Új privát üzeneted érkezett!

Ayse!
De aranyos ez a Nyuszika :D .

De jókat nevettem azon a filmen, még másodszor is. :lol: :lol: Tulának hívták a csajt.

And!
Azért ne úgy képzeld ezt el, hogy haatalmaaas cicik és kockahas.. :lol: A cicik csak az alapmérethez képest néznek ki nagynak.. :oops: :wink:
Most elkezdtem aggódni, nekem miért nem nől még a hasam? Bár az esküvőnk Bendegúzzal a 14.héten volt, és még szinte semmi sem látszott.

Majola!
Nehogy már itt Neked legyen hányingered miattunk. :roll: Amúgy nekem igazi hányingerem nem volt eddig szerencsére, inkább olyan kaja nem kívánás, úgyhogy nem panaszokodhatom. És még az ólmos fáradtságot is sikerült eddig leküzdenem, ami Bendegúznál volt az elején. De lehet hogy csak a folyamatos készenlét nem engedi elhatalmasodni rajtam.. :lol:

Praclik de helyesek. Tényleg van egy "árnyalatnyi" különbség. :D

Megann!
Köszi a tippet, gyömbért eddig még nem kívántam meg, de lehet hogy alkalomadtán kipróbálom.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Nekem még májusban sem volt egyértelmű, hogy babát várok (tudod, Andris október 2.). Na de aztán! Olyan jól sikerült, hogy még most is azt hiszik :lol: :oops:

ayse
 
 


Majola,
ez a két kis kéz annyira megható..........(meghatódott emotikon)
annamami
 
 

 
 

szia Ayse,

de igen, a Bazi nagy görög lagzi volt az ihletet adó...
Utána néztem egyébként, hogy juci6 felhasználónéven futó Anyuka az, akit keresek székrekedés ügyben.

De persze szívesen veszek bárkitől tanácsot...., csak ne kelljen szegény gyereknek mindig kúppal kakilni.
csivike
 
 


A kúpon kívül mást nem próbáltatok?

ayse
 
 


És mit jelent a név?

ayse
 
 


Marci ma délután a Margitszigetre vitte autókázni a Papáját :D :D :D , íme:

Kép

Kép

Jó kis járgány,nemde? :D

Aztán még fagyiztunk,hintáztunk,homokoztunk,sétáltunk,szökőkutat bámulásztunk,nagyon elfáradtunk.................


.....megyek is alukálni......Jó ÉJt Mindenkinek! :wink:
annamami
 
 


Sziasztok!

Jéé, ma én vagyok az első!
Megann:
du.tán megyünk sógit köszönteni, gondolhatod, hogy az első utam az újságoshoz fog vezetni, mivel itthon nem volt már Nők Lapja.kíváncsi vagyok, ugyan mivel szerepelhet kicsiny falunk ilyen nívós lapban......
Annamami:
jó a járgányotok!!ill.a két Pasid is! :wink:

Muszáj vagyok Nektek leírnom, mi történt tegnap este, miután innen elköszöntem.Panni már az igazak álmát aludta, férj meg tévézett.én meg lefeküdtem.
A lépcsőházunkba 6 lakás van, ebből kettő üres.Alattunk egy szimpi fiatal, velünk egy korú RENDŐR házaspár lakik.
(Viki, légyszi, a köv.sorokat csukott szemmel olvasd!)

Egyszer csak, az ablak alatt vagy tizenvalahány mp.ig sikító, fülsértő sziréna hangja rekordgyorsasággal pattantott ki az ágyból.Iszonyú volt.Persze, Panna is éktelen sírással jelezte, hogy megijedt.Rohanok be hozzá, férj meg nézi, mi ez:mentő, tűzoltő, rendőr????
Na a kedves szomszédért jött a kolléga rendőrautóval, vitte dolgozni, és így jelzett neki, hogy itt vannak, jöhet.
Nincs ezeknek telefon, adóvevő?????
Muszáj volt azt a szirénát bekapcsolni??????
Az anyukája csuklott, gondolhatjátok.
A másik lépcsőházban pedig 60 év körüli nénik, bácsik, öregasszonyok laknak, na ma reggel ki is osztották keményen szomszédékat.
Annyira megijedtem, alig bírtam visszaaludni.
Panna pár korty víz után szerencsére gond nélkül visszaszunyált.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kellemes hétvégét Mindenkinek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Annamami!
Nagyon beleéli magát Marci az autózásba, édes nagyon! :P :P :P És tök jó ötlet, szerintem erre ANdris is benevezne!
Én most örülök ennek a hűvösebb időnek, ugye tudod mért? :lol: :wink:

