Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Na, megteszteltem, amit megkövetelt a haza. Bűűűűűdös nagy negatív, gyönnnnnyörű kontroll csíkkal....

szóval más lehet a baj.....de mi? eddig nem voltam ilyen rosszul a gyogyitól...lehet, hogy nálam később jelentkeznek a tünetek???

Hőm: 36,5-36,6° között "ugrál" :) Dobok majd görbuszt is, amint kiismerem magam fertilitybarátunk világában :D :D ...rajta vagyok-rajta vagyok....

Dimet!
Nono! Már csak elmegyek meghallgatni :D !!! Ha gondolod megbeszélünk okostónis kérdéseket, amiket majd professzionálisan felteszek Te pedig megválaszolod :D :D :D :wink: :wink: !!!!

Gy***
jokaliza
 
 


Monácska, semmi gond beírom azt!!!! :wink:

Úgy sincs kedvem dolgozni, nem is dolgozok egy percet sem, megy a Sláger és olvasgatok és amikor megkérdezik segítesz-e azt mondom, húúúú rengeteg a dolgom.............
Ha látnák.......

Norka, szólsz a csajszinak az NLC-ről, hogy érdekelne a dietetikus, hogy ha van kedve eljönni velem....megadod neki az emilemet?
Vendég
 


Zsizsik és Monácska, kijavítottalak Titeket!
Zsizsik 33 évre, Monácska 24 cn-re.
Még valaki???

Kép
Vendég
 

 
 

Lafika, írtam pü-t!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Válaszoltam.....jó sokat, tiszta regény lett
Vendég
 


Megint én :)
Most értem haza dokitól, semmi nem változott most sem tudok semmit :) Azt mondta, hogy vagy lesz mensim, vagy nem mivel 13 mm-es a nyálkahártyám, de nem lát petezsákot :o Bogyót nem írt fel, mert nem akar bekavarni.... pfff ott vagyok ahol a part szakad :D

Most pedig ledőlök kicsit pihizni, mert úgy érzem erre most szükségem van, ráadásul 37.4 a hőm :o

szióka nektek

tyche
 
 
 


Tyche........sajnálom, nem értem miért nem írt fel semmit sem, ha nega a teszt nem kéne, hogy sokáig tartson a ciklus.....
Vendég
 


Tyche!

Dobj egy görbuszt majd, ha felkeltél, légyszi'!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hi!

Lafi!

Cuki a vonazlód!! :D Ráadásul még ötletes is!!!

Kép
lara26
 
 


Tyche, nem lehet hogy későn volt pé és annyira friss terhesség hogy még a petezsák sem látszik?! Hátha pár nap múlva + lesz az a teszt!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Tyche!

Én is pont ezt akartam írni, mint Anyoooka!!! :D

Kép
lara26
 
 


Este én is neki látok a vonalzónak :lol: ...most egy kicsit behavazódtam :twisted: melóval.........
Sietek vissza :wink:
Pusza
csipi78
 
 


Szió!

Lafi!
Szuper, most már bizti a kismamiság :)

Rambóka!

Miért akarok lombikozni??? Akar a fene! De annyi minden ez mellett szól. Eltelt 4 év, és semmi baba. Hormonjaim jók, talán most a stimu sem lesz gond. De persze nem adom fel spontán, még 2 ciklus addig úgyis eltelik. És biztosan babás leszek!!!!! Igazad van egyébként, azonban ott a másik dolog, hogy ezekkel a leletekkel sikerülnie kell!!! Nehéz döntés. És bevallom, még nem döntöttünk. Többiek……MINDENKI…ti mit tennétek?

Backa!
Te …. Te nem vagy terhes???? :) Az a hő több mint gyanús. És álmoska vagy….ha jól emléxem Dimet is igy kezdte :) És nézd milyen csini kismama.

Jokaliza!

Aluszékonyság??? Ó…több mint gyanús! 1 teszt nem teszt!!

Anyooka!
Pár nap és …szóval várom a zebrád!

Tyche!

13mm nyálkahártya? Magas hő….hm……zebrajelölt vagy! Hisz lehet még csak pár DPO, vagyis nem mutat a teszt.

Dimet!
Csinosak vagytok :) Te is bébi is :)

Szurkolok mindenkinek!

Bízom egy csodás májusi zebraesőben!!!


Egyébként a 3. napi progiból is lehet tudni volt-e PÉ???
Vendég
 


Sziasztok!

Backa :D
Nekem nagyon szimpi a görbéd. Ígéretes! :D

Dimet :D
Nagyon jók lettek a fotók. A kis csöpség gyönyörű, tüneményes ahogy szopizza az ujját. Nem is hinné az ember, hogy "odabent" is így vannak. :D

Jokaliza :D

Ezekből a bosszúságot okozó tünetekből még bármi lehet! :wink:

"A sok kis ciszta a petefészekben valójában érlelődés fázisába lépett tüsző, amely - köszönhetően az abnormális hormonszinteknek - nem érik be teljesen, illetve nem reped meg, ezért elmarad az ovuláció (peteérés és -kilökődés).
A be nem ért tüszők cisztává alakulnak át, amelyek a petefészek burka alatt maradnak, hosszabb idő után fokozatosan felszívódnak - ezeket nevezzük tehát cisztáknak. "


Ennyit már tudok!!! :D :D :D




Rólam:
7. napja szúrkál a két oldalam (valószínűleg a petefészkem, a petevezetékek, nem tudom pontosan) ill. az utóbbi néhány napja szurkál a méhem, viszont a görbém az nagyon pocsék. Szerintetek mi lehet ez?

Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 



Tyche :D
Húúúúúúúúúúú, hát ez nem semmi!
dera
 
 


Ginuska, én nem tudom, hogy mit csinálnék a helyedben! Mert ennyi várakozás után a lombikkal azt érzed, hogy történik valami, hogy tudod azt hogy júliusban babás lehetsz... De abban igaza van Rambókának, hogy lettél Te már spontán babás tehát minden esélyed megvan rá hogy újra sikerüljön úgy is!!! Csak ott nincs meg az mint a lombiknál és - ahogy a párom nagyon találóan mondta - itt sajnos egy hónap az egység...
Igen, Tűű doktor azt mondja, hogy ha a 3. napi progi legalább 1 akkor az előző ciklusban volt pé.

Tyche, az a baj, hogy nagyon sokszor nem mértél hőt! De a vége ígéretesen magasan van!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafi
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lafi,
közben én is 32 lettem :oops: csak elfelejtettem :roll: :lol:
De ha így marad, akkor sem fogok álmatlanul forgolódni az ágyban :lol: A tanítványaim (a kis disznók!) úgyis a 22.-re köszöntöttek fel :twisted: :lol:

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok! Újra itt vagyok!

Május elsejétől olvastam vissza, reagáltam, amennyire tudtam. Összességében nagyon bíztatónak látom, ami történik! :D

Jaj, LAFI! Annyira örülök!!! És Akár kisfiú lesz, akár kislány, gyönyörű neve lesz! :)
Állásinterjú??? Hova?


Backa, hát persze, hogy neked is összejön!

Tükörvíz! Gratula az államvizsgához is, és a mensihez is!!!

Sleepin, Sikerült az inzulint kiharcolni? Szuper! Van olyan, hogy először leveszik a cukrot, és ha az nem túl magas, csak akkor csinálják meg a terhelést! reméljük nálad is ez történt! Majd csak elküldik máshová a véred, ahol csinálnak inzulint!
Vékony? Én pl az vagyok. A dúrva, hogy amikor én is fogytam (nem akartam), jött is a pé. Szóval lehet benne valami. Vagy csak véletlen. De én nem szeretnék fogyni. Hízni akarok 1-2 kilót!

Szisza!!! De jó! És a hozzáállásod is! Tényleg babás leszel!

