Új privát üzeneted érkezett!

hihihiihihi, itt valamit nagyon furcsáll Léna...
Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hajni!
Nekem az a véleményem, hogy tök normálisan működsz és menjél minél gyakrabban Szegedre! :D:D:D

Megann!
Szerintem várd meg, amíg elmúőlik Léna "szúnyogcsípése", aztán adjál neki meginnt epret. Ha előjön akkor allergiás. Én iskoláskoromra kinőttem, azóta falom.
Az epret könnyebb kiszűrni az étrendből, mint a tejet...
Léna gyönyörű...

ayse
 
 


És a másik lényeget nem is írtam...Annamami egy óóóóóóóóriási pakkal érkezett, Mikulásnénitől csodaszép ajándékokat kaptunk... :oops: :oops: :oops:

ayse
 
 

 
 

Sziasztok!

Totka!

Hatalmas gyógypuszit átadtam Gergőnek!! :lol: :lol: :lol:
És nyugi, nekem ugyanilyen érzéseim, gondolataim vannak. Nagyon sűrűn úgy érzem, hogy megkattanok itthon.
Pedig Te aztán jössz-mész a faluban, mindig találkozol valakivel, anyud, nagymamid, nagynénid, kolléganőd.
Nekem meg senkim sincs itt, ülünk a négy fal között...
Szóval, én is így vagyok, szerintem mégjobban, mint Te.
És alig várom már, hogy szeptemberben végre dolgozni mehessek...

Ayse!

Szupertitkos tali képei nagyon jók lettek, srácok nagyon helyesek! :lol: :lol:

Megann!
Léna megtűri lábán a pacskert? És megy is benne???
Nekem már nagyon soxor megfordult a fejemben, hogy veszek neki, hiszen a szobán kívül, mindenhol kő van, és mi is abban járunk itthon.
De elképzelni sem tudom, hogy Gergő esetleg értékelje az ötletet. Úgyhogy szerintem még egy kicsit várnunk kell vele...

Kép
kuha
 
 


Hello Lányok!
Háát, nem tudom, de Fanni ma 4-szer kakilt, és ebből az utolsó kettő már igen csak híg volt...
Lehetséges, hogy ennyi késleltetéssel jön a hasmenés???? :shock:
Pénteken hányt, és mára jön a hasmenés???? Nem értem ezt...
Láza nincs, tök jókedvű...
Még az lehet egy magyarázat, hogy jön a foga, mert az mostanában mindig jön...
Vélemények???

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ja, és holnap megyek vizsgázni, kérek nagy-nagy drukkokat délelőtt 10-től!!!!
Nem tudom, mennyire leszek bátor, az elején biztos nem megyek be, úgy középtájékra tervezem, úgyhogy elég fél 11-től drukkolni... :lol:
Előre is köszönöm!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb:
én mindíg az első öttel mentem be!! :wink: Drukk, drukk, milliószor.Tuti a fog a ludas Fannilány hasmenését illetően!

Meggan:
Léna nagyon ari!!!A papucsa meg trendi!Hogy tud benne járni?Rendesen?

Jaj lányok azért írtam félve ezt a "beszűkülésem", mert sokan vagytok itt, akiknek két gyerkőc is van, és mégse hallok, olvasok Tőletek ilyen nyavajgásokat.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Megann:bocsi, így akartam írni a neved!!!!! :oops:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


ÁÁ, el is mentem aludni!

Szép álmokat!


A minap eszembe jutott Cleo és Majácska!!!Ezer millió éve nem írtak!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok,

Megann, mi Rolival nagyon sokáig jártunk gyógytornászhoz és ott a csaj azt mondta a Deichmanos cipőre hogy teljesen jó.
De pl. a Winkben (Lurdy ház) vettem Rolinak egy szandit kb 4000 Ftért és úgy feltörte a lábát, hogy no!!!
Nálunk ált. Asso, Siesta, és most valami két másik márka (Baby branch-ba vettük) van.
Léna nagyon szép, :) papucsot nem semmi, hogy elviseli. Én pl. tiszára röhögő görcsöt kaptam, hogy minek árulnak 20-as méretben pl. a Dr, Batz biopapucsot. De úgy látszik van aki tud menni benne ilyen picinek is.