Hajni!
Én is ébredtem már az ablakunk alatt felharsanó szirénázásra, mikor Angyalföldön laktunk. Gondoltam majd mindjárt továbbmegy, de nem, megállt. Mint kiderült, tűzoltó volt és az alattunk levő üzletben keletkezett tüzet jött eloltani, ahova egy molotov-koktélt dobtak. (mi a másodikon laktunk). :evil: :evil: :evil: Nem terjedt tova, sőt alig lett kár, hála a gyors munkának, meg annak a negyediken lakő kisgyreknek, aki felkelt pisilni és megkérdezte a szüleitől, hogy mi aza bokáig érő füst??? (a szellőzőn odament fel először). A háznak meg egy jelentős része faborítású volt kívülről.
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Két élményem is volt mostanában a pénz értékéről.

Az egyik, hogy a bevásárlás után azt mondja a pénztárosnő:
- Nem létezik, hogy annyi, újraszámolom!
Sajnos én sejtettem, hogy annyi az annyi. 3000 ft-ot fizettem a szatyor alján lötyögő kis cuccért. :? :?

Bementem a bioboltba. Bemennék én egy jó kis ruhaboltba is, de itt a faluban biobolt van. Úgyhogy a bioélelmiszereket térképezem fel időről időre. Már az is jó, hogy magamban vagyok és megszakítás nélkül bambulászhatok akár egy negyedórát is. Na szóval legújabb felfedezettjeim. 10 dekás bio fenyőmag, és egy 3 cm magas, 3 cm átmérőjű tégelyben helyetfoglaló bio burbon vanília, őrölt. Tippeljetek, mennyibe kerül? (az első kettőezerkettőszáz, az utóbbi ezerhétszáz) :shock: :shock: Na ki járt közel a valósághoz?

ayse
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat!

Csivike
Most igazából miattad jöttem.
A dolog nálunk stagnál. Nem tudom, hogy hol tart nálatok a probléma.
Mindenesetre pü-ben küldöm a számomat és szerintem inkább telón beszéljük meg a dolgokat ha gondolod, mert most ezerrel tanulnom kéne :? és nem igazán vagyok itt.

Thomasanne
Hívtalak a 30-as sok 9-es szám én vagyok. Ha esetleg nem tudnád :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


sziasztok!

Ayse: kúp előtt már próbáltuk a kamillateát, lekváros dolgokat, zabkását, meg persze elhagytuk a kakót, csokit, ilyesmit. A fő baj szerintem, hogy nem eszik meg semmiféle gyümölcsöt, sem gyümölcslevet nem hajlandó elfogadni. De hogyan lehet beleerőltetni, ha egyszer nem kell neki?.....Pedig amíg pépeseket evett, imádta a gyümölcsöket, amióta darabosabbat, nem eszi, sőt most már pépesen sem.
A Tula név: Isten ajándéka a jelentése

Juci6: köszi, akkor majd hívlak
csivike
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Parasztok mindenhol vannak, miért kéne ezt csukott szemmel olvasnom (amúgy a telefon asszem tényleg jobb megoldás lett volna mindenkinek :wink:) Örülök, hogy azért Panna vissza tudott aludni!
Remélem Te már jobban vagy!

And, Márti, Prüntyi, Csikken!

Kitartást, és sok pihit Nektek!

Annamami!

Jók az autós képek! :)

Megyek egy oldallal visszább.....

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na most mi van, azt írta a hozzászólásmhoz, hogy 2007 április 1 vasárnap 3:34 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


most meg már a jó dátum van, ki érti ezt????

