Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!

Úgy szokták tanácsolni a szedését hogy ahány éve fennáll a probléma annyi hónapig kell szedni és tanácsos lenne a pár mindkét tagjának:) És ha még tanácsolhatok valamit az az lenne, hogy hogy ne hagyja abba mert eredménye lesz de nyílván a szerveztnek idő kell amíg regenerálódik és beáll a megfelelő szintre a sperma termelődés. Kitartás és őszintén kívánom, hogy sikerüljön:)
nellibaba
 
 


Nelli
azt tudom, hogy minimum 3 hónapig kell szedni (nemcsak ezt, bármit ami javíthat) mivel a spermium érése olyan 80 nap. Én nem szedtem, az én eredményeim teljesen jók, E vitamin szedek néha de azt sem minden nap, meg pé után Elevit

Kép
gaby25
 
 


sajnos gyakran az sem tudható, hogy mióta áll fenn a probléma. :( Sőt az sem, hogy mitől van. Így ha esetleg genetikai, akkor nehéz behatárolni a szedési időt. Az viszont engem is érdekelne, hogy folyamatosan meddig szedhető. Nelli, esetleg erről van infód?
tapedli
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát igen sokszor tényleg nem lehet tudni mióta áll fenn:( de bizakodni kell mert ezeknek a szereknek is idő kell mire rendet rak a szervezetben. Én úgy vélem ha 0 spermiumszámról tudott segíteni akkor csak idő kérdése:) Úgy tudom nincsen szedési korlát mivel ezek teljesen természetes dolgok tehát nincsen benne szinezék, tartósító adalékanyagok. De ma este megyek orvosi előadásra és ott rákérdezek és holnap megírom ígérem. A forevernél van egyébként a-beta-care nevezetű készítmény ami bétakarotint szelént e vitamint tartalmaz és kellemes mellékhatása, hogy szépen barnul le tőle az ember. Én most a májfunkcióm miatt szedem ezt és tényleg egyenletesen barnulok pedig hófehjérke vagyokDD

A multi-maca egyébként a nőknél a peteérést és a hormon szintet szabályozza szépen be.

puszi
nellibaba
 
 


Merre vagytok csajok?????????

Kép
breni
 
 


engem betemetett a sok munyka :lol:
tapedli
 
 


itten vagyok :) megint dobjak fel témát? :P :wink:
szavazzunk, babás vagyok vagy nem vagyok? :roll: :lol:
Fődij egy baba :D :lol:

Kép
gaby25
 
 


IGEEEEN! Babás vagy! :lol:
tapedli
 
 


Kérem a jutalmam! :lol: :lol: :lol:
tapedli
 
 


tapedli
OK, fődíjat megnyerted, és akkor már mindketten babásak vagyunk :P :wink: :lol:

Kép
gaby25
 
 


:D Juhúúújjj! De jó lenne, egyszerre szülnénk :D
tapedli
 
 


Szerintem egyezzünk meg! Én szülök egy kislányt és hozzáadom a fiadhoz. Na? Miccósz? :lol: :lol:
...viszont ha most tényleg babás vagy és fiú lesz, elmegyek jósnőnek :wink:
tapedli
 
 


jónásnaptár szerint fiú :lol: amúgy cucnist szeretnék jobban, persze fütyisnek is nagyon fogok örülni :wink:

Kép
gaby25
 
 


üsse kő, legyen nekünk fiunk! :D
tapedli
 
 


Én is beszállhatok????????????
Közönségdíj nincs????????Nekem az is jó lenne ha az is baba!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Gaby!Mikor tesztelsz?Nekem kedden-szerdán nem kéne megjönnie.Neked?

Kép
breni
 
 


Breni,
éne Neked is megszavazok egy babót! Kedden-szerdán teszt? Juhújj! Szorítok, hogy +++++++ legyen!
T
tapedli
 
 


és egyébként vannak tüneteitek csajok?
tapedli
 
 


Azt nem mondtam hogy tesztelek,csak annyit hogy kedden-szerdán nem kéne megjönnie. :D
Én nem tudom hogy mikor tesztelnék ha nem jön meg.
Nem nyilatkozom,mert menszi jelek is lehetnek.

