Új privát üzeneted érkezett!

Éva, nem kell ám mindenkinek írnod, lényeg, hogy magadról mindig írj, akár néhány sort is, had tudjunk rólad!
Annyira elkeserítő ez az egész! A doki nem mondta, hogy mi történt? Tényleg a progi lehet az oka???!!!

Erzsike, de irigyellek a baba mozgolódása miatt! Bár én is ott járnék már. Én tavaly sajnos nem nagyon éreztem a mozgást, most már nagyon várom már. Fáj, akkorákat rúg? Ajjajj, mi lesz majd később???!!! :) Hihihi. Bár akkor már úgysem fog annyira elférni, akkor inkább fészkelődni, helyezkedni fog.
Edinához még egyszerűen nem tudom, mikor megyek. A doki még nem adott engedélyt a festéshez, lehet, hogy végig nem fogom befestetni, így csak max igazításra mennék hozzá, de még nem tudom, mikor.
Tündéri vagy, hogy így felajánlottad a segítséged! Annyira drága vagy! Bízom benne, hogy a jövőben is sikerül azért megoldani az eljutásom valahogy mindenhová. (Amúgy nem tudták Dani szülei, hogy ma dokihoz kellett volna mennem! Így csak magamban puffogtam, és végül megoldódott, úgyhogy minden rendben van!)

Évikém, azt írd meg kérlek, hogy hogy jösz a talira. Egyedül vagy a kicsivel?

Erzsike, azt tudom, hogy Bufonál és Jucinál is van egy-egy hely, én már Évának felajánlottam, hogyha egyedül jön, hozzám jöhet, de ha a kicsivel, akkor már hozzánk nem férnek be, és akkor természetesen sok szeretettel látlak Mesi, Zsoltika és Eszter mellett! Szerintem kényelmesen el fogunk férni.

KépKép
titi_27
 
 


Lassan részletekben azért megpróbálok írni!
Koda!
Nagyon örülök, hogy egy kicsit jobban vagy. Sajnos ez a betegség ilyen. Vannak és lesznek is még visszaesések, de egyre jobban tudod majd uralni a helyzetet!
Ebben a fütyidologban nagyon megoszlanak a vélemények. Én megkérdezném egy sebész véleményét is a helyedben.
Nekem azt modták, hogy 3 éves korig meg kell oldani. Van aki azt mondja másfél éves korig. Én emlékszem, hogy az öcsém 6 éves volt. Most úgy érzem jobb elöbb túlesni rajta.

Titi!
Úgy sajnálom, hogy ilyen stresszes napod volt! Viszont a végén minden jól sült el!
Én azt hiszem Balázs nélkül megyek a talira. Így egy kicsit könnyebb és megmondom őszintén, hogy jól fog esni egy gyerekmentes nap.
Az orvosom az Uzsoki Kórházba ment. Az első benyomásaim nagyon jók. Régi épület, de tisztaság van és szinte mindenki, aki elment mellettem megkérdezte, hogy kire várok és segíthet-e valamiben. Szóval jó lesz! Csak baba is legyen!

Zsuzsa!
Remélem már jól van Áron és Dávid nem kapja el tőle!
Később még jövök!

Puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Már Wordben írok nektek, mert az előbb elszállt az üzenetem.

Jucikám!
Köszi, hogy elküldted a lányoknak a levelt. Nagy szerencsém volt tegnap, hogy elmentettem amit írtam, és gyorsan eltudtam küldeni neked. Valahogy ezt csinálja velem mostanában. Elolvaslak titeket, aztán mikor megírom a levelet fuccs neki.
Mikor jössz mesélni?
Tényleg, hogy álltok a nyaralás szervezésével?
Úgy néz ki, hogy mi nekivágunk egy olasz útnak. Bár még nem 100%-os, mert a Sára nehezen viseli a hosszabb utakat. Siófora is mikor mentünk 3X kellett vele megállni. Hazafelé már jó volt, mert a fél utat végigaludta. Hát nagy kérdés eez most nálunk is (mármint a nyaralás).

Titi!
Neked is mindig kell valami miatt idegeskedned. Végül ügyesen elintéztél mindent. A kocsi téma ismerős. Nálunk is a párom elviszi minden reggel. Így marad a séta, ami falun belül még jó is, …..néha. Na jó mondjuk, nem panaszkodom, mert ha kell akkor rögtön hozza.

Bufo!
Remélem már jobban van Áronka. Nincs is annál rosszabb, amikor betegek.
Mesélt végül a nagyfiú a kirándulásról?

Balimama!
Nagyon ssokat gondoltam rád. Nekem is a Closyt akarták felírni, amit végül nem kellett beszednem. Szerintem nem görcsöltem már, mert mindenkitől azt hallottam, hogy a Clostyval elsőre sikerült nekik a baba. Aztán most itt szuszog a kis drága. Bízom benne, hogy nálatok is így lesz.

Koda!
Én is szoktam rád gondolni, amikor éjszaka közepén szoptatok, hogy biztos te is fennt vagy. Néha szinte elalszok szoptatás közben a székben, pedig én csak 1x kelek fel. Mondjuk mostanában már 5:50-kor ébreszt a kicsi, és nem akar visszaludni. Nehéz hetek előtt állunk, de remélem nálatok sem tart már sokáig.
Melyik szereket szeded az aloétól?

Nemsokára megyünk a Rezivel beiratkozni. Őt is vinnem kell. Már előre félek, mert mostanában mindenkinek azt mondja, hogy: „Ne szólj hozzám!”

Verzsike!
Milyen rendes az urad, hogy kivasal. Nekem is szokott segíteni a vasalásban, de csak a pólokat meri bevállalni. Az ingek, meg az öltönynadrág már nem megy neki.

Na most megpróbálkozok a küldéssel.
Holnap jövök.
A tali meg tényleg jól alakul. Gyertek minnél többen. Majd megbeszéljük a kaját is.Na mostmár tényleg rohanok
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!
Kicsit fáradt vagyok ma.Reggel kimentem füvet nyírni és úgy belejöttem, hogy lenyírtam az egész hátsó udvart(kb. 1500 m2)Szerencsére Bazsó addig aludt.Most meg apa ügyködik odakint, járdát csinál.
Persze festenem kéne most is, de néha egy kis pihi azért kell.
Persze amallett készülnöm kell a hétvégére mert jönnek rokonok Gyuláról öten.A hosszú hétvégét itt töltik, nem tudom, hogy oldom meg, mert ennyien nem férünk el.Majd megkérem a hugomat, hogy segítsen.
A rá következő hétvégén meg az öcsém ballag középiskolából, utána a hugom kisfia oviból és utána a másik öcsém ált. iskolából :) ballagunk ám...
és közben még Pestre is fel kell ugrani dokihoz.
Kíváncsi vagyok, mi van veletek?Megyek olvasok.

rimar
rimar
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép
rimar
 
 


Az első két képet apa montírozta össze, saját maga van rajta, kb annyi idősen mint most Bazsó.A hintás apa fotója otthon, a többi a Népkertben készült Egerben.
Felébredt...

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!
Egész délelőtt nem volt babanet. :evil:
A tegnapi éjszakánk sem volt jobb mit az előző. Áron nagyon jól alszik akkor ha ölben van, de ha leteszem, akkor fél óra és felébred. Már nincs olyan magas láza és napközben elég virgonc.
Ma délben szopi közben úgy elaludtunk mind a ketten, hogy arra eszméltem fel jaj 2 óra van.

Majd még jövök és írok,de a fiúknál nagy a zaj és nem hiszem, hogy jó sül ki belőle.
:roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Drága Juci!

Isten éltessen sokáig! Nagyon sok boldogságot és minden jót kívánunk neked



Timi, Marcika, Bence, Gabi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!

Kicsi Nagyon Boldog Születésnapot Kivánok!
Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Juci!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!!
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

A fenébe, tegnap egész nap nem tudtam jönni, nem ment a Babanet, de ezt biztos Ti is észrevettétek.

