Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti!
Nagyon boldog szülinapot!!!!

babszika
 
 


Szia Ria!
Hogy vagy?Mi a helyzet? Mikor kell menned a kh-ba? És melyikbe?

Kép
vikike0429
 
 


Köszi, jól vagyok.
Akkor megyek, amikor akarok. :lol: És oda, ahova akarok. :wink:
Most várok.... kivárom, h lesz-e pé-m...

babszika
 
 

 
 

Ja, bocsi. Nem olvastam vissza azt a pár napot, amíg nem voltam, de a legutolsó hsz.okból azt hittem, hogy már be is jelentkeztél valahova. Megint vettek vért? Onnan fogod tudni a Pé-t?

Kép
vikike0429
 
 


hát, Viki!
hosszú a sztori.... de még mindig pihi van. semmi orvos, semmi gyogyi.

babszika
 
 


Babszika!
Köszönöm szépen!!!!!!!
Vendég
 


Ria!Világos. Akkor majd, ha lesz valami újság, akkor gyere a hírrel! Én mindenesetre drukkolok! Még az is lehet, hogy.....hisz már csak 11 napod van!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Na, az az ami tuti, h nem 11 napom van.... valszeg 30 napos ciklusom lesz... vagy még több.
Ez a hőmből érzékelhető számomra.
És valójában nem is bánom, h anem most.... annyi most a stressz bennem... kiakadtam magam miatt, gyorsul az építkezés, és a m.helyemen is összecsapnak a hullámok :?

De azért köszi!

babszika
 
 


Tényleg. Hogy áll az építkezés??Nálunk nagyban folyik a falazás. Ez olyan látványos! Szeretem nézni! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Mennem kell, mert vár a munka. Este kimegyünk Apával pecázni, holnap megint meló, tehát sztem csak holnap este jövök legközelebb!
Addig is legyetek jók!
Puszi

Kép
vikike0429
 
 


sziasztok.

elek es virulok,csak most nincs tul sok kedvem irni.

kriszti boldog szulinapot.

Kép
monyo83
 
 


Kriszti! Nagggyon sok boldog szülinapot! :lol:

Monyó! :cry:

Kép
bettike
Eger
 
 


BETTIKE!
Köszönöm!!!
Nanyon sok drukk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



GABI!
Köszönöm!!!
Megértelek,hogy nincs kedved,tudom milyen érzés,de egy pár nap és túl leszel rajta,új reményekkel tele,vár rád a nyár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fog sikerülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak ilyenkor elkeseredik az ember!!!!!!!!!!!!
Nem maradunk baba nélkül!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hú Viki!
Tök jó lehet már nektek! Nálatok már "pofásodik" a dolog.
Nálunk még csak ma volt a gépész. Megbeszéltünk mindent és elúszik megint 200.000 - a "semmire"
De egyre többet tervezünk.

Most éppen nyílászárókat kellene néznünk.... Esetleg ha van vmi jó ismerős, vagy olcsó hely, szívesen fogadok ötletet! :wink:

babszika
 
 


JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!


BABÁS ÁLMOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, de ma iszonyat migrénem volt és van és ráadásul túlóráztam....

Kriszti így utólag is boldog szülinapot!!!!

Jezsek, nem ma, hanem csüt megyek uh-ra!
Ma belgyógyin voltam az inzulinrezisztenciám miatt, a dokim tök örült a jó hírnek!És tökre megdícsért mennyire jó irányba változtak az eredményeim, ezután mondtam csak el a babát, mert kíváncsi volta,mit szól a 3.cn véreredméynemhez meg az inzulin terheléses eredményemhez.
Megdicsért a -6 kg-ért és mindenért!

Szóval csüt megyek Kaáliba uh-ra!
Vendég
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!


LAFI!
Köszi!!!
Örülök,hogy minden rendben van!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Megyek lassan dolgozni, csak apjuk korán ment így még ráérek!
Köszönöm a drukkokat, de sajna 1 cn!

Lafi! Jó, hogy minden rendben! :wink:

Szép napot mindenkinek!

Kép
bettike
Eger
 
 


BETTIKE!
Sajnálom!!!Új hónap új reménny!!!!!!!!!!!
Tudom mit érzel!!!!!!
De eltelik egy pár nap,és újra izgulhatunk!!!!!!!!!!
KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hi csajok

Bettike ne aggodj nekem tegnap delutan bekoszontott a piri.
A mai nap a 2. cn.....
A dokimmal megegyeztunk meg egy hot csinalunk closti+uh-val aztan ugyis szabadsagolasok lesznek, a ferjem pedig csak augusztusba jon ujra vegleg haza ( Bp-n melozik) utana belevetjuk magunkat a kozepebe...apavizsg. inszem stb....
puszi
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, így még kicsit tudtam jönni.