Kép
breni
 
 


vasárnap vagy hétfőn tesztelek, persze ha ribanc piri nem jön látogatni.
én tünetgyáros vagyok :lol: most az a furi, hogy nem feszül olyan erősen a cicim, amennyire szokott, csak egy kicsit kezdett el tegnap. Hol erősen görcsölök, hol gyengén, aztán semmi, valamikor inkább szúró érzés, van amikor forróság önti el a pocim. Ja, és kétszer is beszédültem, és tiszta pattanás lett a mellkasom.
De előző hónapokban is éreztem ezt azt, és baba nem volt.

Kép
gaby25
 
 


Na ez az!Én is minden hónapban mást produkálok.
Nekem hétfő óta szúrkál a hasam,és elég sűrűn fájdogál a hasam alja,néha olyat érzek mint pékor.Ma pl.elég sűrűn olyan érzés volt mint hasmenésnél,de nem kellett menni a WC-be(bocsika).Ja és a bal mellem kő kemény,és csomós.

Kép
breni
 
 


hát én is tudok produkálni mindent...épp csak tolófájás nem volt még :lol:
de többen mondták már, hogy utólag belegondolva nem volt másabb a sikeres hónap sem...tünetileg :D Az egyik barátnőm pedig 3 hónapos volt amikor kiderült, mert teljesen rendes élénk vérzése volt két hónapig. Csak a harmadik volt gyengébb. Csinált egy tesztet és + lett. Jól meglepődött, de igazán csak akkor, amikor elment a dokihoz és az közölte, hogy 12 hetes :lol:
A fffeene se tudja ezt! :)
tapedli
 
 


viszont én most jól elmegyek fürcsizni :roll: Pá!
tapedli
 
 


hőm 37.2

tapedli
tolófájást még én sem produkáltam :lol: :lol: :lol:

Kép
gaby25
 
 


gabyyyyy! :lol: tuti tuti tuti tuti tuti tuti!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon izgulok! :D
tapedli
 
 


én is izgulok :) azért még nem kell annyira örülni, volt már hogy csak menzi napján esett le a hőm, és most 11 dpo van, kétszer jött meg 12 dpo. pirit és mikit elküldtem melegebb éghajlatra :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gaby!Drukk-Drukk-Drukk!Szorít-szorít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Csajok!
Magas lett a vérsüllyedésem,szerintetek lehet menszi alatt menni vérvételre,ebből az okból?Mert amúgy lehet főleg mikor a 3.napi vérvételre kell menni.De ez azért más.Remélem tudjátok a választ!

Kép
breni
 
 


Breni
hát sajnos halvány lila gőzöm sincs :? :roll:

Kép
gaby25
 
 


Érdekesek ezek a van tünet v. nincs. Nekem semmi sem volt, nem utalt rá, csak a késés után pár nappal lett megjön tünetem (ami után tuti hogy pár órával megjött mindig) és akkor nem ez napokig tartott. Véletlenül szidtam magamat mire vár már ha már érzem miért nem jön meg, ekkora mondta barátnöm teszt kellene ide.:)
Amugy se mellfeszülés, se pisilés, se hányinger, se a lánynál, se a fiunál.

Nekem mindegy fiaitok v. lányaitok lesznek, nekem mindkettö van jöhet egy mennyasszony és völegény is:) Csak jo hirt akarok már olvasni!!

Breni! a 3. napos vérvétel csak hormonprofilnál fontos, ha normál vérképre mész akkor mindegy mikor.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Azt tudom hogy a 3. napon hormon miatt kell menni.De azt nem akarom hogy pl. a menszi miatt magasabb legyen az eredményem,mert akkor az nem valós érték.Ezért érdeklődöm.

Kép
breni
 
 


Szerintem is lehet a mensi alatt menni normál vérvételre. És mire gyanakszanak, mitől lett magas? Gondolom lesz majd gócvizsgálat...
tapedli
 
 


Na akkor!Azért mentem laborba mert nagyon sokáig voltam beteg.A végén ment a hasam egy hétig,és úgy döntöttem hogy elmegyek a dokihoz.El is küldött vérvételre.Jó lett minden ,de a vérsüllyedésem egy kicsit magas lett,ez gyulladásra utal.Gondolom a betegség által lett valami gyulladásom.Ezért most mennem kell megint hogy megnézzük hogy tényleg a betegség miatt volt magas.De azóta makk egészséges vagyok.

