Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok :(
Tényleg nem akarok senkit ismételni... Borzasztó, ami történt...

A jelenleg bizonytalankodó szakaszban lévőknek viszont üzenem, hogy a mi példánk is azt mutatja, hogy a lehetetlenből is lehetnek babák.
A kislányunk - 6 éves - a 4. beültetésnél tapadt meg. De több lombikunk volt, ráadásul olyan is, amelyben még a beültetésig sem jutottunk el. És, amikor sikerült, az is kétséges volt, mert negatív volt a teszt, kevés volt a HCG, és már-már feladtuk, de kaptunk 2,5 hét várakozási időt+sok szurit+kúpot+vitamint, meg, amit el lehet képzelni! És a 6. héten ott dobogott a mi tündérkénk kicsi szíve, és Kulin doktor is mondta, hogy Hú... Mert azért ez számára is bizonytalannak tűnt. Aztán a 14. héten volt fenyegető vetélésre utaló tünetem, rossz helyen tapadt a placenta. De ezeken is túljutottunk, és a 40. héten, gyönyörű kislányunk született 10/10-es APGAR-ral.
Mindőtöknek ezt kívánom :lol:

És a mostani helyzet az, hogy várjuk Őt, a Kistesót :lol: Mármint, hogy megfoganjon, vagy ha nem, akkor nyílt örökbefogadás lesz. Ez megnyugtat minket. Mindenképp eljön Ő, aki hozzánk tartozik, csak az idejét, módját még nem tudjuk :D

Véda
Vendég
 


véda,
az utolsó mondatod kinyomtatom és kiragasztom a monitorom fölé...
T
tapedli
 
 


Tapedli :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok!

Kiscsillagnak én is csak nagyon sok erőt tudok kívánni!


Zizo!
Te ma tesztelsz?
Örülnék ha valaki jó hírrel tudna szolgálni. :P

Csajok!
Vasárnap 19:30-kor lesz a Duna TV-n a Belső hangok című film!Akit nem érint fájdalmasan szerintem nézze meg,biztos szép.Az újságban annyit írtak róla,hogy még nem látott technikával mutatja be a baba szemszögéből a pocakban eltöltött 9 hónapot.

Szép napot mindenkinek!
mereszt
 
 


Zizo!?Fanni?!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Vagyok, csak olvasó üzemmódban. Ma jöttem először dolgozni...
Továbbra is mensis érzések, de még nem jött meg!
Fanni
fanni73
 
 


Fanni!Nem is fog:))))

Mivel foglalkozol?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

:cry: *

Fanni, tudom, hogy mindenkinek más és más az érzése, vagy
egyáltalán nem érez semmit, de én amikor novemberben
produkáltam egy poz. tesztet, azt éreztem, hogy azonnal
megjön. Én még mindig nagyon bízom a sikerben ++++++.

Bea
beacs
 
 


Sziasztok!

Fanni :) , Zizo :) , Baba :) , Nyuszi :) !
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Egy kérdés:

én 11-én megyek inszem előtti UH-ra (már javában szedem
a gyógyszert a szurik majd még csak a jövő héten jönnek)
tudom, hogy ezer és egy dologtól függ az inszem ideje, de
kb. hanyadik napon történik szerintetek?

Köszi, Bea
beacs
 
 


Beacs! Nagyon drukkolok az inszemedhez!!nekem a 13.cn-on volt az inszem

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,

ugye emlékszel, mit beszéltünk? egy pillanatig se szabadna, hgoy megforduljon a fejedben az, hgoy esetleg nem sikerül.
az ET-t követő 11. napon már barnáztam enyhén, és ugyanezen az éjjel olyan menszis görcseim voltak, hgoy aludni sem tudtam. de én még ekkor se voltam elkeseredve!!! és az, hgoy nem feszül a melled, miért veszed tuti rossz jelnek? nem mindenkinek feszül.
én továbbra is sokat gondolok rátok és én 100%-osan hiszek :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :P
Na igen, így tervezetem... csak attól tartok, nem tudok kibújni a bőrömből 8) De azért reménykedem ám és bíztatom a picurkát :wink:

Beacs :P Angel :P Baba :P
Köszi!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :)
Drukkolok ám a háttérből :)
Zsuzsit szeretném megerősíteni. Nekem sem feszült a mellem és mensis görcseim is voltak. A végeredmény meg a kiságyban szuszog :)
Nem feladni!

wish
 
 


WISH :P
Köszönöm! Kétségtelenül meggyőző a kispasi :wink:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Kiscsillag :cry: :cry:
Nagyon fáj a szívem, hogy ezt kellett átélnetek............. szörnyű...
Sokat gondol mindenki rátok, és reméljük, hetek, hónapok múlva lesz elég erőtök újrakezdeni.

Fanni
Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!! Én sem hittem az első 1 hét után egy percig sem, hogy sikerült... Borzasztó hosszú az a 12 nap, csoda, hogy az ember kibírja ép ésszel. Azért a 4 picúrból nagyon remélem, hogy legalább egy jól kapaszkodik

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :P
Köszönöm Neked is!
Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Tudod: 3 a magyar igazság, és egy a ráadás!!!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Azon túl vagyok, a mostanit nem számítva 3 lombikom és egy fagyisom volt :wink:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Nem jól értettél! Én a 4 visszaültetettre céloztam hihihi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
most én modom Neked hogy NE AGGÓDJ! Én ugyanezt csináltam, tökre paráztam hogy nem feszül a mellem, és képzeld, még most sem feszül, csak egy ici picit, és csak néha. Már émelyést érzek, de azt sem erőset. És nekem is a teszt előtt kb 1 hétel kezdődtek a menszis görcsök, és teszt után 4-5 napig tartottak.
Tudod milyen fontos a pozitív gondolkodás!!!!!!!!!! :twisted:
Nagyon nagyon drukolok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kiscsillag, óriási virtuális ölelést küldök :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
macspacs
 
 


Fanni,
mikor tesztelsz??
Vagy vérvétel lesz??
Mikor?
_ismeretlen_
 


Macsi :P
Vicces, hogy 1 hete én nyugtattalak ugyanígy :wink:
Köszi!

Fendike :P
Hivatalosan hétfőn lesz a vérvételem, tesztelni nem szeretnék.

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni egy ideig, mert nagyon sok dolgom volt. Visszaolvasgatam és hát :cry: !

*! Nagyon sajnálom, bár az ember bármit is mond, minden olyan közhelynek tűnik ilyenkor, de látod vannk olyan emberek e földön, akiknek mindenért vért kell izzadni, mi is ezek közé tartozunk és Te is, de triplán. Biztos, hogy sikerülni fog és ahogy Harcika mondogatja nem szabad feladni! Okosot most úgysem tudok mondani - írni- így inkább óriás adag erőt kívánunk.

Fannika!

Millió drukk, hétfőn remélem jó hírekkel jössz és akkor módosíthatod a táblácskádat!!!!!!!!!!!

Mindenkinek akinek kell ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mereszt, Fanni, Angel, Baba, Hanna és a Többiek!
Sajnos nem tudok jó hírrel szolgálni. :(
Köszönöm a drukkolást!!! :D
Teljesen jól vagyok, bevallom én a szeptembert várom!!! :wink:
Addig pedig kihasználjuk a nyarat és az időt! :)

Fanni!!!! Kitartás! Tessék bízni!!! :) Ott vannak a babák jó helyen!!! Mennek a ragacsok: ++++++++++++++++++++++++

Zizo
2120
 
 


Fanni! :P
Igazuk van a lányoknak, én is csatlakozom hozzájuk, TÜRELEM!

Véda.d! :P
Tök jó, hogy leírtad ezt a történetet magatokról, szerintem mindenkinek újabb erőt ad, és biztosan igazad van, ami a sikerességet illeti! :D Nem feladni, és biztos sikerülni fog! Gratulálok a kislányodhoz, remélem a kistesóra sem kell sokat várni! :D

Zizó! :(
Biztos vagy benne?
donika
 
 


Kiscsillag,
Nincsenek erre szavak... :cry: :cry: :cry: :cry: Sok sok erőt kívánok neked és a párodnak! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Fanni!
Földim! :D Én is itt drukkolok ám a háttérben! :wink:

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!

Zizo,
:(
Örülök, hogy jól vagy, és csináljatok rengeteg programot szeptemberig! :) Utána már úgyis minden más lesz! :wink:

Fanni,
még kettőt kell aludni! :wink:
Nagyon de nagyon szorítok neked!!! :P
++++++++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Fanni,
??????

Voltam uh-on van sok szép tüszőm jól reagáltam nagyon a szurikra pedig eddig nem így volt :lol: :lol: kedden lesz a leszívás :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

angel37:
Köszönöm szépen a drukkot bár tegnap ismét negativ lett a tesztem. De egyártalán nem érzem hogy megakarna jönni. Eldönthetné már a pocakom hogy mit akar.

beacs: Drukkolok neked az inszemhez.

baba : Babaragacsok elindítva.

fanni: Nem fel adni és elkeseredni. Kitartás én drukkolok neked.

kiscsillag:
Sok-sok erőt és energiát és kitartást kívánok neked és a párodnak.

zizo:
Sajnálom hogy nincs jó híred de örülök hogy jól vagy. Az egész nyár előttetek van és nyaralhattok.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Zizo,
Akkor jó pihit és hajrá szeptember :lol:
Vendég
 


pandácska: Jól látom a vonalzódon hogy 3 nap mulva punkció?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Igen jól már leírtam hogy ma voltam uh-on és volt sok szép tüsző :lol:
Vendég
 


pandácska:
Arrol valahogy lemaradtam pedig visszaolvasok mindig. És hány tüszőcskéd van?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Nem tudok pontos számot de 10 felett.
Vendég
 


Pandácska,
Csak szépen így tovább! :wink: Hajrá keddre! :)

Nyuszi,
jaj hogy mit össze tud szórakozni ez a hülye vérzés :roll:
Azért a nega teszt ellenére drukkolok, hátha lapul ott bent valaki! :)
Ha mégse, akkor viszont jöjjön meg minél hamarabb, legalább kezdhetnéd a fogit.
angel37
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek, aki drukkolt akár itt a topikon, akár priviben, akár csak némán, olvasó üzemmódban.
Sajnos nem sikerült :cry:
De én már fel is álltam és amint lehet, megyek újra. Nincs miért várjak, hiszen annyira minden rendben nálam testileg és lelkileg is. És az út végén szerintem is baba vár mindenkit... engem is. És végig is megyek az úton, bármilyen hosszú és bármerre is kell érte menni...

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Elöször is a fenébe... :cry: Olyan jó hogy így állsz hozzá még ennyi csalódás után is! Jó ezt hallani egy olyan embertől aki tényleg nem tegnap kezdte a lombikozást... Örülök hogy ma megismerhettelek személyesen is!
Vendég
 


Sziasztok,

elnézést, hogy betolakodok Hozzátok, de most olvastam, hogy mi történt Kiscsillaggal és neki szeretnék üzenni.


Drága Kiscsillag,
Igazából én is csak ugyanazt tudom írni, mint a lányok… Rettentően sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Megsirattam a két kis angyalkádat. Sajnos tudom, hogy ilyenkor semmi nem vígasztal meg. Minden nap borzalmas, és fájdalmas. Talán idővel jobb lesz majd (ezt a részét már én is nagyon várom…).
Erősnek kell lenned, és előre nézni. Másképp nem lehet. Ne fojtsd magadba a gyászodat, oszd meg a pároddal, a családoddal, barátokkal.
Egyszer, eljön még a mi időnk, és leszünk mi még anyucik, meglátod.

Szeretettel ölellek.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Fanni,
:cry: :cry: :cry:

Úgy sajnálom, annyira drukkoltam. Ezek szerint voltál vérvételen...

Igen, folytatni kell az utat, és nagyon jó, hogy amint lehet, máris belefogtok a következőbe! Az út végén pedig ott fog Rád várni a siker!
angel37
 
 


Fanni!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:
De örülök annak, hogy készen állsz a folytatásra. Tudod: minden nap eggyel közelebb visz a babához.
Puszi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Pandus :P
Én is örülök. Bocs, hogy nem voltam igazán kedves -pedig az szoktam ám lenni-, de nagyon izgultam... meg aztán meg is lepett, hogy találkoztunk. Csodaszép szemed van, de bizti tudod :wink:

Angel :P
Tudom, hogy nagyon drukkoltál és igazán nagyon köszi. Nemsokára visszaadom a progiszurijaidat... :roll:

Melcsi :P
Igen, tudom. És köszi, hogy drukkoltál! Te pedig egyre közelebb kerülsz a pici kisfiad felfedezéséhez. Szoktalak olvasni, tudom, hogy talán nem Ő az utolsó babátok. Teljesen megértem és szorítok, hogy további sok-sok apróságotok szülessen :)

Zizo :P
Még nem írtam, hogy :cry: . De tudom, hogy fogtad fel, én ugyanígy éltem meg a 4. inszemem... Jön a lombik nemsokára, és azt tudnod kell, hogy valamiért az inszemek után nagyobb eséllyel sikerül a lombik!

Baba :P
Továbbra is drukkolok!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Én is meglepődtem azért voltam olyan megszeppent (meg izgultam is) de jó volt téged élőben látni :D Legközelebb remélem több szerencsét hozok neked :wink:
Vendég
 


Fanni :D
Hát ha még egyet adna nekünk az Ég, akkor azt hiszem nem kockáztatunk tovább (tudatosan legalábbis). A sok-sok sajnos már szinte lehetetlen (vén csataló korom miatt :cry: ), mégse szülhetek 45-50 éves fejjel.
De ha ennyi marad, akkor is, nagyon elégedettek lehetünk a sorsunkkal és a gyermekeinkkel :D :D :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!
Most csak a folyamatban lévők táblát teszem fel...
(Zizo, remélem jól írtalak be. Ha nem, lécci írd meg, mikor lesz a 6. inszem)
Fanni
Kép Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni!
Hogy vagy?
Vendég
 


Véda :)
Nagyon szép a befejező mondat. Ezentúl, ha elcsüggedem, akkor erre fogok gondolni. Kívánom, hogy az álmod minél előbb valóra váljon! :P
Vendég
 


Pandus :P
Megvagyok :roll:
Te hogy vagy? Tele van a pocid? :)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni
Nagyon sajnálom :( Már most drukkolok neked a következőhöz. :wink:

Zizo
Sajnálom :( Szeptember biztosan a te hónapod lesz. Addig is pihenj sokat a nyáron. :wink:

Pandácska :)
Gratulálok! Szorítok neked! :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?