Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

haziallat temahoz.Nincs aza penz amiert en egy kutyat vagy macskat beengednek a hazba.van 2 kutyam es 3 macskam,nagyon jol elvannak kint.
szerintem egy allat nem lehet olyan tiszta hogy hazban legyen.
na de ez az en velemenyem .

babszika?

tobbiek?

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt!
Bocsi, tegnap nem tudtam géphez jönni...

Gabi!
Én is-én is.... :lol:
23 /kor/
Budapest
2006. jan.
Cikl.h 28-32
Megjegyzés:Gravida, Gynevac

babszika
 
 


babszika betetelek,holnapiba mar lathatod magad.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Köszike! :wink:

babszika
 
 


LÁNYOK HOL VAGYTOK??????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés:
Baba 8 mm-es, láttam, ahogy vert a szíve!!!!Hallani nem hallottam de nem lényeg, azt vagy nem kapcsolta be, vagy nem tom. De láttuk!
Ott van és jó helyen!
Kedden megyek a nődokimhoz intrukciókért, 4 hét múlva meg génklinikára!
Képet majd este rakok!
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi! Ez szupi! Akkor most már jó hangosan lehet neked gratulálni! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


LAFI!!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÖRÜLÖK NEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszönöm!!!!!!Próbálok majd képet rakn, bár egy nagy paca látszik rajta, de férjecském jelenleg nem ér rá, hogy segítsen scennelni....
Vendég
 


OKÉ!VÁRJUK!!!!!!!
Vendég
 


Kép

Itten van a baba.A 2 kereszt között van ő, a fekete a petezsák és alul jobbra a mérete: 8,1 mm.

Olyan érdekes, hogy ebből lesz egy baba.....
Vendég
 


Lafi! DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

(Azért köszi a magyarázatot, mert elsőre nem tudtam volna, hogy mit is nézzek!) :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


LAFI!
Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nemsokára nagyobb lessz!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Végre sikerűlt géphez jönnöm.
Lafi ! GATULÁLOK!!!!!!! Kicsit irigyellek is, mert én még nem láttam a szivverését, de előre hozattam a dokitjövő hét csütire, mert már nem bírtam tovább.
Adom én is az adatokat:
Kor: 29
2006 november
Budapest
Most kicsit zavarban vagyok, mert a terhességem 9. hete, a babóca 7 hetes. most akkor mit kell néznem?
Kösz. Nagyon jó ötlet ez a táblázat!
Puszi :D
Vendég
 


Jezsek, azt kell nézni, hogy mikor volt a mensi. Neked akkor 9. hét!
Vendég
 


Furcsálltam is, mert én megyek kedden és utána megint 2 hét múlva, nekem nem ilyen hosszó távú dolgokat adtak meg mint neked.....
Vendég
 


Jezsek!
Te vagy iwiwen vagy myvip-en?????

Elvagy veszve,már rég irtál,de azért örülök,hogy jól vagy!!!!!!!!!!!

A mensi 1 napjától kell számolni./utolsó/
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukk.... mert rohanok is tovább....
Lafi!
Gratulaaaaaaaa! Nekem máris tetszik! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok! Végre itthonról! :lol:
Monyo! Kijavítanád inkább, hogy ma 1 cn? Azaz majd holnap ne írd át 3 cn-re jó? Köszi! :lol:

Remélem mindenki jól van!

Babszika! Akkor meg volt pé? :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!
Feri még nem tette be, de sztem igen megvolt.... de az is valószínű, h lecsúsztunk róla... :roll:
De nem akarok elkiabálni semmit, azért is hallgatok nagyon :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt!
Ma megint egész napos program. :cry: Tegnap fél 10-re kerültem ágyba........
Lafi!!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gabi! Írd át a tábliban a dokimat júliusra, mert júniban csak beutalóért megyek, júliusban lesz a kivizsgálás! Köszi
Jezsek! Az iwiw engem is érdekelne....

Robogok, csak holnap jövök! Kívánjatok kitartást a mai naphoz!(Játszóházba megyünk a gyerekekkel)

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT!!!!!


Kitartást Vikike!!!!!!
Tegnap este én is 10 órafelé estem ágyba,itt vannak ,vagyis ma már mennekhaza,a lengyelek /suliba/tegnap diszkó volt a tiszteletükre.

Jezsek!
Bettike!
iwiwen vagytok????
Vendég
 


Jó reggelt!
Dobok egy görbét nektek:
Kép

babszika
 
 


Ti hogy vagytok?
Én egyre jobban, mert péntek van.... :lol:

babszika
 
 


Én jól vagyok,mert péntek van!!!!!!!!!!!!!