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Leon, Noel, Lili, Andris, Kisnyuszi, Léna is nagyon nagyon tündériek! :)

Naptej: én is tavalyi maradékot használok még Bübchen 32 faktorost!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Totka,Ayse, Viki :D

köszi... :oops: :oops: :oops:
annamami
 
 


Ayse,

:lol: :lol: :lol: éljen éljen éljen a hűvös idő!!!!! :lol: :lol: :lol:
Férjednek tetszik?

és:

KI A FRANCNAK KELL ENNYIÉR' BIO FENYŐMAG???!! :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


Sziasztok!


Bölcsi fejlemények: Anyós beizzította a kapcsolatait (időben :? ), talán mégis van még némi esélyünk. Hétfőn már többet tudunk.


Hajni
Az egyik naaagy telefonos (vezetékes és mobil) cégnél dolgozom, segítek eligazodni a telefónia rejtelmein. :wink:
Szomszéd :shock:

Zsuzsa
A két pracli nagyon édes! Valóban nem egy árnyalat!

Ayse
Alvó- kéznyujtogató és lányokat (hogy nem szégyenli) becsapó Andris nagyon cuki!

Juci
Köszönöm még egyszer! :wink:
Hát már hogy ne tudnám, hogy Te vagy! Bocsánat nem hallottam, éppen Tominak vettünk cipőt, ismét nélküle. Szerencsére sikerült 2 pár cipőt vennünk és egyik sem kicsi.
Hétfőre nagyon drukkolok!

Csibb
Ez a földön alvás nagyon édes lehetett!
Éppen kókuszcsókot eszegetek a gép előtt ülve :lol: , nagy magányomban. (Apa már rég az igazak álmát alussza, holnap dolgozik. :cry:)

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Naná, hogy tetszett! :D:D:D

Jelentem Nagykovácsi is benne van az eheti szakirodalomban, és a képen a házunk műszaki ellenőre is látható :D.

Szülinapi parti előkészítve, jujj de izgulok!!! :D

ayse
 
 


Csivike!
Joghurt, aszalt gyümik, szilva, barack? Biliztetés? Sok-sok ivás? A gyümölcs facsart lé alakban sem megy?

Thomasanne!
Akkor drukkolok!

ayse
 
 


Naaaa! Még nem akartam elküldeni!

Annamami!
Nagyon jó a járgány! A benne ülő kispasi pedig hódító!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Köszönöm, szükségünk is van rá!
A mi közelünkben turi van! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Annak lehet, hogy jobban örülnék!

Egyébként elgondolkodtam rajta, hogy mi az, hogy bio egy fenyőmag? Nem permetezik??? :twisted: :twisted: :twisted:
Éljen a sznobság! :twisted:

ayse
 
 


Ayse :D :D :D :D :D

és még az lemaradt az előbb,hogy alvó nyusziAndris nagyon ééééédes! :wink: :D
na de hol látható a műszaki ellenőr??? :roll:


Thomasanne :D

jobban vagy? :roll: :oops:
esküvői foto...............gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomiról is küldhetnél,olyan rég láttuk! :wink:


Csivike,
facsart narancslé,paradicsomlé/paradicsomleves,joghurt,indiai korpafű?????? :roll:
annamami
 
 


Szülinap part holnap????
huh de izgi....... :D
annamami
 
 


Fenyőmag :shock:
A magyarországon készült biojoghurt, vajon milyen tejből készült :?:

Hallom, ahogy Férj horkol! Hűűű, de jól fogok aludni! :?
Azért megpróbálom.....

Jóccakát!
Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Annamami :lol:
Köszönöm!
Hol jobb, hol rosszabb. Most éppen jobb :wink:
Na jó akkor még ezt gyorsan....

Kép a legújabb frizurám

Kép frizura 2.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Annamami!
Nők Lapja

Én is elteszem magam, mert arcot se kell holnap festenem és elmehetek zombinak :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Merthogy a gyerekeknek arcfestés is lesz.

