Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak nagyon gyorsan. Amíg nem váltottunk oldalt nem engedte a rendszer, hogy ide írjak. :?

Sajnos most csak pici időm van, mert megyek suliba és készülnöm kell.

Szonja jobban lett, elvittem őket anyuékhoz, a suli meg egy munka miatt.

Jövő hét szerdával esetleg újra megpróbálkoznék. Mit szólnátok hozzá? eljöttök?

Bocsánat a kutyafuttáért!

Pusza: anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem függőbe teszem a randizást, mert le kell kicsit nyugodnom....
Dodó tegnap egyedül bemászott a babakocsiba és mire oda értem volna, hogy kivegyem, már csak a nagy puffanást hallottam, fejjel landolt a betonon.... :cry: :cry: :cry:
Totál kiborultam, kórház, röntgen, de nincs semmi baj.... Nem volt eszméletvesztés, hányás, nem tört be a buksi, még varrni sem kellett. De nem emlékszem mikor voltam ennyire ideges mostanában....
Azt hiszem most napokig parázni fogok, hogy ne essen baja.... Tudom, hogy elkerülhetetlen egy pici esetében, hogy baleset érje, de engem ez rettentően megviselt...nemcsak a kismama hormonok miatt...amúgy is ilyen típus vok.... :cry: :cry:

Majd jövök még....

Mindenkinek kellemes "négynapost"!!!!!!

Puszika!
jatka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan....

Mi megyünk holnap az Anettékhoz,ha még áll a meghívás :D ill. reggel elszaladok a Lakoshoz,mert Réka kicsit be van rekedve,és szeretném,ha látná. :? (és persze áldását adja:shock: )

Jutka,ti jöttök?

Sajnos ezek a "kis" balesetek elkerülhetetlenek. Jó,hogy nem lett komolyabb baja Doresznak.

Andi,szuper,hogy minden rendben a kiscsajszival! :D Ti jöttök igaz?

Ovival kapcsolatban majd élőben :D :wink:

Gyöngyi,ti jöttök holnap?

Szandra?

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi szeretnénk menni! De sajna Dórin is kijött a nátha.... :(:(:(
Ömlik az orra.... :(:(:(

Inkább nem vinnénk bacikat..... Szinte sejtettem, hogy így lesz.... :(:(:(

Puszika, Dóra, Jutka + ma 25 hetes Pocakbabe
jatka
 
 


Sziasztok!

Igazság szerint, mivel senki nem reagált a felvetéesre, azt hittem nem jöttök holnap... :(

De mindenkit nagy szeretettel várunk, ha van kedvetek! 10 körül lenne jó. :D

Jutka!

Nagyon sajnálom! gyógyuljatok!

Puszi!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyorsan beugrottam.

Anett, mi is mennénk 10 körül, ha nem baj... :oops: :)

Gyöngyi, ti jöttök?

Jutka, jobbulást Dórinak! Nagyon nem tudtok kimászni ebből a kórból! :(

Nóri, ti merre vagytok? Úgy eltűntél... :( Se itt, se msn....


Kinél hogy telt a 4 napos?

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Sajnika én most vettem észre a mai bulit. Azt tudom, hogy volt róla szó csak annyiban is maradt így tegnap este mikor benéztem még nem volt semmi jele a bulinak így gondoltam elmarad. Bocsika.

Nekünk rengeteg minden volt most így a 4 nap alatt, azt nem tudom mikor mesélek mert non-stopban nyomom a gyerekekkel most még 4 napig és már így is hulla vagyok. Pedig van mit mesélnem :roll: .

Azért ti írjátok le mert hátha olvasni lesz időm.

Puszi mindenkinek

Anett!
Bocsi még egyszer

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem mostanában , de az udvart próbáltuk szépíteni lefestettünk mindent hintát, padot, kerítést.
Szokásos kertészkedés és persze újabban a gyerekekkel is megyünk horgászni kaptak botokat. Hát Kevin sajnos még nem annyira kitartó ezért már nem annyira lelkes, de azért felpörög ha pecáról van szó. Ketrin már fogdossa a keszegeket. Majd kiderül miből lesz a cserebogár :roll: apjuk vére!

Ildi látom még nagy munkában vagytok mert nem igen irogattál :lol:

Vasárnap anyáknapja: Kevin már nagyon készül most lesz az első osztályos fellépése. Már annyira várom nagyon készül a képeket már megkaptam majd beszkennelem és felteszem .

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szia Kriszti!!

Jó hogy jelentkeztél, hiányoltalak!

Már Marietta is mondogatja az anyáknapi verseket, dalokat. Bár náluk még nem lesz kimondott anyák napi műsor. Az évzáróval együtt lesz egy kis bemutató. Nagyon kíváncsi vagyok.

ANETT!

Jó volt nálatok!! Csak nagyon elkényeztettél minket a mindenféle finomsággal!

ILDI!

Megcsináltátok a képeket? Majd rakjatok fel párat! Hogy viselte Rékababa?
Marietta nagyon örült a tojásnak - köszöni szépen!

Ja! Nóráék azért nem jöttek, mert belázasodott éjjel, orvoshoz is emiatt ment. De már gyógyulgat.

Pusszantás mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki... :o

Anett, nagyon jól éreztük magunkat nálatok. köszi!

Felteszem azt a néhány képet, amit csináltam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

(van, amit nem enged feltölteni valamiért :( )
idna
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk,csak annyira zsúfolt volt ez a hét, az ünnep is meg minden...tiszta szaladgálós voltam.

Jó volt a tali, :D

Utána ottmaradtunk fényképezkedni Anettéknál,de Réka eléggé nyűgős lett,így másnap angol után folytattuk. :D (akkor Dáviddal kínlódtunk)
Majd teszek fel képeket.

Előljáróban:
Kép
Kép

(Anett ne nézz ide! :wink: )
Anett egy profi!Nemcsak fényképezni tud,de a gyerekekhez is nagyon ért!

Nóra,
Betegnek jobbulást!

Szia Kriszti,igen dolgozgatunk.rá se ismernél a házra :wink:
Ja,ja apjuk vére :wink:
azért úgy látom vagyunk egy páran pecás család a topikban :wink:
Jutkáékról is tudom,hogy imádnak....
lehet,hogy össze kéne hozni egy nagy peca partival összekötöt bulit a nyáron :D úgy mindenkivel,aki szeretne jönni. Vagy esetleg áttehetjük jövő nyárra a picurik miatt :oops: (Rebeka és Jutka babája miatt)

Gyöngyi,szívesen.
Aranyos lehet Marietta az anyáknapi verssel,már én is várom,hogy Dávid mondjon ilyeneket. Igaz az Orgona ágát tudja kivülről,de nem tudatosan nekem mondja.Kíváncsi leszek idén kapok e virágot tőle,tavaly nagyon el lettem felejtve :cry: :cry: :cry:
Olyan furcsa,hogy nem csinálnak az oviba anyáknapi műsort,pedig ez a legszebb ünnep tavasszal a húsvét után.
A hugoméknál a nagycsoportos fiánál sincs műsor :cry: ,eddig legalább elvitték őket anyáknapi kirándulásra,de most ez is elmaradt.Én ha ovónő lennék biztos felkészíteném a gyerekeket.

Szandra,alig várom,hogy mesélj :wink:
Mi van a sulival?Én is gondolkodom,ha felveszik az oviba a Dávidot,lehet,hogy belevágok a nagy fába :shock: Mármint jövőre persze.


Andi,köszi. Te legalább fényképeztél egy párat.
Olyan édes volt Lőrinc a talin,imádom. :D


Jutka,hogy van Doresz?

Na megyek,mert ezer a dolgom.

Puszika.Ildikó

Kép
ilgya1
 
 


Mi is köszöntünk minden édesanyát!
Kép
idna
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy újra ide tolakodom a topicotocba, de egy kis segítséget szeretnék kérni, ugyanakkor egy kis mellékes jövedelmet is tudnék ajánlani!

Esetleg a régebb óta babanetezők már látták a hirdetésemet, ezzel foglalkozom: www.falfestolany.fw.hu.
Próbálom beindítani a vállalkozásomat, ezért minden alkalmat megragadok a reklámozására.
Szóval, arról lenne szó, hogy aki beajánl valahová, egy ismerősének, mondjuk és szerez nekem munkát, annak 10 %-os "jutalékot" adok.
Természetesen, csak akkor tudok fizetni, ha tényleg elkészült egy-egy kép!
Nagy segítség lenne ez nekem, mert beirattam a kisfiam bölcsibe, de csak akkor vinném szeptembertől, ha van munkám. Egyébként, ugye fel se veszik. Szóval, muszály, hogy legyen munkám!
Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szoríccccsatok a Nagyimnak lécccccíííííkkkkkeeee!!!!!!
jatka
 
 


Mi van a nagyiddal? :(

Természetesen szorítunk....

Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük Ildikó! :)

Köszi Andi!!!!!!

Nagyimnál daganatot találtak, nemrég tükrözték! Azt hiszem a szigma bélen és ki kellett vágni! Hétfőn műtötték! Több, mint 4 órás volt a műtét, ami alatt még 2 cisztát is eltávolítottak a petefészekről ("Dokinak útban volt:)). A kivágott darabot most elküldték szövettanra, ha rosszindulatú akkor kemoterápiát fog kapni. Fennáll még a fertőzés veszélye, ugye bélről van szó, ami a bélsár miatt gázosabb, ha gond adódna akkor kitennék Neki oldalra!

Most már jobban van, ma fel kellett kelnie, ami ment Neki! Hálistennek nagyon pozitív mindenhez a hozzáállása, ez sokat fog segíteni! Holnap már mehet az osztályra! Még nem tudjuk meddig marad benn...

Csak hétfőn nagyon kivoltam.... De most már azért jobb! Rendesen bekeményedtem, aztán kiderült, hogy pont akkor hozták ki a műtőből, megéreztem....

Köszönöm a szorítást!!!! Még szeretnénk egy kis drukkot, hogy továbbra se legyen gond!

Puszika, Dodó, Jutka és Pocakbabe 26+1
jatka
 
 


Sziasztok!

Jutka!!!

Szorítunk mi is a nagyidért!
És itt egy kis segítség!! Olvassátok el a www.drlenkei.hu weboldalat!

Én olvastam a könyvet is, tegnap pedig megvettem a készítményeket és szedi az egész család!!
Daganatoknál is sokat segít a gyógyulásban.
Szerintem érdemes megvenni és szedni.


Remélem azért mindenki más jól van!! Nálunk a Sára náthás egy kicsit.
És nagyon rosszul aludt az elmúlt két éjszaka, most megint elég fáradt vagyok. biztos számít ez a hülye kiszámíthatatlan idő is.
Így a kertbe is alig jutunk ki.

hol vagytok lányok? Nagyon eltünt mindenki. Bár tény, hogy nálam két napig nem volt elérhető a topik.

Terveztek már nyaralást? Jutka gondolom Ti nehézkesen nyaralnátok, igaz? Mikorra vagy pontosan kiírva? Ha jól tudom Andinak kb 7 hete van. Mindjárt babázhatunk ujra. Réka baba is i
piszokmód hamar nő.
Jól vagytok Ildi? Szopiügy?

És milyen volt anyáknapja??
Nálunk apa elvite délelőtt "sétálni" a lányokat (Marietta azt mondta: anya elmegyünk az apával sétálni és virágot venni neked.)
Aztán ment a nagyijárás. Anyósomnak elénekelte az Orgonaágát, végén, hogy nagymamikám - hát anyósom elsírta magát. Mit mondjak az én szemem is könnybe lábadt - olyan nagylány.

na megyek, mert a "kicsi" a karomat ránkatja és nem tudok írni.

Pusza Mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Jutka,
azóta hogy van a nagyid? Remélem, már jobban!
Lőrinc kezet foghat Dórival: Kedden este nagy hevességében leesett a teraszról. Nagy hévvel szaladt a teraszon (persze csak 100-szor szóltam rá), és nem tudott lefékezni a lépcsőnél, hatalmasat esett a járdára. Arccal előre, és onnan még egy bukfencet. Végeredmény: homlokán egy púp sebbel a közepén, plusz egy-egy horzsolás a szemöldökén és a szeme alatt. Persze, én is és a férjem is ott voltunk, mikor az eset történt. Volt jó nagy sírás, én is nagyon megijedtem.
Természetesen 10 perc múlva már nem volt semmi baja, de azért nekem elég volt.
Most igazán "mutatós" a szép kis arcocskája. :(

Gyöngyi,
itt se működött 2 napig a babanet :evil:
Hivatalosan már csak 6 hetem van hátra, de egyébként kevesebb. :wink:
Látod, ha tudtuk volna, hogy ma összefutunk, elhozhattad volna a könyvet... :(
Hát, az idei nyaralást szerintem mi is kihagyjuk, azt hiszem, lesz más dolgunk is. :wink: :D De azért augusztus felé már biztos haza megyünk Anyukámékhoz Hajdúszoboszlóra hosszabb időre is.

Ildi,
hogy halad az építkezés? Bírod még? :)

Puszi!
idna
 
 


Sziasztok Lányok!

Jutka!
Szorítunk a nagyidnak, remélhetőleg már jobban is van!

Nyaralást már tervezgetjük mi is , de még nem jutottunk dűlőre mikor és hova ja meg persze mennyi időre.

Az anyáknapja lezajlott mindkét csemetémnél, még most is elsírom magam az ünnepségeken olyan meghatóak pedig a Ketrin már 6.-os.
Felteszem a képet amit kaptam tőlük.

Olyan büszkék vagyok rájuk, oly békések ezen a képen pedig annyit marakodnak :oops:

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok! Én is itt vagyok...

Kriszti,nagyon jók lettek a képek a gyerekekről. Gondolom,hogy meghatódtál. :D Én is kaptam immáron két virágot is. Mert már én is kétszeres anyuka vagyok.Olyan jó!!!!!

Jutka,továbbra is szorítunk.

Gyöngyi,köszi megvagyunk. Édes vagy.
Már amennyire megtudunk,ez a hűlye felújítás az agyamra megy,de a végét még nem látom....nagy a zaj,sok a por. Mikor lesz már vége?????

Mint már mondottam,most aloézunk,de később szívesen kiprobáljuk az általad említett "cuccot" is.