Babszika!Alakul a görbéd!!!!!!!!!!!!
Ahogy nézem pé is volt!?
Holnap megyek 12 napos uh-ra,ezután mi történik?
Lehet,hogy már kérdeztem,s válaszoltatok is rá,de elfelejtettem!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia!

Hát, Feri szerint volt :wink:

Szép napot!

babszika
 
 


Sziasztok! Én is jól vagyok pénteknek köszönhetően! :lol:

Kriszti! Attól függ, hogy mekkora tüszőket látnak! :lol:

Babszika! Akkor innentől szurok! :wink: ++++++++

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!
Ki tudnád ezt fejteni,bővebben!
Bocs de felvilágosulatlan vagyok,ebben a témában,s szeretném tudni,mi lessz!!!!!
Mire számithatok pl.tüsző ügyben.
Azt irtad,hogy attól függ mekkora tüszőket látnak!!!!!!!!!!!!!!!
Ha nem jók a tüszők,akkor mi van????
Vendég
 


Bettike!
Nagyon helyesek vagytok!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocs, hogy mindíg eltünök, de ha bent van a főnököm nem tudok a géphez jönni, otthon meg tudjátok hogy van.
Ráadásul napok óta rosszul vagyok.
De azért igérem igyekszem.
Vendég
 


Jezsek!
Az nem jó,hogy rosszul vagy!!!!!
Hiányzol,de ha nincs időd érthető!!!!
Vendég
 


szia Kriszti!
A mai napom még csak csak, de tegnap már reggel hánytam, aztán 11-ig szenvedtem, mert állandóan elaludtam ( ezzel nem is lett volna baj, de a pénztárba ülök ), majd úgy megfájdult a fejem, hogy pislogli sem bírtam. Alig vártam, hogy hazaérjek, egész estig feküdtem, 9-kor már ágyban voltam.
lafi, én is csodálkozom, hogy havonta akar a doki látni, de a nővérem szerint ez normális. Szerintem meg nem, mert 4 hét alatt annyi minden tőrténhet! Így kínozni egy kismamát! De inkább fölhívtam, hogy a magam megnyugtatása miatt el kell mennem, úgyhogy csütörtökön megyek. Téged küldött a dokid védőnőhöz? Mert engem még nem.
Vendég
 


sziasztok.

lafi gratulaa:)
Kép

Kép
monyo83
 
 


Kriszti! Leírom, hogy nálam hogy volt ok?

Én szedtem az 5. naptól 5 napig a Clostyt! Napi 1-et! A 12. napon mentem UH-ra! Megnézték a tüszőket és hogy nem-e lett ciszta! Aznap nem volt még domináns tüsző csak több 5-8 mm-es! Ezért 2 nap múlva vissza kellett mennem megint UH-ra! Ekkor már volt az egyik oldalon 16, a másik oldalon 14 mm-es tüsző! Hogy megnézzük nőnek-e még vagy megrepednek megint vissza kellett mennem két nap múlva UH-ra! Akkor még az egyik oldal nőtt 18 mm-es tüsző lett, a másik oldal változatlan volt! Mivel ez péntekre esett, így hétfőn kellett ismét visszamennem, hogy megrepedt-e!
És a hétfői UH-n már nem látszott semmi, tehát a hétvégén megvolt a tüszőrepedés!

Szerintem arra számíthatsz, hogy neked is kell menni többször! Remélem szép nagy tüszőket látnak! És tessék figyelni a szervezeted, hogy érzed-e a pé-t! És akkor apára fel! Azaz, mint a nyulak! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!
Köszönöm szépen,hogy válaszoltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most már értem!!!!!!!!!!!!!!!!
Holnap megirom mi volt!!!!
Vendég
 


Sziasztok!Hulla vagyok... migrén, hasmenés, hányinger...


Gabi!
Köszi a táblicseket!!!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!!!
VÉGREEEEEEEEEE! Szombat. Már azt hittem, sosem jön el ez a nap....Nagyon elfáradtam a héten. ÉS képzeljétek, rábeszéltek, hogy menjek én is a nyári táborba a gyerekekkel. Júli 9-15-ig. (Másnap meg Pest......) Anyukám főz a Férjemre, ő meg azt mondta kijön majd többször meglátogatni, menjek nyugodtan. (Mert kb. 25 km a tábor innen.) Hát ez van. De majd csak kibírom valahogy. A társaság nagyon jó lesz, de egy hét Apa nélkül. :shock: :shock: Bár, ha sokszor meglátogat......

