Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa,
Én akartam csinálni weblapot magamnak, de rájöttem, hogy nem annyira egyszerű. Vannak ingyen tárhelyek, de a feltöltése nekem ment. De meg fogom tanulni, mert nagyon érdekel.
Blogírásra már sajnos nincs időm.
Én jól tudok tájékozódni, talán mégsem férfitulajdonság. Nálunk Apa nem tud. Szerencsére Beni igen. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci,
Köszi a bókot! :)
Dani néha kicsit lazább, mint kéne! :)
És a beszáll/leszáll/felszáll is mind "kiszáll" nála.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


De ügyes Marci! :)

Nálunk is Apa nem tud tájékozódni. Pl. múltkor mentünk Szentendrére. A Lajos utcában npánikkal a hangjában azt kérdezi tőlem, most át kell menni az Árpád-hídon????
(csakhogy mondenki értse, a budai oldalon vagyunk, és Sz. is, az unokatesómékhoz pedig már kismilliószor mentünk :shock: ). Nem baj, nem ezért szeretjük.

Ma szalma vagyok, a két lábon járó gps-em 25 éves érettségi talira ment. Lehet, hogy egy barátjánál is alszik. Én valahogy mégis arra tippelek, hogy hazajön.

ayse
 
 

 
 

És persze az is a kedvenc sztorijaim közé tartozik, amikor a pesti lakásunkból a Pesten levő Fregatt kricsmibe az Erzsébet-hídon át mentünk (mert az aranyszabály, hogy csak a feleségére ne hallgasson az ember :wink: ).

ayse
 
 


Sziasztok!

Ayse
Remélem gps-ed gyalog indult el! :D


Visszaolvasok és jövök!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Majd írd meg, hogy haza jött e :wink:
Én megértem Apátokat. Én egyszer Kelenföldről Biatorbágyra 70 perc alatt értem el a 8. kerületen kerszetül :oops: :oops:
Úgy, hogy előtt legalább tízszer voltam már a célállomáson előtte. Tiszta ciki.

Beinianyu
Milyen kukacoskodó vagy! :P Most nem mindegy, hogy ki-be-le vagy fel??? :roll: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse, én még iskolás koromban otthon egyszer a gimnázium helyett a szomszéd faluban kötöttem ki busszal. És az Erzsébet hidon is átmentem már Pestről Pest felé menet :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Én is gondoltam már blogolásra, egyelőre mentem a hsz-eket innen (és eszméletlen jót szórakozok közben). A fórumról valahogy több inspirációt kap az ember, magamtól nem meséltem volna el ezt a poros sztorit a jól tájékozódásról.

ayse
 
 


Benianyu, Juci, nektek megbocsáltok ;) :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ayse,
Jaj, Apa tényleg nem egy GPS. :) De a benzinkutaknak is meg kell élni valamiből! :)
Én jövő szombaton megyek érettségi találkozóra. 18-dik, mert a 15-dik elmaradt és felmerült, hogy ne várjunk a 20-dikra. :) Viszek jó sok képet a fiúkról! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu, miért nehéz a honlap? A blog olyan egyszerűnek tűnik. Persze elhiszem neked, mert nagy számitógépguru vagy, csak elkeseredtem.
A blog amúgy nem sok energia, hiszen csak irni kell, nem kell visszaolvasni, amit mások irnak. Sokkal kevesebb idő, mint a babanet.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Marci mostanában rászokott, hogy elmondja mit nem szabad :lol:
Pl megkeresi Árpi cipőjét majd mondja, hogy neeem és rázza a kis kezét hozzá.(Mivel párszor megkértem,hogy ne hurcolássza a cipőket, mert nincs rá szükség.) Meg a szomszéd ajtajához rohan és eljátsza uezt. (Mivel párszor bedörömbölt és kértem, hogy ne tegye!) Olyan aranyos :P
Valamelyik nap meg joghurtot kívánt uzsira. Megoldotta, kivette a hűtőből és hozta hozzám.
Meg megkértem, hogy vegye ki a tálkáját a helyéről, hogy a szilvát beletegyem. Ő kivette és átadta. :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Jajj a legjobb apa-tájékozódási sztori az volt, hogy még legénykoráben valami nagy dévajkodásos buli után távolsági buszjárattal kellett mennie, de elaludt és a végállomáson ébredt fel, egy teljesen ismeretlen faluban és persze az volt az utolsó busz. Gyalog ment haza :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 



KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
Akkor kezetfoghatunk? :P Úgy tudom, hogy Thomasanne is csatlakozhat a GPS-ek társasáságához :lol: :lol:

Csikken
Huhh. Ez meleg volt :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu!
Nekünk is elmaradt a 15. és nekünk is lesz most 18. !!!!
Szerencsére szeptember elején, azért megy a fogyizás... :oops:

ayse
 
 


Ja és persze, hogy teljes legyen a kép, én jól tájékozódom, viszont iránytévesztő vagyok (jobb-bal), úgyhogy elég érdekesen szoktuk megbeszélni a haladási irányt :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Zsuzsa,
Számítógépguru? Jaj, dehogy! :) Csak szeretem a logikus dolgokat és ez az. De valahogy nem boldogultam egyedül a weboldallal. De, ami késik, nem múlik. :)

Szilvi,
Megvárunk. :)

Juci,
Marci nagyon édes! :)

Ayse,
Nekem is jobban bejön a fórum, az olyan beszélgetős. Magamtól nem vagyok egy nagy fogalmazó.

Mostanában azért nem voltam itt esténként olyan gyakran, többek között, mert Apa nehezményezte, hogy nem egyszerre megyünk aludni, sokat lógok itt a neten, stb. Ma elaludt, amíg zuhanyoztam, így nem hagytam ki a lehetőséget. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Majola
A kézenfogva című kép annyira megható!
A lányok bár egész más típusok, de mégis hasonlítanak a 4 hónapos képen szerintem!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu
Jól kicselezted Apát! :lol:
Nekem már úgy hiányzott egy kis dumálás itt Veletek! Bár most is tanulnom kéne :oops: , de nem bírok ellenállni.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


EGyébként elég türelmes ember vagyok, de hol vagytooook máááár?? :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse,
Én jobban nézek ki most, mint középiskolás koromban, úgyhogy ez a része oké. :) Persze járok ám futni egy héten legalább háromszor, hogy még jobb legyen az összkép! :)

Zsuzsa,
Nagyon jó ez a blog, én bekukkantottam! :) Biztos értékelni fogják a lányok nagyobb korukban. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Köszi Juci, lebuktattál! :oops:

Mostanában azért kicsit javult a helyzet, vagy csak jobban figyelek Szikorára! Ezt meg ne tudja! :D :oops:

Csikken
Hatalmas gratula a 6cm-es babóhoz!

Márti
Igazán jó kis karácsonyi ajándékot hoztatok össze! Drukkolok!

Csibb
Remélem Cuki jól van már és nyugodt éjszakátok lesz!

Folyt. köv.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne
:twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mskete hol van????

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Épp blogot olvasok! :) Nézegetem Anna és Julcsi képeit. :)
Nekem is hiányzott már egy kis dumálás! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Thomasanne
Tedd föl légyszi megint az esküvős képedet!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Hihi, most jól kivontam Benianyut a forgalomból :D

De tényleg, olyan kevesen vagyunk mostanában, hol vannak a többiek??????

Na megyek alukálni...

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
Ez olyan Aputok féle "humor" volt. Olyan kevesen vagyunk. Vajon hol vannak a többiek? Na jó mentem :P Jó éjt!

Én is megyek, ha pár percig nem jön senki :twisted:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Majola!
Én is megnéztem a blogodat, szuper! :D

Benianyu!
Nálunk kevesebb osztálytársamnak nincs gyereke, mint van. Szóval elég sok a szingli. Úgyhogy össze kell szednem magam, mert nagyon anyuka vagyok :wink: :oops:

ayse
 
 


Ayse,
Én is nagyon anyuka szeretnék lenni! :) Az milyen?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse
Az oktatóm mondta egyszer, hogy a nők, gyakran iránytévesztők, a férfikaknál ez viszonylag ritkán fordul elő.
Mi hárman vagyunk jóbarátnők és mindhárman produkálunk érdekes beszélgetéseket vezetés közben. :wink: Férj rosszul van, ha együtt indulunk el, főleg, ha a mi kocsinkkal megyünk! :lol:

Ja! Én mindig kipróbálom a levegőben, melyik kezemmel szoktam írni, az a jobb, ööö bal, nem, a jobb! :oops:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Benianyu
Amilyen Te is vagy :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Thomasanne
Én amikor vezetni tanultam akkor csináltam ezt. Mindig megráztam a kisujjamat, hogy kipróbáljam melyik a jobb/bal kezem :lol:
Most már kicsit jobban rögzült.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


10

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


9,8

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Köszi :) :) :)
Mi 10 ?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


7,6,5

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Visszaszámoltam :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


4,3,2,

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Már látom! :)
9,8 -t sem értettem, azt hittem, hogy "kilenc egész nyolc" :) De már képben vagyok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


és 1

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


:lol:

Jó éjt Lányok!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


jucinak igza van. :)

Én kinézetre értettem: most fogalmazzunk úgy, hogy kissé :lol: molett :oops: testalkat, és a frizurám és a ruhám sem a legutolsó trend szerint való.
De végül is az is igaz, hogy a szingliket nem szokták érdekelni a babás témák, sőt idegesek lesznek tőle. :? Engem meg ugye ez érdekel a legjobban.

ayse
 
 


Én is mentem! Leragadnak a szemeim!
Jó éjt! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó éjt!
Basszus, Juci nevét mindig kicsivel sikerül írnom! :oops: Bocsi!!!!

ayse
 
 


Juci
keresem, nem tudom melyiket raktam fel, talán ezt?

Kép

vagy ezt?

Kép tokás család

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse,
Nálunk elég sok anyuka van, több, mint szingli, már akikről tudok. Engem is most az anyukás témák érdekelnek többnyire, az utolsó trend eléggé távol áll tőlem. :wink:

Na, mentem tényleg. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci
Most tényleg alszol?

Mindenki alszik?

10...

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne, most is gyönyörű! :D

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?