Csibb, drukkolok.!

Totka, nekem is szokot ilyen depis hangulatom lenni, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert jó kimozdulni. Teljesen megértelek!

Pusz mindenkinek!
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok én is, tegnap jöttünk csak haza a telekről, ma meg almoltam a lakást egész nap, mostam, stb......
Nagyon jó volt kint, fiúk medencéztek egy csomót, olyan hőség volt. Én meg bikiniben napoztam már, a napon aludtam délután :P

Ayse!
Köszi a hiányolást, jól esett nagyon :wink: :D

Megann!
Léna papaucsa haláli :lol: :lol:
Leonnak is van, de nem tud benne sokat menni még, csak a fürdőből be a szobába, utána veszi is már le.
A copfos képen Léna nagyon szép :D
Nekünk is van sok deichmanos cipőnk, nem vagyok hajlandó tizenezreket cipőre kiadni, főleg nem duplán.....
Én a babaszobáról rengeteg clarks meg next cipőt veszek, van, amelyiket használtan, van amit újonnan. De a használt is tökéletes állapotban van.
Leon is falja az epret, minden étkezés után az a nasi, annyira megy neki. Nem lett pöttyös tőle eddig.

Hajni!
Én is érzem így néha magam, mostanában főleg úgy vagyok vele, hogy sokszor sok a két fiú. Van is lelkiismeretfurdalásom rendesen, gondolhatod.
Én is alig várom két hetente azokat a napokat, amikor anya elviszi a fiúkat, meg a csütörtököket, amikor Gabi anyukájánál vannak.........
Mostanában nagyon partnerei egymásnak a hülyeségben, csak ha kint vagyunk, akkor lehet őket elviselni, a lakásban fél nap után megkattanok tőlük :?
Ezérrt vagyunk a telken ennyit, mert ott egész nap kint vagyunk ugye, így tök jól elvannak. Nagyival szőlőt kötöznek, gazolnak, locsolnak, füvet nyírunk, követ hordunk, stb.

Cleóék jól vannak, sok az intéznivaló a házzal, meg tanul is Cleo. Maja meg lett fodrászolva, édes nagyon az új frizurával.

Csikken!
Hatalmas gratula a 6 centis babóhoz!!!!!! :D :D

Márti!
Én már meglestem a másik topicban a jó hírt, gartulálok és drukkolok nagyon :D

Prüntyi!
Neked meg nagyon halkan drukkolok...... :D

Évi!
Leon se ül már babakocsiba, mi is mindenhova gyalog, vagy motorral megyünk.
Gratul a -4 kilóhoz!!!! :D
Gergőnek jobbulást!

Csibb!
A foga miatt tuti lehet a hígabb kaki, nyugi.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Zsófiknak utólag is sok boldog névnapot!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lányok

Papucs:Na azért nem kell ám eldurranni...úgy látom Léna sem csipi egyenlőre :lol: és nem is nagyon tud benne menni...de nem is nagyon kell....
A garázsban azért max 5-10 métert kell vele mennie... :lol: :lol: , bár lehet hogy igy már nem is lesz poén neki utánam jönni a garázsba ha nem lehet majd apa 42-es papucsában közlekednie ott.

Csikken!

Igen az asso nekünk is nagyon bejött, de sajna most nem volt ott olyan ami tetszett volna, mert most kimondottan fehéret kerestem :roll:

Ayse!

Jót röhögtem hogy 5 ösével vásárolod a cipőket :lol: :lol: de be kell látnom igazad is van.
Ha jól összeszámolom Lénának is van most 5 cipője :shock: :shock: de lehet hogy még több is :oops: :oops:

Barbi!
Eper...hmmm....hát most várom hogy mi lesz holnapra :roll:

El is hiszem hogy 2 fiú kiakaszt...engem az egy lány is kiborit és nem fél nap hanem fél óra alatt ha itthon vagyunk...
Irtam is hogy 2 napja egy nyomorult spenótot nem tudtam megfőzni csak úgy hogy Léna háromnegyed órát zokogva fulldokolva lógott a lábamon :? :? :?
Nem is tudom mit kezdenék kettővel egyszerre :twisted: :? :?