Gina! Szerintem egész jó az LH/FSH arányod!!! Nem vagyok a helyedben, de én most, a saját fejemmel úgy gondolom várnék még legalább 6 hónapot. Egy "normális" párnál is azt ondják 1-2 év simán belefér. Nekd nem rég jött helyre a szervezeted, gondold azt, hogy a babaproject innentől ketyeg.

Kandi? Kérlek írj valamit! Írd ki magadból, ha bánt valami! Itt vagyunk, meghallgatunk!

Tyche! Drukk-drukk!!! Jó a görbéd!

Diet! Drága a babóca! És csini vagy nagyon!

Anyoo, a ferty is tévedhet! Lehet, hogy épp jókor voltatok együtt! ;)

Dera, pé! :)


Rólam: volt egy 19 napos ciklusom. :(
Pattik jönnek, de nem olyan dúrván. (csak el ne kiabáljam)
És már megint megveszek a csokiért! nem tudom tűrtőztetni magam!
De elhatározás az van! :)
És holnap emelem 2X 750-re!
Mindjártcserélek tickert. nem is tudom hanyadik napon vagyok. talán 7.?

Puszi...megyek május előttre visszaolvasni...

Kép
mamint
 
 


Mamint, de jó, hogy jöttél!
Sajnálom azt a fránya rövid ciklust....

Anyóm mondott valami olyasmit , hogy Tűű doki azt mondta, hogy az jó, ha kívánod a cukrot, mert a szervezet érzi, hogy magas az inzulin....

A neveket ezer éve találtuk ki......Jól illik a vezetéknévhez és csak régi magyar neveket akartunk!

Állásinterjú oda, ahol Te vagy, csak pálya utcánál.....elmentem, de akkor még csak egy bizonytalan vékonyka reménycsíkom volt.
Tetszett volna....de most hogy tudom mivan, és ha engem választanak hétfő, lemondom...
Tudod, 6 hónap a próbaidő....
Szar az itteni, de ezt már kibírom, utána 3 évig nem is látom őket, addig meg nagyot változik a világ!
Vendég
 


Tyche!

Azthiszem Csakegynek voltak ilyen "duplaciklusai".
Szerintem 18-ától számolhatod ezt a ciklust. Hogy miért nem jött meg rendesen, azt nem tudom.
Most viszont úgy tűnik volt PÉ-d és ha jól látom el is kaptátok! Hőd tökéletes. Méhnyálkahártya is. Naná, h. nem látott semmit UH-on, mert max. 4. dpo-n vagy. Teszt majd csak 10 nap múlva lesz +. Addig kitartás!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lafi, óóó, akkor kollégák lettünk volna! :) De jobban röülök, hogy inkább babád lett! 6 hónap az tényleg sok, és amilyen gonosz világban élünk kerekedő pocakkal raknak utcára. Még a közszférában is. Mivel próbaidő alatt megtehetik. :(
Nem mész el betegszabira szülés előtt jóval?

Csoki ügyben meg remélem igaza van Tűűnek. Mármint, remélem rám is igaz.

Megnéztem a talis képeket. Hááát Irigykedtem ám! Melyik asztalnál ültetek?

Kép
mamint
 
 


Anyooka!

Köszi a választ :) Szóval, ahogy dr.Tű mondta..nekem a progi 0,9 vagyis nem volt PÉ :( Szerintem adok még 2 ciklus esélyt, és ha nem akar ez a petike spontán érni, akkor a stimuk csak segitenek :) Jobb ötletem nincs. :(

Tyche!
Hm…hő magas, PÉ volt….türelem :) 13 mm…..az túl szép! :wink:
Vendég
 


Mamint, nem megyek el betegácsira, csak szept 15 után.
utálok ott dolgozni, de muszáj lesz elviselni, bár nem fogom magamra venni többé semmit!

Szóval ugye 3 év kell, nos nekem volt 6 hónap bejelentés nélküli üresjárat, így csak 2004 dec 1-től számítjuk, ahhoz a 3 év most jár le.
na ha én gyes alatt akarom a szakvizsgát letenni, akkor muszáj szept 15ig várni, mert a kamara csak 3 hónapot számít be betegácsinból ,ebből nekem már volt 2 hét....


Gina, a helyedben én megkezdeném előbb-utóbb. Nekünk augusztusban lett volna az inszem és előtte clostys hónapok, a clostym már meg is vettem....de hál Istennek nem kellettek....
Vendég
 


Mamint!
neked is köszi a tanácsot!

Sajnos nem épp pár hónapja "babaprojektezem". Metformint szedem több mint 2 éve. 2005dec-ben volt lombikom. Azóta semmi stimu...szóval nem érzem úgy hogy nem adtam időt a szervezetemnek.
Vendég
 


Lafi!
Én abban bízok, hogy még lombik előtt babás leszek. Aztán belevágok. Nyáron minden ideális lesz, tanárként csak ez a 2 hó felel meg :)
Vendég
 


Hali lányok!

Na mim van nekem... :wink:
csipi78
 
 


na neeeeeeeeeeeee!
Ticker amit követni lehet!!!!!!!!!!
Le a kalappal!

Gina, szerintem, bízz az ösztöneidben!Ha úghy érzed, itt az idő, vágjatok bele!
Vendég
 


Na egy kis változtatást még eszközöltem rajta.......
Azt szeretném kérdezni, hogy minden ciklusban majd újat kell csinálni ha jól sejtem???
És a tickert + a hő-görbét elmenti a ferti vagy az kitörlődik amikor új ciklus indul??
Na bocs, hogy megint ennyit kérdezek.. :lol: :lol:
csipi78
 
 


Szisztok Csajszik, Kismamik,

Hűűű, nagyon beindult tegnap meg ma a topik. Mindjárt át olvasom, csak előbb beszámolok:
Ma voltam TŰŰ dokinál. Tüüüündér ez a doktor! Olyan kis türelmes, példát vehetne róla a többi orvos!
Azt mondta, hogy nagyon tipikus PCOS vagyok. Magas tesztoszteron, erős IR. Kaptam metforált. Napi 1 tablettával kell kezdenem, de mondta, hogy lehet nekem elég fél is, tehát 250mg. Na meg továbbra is sport és diéta!
3 hónap múlva kell mennem hormonvizsgálatra. Nagyon édik a MensMentisben.
Csajszik, megírnátok nekem, ki hogy kezdte el szedni? Ha nem érzek semmit fél tabletta után, kezdjek szedni napi 1et? Mit ajánlatok ?



:roll:

Köszönöm előre is!
apple
 
 


Ferti megtartja ha új időt adsz meg kezdési napként,tickert újat kell csinálnod mindig!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, alig győztem olvasni :D

Jó látni, hogy egyesknek milyen szép, ígéretes görbéje van. Gratula hozzá! Tartsatok ki még pár napot, aztán teszt, én bízom benne, hogy lesz még + teszt a hónapban. Tényleg egy egész "zebra csorda" lesz itt májusban.

Lafi: tudtam én, hogy ott a babó. Most már akkor hangosan is lehet gratulálni? :) Nagyon aranyos a pici a képen. Kíváncsiak vagytok a nemére? Úgy értem, hogy a terhesség alatt szeretnétek majd megtudni vagy a szülésnél derüljön ki? Természetesen az fő, hogy egészséges legyen!

Ginuska: Most már jó esélyed van a spontán babóra, hiszen minden rendben van. Nem is biztos, hogy szükség lesz arra a lombikra.

Magamról:
Voltam ma reggel vérvételen. Levették a progira a vért, de még a 17.-én levett progi eredményem sincs meg. Talán 2 hét múlva meg lesz az eredmény. Talán... :(

Pusza nektek, legyetek jók!

Kép

Kép
bettica
 
 


Lafi!