Hű de nagyfiús Tomi! :D

ayse
 
 


Fúúúú Thomasanne :D :D :D

Ez a Tomifiúúúúúúú!!! 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
És az a nézés......... :wink: :wink: :wink: 8) 8) 8)

IMÁDNIVALÓ!
annamami
 
 


Jó reggelt!

Mi 5:40 -kor keltünk! :evil: :evil: :evil:

Ayse,Annamami
Köszönjük!

Ayse
Jó bulizást a mai napra!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Jó reggelt!

Prüntyi!

Miben nyilvánul meg, hogy nem vagy jól mostanában? Ugye csak a rosszullétek gyötörnek??
Tüncsivel is volt ilyen?

Totka!
Rendőr szomszéd: :( :( :(

Nyaralás fejleményhez szorítok, gondolom, jó irányba vannak fejlemények!!!

Bölcsi: szeptembertől kezdeném a beszoktatás. Elvileg én szept.03-tól megyek vissza dolgozni, dehát ugye felhalmozódott egy csomó szabin, amit ugye ki kell vennem.
Szóval, a szabim alatt, szept. 03-tól szépen kezdem a beszoktatást, úgyhogy lesz rá időm bőven.
Jól emlékszem ugye, hogy Panni is megy bölcsibe???

Mse! (és Csibb, akinek köszönhetjük!)

Kisnyúl fotósorozat ismét lenyűgöző!!! Csak ültem, és bámultam! Nagggggyon profi. Dehát egy profi Kisnyúlról milyen képek is készülhetnének!!:) :) :)

Majola!

Két pracli tényleg nagyon - nagyon aranyos!!! És milyen kis husi karja van Annának!! :) :) :)


Thomasanne!

Nagyon szorítok, hogy anyós tényleg valamit intézni tudjon a kapcsolatai révén, bölcsi ügyben!!! Bár igaz, ami igaz, talán egy kicsit hamarabb is eszébe juthatott volna!!!

Ayse!

Jó szülinapozást mára, és kérünk sok-sok fényképet majd!!!

Annamami!

Kocsikázó pasik :) :) :) :) :) :) :)

Kép
kuha
 
 


Sziasztok

Megann, Kuha,

igen főleg a terhesség miatti rosszullétek...szerencsére ki nem jön semmi, de iszonyatossan nehezen dolgozik a gyomrom...bármit eszem és bármikor...utána kb. 2-3 órán keresztül rosszul vagyok, mintha köveket ettem volna....csak az alma, a víz, meg a ropi enyhít...és bár még nem égett a gyomrom soha, de néha mintha olyat is éreznék...és semmit nem kívánok...úgy kell csipegetnem valamit, mert tudom, hogy ennem kell...igen Tüncsivel is ez volt...

szerencsére Tüncsi jól elvan még a játszón, így a levegőn nekem is könyebb...bár amilyen szar idő volt mostanság....nem sokat voltunk kint...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Na lányok...

Megint dugába dőlt a tervem... azt gondoltam, na jó, fórumon nem tudunk dűlőre jutni a talival kapcsolatban, akkor majd végigtelefonálok mindenkit hogy kihúzzam belőletek, kinek melyik nap jó. Miután kettőből ketten nem vették fel, feladtam a telefonos ötletet. :?

Úgyhogy utolsó próbálkozás mielőtt önkényesen kijelölök egy napot (már megint). E hét csütörtöke Aysénak nem jó, és ahogy az irományaiból kivettem, a többi nap se nagyon ezen a héten.

Légyszi aki szeretne jönni, írja meg azt, hogy MELYIK NAP JÓ. Nem azt, hogy melyik nem jó. A lehetséges napok:

Május 25 péntek
Május 28 hétfő
Május 30 szerda
Május 31 csütörtök
Június 1 péntek

Induljon a szavazás.