Gyöngyi, Bettike! Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ria! Van egy jó ablakos cég, aki nekünk is gyártja az ablakokat. Itt van tőlünk nem messze, de Pestre is szállít,, hisz ez nekik nem távolság. Nekünk műanyag ablakaink lesznek, de nem fehérek, hanem aranytölgy színűek. (teljesen fa hatású) Olcsóbb biztos van náluk, de minőségi anyagokkal dolgoznak. Ha gondolod, akkor tudok adni tel. számot, ahol érdeklődhettek, esetleg kérhettek ajánlatot, hisz az nem kerül semmibe.

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!

Megköszönöm Viki, mert inkább több helyen nézek szét... Még nálunk sem alakult ki, h milyen legyen az ablak. Úgy értem, h fóliáztassuk-e be, h fa hatású legyen vagy sem...

babszika
 
 


Ria! Ment priviben!

Kép
vikike0429
 
 


Köszi Viki!

Csajok!
Nagyon nem örülök a piriknek.....

babszika
 
 


Bettike, Gyöngyi sajnálom a piriket............ :cry: :cry:
Vendég
 


Bettike,

nos maradunk a mai 1.c.napban.... dokiba is beleegyezett...akkor egyutt startolunk....
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Sajnálom,hogy megjött!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép kep

gondoltam mi lenne ha nekunk is lenne sajat tablank.
nem sikerult valami huuu de nagyon jora,de vegyetek figyelembe hogy nagyon bena vagyok a komputerhez.

szerintetek?szeretnetek benne lenni?vagy hagyjam a fenebe.ez csak egy otlet volt,nem baj ha nem teccik.

Kép
monyo83
 
 


Gabi!
Jö ötlet,én szeretném!!!

39 /kor/
ÓZD
2006.november1
Cikl.h 30
Megjegyzés:clostylbegit Evitamin,folsav

Ciklusnap.A mai kell???? 9

Megjegyzésbe még beirhatod szombat uh.


Köszi!!!!!
Vendég
 


Gaby! Én benne vagyok, jó ötlet! :lol:

Bettike, 25, Eger, 2006. július, cikl.h 28-58 nap, ma 1cn és ez a ciklus a semmit tevés jegyében zajlik!

Gyöngyi! Akkor kéz a kézben! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


nos monyo miert is ne lehetne csinalni



gyongyi 35 Nagykanizsa 2005. januartol ciklh 31-32 nap folsan closti choragon injekcio UH majus 29-en 4. clostis ciklus mai nap az 1 cn
gyongyi1971
 
 


http://babatervezok.otthona.net/


csajok nagyon jo az oldal...mar nem tudom melyikotok ajanlotta ( babszika???) korrekt a csajo
gyongyi1971
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


naggggyon ugyi vagy monyo
gyongyi1971
 
 


Monyo, tök jó ötlet!!!!
Lafi 27 Budapest 2005 óta thét: 6+6 PCOS, átjárhatatlan
Vendég
 


Bettike,Gabi,Jezsek,Lafi!!!!

Ti vagytok iwiwen,vagy myvip-en????????
Vendég
 


Kriszti igen. megy pü!
Vendég
 


micsoda szilveszteri bulitok volt, Kriszti..... :lol:
Vendég
 


Ez csak egy a sok közül,már évek óta ez a csapat,nagyon jók szoktak lenni,most a legutóbbi,gyerekes buli volt.
Szépek vagytok!!!!!!!!!!!
Nekünk is van kutyus!!!!Lehet nem irom le jól a nevét:Shi-czu
Majd teszek már fel olyan képeket is.
A tiétek milyen fajta???
Vendég
 


A miénk vizsla keverék.Apja vizsla anyja keverék!
De inkább vizslára emlékeztet....és okos és intelligens!!!!
Vendég
 


