Új privát üzeneted érkezett!

nem tudom, miért de mindig kimarad 1-1 betü.
azért érthető vagyok, úgye?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Egy hőesés lehet mástól is - pl. hidegebb volt a szobában, vagy ha szájban méred, és nyitott szájjal aludtlál.... A második hőesést szerintem nem kell figyelembe venni.... de ne vedd készpénznek azt sem, hogy az első hőesés a beágyazódástól van... nem minden görbe babás, ahol hőesés van a beágyazódás körüli időszakban.

KépKépKép
ildiko74
 
 


én értlek :)

Lányok, hol vagytok????

KépKépKép
ildiko74
 
 

 
 

Én itt vagoyk és olvaslak titeket de ehhez a témához nem nagoyn tudok hozzászolni mert nem értek hozzá most én is tanulok Ildikótól.

Ind lehet érteni mit írsz.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


én nem veszek készpénznek semmit, főleg mivel már mondtam, hogy elkönyveltem a hónapot. hüvelyben mérem és arra mondta zorának radványí, hogy 37nek kell lennie a babához

KépKép

KépKép
lnd
 
 


de másról is lehet beszélgetni! amihez te is hozzászólsz

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia, Andi!

Nem muszáj hozzaszólj... irjál magadról :)

Különben most éppen a te görbédet néztem, és nagyon tetszik - neked is megvolt a hőesés - vagyis zuhanás a 8-ik napon :) - nagyon drukkolok!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


különben azt nem értem még, hogy ha most mindenhol azt olvasom, hogy pé után 14 napos szakasz jön, akkor miért van, hogy Krisznek is jóval tovább tartott, másnak meg rövidebb. Nem ez az , ami fix idős?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


na hát ez is, nekem alig csökkent vmicskét, másoknak meg zuhan.

Ildikó, te nem vagy fenn wiwen?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Pont most meséltem a hugomnak, hogy a kisebbik lánya azzal várta a kisfiamat, hogy van neki tesója csak még anyukája pocijában van, jót mosolyogtam rajta bárcsak igazat mondana.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


de igen... küldöm priviben a nevem...

KépKépKép
ildiko74
 
 


tényleg érdekes, én is most olvastam egy másik topicban,hogy talán little kisfia egy múltkoroi terhességnél is mondta, h baba lesz, meg most megint. Még várja az eredményt.
Mindenesetre ha én babás lennék, akkor azt mondanám, hogy az én fiam is tudja az első perctől kezdve, de persze más is állhat a viselkedése mögött.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nekem még csak rövidebb volt a Pé után 13 napra jött meg a havim, de hosszabat még nem tapasztaltam. Én is úgy tudtam, hogy 14 nap az fix de ugy látszik a biológia már csak ilyen.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Érdekes, egyre több olyan esetet hallok, hogy a kistesó már a teszt elött beharangozza a kistesót :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Andi, akkor neked elvileg ma kellett volna megjöjjön?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Nem szombat előtt nem várom, csak volt már ilyen ciklusom is.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


nem úgy van elvileg, hogy a 14. napon jön meg? nekem lőző hónapban így volt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nálam a próbálkozások elött, amikor nem néztem, hogy mikor van pé-m, mindig napra pontosan jött, a 29-ik napon.
Az utóbbi időben hosszabb lett - a múlt hónapban 32 napos ciklusom volt, most pedig rövid.... a fene sem érti már.
Egyedül az nyugtatott meg, hogy a doki szép tűszőket látott, amikor nála voltam, és nagyon várom, hogy hormonprofilt csináljunk....

KépKépKép
ildiko74
 
 


bejelöltelek

KépKép

KépKép
lnd
 
 


a 14-ik nap a tökéletes - de, mint mindenben, ebben is vannak kivételek (mint én is)

KépKépKép
ildiko74
 
 


na de lehet, hogy apé. van később, vagy nem?

én teljesen úgy számoltam, hogy holnap kell megjönnie

KépKép

KépKép
lnd
 
 


előző hónapban hétfőn volta pé és 2 hét múlva hétfőn jött meg, bízom abban, hogy nem változott az intervallum, mert már alig várom a holnapot

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Én nem tudom hogy van de nekem mindig a 15 napon jön meg rendesen a 14 en csak egy kis barnázás szokott lenni.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


különben a fiam viselkedését kezdtem el írni: tehát kb egy hete, lerakhatatlan. folyton cipelnem kell, nem akar motorozni se, pedig azt imádja, mindig azzal mentünk játszóra, most meg viszem. és elég nyügős. Este szopi közben alig alszik el, pedig régen gyorsabban ment. de lehjet, hogy a foga miatt ilyen, olyan lassan jönnek szegénynek.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


hűűűű, de csini vagy :) - és a kisfiad is nagyon édi :)))

KépKépKép
ildiko74
 
 


nekm még sose volt előtte smmi jel, se mellfeszülés, se más. talán már hamarabb elkezdek görcsölni. de az előző hónspban sem görcsöltem szertencsére, mert az kibirhatatlan volt annak idején. viszont előző nap éreztem, hogy pattanások fognak kijönni. ez az egy jele van a mensinek. barnázás nálam max a végén szokott lenni, az is jelent vm rosszat?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Na, én megyek, mert nagyon fáj a fejem...
További szép estét!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


köszönjük, rólad meg már tornázós kép van fenn? tényleg jársz még?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


oké! szia!

vk más itt van még vagy már? nekem most jó dolgom van, Beni a tesóimmal játszik. tök jól elvannak, éppen zongoráznak

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sajna nekem is mennem kell jöttek értem sziasztok

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


akkor én is megyek, beállok zongorázni

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok! Na, jól elkerültük egymást. :cry: A kertben voltam. Tettem-vettem.
Ildikó! Nagyon aranyos vagy, hogy gondoltál rám és egy ilyen kedves merénylettel készültél.
Andi! A görbéd egyszerűen csodálatos. Nagyon megy a drukk!!!!
Pandácska! Holnap nagyon fogok gondolni rád! Amikor csak teheted, pihenj sokat!!!!!
Ind! Elkezdtem a tornát :wink: Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e eredménye.
Hűűűű, ti ilyen szépen tudtok zongorázni?! Csodálatos dallamok.. :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! MA nem nagyon leszek már, de mégegyszer leírom azt a honlapcímet, amit ajánlottam, mert mindig látom, hogy oldalakon át keresitek a választ egy-egy kérdésre, ott pedig korrektül le van írva, nagyon tanulságos. A cím: www.babatervezok.otthona.net
Szerintem fantasztikus, egy genetikus lány írja és nagyon színvonalas, példagörbék is vannak. Képzeljétek a cickafark fürdő segített, ma olyan jól voltam, mint még soha. Hihetetlen, hogy rengeteg gyógyszert beszedtem, és semmilyen kellemetlenséget nem okozott. Remélem, az eredmény nem marad el ezúttal. Mindenkit csak arra bíztatok, ha természetes úton nem jön a várt baba, bátran forduljon( a kellő körültekintéssel) ezekhez a szerekhez!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éljen Panda, aki holnaptól kismami! Remélem többen már most azok vagyunk.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, Mo
:D
Vendég
 


Zora! Örülök, hogy jobban vagy!

Mollikám! Tudom, hogy olvasol bennünket. Egy napod van, hogy jelentkezz!!!! :wink: Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van veled. Ne szomoríts el!!!!! Tudom, hogy vannak rossz napok, amikor talán nincs is kedved miről írni és semmi humorod beszélgetni velünk... de engem nagyon érdekel, hogy mi újság van veled!!!!!! Kérlek, jelentkezz!!! Csak annyit, hogy itt vagy és jól vagytok... meg hasonlók!!!!!! Ugye jössz?!
Vendég
 


Oké. Most jön egy varázsige Molli idecsalogatására: Lányok segítsetek! :wink:
Erre-berre hemere- gyere Molli izibe!!!!! Mondjátok velem!!! Jönni fog. :)
Vendég
 


Ildikém! Tudod mire gondoltam?! Ha ennyira egyformák vagyunk, talán együtt fogunk babásodni ebben a ciklusban. Nem tudom, hogy miért, de most tisztára ez az érzés kerített hatalmába. Majdnem egyszerre jött meg nekünk... na, jó az enyém egy kicsit előbb, de a ciklusom is hosszabb. :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!
Sheila! Milyen volt az estéd? :oops: :oops: :lol: :lol:
Panda! Hú ez, nagyon izgalmas kezd lenni! Arra gondolok, hogy nekem várnom kell míg a találkoznak, míg odaérnek a méhembe(ez már 5 nap, mondjuk most itt tartok éppen remélem :lol: :lol: ), aztán lebeg a kis drága, gondolkozik, aztán elkezd megkapaszkodni.Minimum 8 nap az első halvány sejtésig. Nálad ez most 3! Nagyon akarom, hogy így legyen!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo, amilyen misztikus vagy, ha Te így érzed, be is jön, és szívből kívánom! Ez a május legyen a mienk! Jöjjön a sok kis vízöntő, esetleg bakocska, bár a mázlistáknak nyilaskájuk lesz!

Zora
Kép
zora7
 
 


NA egy görbe, hogy örüljetek, mert én örülök neki! Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Azért megdöbbentő, mire képes az orvostudomány! Mutatok egy régebbit. Mint a reklámokban: Előtte, utána. Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Zora, szuper a görbéd :) - húúúú, de jó :)
Sheiláról beszéltél, hogy nyilas babája lesz? Jelen pillanatban nem érdekel, hogy milyen jegyben lesz az enyém, csak már végre legyen!!!
Remélem Mo-nak bejön az érzése. Különben nekem is olyan érzésem van, hogy egyre közelebb vagyok az időponthoz, de lehet csak azért lettem hirtelen ilyen optimista, mert 2 hónapja jól alakultak a görbéim....

Sheila, engem is érdekel, hogy vagy!

Éva, hiányzoooooool - nehogy megint magadba zárkózz!!!! - gyere és mesélj Balázskádról!!! - biztos vagyok benne, hogy van mit :wink:

Molli, csatlakozok én is Mo-hoz: gyere mesélni!!!!

puszi - akinek pedig nem irtam, annak dupla!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Kedves Ildi! A május nagyon szép hónap, alkalmas az álmok valóra válására!

Zora
Kép
zora7
 
 


Rendesen megjött és a hőd is lement?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziaszok

Én is vagyok ma, a pirinek semmi jele, de még nem merek bizakodni.

Zora a görbéd nagyon biztató.

Itt az enyém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Igen, rendesen megjött - a hőm leesett 36,4-re. Azt hiszem, kezd magasabb hőre beállni a szervezetem :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia, Andi!

Mi bizakodunk helyetted. Jó? :D
Úgy látom, a ferti szerint holnap kellene tesztelj :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Igen de én szerintem várok hétfőig mert volt már 34 napos ciklusom is, és Bálintommal is csak az elmaradt havi után 5 napal volt pozitív a tesztem.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


ok, Andi - nem rábeszélni akartalak a tesztre, csak azt mondani, hogy ettől fogva már majdnem biztos, hogy baba van a dologban :) - nagyon drukkolok!+++++++++++++++

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?