Cleoéknak puszika, legalább egy képet dobhatna a jányáról :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Totka!
Ne legyen lelkiismeret furid....ha nem tettem volna a nem egészen 2 éves autómba majd 50.000 km-t :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: már réges régen eret vágtam volna..
Teljesen normális az amit érzel.

Csibb!
Nem tudok mit mondani...azt nem gondolnám hogy igy elhúzódik..lehet hogy ez már más???egy újabb valami????
Esetleg kérdezz rá dokinál...

Na mentem pihizni mert elég mozgalmas volt a mai napunk(is :mrgreen: )

Jó éjt:M.

Kép

Kép
megann
 
 


Dobok egy pár képet a hétvégéről, de csak úgy kommentárok nélkül, mert elég késő van :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó reggelt!

Léna új szava: táos=tojás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem értem én ezt a gyereket, főzök borsófőzit, most tök jól elvan..szaladgál, beszélget, énekelget, elmatat egy hűtőmágnessel :shock: :shock: :shock:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hahóó!

Látom, megint pörög a topik! :D

Barbi!
Mi történt Nolcsi szemével???? Elesett szegény? :?
Nagyon helyesek még mindig a fiúk!:)
Közös ismerősre bukkantam, majd elmesélem, ha 1x találkozunk! :wink:

Totka!
Sztem is teljesen normális, amit érzel! Ne legyen lelkiismeret furdalásod!
A pasiknak csak a szájuk nagy, nem tudom, hányan vállalnák be az itthonlétet helyettünk....

cipő: nekünk a gyógytornász azt mondta, hogy a gyerekek lába 6 éves korig alakul, addig nagyon fontos a jó minőségű cipő. :?

Már egész jól vagyok, de még mindig fújom az orrom! :shock:
Most már két hete. Nem tudom, milyen brutál vírus volt ez! :(

Nati új szösszenetei:
- nem cabad, mi csinász? ne csinád! az a baj.., kélem cépen (!! :D ),

mentem is takarítani. :evil:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


sziasztok!

ma nem mentem szegedre, tegnap teljesen kiütöttem magam, alig bírtam ki, amíg megfürdettük az Esztit, utána már nyomtam is a szunyát.
végre megkapta a 18 hós oltást, kicsit lemaradtunk megint. a cédőnő azt mondta, hogy este adjak kúpot biztos, ami biztos. ti adtatok?? én úgy vagyok vele, hogy ha esetleg lázas, akkor adnék.
az eperről azt mondták, hogy magtalanítva próbálkozhatok. nekem a kedvencem az eper, úgyhogy nagyon ezt akartam hallani :)
idén is megyünk anyuékkal sopronban (juhéjjjjj :D) úgyhogy kaptunk oltás receptet a kullancs miatt is. ti adattok be ilyet, vagy kapott már valaki?

Hajni!
én is úgy érzem, nyugi, pedig én is jövök-megyek. de nekem is kellene a társaság. én tudom, hogy januárra elmebeteg leszek itthon, télen, két gyerekkel. ettől nagyon félek. már most sem érzem magam 100-asnak... emlékszem, hogy Esztivel mennyire be voltam kattanva március-áprilisra. ezért lett volna jó egy kis munka, hogy aztán attól ismét megundorodva menekülhessek megint gyesre ;)
szóval sztem az lenne a furcsa, ha nem lennének ilyen igényeid. te is állandóan emberek között voltál, ráadásul nagyon sokféle emberrel találkoztál, elismerték a munkádat. ez mind-mind hiányzik.

Barbi, én is kiszúrtam Nolcsi bibijét, mi történt??
egyébként nagyon helyesek az egyencuccban!! tök jó, majd én is szeretném a két csibészemet így összeöltöztetni, feltéve, ha két kislány lesz :)
napozás :)

Andi!
nem semmi, hogy Nati már mondatokban beszél :shock: :shock: emlékszem, amikor mentünk orrszívásra, és mondta Nati hátul, hogy cica és apa. na mi most kb itt tartunk :lol: :lol: minden mennyiségben cica és állandóan apa-apa-apa :D

Megann, te hogy csinálod, hogy ilyen tuti frizkót csinálsz Lénának? Esztinek egy kicsit beletúrok a hajába és már hessegeti is el a kezem.