A tali helyszíne II. kerület, Hűvösvölgy, kert. Kutya van, de barátságos, ráadásul félénk, és legvalószínűbb hogy el fog bújni az óljába. Macska is van 6 vagy 7 már nem emlékszem. Csak előre mondom, nehogy meglepetésként érjen bárkit aki esetleg allergiás/fél. Tüzet is rakhatunk ha erre valakinek van a 30 fokban igénye, és nem fél hogy beleesik a gyereke.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Róki
Nekünk még minden nap jó!!! :D
a 28-a kicsit necces, mert másnap vizsgázom, de napközben úgysem tudok tanulni, úgyhogy tulajdonképpen az is jó! csak izgulni fogok... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


sziasztok,
Ayse: az aszlat szilvát, barackot rögtön kiköpi. joghurtot még csak-csak megeszi, de nem sokat, egyszerre egy danoninót, amúgy is pocsék evő...., a gyümölcsléket meg nem issza, bár juci6 javasolta priviben, hogy legyek vele erőszakosabb ezen a téren, hát majd megpróbálok az lenni
Annamami: erről az india korpafűről még nem hallottam, hogyan kell azt használni, és hol lehet kapni?
csivike
 
 


Sziasztok, nagyon jók a képek már megint :) :) :)

Felteszek én is kettőt a kis bohócomról. ( legkisebbről)

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Thomasanne
Azóta én is megkívántam a kókuszcsókot, de nem kaptam a boltban! :( :wink:

Drukkolok a bölcsi miatt!!!

Holnap kora du. jó lenne kimenni a szigetre! Nincs kedve valakinek jönni???? :roll:
Én úgy mennék, hogy de. beoltatom szegény Cukimat, aztán mehetünk is. 11-13-ig van egészséges rendelés, még nem tudom, mikorra adnak időpontot...
Ez a 15 hós oltás is okozhat lázat, ilyesmit??? jó lenne, ha nem...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csikken
De édes Pöttömke!!! hogy mosolyog!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Annamami, ez tényleg szuper kis járgány. Ilyet lehet bérelni a Szigeten????
És Marci nagyon rendes, hogy elvitte apát kocsikázni. :wink:

Thomasanne, szurkolok én is, hogy sikerüljön a bölcsi!
Tomi nagyon igézőn tud nézni, mutassátok meg a bölcsisnéniknek, az biztos hatásos lenne.

Ayse, én is olvastam a Nagykovácsihoz kötődő cikket. Kerestelek is a képen, de nem voltál rajtaJ
Hát ez a bio fenyőmag! :shock: Mi más lehet egy fenyőmag?

Csikken, de jó képek! Aranyos kis bohóckád van.

Jó zsúfolt hétvégénk volt, rengeteg vendéggel. Mi nagyon szeretjük, ha jönnek hozzánk, és már Julcsi is ugrabugrál örömében, ha elhangzik a vendég szó. illetve már a csengőszóra is viháncol, hogy vendégvendég.
Szóval ma reggeltől délutánig itt volt 4 házaspár 5 gyerekkel, és nagyon jót beszélgettünk, a gyerekek is szuperül elvoltak együtt. Ennek nagyon örültem, mert Julcsi szeretett társaságba menni eddig is, de ha hozzánk jöttek gyerekek, kicsit mufurc volt. (Ez jellemző másokra is???)
És folyamatosan dumált. Ha elvették a tárgyait, mindig mondta: Ne vedd Julcsitól gereblyét..., lapátot..., motort. Persze ez nem hatotta meg a többieket, ő meg csak mondta, mondta. Aztán annyiban hagyta. Jó sokáig nem cseréltem pelust, igy meg is kellett mosdatnom. Akkor meg viháncolt a vendégsereg előtt: Meztelenke Julcsi felkiáltásokkal.

Tegnap is volt ebéd- és vacsoravendégünk is, egy-egy gyerekkel, úgyhogy igazán barátkozós hétvégéje volt végre Julcsinak. Ráfér, mert itt nem sok korabelivel találkozik, sajnos.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon jó napunk volt, eltekintve az 5:40-es keléstől. :?
Reggeli után kicsit olvasgattunk, vártuk, hogy felébredjen a világ. Aztán jól felkeltettük a barátnőmet és kimentünk a szigetre. Körbenéztünk, jól éreztük magunkat, aztán átmentünk a Városligetbe, a Honvédelem napját ünnepelni. :wink:
Tomi nagyon jól érezte magát, kipróbálta az ugrálóvár bejáratát, a helikoptert, a harckocsit, nézegette a pacikat és a végterméküket is. :lol:
Mire hazaértünk nagyon elfáradtam, Tomi csak fél órát aludt, de jobban bírta az iramot.

