Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma reggeli hőm: 36,9 és...teszteltem egy pozitívat, reggeli pisiből :shock:
még halványka volt, de ott volt a második csík...
úgyhogy: azonnali hatállyal elkezdtem dugdosni az Utro-t és bejelentkeztem péntek 16 órára UH-ra...

fel sem tudom fogni a dolgot, bár az, hogy a hőm nem csökkent és nem jött meg a mensi, fura volt...nekem két napnál többet soha nem késett, az utóbbi időben pedig óramű pontosságú volt...most már négy napja "késik" :roll:

nem merek még örülni, de nagyon remélem, hogy ezúttal szerencsénk lesz...

Éva!

Szerintem is repi volt...rá se ránts, hogy fájni szokott a melled, most meg nem...
látod, én sorra döntöm meg a berögzött "szokásaimat" pedig már hatodszorra történik velem...én már nem is mondok semmit :roll:

Krisz!

Nagyon helyesek vagytok a képeken :) :) :)

azért az megnyugtató, hogy nem klimaxolok :lol: és gyógyít6atlan
betegségben sem szenvedek ( már kombináltam)
a hétvégi hámból kirúgások miatt viszont iszonyú bűntudatom van :oops:
de úgy éreztem: meg fog jönni és gondoltam, megünnepelhetem a kerek évfordulót...bár ne tettem volna... :(

Lányok!

Szerintetek az E vitamint (napi 1 ) és a Szójavitet tovább szedhetem??
ezeken kívül Béres Gravidát és folsavat szedek...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Molli! De jó hogy újra itt vagy! Tessél a rossz gondolatokat elhessegetni aztán sokat írni!!!

Lyna! Hatalmas gratula babóhoz!!! Nagyon boldog és problémamentes pocakosodást!

Sheila! Bejelöltelek, de már látom el is fogadtad! Öreg??? Te??? Kedves tudod ki az öreg a 100 éves és NEM TEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :lol: :lol: :lol:
Én is imádom a pezsgőt és mi is pezsgőztünk a hétvégén, ráadásul bombával, amit nem is lehet alkohollal keverni.

Ind! Annyira helyesek vagytok! Szóval szőkének képzeltél a hozzászólásaim alapján???!!! Hát ez pedig az eredeti hajszínem. Még sohasem festeette.

Zora! Remélem beválik ez a bogyó és babát hoz!!!! :roll:

Éva! Te furcsának tartod a görbédet??? Szerintem normálisnak tűnik. Majd mindjárt feldobom az enyémet az az igazán furi így a védekezős hónapban.

Panda! VÁrom már nagyon a petesejt kukucsodat!

Mo! Remélhetőleg akkor kezdődik nálad az új hónap és nem egy 13354657646578 napos ciklus elé nézel most!!!

Ildikó!!! Nagyon eltűntél!!! Gyere!!!

Andi! Remélem jókor akcióztatok apával vagyis eredményesen!!! Izgatottan várom a hónap végét nálad! :lol: :lol:

Mi egész hétvégén kinti sütés-főzést csináltunk a fiúk néha dolgoztak.
Sajnos Manókám taknyosan indult neki a hétvégének , mindig szívatnim kellett az orrát, ma délben el is megyünk a dokinénihez, mert sajna nem tudtam elmúlasztani neki.
Mi abbahagytuk a vádekezést így a hónap vége felé, mert már nehezen bírtuk. :oops:
Én tegnapra vártam a mensit, de még semmi jele.
Itt a görbém:
Kép

Remélem senkit nem hagytam ki a sorból, ha ingen az kiabáljon!!!!

Puszika
Vendég
 


Sheila! DE jó! Remélem nem lesz semmi baj!!!!
Ne legyen bűntudatod! Nem árt a picinek egy kis pezsgő! Megérdemel mindenki egy kis ünneplést!

Ja a görbémhez annyit, hogy ma 37,2 volt a hőm, ellőtte 37,1 és 37,9. Az 5. DPO-n pedig 36,6. Sajna már akkora a táblám, hogy nem fért ide, meg most nincs fent a gépen a másik program amivel kicsinyíteni szoktam.
Vendég
 

 
 

Sheila,
Kép
Kép
Vendég
 


E vitamin terhesség alatt is ajánlott.
Vendég
 


Sheila!
Ez fantasztikus!!!!!
Ne törődj az átmulatott éjszakával!!!!
Az a kis alkohol nemhogy ártott, még jót is tett!
Még a részegen fogant babák is egészségesen születnek! Radványi doktornőtől olvastam, hogy ha egy kicsit megszédülsz tőle, akkor jó, mert akkor biztosan ellazítja a méhizmokat is! Szóval nem árt!

Krisztinka!
Nekem úgy tűnik nem túl hatásosan védekeztetek ebben a hónapban! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Éva

Kép
balimama
 
 


Krisz!

Biztatóan alakul a hőd :) :) :)

Manókádnak jobbulást, Őrület, hogy ilyen nehéz kikeveredniük a takonykórból :(
Melissa sem megy még oviba a héten sem, a változatosság kedvéért ma reggelre, újra begyulladt a bal szeme :(

az elmúlt négy héten mindössze pár napot volt csak oviban, pedig most nagyon rám férne egy kis egyedüllét itthon, mert el vagyok maradva a háztartás nevű projekttel, és hát fel is kell ocsúdnom a meglepetésből :roll:

Pandácska!

Köszi szépen :)
Örüljetek helyettem, mert én bizony az előzmények után addig nem merek, míg nem érzem a magzatmozgást :)
csak Ti, a Párom és a legjobb barátnőm tudjátok a hírt, és ez jó darabig így is marad.

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Évikém!

Köszi...de nem egy átmulatott "iccaka" volt, inkább három :oops: :oops: másfél-másfél pohár pezsgővel, és tegnap még lecsúszott egy pohárka vörösbor is...most biztos szörnyűlködtök, és ha igen, teljes joggal :)

fene se gondolta, hogy így járok...

azért részeg nem voltam ám, csak kellemesen spicces 8)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ja az akciónál az X-szel jelöltem a védekezős napokat és a PM-mel a mindent bele napokat.

Éva! Nem hiszem, hogy pont a védekezős hónapban sikerült volna, igaz nem a 100%-os vagyis 99,9%-os módszert választottuk, hanem simán csak megszakításos akciók voltak.
A hét végén vagy hétfőn kellene megjönnie.
Vendég
 


Sheila!
Most nézz alkesznek, de én minden este megiszom egy pohár vörösbort!
Innék én többet is, mert nagy rajongója vagyok a jó bornak, de ennyi pont elég és pont egészséges!
Ez ilyen esti erkélyen ücsörgős borozgatás apával, már azóta, mióta együtt lakunk és szinte soha sem marad el.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sheila! Nyugi! Én egyáltalán nem tartalak iszákosnak, hidd el azzal a 1,5 pohár piával nem ártottál semmit.
Mi két éve a szülinpomon modtuk meg, hogy baba lesz és bizony én is ittam egy kevés pezsgőt a nagy örömködésben. És egy egészséges kismanóm született.
A hétvégén én meg söröztem , ugyan nem sokat, de bizony a tömény gulyás, flekken után jól esett 1-1 pohár hideg sör.
Szerintem ebben semmi kivetnivaló sincsen.
Vendég
 


Krisztinka!
Nem akarok "vészmadár" lenni, de láttunk már ilyet! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Na látod Sheila. lehet, hogy ez egy alkeszos banda??!!! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Tudom Manó is így sikeredett be!
Vendég
 


OK, Lányok, megnyugodtam, köszi!!!

Azért mégis más ez, mintha töményet innánk, nem??? :lol:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Persze! De nyugi mááá! Nem házipálesszal ittad le magad, hanem fincsi kis pezsgővel!!!!
Vendég
 


Sheila!
Ha valaki görcsökkel és fenyegető koraszüléssel kerül kórházba, az infúzióban, amit kap jó nagy adag alkohol van, mert szépen oldja a görcsöket, de a barátnőmnek a 7. hónapban görcsökre napi fél deci konyakot javasolt az orvos!

Éva

Kép
balimama
 
 


sőt én a hétvégén megint pezsgőzni fogok, mert az öcsémnek lesz a ballagása. Szóval én már menthetetlen vagyok!
Vendég
 


Éva!