Kép
breni
 
 


az milyen kafa lenne, ha a vérvételen HCG-t is néznének és kiderülne, hogy jön a babó :lol:
tapedli
 
 


Breni,
a lényeg, hogy jól vagy! De azért gyanús, hogy tényleg attól lett magas ami megbetegített.

nekem is van egy kérdésem:
A ciklus második felében iszom a palástfű teát. Úgy vettem észre, hogy ha tényleg rendszeresen iszogatom, magasan tartja a hőmet. Ha nem iszom minden nap, nem lesz olyan magas. Szerintetek lehet a tea miatt? Vagy csak bebeszélem?

T
tapedli
 
 


Tapedli!
Breni,
a lényeg, hogy jól vagy! De azért gyanús, hogy tényleg attól lett
magas ami megbetegített
Ezt nem értem!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Addig kiderül hogy van e baba,mert kedden-szerdán kellene megjönnie és én pénteken megyek vérvételre.

A kérdésedre én nem tudom a választ. :(

Kép
breni
 
 


Breni,
úgy értettem, hogy a hosszas betegség miatt lett magas a süllyedésed.

Ha addig nem jön meg, kérhetsz HCG vizsgálatot, úgyis az a tuti :)
tapedli
 
 


Igen ez lehet mivel valami vírusos betegségem volt,másfél hónapig.
De úgy nem kérhetek hogy a dokival nincs megbeszélve.Ugye?
De akkor megint mennem kéne a körzetihez.Majd a nőgyogyihoz elmegyek ha nem jön meg.:)
De egyébként nem hiszem hogy nem jön meg.

Kép
breni
 
 


Csak akkor nézik a HCG-t ha a vérvétel kérö lapon azt is kérte az orvos. Sajna rutinbol nem, de jo is lenne... De kibirod majd pár nappal késöbb amikor nem jön meg akkor kérsz, ok?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Helló csajok!

Milyen jó idő lett.Hihetetlen!!

Tegnap kexeltünk apjukkal és utána véres volt a ......... és azóta egy picit rózsaszínű a pisim.Vajon miért?
A tisztaságin semmi nincs.Ja és nekem sosincs pöttyözés menszi előtt.

Kép
breni
 
 


Breni
remélem nincs semmi baj :? én most nem is kívánom igazán a kekszet, mert hát görcsölgettem, most tegnap amikor lett volna kedvem, akkor sem igazán mertem :? biztos hülye vagyok :lol:

Kép
gaby25
 
 


Én nem gondolok bajra.Sőt csak jóra :wink:
Lehet baba miatt is vérezgetés nem?bár nem szeretném beleélni magam.

Kép
breni
 
 


Breni
háát, az orgazmus okozhat ám bevérzést babásan :wink:

Kép
gaby25
 
 


Akkor most mikor tesztelsz?Nagyon szép a görbéd!!!!!
Ez ugye spontán hónap?Nem szedsz semmit.Párocskád mit szól?

Kép
breni
 
 


nem szedtem sose semmit vitaminon kívül. Párom is csak vitaminozik.
Hát holnap vagy hétfőn :roll: apa holnapra szavaz :wink:

Kép
gaby25
 
 


Utána ugye jösz mesélni?Nagyon izgulok.De csak halkan, jó? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
breni
 
 


Gaby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teszteltél????????????????????

Kép
breni
 
 


Sziasztok
hő 37,15 és teszt negatív, ha nem jön meg, kedden új teszt

Kép
gaby25
 
 


Gaby!Ne légy letörve,hátha csak korai volt.
Én szoritok.
Legszívesebben én is tesztelnék,de még korai lenne,nem?

Kép
breni
 
 


Breni
Nem vagyok letörtve :wink: hát nem tudom hanyadik dpo neked :roll:

Kép
gaby25
 
 


16. napon volt egyforma erőségű az LH teszt és aznap este éreztem nagyon a szurkálást és másnap voltunk együtt.Elvileg kedden nem kéne megjönnie.

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: