Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Én nem értek hozzá, de azt tudom, ha magas, akkor jót jelent. Teszt??????

Kép
vikike0429
 
 


majd egy het mulva :lol:

te mikor megy dokihoz?

Kép
monyo83
 
 


Félidőben kellene, mert akkor nézi meg, hogy van-e Pé-m, és a beutalót is akkor szeretném megíratni vele Pestre. Abban maradtunk, hogy majd hívom. Sztem a 10-12. nap körül majd rácsörgök, hogy mikor mehetek.

Kép
vikike0429
 
 

 
 

Gabi!
én nem akarom elkiabálni, de egyenlőre ígéretes!!!!

babszika
 
 


Jó reggelt!

Az új kismamiknak (Jezsek, Lafi), és a már javában gyakorló anyukáknak BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!!!!!!Jövőre már mi is szeretnénk csatlakozni Hozzátok! Ugye jól mondom Csajok?

Kép
vikike0429
 
 


Vikike, csatlakozni is fogtok mind!Hát már várom a keddi uh-ot!

Monyóka??????Hőőőőőd????
Vendég
 


Szia! Elhiszem, hogy várod! Majd hozd nekünk a képet! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, én bevallom, h nem vagyok biztos a jövő ilyenkori anyák napjában sem.... :? Sztem én most jó ideig pihetntetni szeretném ezt az egészet..... persze, fenntartoma jogot arra, h bármikor megváltoztassam a véleményemet :roll: :wink:

babszika
 
 


Ria Drága! A szervezeted majd eldönti helyetted. Gondolom, védekezni nem fogtok, ha meg nem görcsölsz rajta, nem számolgatsz, lehet, hogy direkt jót tesz!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Áh, védekezni nem fogok.... bár, tegnap felmerült bennem, h akkor talán hanyagolni kéne, mikor pé-m van... nem is tudom, h mi volt velem tegnap.... vagyis tudom: apával vitáztunk és..... de már vége :lol:

babszika
 
 


Örülök, hogy rendeződtek a dolgok. Hidd el, vita sztem mindenhol van. De utána édes a békülés! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Egyet értek veled!
Nagyon nem is aggódtam.... csak, azt éreztem, h apa még nincs felkészülve a bébire.... na, de hagyjuk is...

Viszont most már megvan az építkezésre az árajánlatunk is.... úgyhogy indul a pörgés... :roll:

babszika
 
 


Babszika, ez nálunk is így volt olyan mintha nem is akarta volna meg nyűg neki...Hidd el férfiból van, nehéz feldolgozni nekik a dolgokat, pláne, hogy a keksz kötelező valami meghatározott időben kell csinánli és ez frusztráló lehet nekik...
Vendég
 


Jó reggelt!
Ria! Örülök, hogy beindultok építkezés terén.Mi már 4 hete a kőművest várjuk. Már nagyon tudnám értékelni, ha ide dugná az orrát........
Lafi! Ebben igazad van, úgyhogy azt hiszem, az elkövetkezendő 2 hónapban nem is fogom a "számaimmal" nyaggatni Apát. Megteszik ezt majd helyettem júliusban.....

Kép
vikike0429
 
 


sziasztok.

mai hom 37.lassan a gorbembol egyenes lesz.

babszika.sajnalom hogy kibuktal.az epitkezes majd jol eltereli a gondolataidat.

lafi.irtad hogy volt mutetted.csak szetneztek bent vagy kiszedtek a cisztakat?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Monyó, azt csinálták, amit a PCOS topikban elleneznek, én nem elleneztem, megcsináltattam, csak nem szóltam nekik.
Amúgy egy barátnőm PCOS neki is azt mondtam hogy műtét és met rögtön utána.
mert a műtét önmagában nem elég, kell a met.A met meg nem szedi ki a kiscicsztákat!

Teszt?????
Vendég
 


Gabi! Mennek a drukkok!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


hi.

lafi,en is gondolkoztam a muteten,sot az orvosom mar tobbszor mondta.
elegge megremultem amit a lanyok mondtak a pcos topikban.
az ar is huzos :cry: ha nem jon a baba akkor talan oktoberben megprobalom.

tesztet meg nem veszek,majd.

viki koszi.

Kép
monyo83
 
 


Szép napot MINDENKINEK!!!!!

Gabi DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az én hőgörbém is kezd egyenesedni,37 az enyém is napok óta.



Hogy vagytok??????????
Babszika!
Vikike!
Gyöngyi!
Bettike!
Üdv MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kismamákat is üdvözlöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocs attól akit kihagytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


kriszti teszel fel egy gorbet?

Kép
monyo83
 
 


Monyóka, PCOS-ban írtam, hogy az én görbém is milyen jó egyenes volt.... :wink: 36,85 napokon át majd 37 a + teszt után és azóta is!!!!!
Vendég
 


Kriszti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Görbét akarunk!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


lafi a te gorbedet is megneznem. :shock: :lol:

engem csak az zavar a gorbemben hogy nincs beagyazodasi eses. :?

Kép
monyo83
 
 


Lányok az a baj,hogy béna vagyok és nem tudom berakni.
Gabi!
Privibe beirom,hol van högörbe,másold már be légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


GABI küldtem a privit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Egyébként álliva lett a vonalzóm,mert 28 napos volt,tegnap teszteltem 2 negativat,se piri se barna,csak krémszerű folyás!
Nem görcsölök,csak olyan megakar jönni érzésem van.
A héten még tesztelni akarok,ha addig nem jön meg!!!
Vendég
 


Ja az én görmén nagy semmi,úgy tervezem ha megjön,nem mérem a jövő hónapban.

Ha Gabi bemásolja a görbét meglátjátok!!!
Vendég
 


kriszti gorbeje,ettol jobban nekem se megy

Kép kep

Kép
monyo83
 
 


Az én görbém:

Kép
Vendég
 


Kriszti azért ne panaszkodj!!!!!
Látod nekem mennyi idő után lett +????Katonák jó ideig életben maradnak ám!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy látszik én leszek a heti 1. Valahogy sosem sikerül a géphez jutnom. lafead hogy vagy? Kriszti, Monyó sok sok drukk!!!!!!!!!! :P :P :P
Remélem mindenki szép sorban pozitívat tesztel!!!!!!
lafead ugye raksz holnap képet?
Majd este még megpróbálok benézni.
Puszi
Vendég
 


Szia Jezsek!!!!!
Jól vagyok, csak szúr néha a pocim, vagy feszül vagy nem tom....baloldalt.
olyan mintha egy kis ütést kapnék, nem fáj de rosszul esik...
ez főleg ülésnél, pont most is ahogy dolgozom, vagy guggolva hajmosásnál vagy lehajolásnál jön elő.
Amúgy cickófájáson kívül más tünet nincs.

TE?????

Képet rakok!!!!Izgulok ezerrel!
Vendég
 


Ja, elfelejtettem nagy izgalmamba leírni, hogy milyen izgalmak voltak a dokinál a mult héten!
Persze jött velem a párom, Ő volt mellettem a nyugalom megtestesűlt szobra! ( szörnyű volt nézni, mikor én előző egész este nem aludtam)
Tehát: Fekszem a dokinál az asztalon már egy jó ideje, ultrahanggal nézi a hasam, és csak nézi, nézi, nézi, mire megszólal, hogy ő nem lát semmit, és ezért lehet hogy méhen kívüli a terhesség. Én azt hittem leájulok az ágyrol, erre ő: Ja mégsem! Most már látom! Megvan! Rendesen a helyén, ott ahol lennie kell, nyugodjak meg! Hát én azt hittem megölöm!!!
De aztán megnéztük hüvelyivel is, és fotót is kaptam rola! Ja és azt mondta, hogy a cisztámmal meg ne törődjek, mert az majd kipukkad magátol. Na ez volt a dokinál.
Nem semmi mi? De azt is mondta, hogy még sehova nem küld, védőnőhöz sem, mert majd megnézzük MÁJ 31(!)-én és addig babonábol inkább ne menjek még sehova! Szörnyű!!!! Képesek így kínozni az embert! Ha lehetne minden nap megnézném, hogy minde ok-e! Ő meg azt mondja türelem!! Számolom a napokat!
Bocsi, hogy sok voltam, eldugultam!
Vendég
 


Szia lafead !
A pocim alul bal oldalt a petefészkemnél nekem is szurkál, de az a ciszta miatt van. A doki azt mondta ne foglalkozzak vele: Lehet hogy a costytol neked is van.
Vigyázz magdra! (magatokra!) :P
Vendég
 


Jézus, szegény!!!!!Én meghaltam volna!!!!Nekem is ennyi ideig kell majd várni????????????a következőre???????????
Hanyadik hét+napban vagy????
Vendég
 


Jezsek, nekem nem volt closty....abszolút spontán volt....
Vendég
 


lafead, ha miden igaz, ez az 5. hetem, de azt modta pontosat majd az uj UH. után tud mondani.
Vendég
 


GABI!
KÖSZI,HOGY BEMÁSOLTAD!!!!!!
VAN VÉLEMÉNYED?????????A GÖRBÉMRŐL!!!!!!!
Mert én nem olvasok ki semmit belőle!!!!!!!!!!!!!



LAFI!!!!!!
MIRE IRTAD?HOGY NE PANASZKODJAK??
A tesztelésre?
Vendég
 


kriszti hat.nem is tudom.

talan 18 napira tennem a pe-t,de ez nagyon nem biztos.

ha akkor volt akkor meg csak 11 dpo,es lehet az a teszt meg pozitiv.

Kép
monyo83
 
 


Kriszti arra értettem, hogy szépen fent van az a hő!!!!Egyáltalán nem olyan rossz mint ahogy gondolod :wink:
Vendég
 


Monyó, én is odatenném, és Kriszti hidd el, ezért nem + a teszt. Ha a pé után 14 napnál tovább fennmarad a hőd, kezdhetsz izgulni!
Vendég
 


LAFI!
A magas hővel semmi bajom,de egy másik topikba azt irták,véleményként a hőgörbémre,hogy nem is volt pé-m.
Na most azt nem értem,hogy nem lehetett pé,mikor tojásfehérjét megláttam a wc papiron?!Vagy a kettőnek nem kell összefüggésben lennie?!


GABI!
23-ra jelölte be nekem a pé-t,24,25,láttam a tojásfehérjét.
Köszi,hogy megnézted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Aranyosak vagytok,egy kicsit kezdek reménykedni,de nem élem magam bele,semmibe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!A tojásfehérje idején van a pé!!!!Szóval a tojásfehérje végén már nincs pé, akkor vége. Hőd alapján 17-18. napon volt a pé.
Vendég
 


Sziasztok!
Dolgoztam. :evil:
Kriszti! Mennek a drukkok neked is ezerrel!!!!!!!!!

Jezsek! Örülök, hogy jöttél! Hu, a dokid nem semmi! Jól rád ijesztett! De az a lényeg, hogy minden rendben van . Hidd el, a 31.-e nem sokára itt lesz....

Ria! Merre vagy? Dolgozol?

Kép
vikike0429
 
 


Lafi!
Köszi!Értem!Én is igy gondoltam!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Vikike!
Méghogy nincs messze a 31.-e? Tudod hány nap? 24! :lol:
De most tényleg! Normális dolog vaz, hogy 4 hét mulva kell mennem megint? Akkor már, ha minden igaz, 8 hetes lesz!
Egyébként én még mindíg nem merem elhinn! Úgy félek, hogy valami történik! Vajon mikor nyugdhatok meg, hogy tényleg babát várok?!
Vendég
 


Kedves Kriszti! Elnézést, hogy beleszólok, de megnéztem a görbédet. Méghogy nem volt pé?! Szerintem ez a 14. dpo és nagyon szép a hő. Van egy kis tévedés a tojásfehérjével kapcsolatban, szeretném helyretenni. A legnyúlósabb napon maximális az ösztrogénszint, ez okozza a tojásfehérjeszerű váladékot. Amikor az ösztrogén szintje eléri a maximumot, hirtelen 24 óra alatt felére zuhan vissza, amitől aztán megjelenik az lh-hormon, amit az ovulációs teszt is kimutat. Ez a hormon fejezi be a pete érlelését, aminek következtében felreped a tüsző. Tehát a tüszőrepedés éppen a legnyúlósabb váladék eltünésekor, vagy csökkenésekor van (általában másnapján). Ilyenkor tuti a bébi. Remélem nem gond, hogy okoskodom. Sok sikert nektek!

Zora
Kép
zora7
 
 


ZORA!
Dehogy haragszom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök neki,hogy megnézted!!!!!!!!!!!!
Annak is,hogy véleményt mondtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én örülök neki,hogyha valaki tanácsot ad,vagyha felfigyel rám!!!!!!!!
Mégegyszer köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok én is NEKED!!!!!!!!!!!!!
Sok sikert NEKED is!!!!!!!!!!!!!!!!
Én nem sokat tudok,ezekről a dolgokról,van 2 gyerekem,de akkor simán ment minden,nem kellett ilyenekre figyelni,hogy pé,tojásfehérje stb.elsőre sikerült,én itt tanultam nagyon sokat,a babaneten!
Amit nagyon köszönök MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?