KépKép
KépKép
and
 
 


And!

Azt hiszem azért birja jól Léna, mert mindig izgalmas dolgok kerülnek a hajába: hello kitty-s hajcsatt, olyan hajgumi amire egy kb 5 cm-es kislány van felvarrva(hésm-es) és ezeket mindig megnéztük a tükörbe "hogy milyen jól áll Lénának" és hogy "Léna a legszebb kislány" és hogy a "a kislány a hajgumin biztos sirni fog ,ha Léna nem engedi a hajába tenni"..és Léna mindig rohan megnézni magát a tükörbe...úgyhogy ez igy szépen kialakult.. hogy már jön reggel magától amikor mondom neki hogy:Léna gyerünk copfikát csinálni :P :P :P és imádja amikor megdicsérik a copfját és előszeretettel mutogatja mindenkinek hogy neki van ilyenje és hogy milyen kislányos hajgumija van :P :P :P
De volt idő ám, amikor egy percig nem tűrt meg egyetlen csatot sem a hajában. :?
Úgyhogy hatalmas türelemmel szoktatni szoktatni szoktatni és erőltetni a hajdiszeket....és meg fogja szeretni Eszti is :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Juhéjjjjj!!!!!!!!!!!!!
4-est kaptam!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Köszönöm a drukkokat, bevált!!!

Míg vizsgáztam, Fanni az apukájával volt a munkahelyén, és szegényke, mire odaértem elaludt a földön :shock: , a padlószőnyegen. Állítólag jött-ment az akták között, és egyszer csak lefeküdt és elaludt :shock: :shock: :shock:
Édesem...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csibb:
ügyi vagy!!!!!!Esküszöm, pontban 10.30-kor néztem az órát, és gondoltam, vajon tú lvagy e már.....
Fanni földön alvása: :) Cuki!!!!

köszönöm mindenkinek a biztató gondolatokat a bekattanásomról!
Akkor nem vagyok cserebogár.Na pl.ezért is megy a harc a nyaralással.Én szinte menekülnék kicsit az itthoni megszokottságból, férj meg....

Duda:
hogy van az arcüreged??????
Barbi:
jaj nekem is úgy tetszenek a srácaid egyformában!!!!!!!!!!Olyan jók a képek, mintha legalább a legmelegebb nyári hónapban készültek volna!!!!!Cleohíradót köszi!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Köszi Hajni!!!
Ja tényleg, még a bekattanásodra akartam is mondani, hogy én majdnem minden nap elmegyek itthonról és valami programunk van Fannival, hál istennek sok a kisgyerekes barátnő, ismerős.
Én már akkor rosszul érzem magam, ha mondjuk betegség miatt itthon kell lennünk napokig... :oops:
Én is nagyon várom, hogy nyaraljunk valahol, és biztos nagy vitáink lennének a férjemmel, ha ő nem szeretne...
de remélem, hogy ilyen eszébe sem jut!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ja és Fanni hasmenése is elmúlt, ma egész nap semmi...
Én tényleg nem értem ezt, mert a foga miatt még sosem volt hasmenése, lehet, hogy most kivételesen??? vagy csak evett valamit, ami meghajtotta??? na mindegy is... remélem ennyi volt. :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


And!
Elárulod, hogy lehet az epret magtalanítani? :oops: :roll: :? :)
Ne izgulj, egyszer csak Eszti is elkezd dumálni és akkor aztán nem lesz megállás!:D
Én imádom, hogy Nati már így dumálgat, olyan jókat nevetünk rajta! Meg kell zabálni! :)

Totka!
Köszönöm kérdésed, szerintem rendbe jött! :)
Igazából nem is tudom biztosan, hogy ott fájt-e, mert pl. tegnap is úgy érzeztem, inkább a fogam fáj.
Ma még nem fájt sehol semmi, ezért bízom benne, hogy túl vagyok rajta, bármi is fájt! :lol:
Nnna, ezt jól leírtam! :wink:

Csibb!
Gratula, ügyes vagy! :)
Fannipocak hogy van? Megy még? :?
alvás :D :D édes! :D

Megann!
Én is így próbálom rávenni Natit a csattozásra, de hiába mutatom meg neki a tükörben, ő szereti közelebbről is szemrevételezni a dolgokat. :evil:
És persze hiába mutatom meg neki, mielőtt betűzném a hajába. :?
Lénád igazi csaj! :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Csibb!
Most olvasom! :D
Akkor jó! :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok,

csak bekukkra van időm,

Barbi, nagyon helyesek a fiaid!!

Duda, nem semmi Nati beszéd tudománya.

And, hogy bírod a babavárást? :)

Rolinak iszonyat nagy szókincse van. Szinte mindent mond már, de két szót nem kapcsolt még sose össze. Olyan furi.

Csibb, gratula.

Pusszantás: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Barbi!

Tényleg szuperek a képek :D
Ajánlod ezt a fajta medencét ami a képen van??
Merev falú ugye???
És hogy lehet leereszteni???

Csibb!

Ügyi vagy, tudtam én hogy nem lesz gond :wink:
Alvó Fanni tündéri lehetett....édesek amikor csak úgy kiterülnek j
rártukban-keltükben :lol: :lol:

Duda!

Köszi!
Szerintem ne add fel...én is tök kivoltam hogy egy percig sem tűri meg a csattot mostmeg imádja őket...
szerintem már van vagy 50 db :oops: :oops: , mert ebbe az átkozott H&M-ben annyira jók vannak, hogy én sem birom megállni hogy ne vegyek minden alkalommal egy 4-6 dbos szettet :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Szerintem lesz mégegy lányom...és férj kikészül a bizsu és kiegészitőszámláinktól :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval kitartás :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó estét mindenkinek! :D

Duda!
Igen, elesett Nolcsi a telken, belefejelt a kövek közé :?
De ma már alig látszik a seb, van ez a curiosa sebkezelő gél, nagyon meggyorsítja a varrasodást, hamar begyógyul.
Nati nagyon szépen beszél már, ügyes! :D

And!
Az eper magtalanítása engem is érdekelne :shock:
Jól veszem ki a szavaidból, hogy inkább kiscsajt szeretnél másodiknak is?

Csibb!
Gratula a vizsgához, ügyi vagy! :D
Fanni alvása :lol: , édes lehetett.

Megann!
Igen, merev falú a medence, nem kell leengedni, mert nem lehet felfújni :lol: :lol:
Az alja egy műanyag fólia csak, úgyhogy egyszerűen összehajtom és kész. A medence alá rakunk polifom-ot, így puha is.
Én nagyon szeretem, sokkal jobb, mint a felfújhatós, az nekünk rögtön mindig kilyukadt :?
Tavaly is tönkretettünk egy óriási felfújhatósat, ez meg már 3. éve megvan és semmi baja.....

Ma szabad napom volt és takarítás helyett délelőtt itthon lebzseltem, beültem egy kád vízbe, hajat mostam, pakolást tettem fel, BESZÁRÍTOTTAM a hajam, simítóval ki is egyenesítettem.....délután meg barátnőmmel taliztam, aki most jött haza Düsseldorfból egy hétre (kint dolgozik ugye :? ), az egész délutánt együtt töltöttük, tök szuper volt. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D :D :D
SZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :D :D :D :D :D

Fiúk állati vagányak,áruld el kérlek hol újítottad a majmos next pólókat?????? :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:
Annyira jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó én is szeretnéééék!!!! 8) :D 8) :D

pussz
annamami
 
 


Totka,

én csak azért nem csavarodtam be,mert közben lejöttünk a mamához...... :( :( :(
nagyon megértelek és átérzem a dolgot és én is csak azt tudom írni,amit a többiek ez teljesen normális és nem vagy UFO! :lol: :wink: :(
itt azért kicsit tudok jönni menni,kertészkedni ilyesmi...nem nagy dolog de engem kikapcsol..........sztem egy férfi tizedennyitől bekattanna........
fel a fejjel!!!! :wink: :wink: :wink:
el fog múlni
és szerintem is sokkal nehezebb a tél a kisgyerekkel..... :? :? :(
annamami
 
 


Annamami!

Neked is szia!!!!!!! :D :D :D

Babaszobán vettem mind a kettőt, persze nem egy időben :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Megann,
Léna tényleg gyönyörűűűűű! :wink:
annamami
 
 


And! :D

Nálunk mindkét fiú megkapta már a 2 kullancsoltást. Jól tűrték, és semmi bajuk nem let tőle.

Barbi! :D

Egyre szebbek a fiaid, és nagyon csinik egyformában.

Gergőnek ősz óta van papucsa, előtte korainak gondoltam.

Cipő:
Most lehet, hogy megköveztek, de én nem veszek annyi pár cipőt, pl. Gergőnek is csak 1 pár cipője van. Úgyis hamar kinövik, annyira nem teszik tönkre addig. Bubusnak is csak azért van 2 mert egyet örökölt Gergőtől, meg van egy új. Szandit is csak most fogunk venni Gergőnek. Viszont figyelek arra, hogy az jó minőségű legyen. Mi Dr. Leot szoktunk venni, azt ajánlották, hogy egészséges a lábnak. 7000 körül van, sajnos. :cry:

Képzeljétek, Gergőt felvették abba az oviba, ahová szerettük volna. :D Már várom a szülőit.

Totka! :D

Ne aggódj, sokszor érzek én is így.

Mégegyszer köszi mindenkinek a köszöntéseket, és Harinak is boldog névnapot!

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Barbi,
akkor sajnos meg kell várnunk míg kinövitek!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Friss a melírod?nagyon tuti! :D
annamami
 
 


Annamami! :D

Hogy vagytok? Olyan helyes Mazsi a képeken! Bubus biztosan játszana már vele. Jó, hogy kicsit kitudsz kapcsolódni.

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Csibb,
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ÜGYI VAGY!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: GRATULA!

Hogy hagyhattátok világszép Cukikánkat a kemény padlón alukálni????! :evil:
Hát van nektek szívetek????!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: grrrrrrrrr...... :twisted: :twisted: :twisted:
annamami
 
 


Zsóf :D :D :D ,
köszi most jól,a dolgaink is klasszul alakulnak és ez a hangulatomon is lemérhető.
Szerintem Marci is szeretne játszani bubussal a múltkor Barbinál igencsak kiszúrták egymást maguknak! :wink: :D
Meg Ayse Andrisával is olyan jót játsziztak!
Mi lenne ha jövő héten Rokica taliján összeeresztenénk őket??? :D
annamami
 
 


Bubussal.... :oops: :oops: :oops:
annamami
 
 


Tényleg Ayse hol bújkálsz??????? :roll: :roll: :roll:
annamami
 
 


írásgörcsöm van...bocsi.... :oops: :oops: ...tépjétek ki a billlentyűzetet a kezem közül.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annamami
 
 


Most akkor végül melyik nap lesz a tali? :oops:

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Annamami!

Ha kinőttük, a Tiétek :wink:

Egyébként van egy majmos next hosszú ujjú felsőnk, ami már kicsi Leonra, ha érdekel :wink:
86-os, újonnan vettem, kb. 2x volt Leonon..... :?

Egy kép használat közben :P
Kép

Zsóf!
Gratula az ovihoz, nekünk a tuti csak május végén derül ki.....már én is izgulok nagyon.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi :D :D :D :D :D :D

IGEN! stipi-stopi!!! :P

Jöttök Róki bulijára?(ami nemtom mikor lesz :roll: )akkor átvenném! :wink:
annamami
 
 


Annamami!

Nem tudom, mikor lesz, attól függ..... :roll: :roll:
Ha megyünk, tuti viszem, okés?! :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Barbi,
Tényleg nagyon jól néznek ki a fiúk, egyforma trikóban is és a medencés képeken is. Én is kiszúrtam, hogy Nolcsi megüthette a fejét. :( Leon már olyan nagyfiú, alig látszik a különbség köztük. :) Ahol együtt eszik a szendvicset, az szenzációs! :)
Át tudom érezni, hogy kibuktatnak otthon és jobb a telken, ahol lefoglalják magukat. :wink: :wink:
Ha lesz kedved egyszer egy talira elhozni Leon kinőtt cuccait, amit eladnál, egy párat én is szívesen megvennék Daninak, mert annyira jó ruhái vannak! :) Amiket a múltkor vettem is imádom, még jók rá. Az egyik ez a csíkos póló, ami Leonon van a pici képen. :)

Megann,
Léna is nagyon szép a képen. :) :)
Dani Beni 30-as papucsában járkál itthon és egyre ügyesebb megy benne. :)

Csibb,
Gratula a 4-eshez! Ügyes voltál! Fanni a földön :wink: :?

Totka,
Látod, nem vagy cserebogár. :wink: Néha én is a fele királyságomat adom két óra egyedüllétért. :) Aztán persze rohanok vissza az én két csibész rosszcsontomhoz. De, látod, mindenki hasonlóan van! :)

Dani is egyre jobban dumál, mindent utánoz és napi 2-3 szót is megjegyez. Mostanában esténként megy a viháncolást elalvás előtt. Tegnap este is bementem, hogy most már aludjanak. Dani áll, vagyis inkább ugrabugrál az ágyában, rámnéz ártatlan fejjel és közli, hogy " Bebi aaacik, Dani aaacik!" :) Azt hittem megzabálom. :)

Epertéma
Dani is imádja. Ebéd után és vacsora után is adok neki, ha kér, nem ütötte ki eddig, szerintem nem lesz baj belőle. Addig esszük, amíg szezonja van, aztán jön a málna, cseresznye, meggy. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha,
Gergő hogy van? Remélem, ti nem kaptátok el Apával!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó regglet!

Annamami!

Látom formában vagy :P
Várom már hogy ujra lássunk titeket :) .

Barbi!

De akkor biztos használtok valami algátlanitó vegyszert, ugye????
Gondolkozom én is egy ilyen medencén :roll: :roll: :roll: , mert a tavalyi már kicsi lesz szerintem...

Férj ma félig bevállalta Lénát :shock: , úgyhogy be tudok menni a Régióba Lénának babát venni, meg piacra, Árkádba, sőt kertészetbe is be kellene menni, mert úgy döntöttem hogy felszedetek egy részen gyeprácsot a kapu előtt, mert hiába csináltunk autómegállót a kerités elé, mindenki a nagykapu elé parkol :evil: :evil: :evil: , úgyhogy tök fölösleges a murvás betonos gyerprács...
Szóval megint beruházhatok néhány új növénybe :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


sziasztok!
Latom porog a topik rendesen!

Barbi, tenyleg nagyon helyesek a fiuok es a majmos polok nekem is nagyon tetszenek! persze megszoktuk, hogy mindig nagyon vagany szerkojuk van!

Megann, ezek szerint ma Lena alszik majd a foldon :D..
Csibb, gratulalok a vizsgahoz, ugyes vagy.. azert ilyet csak egy ferfi tud meselni szerintem, hogy "szaladgalt, aztan hopp egyszercsak elaludt az irodaban a foldon!" :D nem pont igy kepzelem el
:roll: :wink:

Huh! most amig ezeket irtam, David folallt a szekre es ugy vett le egy narancsot az asztalrol!!
:shock: :shock:
annyira hiehetetlen ez a mindenre felmaszas! nalatok is ez van? egy pillantra sem fordithatja el az ember a fejet..

And, Csikken, Pruntyi, Marti orulok hoyg jol viselitek a pocakos kisgyermekes anyuka szerepet!

Bodza, a Ti kepeitek is szuperek!

Epret gondolom passzirozassal lehet magtalanitani, de Benianyuhoz hasonloan is adtam, es nem lett baj..
mondjuk davidnak nem jott be, itt visitott, hogy ne kelljen epret enni. szegeny gyerek, sanyaru sorsa van :D

David is egyre tobbet beszel, kedvencem a KUTA! Micinalsz? meg amugy is nagyon vicces ahogy egrecirozza a kutyat, csak nem tudom felvenni, mert akkor rogton a kamerat nezi..