A szopival nincs gond,csak annyi,hogy mostmár van még egy félmellű barátnőd :wink:

Sárának jobbulást kívánunk.Milyen édes lehetett Marietta,nem csoda ha a nagyi sírva fakadt.

Nyaralás asszem idén elmarad. Legfeljebb leruccanunk egy hétvégére a Balccsira.

Andi,hogy megy az idő te jó ég.Nálam is így ment?
Te meddig vagy mobilizálható? :D Meddig akarsz még vezetni?

Ja és most kipanaszolom jól magam. :evil: Képzeljétek a lökött anyósom betápozta a Rékát amíg angolon voltam a Dáviddal. Pedig direkt megetettem előtte,biztos nem volt éhes. HA egy kicsit sír,már rögtön azt hiszik hogy éhes. Pedig akkor volt tápi utoljára húsvét körül,mikor itt voltak a Krisztiék. Tiszta pipa voltam,mikor megtudtam. Most miért csinálja ezt velem? Direkt vittem egy kis mecsek teát üvegben,tudom,hogy szereti valamivel "tömni",mert már egyet elrontott,de akkor miért????Úgy utálom,hogy nem kérdez meg semmi...szó nélkül feljött a sógornőm,levitte a tápot és kb. 60 ml-t evett a gyerek,állítólag ettől nyugodott meg.
Megígértem,hogy nem beszélem ki nyílvános topikban,de ezt muszály volt kiírnom magamból. :(
Én vagyok a hűlye,hogy nem dugtam el,vagy nem dobtam ki egyáltalán. Na mindegyj,még mindig jobb,mint az eper. (Dávid ennyi idősen azt kapott :oops: :( )

Na a panaszáradat után egy pár kép amit Anett csinált.

Nem tudtam választani,kicsit sok lesz:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na mit szóltok?


Szandra,hova tűntél?

Szép estét!

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!!

De szépek ezek a gyerekek!! Nagyon jól lehet őket is fényképezni!

Hát a nagyszülői segítségnek vannak hátrányai is! Tedd magad túl rajta, ez van! És dobd ki a tápszert. Bár lehet igazad van, ha mindenképp tömni akarja valamivel Rékát, akkor jobb a táp, mint az eper!! (Jézusom!!!!) Már több helyen is megfigyeltem, és többen mesélték, hogy a szülők amint nagyszülők lesznek elhülyülnek. És még az is ritka, hogy értik amit kérsz tőlük!!?? Vajon mi is ilyenek leszünk?
Ilyenkor mindig arra jutok, hogy nem is baj, hogy nekünk nincs nagyszülői segítség (bár már anyósomékkal alakul valami normális viszony), mert én is robbannék, és nem tudnám finoman közölni, hogy nem tetszik, amit csinál. Sajna, anyámmal is ez volt a gond. Ha meg már mindent eszik, akkor jobb, mert akkor tömheti bármivel abban a két órában, amit havonta eltölt a lányokkal.
A nevelési kérdésekről meg ne is beszéljünk, mert lehet vesézni napokig!

Szóval ne rágd magad, semmi baja nem lesz a lánynak, de a Dávidnak meg jár ez a kis idő csak kettesben. Melyik ujjamat harapjam tipikus esete.

Igen!! Hol vagy Szandra??!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Gyöngyi!
Nektek is KÖSZÖNÖM, hogy gondoltok az én Mamicskámra!!!! Szerintem Ő a Világ legjobb Nagymamája!!!! :oops:
Már jobban van, egy csövet még ma fognak kihúzni a hasából! Ez állítólag nagyon rossz! De tegnap felkelt, azt mondja nem volt olyan vészes! Kikerült az intenzívről is, aminek nagyon örült! Ha nem lesz probléma, akkor kedd-szerda körül kiengedi a doki! :D :D :D

Nem tudom front van-e, de ma egész délelőtt sík ideg vagyok! Dodó direkt rosszalkodik, én meg minden huncutságától a plafonon vagyok! Pedig nem szokott idegesíteni, próbálom gyorsan leszerelni! :lol: De ma..... ááááá....
Pocaklakóm meg tegnap volt rettenetesen megkergülve! Szerintem estére már azért fájt a pocim... :lol: :lol:
Volt Vki a Brendonban 4D-n? Eredetileg a Praxisba szerettem volna menni, de miután elég nehézkes mind az utazás, mind a felügyelet a Dórival, lehet inkább csak a közelbe megyünk!

Ildi!
Réka láttán egyre inkább kislányt szeretnénk!!!!! :lol: :lol: :lol: Annyira édes!!!!!!! Bár a "kis" Vőlegényünk is igen jól néz ki a képeken!!!!! :lol: :lol: :lol: Hát én sem tudnék választani! Tényleg jól sikerültek a képek!!!!
Na az evés az nálunk is jó téma! Anyum és Anyós is mindig tömnék szegénykémet! Meg persze hallgatom, hogy hogy lehetek olyan gonosz, hogy a gyümölcsöket (pl. epret) cukor nélkül adom a Dórinak! Hogy a pici éhes (szerintük), nagyon félek, mert nálunk már volt ebből nem is egy összezörrenés! Nálunk senki sem szoptatott, de tanácsot osztani nagyon tudnak! :twisted:

Kriszta!
Azt hiszem büszke lehecc a Csemetéidre! Mi is rengeteget veszekedtünk az Öcsémmel, de most már annyira imádjuk egymást! Ő a legnagyobb segítőm, ha bébiszitter kellene! :)

Andi!
Jobbulást Lőrincnek!!! Hát olyan ijesztők ezek a balesetek! ÁÁÁÁÁ! Bár a sebészeten egy Anyuka "vííígasztalt", hogy csak menjen oviba a gyerek....akkor jönnek majd az ovis balesetek..... Hát nem is merek belegondolni, hogy az én izgága lányomra mi vár még..... Te hogy bírod a házimunkát a Pociddal? Én baromi mókásan nézek ki mikor négykézláb mászkálok itthon, hogy összeszedjem a játékokat a lakásban! :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
A nyaralás az tényleg jó téma nálunk! :lol: :lol: Ugyanis a Páromnál elég kiszámíthahatlan pl. mikor tudná pár hétköznapra szabaddá tenni magát.... Így általában az utolsó pillanatba próbálunk kapkodni vmit, ha már van időpont... De idén fogalmam sincs hogy lesz! Bár én szerettem volna sátorozni pár hétvégét, de miután nemrég pecáztunk a Dodóval 2x is, nem biztos, hogy jó ötlet.... Végig frászban voltunk mikor pottyan bele a vízbe.... Így nem volt vmi kellemes.... Meg van egy május 24-én lejáró üdülési csekkünk is (amit hosszabbíttattam már), azt sem volna rossz elhasználni! De hát sehogy sem állunk!!!! Ami nálunk nem újdonság! :lol: :lol: :lol: Kezdem megszokni! :lol: :lol:

Megyek kotyvasztok vmit....napok óta csak gyorsan összecsapom a kaját! Ma kéne vmi fincsit csinálni..... Bár legszíííívesebben aludnék! :wink: :wink: :wink:

Puszika, Dodó, Jutka + Babe 26+3
jatka
 
 


Sziasztok!


Ildi a képek magárért beszélnek! Gyönyörűek a gyerkőcök, és Anett remek fotós!


Én sem igazán szólok ha a mama beleszól a nevelésbe, meghallgatom ha mond valamit, de ha én másképp gondolom nehéz a tudtára adni.
Tavaly nyáron ő vigyázott a gyerekere, és azt élvezte mennyit eszik a gyerek milyen jó étvágya van. Volt, hogy fél óránként kért unalmában és mindig elhitette hogy éhes és sajnos kapot. Most a gyerek szenved mert na jó nem teljes szigorú diétán van de bizony nagyon oda kell figyelnem. Van hogy a mamához megy át suli után hogy milyen éhes pedig menzások jól is főznek és még uzsit is kapnak. Egyszerűen nem tudom hogy addjam a tudtára hogy a gyereket nem szabad tömni.
Már előre félek a nyártól, mert most december óta tartja a súlyát.
Tudom milyen szar érzés az "éhezés" , , de nem gondolom hogy a csökkentett mennyiséggel szegénykém koplalna.
Mi a véleményetek?

Kaptam egy jó oldalt ajánlom nektek is persze csak akit érdekel:

www.simonmed.hu

homeopátiás webáruház nekem tetszik :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok csak a "hullámok" na nem a hajamban hanem a fejem fölött, meg apa 6 nap alatt 72 órát dolgozott, amikor meg nem dolgozott akkor az asztalos bácsinak segített a terasz építésében. De az már hál istennek készen van, igaz ma meg festette apa. Néha egy kicsit azért mérges vagyok anyósomra mert végre lehetnénk együtt egy kicsit akkor ő kitalál valamit. Ma le kellett kenni a teraszt gombaölővel, majd még le is kellene festeni.... :evil:

Igaz, hogy időpontot nem tudok mondani mikor ültünk egyszerre asztalhoz apával, hát ez van.

Így teljesen rám maradt a két huncutpanna. Tama a dackorszak velejét játszotta el 3 napon keresztül, olyan szinten, hogy a 3. napon már sírtam mert úgy kivoltam, aztán úgy döntöttem, hogy elég!!!! itt állj és kicsit megváltoztatjuk a rendszert. Sikerült 2 nap alatt helyreráznom a kisasszonyt így most egy kicsit én is jobban vagyok. Bevezettük az elsőre szépen kérek, másodikra kérek, harmadikra 3ig számolok negyedikre "megsimizem" a fenekét. Na ezt 3x játszottuk el és ma már elég csak a második kérésemet elmondani és így is meg tudja érteni a dolgot. Isten igazából a kaput az tette be mikor hétfőn mikor vásárolni voltunk akkor közben kajáltunk és valami hülyeséget csinált a Tami mikor rászóltam erre beleszúrta a kezembe a villát. Na akkor egy akkora anyai pofontól mentette meg a jó ég, csak az volt a szerencséje, hogy nyílvános helyen voltunk és a végén még engem csuktak volna le mert "bántalmazom" a gyereket, mert tuti beepült volna az asztal alá.

szandrakiss
 
 


Bocsi, elküldtem mert mostanában mindig lefagy nekem a babanetes oldal és akkor ki kell kapcsolni a gépet és minden elszáll így most már mikor eszembe jut küldök, hogy ne kelljen újra írnom.

Szóval velünk ez a nagy harci helyzet. Most nevelés folyik teljes gőzerővel amibe persze anyósom bele csirip-csirip :evil: .

Voltunk a védőnéninél méretni a "csöppet":
8540 gramm és 70 cm :) :) :)

Belehúzott a drágám rendesen. Most kezdtük a gyümit, már az alma és a banán megy, most jön majd az a rettenetes krumpli.

Kriszti!
Nagyon édesek a gyerkőcök ezeken az anyáknapi képeken. Biztos tök jó érzés lehet ilyet kapni tőlük. Ez már örökre a tiéd. Gratula a csemetékhez. Cigi?

Gyöngyi!
Sárának sok gyógycupp! Bár nem csodálom, hogy folyik az orra mert az egyik pillanatban tök melegen süt a nap akkor leveszek én is minden cuccot róluk aztán meg 1 másodperc alatt hideg szél fúj. Nálunk is egy kicsit folydogál az orra mind a kettőnek, de színtelen cuccos jön így nem aggódok.

Jaj most jut az eszembe!!!

Vigyázzatok nagyon mert megint tombol valami vírnyák, hasmenés hányás kíséretében tökre legyengít. Keresztanyáméknál az egész családon átment 2 nap tolódással mindenkin. Két pici gyerek is van ott is. Úgy volt, hogy vasárnap megyünk hozzájuk szülinapozni a két gyereket 4 és 1 évesek így viszont nincsen buli. Szombaton apuékhoz mentünk volna erre tegnap hívott apu, hogy a hugom lázas. Ennyit a nagy hétvégi buliról :wink: .

szandrakiss
 
 


Boldog féléves hófordulót Edinának!!!

Kép

Ildikó&theTeam
ilgya1
 
 


Ildi!
Nagyon de nagyon édesek ezek a képek! Tündéri ez a két gyerkőc. Az a kép is nagyon jó lett amin te is rajta vagy. Anyós téma...... :evil:
Mondtam a páromnak, hogy csak egyszer éljem meg azt mikor egyedül csak mi, a mi kis családunk lakik és nem szól bele senki az életünkbe. Erre azt mondja apa, hogy hát addigra a gyerekek már rég nem laknak velünk. :shock: :shock: :shock: :shock:
Néztem mint Rozi, hogy azért ennyire nem cseszhet ki velem. Igenis azon kell törekednünk, hogy idővel külön tudjunk menni. Oké, hogy ez nem holnap lesz de ne is 20 év múlva.

A kajáltatásról már nem is mondok semmit mert csak megint felidegesítem magam.


Most megyek mert haza ért apa és anyósom végre már nem csap le rá így megpróbálok beszélgetni vele.

Andi!
Lőrincnek is sok gyógypuszi. Csak 6 hét, az nagyon dúrva. Vigyázzatok magatokra.


Majd jövök, csak tényleg nincs időm. Bocsi, hogy most így kijött belőlem minden.

Puszi Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!
Szandra,örülök,hogy jöttél.És hogy ennyit írtál.

Nem is tudom miért,de annyira ismerős szitukat vázolsz fel előttem,olyan mintha rólunk írtál volna :D
Dávid is kezd már helyre rázódni,de szenvedtem vele egy pár napig,ő inkább nyávogott,és ez felettébb módon zavart.
Mindent nyávogva kért :D a harmadik napon betelt a pohár,és nem értettem mit mond először mérges lett és elkezdett ütögetni,jól lefogtam a kezét,majd otthagytam. Aztán odajön ,de előtte látom magában gyakorolja,hogy kérjen szépen,normális hangnemben,azt hittem megzabálom :D

A képeket ide is felrakhatod! :D Hadd gyönyörködhessünk mi is a szépségeidben. :D

Vasárnap meg babaszínházban voltunk kettesben,a kórházas topikos barátnőimmel. Tök jó volt.
Pénteken meg Rékával voltam Babanetes talin a Városligetben.

És a felújítás ezerrel folyik.Még szombaton is dolgoznak a fiúk.

Jutka,örülök,hogy te is ilyen jó sokat írtál.
Remélem már jól van a nagyikád.

Gyöngyi,képzeld kiderült,hogy előtte mézet adott neki.Azt hittem ott ájulok el,mikor a sógórnőm mondta.
Nem tudnál nekem szerezni egy jó cikket a méz és a többi allergizáló dolgokkal kapcsolatban,hogy hadd dugjam az orra alá.hogy amit csinál az a gyereknek átrt vele. Nem elég,hogy kirohasztotta Dávid fogait a sok csokival,most a Rékát akarja megmérgezni :evil: tiszta rosszul vagyok.

Andi?Hol vagy? Mostmár ne tűnjél el :D mert már mindenfélére gondolunk. :D

Ma délután egy játszótér? Lakótelepen vagy a Martinkán?Vagy Halmy-n?(Azért délután,mert megint csak egyedül vagyok itthon,délután meg hazaér apa is talán)
Csak egy ötlet.

Puszi
ilgya1
 
 


Ildi!!

Őszinte részvétem a problémáid miatt. Majdnem leestem a székről, amikor olvastam a mézet!!!!!!!!!!!
Nem lehet könnyű, én megfojtottam volna. Majd keresek valami cikket.

Nekünk jó lenne a délutáni játszó!! A Halmyt nem ajánlom, nem túl jó!!! A Martinkán vannak fák, eben a melegben talán nem árt! A lakótelepest nem ismerem, az milyen?! Te tudod! Melyik legyen akkor?
Talán, ha a Martinkára megyünk, kijönnének a Nóráék is, Szandráéknak is könnyebb ha nincs kocsi.

Nézzük mit nyilatkoznak a többiek!!!?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Nekem jó a Martinka is,ha a többieknek is. :D

Remélem apa hazaér dőben :oops:

A lakótelepi jó nagy,de nem túl sok a fa. :?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak csütörtök-pénteken itt volt a húgom, vele mentünk mindenfele, meg persze Lőrinccel. szombaton meg anyukám volt itt, mert mi esküvőre mentünk, ő vigyázott Lőrincre.
Jól vagyok, de most már érezhetően elkezdtem a 9. hónapot, hamarabb fáradok, nem jó tartósan se ülni, se állni, se feküdni.... Lőrinccel is így volt. 8 hónapig remekül voltam, utána már kissé nyűgösebben.

Szandra, péntek délelőtt a kis játszótéren (itt a lakóparkiban) találkoztunk Tamival meg anyósóddal. :D

Egyébként az anyósokhoz részvétem! Nem lehet könnyű. Ráadásul mindketten (Ildi, Szandra) "együtt" laktok vele.

Nekünk jó a délutáni játszóterezés, de csak 4 után, mert addig álatalában Lőrinc aludni szokott (szoktunk :oops: )
Ti mikorra gondoltátok?
idna
 
 



Sziasztok!

Hát akkor mi legyen? :oops:

Nekem is legalább 4-ig alszik a Dávid,de van mikor tovább is.... :oops:

Vagy lehet,hogy jobb lenne áttenni holnapra?De nekem holnap is csak délután jó. :oops:
ilgya1
 
 


hát mi indulunk a játszóra, aki búj aki nem megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Újra itt :wink: :lol:

Mindenkinek áll a meghívás hozzánk szerdán vagy pénteken,délelőtt vagy délután(ez talán jobb,mert fél 1-re mennem kell Kristófért).

Nagyon jó volt ma Veletek!!!!

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ja!

Visszafogadtok ezzel az avatarral??? :roll: :roll: :roll:

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Mi is nagyon jól éreztük ma magunkat a játszón! :-)


Nóri, még hogy visszafogadunk-e ezzel az avatarral :D:D:D
Nekünk jó a szerda is, péntek is, délelőtt is, délután is.... vagy ennyiszer azért ne menjünk? :D :lol: :D :lol:
idna
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat bocsi, hogy megbontottuk a társaságot de pont időben értünk haza mert a szomszéd háznál kezdett Edó igen erősen reklamálni. Gyorsan megkaja be is aludt addig meg legalább le tudtunk fürödni a Tamival mind a ketten és megettük a vacsit. Mikor lecsúszott az utolsó falat pont akkor kelt a kisasszony így nagyon ott voltam a toppon a szervezésben :D .

Szerda nekünk is jó délelőtt is, délután is! Délután mikor?

Megyek mert már szunyáltunk csak felkeltem, hogy kicsit kinyissak mindent mert már hideg van kint, csak közben eszembe jutott, hogy körülnézek itt a topikon.

Puszi Szandra

szandrakiss
 
 


Csak gyorsba.....jön a barátnőm bevallást csinálok....

Jó volt a játszón,folyt. köv.


Kedves Szonjaboris!!!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!



Kép
ilgya1
 
 


Szonjának mi is boldog névnapot kívánunk!
És Judit Zsófijának is, ha ma tartják a Zsófi-napot!
idna
 
 


Drága Szonja!

Boldog Névnapot!!!!!!!


Dóra, Jutka és a Pocaklakó 27+0
jatka
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot az ünnepelteknek!!!!!!! SZONJA!!!!!!!! ZSÓFI!!!????

Mit szóltok mi volt tegnap??!!
A lányok nagyon élvezték, hogy gyertyafénynél vacsiztunk és fürödtek! Míg a Sárát altattam apa lefürdött, de mire én kerültem volna sorra elment a víz is!!!!!! Robbanni tudtam volna!!! Tök meleg volt, leizzadtam, a kertben is munkálkodtam, szóval ragadtam, és nincs víz!!

Na azt hiszem a mai délelőtt nem a kertben fog telni, úgyhogy elmegyünk a 11.15-ös Bukfencre!! Jön még valaki???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Na szóval sziasztok!

Itt vagyok én is csak kicsit nehezen tudtam ide férkőzni,és van egy rossz hírem is,lehet,hogy pár hétig nem lesz netem. :(
Majd az Andin vagy a Nórán keresztül azért értesülhetek a talikról,és ha úgy alakul megyünk...

Nem tudom a mai talival mi lesz :?: :shock: ,ha apa hazaér,akkor átugrunk mi is Nóra hozzátok.
Ja és örülök,hogy visszatértél.Naná,remélem mostmár végleges :D és jó az avatarod.( Én amióta elment Hakinnen Kiminek drukkolok! :wink: :D szóval hajrá Kimi!!)

Írtam privit varrással kapcsolatban :D hátha ezt előbb olvasod...habár ha automatice vagy,akkor nembiztos. :oops:

Andi,köszi a cikket. Tényleg durva,de remélem hatásos. Most lehúztak a telekre,nem bírtam odaadni,de már kinyomtattam.(Erre amúgy azt szokta mondani,hogy nem kell mindent elhinni :D )
Hazajöttünk a játszóról hétfőn és Dávid fagyizni szeretett volna,mondtam neki nem állunk meg,majd otthon eszel jégkrémet. Erre a mama,inkább egyél almát,ott pucolta meg hozta neki. Na szóval ki érti? :oops:

Most délelőtt vagy délután mentek? :oops:

Szandra,örülünk,hogy egyáltalán eljöttél.
Mi is így szoktuk napközben jól kizárjuk a meleget :D csakhát nem mindig sikerül.

Na megyek pakolni..ilyen se volt még alszanak mindketten és már fél 8 elmúlt. :D

puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Gyöngyi,nekem szerencsém volt. Éppen lemostam magamról a habot,mikor megy el a víz nyomása,kiabálok Zsoltinak,hogy ne engedje már a vízet a konyhába,erre megszólal hogy nem engedi :D :D :D úgyhogy pont végeztem.

Mi pont a KIKA.ba voltunk mikor itthon nem volt áram-hihi. Szóval a vihar nagyrészét kikerültük. Még nem esett mikor elindultunk,és hazafelé is már csak szemerkélt. :shock:
Nem jösz Nóráékhoz?
ilgya1
 
 


szerintem a Nóra a kertre gondolt, azt nem tudom, hogy elférnénk-e a lakásban???!!!
Ha felszárad a víz a kerti buliban benne vagyok!!
Nóra??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Áttehetnénk péntekre a talit?

Tiszta víz a kert, és nem tartom valószínűnek,hogy délutánra felszárad,mert nagy a fű.
Tegnap,mire a fűnyíráshoz jutottunk volna,már esett.

Holnapra megint mondanak esőt,de talán nem lesz akkora,mint a tegnapi.

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Jön valaki játszótérre a Martinkára?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi! és Mindenki!
Bocsi de csak most olvastam. Mi holnap délután szerintem ki tudunk menni úgy 4 óra felé. Jó lenne megint egy össznépi játszózás. Túl vagyunk ma délután egy fülbevalón és egy kullancsellenin így holnap szabad a délutánunk.

Puszi Szandra

szandrakiss
 
 


Nagyon szépen köszönjük, hogy gondoltatok Szonjaborira!
kállai
 
 


Sziasztok! Végül mi se mentünk...

Gyöngyivel,Andival,Jutkával megbeszéltük MSN.en,hogy nem jönnek így inkább átmentem anyukámékhoz.A többiek meg nem nyílatkoztak,így úgy vettem,hogy senki nem jön....

Holnap nekem sajnos nem jó. :cry: esetleg a péntek,de az is zűrős lesz,költözünk fel az emeletre a hétvégén....majd még kiderül...

Szandra,milyen fülbevalón??? :oops: Már volt egy nem? :oops: Vagy most az Edonak?
Hú a kullancs,tényleg.A fenébe,azt nekünk is kéne. Nektek hányadik volt?

Anett,holnap beugrok angol után. :D

Szép estét!

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?