:lol: :lol: :lol: akkor az alkoholista kismamik csak hazudják a görcsöket, hogy igyen hozzájussanak az "adaghoz"...nagyon trükkös :lol:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


igyen-ingyen :)
korán kezdődik a terhességi elhülyülés :)

az előbb, mikor időpontot kértem Uh-ra, nem jutott eszembe a doktornőm neve :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila! Gratulálok, dehát én tudtam mondjuk. Krisz szintén zenész szerintem.
Az én hőm miért magas lányok? Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


sziasztok!
örülök a jó hírnek, sheila! Remélem rohamtempóban követünk titeket.
Krisz! Az én barátnőm 2*szer lett terhes ilyen módszer mellett. :shock: Ha pedig neked manó így jött össze, lehet, hogy eleve így kellett volna próbálkozni. :lol:
Nekem sajn os most tanulnom kell ezerrel, úgyhogy megyek is.
Éva, tőled akartam kérdezni vm. szakmábavágót, de elfelejtettem, pedig mintha fontos lett volna. :?
Benikém ma lázasan ébredt, de különben semmi baja.

Ja úgy tünik haramadszorra sikerült kiszabadulnia a kis petémnek, remélem sokra viszi, ha már ennyire küzdött.
Az előző pé előtt mindig úgy volt, hogy elkezdődött a pé, megvoltak a tünetek, aztán 3 vagy 5 nap után leálltak, most meg folyamatosan páfrányos voltam és kb 5 napos szünetekkel 3* volt minden jelem. Szerintetek ez mennyire normális? És vajon ugyanaz a pete akart megérni és tüsző megrepedni ilyen sokáig, vagy mikor az egyiknek nem sikerült próbálkozott a másik?
Különben én már semmit nem szedek csak a folsavat, féltem, hogy a bogyók kavartak be, de lehet, hogy újra kezdem a szóját.
Na puszikálok mindenkit!

Úgy tünik mégsem küldök görbét. Nem tudom lekicsinyíteni. Ez már meghaladja a képességeimet.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


vk tud segíteni, hogy felrakhassam? olyan szép...

KépKép

KépKép
lnd
 
 


vk tud segíteni, hogy felrakhassam? olyan szép...

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Jó tanulást!

Lekicsinyíteni úgy tudsz, hogy hogy vagy a paintbe megnyitod és ott kivágsz belőle egy darabot (amit megmutatni szeretnél), de közben a Painten belül a felső menüsorban van egy olyan, hogy Kép/Attribútumok és ott beállítod a széllességet is, hogy ne legyen nagyobb 600-nál.
Vagy a photoshopban a felső menüsorban szintén megkeresed a képméretet és ott is beállítod a 600-as szélességet, a magassággal nem szokott gond lenni. Egyébként a photoshop jobb, mert ha apintbe csak a méretet állítod és nem vágod ki, akkor a paint automatikusan a jobb szélét vágja le a görbének.
A photoshop pedig az egész görbét kicsinyíti.
Az én görbém most paintbe lett lekicsinyítve ezért olyan béna, hogy nincs rajta a hőfok.

Remélem valemennyire érthető volt? :roll: :?
Vendég
 


Krisz!

Nem szándékozol esetleg csinálni egy tesztet???

Ind!

Jó tanulást, nem irigyellek :wink:
Benikének jobbulást!

Zora!

Köszi, most aztán főhet a fejem...akárhogy is alakul, ez lesz az utolsó terhességem...

persze azért reménykedem...az imént lőttem el megint egy tesztet (Gabriel ) ugyanolyan lett, mint a reggeli ( az tesztcsík volt)
halványka még, de pozitív...

miért magas a hőd??
talán csatlakozni készülsz a zenekarhoz :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Hát nem nagyon tesztelnék jövő hét közepéig. Nálam semmi sem biztos.
Vendég
 


Sheila! Bedugtad az Utrot? Ne halogasd, nehogy gond legyen!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
lehet a gyogyiktól ilyen magas nem?
Vendég
 


Fogalmam sincs Panda, csak olyan fura. Most kérdeztem meg a lányokat a másik topikból, hogy volt-e ilyen valakinek? Mert most várom a pé-t (nagyon) és nem szeretném, ha bármi bekavarna.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Krisz! Paintben csináltam, úgy, hogy először elforgattam, aztán kicsinyítettem, aztán visszaforgattam. Így az elejét vágta le, ami kevésbé zavaró. Jó mi? :lol:
Már nagyon utálom a tanulást, pedig még nagyon az elején járok. Ha újrakezdhetném, be se iratkoznék!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora! Biztos minden rendben lesz!
Panda! Imádom a vidámparkot, már nagyon rég voltam. A hullámvasútot nem bírom, de az olyanokat, amik teljesen átfordulva forognak imádom!!!!!!