Ha van kedved, ill. időd dobj vissza engem is a táblicskuba! Közöttetek akarok "lenni"

név: Gina
kor: 27
lakhely: Szlovakia
metformin: 3x850 mg
kezdése: 2005.4.1. :!:
c.hossz: változó
c.n.: 11
teszt és gyerek nincs

Köszike
Vendég
 


Gina, persze, nekem furi is volt, hogy eleve sem vagy bent!

Bettica, köszi, persze majd meg akarjuk tudni a nemét, de amúgy meg mindegy!
Sztem összekevered Dimet Zsuzsijáról készült képpel, én nem tettem fel képet, nincs is, nem voltam uhun. Ha lettem volna max 1,5 mmes petezsák lenne.... :wink:
Vendég
 


Na, tessék így jár az ember, ha sokat olvas hsz-t és még annyira nem ismerős közöttetek. Bocsánat! :opps:
Szóval, Dimet neked gratula a szép képért :) Csodálkoztam is, hogy milyen szépen látható már a babó... Hmmm, asszem fáradok :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Tyche!

Majdnem együtt vagyunk.....én március 16-án indultam...csak nekem nem ilyen szép mint neked... :) :wink:
csipi78
 
 


Hjajj olyan jó volt olvasni a bíztató szavakat, alig merek belegondolni, mert utánna olyan rossz a kiábrándulás :) köszönöm nektek :*

csipi akkor fogjuk össze aztán hajrá !! :wink:

Jóéjt ! puszaa

tyche
 
 
 


de lafinak is lesz hamarosan ilyen képe!!!!!! :D már várom!! :)
kezdek belejönni a tanulásba....de mire belejövök,mehetek vizsgázni....mindig így járok....miért kell nekem mindig mindent az utsó pillanatra hagyni??????? brühü....

gina, készülj a lombikra, készülj a spontánra is. vmi bejön!!! csak pozitívan!!!!!

annyit írtatok,hogy az agyam nem fog fel mindent. bocsi.

kandi eltünését nem értem. remélem nincs nagy baj!!! ugye nincs????????????????
pogi? többiek????
rejo???
dimet
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az aggodást!Nem akartam ennyire drámaira venni a dolgot....de kicsit betelt a "hócipőm".
Holnap megyek dokihoz.....este megírom,hogy mi okosat mondtak!
Az bizti,hogy elegem lett ebből a 2évből,és ezalatt bekövetkezett rossz dolgokból......nem akarok itt nyafogni,mert ez a topik anno nem azért jött létre.....
-és ,igen.....nem szedem a gyógyszert,mert nem sokat ért Nekem....megyek laparra ,mert ki tudja,mi van odabent!Soha nem voltak nagy cisztáim.....most lettek.....!A polip miatt,terhes se lehetnék......cicijeim megnöttek....tesztek negák....."Őszintén!"ki ne készülne ki ezektől!
......mégegyszer bocsi,nem akartam,hogy Velem foglalkozzatok,nem akartam "rébuszokban beszélni"!
"-nem leszek ,akasztott hulla,igérem" :wink:
Holnap azért benézek majd!
Jó éjt Mindenkinek!

Rejóka!
Miattad is írtam,ezt most.....pedig nem akartam netezni!
köszi az sms-t!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ginuska!

Én tudom, h. Dr. Tűű az Isten, de nem hiszem, h. az előző ciklusod 36,9 körüli hőit progi nélkül produkáltad volna és erre most érdemes lenne egy következő ciklus 3. napi vérvételének progiszintjéből az előző ciklus PÉ-jére következtetni!
Ne akard már bebeszélni magadnak, h. nincs PÉ-d! Legközelebb inkább 7.-8. dpo-n menj vérvételre, az a megbízható progiügyben!
Az viszont több mint valószínű, h. a kialakuló sárgatest nem termel elegendő progit (a vetélésed mellett az is erre utal, h. rövid a luteális fázisod!), beszélj a dokiddal, h. nem lenne-e célszerű a hőmérővel detektált pé-t követően elkezdeni a progipótlást. De nem úgy, mint legutóbb, h. a magas progitartalmú Utró után felírja a kevesebb progitartalmú Duphastont, hanem egyből Utró a 13. hétig (legalább2X1, de inkább 3X1)!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kép



Mindenkinek jó reggelt!

Görcsöl a hasam, szerintem nem fogok tesztelni............... :cry: Bár kicsit vagyok csak szomorú, csupán annyit remélek, hogy mindenféle erőszak nélkül lesz ilyen a jövőhónapom!
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Monácska!
Mi van, Te sem tudsz aludni? :? :lol:
Tegnap fél 11-kor jöttem haza, most meg 7-kor indulhatok, ballagás lesz a suliban. Persze a szabadnapomon. :? Utána megyek Zircre, összeszedem a tesómat a kislánykákkal meg anyut, aztán megyünk Pápára a nagymama sírjához anyák napja alkalmából. Holnap hálistennek szabad, de vasárnap 12 óra ügyelet a koleszban. Még jó, hogy csak 15 gyerek lesz.
Olyan vagyok, mint akin átment az úthenger! (Csak sajna a hasam nem olyan lapos! :lol: )
Te nőci! A 25. cn-on és 9. dpo-n ilyen hővel nem fog ám megjönni! :shock: Amúgy tipikus koraterhes tünet a mensis érzés! :wink:
Légyszi ne hagyj el, kivel tesztelek akkor kedden??? :shock: :lol: (Jó nagyképű vagyok, mi? Aztán lehet, hogy holnap leesik a hőm! :? :lol: ) Itt a mai, nekem is "zuhant" 1 tizedet! :lol:

Kép

Tyche!
Nekem is eszembe jutott a görbédről, hogy tök olyan, mintha dupla lenne! Szép a mnyh, drukkolok Neked, hogy 10 nap múlva + legyen! :wink: :)

Csipi!
Édi a teknőckéd, ügyi vagy! :D

Gina!
Bár igazad lenne, de én már leszoktam a reménykedésről! :roll: Utálok pofára esni! :lol:
Én nem akarlak lebeszélni a lombikról! Anno engem 6 lóval sem lehetett volna visszatartani! Tégy úgy, ahogy érzed! Bár nagyon reménykedek, hogy feleslegesen filózol, az a két hónap még hozhat eredményt... :wink:

Dera!
Köszi! :)
A görbéd olyan, mintha szép lassan elindulna felfelé! Nálunk nemigen jellemző a 14. napi pé.

Mamint!
19 napos ciklus? :shock:
Remélem Lafinak (és a Dokinak) igaza van az édesség-kívánással kapcsolatban!
Én világéletemben úúútáltam az édességet, gyerekkoromban is! :shock: És két év (!) metforminszedés után, az utóbbi pár hónapban néha megkívánom! :shock: Na, erre varrjatok gombot! :lol:

Apple!
Már sokszor leírtam, hogy én 2x850-nel kezdtem. Nem ajánlom. :lol: (Bár ki lehetett bírni) De szerintem ha a féltől semmi bajod nem lesz, kb egy hét múlva emelheted. Majd meglátod, hogy bírod. Van, aki negyeddel kezdte és negyedekkel emelgette.

Kandikám!
Örülök Neked! :D
Mindenkinek vannak ilyen nehéz időszakai, de Neked most extrán kijutott! :( Remélem mostantól már csak jó jön!
(És még mindig hiányzol hajnalban! :wink: :) )

Hú, megyek készülődni, mert elkések! :shock: Ez a rohadt netfüggőség! :roll: :lol: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Backa! Nem hagylak cserben......... :)
Én 4-től már dolgozom!
A hőd a korai keléstől és a kései fekvéstől esett le szerintem! De semmit nem számít, mert még mindig 37!!!!
Legyen könnyű napod!!!!
Vendég
 


