajrá Rambóka!!!! Kitartás!
lyutka
 
 


Rambóka, köszönöm a válaszod! Kalappal!!

Kép
apple
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?