Új privát üzeneted érkezett!

Milyen tesztet használtál?

Kép
breni
 
 


Breni
akkor 12 dpo neked :P 25-ös érzékenységű tesztet használtam, hőmérős csajok összeálltunk, és vettünk együtt 50 db-os kiszerelést, amerika teszt, ACON márka

Kép
gaby25
 
 


Gaby! Ezt nem ismerem, nekem Corax volt mindig, de tényleg meg kellene ismételeni rá 2-3 napra akkorra már biztos az eredménye. Én nagyon szoritok!

Breni! Neked is!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Karmen
köszi, hát majd kiderül, kell új teszt két nap múlva

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok csajok!
Péntek este óta nem voltam itthon, de már alig vártam, h netközelben legyek és lássam Gaby tesztecskéjét! Szerintem sem érdemes letörni! A munkatársam kislánya most 8 hónapos és amikor terhes lett már 5 napja késett miki és még mindig hol negatív hol pozitív tesztjei voltak. Igaz, azok nem voltak nagy érzékenységűek. Az első + tesztje után még egy laboros ismerőse is megnézte a vizeletét és az is azt mondta, nem egyértelmű. :lol: Most meg itt játszunk a babussal :lol:
Várom a következő tesztecskét! Ilyen hő mellett annak már +-nak kell lennie!

Breni,
ez a rózsaszín valami Nálad is gyanús :wink:

Hajrá lányoook!!! :lol:
tapedli
 
 


sziasztok
mai hőm 37,1 :P

Kép
gaby25
 
 


Juhhúúújjj Gaby! :lol:
Hány napos ciklusaid szoktak lenni? Úgy emlékszem minta nem 31-et írtál volna korábban :wink:
tapedli
 
 


tapedli
tavaly 1* előfordult, hogy 31. napon jött meg decemberben, de amúgy 25-28 inkább

Kép
gaby25
 
 


Gabyyyyyyyyyyyyyyyy!Extra drukkjaimat küldöm.

Kép
breni
 
 


Breni,
rólad sem feledkezünk ám meg! :lol: Holnap elvileg Te is tesztelhetnél :wink: Szorííííít! :D
tapedli
 
 


Gaby,
viszont gondolom decemberben nem volt ilyen szép magas a hőd :wink:
tapedli
 
 


Tapedli
30. nap 14 dpo 37,1 volt, és másnap 36,8 szóval minden lehetséges

Kép
gaby25
 
 


na jó, akkor csöndben izgulok tovább :roll: :D
tapedli
 
 


Lehet fogok is.Bár korai még nem?

Kép
breni
 
 


Breni
13 dpo van neked, hát láttam már ilyenko + tesztet, de - is, valakinek korai valakinek nem

Kép
gaby25
 
 


hö! írtam az előbb és nem jelenik meg...
tapedli
 
 


Tapedli!Lassan neked is eldől hogy megjön e.Hogy érzed?

Kép
breni
 
 


sajnos én minden hónapban érzek mindent...kivéve a tolófájást :lol: aztán meg mégsincs semmi... Ezért írtam, hogy NO TESZT csak ha piiri késik egy hetet.
tapedli
 
 


ja de asszem az a hozzászólásom nem jelent meg. Szóval én csak később tesztelek, he lesz miért :?
tapedli
 
 


Megértelek!Nekem is van mindeféle tünetem,de mindig máskor és más jön elő.Ezt utálom.Legalább mindig ugyanakkor jönne elő és ugyanaz,mennyivel könnyebb lenne.

Kép
breni
 
 


csajok, kezetfoghatunk tünetgyártás terén :lol:

Kép
gaby25
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
breni
 
 


Gaby!Mikor is kellett volna megjönnie neked?Holnap teszt?

Kép
breni
 
 


Breni
legkorábban szombaton volt várható, holnap teszt, ha indokolt :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Páromnak andrológiai vizsgálatra kell mennie. Milyen ez a vizsgálat?
Önkielégítés útján mintát ad, és ennyi?
Egy kis üvegbe? Van erre külön helyiség?
Mást is néznek?

Köszi:)
k.vanda
 
 


Szia Vanda!
Miért kell a férjednek vizsgálatra mennie?
Nekünk vinni kellett.4 nap szex nélkül.Aztán ott a helyszínen meg is vizsgálták és fél órán belül már tudtuk az eredményt.
Volt egy kis matatás is a férjemnek,a doki megnézi minden rendben van.És volt még UH is,külsőleg.
Írj magatokról egy kicsit.

