Új privát üzeneted érkezett!

Nekem még ki kell teregetnem 100

ayse
 
 


99,98,97

ayse
 
 


96,95

ayse
 
 

 
 

bugyit, pólót, zoknit!

ayse
 
 


9, 8, 7.....

Kép
Kép
thomasanne
 
 


6, 5, 4, 3, 2...

Ayse
Köszönöm! Pillanatnyilag ez jut utoljára eszembe, ha a tükörbe nézek! :?

Sika-mika :wink: Kitalálom, fürdés közben használatos?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Nem éppen....

ayse
 
 


bár az sem kizárt :wink:

ayse
 
 


Na jó, mivel mindenki alszik, Ayse tereget, én fényképeket nézegetek és megosztom Veletek! Akár akarjátok, akár nem.... :)
Kép Apa és fia

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Ok! Bevallom én sem erre gondoltam...
Barátnőm kislánya egyszer meghallotta a "szipi-szopi, digi-dugi" szösszenetet, boldogan hangoztatta mindenhol! :oops: :lol:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Nem megy a feltöltés, úgyhogy inkább alszom.
Jó éjt!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Jó reggelt!

Lányok!

Mi a szösz???????? :P :P :P , azt hittem reggel hogy átaludtam 1-2 napot annyit termeltetek :P :P :P :P
Helyes helyes :P :P

Még nem tudtam átolvasni alaposan, de!

Majolaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

Hűűűűűűűűűűű nekem nagyon tetszik ez a Blog dolog :D :D :D :D
Estetleg nem tudnál abban segiteni hogy hol tudnék segitséget kapni arról hogy hogy kell blogot csinálni, vagy van erre valami tanfolyam???vagy ilyesmi????
Nagyon szeretnék ilyet csinálni.... :oops: :oops: :oops: nagyon tetszik a tiétek :oops: :oops:

Thomasanne!

Még mindig nagyon szép menyasszony voltál :)

Na megpróbálok visszaolvasni, bár elég zsúfi a program :? , elvileg ma veszünk Lénának játszóteret... :D :D :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, örülök, hogy kedvet kaptál! Szerintem szuper dolog!
És egyszerű is, bár én még nem tudom minden fortélyát, például nem tudom jól elhelyezni az oldalon a képeket, csak sakkozgatok velük.
A blogspot.com oldalon lehet csinálni, elmond minden részletet, választhatsz oldalképet, szineket, mindent. Angolul van, de egyszerű, én nem tudok olyan profin angolul, de megértettem. Ha valahol megakadsz, szólj!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Jó reggelt!

Thomasanne
De szép vagy!(VAGY nem csak voltál)

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Thomasanne
Semmit nem változtál!!! Pont így nézel ki most is, mint az esküvős fotón, csak a hajad volt hosszabb. :D És hát csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg nagyon szép vagy, voltál, és valószínűleg leszel is! :lol:

ez a betegség nekem nagyon gyanús... :shock: :shock:
Fanninak ma semmi baja, hajnalban felébredt (2-kor), és követelte a tápit, majd miután megitta édesen visszaaludt, én rettegtem, hogy kijön belőle, de nem. majd reggel is kapott, az is benne maradt, se láz, se hasmenés, és jobb a kedve, mint valaha...

ez lehetséges??? úgy értem, lehet, hogy mondjuk csak holnap kezd el f..sni??? vagy ennyi volt???
mellesleg nekem még mindig hasmenésem van... a gyerek jobban bírja.. szerencsére!!!

Csikken
én is nagyon gratulálok a kis 6 mm-eshez!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Azta paszta, írtatok ám!!!!!!! :shock: :shock: :D :D

Jót derültem a tájékozódás, témán!!Erről kérdezhetnétek Andot, Mse-t, és Kovács Apukát!!!!! :D Botrány, hogy én talán itt a faluban is eltévednék!!!!

Jaj, tényleg várunk ám Benneteket a Falunapra!!
Bp-en az M5 ön lejönni Kiskunfélegyházáig, onnan Szentes, és Nagyszénás!!!!!Kb.180-200km.

Szilvi:szép vagy menyasszonynak, és asszonynak, anyának is!!!!

Ayse:tavaly, mikor festettünk, és írtam hogy sikamikáltam egy csomót, máááár akkor írtad, hogy felétek ez igencsak mást jelent!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja, csak egy szösszenet a végére:nem is lettem már hülye ettől a hírtől, csak csendben vagyok.Akikkel mentünk volna Horvátországba, szóltak, hogy beáztak, és a tető elvitte a nyaralásra szánt pénzt.Csaba meg egyedül nem indul útnak.fasza. :? :? :cry: :cry: :(
Most már azt mondom, csak ne legyen senkinek baja, betegsége, és akkor ám legyen.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse:hány kg mínusznál tartassz????????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Majola!

