Új privát üzeneted érkezett!

Wandrea

Nektek kedden nekünk pedig hétfőn vették le az eredményt, ugyhogy most együtt izgulhatunk. Mondjuk én most nagyon keresem az kiskaput hogy hátha hamarabb lenne mint egy hónap.A kolleganőimmel rajta vagyunk a kérdés megoldásán, de nagyon szorítok értetek is.
koziniki
 
 


Sziasztok!
Mindenki eltűnt? :roll: Vagy Ti nem dolgoztok? Vagy éppen ezért a nagy csend? :)
tapedli
 
 


Sziasztok!

Én ma nem dolgoztam.Kozmetikusnál voltam,meg anyuéknál.Most értem haza.Szép idő van,csak kár hogy fúj ez a fránya szél.

Kép
breni
 
 

 
 

breni,
"szépségnap"? De jó is az :D Kényeztetés a kozmetikusnál és a mamánál :D Jövő héten én is beiktatom mindkettőt!
tapedli
 
 


Tapedli! :lol: Jól teszed.
Egyedül vagyok,ilyenkor átmegyek anyáékhoz.Itt laknak a másik házba.Így könnyű.

Lányok!!!Ha fent vagytok az iwiw-en,szívesen bejelölnélek benneteket. :D

Kép
breni
 
 


breni,
küldtem privit...
De jó Neked, hogy ilyen közel az anyukád. Az enyém 80 km-re van :(
tapedli
 
 


breni,
én is fenn vagyok, küldök privit :D
tényleg jó anyához közel, még így 31 évesen is :lol:
mi is egy házban lakunk, de külön lakásban. sosem bántam meg, hogy "otthon" maradtunk, ha pedig itt a baba, akkor ez a legelőnyösebb :wink: :lol:

Kép
wandrea
 
 


Bejelöltelek benneteket. :D

Kép
breni
 
 


Merre vagytok?

Kép
breni
 
 


Sziasztok
megvagyunk, helyreállt a családi béke :wink:

egy kis érdekesség
http://www.carnipure.hu/karnitin/karnitin/mi_az_l-karnitin_/alkalmazasok/megtermekenyites.html

Kép
gaby25
 
 


Gaby!Ennek nagyon örülök.Hogy tudtátok megbeszélni?

Kép
breni
 
 


Gaby!Köszi hogy bemásoltad ezt a linket.
Az én párom ma vesz is egy dobozzal,mert pont edzeni van és ott lehet kapni.

Kép
breni
 
 


Gaby,
tök jó, hogy tudtátok rendezni a dolgokat! Én az elejétől nem tartottam az "azonnal válj el"-t tanácsolókkal :D Nem vagyok harcias alkat, ráadásul mérleg jegyű vagyok. Szerintem amíg két ember szereti egymást, mindent meg tud oldani.
Nagyon érdekes a cikk az L-Carnitine hatásairól. Mi járunk konditerembe és edzések előtt szoktuk szedni...mozgással kombinálva nagyon hatékony fogyasztószer. És nagy előnye, hogy nem idegen a szervezet saját mechnaizmusai során aktiválódó anyagoktól. Ezt a hatását a termékenységre (amellett, hogy tök logikus) eddig nem tudtam... :roll:
Köszi a linket!

T
tapedli
 
 


Sziasztok!A párom ma el is kezdte szedni.Ő is jár edzeni.
3000.- volt 30 db.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni? A pasimnak kellene rendes andrológus. A múltkor volt kórházban, rendelésen, de nem nagyon foglalkoztak vele. Megvizsgálta a doki a kiskatonákat, közölte, hogy lusták a spermák, ez meddőség, és ezzel részéről be volt fejezve. Nem mondott semmit, mi legyen, csak írt erről egy papírt.
Tudtok rendes, jófej dokit?
Előre is köszi
danuska
 
 


danuska!Merre laktok?

Kép
breni
 
 


Bp
danuska
 
 


Sajnálom akkor én nem tudok segíteni.Én debreceni vagyok.

Kép
breni
 
 


Sajna én se, a másik végről írok :D

Kép
wandrea
 
 


Én sem arra lakok

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


szia danuska,
én Bp-en lakom, küldtem két dokit privben. Remélem segít majd valamelyik :wink:
T
tapedli
 
 


breni,
nagyon pörögtem, de már akartam írni, hogy megnéztem az iwiw-es fotóid. Nagyon szép pár vagytok és szépséges menyasszony voltál :D

a többiek együtt,
nagyon eltűntek! Hol vagytok? Senkinél semmi hír? Íííííírjatok! :lol:

dorcacs...már nagyon várjuk a baba fotókat! :wink:

T
tapedli
 
 


tapedli!Köszi szépen.Aranyos vagy.Nekem is nagyon szimpi vagy! :D

Kép
breni
 
 


nálam most nincs hír :roll: :wink: meló van :?

Kép
gaby25
 
 


Ezt az L-Karitint lehet pezsgőtablettába is kapni.

Kép
breni
 
 


itt Magyarországon is? hol???
amúgy hali mindenkinek.
danuskának küldtem privátban két orvost.
hajrá.
nálunk amúgy semmi. mindneki beteg a családban, ez eltereli az agyamat...
kokor
 
 


Kokor!Ezt mire kérdezted,hogy Mo-on?

Kép
breni
 
 


Esetleg azt tudja valaki, hogy mennyi esély van a spontán babára, ha a férfi spermája kevés, lassú?

Azaz: 20 % mozog, 1-2 m.sebesség, 4 millió, 50 % ép...

KépKép
charlott
 
 


szia charlott,

egy picit furin írtad le az adatokat :roll:
szóval összesen van 4 millió és a többi paraméter arra értendő?
Vagy a 4 millió már a mozgó?
Az 1-2 m. sebesség... sort nem értem :shock:
Lécci pontosítsd! Meg még azt sem írtad, hány vizsgálat volt eddig..stb
T
tapedli
 
 


tapedli,

én sem értek hozzá, azt írtam le amit az orvos a papírra írt.
szerintem 4 millió összesen és abból 50 % ép.
mozgási sebesség: 1-2. 20 % mozog.

KépKép
charlott
 
 


charlott,
a mozgási sebesség 1-2 fogalmam sincs mi. De az eredeti kérdésedre visszatérve, még akkor is van esély ha nem találnak egyetlen mozgó kiskatonát sem. Hiszen lombikban már akkor is megoldható. Nálatok vannak katonák, szóval a remény hal meg utoljára :lol: De az mindenképp jó, ha szakember kezébe kerültök, aki eldönti mi a legjobb Nektek. Keressetek fel többet is ha lehet, mert néha egészen eltérő a véleményük :shock: Talán azt kellene első körben kideríteni, miért van kevesebb katona... Ha ez megvan, biztosan találnak megoldást is!
T
tapedli
 
 


hát, hogy ezt az l karotint lehet.e itthon kapni?
kokor
 
 


Kokor!Persze hogy lehet kapni.A párom ahova edzeni jár ott vette.

Kép
breni
 
 


viszont nem karotin, hanem karnitin :wink:
tapedli
 
 


Én is elírtam.Tegnap néztem meg a dobozát és rájöttem eddig én is rosszul mondtam. :oops:

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Tennék fel képeket a törpéről de nem tudom lekicsinyiteni :cry:
Eddig nagyon jo baba volt,de most már nagyon nyafika.Na jó,nem vészes,hallom a hangját. :lol:
Eddig alig sirt.
Ha lesz időm visszaolvasok,hogy kivel mi történt?
Ma megyek a temetőbe elöször mamámhoz,de ha lesz időm akkor jelentkezem.
És DRUKKOLOK nektek továbbra is.

Puszi

Kép
dorcacs
 
 


Ja a vonalzomat elfelejtettem levenni.Sorry.
dorcacs
 
 


Dorcacs
gratulálok :D , képet azért majd tegyél fel :)

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Gaby :D
Én azt hallottam, hogy a bio kalcium (talán a Trens gyártja), nagyon jó hatással van a spermiumok mozgékonyságára. Tudsz erről valamit, próbáltátok már? Neked apa E vitamint szed vagy próbáltátok a búzacsíra kivonatot? Volt valamelyiknek bármilyen hatása?

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera! Mi szedtünk E vitamint, Macát, homeos szert is, a kontroll eredmény szerint nem javult semmi. De én azért hiszek benne hogy van aki segithet, meg kell probálni

Doracs! Küld át nekem a képeket, lekicsinyitem! Szerintem mindenki nagyon szeretné látni! Gratulálok!

Breni! Mikor lesz a kontroll? Májusban ha jol emlékszem, ugye? Szoritok nektek szuper eredmény legyen most!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Hogy vagytok?Kicsi?:)
Áttettük júniusra,a doki azt mondta biztosabb eredményt kapunk akkor,a május korai még.:(

Kép
breni
 
 


Dera, Karmen
E és C vitamint, Maca Vibe-t szed most. Szedett Kalcium-Magnézium-Cink tablettát is, de az elfogyott. December közepétől szed bogyókat, de 1 hét kimaradt januárban, mikor elutazott, magától nem szedi :twisted:
Februárban a 2. kiskatona vizsgálatnál mennyiség és koncentráció javult, normális volt, de mozgás és szerkezet nem. Márciusban egy érték sem volt jó :(
Minimum 3 hónap szedés kell a javuláshoz, ugyanis a spermium érési ideje olyan 80 nap.

Kép
gaby25
 
 


Csajok merre vagytok?

Kép
breni
 
 


én a Kaális topicokban gyűjtöm az infókat...
tapedli
 
 


húha, tényleg mindenki eltűnt :roll:
tapedli
 
 


Itt vagyok. Ideges vagyok :x Végre megvan a cégbejegyzés, ma telefonált az ügyvéd. Cégbejegyzés dátuma április 18 :shock: mi a fene tart ilyen sokáig a cégbíróságnak eljuttatni a papírokat az ügyvédhez :evil: :twisted: Cégbejegyzés után 30 nap a határidő a havi és negyedéves bevallásokra, bakker maradt két hetem :? ezt nekik Kép Én még nem rázom ki a kisújjamból a dolgokat, csomó minden után kell néznem, és így végülis meg tudom csinálni. Nekem kellett volna az 1 hónap :cry: Itt is meló, otthon is, és 22-én záróvizsga, 26-án esküvőfotózás :? kész vagyok, kidőltem a gondolattól is Kép

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam itt is, ott is, de asszem ti tudtok segíteni! De legalább is remélem! Szóval nálunk is apabaj van! Nálunk is alacsony spermiumszám van! 2millió és egy-két mozgó! Emelett herevisszér amit most műtenek! A kérdésem az lenne, hogy a műtét után átmenetileg romolhat-e a spermaszám? Azt tudom, hogy műtét után 3 hónappal vizsgálják, hogy van-e javulás! Többnyire nincs, ezt is tudom de, hogy ne romoljon tovább muszáj megcsinálni! Azzal a 3 hónappal van bajom, nem tudom mire számítsak? Van értelme probálkozni?

Köszönöm a válaszokat!
Vendég
 


Grönland,
sajna válaszolni nem tudok, mert mi is erre a műtétre várunk. A kérdést már én is feltettem magamnak, talán van valakinek ebben tapasztalata :D

Kép
wandrea
 
 


AZ ÉN FÉRJEMET JANUÁRBAN MŰTÖTTÉK ÉS MAJD JÚNIUSBA MEGYÜNK ÚJABB SPERMAVIZSGÁLATRA.NÁLUNK IS KEVÉS A SPERMASZÁM,DE AMI VAN NAGYON JÓ.SZÓVAL NÁLUNK A MENNYISÉGGEL VAN "CSAK" BAJ.MI MINDIG AZÓTA IS PRÓBÁLKOZUNK HÁTHA.NEKÜNK 5 HÓNAPOT MONDOTT A DOKI ADDIG TALÁN FELESLGES A VIZSGÁLÓDÁS.MÉG 1 HÓNAP ÉS MEG TUDJUK AZ EREDMÉNYT.ENNYIT TUDTAM SEGÍTENI.

Kép
breni
 
 


szia grönland,

az átmeneti romlásról én sem tudok nyilatkozni, de ha ez várhatóan átmeneti, talán nem érdemes aggódnod ezen. Ha a visszér a ludas, nem szabad előre félni, hogy úgysem lesz javulás :? A 3 hónap a spermiumok érési ideje miatt fontos, gondolom ezaléatt majd célszerű lesz vitaminokat szednie.
Szorítok, hogy javuljon az eredmény nálatok! :wink:

Gaby,
nem irigyellek, jó kis hajtzós időszak jön rád :?

Mi voltunk ma babát látogatni a barátainknál :D Hűűűű de jó baba illata volt :lol: :lol: Jól megszagoltam a kis manót, nagyon cuki volt! :D
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?