Új privát üzeneted érkezett!

Krisz,
Remélem eltünik az a ciszta is és január 15 mindjárt itt van :wink:
Vendég
 


Pandácsak
Június :lol: január még arrébb van. :lol:

Mreni
Mizu??? Hol tartasz???
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Este van bocsi :oops: :lol:
Reninek már van három baba a pocijába :lol:
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Pandácska
Már csak öt nap a vérvételig! Nem tesztelsz majd előtte...én pl nem ott szeretném megtudni az eredményt. :)
Reni babonából nem írkál vagy én siklottam át felette? :?
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Reni egy másik topicba ír onnan tudom a dolgokat róla.
Nekem mindegy hol tudom meg sírni nem fogok és összetörni se hanem szépen megyek tovább. Júliusban már mehetek is a fagyibabákért ha szükség lesz rá. Amíg nem jutok el 5 sikertelen lombikig addig nincs miért keseregni :wink:
Vendég
 


Panda
Ez a jó hozzáállás. :D A Kaálisba ír Reni?
vizkriszisback
 
 


Inszemesbe ír.
Vendég
 


Sziasztok!:)

Krisz!!!:)
ez jó hír, akkor hajrá a június!!!! remélem hogy akkor minden rendeben lesz és szurkálhatod magad! :)

Pandácska!:)
már csak pár nap!nagyon édi a kisbaba a vonalzód mellett!!! :) előre nem tesztelsz? gondolom nem elég kitartó vagy,meg nem is kell, én sem teszteltem csak az első lombik után,a többinél nem...igaz kaptam ovitrellét, így felesleges is lett volna.Akkor csináltam tesztet mikor láttunk a petezsákot, hogy végre nekem is legyen egy igazi +tesztem.
4 nap nagyon gyorsan eltelik!:)

Kellemes vasárnapot mindenkinek!!!!:)
Vendég
 


Viki,
Nem tervezek tesztet mert nem bízom bennük.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Szia Viki!
Hogy vagytok?

Kép
Vendég
 


Pandácska!

Ez a kép gyönyörű!!!!! :D
Hogy érzed magad,


vikimi!
Hogy van a pocaklakó?????


Vizkrisz!
Látom hiányoltál!A csajok tájékoztattak az eseményekről.
16petesejtett szívtak le 6termékenyült meg,a többi 10-éretlen volt.
Ebből hármat raktak vissza .3-at pedig lefagyasztóttak.
A doki hármat javasolt,tudod az endo miatt,hogy nagyobb esélyem legyen!Tudod nekem is ott volt a ciszta,de leszívták mert nem akart felszívódni.A stimó során minden renben ment,nagyon le kellett csökkenteni az adagómat,mert nagyon sok tüszőm volt.
A doki szerint ne agódjak minden rendben lessz.
Ha jól olvastam junius 4-én méssz uhra?
Biztosan minden renben lessz. :lol: :lol:
A doki állítólag szabin lessz,nem tudod mikortól.?

Puszi neked!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Én jól vagyok :lol:
Írtam neked a másikba is.
Vendég
 


Pandácska!:)
már csak 3 nap!!! nagyon izgulok!tudom, nem kell érezni még semmit, de akkor is megkérdezem a szokásos kérdést!:) Érzel valamit? pl.hasgörcs, mellfeszülés(nekem nem feszült csak tiszta eres lett)....stb.

Reni!:)
biztos minden rendben lesz, ne izgulj, látod Pandácska is milyen nyugis..szerintem én jobban izgulok értetek mint ti magatok!
Ha az egyik doki szabin lesz akkor amásik ugyan olyan remek ellátást fog nyújtani.

Pandácska!Reni!:)
köszönöm kérdéseteket jól vagyok, valóban nem érzek semmit, ha nem jönnének a kilók meg nem lenne a kiskönyvem kirakva a polcra, akkor nem is tudnám ,hogy egy kisMoszatka növöget bennem.Nagyon soká láthatom ismét 5 hét múlva, így lehet elmegyünk egy magánUH-ra, ahol minden alaposan megnéznek genetikailag már a 15-16 héten....
Vendég
 


Vizkrisz!

Köszi, ++++++juniusra! :D

Reni!

Pihengessel, szoritok nagyon! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Viki,
Nincs msn-ed? Semmi tünet de van eres cicim hehehe :lol: meg szurkál a hasam de ennyi.
Vendég
 


vikimi!
Nagyon édi vagy! :lol:

Jucmuc!
Köszönöm szépen!
Veled mi ujság?
Hol tartassz?
m. reni
 
 


Holnap megyek vérvételre...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska!
Irigylésre méltó a hidegvéred! Nagyon jó, hogy ennyire optimista vagy! Sikerülni fog! Nagyon drukkolok! :wink:

M.Reni!
Szerintem szép eredményt kaptál! Remélem minden rendben lesz! Drukkolok! Pihenj sokat!
Hányadikán lesz a vérvétel? Esetleg tesztelsz?

Vikimi!
Jó ötletnek tartom, hogy elmentek még plusz UH-ra! Megnyugtató lehet, ha látjátok őt és hát meg kell győződni, hogy minden rendben van! Én sem birnám ki még 5 hétig, hogy ne láthassam :)

Kriszi!
Isteni jó hír! :!: :) Már a jövő hónap közepén kezdhetsz! Szorítok! Remélem elűnik a cisztád!!!

Jucmuc!
Kicsit részletesebben írhatál magadról, hogy pontosan mi van Veled! Várom a híreket!!!

Lola!
Hogy vagy, hogy van a lelked?

Backa!
Tessék már írni :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Pandácska! :)

Holnap! :?:
Addig a körmömet lerághatom!
:?
m. reni
 
 


Pandácska!
Hogy hogy holnap? A vonalzódon 3 nap van :? :? :?
dezsina
 
 


Dezsina!

Neked is köszi a drukkot!! :lol:
29-én kell mennem vérvételre,de én 28-án tesztelek.

Pandácska!
Csaka fele annyi hidegvérűségedet szeretném!
m. reni
 
 


Dezsi,
mert ma teszteltem és... de szeretném, látni a hcg szintet. ne is írjatok még semmit csak drukkoljatok kérlek :wink:
Vendég
 


Pandácska!

Mi az eredmény??????
Már teljesen kiváncsi vagyok ! légyszi :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Hát... :wink: :lol:
Vendég
 


Pandácska!


Patakokba folynak a könnyeim! :D
Én tudtam!!!!!!!!
m. reni
 
 


Reni,
Nagyon aranyos vagy :lol: és nagyon drukkolok ám neked :wink: csak pozitívan és sikerülni fog meglátod!!!
Vendég
 


Panda! Én is csak ezt tudom mondani: Csak pozitívan! He-he! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Édes Drága Kicsi Panduska!!!! :)
Én nem is sejtem mi lehet a teszt eredménye :D , csak úgy azóta vigyorgok, mint ezek itt..... mást nem is mondok :) Kép
Vendég
 


Édes Drága Kicsi Panduska!!!! :)
Én nem is sejtem mi lehet a teszt eredménye :D , csak azóta úgy vigyorgok, mint ezek itt..... mást nem is mondok :) Kép
Vendég
 


látod 2x is elment!!!!!
Vendég
 


Viki,
lehet ez egy jel hogy kétszer is elküldted :wink:
Vendég
 


Pandácska!!!

Én meg itt csak olvasgatok és szinte borsózok a hírektől!! Persze jó értelemben!! :wink: :lol:
Nem is írok mást, mint hogy 3 nap nem a világ és akkor drukk tovább!!!!!!

Kép

Andy

Kép
oriandy
 
 


Pandácska!:)
msn-em nincs,csak skypom! Nagyon szorítok a holnapi vérévetelhez és ajánlom,hogy szép magas érték jöjjön ki!!!!:) annyira izgi!

Jucmuc!:)
?????? te hogy vagy????

Reni!:)
hajrá neked is és kövesd Panduska példamutató példáját :)

Dezsina!:)
te hogy vagy?Hogy álltok a spontán hónappal?
Valóban jó lesz elmenni UH-ra csak kicsit összezavartak a jóakarók...hogy nem lesz e túl sok, nem -e káros a sok UH.... de én nem hiszem hogy sokat mennék, mert voltam ugye a 12hetén és a 15,4 mennék a magándokihoz...majd a kötelezőre csak 18,4 hetesen mennék.Csak vannak olyan okos emberek, hogy csak na.