Kriszti
Nagyon jó a 2. kép! Igazi vigyor! :lol: Láttátok, hogy mije van?

Csibb
Köszi! Sajna holnap nekünk nem jó, de szívesen csatlakozunk a hét más napjain.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Csikken,
ez a kisbohóc csúcs!!! :D
Főleg a 2.kép! :lol: :lol: :lol: :lol:


Csivike,
indiai korpafüvet asszem még várandósságunk alatt PRÜNTYI javasolta talán Kuhának(?) ha jól emlékszem és igen hatásosnak bizonyult.
Gondolom bioboltban lehet venni de Prüntyi bizti felvilágosít a részletekről ha olvas minket(ha nem írjál neki privit!) :wink: :D
Remélem hamarosan rendeződik szegény kis Tula gondja. :(
marcinál is volt egy rövidke időszak amikor ilyen gondjaink voltak De szerencsére hamar elmúlt és koppkopp azóta is minden rendben. :wink:
Kívánok nektek is hasonló szerencsét!


Thomasanne :D

Jó kis nap! :D
Megnyugtatlak: Mazsi ma 5.00-kor kelt :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
viszont 12-kor megebédelt és du. 1/4 5ig mindketten moccanatlanul aludtunk!!! :shock: :shock: :shock: :oops: egyszer sírt fel NAGYON KESERVESEN kb.2 percig. :cry: :shock:
Ilyen még SOHA nem fordult elő....egyébként a fogára gyanakszom most valami őrült tempóban kezdett növeszteni már nem is tudom 12-13-14 van??? :roll: :oops:

Majola :D

Julcsi és Anna annyira tündériek,még meg sem köszöntem hogy elküldted a blogot nagyon tetszik de sajnos nincs időm ilyet készíteni asszem......... :( :oops:
Küldesz képeket a nőcikről???

Rokica :D

Jól vagytok???
Nekünk is jó bármelyik nap!!!! :D :D :D
annamami
 
 


Csikken!
Fantasztikusak a képek! :P

Majola!
De megnézném már ezt a Julcsilányt élőben is! :D

TALI
Nekünk a május 28. és 30. jó!
31-én ballag Lili :shock: , elsején pedig évzáró van (ami egy mókatár, ugrálóvárral és mindenféle játékkal :P ). Hiába, már az ovis gyerek anyukájának se könnyű az időbeosztás, de hogy mi lesz a suliban???? :roll: :roll:

És akkor a mi kis szülinapi partink képekben elbeszélve
(Nagyon jól érezték magukat a gyerekek és persze mi is. :P Kár, hogy levezető gyakorlatnak még be kellett vallanom az adómat - az oep pénteken már el is bírta küldeni a jó adatlapot - na de a végösszeg egy kisebb kárpótlásnak is felfogható :D :D )

Lili várja a vendégeket


Kép

Amíg szép sorban megérkeznek, rizzsel töltött nyulat készítünk. Ez nem a főfogás, hanem egy ritmushangszer :lol:

Kép

Aki kész lett, annak kifestettem az arcát

Kép

Szerencsére láttuk a gyerekeken, hogy nagyon aktívak, így az összes mozgásos, kerti játékot előrevettük, és milyen jól tettük, mert utána olyan monszuneső jött, mint idén még sohasem :shock: :P

Szoborjáték

Kép

Lufipattogtatás

Kép

Andris is intenzíven bekapcsolódott :P

Kép

Kacsavadászat

Kép

Kislabdadobás

Kép

Akinek sikerült, jöhetett kishalat horgászni

Kép

Majd megkereshette a fán a halon lévő jellel ellátott zsákbamacskát (családi segítségünk, unokatestvérem anyukája)

Kép

Aktivity

Kép

Hát ennyi. Volt még uzsonna és persze torta, utána meg társas, szerintem nekünk ma nem kell altatódalt dalolni....

ayse
 
 


Róki! :D

Pünkösd kivételével(máj.28.) bármelyik jó.