Ria! Alakul a görbéd! Mennek a drukkok. Ma is rosszul vagy még?

Gabi! Köszi, hogy javítottad a táblát.

Kriszti! Én a 13. napon voltam anno Uh-n, kicsik (12) voltak a tüszők, ezért a 16.-on mentem megint. Addigra megnőttek, majd a 21.-en megint mentem, mert azt nézte a doki, megrepedtek-e. Nálad mi volt?

Sok lettem..... :oops:

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT!
Én most megyek 8-ra,irok ha haza jövök!!!!
Puszi!!
Vendég
 


Drukkolok!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!

Hát, tegnap jól megszenvedtem. :? De azt hiszem, h már túl vagyok rajta... eddig legalábbis nem voltam rosszul (kop-kop-kop)

Viki!
Bébi valszeg nem most jön, hisz a hőm abban a magasságban van, ahol lenni is szokott ilyen tájban. Csak most éppen volt pé.

Kriszti!
Neked megy a drukk! (bár, valszeg már el is jöttél a dokitól)

Ja és el kell mesélnem vmit:
Én nem nagyon álmodtam még babával... már néha azt hittem, h baj lehet velem... de az éjjel babás álmom volt. Nem akarom elmesélni, hiszen babonás vagyok, de nagyon jó volt.
Kombinálni nem kombinálok, mert kb. tudom, h miért is álmodtam azt amit, de nagyon jó érzés volt :!:

babszika
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a dokitól,van peteérés,15mm.
Azt mondta,hogy 2 nap múlva rákell hajtani.
Ha netalán most nem jön össze,még a 2 havi clostyt szedjem be,ha azután is sikertelen a dolog,próbálkozunk mással!!!


Babszika!
Ne is mond el az álmod,váljon valóra!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti, ez nagyon jó!
Tüszőrepit nem fogsz kapni????

Tegnap szarul voltam. Fájt a szívem a fejem meg már a 3. napja...fránya időjárás de végre elmúlt!

Babszika, az jó, ha már babásat álmodsz!!!! :wink:

Jezsek, nekem sincs kiskönyem még, ráér. Majd ha mész dokihoz, kapni fogsz rá beutalót és akkor majd lesz kiskönyved.
Megyek majd 12. heti genteikai vérvételre. OEP nem támogatja de itt egy klinikán csinálják és 95% os pontossággal megmondják, egészséges-e.....(28 rugó :twisted: de a baba egészsége mindent megér)
Vendég
 


Szia Lafi!
Nem mondta az orvos,én rákérdeztem,hogy kell e még menni uh-ra azt mondta,hogy nem.
Amit leirtam az előbb annyi volt!!!!!!
Még annyit mondott,hogy 14 nap.nem jön meg akkor sikerült!!!!!!!!!!
Nem merem beleélni magam!!!!
Szerinted is jó a 1,5cm?????
Örülök neki,hogy jobban vagy!
Ez a hülye idő senkinek sem jó!!!!!!!!!


Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ria! Én is azt kívánom, hogy az álmod válljon valóra!!!!!!!

Lafi! Pihenj!Én annyira álmos vagyok, majd leesik a fejem. Már 2 kávét megittam ma, de semmi. Pedig van egy halom vasalni való. :shock:

Kriszti! Nekem anno a dokim azt mondta 20 alatt még nem az igazi, de sztem ez alkat függő. Nekem a 16. napon volt 26, 3. De a 13.-on még csak 14, tehát még nőhet!!!!!!!!!!És hajrá akció! Ne hagyd apát lazsálni!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Mondta az orvos,hogy még 2 nap alatt nőlhet!!!!!!!
Vendég
 


Ezt mondom én is!!!!!!!Szép nagyra megnőnek, megrepednek, és megtermékenyülnek!!!!!!!!Amen! :D :D
Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Köszi Vikike!!!!!
Reméllem igy lessz!!!!!
Drukk Neked is!!!!!!
Vendég
 


Azt még elfelejtettem kérdezni,hogy normális,hogyha görcsölgetek és kis szúrkálódást érzek????
Ez lehet ilyenkor peteéréskor?????
Már vagy 2 napja tapasztalom!!!!
Vendég
 


Igen, teljesen normális, sőt mensis görcs is lehet! Én is meg szoktam érezni a fél időt!

Kép
vikike0429
 
 


Mensis görcs,olyan mint mikor készül megjönni!!!!!!


Szép napot neked!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?