Backa!??????????????

Lola??????????????

Julika????????????

Zsani?????????????,
Vendég
 


Pandácska!
A drukkok holnapra :!: :!: :!: Ilyen pozitiv hozzáállásal nem is lehet más az eredmény!
Te kis hamis! Nem tesztelek.... :) Csak vérvételre megyek.... :) cool vagyok.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kivánok holnapra egy nagyon magas hcg-t! :!: :!: Olyat, amilyennek lennie kell :lol:
DE gratulálni csak holnap fogok! :D

Viki!
Én úgy tudom, az UH egyáltalán nem káros!
Belelendültünk a spontánozásba, ugyan jó "belenyillalik" amikor én is élvezem az :oops: "életet" :oops: , ezek szerint még nem gyógyult meg a belsőm... Hát mostmár mindegy! Csak nem árt meg :?

Reni!
jövő héten várom a pozitiv jelentést! más nem is lehet! Itt már csak pozitiv tesztek lesznek! :D
dezsina
 
 


Dezsi,
Tegnap este nagyon görcsöltem este és megijedtem ezért teszteltem. Van mentségem :lol: köszönöm :D

Oriandy,
:lol: Köszönöm neked is!
Vendég
 


Pandácska!
Na jó :wink: elfogadom. De most már ne görcsölgessél :!:
Aztán holnap tessék azonnal jelentkezni a számokkal :wink: :lol:
dezsina
 
 


Reni! :)

En holnap reggel tesztelek, jol vagyok csak egyfolytaban aludnek. :wink:

Dezsina! :)

Igazad van nem sokat irtam magamrol. :oops: Igazabol semmi különös, holnap telik le ket het a teszthez. Most kicsit lazabban fogtam fel a dolgokat nem pihentem annyit mint a multkor.
Sokat vagyok a kertben a levegön, es sokat setalok.

Viki! :)

Köszönöm jol vagyok, szeretnek mar ott tartani ahol Te! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Jó jelnek tartom hogy álmoskás vagy!
Nagyon drukkolok!
Aztán csak jó hírekkel!!!! :wink:
dezsina
 
 


Köszönöm Dezsina! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!:)
Én is egész nap aludtam.... :D :D :D :D :D
Vendég
 


Viki! :)

De joooo! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Pandácska és Jucmuc!
Holnapra+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Dezsina!:)
biztos nem árt meg neked az "élet"!!!! Lehet még nem készült fel odabenn minden de kárt biztos nem okoz!!! :)

Jucmuc!:)
holnapra egy nap kalappal!!!Kép
Vendég
 


Nyulasz :D Viki :D

Nagyon szepen köszönöm! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kedveseim! Mindennap olvaslak titeket, de írni nincs mindig időm!

Nagyon sokat gondolok a most izgulókra, izgulok veletek én is, nagyon-nagyon széppé tudjátok tenni a napunkat egy-egy aprócska jó hírrel. Igazán hálás vagyok érte!!!!!!!!!!! Anyák napján azokért imádkoztam a legtöbbet, akik most várnak az anyaság örömére. Remélem sok helyre "betalál" az imádság ereje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon drukkolok értetek!!!!!!!!!!!!!! :lol: Holnap Rita nap lesz, Rita a lehetetlen esetek védőszentje - jó tesztelést mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


Julika,
De jó ezt nem is tudtam :D akkor holnap mindenkinek jó napja lesz ugye Jucmuc? :wink:
Vendég
 


jaja... :lol: 8)

Julika! :D

Jo olvasni kedves szavaidat, köszönjük a drukkokat! Hogy vagy Julika?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandácska!

Nagyon szorítok holnapra!!! De én érzem,hogy... ,de nem kiabálom el!!! :lol:

Vikimi!

Bocsi,hogy csak most válaszolok. Nekem abszolút nem mondott semmit a dokim arra,hogy a mellső falon tapad a placenta.Múlt héten voltam a genetikain és még mindig ott van.Ha baj lenne,gondolom említette volna a doki.Úgyhogy ne izgulj Te sem,én se izgulok! :wink:

Kép
andrea23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?