Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Márti, boldog szülinapot Nektek!!! Istehn éltessen benneteket nagyon sokáig!!! Kép


Csajok, nem bírok rájönni, hogy lehet olyan szalagot tenni? Nem vagyok ám nagyon szőke... :oops:

Nekünk volt, sőt van légzésfigyelőnk, és nagyon szeretem! Az elején volt néhány téves riasztás, de csak azért, mert vastag volt a kókuszmatrac, és sokszor nem érzékelte. De aztán kitaláltuk, hogy mivel a matrac rétegelt, a rétegek közé becsúsztattuk az érzékelőlapot, és onnantól kezdve minden ok. Nekem nagy megnyugvás, hogy van, és nem bántam meg.

Babinti, köszi, amit írtál a szopizásról és a teherbeesésről, az az igazság, hogy az előzőt figyelembe véve nem hiszem, hogy nehezn esnék teherbe... :wink: De hát ki tudja? Azt hiszem, nyártól mi is élesben próbálkozunk, lesz, ami lesz!

Ákosom már ébren van, és magyaráz a kiságyban... :) Kis drága!!!

Lassan megyek is, adok neki ebédet, mert azt elalvás előtt már nem bírta megvárni...

Puszi!

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


Sziasztok!

Éva!
Addig eljutottál már, hogy megcsináltad a szalagot?
Mert utána azt kell csinálni, hogy belépsz a profilodba, és ott van egy olyan, hogy aláírás, és azt a részt kell beszúrni, ami mellé oda van írva, hogy html vagy forum vagy ilyesmi.

Kriszti!
Alig győztem olvasni annyit írtál. Nagyon szuper volt :)
Hiretelen nem tudtam milyen pasiról van szó, de rájöttem :)

Képzeljétek apukámék épp egy 10 perce telefonáltak, hogy Győrben az égszakadás miatt le van zárva egy csomó út, és ők meg belementek valami tócsába, és az autójuk leállt, és se tőled, se hozzád. Atinak kellett menni menteni őket.
Remélem nem lesz semmi gond, mert azt mondják apuék, hogy a fél város le van zárva, akkora víz van.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Elösször is minden ujdonsült kismamánal nagy-nagy gratuláció!!!!!!!!!!!!!!!!!Problémamentes babavárást,,utánna pedig könnyü szülést kivánok!

Bogi!

Hát hallod tényleg nagyon nagy zuhé volt mi a Tescoban voltunk mire kijöttünk csak ugy ömlött az eső!Aztán késöbb kinéztem az ablakon,jó alapos alvázmosás volt az autoknak mire elöttünk áthaladtak az uton(Lajta ut),szegény emberkék meg akik száltak le a buszról tanakodtak hogy is jöjjenek át a másik oldalra aki merészebb volt az átsétált neki viszon lábszármosás volt! :lol:

Hát költözni még nem sikerült mert a nőci nem kapkodja magát a kipakolással,de már nagyon elegem van belőle.Már lassan mindent összepakoltunk már tényleg csak ilyen mindennapi használati dolgok vannak elöl!Jövőhét végén kapjuk meg a kulcsot!Elsem tudjátok képzelni mennyi dobozunk van,és mennyit szanáltam!

Na mentem !

Mindenkinek Boldog Anyáknapját kivánok!

Puszi nektek!

Kép
vea
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációt. Majd igyekszem szallagot is feltenni.

Zsu
Gratulálok neked! Pihenj sokat, én is azt teszem. :)

Bogi
A munkát igy vissza kellett mondanom, de úgy néz ki, hogy egy részét el tudom itthonról is kezdeni. :)

Vea
Kitartás! Nálunk is lassan pakoltak, és ráadásul a szemetüket itt is hagyták. Mikor megláttam, hogy a trabantkasznit a kertben hagyták, elég dühös lettem, és utánna jött a többi meglepetés. :evil:

Éva
Várunk a pocakosok klubjában!

Én voltam a baba-börzén. Többen voltak, mint összel, vevők és eladók is. Vettem Zselykének egy nadrágot, meg az új gyereknek 3 bodyt, csak 150 Ft volt darabja. :)
Kaptam anyáknapjára virágot. Mikor előszőr mgláttam, arr gondoltam, hogy a páromnak tényleg nem a legjobb az izlése. De elmésélte, hogy Zselyke választotta a virágot, és hiába győzködte, hogy vegyenek valami szebbet, ő ehhez ragaszkodott. Megnyugtató, hogy a páromnak jó az izlése, csak a lánykát kell még csiszolgatni. :lol:

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Megint én.

