Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy vagytok??? Elveszettek!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Én vagyok, de leginkább olvasó üzemmódban!

Gaby! Hát nem jó hír! :(

Egyébként többiek ki hogy van?
Bírjátok ezt a hülye frontokkal teli időjárást?

Én csak várok, várok! És naggyon nehezen viselem már a napokat! 8)

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Kicsit én is pause üzemmódban vagyok....
Ma megint vásárolni voltunk a Bálintommal. :lol: Megvettük a kádunkat. Jaj, én már annyira várom, h kész legyen a ház.....

Gabi!
Sajnálom.... de majd együtt babásodunk, jó? :wink:

Bettike!
Ne is melítsd a frontokat, mert én nagyon migrénes vagyok tőlük... hányinger, hiszti, fejfájás.... :cry:

babszika
 
 

 
 

Sziasztok Lányok.
Bocs hogy csak így ismeretlenül...de egy kis segítségre lenne szükségem, ha van itt még ma valaki légyszi írjon pár sort nekem
:roll:
Inszemre vagyok előjegyezve az elsőre, soha nem szedtem Closty-t és most kellene.Ma éjjel jött meg,akkor a peteérés kb 14-15 nap múlva várható de az pont Pünkösd vasárnap ill. hétfő lesz!!!! :cry: Lehet ezt valahogy késleltetni, vagy előrébhozni a pé.-t min 3 nappal hogy még pénteken meg lehessen csinálni a beavatkozást?-mert Pünkösdkor tuti nem fognak foglalkozni velem. Péntek a 13. kedd a 17. nap lesz, az 1ik tuti korai 30-32 napos ciklusnál a 17 nap kedden meg már késő...??????
katica_75
 
 


Katica!
Se késleltetni se előbre hozni nem tudod,mert a clostyt is elkell kezdeni szedned!!!!!!!!!!!Gondolom én!!!!
Hivd fel az orvosod!!!!!!!!!!Beszéld meg vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hátha valaki tud segiteni,de sajna én csak ennyit tudtam hozzá szólni!!!
Vendég
 


Köszönöm Kriszti,
hát ezek nem jó hírek,de holnap reggel mindenképp felhívom őket!
Úgy tűnik nagyon peches vagyok :cry: az előző pé.-mnél festették az intézetet és bezárt két hétre! :cry: Most meg ez a Pünkösd..
katica_75
 
 


Katica!
Hanyadik nap kell elkezdened a clostyt?
Nekem ma az utolsó nap!
Mi is megbeszéltük az orvossal,hogy 12 nap megyek uh-ra,nekem sincs nagy szerencsém,mert szombati nap,az orvos szombaton még csak nem is ügyel,úgy,hogy a héten nekem is hivni,kell,hogy akkor most mi lessz!!!
Ha van időd irj!!!!


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Napsütéses szép jó reggelt!!!!

Csajok!
Én olyan nagyon boldog vagyok!
Már napok óta stagnálok hőileg és már fel is készítettem magam a hosszú ciklus lehetőségére... Erre mit tapasztalok??? Tegnap este olyan tojcsifehérjém volt, h majdnem kiugrottam a bőrömből!!!!!
Gyógyszerek nélkül.... azért ez nem is olyan rossz, nem? :lol:

babszika
 
 


(a babanet időérzéke megint elcsúszott) hihi :lol:

Sajna nem tudlak benneteket megvárni, mert lekapcsolnak... de este majd jövök!
Puszka!!!!

babszika
 
 


Babszika, ez nagyon jó!!!!Nyugi, nincs itt olyan nagy probléma!!!!Csak lassabban hat a closty.Amúgy mennyit szedtél?????

Monyó???????????????????
Vendég
 


Lafi!

Ebben a hónapban semmit!!!
Gyógyszer mentes hónapot tartottam!
Semmit nem szedtem, csak Gravidát!

babszika
 
 


De egyébként előző hónapban 3x1-et....

babszika
 
 


Ja bocs, arra gondoltam, hogy előzőleg, azt tudom, hogy most nem szedtél!!!!

Na merthogy nem mindenkinek hat a kevés, nem tom, 3*1 kevés-e, de nekem annó csak 5*1 segített annyiban hogy pét csinált.....

Csak ezért kérdeztem.
Vendég
 


Babszika!

Örülök neki,hogy jól vagy,most aztán már mindent bele :!: :lol:



Többiek,mi van veletek??????????????????

Élet jeleket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Életjel, dolgozgatom!

Babszika! Állítólag a Clostynak arra a hónapra is van kihatása, amikor már nem szeded! Akkor apára fel a programod! :wink:

Monyót én is keresem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kismamák hogy vagytok?

Kriszti! De jó akkor most már te is lassan akciós napoknál fogsz tartani! :wink:

Én még mindig csak várok, csak várok .... :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


BETTIKE!
Még odébb vannak a ráhajtások!!!!!! :lol: :lol:
Mikor tesztelsz??
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jól vagyok. Teljesen tünetmentes. Néha van kis görcs, de amúgy semmi....ha nem tudnám, hogy babás vagyok, nem mondanám meg....

Jezsek??????????
Vendég
 


Lafi,örülök neki,hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Jezsek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi van veled????????????????
Vendég
 


Katica...
ha a 15.nap kell beadni a tusszorepit( ez lesz hetfo) ezt barmely korhazban beadjak...hiszen ugyelet van ...es ingyenes a szuribeadas...a repi ugy 24-36 ora mulva lesz...tehat kedden mar megoldhato elmeletben de a doki tud biztosat mondani
udv
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Bocsi katica...most ujra elolvastalak...sajna akkor nem jon ossze ha pentek a 13.c.napod
gyongyi1971
 
 


Hi bettike...

Gondolom jo a tickered??? A 27 ciklusnapon vagy, szoval hany napos a ciklusod...???
Drukkolok

gyongyi
gyongyi1971
 
 


Köszi a drukkokat!

Kriszti! A másik topicban fogadást kötöttem, szóval elvileg csütörtökön tesztelek! :lol:

Gyöngyi! Köszönöm! Igen a tickerem jó! A ciklusaim 28 és 58 nap között váltakoznak! Most viszont szedtem Clostyt! Ezért szerintem 29, 30 napnál nem hiszem, hogy hosszabb lesz!
Görbém szerint is:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


BETTIKE!
Elvileg csütörtökön,gyakorlatilag :?: :lol: :lol:
Kibirod addig????
Drukk hegyek neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


GYÖNGYI!!!
Te veled most mi van???????????
Ahogy nézem 31.napon vagy!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti! Ja elvileget azért írtam, mert ha megjön addig, akkor nem lesz gyakorlati tesztelés! :lol:
Azt hiszem, hogy most már guggolva is kibírom! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


HAt krisztikem be vagyok tojva....illetve nem is mert en a pattanasokat simizem az arcomon, akkor megjon, elvileg az elso clostis hoban 32 napra jott, a msodikban 31 napra jott meg...de most nem a 15. hanem a 16. napon kaptam repiszurit, igy mindkettot bevarom, azaz csutortokon legkorabban tesztelek, ha lesz ertelme.....nem is akarok az erzeteimre hallgatni...NINCSENEK...a tutti nincs pariszunet+ egy piszok nagy + teszet, addig nem is erdemes filozgatni...szoval BETTI-vel egyutt fogok...de csak ha szerda delutanig nem lesz semmi...kulonben tesztet is kell vennem, mert elvbol sincs otthon egy sm
puszi
gy
gyongyi1971
 
 


HAt krisztikem be vagyok tojva....illetve nem is mert en a pattanasokat simizem az arcomon, akkor megjon, elvileg az elso clostis hoban 32 napra jott, a msodikban 31 napra jott meg...de most nem a 15. hanem a 16. napon kaptam repiszurit, igy mindkettot bevarom, azaz csutortokon legkorabban tesztelek, ha lesz ertelme.....nem is akarok az erzeteimre hallgatni...NINCSENEK...a tutti nincs pariszunet+ egy piszok nagy + teszet, addig nem is erdemes filozgatni...szoval BETTI-vel egyutt fogok...de csak ha szerda delutanig nem lesz semmi...kulonben tesztet is kell vennem, mert elvbol sincs otthon egy sm
puszi
gy
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Akkor kezet foghatunk! :lol:
Nekem sincs otthon teszt elvből, mert ha lenne, úgy is elhasználnám! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike,Gyöngyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lányok!!
Akkor,hogy is van a 12.napi ultrahang,menstruáció első napjától számitva 12 nap???????????
Görcsölhetek most a clostytól,mert görcsölgetek!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Most regisztráltam egy oldalon ahol,hőgörbét lehet késziteni,bejelölte nekem,hogy 10-én volt tüszőérés,mit jelent?????
Én nem értek hozzá,normális ez,még most múlt el a mensim.
http://www.timmermann.hu/index.php?m=regisztracio

Ezt nézzétek ti is meg jó oldal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
"Szakértsétek" már meg nekem légyszives,hogy én most nem kaptam-e sok Clostit.Eddig mindig úgy szedtem,hogy napi egy,illetve utáljára(kb. egy éve) napi kettő.
Most viszont 3X1-et írt fel.Nem sok egy picit????

t.kriszti!
Azon az oldalon hol találom a hőgörbét?Mert én sehol.
Na,ezt jól megaszontam. :D :oops:

Köszönöm nektek a segítséget!
Vendég
 


Kriszta, nem túl sok,kinek ennyi kinek annyi.Azért ennél az adagnál kell uh-os követés, mert ahhoz sok az adag, hogy ne legyen követés!!!!

Kriszti, ne ijedj meg. Ezek a hőgörbék matematikai alapon működnek, ha méred tovább, majd akkor látod, hogy arrébb teszi majd a csíkodat.
Vendég
 


lafead!
Akkor kezdek megnyugodni,köszönöm!
Igen,lesz folyamatos uh,mert tüszörepesztőt is fogok majd kapni.
Vendég
 


Akkor nincs gond, Kriszta, egyszerűen csak a dokid úgy gondolja, hogy az a dózis jobb most....
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy mindíg eltünök, de már van a főnököm, és ilyenkor nem tudok napközbe jönni. De jövő hétfőtöl megint nem lsz, úgyhogy szabad a pálya!
Monyó sajnálom! Már nem is tudok mit írni.
Néha olyan lelki ismeret fudralásom van mert nekem sikerűlt, és biztos rossz az én örömömet olvasni. ÚÚÚÚÚÚÚgy drukkolok, hogy nektek is sikerüljőn!!!
Babszika sok sok drukk!!! Én biztos nem bírnám csütőrtökig! Mint ahogy a jó hírt sem bírtuk sokáig magunkban tartami, tegnap megsirattuk az egész családot! Tudom, hogy még korai, de nem bírtam tovább!!! De nagyon várom a 31.-ét!!! Ha minden rendben ( már pedig máshogy nem is lehet ) már fogom látni a pici szívverését! Biztos nem bírom majd megállni könnyek nélkül!
lafead, holnap feltétlen írj!!! Nagyon kíváncsi vagyok! Örülök, hogy jól vagytok!
Most már befogom a számat!
Puszi!!
Vendég
 


Sziasztok!
Végre!!!!!!!!!!!Megjavították a netet! El sem hiszem.
Történt valami mostanában? Látom Gyöngyinek, és Bettikének kell szorítani!

Hogy vagytok Csajok?

Kép
vikike0429
 
 


Jezsek! Ne érezd magad ettől rosszul. Majd nekünk is fog sikerülni, és akkor majd mi is boldogok leszünk. Addig meg nagyon tudunk ám örülni Mindenkinek. Igaz Csajok?

Kép
vikike0429
 
 


Jezsek én is azt mondom mint Vikike,ne érezd magad rosszul,mi nagyon örülünk az örömödnek,majd nekünk is szép sorba sikerül!!!!!!
Reméljük!!!!!!!!!!!!!!!


Legyetek szivesek engem felvilágositani,hogy mi ezek a sok ultrahangok,mert nekem is kell menni a 12 naposra,többször is menni kell????
És minden clostys kap tüszőrepit???????????
Sajnos én ezekről nem tudok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!
UH-gal kell követni a gyógyszer hatását és mellékhatását.
Egyrészt, hogy érnek-e a tüszőcskék, másrészt, a clostitól elvékonyodhat a mnyh. és lehet oylan mellékhatása, amivel inkább nem rémisztgetlek.

Tüszőrepit nem mindenki kap. Ez sztem doki függő.

jezsek!
ne légy butus! mi egymás örömének is örülünk!!!!!!

babszika
 
 


Jezsek! Nehogy má' rosszul érezd magad! Mi nem irígykedünk, hanem veled örülünk!

Kriszti! Nekem addig kellett mennem UH-ra míg figyelték (2 naponta), hogy mennyire nőnek, meg megrepedt-e! Mivel nálam megrepedt ezért nem kellett szuri! Én a 12 naptól 16 napig mentem, mert akkora már látszott, hogy megrepedt, ez 3 alkalom volt!

Szép álmokat és jó éjt mindenkinek!

Kép
bettike
Eger
 
 


Kriszti! Én 3-szor voltam. 13. 16. és 21. napon. Mivel megrepedt, nem kaptam repi szurit.
Szerdán megint el kell mennem a dokimhoz, megkérni, hogy írja meg a beutalót Pestre. Aztán július 16-ig nem akarok dokit látni!

Kép
vikike0429
 
 


Köszönöm szépen Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Babszika!
Légyszi ird már meg tisztába kell lennem vele!!!!
Ilyen kárt okozhat a closty???
Vendég
 


Bettike!
Jó éjt neked!!!

Viki!
Az egy szép hosszú, dokimentes időszak lesz! :wink:

babszika
 
 


Hú, a closti nagyon sokmindenre képes. Akár daganatra is.... de éppen ezért figyelnek a dokik, h ne legyél "túllőve"...

babszika
 
 


JÓ ÉJSZAKÁT JÓ PIHENÉST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó éjt Kriszti!

babszika
 
 


Jó éjt Babszika,köszönöm szépen,hogy válaszoltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok.
Csak gondoltam visszaszólok hogy mi volt ma .
Szóval a doki azt mondta nyugodtan kezdjem el szedni a Closty-t és Pünkösd ide vagy oda ők fognak számolni!
Lehet h.már pénteken megcsinálják az inszemet vagy P.hétfőn is dolgoznak :lol: a lombikosok miatt!A 11. napon kell mennem uh.-ra akkor már elvileg növögetnek a tüszők, igaz?
katica_75
 
 


Jó reggelt!

Katica! Persze, növögetnek, bár nekem a 16. napon voltak a legnagyobbak, de ez mindenkinél más. Drukkolok neked!!!!!!!!!!A dokik meg rendesek, hogy még a piros betűsökön is dolgoznak.

Kriszti! BOLDOG SZÜLRTÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!


VIKIKE!
Köszönom szépen!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?