Csibb!:)

A 15 hós oltásnál egy héttel később jelentekeznek a tünetek. Nátha, kiütések.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Hú, Ayse, ez jó kis parti volt! Nagyon csini az ünnepelt?
Mi az kacsavadászat?
Cserébe leirok egy játékot, amit Olaszországban tanultam, nagyon élvezik a gyerekek:
A felnőttek előzőleg a fűben elszórnak ugyanannyi (30-40) csőtésztát és pennét. A gyerekek két csapatra oszlanak: birkák és kecskék. Mindegyik csapatnak van egy pásztora. A többiek az állatok, akik négykézláb keresik a fűben a tésztát. A kecskék a csőtésztát (és csak azt), a birkák a pennét. Amikor találnak egyet, a kecskék mekegnek, a birkák bégetnek. Ilyenkor a saját pásztoruk odajön és felszedi a tésztát. Az a csapat győz, amelyiknek a pásztora több tésztát gyűjt össze.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Természetesen az ünnepelt csinossága nem kérdéses, csak a hozzászóló ébersége az.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ayse! :D

Ez aztán a buli! Nagyon szép Lili! Jó kis játékokat találtatok ki.

Naptej:
Nyár elején érdemes magasabb faktorszámút, piciknél legalább 30-ast, később lehet csökkenteni.
Mi is DM-est használunk, Babylove és Sundance kinder 30 ill. 40 -es volt tavaly. Idén ha elfogy, 30-asat veszek. Nem is drága.

And! :D

Ovi: Ha októberben lesz 3 éves, akkor októbertől járhat oviba, bár ált., ha felveszik, akkor valószínűleg kezdhet szeptemberben. Gergőt felvették, megy szeptembertől, és ezzel Bubusnek is bérelt helye lesz jövőre, mert a testvért felveszik, úgyhogy jövő szeptemberben ő is mehet.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ayse,
ez aztán a szülinapi buli!!!!! :D :D :D
Lili nagyon szerencsés kislány,hogy ilyen szülei vannak! :wink:


Majola,
ez a baris-kecskés játék tök jó! :D


mennem kell....ma (is)1000000 dolgom van....... :?
annamami
 
 


Jó reggelt!

Ayse!

Hűűűűűűűűűű ez aztán a szuper zsúr :P
Tök jó hogy ennyi játékot kitaláltatok a gyerekeknek....olyan gondos anyuka vagy :P :P :P

Majola!

A te játékötleted nagyon nagyon tetszik :P el is raktározom majd Léna számára :) :)

Rókica!

Én le sem merem irni, hogy nekünk pl nagyon nem lesz jó a pünkösd utáni hét...de természetesen nem haragszunk meg ha mégis akkor rendezed...nem lehet mindenkihez igazodni :wink: :wink:
A 30. 31. és az 1. e azért még egy ici-picit esélyes...ma egyeztetek férjjel... :roll: :roll:

MI:

Képzeljétek, pár napja figyelgetem Léna kézfején hogy pici hol fehér- hol piros hólyagszerű kiütések vannak.
Férj legyintett, hogy áhhhh biztos belenyúlt valami mérges növénybe...
Na aztán csak nem múlt és levittem a dokinőhöz..
Hát egy virus ami nyáron van jelen..kézen és lábon okoz ilyen kiütést...esetleg kis torokpirosságot, higabb székletet, kis hőemelkedést..
Nos utóbbiakat nem vettem észre.., de terhes anyuka közelébe ne vigyem Lénát, azt mondták... :roll: :roll:
Ja és persze fetrőz,...úgyhogy riasztom a szomszédainkat, mivel tegnap nagy sütögetés volt és 4 gyerkőc nagyon össze volt nőve :roll: :roll: :P :P :P

Szóval van ilyen virus is...

Most indulunk a játszóra..remélem nem lesznek most gyerekek :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?