Köszi...majd megnézem :P :P :P :P

Csibb!

Ne gyanakodj, örülj :P :P :P
Ezek szerint a.)a ti virusotok kiméletesebb volt :P , b.) Fannilány bikaimunnrendszerű :P

Totka!

Nagyon sajnálom Horvátországot..
:( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Helló Lányok!

Akkor most megpróbálok visszafelé reagálni a dolgokra, írtatok ám rendesen, mire elolvastam és a végére értem, már el is felejtettem a legelejét!

Totka!

Akkor ez most mit jelent egész pontosan?? Hogy mégsem mentek??? És miért nem akar Csaba egyedül menni? Hát nem tudom, de én úgy veszem észre, hogy ahogy telik az idő (vagy talán, mióta Gergő megvan) Robin is úgy veszem észre, hogy jobban szereti, ha csak mi magunk megyünk hármasban, és nem másokkal.
Mi tudjuk, hogy mit vállalhatunk be Gergővel, és mit nem. Nekünk valahogy soha nem volt szerencsénk, ha olyasvalikkel mentünk, akiknek szintén gyerekük van. Valahogy mindig az a vége, hogy anyám, már rég helyreraktam volna a kölköt, megy ilyesmi.
Így meg szépen megyünk mindenhova a saját kis ütemünkben...

Thomasanne!

Tényleg nagyon-nagyon szép vagy, de ezt már korábban is mondtam, mikor feltetted ezt az esküvői képet. Nekem amúgy is nagyon tetszik, mert annyira meghitt, tiszta, stb!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
És Tomi picinek is tiszta Tomis volt!!! :lol: :lol: :lol:

Csibb!

Kívánom, hogy itt akkor most véget is érjen ez a nyavaja, és ne is térjen vissza holnap, meg semmikor sem!!!

Megann!

Majd mindenképpen kérünk képeket Léna új játszijáról ám!!!

Majola!

Én is megkukkantottam a készülő blogot, nagyon ügyi vagy! Nekem is nagyon tetszik az ötlet, talán én is megkukkantom ezt az oldalt, hogy mit is kell csinálni!

Márti!
:D :D Akkor csak szépen csendben, szolidan, de én is gratulálok!

Juci!

Nekem is jövő hónapban jár le a jogsim!! De én nem akarok menni semmilyen vérvételre, meg ekg-ra meg sehová. A céges dokink nem küld sehová sem, viszont elég bonyolult hozzá eljutni.
De felhívtam a háziorvost, azt mondta, hogy ő sem küld sehová sem, csak a 6.000 pénzt (+ vizitdíj) kell kifizetni.
Hát nagyon remélem, muszáj megcsináltatnom.
Azt hallottam, hogy ha a lejárat után csináltatom meg, akkor megbüntetnek.

Na, mi is volt még???

Gyorsan visszaolvasok mégegyszer!

Kép
kuha
 
 


Totka!

Szóval azt akartam kihozni ebből a hablatyból, hogy próbáld meg rábeszélni Csabát, hogy talán még jobban is jártok, ha csak Ti mentek. Gondolj(on) bele, azért Horvátország mégsem akkor távolság, mint mondjuk a Balaton, ahonnan bármikor hazajöhetsz, ha nem tetszik valami, vagy esetleg sértődés van.
És hát, ugye lakva ismerni ki a másikat, előbb utóbb úgyis adódik valami, ami valakinek nem tetszik.
Arról nem is beszélve, ha az ismerősök is babával mentek volna. Nem lehet úgy összehangolni, hogy mindenkinek jó legyen.
Szóval, szerintem hármasban is csodásan éreznétek magatokat, sőőőőőt!!

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nincsenek olyan baráti társaságos nyaralások, ahol minden klappol, inkább azt, hogy próbáld erről meggyőzni Csabát. Biztos hajlana rá!!!

Kép
kuha
 
 


Hajni!
Sopron óta arra voltam képes, hogy ne jöjjön vissza rám ami már lement, úgyhogy még mindig a -5 kiló. De most újra nagyobb fokozatra kell kapcsolnom, még nem az igazi, de alakul...
Basszus úgy utálom ezt, és ráadásul sztem az az 5 kiló se igazán látszik... :?

ayse
 
 


Hát ma semmi sem utalt arra, hogy Fanni beteg lenne... :shock: :D

Megann
ami az immunrendszerét illeti, hááát nem tudom, mert a fogaktól meg állandóan betaknyosodik... úgyhogy inkább a kíméletes vírusra szavazok, mert apa sem lett beteg, meg eddig senkiről nem tudok, akivel érintkeztünk csütörtökön, hogy beteg lett volna... :roll:

Hajni
Horvátország :( :( :(

Ayse
Kitartás, meglesz ennek az eredménye, de az biztos, hogy türelemjáték... rólam sem nagyon akarnak potyogni a kilók, pedig már egy ideje próbálok odafigyelni, hogy mit és mennyit eszem... :?