Kép
breni
 
 


Szia Vanda,

az én páromnak a helyszínen kellett produkálnia, de ez egyébként intézményenként változó. Az viszont mindenhol tuti, hogy olyan belülről kulcsra zárható szobába mehetnek, aminek többnyire még ablaka sincs. Szóval emiatt nem aggódjon a kedvesed :)
tapedli
 
 


sziasztok csajok,

tudom hogy nagyon randa dolog volt se szó se beszéd eltűnni és volt/van is lelkiismeret furdalásom miatta :roll: :oops: és nehéz volt nekem is megállni hogy befogjam a számat mert hát azért olvasni olvastalak titeket :wink:

summa summarum:a mellékelt ábra mutatja hogy miért is tettem hallgatási fogadalmat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ahhoz képest hogy az az idióta andrológus szerint alkalmas inszemre meg lombikra apa spermája,hát......no comment :wink:
Vendég
 


Gigi
de jó hír :D hú, nem emlékszem, nektek milyen apa eredmény volt?
nekem mostanában derül ki, hogy összejött e vagy sem :P

Kép
gaby25
 
 


Gigi!Megmondom őszintén én már olvastam hogy nektek sikerült.De nem karatam pletykásnak tűnni és helyetted elmondani.
Gratulálok,vigyázz magatokra.

Kép
breni
 
 


Gigiiiiii!
Bakker, de örülök! :lol: :lol: :lol: Óriási gratula! Én nem olvastam még a sikereteket, szívből gratulálok mindkettőtöknek! Na és hogy viseled a terhességet? Kisrókák voltak?
Mesééélj mááár!
tapedli
 
 


Jöttem jo hireket olvasni, de látoma tesztelökre még várnom kell, de nagyon izgulok már! A héten babaesö lesz tudom!!

Gigi! Ez szuper, remélem gyönyörü hónapok jönnek!! És Te hogy vagy?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


jaj lányok,
annyira aranyosak vagytok,teljesen elérzékenyültem hogy így örültök nekünk :oops:

gabi,
igen,olvastam és nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!apa eredménye nekünk olyan volt hogy kicsit lassúak voltak a doki szerint :evil: :roll:

breni,
nagyon szépen köszönöm hogy nem mondtad el,nem minta eddig valamiért kicsi lettél volna a szememben de most nagyon nagyot nőttél :wink: tudod nem minta akkora titok lett volna csak úgy voltam vele hogy tekintettel az előzményekre ha mégis............. nem akarok mindenhol és mindenkinek magyarázkodni :roll: meg valamiért az emberek zöme gartulációáradatot zúdít az emberre ha meghallja hogy babás :roll: és ettől is meg akaram magam kímélni mert én elvből nem gartulálok senkinek a 12.hét elött :roll: :oops:

tapi,
most már örömmel vesszük a gartulációkat úgyhogy köszönjük :lol:hát valóban roszabbul voltam fizikailag mint bnél vagy mint nyáron de én ennek most annyira örültem :lol: :lol: :lol: :lol:

karmen,
köszönöm neked is,én is remélem hogy most már a boldogság következik :wink: azaz az kell hogy jöjjön mert a mai 12 hetes uh után körbe tudnám ölelni a világot olyan boldog vagyok :oops: csak maradjon is minden ilyen rendben 8)
Vendég
 


Gigi! Én is ezért nem irtam gratulációt, meg én sem mondtam el a 16. hét elött pont ezek miatt. Persze ha nem lettem volna addig a korházban akkor 12 hetesen elujságoltuk volna. Örülök hogy ti is ennyire tudtok örülni a babának!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


karmen,
igen,sajnos aki egyszer megégette magát már óvatosabb :roll:
Vendég
 


Elnézést kérek a betolakodásért,de muszály írjak ide vkinek! :oops:


Gigikém!
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Gondoltam ám,hogy a 12 hetesig mély hallgatásba burkolózol. :wink: Most már lehet ám örülni!!!!!!!!!!(és gyakrabban jelentkezni) Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
te egy tündér vagy :lol: :lol: :lol: nézegettem a nlc-t de nem kaptam tőled semmit :cry: és mivel nekem sem volt nagyon beszélhetnékem és te sem jeletnkeztél gondoltam neked sincs..............mikor mész a18 hetes uh-ra?újjaimat tördelem értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tessék jelentkezni utána :wink:

nagyon örülök ám és már csak néha kap el a pánikroham :roll: :wink:
Vendég
 


Sziasztok
hő 37, és fél zebra :? azaz 1 csík, azaz - :? menzi még nincs, de szerintem ma megjön, szép fokozatosan csökkent a hőm, 37-nél már volt hogy megjött. Ez van, marad a lombik.
Rohanok, készülődök, el ne késsek a vizsgáról

Kép
gaby25
 
 


:cry:
tapedli
 
 


Gaby!Sajnálom.
Eddig nekem is negatív a teszt.