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok!

Az a gáz, hogy én sem tudom, melyik nap legyen.

Elvileg a csütörtök volt megnevezve esőnapnak, de Ayse jelezte, neki az nem jó, csak a kedd. Barbi viszont azt mondja, neki a kedd nem jó.

Nekem az is jó, ha pénteken van, vagy ti mondjatok egy napot, akár egy héttel később, amikor mindenki tud jönni.

Most kiadtam a feladatot! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Hello lányok!

izé,bigyó...többet nem fogadkozom,be-bekukkantok,nézem a képeket,hogy én is képben legyek.....jól rákattantam a fotózásra,gyakorolgatok,fotós oldalakat nézegetek,majd meglátjuk meddig jutok :roll: ,de nagyon élvezem!
Talira viszont nagyon szeretnénk nyuszival eljutni,bár tipikusan most is taknyos a huligán kölke,nekünk ez jutott majdnem minden napra :lol: !
azért remélem Rokica talijáera eljutunk,mert jó lenne látni benneteket és csevegni,csevegni,csevegni...

amúgy jól vagyunk,nagyon is,azt hiszem mi tényleg jól döntöttünk! :roll:

nyuszi huligánabb,mint valaha,de ez nem meglepő,huligánnak is indult,imádnivaló huligánnak!duma stagnál,akrobatikus mutatványok egyre bravúrosabbak,és pusziskodósabb is,mint valaha! :)

mindenkinek szép napokat és azért remélem látjuk egymást hamarosan!
majd küldöm csibinek a nyuszis képeket! :)

ééééééééés minden kismaminak nagy nagy gratula,éljen,éljen,éljen!!!!tegyetek fel sok-sok képet!!!!!!! :)

MseésMarci KépKép
mske77
 
 


Sziasztok!

Férj kiadta a feladatokat, úgyhogy csak gyorsan idehuppantam!

Kuha
Gergőt felvették a bölcsibe! :lol:
Hogy van a kis huligán?

Tomit sajnos nem. :cry: Egy kicsit elkeseredtem, fura, mert az elején egyáltalán nem akartam bölcsibe adni, most meg, bánt,
hogy nem vették fel. :?
Sebaj, életbe lép az eredeti terv, Anyós és Anyu felváltva lesznek Tomival amíg dolgozom. Mivel szeretnénk kistesót is, ezért csak addig dolgozom amíg muszáj!


Barbi
A fiúk irtó édesek!
Csók, mennem kell füvet locsolni!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, megszületett a Nővérem kisfia tegnap délután. 4000 gramm és 57 cm! Végül császárral segítették világra, de hála Istennek úgy tűnik jól vannak. Ma megyünk meglátogatni Őket!
Annyira örülök! :P :P

Másik hírem, hogy Marci átaludta ma az éjszakát! Ilyen még soha nem volt a 20 hónap alatt, ezért lelkendezek ennyire! Remélem ezt már így fogja csinálni és kész! :lol:

Totka
Én néha azt érzem, hogy kicsit fáradt vagyok. Főleg, hogy Marci az utóbbi 1 hétben megint nagyon rosszcsont sajnos.
JÓl esne egy kicsit lazítani és emberek közé menni, ezzel én is így vagyok. :wink:

Prüntyi
:P

Megann
Annyira szép Léna!

Barbi
Az egyik képen nagyon hasonlít Leon Nolcsira. Ahol épp harap a szendóba azt hiszem.
Nagyon aranyosak a fiúk!
Kellemes lehetett a fürdőzés és a többi :wink:

Csibb
Vizsga milyen lett??? Ha írtad elnézést, nem volt időm mindent elolvasni :oops:


Emese
Ezek jó hírek! Puszilunk Titeket!

Annamami
Mazsi is milyen "nagyfiús" már! Őrület, hogy megnőttek!

Jajjj
Utólag boldog névnapot kívánok a Zsófiknak! :oops:

Göndörzsófi
Azért nyomom le mert kinyitja Marci az ajtót, ha nem teszem.

Húzok tanulni.
Hétfőn vizsga, kérem a drukkokat! :roll:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?