Nagyon köszönöm a drukkokat Fanninak, úgy látszik nagyon hatásos!!! :D
Lehet, hogy itt egy csomó boszi gyűlt össze??? :lol: :lol: :lol:
természetesen jó boszik!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Akkor viszont keresztelőbulira fel :P :P :P

Kuha!

A játszótér még várat magára, mert olyan pancserek voltunk, hogy úgy gondoltuk szombat 2 kor még nyitva van a telep.
Hát tévedtünk :evil: , mert délig volt, holnap meg nincs is egyáltalán...
Bár szerintem inkább ők a pancserek :evil: :evil: hogy pont akkor tartanak zárva amikor normál embernek ideje van elmenni kerti bútorokat, hintákat stb vásárolni... :evil: :evil:
Úgyhogy hétfőn vagy kedden rendeljük meg...és bizunk benne hogy hétvége felé össze tudják rakni..
Akkor viszont azonnal készitek képet :) :wink: :wink:

Lányok

Egy kicsit ki vagyok akadva...azaz olyan kimondhatalanul rossz érzésem van.. :( :(

Mert amerre járunk mindenhol olyan kicsikkel találkozunk, akik kapásból ütnek, pofozkodnak, és szegény Léna meg nem érti hogy miért ilyenek vele a gyerekek :shock: :cry: :cry: :cry:
Látom szegénykét, ahogy kérdőn néz rám...hogy ezt az ütést most miért kapta ettől vagy attól a kisgyerektől. :cry: :cry:, amikor ő mindenkihez tárt karokkal szalad és eszébe sem jut még egyszer sem hogy üssön, hanem csak húzogatja finoman a gyerekeket hogy menjenek vele bandázni, vagy megsimogatja őket :cry:
A szivem szakad meg érte... :cry: :cry:
Ő meg még egy szétrombolt homokformát is magához akarja ölelni amint kimondom, hogy :Szegényke, most hogy szétromboltad....
Szegényt ütni verni fogják lépten nyomon???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ezt nem birom megemészteni egyelőre....., és nem birom elviselni hogy ilyenek vele..... :oops: :oops:

Férj is elég "elkeseredetten" nyilatkozott....azt mondja..lehet hogy agresszivvá kellene nevelnem :( :( :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Ma Férj nagyon sokat dolgozott, kertet ásott, virágot ültetett, ágyásrácsot rakott a helyére. Nagyon ügyes volt! Holnap mi is segítünk neki, ma azonban anyukámnál lébecoltunk.


Mindenkinek köszi a dícséreteket, nagyon jól esett!


Juci
Azt azért elárulhatnád, hogy ez volt-e a célod!?

Megann
Sikerült játszit venni? Ha igen dobnál egy képet róla?

Zsuzsa
Nagyon jó a homokozó! Karcsi ilyen ügyes? Férj is fenyeget, hogy megcsinálja ő, ne vegyünk kész homokozót, de abból kiindulva, hogy lassan 1 éve készül a hálószobánk kicsit megrémültem.

Csibb
Biztosan vége a betegségnek!!!!!! Mondom vége!!!

Hajni
Nagyon sajnálom Horvátországot! Talán sikerül Csabát meggyőzni arról, hogy a hátralévő munkás évek előtt, mindannyian megérdemeltek egy kis pihenést együtt!!!!

Ayse
Férj hazaért tegnap?

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne!

Játszótér: lsd feljebb Kuhának irt hsz-ben. :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
Már látom! :wink:


Megyek locsolni, aztán folyt. köv.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Én meg aludni... :lol:
Mostanában nem vagyok valami strapabiró, nem is csoda nemcsak Léna, én is kifáradok :D :D

Jó éjt...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Én pont a másik oldalt képviselem, :oops: :oops: :oops: és tök lelkiismeretfurdalásom is van miatta. Dani a pofozkodó kategória, nem tudom miért, de néha elszáll a tenyere. Amúgy kedves, aranyos, mindig mosolygós, nem is undok, bár azt nem díjazza, ha valaki csak úgy ráül a motorjára, de meg lehet beszélni vele, hogy ő meg üljön a kölcsönkérő járművére. Tegnap például az egész játszót végigkínálta a ropijával (!), kedves volt, barátságos, aztán egyszercsak, tök váratlanul, lekevert egyet egy hároméves kislánynak. Nem győztem bocsánatot kérni. Szerencsére az anyukának már két gyereke van és a kislány is verekedős volt régebben, meg ismerjük is egymást már elég régóta, de így is ciki volt.
De ott kell lennem mellette egész végig a játszótéren, hogy még időben el tudjam kapni a kezét, mert kiszámíthatatlan. :oops: :oops:
Remélem, hamarosan leszokik róla.
Drukk, hogy hamar legyen Lénának szép játszótere! Ott próbálja valaki megütni őt! :twisted: :wink: :twisted: :wink:

Thomasanne,
Tényleg nagyon szép voltál/vagy! :) És Tomi is nagyon édes pici baba volt. :) Hajrá homokozó! :)

Csibb,
Éljen, hogy Fanni ilyen jól van! Lehet, hogy szerencsétek volt és valami enyhébb változatot nyeltetek be! :)

Totka,
Drukk, hogy Apa meggondolja magát! :)
Osztom Kuha véleményét, ilyen kicsivel talán jobb hármasban menni, mindenkinek nehéz alkalmazkodni a másikhoz és az megkeserítheti az egész nyaralást!