Végre itt a következő nagy nap, este megyek UH-ra, nagyon izgulok már!!! Utána mindenképp jövök!!! (6-ra megyek)

Rimar, jól megnőtt a kis lurkó! És hihetetlen, hogy hasonlít a papájára! Annyira jók ezek a montírozott képek!!! Van még tejcsid, tudod még szoptatni?
Ügyi vagy a fűnyírás miatt, abba én is úgy bele szoktam jönni, én is mindig élvezem!
Ezek a képek hol készültek? Milyen parkban? Annyira szép ez a hely!
Na, akkor jó kis hétvégéd lesz, akkor csak ügyesen!

Erzsike, tegnap akartam már kérdezni, végül sikerült tényleg bejelentkezni a XI. kerületbe? Így akkor simán tudsz már menni vérvételre is, meg UH-ra is, nem kell kavarni a dokinak, ugye?
Az autót mikor tudjátok átvenni?

Éva, Eszter, hogy áll a hőtök? Évikém, semmi híre a pé-nek??? Eszter? Hírek? Tudsz görbét feltenni?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Titi!
Nagyon várom, hogy jelentkezz az UH után!!!!
Lassan kérünk pocifotót is!
Jaj, annyira izgulok, mintha rólam lenne szó!!!!

Itt az én anovulációs görbém:
Kép

Szóval híre volt a peteérésnek, csak senki sem tudja hová lettek az érő petesejtjeim!
Nagyon bízom a következő ciklusban és a Clostyban! Aztán majd jól magamba zuhanok, amikor kiderül, hogy el vagyok záródva! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Basszus Éva! Annyira sajnálom! Ez egyszerűen hihetetlen! Hová lettek azok a csodaszép peteéréseid?! A dokidat amúgy kérdezted róla? Ő mit reagált rá???

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Rimar
Nagyon hasonlítanak a kiskori képek, kiköpött apja Bazsi. :D
Legyél ügyes a hétvégén kitartást a vendégsereghez.

Balimama
A fenébe nem értem én ezt, hová tüntek a szép kis petéid?
A régebbi görbéken neagyon jól látszott, hogy van, hogy lehet hogy most meg eltünt? A doki mit mondott erre, kérdezted?
Remélem nem lesz szükség arra a hsg-re.

Titi
Nagyon szorítok, hogy mindent rendben találjanak megint. Mindenképpen gyere és hozz képet is ha kapsz!

Juci
Isten éltessen sokáig! Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!

Eszter, Ági
Mi van veletek,hová tüntetek?

Jaj mennem kell felébredt Áron.
Remélem még tudok jönni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Tegnap hulla voltam, mire hazaértem, már nem volt energiám írni. Azt olvastam a vashiány okozhatja ezt a félig kóma állapotot, ami mostanában délután rámtör.
Sikerült beutalót szereznem a cukorterheléses vizsgálatra, úgyhogy elvileg rendben lesz, nagyon rendi volt az üzemorvosunk, felhívta a labort, h ugyan csinálják már meg. Mondjuk örülni csak akkor lehet, ha már tényleg megvan, majd 10-én kell mennem.

Éva! Sajnálom, h nem volt érni akaró pete, a closty biztosan segíteni fog. De ha eddig mindig volt, akkor most miért nincs? Szerintem hülyeség, hogy el lennél záródva, hát nem volt semmi betegséged a szülés óta, ami okozhatná ezt.
A dokidat szabadon követheted az uzsokiba, vagy nem oda tartoztok?

Titi! Örülök, h mindent el tudtál rendezni. Máskor azért nyisd ki a szád és akkor még magadban sem kell puffogni…
Várom nagyon mi lesz az UH-n. Hozzál nekünk képet is légyszi.
Sajna a vizsgálatokkal megy a kavarás, hiába van lakcímem, mert csak tartózkodási helyet tudtam bejelenteni és az meg csak 3 hónap elteltével jogosít, meg egyébként is van gáz a magánrendelés miatt.
A kocsi valószínűleg május 7-11 között lesz meg valamikor.

Gyöngyi! Nagyon bátor vagy, hogy egész Olaszoig elmentek két kicsivel, de biztosan nagyon jó lesz.
Az ingeket nálunk is én vasalom, meg ha anyukám jön, akkor lepasszolom neki és nadrág meg szerencsére farmer megy nálunk, mert egyenruhában kell dolgozni a páromnak.