Monácska!
reméálem is, hogy nem hagysz! :wink:
Áááá, mindig éjfél körül fekszem és 5.30-kor kelek, erre van beállva a hőmérésem. Már magától belémugrik a hőmérő! :lol:
Amúgy egy tized nálam semmi, mensi előtt mindig hármat esik. :?
Különben ilyen kiegyensúlyozott luteális fázisom még sosem volt, mindig olyan szokott lenni, mint az ökörh...zás! :lol: Úgyhogy nem panaszkodom! (Egyelőre)
Köszi, igyekszem megkönnyíteni! (Mondjuk úgy, hogy a suliban beülök az ügyeleti szobába és onnan parancsolgatok a gyerekeknek! :lol: )
Na, most már tényleg húzok, még tankolnom is kell...

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Micsoda reggeli forgalom :shock: :lol:

Szép görbéket látok nagyon nagyon drukkolok!!

Kandika sok siker a dokizáshoz!! Várunk!!!

Kikka sokat gondolok rád!!! Minden okés??

Kavicska hol vagy???????????????????

Én tegnap voltam uh-n,sajnos a szuriktól jól megnőttek a fészkeim,így infúziót kaptam,és még fogok, meg 2*2 utrót szedek a sírás kerülgetett meg néha most is,miért nem vagyok képes jól reagálni a dolgokra és hamar babásodni?

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kincsem.............Annyira sajnálom!!!!!!!!!Annyira szorítottam Neked!!!!!És hogyan tovább vagy ez most mit jelent?
Akkor ezért fájtak a múltkor.Istenem, ez szemétség :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Jó reggelt !

Gyönyörűségesek a görbék :lol:

Kandi, neked is a lapar fogja "megmondani" hogyan tovább, ne feledd, hogy a polip egyértelműen akadályozhatta a babásodást!
Tele a hócipőd, persze, hogy tele van. Meglátod, most már jó dolgok fognak történni !!! Este jelentkezz !

7Kincs, most akkor mi van ????? Komoly a dolog, ha már infúziót is adnak :( Nem értem én ezt :roll:



Aki ért a laborleletekhez légyszi segítsen.

Monocita * - kicsit magasabb
Hemoglobin * - kicsit alacsonyabb
Vizelet üledék - vörösvérsejt * max 30 helyett 39
(nem mensiztem, semmi ilyen nem volt :roll:

Ezek mit jelentenek ?

mniki
 
 


Drága Andim!Nagyon szurkolok Neked!!!!!!!!!!

Rejo, ma veled álmodtam!Hol vagy?

Kavicska hol vagy?Mi van Veled?

Pogi?

Okr, nagyon köszönöm!bár nem az lett kétcsíkos, amit küldtél, de utána a következő már az lett!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Lafi!
aKKOR MOST JÓ HANGOSAN GRATULÁLOK HUNORHOZ VAGY LELLÉHEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apple!
Én negyedekkel kezdtem a gyógyit, és hetente negyeddel emeltem.Így hasmenésem nagyon elvétve volt csak, más mellékhatás meg nem is volt.

Backa, Monácska!
Remélem Ti lesztek a vadonatúj zebrapár, hőtök nagyon jó!

Tyche!
A tiéd érdekes, de szerintem is mérni kellet volna minden nap, így nem igazán világos(legalábbis nekem)

Kandi!
Azért arra ne végy mérget, hogy polippal nem lehet babásodni.
Erre én vagyok az élő példa. :lol: (én nem mentem el műtétre :oops: )

Dimet!
Nagyon édes a babád, és csini a pocid.Az enyém is ekkora, de lehet nagyobb, már többen megkérdezték, nem ikreket várok-e?
A védőnő meg azt mondta, nem lesz pici a babám.(már egy hónapja a magzatvédőt se merem szedni)

Ja, és egy jó hír:július 1 után nem kell fizetni a kórháznak a szülésnél.Juhhéjj!!!
ezoterike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?