Márti
Hogy sikerült a party? Azért tudtatok egy kicsit kinnt is lenni?

Én örülök az esőnek, igy legalább nem kell locsolni. :roll:

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!
Épp a visszaolvasást kezdtem volna, de felébredt a fiatalúr (és még nem is ebédeltem). És épp napirend átalakításos, hozzátápi kezdéses, babakocsiszoktatós, nehezen elalvós napjaink vannak, úgyhogy már megint csak ritkán kerülök gépközelbe. Na meg emiatt messzebbi tali is kizárva nem kívánom senkinak azt az ordításos sírást amit én pénteken hallgattam végig :twisted:

Zsu gratulálok, jó pocakosodást!
Orsi persze neked is, de neked már mondtam is :)

Na megyek lekötöm valami játékkal az energiáit, mert a duracell elemeket még nem tudom máshogy lemeríteni :)

Mindenkinek szép napot! Niki

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen a gratulációkat, jó kívánságokat! Én egyenlőre még nem rakok szalagot, majd csak a 12.héttől. Így is elég korán elkotyogtam...Nekem egyenlőre nincs sok változás az életemben, csak néha vagyok rosszul, meg annyi hogy már nem bírom meginni a kávét. Amúgy minden oké.

Márti!
Ikreknek utólag is boldog születésnapot! És gratulálok a szobatisztasághoz is! Biztos nagy megkönnyebbülés ez. Wc-t használnak vagy bilit?

Maminti!
Jól tettétek hogy elmentetetk a Balatonra, az olyan megnyugtató!! Csak nézni a vizet is,már egy élmény! Már ha van rá idő...miközben futni kell a gyerkőc után! Nagyon helyes Marcid a képeken, és csini! Jó ez a kis térdnaci!

Andi!
Még mindig kitartás!!!!! Egyszer majd csak ott lesztek!

Bogi!
Remélem megoldódtak a gondok apósodékkal! Itt épp csak esett az eső szombaton...

Puszi mindenkinek, vár az ebéd utáni romeltakarítás...

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Bogi, megcsináltam, remélem, látható is...

Bocsi, de most rohanok, mert megyünk bevásárolni... :roll:

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


ÁÁÁÁ, nem jó.... Mit rontottam el?

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


[quote="evica"] írta:evicaÁÁÁ, nem jó.... Mit rontottam el?

Belekerült egy szóköz a második " jel után. Üdv

kancellárka
 
 


Bocsi nem a második, hanem az első, szóval a 9c2.png" után

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Hurrá, van babanet.
Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Mindenkinek!
El se hiszem,hogy négy nap után végre be tudok lépni.Hiába írta ki,hogy "server error",már azt hittem, a mi gépünkkel van baj.
most hirtelen a nagy örömömben nem is tudom,hogy mit írjak....
Na,ilyen se volt még... ;) :D

Cuppcupp!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Kriszti!
Na én is így voltam vele, és csak egy mondat tellett tőlem. Ez tök jó :)

Most se nagyon jut eszembe semmi különös, úgyhogy írogatok össze-vissza.

Úgy néz ki vasárnap betonozzuk a kerítést. Piros Tamása az elsők közt jelentkezett segíteni, nagyon szép tőle :)
Piros! Miért nem akartál holnap átjönni? :( Szomorú vagyok.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Ki mondta, hogy nem akarok átmenni?! Csak majd megölt a kíváncsiság a napozóért és azért hozattam el a Tamással. Ne reménykedj, nem menekülsz! Megyünk csapatostul!

Zsu, Orsi! Nagyon nagyon nagy gratula! De szuper! Szívből örülök nektek! Olyan jó, hogy így fiatalodik a csapat!

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Kancellárka, köszi! Remélem, most már jó lesz! De a szóközt nem én tettem oda, mert az egészet úgy másoltam ide az emilemből... :roll:

Képzeljétek, tegnap levágtuk Ákosom haját! És abszolút ügyesen hagyta, egy szava nem volt ellen, és enm is tiltakozott, pedig ez volta az első hajvágás! (na jó, volt egy gyenge próbálkozás, de mivel láttuk, hogy nem viszi a gép a haját, meg Ákos sem repesett az ötletért, ezért hagytuk) Teszek képet:
Ilyen volt:
Kép

És ilyen lett:
Kép

én is arra gondoltam, hogy csak nálunk ne jó az egész rendszer, de ezek szerint nem... :?

De nem baj, lényeg, hogy most már van, és jöhetek tovább ismerkedni veletek! :wink:

Ja, már enm tudom, ki ajánlotta a BAtyis játszóteret, de tegnap voltunk, és valóban nagyon jó!!! Ákos nagyon élvezte, főleg a kishajót, meg az alagutas csúzdát! Azt viszont megállapítottam, hogy drága kisfiamnak semmi veszélyérzete nincs! :roll: Na, nem mintha újdonság lenne... :wink:

Fenn van Ákos, mennem kell...

Puszi:

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


Hurrá! Van bnet. Már kezdem megszokni, hogy amilyen ritkán akarok benézni akkor is rossz a bnet. Na mindegy.

Jelentem hozzátápizunk és teljesen felfordult minden eddigi napirend, tegnap még éjjel sem aludt :twisted:

Mindenkinek szép napot, remélem a beígért jégeső elmarad ma.

kancellárka
 
 


Szép estét!

Niki, érdekes, és izgalmas dolog ez a hozzátáplálás. Nálunk mondjuk semmi változást nem hozott, minden ugyanolyan volt, mint előtte. De imádtam, ahogy leszopizta a kanálról a kaját, meg amilyen kis mohó volt az elején... :) Most már sokszor nem akar enni. Mondjuk ma bevágott két tányér spenótot! :o

Hát a vonalzóm még mindig nem jó... :cry:

Szép estét!!!

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


Sziasztok!

Na lányok én búcsúzom egy rövid időre,mig a másik lakásba nem kötik be a netet(remélem hamar menni fog)!Addigra talán a gépünk is megjavul! :evil:


Na sziasztok,mindenkinek szép napokat kivánok!!

Legyetek jók!

Remélem hamarossan ujra irok!! :)

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Most még nyugodtak a kicsik,gyorsan írok Nektek! Egyre kevesebb időm van írni,sokat vagyunk az udvaron,játszótéren.

Orsi!
Én is szeretettel gratulálok Neked. Eléggé meglepett a dolog,arról tudtam,hogy Zsuék szeretnének kistesót,de Te pont azt mondtad még nem. De gondolom azért nagy a boldogság Nálatok.
Hogy vagy? Zselyke nem érzi a változást?

Zsu!
Ezt TŐled is kérdezem.
Csak azért jutott ez most eszembe,mert emlékszem mikor Marcell beköltözött a pocakomba még nem is mondtuk Kyrának,de ő valahogy megérezhette,mert olyan bújos, szeretetéhes lett és több foglalkozást,törődést igényelt.

Éva!
Nagyon komoly lett kisfiad az új frizurájával,nagyon aranyos.
Jó hogy gyakrabban írsz.
Mi is nagyon szeretjük a Batyit,sokat járunk mi is oda. Kriszinek ígértem,hogy elmegyünk egyszer együtt a BIsingerre is,mióta ott a hajó nem voltunk még ott. Állítólag az is jó.
Próbálj új vonalzót csinálni magadnak és ne emailben kérd,hanem bemásolás,majd beillesztés a profilodba. Én így csináltam.
Szerintem a végén lévő szöveg zavar be.

Mielőtt elfelejtem ma 1 éves buli lesz a Vidám kölykök játszóházban.
A belépés ingyenes,jó kis programok lesznek.
Mi megyünk,meg Krisziék is,ha valakinek van kedve csatlakozzon.

Képzeljétek nagyon szépen fejlődik Kyra jazzbaletten. Mondta az edző csajszi,hogy lesz belőle valami :wink:
Mondjuk ez az egy dolog amit lelkesen csinál és nagyon kitartó.
Vettünk neki fitness ruhát,olyan édes benne,majd rakok fel fotót.

Orsi!
Kérdezted a kirándulást. Nagyon jó volt,szép a környék,jó volt a vonatozás. Csak Marcellnek nem tetszett a vonaton egy helyben ülés. Mindig fel akart állni,a sapkáját kidobta az ablakon Csabi mehetett vissza érte :D
Amint leszálltunk a vonatról már Marcus is élvezte a kirándulást,szaladgált a fűben,labdázott,tetszett neki a nagy tér,korlátok nélkül. Igazából nem is lenne semmi gond vele ha nem kellene őt mindig korlátok közé szorítani,dehát sajnos a környezetünk ezt nem teszi lehetővé.

Bogi!
Kyra azóta is a koronával jár óviba. :)
Jó lett a nagyobb szandál Marcellnek. A napozót még nem próbáltam rá,de szerintem az is jó lesz.
Olvastam,hogy holnap lesz a kerítés betonozás. Akkor ma ráértek,gyertek Ti is a játszóházba.

Na megyek,mert összebalhéztak a törpéim.

Szép hétvégét!

Bea
beátab
 
 


Börzsönyi kirándulás képei
Kép Kép Kép Kép

Kyra
Kép Kép Kép

Marcell
Kép
beátab
 
 


Sziasztok!

Rosszul írtam a programot,nem a Vidám kölykök,hanem Kölyökpark játszóház.
Bocsi.
beátab
 
 


sziasztok!

Bea, köszi a tippet, megpróbálom... :) Nem vagyok ám szőke... :wink:

Jaj, de nagyon édesek a gyerekeid! :) Kyra igazi nőcis, főleg abban a vad kis jazzbalettes szerkóban... Marcell meg egyszerűen imádnivaló!!! Nagyon szép kisfiú!!

ÉS szuper lehetett a börzsönyi kirándulás, mi is szoktunk ott kirándulgatni, a Hajagoson (de lehet, hogy ezt "ly"-vel kell írni... :oops: ). Meg persze a Csóványos, és társai. NAgyon szép vidék. Mostanában nálunk a Mátra a nyerő, idén is oda megyünk nyaralni.

További szép hétvégét!

Puszi!

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


Wow!!!!!

Kösz, Bea!! :D

De hol a kép? :(

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


Sziasztok!

Lányok FONTOS!
Tudtok Győrben baba-mama tornát?

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Végre van mit olvasni. :)

Szombaton a kedves bátyáék voltak nálunk. Grilleztünk utánna pedig sétáltunk egy nagyot. A hétvégén esküvőre megyünk és a sógórnőm varrta a ruhát a 3 lánynak. Zselyke nem volt hajlandó felpróbálni a ruháját, rendesen sírógörcsöt kapott. A legszomorúbb, hogy nem a próbálással, hanem a ruhával volt baja, mert egy másikat simán felvett. :? Kicsit korán kezdi a kiscsajsziságot.

Bea
jók a képek, mint mindig! :) Még sokmindent nem érzékel Zselyke a terhességből. De azért próbálkozik a kistesós témával. Vettem egész kicsi bodykat, mikor teregedtünk, megbeszéltük, hogy az a kistesóé, aki anya hasában lakik. Ma elővette a vasalnivalóból a bodyt és kivitte az apjának megmutatni, a kié
krdésre, pedig közölte, hogy baba és a saját hasára mutatott. :) Utána tisztáztuk, hogy hogy az én hasamban lakik.

Bogi
Betonozás megvolt? Kész is letettek?

Évi
Ádám helyes lett a rövid hajjal. Nem ő az egyetlen akinek nincs veszélyérzete. :lol: A kép lehet, hogy túl nagy méretű volt, azért nem került fel, de a babafalván vissza is tudod nézni.

Piros
köszi a gratulációt.

Niki
Nem biztos, hogy csak a hozzátáplálás azoka, lehet, hogy jön a foga. :)

jó éjt!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Igen, a betonozás megvolt, de nem végeztek.
Ati számolt 6 köbméter kavicsot az egészre (és ő nagyon precíz, pontos!!!) ráhagyással, és nem lett elég a kavics, de nagyon.
Most utána kell néznünk, hogy valójában mennyit hoztak, mert hogy nem volt bőven 6 köbméter az biztos, szerintünk még 4 is alig.
A kerítés alakul már, a lelki szemeinkkel már látjuk is :)


Piros!
Finom volt a süti. Most őszintén mit mondott Tamás az ebédről? :)
Ja, és a csokimáz olyan, mint a zserbóé, de fel is hívhattál volna.
Képzeld mit mondott Tamás. (pletyózok)
Bekentem a nyakát naptejjel. Ez a párbeszéd zajlott le:
Én: - Piros a nyakad.
Tamás: - Nekem az egész lelkem az.
Hát nem szép? És ez tök spontán jött belőle.

Lányok!
Baba-mama torna?

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Mégegyszer köszi a jókívánságokat! Ámbár tényleg elkiabáltam a dolgot, mert vannak gondok ezzel a terhességgel. (is) Bébi egyenlőre jól van, remélem ez így is marad.

Bogi!
Baba mama torna a Gézengúzban van, ez bizti, mert oda jártunk Krisszel. Meg egyszer kétszer a BBMMK-ba baba mama jógára, de az lehet hogy megszűnt már..

Andi!
Várunk vissza!!

Bea!
Annyira szépek ezek a gyerekek!! Igazán büszke lehetsz rájuk! Jó hogy a pici lányt így leköti a mozgás! Igazából ő is egy kis örökmozgó,nem?
Csajok!
Mit szóltok ehhez a nagy meleghez? Tegnap már azt se tudtam mit csináljak a törpével! Egyfolytában kint lenne, viszont az árnyékban természetesen nem marad meg...!kentem naptejjel, volt rajta kalap, de így is féltem hogy hőgutát kap! és persze egyfolytában rohant! Hát, ezek vannak!

Írjatok sokat, szép napot:

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Úgy néz ki nem fog nem tápi, hanem éjjeli forgolódás. Már egyszer csinálta akkor a hasáról nem tudott álmában megfordulni, most hogy az megy, most hajnalban nem tud visszafordulni. Szóval egy újabb túl kell élni dolog.

Bogi!
Én még kismamatornát sem találtam, amikor kerestem, nemhogy baba-mamásat. Annyira nem vagyok még mindig idevalósi, hogy azt sem tudom hol álljak neki keresni.

Zsu!
Remélem nem kiabáltad el és semmi gond nem lest, én szorítok!

Nagy meleg kitikasszt és hát persze, hogy ilyenkor kell rohangásznunk, útlevél babának, meg anyósék, stb. Szegény Zazi úgy beizzad a hordozóba, hogy utána meg a megfázástól féltem.
Már ki se merem tenni aludni a teraszra dél/délután, még árnyékba se.

Üdv mindenkinek Nikiék

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Gondok mindig akadnak, de remélhetőleg csak kicsik, és megoldódnak. Amikor várandós az ember lánya, minden apróságból elefántot tud csinálni, és ezalól a második, sőt a harmadik, negyedik várandósság sem kivétel. A pici életért mindig aggódni kell.


Lányok!
Van egy szuper hírem :) Képzeljétek, akiről meséltem már (Piros találkozott is vele) a férjem első felesége, Edit múlt hétfőn életet adott első babájának. Kisfiú lett, és szép nagy 3610 g és 53 cm. Én képet is láttam róla, elfogultság nélkül mondom, hogy újabb gyönyörű gyerek jött a világra.
Edit olvasott minket sokszor (nem tudom most is olvas-e, lehet, hogy már nincs ideje :) ), és szereti ezt a topicot. Császárral szült, jól vannak, és én nagyon nagyon örülök.
El kellett mondanom, mert számomra ez az egész éppen annyira izgi volt, mintha a közeli barátaim közül szült volna valaki.
Éppen Pirossal beszéltük, hogy Zsu, Orsi és Krisz babavárása miatt is éppúgy izgulunk, mintha a családtagjaink lennének. Szerintem akinek már van gyereke, így van ezzel.
Sőt, látva a pöttöm babákat, állandóan kedvet kapok még egyre, aztán gyorsan becsukom a szemem, elgondolom, hogy a kettő miket szokott művelni, na meg hallom ahogy Piros Tamása azt mondja, hogy a három kis terrorista, és inkább csak csendben meghúzom magam :)

Lányok!
Oris után majd nálunk is lesz egy kerítés avató buli :) Oké? Na meg egy pavilon avató, aztán itt van Katica szülinapja, meg Lili névnapja, és....
Bulira mindig van ok :)

Piros és vállalkozó kedvű többiek!
Nem gondoljátok át a vizitúrát? Annyira jó élmény, hogy hihetetlen. Na meg ugye most vízi- és bicajtúra lesz, tehát nem kell feltétlen evezni. Közel is van Dunakiliti viszonylag. Nos?

Zsu!
Köszi szépen, annyira hülye vagyok, hiszen mi is jártunk oda :)

Niki!
Pedig kismamatornát még az újságban is szoktak állandóan hirdetni. Kardirexben is volt, a szüléselőkészítőkön is volt.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Rohannom kell, csak gyorsan bejelentkezem! Bea hívott, hoyg terveztek játszóteres találkozót szerdára. Szívesen csatlakoznék és titeket is kiviszlek, ha van kedved, Bogi!

Beszéljünk!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!
Oké!
Hívj ha tudsz dumcsizni, vagy gyertek át délután holnap és megbeszéljük.
Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Nálunk zuhog, így nem megyünk át, Bogi! Még hívlak, de a legjobb az lenne, ha 3-1/2 4-kor felvennélek benneteket és együtt elmennénk az enyémekért és onnan egyenesen a játszótérre.

Kikérdezem este apát a vizitúráról!

Bea! Nagyon dögös a kiscsaj! Szólj ám, ha lesz valami évvégi bemutatójuk, szívesen megnéznénk a Kyrát akció közben!

Hoyg birjátok ezt a változékony időt, kismamák?
Zsu! Szurkolok a babócádért. Lehet, hoyg kislány és már most magára akarja vonni az összes figyelmet?

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Piros!
Okés, de szerintem holnap is esni fog. Legalábbis az időjárás jelentés szerint. Meg a játszin is sár lesz gondolom. Mindegy, ha olyan az idő, akkor átjöttök, aztán legfeljebb maradunk.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Piros, Bogi
Ha mentek, akkor hova mennétek játszótérre? Lehet csatlakozni?

Kicsit fura volt, hogy a délutánt bennt kellett az eső miatt tölteni. Már hozzászoktunk a kinntléthez. :)

Zsu
Remélem minden rendben lesz!

Most gyorsan csak ennyit.

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Bea említette a játszótéri találkozó tervét szerdára. A cél a Bisinger sétányra áthelyezett nagy játszóhajó lett volna.

A sár most engem is elbizonytalanított kicsit, nem kalkuláltam ekkor zuhéval. Nem is tudom mi legyen. Még ránézek a fórumra dél körül és legfeljebb tényleg leragadunk nálatok, Bogi.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Sajna holnap egész nap dolgozom,lebetegedett a húgom. Bocsi.
Bár ahogy néztem az időjárást nem is mondtak jó időt.
Ha mégis mentek,jó szórakozást.
beátab
 
 


Sziasztok!

Piros!
Akkor maradunk nálunk ezek szerint. :)
Milyen napot tartassz ma? (Diétailag)

Bea!
Bár nem olvasod, de megyünk a Tescoba :)


Orsi!
Sajnos kislány napozók nem voltak megint 92-es méretben.
Na meg pelenkám sincs egy db sem.
6000 db-ot elvittek két hét alatt, mostmeg megint van az éves szívózás a gyárban. Ki akarják szórni a raktárból a nejlonos pelenkákat, és azt akarják, hogy azt hozzunk. Nekünk meg az nem kell. Most megy a huza-vona, de remélem a héten lesz.

Azért ha gondolod jöhettek!

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Jó reggelt!

Kár hogy ilyen az idő, mi is benne lettünk volna a játszóteres taliban.

Orsi!
Bocsi, hogy tegnap nem igazán reagáltam az msn-re, de csúcs szarul voltam. Megszólalni nem volt kedvem. Este lettem kicsit jobban, de akkor meg fél 9-kor már beájultam az ágyba, mert reggel fél 5-kor keltünk Krisszel. Remélem te már túl vagy a nehezén!!!

Köszönöm amúgy mindenkinek a biztatást, jókívánságot. Sajna ma ismét vérezgetésre ébredtem, ez eléggé aláássa a hangulatomat, hiába mondta a doki, hogy előbb utóbb abbamarad, és hogy a baba jól van. Biztos csak holnap leszek, akkor majd látom uh-n is. Remélem.

Bogi!
Örülök hogy ilyen jó kis forgalmad van!!

Mi ma délután ha nem lesz eső, akkor megyünk epret szedni, én nagyon szeretem.

Kellemes napot mindenkinek!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Napirendünk borúlt, mert Zsezse másodjára 9 körül kelt fel, igy a délutáni alvása elhúzódik sokáig, 5-től hamarabb biztos, hogy nem érnénk oda sehová. 6-tól viszont angolra kell mennem.

Bogi
Hát ez nagyon szomorú, hogy nincs napozó. :( Ha lesz, azért szójál.

Zsu
Semmi baj, hogy nem válaszoltál. Ne aggódj, biztos minden rendbe lesz. Én már kezdek kikecmeregni, a mindig elalszom időszakból. Múltkor simán elbóbiskoltam, mikor Zsezsével kisvakondot néztünk, arra eszméltem, hogy már az 5. rész megy, a kiscsaj meg vigyorog mellettem.

Szép napot mindenkinek!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Szerintebb bízz a dokiban, és a holnapi UH-ban. Emlékszel talán, hogy én Katicával majdhogynem rendesen megbetegedtem az elején, sőt ugye Lilivel is így volt, akkor egy hétig a patológián is voltam (6 hetesen), mert hematómám (nem tudom hogy írjuk) volt, és amíg fel nem szívódott, az vérezgetett.
Ne izgulj! Tereld el a figyelmedet Krisszel :)

Orsi!
Szólok mindenképp, bár most kaptam a hírt, hogy lehet befuccsol a Prince Oliver dolog Nekem, mert a beszerzőm eladta a céget ugye, és most teljesen ott is hagyta, és lehet, hogy az új tulaj megvonja tőle a jogot, hogy a PO-ban vásároljon.
Majd meglátjuk, mert persze én is tudok neki jogot adni a cégen belül, úgyhogy én nagyon bízakodó vagyok, de nem 100% semmi.
Ma kaptam egy garnitúrát megint, de lehet, hogy egy ideig ez lesz az utolsó.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Fehérje napom van, jöhet a kávé! :D

Zsu! Hova mentek eprészni? Ez nekünk is tetszene programként! Bár tartok tőle, hoyg most elég nagy lehet a sár.
Mindenképpen írd meg hoyg van baba az UH-n!

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Egy kis vidámság (gyerekszáj!)


Hogyan döntsük el, hogy ki legyen a házastársunk?
- Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint MI.
Például ha te szereted a sportot, akkor a lánynak ezt szeretni kell, és hoznia kell mindig chipset. (Peti, 10 éves)

Hány évesen kell megházasodni?
- 23 a legjobb kor, mert addigra már örök idők óta ismered a másikat(Kamilla, 10 éves)

Honnan tudja egy idegen, hogy valakik házasok?
- Szerintem csak kitalálni lehet, pl. Ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak (Dénes, 8 éves).

Szerinted MI a közös a szüleidben?
- Egyikük sem akar több gyereket. (Lilla, 8 éves)

Mit csinálnak AZ emberek a randevún?
- A randi azért van, hogy jól érezzük magunkat, és hogy megismerjük egymást.
Még a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgatsz.(Yvette, 8
éves)

- Az első randin csak hazugságokat mondanak, ettől érdekesebbnek tűnnek és másodszor is találkozni akarnak. (Márta, 10 éves)

Mit csinálnál AZ első randin, ha rosszul sülne el?
- Hazaszaladnék és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám AZ összes újságot, hogy minden halotti rovatban szerepeljek. (Károly, 9 éves)

Mikor szabad megcsókolni valakit?
- Ha gazdag. (Pál, 7 éves)
- A törvény szerint 18 éves korodig várni kell, ezzel nem packáznék. (Misi,7
éves)

Házasnak vagy egyedülállónak jobb lenni?
- A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell valaki, aki takarít utánuk.
(Anita, 9 éves)

Hogyan működhet egy házasság?
- Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki, akkor is, ha ronda, mint egy busz.
(Ricsi, 10 éves)

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Bogi!!!!

Hát, nem mondtál jó hírt nekem! Sajna hematómával küzdök én is. Azt mondták majd kiürül....És hogy pihenjek sokat, esetleg feküdjek...Ja, persze, Krisz meg majd ágybahozza a reggelit is talán..!Lényeg a lényeg, első gyereknél még megoldható a nyugi, másodiknál kizárt! Jó, azóta nem emelek Krisz súlyánál nagyobbat, és sokszor alszok, amikor ő is, de ennyi a max. Azért remélem persze, hogy ez a gyerkőc is erős, és megkapaszkodik, mint anno Krisz.

Piros!
Győrújfalu és Zámoly között van az eperföld, és általában nincs sár, mert szalma van a sorok közt!

Puszi!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


csak gyors bekukk mert kislegény kifordul a kezemből. :)

Bogi!
Fiú 68-74-es napozó sincs (vagy ekkora nem is volt)? Már a férjem engedélyezten (ő a kasszafőnök :)), hogy köv fizuból vegyek párat.

Ja és mint kiderült nem az autót félti, vagyis azt is, hanemm attól fél, hogyha nekiáll sírni Zazi menet közben, akkor nem tudok odafigyelni a vezetésre.

Na dobok egy képet is :)

Kép

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Zsu, szorítok Neked, hogy minden ok legyen! Biztos kapaszkodik rendesen az a gyerkőc!!!

Eperföldre mi is készülünk, bár van saját is, de nem annyi, hogy sok-sok eperlekvár készülhessen belőle, márpedig Csabi (a férjem) imádja!!

Piros, ismertem ezt a gyerekszájas dolgot, de olyan jó volt ismét olvasni, köszi!!! Nagyon édes! :)

Csak a mi éjszakáink szörnyűek mostanában? Ákos felébred, és egy órán keresztül nem alszik vissza, bármit is csinálok. :? Aztán egyszercsak, mint aki megkönyörül fáradt anyján, nagy kegyesen, egy szó nélkül elalszik a kiságyban. Jön a foga, front is van, meleg is van, szóval oka végül is lenne rá, de akkor is... :? Arra is lenne oka, hogy most már átaludja az éjszakát, de ez a csoda velünk az egy év alatt nem történt meg... :shock:

Orsi, nekünk is furcsa, hogy benn kell lenni, bár az eső még ne esik, így még van remény... Délelőtt is ki tudtunk menni, szerencsére. elég nehéz ittbenn megfogni Ákost.

Úgy tűnik, a képet is odateszi a vonalzó mellé!! Jupppijé!!

Pussszz!

Éva és Ákos

Kép

www.akobaba.blog.hu
evica
 
 


Ma behoztam az autóm kerekén a fél előkertet a garázsba és nagyon fúj a szél is, így nem merek nekivágni az eperföldnek. De esetleg szombat délelőttre beiktatjuk! Nagyon vonz a dolog! Programnak is jó, meg imádjuk az epret. Igaz, nálunk sosem jut el a dzsem állapotig :oops:

Zsu! inkább biztatásnak olvasd a Bogit, hiszen az ő babája is milyen szép lett a kezdeti mamakínzás ellenére is. Abban is igazad van, hoyg ha meg akar születni, akkor meg is fog. Persze a kímélet nem árthat. Krisz tud már róla?

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Piros!

Sajnálom, hogy nem falunk együtt!! Na, majd legközelebb!
Krisz tudja, hogy az ő testvére a Dius, meg a pici baba, és hogy az anya pocijában van. És hogy majd kibújik, ezt ő mondta így. De túl sokat még nem beszélünk róla, inkább majd ha nagyobb lesz a pocakom!
Ja,és remélem hogy kislány, azért kínoz így!

Éva, neked is köszi a biztatást!

Puszi nektek!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Én valóban bíztatásnak szántam, hiszen én Katicával még lapátoltam, ástam is, annyira nem hittem benne, hogy lakik valaki a pocakomban. Szerintem ha már megkapaszkodott, és láttad az UH-n, akkor nem lehet vele gond. A hematóma meg legalább magyarázza a pecsételést is. Nekem Katicánál ez ilyen hormonális vérezgetés volt, ami meg még bonyibb. Lehet, hogy tényleg valamit megemeltél.
Akkor szurkoljunk, hogy lány legyen? Apa mit mond? Mit csinált?
Róla tudjuk, hogy tud ezt is, azt is :)

Niki!
Szerintem Zalánnak már inkább 74-est vegyél. Megpróbálok rendelni még, hátha sikerül jövő héten, mert most csak 80-as mérettől van.
Egyébként érdekes módon, nekem kettő üvölt nagyon nagyon ritkán az autóban, és vezetés közben mégsem zavar.
Azt kell megszokni nagyon hamar, hogy nem szabad hátra nézni hozzájuk, csak ha már megálltál.
Én egyszer-kétszer hátra néztem, azóta nem, mert automatikusan amerre néztem, arra fordítottam a kormányt, és nem igazán volt jó. De már rutinos vagyok :)

Evica!
A gyerekek éjszakai alvása előttem mindig rejtély marad :) Nem is tudok tanácsot adni. :) Nem volt valami velős hozzászólás, mi?

Puszi, jó éjt: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok! Végre találtam győrieket! Azt hiszem, hogy most kezd a depi kerülgetni, úgyhogy sürgősen társaságra van szükségem. Van egy 4 hónapos kisfiam, meg egy 10 éves nagylányom. Majd még jövök, csak megnézem, hogy miről is volt már itt szó eddig.
nyuszog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?