Rimar! Jó sok energiád van, ha így bírod a fűnyírást… De ahogy olvasom szükséged is lesz rá a hétvégén.
Nagyon jók Bazsóról a képek és fergeteges, hogy mennyire hasonlít az apukájára.

Juci! BOLDOG SZÜLINAPOT!

Zsuzsa! Remélem Áron már meggyógyult és akkor tudsz egy picit pihizni te is…

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Sziasztok lányok, megjöttem a dokitól!!!

5 cm-es a bébike, és 2 mm a nyaki redő!!! :) A doki szerint minden szépen halad, meg kell nyugodnom!!!

Képzeljétek, kalimpált a kezecskéjével, integetett, aztán forgott jobbra-balra!!! Imádnivaló!!!

6 hét múlva találkozom a dokival legközelebb, az AFP után! Az AFP-re a kórház terhesambulanciáján kell majd beutalót kérnem, az tuti nem lesz egyszerű menet, de sebaj! 1 nap szabit tuti igényel majd.

Az Utronak már szerinte semmi értelme, nyugodtan abbahagyhatom, mert állítólag már a 9. héten átveszi a méhlepény a hormontermelést. Úgyhogy a tegnap esti volt az utolsó!!!

Holnap hozok fotót is!!! :)

Lányok, én annyira boldog vagyok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi! Annyira örülök, hogy minden rendben van. Csodás érzés, hogy láthatjuk mozogni ugye?

Az én bébim ma már szólt, hogy pizzát szeretne vacsizni, a férjem nem érti, hogy hogy tudok vele kommunikálni, de hát egy anya mindent megért ugyebár...
Voltam megint tornázni, itt szerveznek apás szülésfelkészítést is, egy alkalommal kell csak menni, remélem rá tudom venni Zsoltit, hogy menjünk el.

Puszi
verzsike
 
 


:) Bizony csodás! Ennél az lesz a csodásabb, amikor már érezni is fogom! Nagyon várom már!

Ezek szerint pizzát fogtok rendelni? Vagy Ti magatok sütitek?

A párod könnyen rávehető az ilyenekre? Ha csak egyszer kell menni, biztos el fog! Csak nem tudod győzni, hogy szükséged van rá!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Annyit gondoltam Rád!!!
Nagyon gratulálok és várom a fényképet!!!

Lányok!
Én egy kicsit el vagyok havazva. Ezer dolgot találtam ki magamnak, de jobb is mert nem érek rá a lelkemmel foglalkozni!
Azért nagyon szeretlek Titeket!

Éva

Kép
balimama
 
 


Titi
Örülök, hogy minden oké veled! Nekem 5,7cm és a nyaki redő 0,7mm. Nem tudod, hogy mi a határ? Végig nagyon ficánkolt. Láttam a kezét, lábát újjait is és képzeld KISLÁNY. Én is 6 hét múlva megyek megint, június 11-én. Kíváncsian várom a képet.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok,

Bocsika, de én is mindenféle programot kitalálok magamnak...

Tegnap kicsit vásárolgattam :roll: , találtam egy jó boltot!!! A Visegrádi utcában a "Mária nagyker" átment bababoltba. Érdemes megnézni, főleg a kismamiknak majd amikor beszerző körútra mennek!

Jaj, és mesélnék is, mert képzeljétek, most derült ki, hogy az egyik szomszédom a Péterffyben csecsemős :) Azt mondta, hogy szivesen jön a szülésre, hogy ne kelljen idegen kezébe adni a bébit :D, és utána is segít itthon bármibe!

Titi,
nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben van a bébiddel, ezek mind olyan megnyugtató pillanatok!!! És nemsoká neked is mocorog!!! :)
Várom nagyon a képet!!!


Ági,
nekem is 0.7 volt a nyaki redő, úgyhogy nyugi! Nem tudom mi a határérték, de nekem is azt mondták, hogy tökéletes!!!

Juci,
igen, én veletek mennék a kocsiban 19-én Gyöngyiékhez!!!
Ja, és hivlak ma, mert lehet, hogy átugranánk valamikor... (bár Karcsi most elment orvoshoz, délután meg már Vivinek ének, ugyhogy a kettő közé kéne besűríteni, nem tudom, hogy sikerül-e?!)