A miénk is nagyon okos,imádom,már nem tudnám elképzelni ha nem lenne,a miénk fajtiszta.
Nagyon játékos,szereti ha nyomorgatják.
Sokan azt kérdezik,hogyha meglessz a baba,mi lessz a kutyával?
Hát mi lenne,nem ugatós sokat alszik,érti a paracsn szót.
Majd teszek fel róla és a gyerekekről is képet!!
Nem igérem ma,majd a napokban.
Most megyek főzök valamit,rendbe vágom a lakást.
De azért közbe vagyok!!!!!!!!!
Lafi!
Nekünk a levitellel van baj,mindig azon morgunk?ki vigye le a kutyát?
Néha beosztást csinálunk mert másképp nem megy!!!
Vendég
 


A kutya nem bántja a gyereket, sőt a miénk imádja az unokaöcsém, aki még csak 2 éves, agyonnyalja meg imádja, a Máté rajta alszik, szóval egy kutyuval nincs gond!!!!
Tudja, hogy rokona a kisbaba, én is mondtam neki, hogy lassan lesz egy kisöccse és hidd el, értette mert annyira boldognak tűnt!!!!
Nálunk apu viszi le.Mert Kecskeméten hagytuk a szüleimnél....itt panel van, meg hát apuék imédják, az ő gyerekük, nekem a tesóm a kutya, és a macsek a húgom volt....
Vendég
 


Mi is panelba lakunk,semmi baj vele féléves korától szobatiszta.A konyha és az előszoba a helye szobába nagyon ritkán jön be.
Tudja,hogy tabu,megérti,leül a küszöbre.
Nem azért mondják,hogy bántaná a babát,a tisztasága miatt.
Aki még hozzánk bejött és nem látta a kutyát,nem mondaná,hogy kutya van.
Nincs szaga mert rendszeresen fürdetjük keféljük a szőrét,nagyon tisztán van tartva.
Na,jó most már tényleg megyek a dolgomra,
puszika.
Vendég
 


Kriszta az fajTA tiszta...bocsi mint agrármérnök ( majdnem állatorvos) szóval a viyslák az egyik legnyugisabb kutyafajtához tartoznak, könnyen idomíthatóak...maximális voksom mellettük...nekünk kb. 10 évvel ezelőtt volt egy fajtatiszta kan vizslánk, még az a régi vérvonal, amikor kurtítottak a farkat és a kan nagyon nagy tesű volt...imadtuk a vörös szemeit....mindig együtt úsztunk nyáron a Gébárti tóban Zalegerszegen....

Bár baba mellett én lakásban nem taratnék még papagájt vagy ékszerteknőcsöt sem.....mindegyik volt....szóval igen a tisztaság miatt kell aggódni hamarosan,amint babáink lesznek ( a topik összes csajának)...bár azért gondolj bele ha lemegy sétálni mindent megszagol, és ott nics szelektálás....kommunikál a másik kutyapiszkon keresztül a többi ebbel, de még ettől sem egyértelmű, hogy valami fertőzést bevisz a lakásba...de én személyesen addig a családiházas szülőkhöz vinném...vagy ahogy a férjem kollégája és az élettárSA( 2 NAPPAL UTÁNAM SZÜLT) a felettük lakó szülőkhöz..viszont a gyerek pszichéjét támogathatja egy kutya....másik haverunk nemrég vett egy japán fajtatiszta gyönyörűséget, néha a papi kimegy a házukhoz vagy beviteti a még kölyök kutyust a városi lakásába...és tiszta nyugis lett a papi az eltelt 1 hó alatt....

Tudja valaki mit jelenthet hogy rövid a luteális fázis...
gyongyi1971
 
 


Helloka!
Voltam a dokinál. Júniusban mennem kell, akkor odaadja a beutalót, addig meg akciózzunk ezerrel hátha összejön. (Ezt mondta..) :lol: :lol:
Gabi! Tök ügyi vagy!!!!!!! 26 éves vagyok, 2006. júliustól próbálkozunk, 34 napos ciklushossz. Dorog a város.

Kép
vikike0429
 
 


GYÖNGYI!
A vizsla a Lafiék!!!
A shi-czu a miénk,de jól megvan ő velünk!!!!!!!!!!!!!!!
A szobákba nem megy be!!!!
Mint ahogy Lafinak is irtam,nagyon tisztán van tartva!!
Vendég
 


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!
Ma nem leszek, mert egész napos program van a suliban. 9-ig discó a gyerekeknek. :shock: :shock: :shock:

Puszi

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT!!!!!!

Vikike!
Nálunk is discó,a suliba,nekem is menni kell.


HOGY VAGYTOK????
Vendég
 


Kép

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?