Kép
breni
 
 


Gaby! sajnálom, de tudod lombikkal is sokan azonnal terhesek lesznek, több ilyet ismerek!! AZért én még amig nem jön meg drukkolok, jo?

Breni! :cry:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nem vagyok szomorú.Semmi menszi jelem nincs.
Gaby!Nálad mi újság?Vizsga után gyere!

Kép
breni
 
 


Sziasztok
Diplomám 4-es :D
Piri még nem érkezett ide :P barna sincs. Hááááááát nem tudom mia fene van mááááár :shock: :? :roll:

Mindenkinek köszönöm a drukkot :D jó lenne már tudni, hogy mi a fene van máááááá :shock: :roll: :wink:
Megyek és pihenek egyet, majd jövök :wink:

Kép
gaby25
 
 


breni,
:(

gabi,
neked gratulálok a diplomádhoz :D nekem egyszer azt mondta a dokim hogy ezek a tesztek elég megbízhatóak :roll: azért drukkolok hogy ne így legyen :wink:
Vendég
 


Gigi!Nem vagyok szomorú.Nem jött meg.Szóval én bízakodó vagyok még.
Csajok!Ne tegyen mindenki síró arcot a nevem mellé.Mert én még nem adtam fel.De látom ti igen. :?

Kép
breni
 
 


Hello kedves mindenki!
Köszönöm a segítséget, volt a pasim az egyik általatok ajánlott dokinál, és minden rendben van, nem lassúak a katonái, csupán az első vizsgálat mintája aludt el, mire odaért vele a kórházba! Úgyhogy nagy kő esett le a szívemről, puszi mindenkinek :D
danuska
 
 


Gigi
én már láttam olyan görbét a fertin, hogy csak 22 dpo lett + :wink: no persze ez nem jelenti azt, hogy terhes vagyok, hanem azt, hogy nem mindenkinek muutatja ki hamar, hormon ha kevesebb eleinte, azt nem mutatja ki. 25-ös érzékenységű volt teszt

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok csajok!
Na akkor leírom pontosan...
A kolléganőm terhes lett és 5 napja késett a mensije. Vett egy tesztet és 5 nap után negatív lett. Elkeseredett, de hát mégiscsak aggasztotta, hogy miért nem jön meg. Vett mégegyet, de azt délután csinálta és halvány csíkja lett. Na akkor már örült! Másnap reggel persze megint csinált és az megint megatív lett!!! Erre elment az anyukája munkahelyére (egy kórházba) és ott is pipilt egyet a laboros nőciknek. Megnézték és azt mondták nem egyértelmű. Ekkor elment a dokijához, aki azt mondta, hogy egyelőre az látszik, hogy megduzzadt a méhe. Ekkor már egy hete késett a mensije... A doki két héttel későbbre rendelte vissza, és persze addigra már minden látszott rendesen. :D Ha jól emlékszem csak egy héttel a tesztek után (a mensi elmaradása után két héttel) volt egyértelmű tesztje. Azt mondta a dokesz, hogy ez azért van, mert a hormonszint ekkor még nagyon ingadozó. A kislány most 8 hónapos és nagyon édi :lol:
Mindezek mellett sima terhessége volt és a szülése is szépen zajlott.

Szóval Csajok! Próbáljatok ne görcsölni a teszteken. Ha babásak vagytok, úgysem jön meg...a barnákkal meg nem kell fogalalkozni, ha éppen lenne... és idővel kiderül az igazság!
Nyugi! Én addig szurkolok mindkettőtöknek amíg vér nincs! :D
Bár amit a másik barátnőmről írtam, inkább még pirinél is izgulok értetek! :lol:

Pusza!
tapedli
 
 


danuska,

majdnem kifelejtettelek a sorból, mert amint látod éppen tesztidőszak van :lol: Szóval nagyon örülök, hogy minden ok! Mostantól hajrá előre!!! :lol: És persze semmi görcsölés, SIKERÜLNI FOG! :D

T
tapedli
 
 


Gabi! Mi az a dpo? Gratulálok a diplomához!!

Breni! Na ennek örülök hogy poz. nézed a dolgokat és hiszel, ez szerintem nagyon fontos a sikerhez!! Drukkolok!!!+++++++++

Tesztre nekem is azt mondta a dokim a neg. még csalhat, lehet hamis eredmény de ha ott a 2 csik akkor az biztos akkor már nem tévedhet! szoval mindenkinek türelem, várunk még pár napot:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: