Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Segítséget szeretnék Tőletek kérni.

Eddig a Schöpf Merei-be jártam nőgyógyászhoz. Viszont most már a Szent István a területi kórházam.

Nem ismerek itt egy szülész-nőgyógyászt sem. Tudnátok ajánlani valakit?
A lényeg, hogy kedves, türelmes legyen, és nyíltan lehessen beszélni Vele. Az is fontos lenne, hogy ha esetleg magánrendelője van, akkor ne legyen túl drága, és ne legyen messze. (lehetőleg a IX. ker. vagy környéke)

Segítségeteket előre is köszönöm.

Judit
judykiss
 
 


Sziasztok!

Már egy hete azon agyalok éjjel-nappal, hogy kórházat és orvost váltok. Eddig a Schöpf-be jártam, de egyszerűen nem bírok előteremteni 135 ezret + tiszteletdíjakat... :(
Az Istvánról csak jót hallottam és bár nem területileg illetékes kórház, szeretnék ott szülni (nem érdekel a 30%-os hozzájárulás).
Kit tudnátok ajánlani, aki átvenne egy 24 hetes kismamát? Minden (orvos és szülésznő) ötlet, ajánlás érdekel, ha lehet, akkor az anyagi vonzatokkal együtt.

Köszönöm,
jázmin
jasmin_
 
 


Sziasztok!
Hallott vk vm-t Radnai Katalin drnőről? Ha igen, akkor nagyon hálás lennék minden infóért! Köszönöm!

rozmaring
Kép

Kép
rozmaring
 
 

 
 

Szia Rozmaring.
Írtam neked pü-t!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok Kismamák!

A segítségeteket szeretném kérni. Én most 22 hetes terhes vagyok, és az új egészségügyi reform szerint nem szülhetek az eddig látogatott kórházban, csak ha fizetek. Viszont a doki meg a kórház együtt elég költséges. Most tudtam meg, hogy a Szent IStván kórházba tartozom, így itt szeretnék szülni.

Kérlek írjátok meg nekem a tapasztalataitokat, illetve hogy kihez érdemes menni. (Nem utolsó szempont sajnos az anyagi)

ELőre is köszönöm a tanácsaitokat akár a wozi1@freemail.hu címre.

ÜDvözlettel: ZIta
cicero
 
 


Sziasztok leendő Istvános kismamik! :D

Nagyon nehéz Nektek válaszolni, mivel nagyon sok orvos van a kórházban, ha visszaolvastok, akik itt vagyunk, több orvosnál szültünk, de mindenki teljes mértékben elégedett volt a sajátjával. Ez persze a szülésznőkre is vonatkozik.
Nézzétek meg a honlapot http://www.boldogszuletesert.hu/index_s ... lyunk.html? itt fent vannak az orvosok, ha kinéztek valakit, akkor könnyebb hozzászólni, hogy mit tudunk róla.

Pelle,
barátnődnek annyit tudok segíteni, hogy az Ujvári az 1-es és 4-es kritériumnak megfelel :D , a többit sajnos nem tudom.

Judykiss,
ha magánrendelő még jó a Mammutnál is, akkor ajánlom az én doktornőmet.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


sziasztok!
Úgy tűnik, hogy mint 8. kerületi, elvileg az istvánhoz tartozom, gyakorlatilag, mikor odamentem a kórházba érdeklődni, a recepciós nővérke elhajtott, hogy majd a háziorvosom beutal valahová. Nos nem tette, mert én még többet tudok a helyzetről mint ő :)

Szóval úgy döntöttem, specifikusan támadom meg a dolgot és egy dokihoz megyek sztk-s járóbeteg szakrendelésre terhesgondozásra (11 hetes vagyok). De hogy kihez, azt még nem tudom.

Az biztos, hogy nő legyen, hallottam a Gajdos, a Petrik és a Bábinszky nevet, utóbbi egy messzire szakadt ismerősömnek volt a nőgyógyásza és annó említette a nevet, de nem tudok róla semmit.

Rendel az istvánban sztk? és mikor? Vagy ha csak magánban, akkor milyen árfolyamon dolgozik? (priviben is köszi az infokat) Vélemények róla esetleg?

A többi női női doki közül ki rendel sztk és mikor, ha Bábinszky ugrott?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
fazekas katalin
 
 


FazekasKatalin: nekem is nő orvosom volt, teljes megelégedésemre. Ő viszont bejárós orvos, tehát nem tudom, bent rendel-e. Fedina Laura a neve..... és most nem tudom megadni a számát, mert a mobiltelefonom épp nincs nálam... de ha visszakapom, és még érdekel, visszatérhetünk rá, rendben? A Gajdososok meg Petrikesek meg majd elárasztanak a saját infóikkal.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Petrik = Petik :wink:

Tudtommal egyik sem rendel sztkban. És tán a Petik Dóra kivételével a kórházban sem, csak magánban.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Újvári Attila doktort keresem, már kettő gyereket szültem nála, és most jön a harmadik. Sajnos nem találom sehol, az Istvánban mindig mást mondanak, a mobilját pedig nem veszi fel.
Nagyon köszönöm ha ír,aki tud róla valamit!
Címem: arkossy@vakinfo.hu
zsezse
 
 


sziasztok!

én is átjelentkező volnék. a kútvölgyi, ahol a két lányomat szültem, valszeg megszűnik. még semmi nem biztos, de elkezdtem tájékozódni az istvános orvosokról, oda tartozunk területileg.

pelle az én kérésemre írta be az orvoskeresési felhívásomat, de mégis regisztráltam, mert sok a kérdésem.

először is: máj. elején lesz esedékes az afp. de a kútvölgyi állítólag hónap végén bezár, így már az istvánban kell levetetni a vért. hogy zajlik ez? hova kell mennem? ki ad beutalót így, hogy még nincs orvosom ott. mi a nyitvatartás? hogy működik a labor? kihez kerül a lelet? stb. minden érdekel.

az előzetes infók alapján ruttner és lázás doktor tűnik "befutónak". minden infó érdekelne róluk, főleg a császáros élmények, mivel a harmadik is programcsászár lesz.

előre is köszi a válaszokat! attól tartok, gyakran járok majd mostanában erre...

üdv:
heady
13+1
_heady_
 
 


Heady!

Labor fél 8-tól van, a kórház N épületének az alagsorában. Meg fogod ismerni a sorbanállásról.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Heady!

Ruttner doktor rendelőjének honlapja: www.examed.hu
Nála szültem 3 gyerekemet csaszival. Rendes, megbízható, jó orvos. Ajánlom nagyon.

a szülész adja a beutalót vérvételre, ő is kapja meg a leleteket.

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

24 hetes terhes vagyok és a Gajdos doktornőnél fogok szülni. Az lenne a kérésem, hogy aki nála szült, tudna nekem ajánlani szülésznőt? Úgy olvastam, hogy a doktornő Hajdú Barbarát, Schlenker Évát, és Diószegi Évát szokta javasolni. Ha van valamelyikükről pozitív tapasztalatotok, és leírnátok, nagyon hálás lennék.
Esetleg, ha tudnátok a doktornő "tarifáját", ha van ilyen, szintén megköszönném. Az e-mail mímem: azmin@freemail.hu

Azmin
azmin
 
 


Azmin,
írtam mailt.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Gasztonyi Zoltán doktor urat? Ha esetleg tudtok valamit róla, akkor írjatok légyszi a privátba!

Köszönöm!
manó79
 
 


Keves Fórumozók!

Dr Bálintot (nem tudom a második nevét) jobb elkerülni. Nekem konizációt csinált a méhszájnál lézerrel és egy hónapig véreztem utána. Visszajártam a kórházba a vérzéssel, így több orvosnál megfordultam és volt aki rám ripakodott amikor égette a sebet, hogy legyek fegyelmezettebb. A végén Dr Ruttner hozott rendbe. Helyes, kedves orvos. Sziasztok
aerdna
 
 


Dr Bálintból van egy-pár! :)
De nem ebben a kórházban tudtommal...


Viszont én még csak jókat hallottam róluk!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Dr Bálint Tibor, bejáró doki.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen, Dr Bálint Tibor volt. Álmomba ne jöjjön elő.
A többi Bálint a Szent Imrében praktizál, egész generáció. Apa, fiú, testvér. Szuper orvosok! Szerintem ma a Szent Imre lehet a legjobb szülészet. Legalábbis ezt halottam.

Sziasztok.
aerdna
 
 


Lányok!

Nem tudja valaki, hogy mikortól lép érvénybe az a bizonyos 30% fizetése amit a körzeten kívülieknek kell fizetni?
Ugyanis hallottam már olyat is, hogy egyik kórház már áprilistól bevezette, a másik megcsak június 31-től fogja kérni?
Engem kimondottan az István kórház érdekel. Én ugyanis június 4-re vagyok kiírva szülni és szeretném tisztán látni az anyagiakat.
Ha valaki tudja pontosan, hálás lennék ha gyorsan megírná.
Előre is köszönöm Cili.

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
cili 830
 
 


SZiasztok!

A nagy átalakítások miatt, a dokim az Istvánba megy dolgozni... Szóval ott fogok szülni ez már biztos. Még 1 hónapom van hátra, de még nem is jártam benn a kórházban :( Tud valaki esetleg egy listát adni amin rajta van hogy miket vigyek magammal a kórházba? Magamban még csakcsak összepakolok, de a gyereknek mi kell? Köszönöm a segítséget: Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Egy ilyen lista nekem is jól jönne amit Gabi is kért, mert ahány kórház annyi szokás, hol adnak szinte mindent, hol meg alig valamit.
Köszike!

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
cili 830
 
 


Gabiii, Cili,
babák saját ruhában vannak, tehát azt vinni kell. Már a szülőszobára is.
Fürdetéshez fürdőlepedőt, textilpelust fej alá.
Amit adnak, az napi 5 pelus, köldökcsonk ápolásához minden, popsikenőcs. Popsitörlőt vinni kell.
Ti kaptok betétet.

Most hirtelen ennyi. Kérdezzetek még nyugodtan. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, nem kötekedésképpen, de én már csak napi 3 pelust kaptam, szóval inkább több pelust vigyetek, mint kevesebbet. :)

Amit még érdemes a szülőszobára vinni: kissapit a babának, mert utána viszik egy emeletet lefelé, és szerintem egy friss újszülöttnek jó a kissapi ilyenkor. :)

Gabiii, jó helyre kerülsz, ne aggódj. Szerintem menj be mihamarabb a kórházba, nézd meg, ismerkedj. :) És ott bent is elmondanak mindent a szülésznők, amit szeretnél. Meg lehet nézni a szülőszobákat is, ha kérdezel, mindenre fognak válaszolni.

Meg persze mi is, ha tudunk. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Mégis mennyi ruhát kellene a kcsinek vinni? Mikor adják vissza?
Hogy lesznek kimosva ha a párom 120 km-t utazik hozzám és esetleg nem tud minden nap jönni, és rokon sincs Pesten aki jöhetne többször? :?
Azért utaztatják a kicsit, mert a szülőszoba és a csecsmőosztály nem egy szinten van?
Ha hülyeségeket kérdeztem akkor bocs, de az előző szülésemnél a bonyhádi kórházban mindent kaptunk amit csak kellet.

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
cili 830
 
 


Cili :)
Éjjel nappal Veled van a baba, így a ruhák is Nálad vannak. Olyan mint otthon. Szerintem napi egy váltás ruha ajánlott.

Téli babáim voltak eddig. Én vittem kistakarót is.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Most szült ott egy ismerősöm és azt mondta, hogy nem adnak ruhát a kisbabáknak. Van olyan kórház ahol nem engednek külsős ruhát, pl. II Klinika.
Vigyetek még la. 1 kissapkát, popsi törlőt, krémet és textil pelenkát.
Szoptatós párna sem rossz és kis zokni a baba kezére pláne ha nagy a körme, nehogy összekarmolja magát.
Üdv. Andrea
aerdna
 
 


Cili,
ahogy a baba megszületik pár percet kivéve végig Veled van, tehát Te öltözteted úgy és abba, amibe akarod.
Nekem a fiam novemberi, akkor hosszú ujjú body, plüss rugiban volt, fürdés utánra jól jött a kissapka.
A szülőszoba a legfelső szint az osztály pedig alatta van. :) Tehát nemcsak a babát, hanem a mamát is "szállítják". :wink: Én mondjuk a saját lábamon tettem meg ezt a pár lépést.
Amúgy ne hosszú távra készülj, ha minden rendben van a 3., császár után a 4. napon mehetsz is haza. :)

Aerdna,
mikor én szültem a zoknit a kézre kimondottan NEM javasolták.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cili, szerintem 5-6 váltás ruhát és magadnak hálóinget készíts, az tuti elég lesz, még ha tovább is maradsz, mint 3 nap. Minden cuccod veled lehet, bár a hely némelyik szobában meglehetősen szűk. Én naponta váltottam hálóinget is, és a fiamat is naponta öltöztettem egyszer, este fürdés után, ez így elégnek bizonyult.
Mivel én a szülőszobán nagyon kevés ideig voltam, kb. fél órát, ezért engem tolókocsival vittek le, de aztán a csecsemősökhöz már a lábamon mentem be Bencéért. :)
Én februárban szültem, de a kistakaró akkor is jól jött, bár a szobákban meleg van, én alig takaróztam be, de az újszülöttre csak jól jött egy vékony kistakaró. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi az infókat. Így utólag már tudom, hogy hülyeségeket kérdeztem, úgyhogy bocsi érte, de nem gondoltam át a dolgot.
Hiszen ha végig velem van a baba, akkor logikus minden.
:oops: Ha van még hasznos tanácsotok, jöhet mivel vészesen közeleg az idő, hogy pakolnom kell, mert a 36. héten járok, de úgy érzem már nem húzom sokáig. Nagyon nehéz már, főleg hogy az utlsó ultrahang már most 3120g-nak mutatta és 9,1 -es buksival.
Hogy fog ez kiférni, ha mégis időre jöni??? :shock:

Addig is köszi mindent: Cili

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
cili 830
 
 


Sziasztok!

Én is Istvános voltam az első babámmal és remélem most a másodikat is szülhetem ott. Cak jókat írhatok róla, 100%-ig meg voltam elégedve, mind a kórházzal, mind pedig az orvosommal / Dr. Mészáros László /.
Azonban lenne egy kérdésem is:
A kislányom születésekor nem volt választott szülésznőm, most viszont szeretném ha lenne. A dokim Böröndi Zsuzsannát ajánlotta. Ti tudtok róla valamit?

Köszi!
hegedüs orsolya
 
 


Cili,
az én babám nagyon bukós volt, 3× öltöztettem át egy nap...
Szóval a férjem egyfolytában mosott itthon. Nameg szaladt a ruhaboltba, mert összesen 6-6 bodynk/rugink volt. Ja, meg textilpelust is nagyon sokat elhasználtunk egy nap. Szóval inkább mindenből vigyél többet.
Amúgy ruhácskát vészhelyzetben ad a kóráhz, de nagyon húzzák érte a szájukat...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Orsi,
írtam privit! :)

Kép
mancs
 
 


HELLO mindenkinek!


Ismeri valaki dr.Németh Miklóst?ha van tapasztalatotok őt érintően légyszi irjatok.Minden érdekel,ha negativum az is.Jöhet privi is vagy email:szasz73@gmail.com.

Köszi és minden jót nektek és a babáknak

Üdv mindenkinek

(valoszinü,a későbbiekben még foglak benneteket zaklatni néhány kérdéssel)





:roll:
csöpség
 
 


Csöp, én hallottam Németh Miklósról, bár nem szüléssel kapcsolatban: egy barátnőmnek volt nála későbbi várandósságot előkészítő/akadályelhárító nőgyógyászati műtétje. Tökéletesen pozitívan nyilatkozott róla: korrekt volt és figyelmes, szakmailag is felkészültnek találta őt. De van egy kifejezetten Németh Miklósos topik itt a babaneten, vagy rosszul rémlik?
Üdv,
coolasa

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs!

Nagyon köszi a privit, minden kérdésemre válaszoltál amit megkérdeztem volna, illetve ha még az anyagiakról ha tudnál vmit írni. Úgy hallottam 2 évvel ezelőtt. hogy 25.000.-et kell a szülésznőknek adni. Ez most is így van?

Valószínüleg a héten találkozom vele, bár a trónörökös csak júliusban érkezik, szeretnék minnél hamarabb megismerkedni vele.

Szia,


Orsi
hegedüs orsolya
 
 


Orsi,
én másfél éve jóval kevesebbet adtam a szülésznőnek.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Jöttem megint a kérdéseimmel. A dokim aki ugye most ment át az Istvánba ajánlott egy szülésznőt. Pruha Krisztinát. Tudtok róla valamit? Minden info jól jön:) Próbáltam visszakeresni is, de nekem nem működik a kereső.... Írhattok privit is, de itt is olvasok. Köszi: Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt. A dokim eddig a Schöpf-ben volt, ide került át. Tervezzük a 2. babát, ezért érdekelne, hogy milyenek a tapasztalataitok a kórházi dolgozókkal. Próbáltam visszaolvasni, úgy látom, inkább a dokikról írtatok. Valószínűleg császározni fognak (a fiamat császárral szültem), érdekelne, hogy a csecsemős nővérek kedvesek-e, meg úgy általában a nővérek. Azt látom, hogy rooming-in van. A Schöpfiben is olyan szobában voltam, de mivel a császár miatt elég nehéz volt egyedül ellátnom egy csecsemőt (10 perc volt, mire lekászálódtam az ágyról) + az érzéstelenítés következtében iszonyatos fejfájásom volt, 3 napig kaptam infúziót, szóval azt hiszem éjszakára jobb, ha nincs velem. A Schöpfiben nagyon rossz tapasztalataim voltak ez ügyben, úgy néztek rám a csecsemősök amikor visszaadtam a fiamat éjjelre, mintha nem akarnám ellátni a gyerekemet, holott csak nem tudtam! Szóval érdekelne a tapasztalatotok.
Köszi előre is, ha válaszoltok.
Németh

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Segítséget kérnék, hogy van e valakinek tapasztalata Siklós doktor úrral. Én most gondolkodom azon, hogy hozzá váltok a SOTE I.-ről, persze, ha át tud venni. 21 hetes terhes vagyok.
Sajnos a Bálintok az Imrében már nem tudtak vállani. :(

Köszi
Kicsit kétségbeesett kismami......

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur, én úgy tudom, hogy Siklós doktorúr szakmailag tökéletes, ilyen szempontból abszolút megnyugodhatsz, mint ember nem ismerem, és azt hiszem, nem nagyon szültek nála a régi topiktársaim.

Cool, te ismerted őt személyesen?? (Cool csaszis volt nála)

Németh, én nem voltam csaszis, de nekem nagyon jó volt az Istvánban. Nekem szerencsém volt, mert az első pillanattól el tudtam látni a fiamat, így duplán jól jött, hogy velem lehetett.

A csaszis élményekről majd inkább azok írjanak, akik átélték ezt, ők jobban tudják, hogy megy.

Persze itt is az az alap, hogy veled van végig a baba, de be lehet adni éjszakára, én több anyucit is láttam, akik beadták. Pl. ikres anyuka felváltva néha beadta a picurikat. Hogy hogy néznek rád.....hát ki hogyan. Vannak nagyon kedves csecsemősök, és vannak undokabbak, mint mindenhol... :)
Vendég
 


Sziasztok!
Eszti: köszi, hogy válaszoltál. Remélem a következőt szabad majd természetes úton szülnöm!
Németh

Kép
németh
 
 


Eszti

Köszi. Most már csak azon múlik, hogy el tud e vállalni....

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Csináltak valakinek pct vizsgálatot az Istvánban? Egy-két dolgot szeretnék kérdezni róla. Előre is köszi!

Fleur!

Egy régi ismerős :) Te is az Istvánban fogsz ezek szerint szülni? Jó választás!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fleur, nekem Siklós dr végezte a császáromat, ill ő volt a társorvos az én dokim mellett.... nos olyan tökéletesre műtött, hogy csak 1. nap fájt a sebem, a 3. nap már csak a kórházi szabályok miatt maradtam benn az intézményben, és hasizomláznál nem éreztem többet, nagyon elégedett voltam a történtekkel.

Németh: a császáros kérdésre annyit reagálnék, hogy mivel olyan szerencsés helyzetbe kerültem, hgoy az alapítványi szoba magányát tudhattam magaménak, ahova a férjem is velünk tarthatott, ő látta el addig gyermekünket, amíg én csak csoszogtam ide-oda a szobában... de átérzem a lényeget, nélküle (a kórházi tartózkodásunk alatt végig benn volt, pont annyit töltött el ott, mint mi lányok :wink: ), szóval nélküle háááááát....

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Németh,..én egy kiscit megnyugtatóbb választ szeretnék neked adni. Én is császáros voltam és annyira nem is virgonckodtam utána de,...
Az, hogy fáj e a fejed attól függ, hogy milyen a spinál érzéstelenítésed,....az Istvánban nagyon vékony tűvel szúrnak és 6 órás spinált adnak, ami azt jelenti, hogy 6 órát NEM SZABAD megemelni a fejed ha kisbalták hullanak az égről akkor sem! /Egyébként erre a fejfájásra egyedüli gyógymód a naggggyon erős kávé-és ha esetleg erre kerülne sor egy kávétól senkinek nem lesz baja a babának sem/.
Nálunk apa nem volt benn velem folyton, noha első nap /az volt egyébként a legfájdalmasabb/ én is egy ágyasban voltam. A lányom ő hozta el a csecsemősöktől és hagyta velem éjszakára. Amikor át akartam pelenkázni akkor hívtam a csecsemősöket. Másnap meg MUSZÁJ volt felkellnem és ellátnom. Nekem ha nincs ez a MUSZÁJ akor még ma is ott jajjgatok és nyalogatom sebeim :wink: :oops:
N:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!
Köszi a válaszokat. Egyébként az alapítványi szoba az mit takar? Mármint árban. Olyanból csak egyágyas van?
A fejfájástól eléggé félek, nekem 24 óráig nem volt szabad felkelni, fejet megemelni. Nagyon vigyáztam, nem bólogattam :roll: , meg nem is rohangáltam, mégis nagyon fájt. Én három napig kaptam infúziót, hogy elmúljon. Igazából lelkileg is nagyon megviselt az egész, ezért tartok tőle nagyon. Egyébként az én férjem is bent volt egész nap, dehát most már van más is akire vigyázzon :D
Na nem tudom.
Egyébként ti terveztek 2. babát?
Németh

Kép
németh
 
 


Szia Évi :):)
Lebuktam.

Infókat szeretnék gyűjteni.
Hát igen lehetséges. Siklós doki a kiszemelt orvos a barátném jár hozzá és nagyon odavan érte, csak hát nem tudom, hogy el tud e vállalni, de ha szerencsém van, kedden tudok vele beszélni személyesen. :)

pusza

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Németh, az alapítványi szoba azt jelenti, hogy van 3 db tkp magán szobája a kórháznak, ahol tehát nincs szobatársa az anyukának és kisdedjének, legfeljebb kihúzható ágyon az apuka. Attól alapítványi, hogy a szoba borsos napidíja a kórház alapítványának számlájára folyik be, ezzel is támogatva az alapítványt céljai elérésében (ha jól emlékszem a "Boldog születésért" az alapítvány neve). 1 évvel ezelőtt a 3 szobából 2 10 e Ft/nap volt a családnak, a 3. pedig 12f/nap, attól függően, hogy külön fürdőszobája van.e a szobának, vagy a 2nek közös (a 10ezreseknek..)

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?