Képzeljétek. Ma főzelékfalóban ettünk Benivel. Lasagnat kértem, mert nagyon szereti. De olyan sokan voltak, hogy nem láttam kitéve, csak olvastam, hogy van. Hát az egész merő olaj volt, csak úgy tocsogott az egész. Minden sorban külön rétegként olaj volt. Ettünk egy keveset, de nem bírtam, akármennyire is utálok ételt kidobni. Tényleg utálok! Szerencsére Bennek vettem egy palacsintát is, úgyhogy ő jól lakott. Amikor vittem a tálcám kidobni, odajött egy nő , aki addig a sorban állt, hogy ne objam ki, ő megenné, mert semmi pénze nincs. Otthagytam neki. Irtó kellemetlnül éreztem magam, hogy én ki akartam dobni, ami másoknak teljesen jó még úgy is, hogy kicsit szétkotortuk. Nagyon rossz érzés volt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


hullámvasútat

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sheila! Bár mindenki terhes lenne, aki hülyeségeket ír!!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Ez nagyon szép görbe és egy szép peteérés! Remélem volt akció.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! Neked mennyi eszed van! Ez nekem eszembe se jutott! Na nem hiába tanulsz!!! :wink: :lol: :lol: Látni, hogy én már régen tanultam!
Jól néz ki a görbéd! Még most jönnek az izgi napok!
Majdnem egy napon tartunk a ciklusban! Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő???

Ja úgy láttam én meg kaptam VIP-es napokat a fertin, mert visszafelé számol. Meg ír mindenféle státuszt, meg ilyenek.
Vendég
 


Krisz! Úgye azt mondtad, hogy szerinted máskor vlt péd?

Arról nincs véleményetek, hogy vajon ugyanaz a pete próbálkozott-e vagy mindig másik?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hát én a 19. napra tettem volna a pé-t nálam. De fogalmam sincs, hány petém lehetett. :?
Vendég
 


Krisz! Egyértelműen 24. nap és baba.

Zora
Kép
zora7
 
 


Úgy értettem, hogy nálam a 3 alkalommal 1 vagy több pete pályázott?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ez már tök mindegy Ind, tán még egy doki se tudná. Lényeg, hogy megért és ez tök jó, ügyi vagy Te és a petéid.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! Szerintem akcióztatok eleget ahhoz, hogy baba legyen a dologban!!!

ZOra! Igen is értem! Egyébként igazad van, csak amíg nem csak 3-4 nappal voltam a 19. nap után arra gondoltam akkor volt, de így a napok és hők alapján én is látom, hogy a 24.-en lehetett.
Vendég
 


Bár a babának még semmi jele, de talán semmi sincs még veszve.

Nálad a leesésnek nem a 7. napon kellene lennie és akkor már a 11. dpo-n vagy?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora! megtudtál vmt a másik topikból?

Azt oovastam egy könyvben, hogy ha a pé napjaiban van akció, akkor abból általában megtermékenyülés lesz? Akkor miért van az, hogy valakinél mégsem? Többnyire akkor nem, ha vm baj is van?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hát én már nem tudom, de napok kérdése és kiderül. Már csak 5-6 nap, max 1 hét a mensiig!
Vendég
 


Jaj! Úgy értettem, hogy nálam semmi jele, de azért még reménykedhetek. Nálad egyértelmű jele van annak, hogy sok fiatal csitri miért megy abortuszra, úgy hogy "pedig én védekeztem".

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ezt csak azért írtam ilyen csúnyán, mert eszembe jutott a " barátnőm", aki 2* lett így terhes és mindkettőt elvetette.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Igaz Ind ez elég szomorú. Mi itt mindannyian mennyire szertnénk babát és mindent megteszünk érte, és közben meg hányan esnek teherbe 1 alkalomtól és nem is akarják a kis jövevényt!
Vendég
 


Különben Sheila hogy hogy már pénteken megy uh-re. Ilyenkor már látni valamit?

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?