Kuha,
Azért kérdezz majd még rá a jogsi felújítás árára. Nekem 3 éve is már 11.000 forint volt. Az okmányirodában is kell fizetni. :(


Ma a nagyobbik gyerkőcöm 5:36-kor !!!! kelt! Megpróbáltam visszazavarni, hogy még túl korán van, de olyan mint én, ha már felébred, nem tud visszaaludni. Így felkeltünk :? . Sokáig én sem aludtam volna, de azért egy fél 7-ig alvást biztos megkockáztattam volna. Ráadásul nem tud csöndben lenni, csak ha a tévét bámulja. Különben dumál, zajong, leejt, stb. :? :wink:
Már túl vagyunk a futáson is, Beni mellettem biciklizik mostanában, sőt a zuhanyozáson is. A család másik két tagja még húzza a lóbőrt. :wink:

Tegnap elmentünk kettesben a Bábszínházba. Nagyon élvezetes volt az együttlét és bár Beninek tetszett a darab is (Mackó és az állatok) szerintem elég furcsa volt. Sokkal jobbra számítottam. Viszont sétáltunk kettesben az Andrássy úton, fagyiztunk. :) :) Ezalatt mit csinált a két itthonmaradt pasi? Amit most! Aludtak mind a ketten. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó reggelt!!

Meli anyukáméknál,párom dolgozik én meg takaritani fogok!!
Tegnap is azt csináltam...reggel 9-től délután 5-ig...csak enni ültem le!!Jól elfáradtam,a hátamban jó kis izomláz van!!!
De legalább minden szekrényben most katonás rend van és egy csomó fölösleges cuccot kidobtam.
Ma még törölgetés,porszivózás,fürdő-wc suvickolás...

Benianyu.
Aztaaaaaaa,te már futottál is!!??Nem semmi vagy!!! :D :D

Megann.
Meli is hasonló beállitottságú,mint Léna...én is annyira tudom sajnálni,mikor olyan történik vele amit nem ért hogy ez miért is történt!!
Akkor is kicsordúl a szivem,mikor mondjuk a játszótéren játszana nagyobb gyerekekkek,de ők meg le se sza.ják.Meli meg csak áll és nézi őket.... :(
Kérdezted a múltkor,hogy Meli tud-e a hugiról!!
De még mennyire!!!! :D :D Amint kimondom,hogy hugica,már jön is és simogatja a hasamat,meg puszilja és mondja,hogy baba vagy Molli!!! :D
Mikor meg anyukáméknál van sokszor azt csinálja,hogy simogatja a saját hasát és mondja,hogy anyacika-baba!!! :D :D
Annyira megható tud lenni!!Úgyhogy csak ajánlani tudom!!!!! :D :D :wink:

Totka.
Remélem jobban van a lábikód!!!
Horvátországot meg én nem hagynám annyiban!!!! :evil: :evil:
Hármasban is tök szuper,úgyhogy tessék férjet befenyiteni!!! :twisted: :twisted:

Prüntyi.
Sajnos csak elkerüljük egymást Füreden!!! :(
Mi júl.15-től foglaltuk le!
Ti meddig is lesztek??

Csibb.
Örülök,hogy Fanni jól van!!Nálunk ez egy hétig zajlott!! :(

Láttam nagyon sok szép képet!!!! :D :D

Na megyek gályázni....

ancsi26
 
 


Jajj,képzeljétek jövőhéten is és utánna való héten is megyünk esküvőre!!Pénteken anyukámmal bejártuk a várost valami csini ruháért,de jól elkeseredtem.
Ami szűk féle az már azt is kiadja amit nem kéne,ami bővebb az csak nagyobbitja mindenemet... :evil: :evil:
Fogalmam nincs mit fogok felvenni...még jövőhéten lesz pár köröm!

ancsi26
 
 


Ancsi!
Bármit veszel fel, biztos vagyok benne, hogy nagyon csini leszel!!!
És csak óvatosan azzal a takarítással, kedves kismama! :D

Benianyu!
Lili tegnap kikönyörögte az eurovíziós dalfesztivált. Az eredményhirdetést nem nézhette meg, de így legalább 8-ig aludt! Andris meg a fél hetes szopi után visszatettem a kiságyába és ő is elnézelődött szépen 8-ig. Ez már kellett az idegeimnek...
Éljen a bábszínház!

Megann!
Ez nekem is nagy dilemmám volt, hogy neveljem-e aggresszívnak Lilit, de egyrészt nem is megy, másrészt meg inkább nem. Annyi aggressziót, önérvényesítő képességet, ami az élethez kell, majdcsak magára szed valahogy.

A szomszédok megint alakítottak tegnap. Egyszer csak dörömbölnek az ajtón és a két kislány volt az. Kérték, hogy hadd jöjjenek be pisilni, mert az anyukájuk az utca végén van, és nekik már nagyon kell. Persze tudtam, hogy honnan fúj a szél és mondtam nekik, hogy oké, de mi most nem fogunk kimenni játszani. Közben térültem-fordultam és arra lettem figyelmes, hogy a kislány átordít az utca túloldalán levő anyjának, aki közben ideért, hogy akkor itt maradhatnak-e? :shock: Erre mondtam neki, hogy mi most nem fogunk kimenni, ezt az előbb is világosan megmondtam. A végére ideért az anyuka is, elég kellemetlen volt :evil: :oops: . Ne higyjétek, hogy nem szeretem, ha együtt játszanak, meg ha itt vannak, de azt nem hagyom, hogy hülyére vegyenek és azt sem, hogy rám bármikor rám lehet törni az ajtót és akkor álljak rendelkezésre. Mert az anyuka nem jön át, igaz, ő úgy gondolja, hogy legyenek kinnt a gyerekek egyedül, ő órákra kicsapja őket, sőt az ötéves kislányt múltkor az utca végéről vakartam össze, mert kapujuk egyelőre nekik sincs. Szóval én nem engedem, hogy egyedül legyenek kinnt és 4 gyerekre vigyázni meg fogok akkor, amikor nekik ilyen gondolatuk támad. Az hiszem, megérett a helyzet, hogy beszéljek a szülőkkel :? :? :?

Másik kínos helyzet: Lili elkezdte kérdezgetni, hogy hogyan lesz a kisbaba. Először mondtam, hogy úgy, hogy az apuka meg az anyuka nagyon szeretik egymást és nagyon szeretnének kisbabát és akkor születik is. De ez persze nem volt kielégítő válasz, úgyhogy azt mondtam, hogy még egy kicsit tovább mondom, de itt megállunk egyelőre. Szóval annyit mondtam még, hogy az apukának és anyukának találkozik egy sejtje és abból keletkezik a kisbaba az anyuka pocakjában. Erre Lili megkérdezte:
- És hogy, úgy, hogy összeteszik a pocakjukat? :lol: :lol:
- Igen, az is benne van. - mondtam, miközben a férjem majdnem lenyelte a kanalat. Ebédeltünk éppen.

Na most itt állok a pácban, szerintem még korai ez a téma és reméltem is, hogy csak később kell erről beszélgetni. :roll: De nem sok időm van, hogy összeszedjem magam, végül is ezt a szülőknek kell elmagyarázni, nem akarom, hogy mástól tudja meg. Jajj de kínos.... :oops: :oops:

Vélemények, tapasztalatok?????

ayse
 
 


Sziasztok!

Na fasza....

Apósomat kórházba vitték, intenziven van... :(
(igazság szerint csak idő kérdése volt..hogy ma vagy a jövő héten...tudatos öngyilkosság...0 májfunkcióval önti magába a tömény alkoholt :( )

Férj bement ,mi meg itthon..

Benianyu!

Igen irtad múltkor hogy Dani elég pofozkodós :? , remélem azért nem vetted magadra..

Sajnos az nem megoldás ha Léna a saját játszóterén "kiskirály"..eszem ágában sincs elszeparálni őt a közösségtől ezmiatt...mert akkor még inkább nem tanulja meg a viselkedési formákat stb...
Ugyanúgy fogunk menni játszóra :P csak lesz itthon is :P

Ancsi!

De jó...már azt hittem hogy csak Léna ilyen..mármint hogy keseregtem, hogy talán nincs is több ilyen mint Léna..
Nem is tudom miben bizzak..hogy majd ő is ilyen lesz, és visszacsap, vagy hogy majd a többi gyereke változik meg, növi ki ezt a dolgot...

Ruci: Hát ha pesti lennél, tudnék jó ruciboltot mondani, de igy...ilyen távolságból..nyilván semmi értelme ajánlgatnom..

Kismamák:

Azért nektek..hátha...1173 Budapes, Bélavár u. 125.
257-52-94 , 06-20-9515-899

Ez egy magánvarroda, csak kismamrucikat gyártanak hihetetlen választékban..alkalmit is.
És kb 50% a a bolti árnak..mivel ők a beszállitók..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Szomszédok :evil: :evil: :evil:
Azt hiszem hogy tényleg kellene egy kis beszélgetés...úúúúúúúúúútálom hogy rámtelepszenek :evil: :evil:

Hogy születik a baba téma:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: hát remélem kitalálsz valami okosat....
Azt hiszem hogy hogy volt régen erről egy könyvecske...egészen kicsiknek..még emlékszem rá...kisgyerekként az én kiváncsiságomat maximálisan kielégitette ez a könyvecske..valami testvér érkezik vagy ilyesmi témájú volt.
Sajnos a cimére már nem emlékszem...de biztos hogy van még ez, vagy ehhez hasonló.... :) :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Benianyu!

Nem semmi, milyen fitt vagy!! És nagyon tetszik, hogy Beni is veled tart, biciklivel. Gondolom tudatosan próbálod a sprot irányába terelgetni! Gratula, tényleg nagyon ügyesen csinálod! :lol: :lol: :lol:

Ancsi!

Tényleg vigyázza azért azzal a takarítással, csak módjával!!! Inkább pihenj szerintem!

Ayse!
Hát nem könnyű ezekkel a szomszédokkal. Annyira átérzem a helyzetet, és lehet, hogy tényleg beszélni kéne velük. Velem az a baj, hogy ilyen szituban nem tudok higgadt maradni, és akaratomon kívül is, de biztos, hogy csak bántón tudnám lerendezni ezt a helyzetet.

Lili kérdései: hallod, nem irigyellek! Én már jó előre félek ettől az időszaktól. De nagyon frappánsan válaszoltál, és jót nevettem, ahogy elképzeltem a szitut, miközben a párod lenyeli a kanalat...

Megann!

Após: :( :( :( :( :( :( Remélem, helyrejön.
Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, hogy hogy érted ezt a tudatos dolgot???

A kis könyvecskére emlékszem én is, amiről beszélsz. Legalábbis, azt hiszem, hogy arról beszélsz, ami nekem is megvolt! A címe: Peti, Ida és Picuri.
Bár emlékszem, általánosban egyszer csak az egyik osztálytársam behozta, és az egész osztály azt bámulta.
Aztán egyszer pont "kutattam" otthon (egyfolytában kutattam, mindig kerestem valamit hol az egyik, hol a másik szekrényben) ráakadtam eldugva erre a könyvre anyu szekrényében.
Majd ártatlanul rákérdeztem, hogy nem venné-e meg nekem ezt a könyvet.
Persze, rögtön lebuktam, mivel az öcsém beszólt, hogy minek akarom megvetetni, mikor már megtaláltam anyu szekrényében... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Most búcsúzom, délután vendégségbe megyünk. Már ebédeltünk is, ma életemben először töltött csirkét csináltam.

Persze, nekem csak egy nagyon pici pipi húsi járhat, de így is nagyon finom volt!

Puszi!

Kép
kuha
 
 


Ayse, Megann
Szerintem a könyv címe: A sehányéves kislány. Ha egyre gondolunk.
Az nekem is megvolt kiskoromban, és tényleg nagyon jól leírja, hogy hogyan születik a gyerek, meg hogyan növekszik a pocakban, és végül hogyan jön ki.
és nagyon aranyos és szép könyv, ezt én is ajánlom!!! :D

Mi teljesen jól vagyunk, Fanninak azóta sincs semmi baja, ma már rendes adagot ebédelt, és nekem is elmúlt minden bajom, úgyhogy ezt tényleg elég olcsón megúsztuk! Azért azt a kereszelőpartit még nem merem bevállalni, túl sok ott a gyerek, nehogy mégis valamit átragasszunk. Lesz még ilyen, nem maradunk le semmiről.
Fannit most apukája felvitte a Normafára, addig én tanulok :? csütörtökön vizsgázom. Drukkoljatok nekem légyszi jóboszik!!!

pedig ebben a gyönyörű időben tudnék mást csinálni...

Ancsi
tényleg ne takarítsd magad halálra!!!!
szerintem nem baj, ha hangsúlyozod a pocid, az olyan szép!!!! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kuha!

Hát ez hosszú sztori...de apósom évek óta depis, és az orvosok már kerek perec a szemébe mondták ha nem hagy föl a piával, bekómál és meghal..
Be akarták fektetni de saját felelősségre hazajött..
Régóta tart már neki..már vagy 10 éve nem melózik, 1-2 kis próbálkozása nem jött össze, hogy alkalmazkodjon a renszerváltáshoz, nem tudta ezt feldolgozni, megroggyant az egészsége, nem érzi magát hasznos és fontos embernek...

Múltkor már úgy beszélt após hogy őt hamvasztással temesse a család :roll:

Hát ennyi, most várom hogy férj milyen hireket hoz :roll: :roll:

Más:

Léna :P :P :P :P :P :P :P :P
Úgy fal mint egy hiéna, sáska stb....
Komolyan lopkodja a kekszeket, végigette férjjel az auchant reggel..és hisztizett az ebédért...ott csimpaszkodott az etetőszékre. és mutogatott hogy ODA ODA :P :P :P :P :P
Kis sáskám :oops: :oops: :oops: :oops: had egyen csak...legalább behozza az elmúlt hetet :oops: :P :P

egykét kép, amiket töltöttem:

Szépségem:
Kép

És egy vicces:

Valaki már tudja, hogy mire való a bili :P :P , csak éppen nem használja...

Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


micsoda memóriám van!!! tényleg ez a címe, és a bookline-on meg is lehet rendelni!!! 8) 8) 8)

Kép

erre gondoltál Megann???

itt a link is:

http://www.bookline.hu/control/producth ... 20&type=22

na mostmár tényleg mentem tanulni!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kuha!

Igen, szerintem az az a könyv amit te irtál... :P

Csibb!

örülök hogy ennyivel megúsztátok...

és drukk drukk drukk....miből vizsgázol????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csibb!

nem nem...nem erre gondoltam, ezt nem ismerem.....de attól még lehet jó könyv :wink: :wink: :wink: :wink:

Szerintem tök jó megoldás.....

Ayse!

Én úgy csinálnám...hogy vagy odaadnám ezt Lilinek, hogy nézegesse, "olvasgassa", aztán kérdezzen..vagy ezt olvasnám neki egy nyugodt délután...amikor tényleg nyugi van...
Úgyis rágódni fog rajta..és szerintem többször vissza kellene rá térni, hogyha kérdése van, akkor fel tudja tenni.. :roll: :roll:

Persze ez csak tipp.....sem pedagógus nem vagyok, sem pszihoizé..sem rutinos anyuka... :lol: :lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


na látom Kuhának más ötlete volt...
na mindegy, szóval nekem ez a könyv nagyon bejött!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Közszolgálati jogból vizsgázom. Aztán még 4 vizsgám lesz!!!
büntetőjog, számvitel, szakigazgatás, és helyi önkormányzatok tárgyakból... nagyon sok drukkra van szükségem!!! :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


jaj, de gyönyörűűűű a kis Léna!!!!
azzal a két copffal!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


na mostmár tényleg végérvényesen elmentem... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Cím alapján nem rémlett, de most, hogy feltetted a képet a könyvről, nekem is beugrott, hogy bizony ez a könyv is megvolt nekem!!

Vizsgákhoz sok-sok drukk, menni fog meglátod. Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy nagyon brutálul hangzik, hogy mi mindenből fogsz vizsgázni!

Megann!

Tényleg remélem, hogy após rendbejön, bár ahogy írod, hosszú - hosszú évek alatt nem tudott megbírkózni a feladattal, akkor most is nehéz dolga lesz. Talán egy kicsit most magába száll, a kórháztól talán beijed egy kicsit. Már, ha egyáltalán élni szeretne...

Léna tényleg nagyon gyönyörű, nagyon tetszik a copfija!! :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Férj megjött...após magánál van...de hát az van amit mindannyian tudtunk...a mentőben is azt szajkózta, hogy hagyják ott meghalni a lépcsőházban, ahol összeesett.. :(

no comment..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Nem vettem magamra, dehogy! :wink:
Meg azt sem gondoltam, hogy most már nem fogtok eljárni Lénával gyerekek közé. Sajnálom, hogy bántják a játszótéren és nem gondolom, hogy arra kéne nevelned, hogy visszaadja. Inkább, nekünk, pofozkodós gyerekek anyukáinak kell a harcias törpék sarkában lenni állandóan. :wink: :oops:
Léna gyönyörűséges a kis copfjaival! :) :) Éljen, hogy visszajött az étvágya! Biztos van mit behoznia. :)
Épp azon agyaltam, hogy most már ideje lenne nekünk is venni egy bilit. Beniét kidobtuk, azt már mégse örökölje Dani, befektetünk egy újba! :) Már mindenkinek van bilije? :oops: :oops:
Apósnak jobbulást, bár ő valószínüleg nem ezt szeretné. :( :(

Ayse,
Ez a mesekönyv nagyon jó, én is emlékszem rá gyerekkoromból! Lili már el is tudja olvasni.
Nálunk is felmerült már ez a kérdés, főleg, hogy Beni valakitől hallotta az "apa magocskája" történetet. Azt hiszem, én is valami hasonlót mondtam, mint te, egyelőre kielégítette a válasz.
Mókás lehetett, hogy Apa majdnem lenyelte a kanalat! :)
Nagyon bírom a karakán hozzáállásodat a szomszédokhoz! Teljes mértékben egyet értek. Gondolom elég cikis a szülőkkel ezt megbeszélni, de muszáj.

Csibb,
Éljen a gyógyulás! :) Drukk a vizsgákhoz! Jó nehéz tantárgyak! De csak nézz be ide sűrűn a boszikhoz és minden oké lesz! :)

Kuha,
Imádom a töltött csirkét! :)
Beni magától akar jönni velem reggelenként a bicajával, amíg futok. Addig sem zajong itthon. :) Egyébként sportos kissrác. Múltkor a futást is megpróbáltuk, de az még sok neki.

Ancsi,
Én is a pocakkihangsúlyozásra szavazok! :) Melire is áll, ami Lénára. Sajnálom, hogy csalódások érik a játszón. :( Viszont nagyon édes a tesó babával és nekem is nagyon tetszik a Molli név! :)
Szolidan a gályázással!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ma családilag elbicikliztünk Dunakeszire az épülő kis lakásunkhoz! Nem semmi túra volt, kb. 16 km, oda-vissza. Odafelé egy óra volt, elég sok emelkedővel, visszafelé már csak 50 perc. :) Mind a két fiú nagyon jól bírta. Beni tekert a saját bicajával, Dani meg nem akart kiszállni, bár végig szórakoztattam mindenféle mondókával. Láttunk jó sok repülőt, motort, vonatot, bicikliseket és persze autókat. Az utolsó 10 percben volt már nagyon elege, de nem is csodálom. Összesen kétszer álltunk csak meg útközben. Egyszer a háznál, aztán visszafelé félúton ettünk egy fagyit.
Most mind a három pasim alszik, nekem is kéne, de csak a testem fáradt, az agyam nem. :) Még lesz egy harmadik felvonás is mára, két óra játszóterezés, aztán úgy fogok kidőlni este, mint egy zsák. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak még mindig nem vagyok a toppon! :?
Még mindig náthás vagyok, ami nem is izgatna különösebben, de sajnos tegnap este óta az arcom jobb oldala is fáj.
Igazából nem tudom, mi fáj, de ha lehajolok lüktet, ha orrot fújok érzékeny, úgy hogy gyanítom, hogy a náthával lehet összefüggésben.
Infrázom, remélem segít!
Totka, van esetleg valami ötleted?
Nati szerencsére már teljesen jól van!

Róki!
Igy sztem nem megyünk a talidra szerdán! :(
Amíg nem vagyok teljesen jól, nem mennék ennyi gyerek közé!

Csibb!
Örülök, hogy ilyen gyorsan túlestetek a betegségen!
Stramm csajszid van! :)
A vizsgákhoz drukkolok! :)

Benianyu!
És hogy áll a lakásotok? Messze laktok majd Juciéktól? :)
Le a kalappal előtted a futás miatt! :)

Thomasanne!
Húúú, de szép csaj vagy! :shock: :oops: :D

Ancsi!
Vigyázz ám magadra!
Sztem is csini leszel bármi is lesz rajtad! :wink:

Csikken!
Gratula neked! :)

Megann!
Léna zabálnivaló a copffijával! :D
Nati is anyám asszony katonája! :) :?
após :(


Nati és Apája alszanak, az utóbbi két napban totál felborult Nati napirendje! :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Tegnap vettem a csajnak Play-doh gyurmát.
Vödörben van, mindenféle formával, nyomóval, szóval nagyon jópofa!
Amikor először megfogta, minden egyes nyomás után megnézte a kezét és közölte, hogy: "pippos" (piszkos) :D
Aztán nagyon belejött és azóta is gyártjuk a formákat! :D
(a szájába csak 1x kísérelte meg bevenni, de gyorsan lebeszéltem róla! :lol: )

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Benianyu!

Na megint megjártuk a játszót :? :?
Most egy érthetetlen 4-5 év forma kislánnyal akaszkodtam össze.. :? :(

Szegényt kiacsapták a szülei a játszóra, ők meg bevolnultak a horgásztó melletti kis faházba büfébe...

A kislány leült játszani.
1. ő természetesen nem adta oda a homokozóját Lénának, a miénket viszont kérés nélkül vette el.
2. csapkodta tiszta erőből a formákat hogy majd eltört a lapátunk
3. ezerszer szóltam hogy ne csapkodjon mert Léna közvetlenül ott ül mellette és majd fejbe vágta minden csapásnál.
4. ezerszer kértem hogy ne a hatalmas várunkat rombolja, hanem épitsen..

És miután mindegyiket ezerszer tettem szóvá és kértem hogy fogadjon szót..és persze nem fogadott...mondtam neki, hogy hagyjon mindket és menjen máshová játszane...
Erre persze sirva elvonult :(
Aztán kézen fogtam és bevittem a szüleihez a házba és elmondtam hogy mi a szitu...
Szerencsére nem appelláltak, hanem megköszönték és elnézést kértek...


Nagyon el vagyok keseredve már megint, hogy miért van ez igy...

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?