Éva,
annyira sajnálom, hogy nem találtak semmit az uh-on! :(
Örülök, hogy elfoglalod magad, de azért biztos nem könnyű... Veled vagyunk nagyon, ugye tudod??

...na megyek, mert el kellene mennem Obi-ba, mert a nagyszoba még nem áll sehogy (tapétázás, festés) és igencsak illene mostmár nekiállnunk!!!
Majd jövök részletesen is, ha lesz időm!

Millió puszi,
Ági

...én meg már a 29. hetet kezdtem! Annyira hihetetlen!!! Nemsoká itt lesz velem is a picurkám :shock: :lol:
csné
 
 


Csné
Köszi, nem aggódom nekem is mondták hogy ez teljesen jó. A felső érték az 3mm de azt nem tudom, hogy van e alsó érték.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Ági2!
3 mm a határérték.
Nagyon örülök, hogy renben vagytok:)

Titi:)
Nagyon izgultam ám miattad! tegnap öt percenként néztem, hogy írtál -e. Olyan jó volt olvasni a megnyugtató méreteket. Nekem is 2 mm volt Bencénél a nyaki redő :)
És a dokid is nagyon aranyos, hogy nyugtat. Bár miért is ne, amikor mindent rendben látott.

Éva!
A closty szerintem is jó megoldás. Nekem a 2. hónapban csinált rendes pteteérést és tüszőrepedést. De legalább 3 hónapig érdemes szedni. Ha ez sem hoz eredményt, akkor kell csak tovább vizsgálódni. Legalább is ez a bevált protokoll. De én bízok benne, hogy ezt a 3 hónapot sem kell kivárni :!:

Ági:)
Legalább ti időben elkezdtétek a felújítást. Nem úgy mint egyesek :D A fürdőnk még most sincs kész..... :roll:
És bizony már a 29. hét.......nemsokára jössz panaszkodni, hogy fáradt vagy, mert nem alszol a picurtól :D :P

Zsuza:)
Áron jobban van ugye?
Dávidnak milyen volt a kirándulás? Mesélt róla?

Juci:)
Volt ünneplés? Mesélj már valamit!
A meglepimre jövő hétig várnod kell sajnos, mert ez a fránya technika megtréfált minket és elakadtunk egy mozzanatanál :evil: De jövő héten megy a csomag :)

Rimar:)
Hihetetlen a hasonlóság a két fiú között:) Tündéri a kissrác!

Anita! Mesi!
Jól vagytok? Régen jelentkeztetek! Pár sort írjatok jó?

Momo!
Miújság? Mindben rendben? Gondolom intézkedsz ezerrel, azért nincs sok időd írni.

Eszter!!!!
Halihóóóóóó! Hol vagy? Miért nem írsz napok óta? Ugye nincs semmi gond?

Gabi most vitte Bencét a kórházba, mert kaptunk beutalót a szemészeti ambulanciára. Át kell mosi a könnycsatornáit, mert 8 hete gennyes, váladékos a szeme.
Most telefonált, hogy a kórházban nem látták vészesnek a dolgot, így nem csinálták meg. Kapott egy másfajta szemcseppet, most azzal kezelik. Legalább nem kínozták meg.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ági2:)
Nem, nincs alsó érték:) Erről már sokat olvastam, sok kismama rákérdezett erre.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Íme az ígért fotók! :)

Kép

Kép

Képzeljétek, a doki megmutatta a gyomrocskáját is, ami még persze üres volt, de nagyon jó volt látni. Nagyon várom már a 18. heti UH-t. Utána végleg megnyugszom, de addig azért még mindig parázom!

Drágák vagytok lányok nagyon! Igen, én is úgy tudom, 3 mm-ig tökéletes a nyaki redő. Tavaly nekem 1,8 volt.

Ági, annyira hihetetlen, hogy már a 30. hetet kezded!!! Mindjárt a karodban tartod az áhított kislányt!!!
Na, majd én is megnézem ezt a bababoltot. Nekem most Vecsésen is ajánlottak egyet, azt is meg fogom nézni, hogyha majd itthon leszek végleg.
Húúú, Ti csináltok teljesen mindent a lakáson? Akkor majd kiokíthatsz a festésről, mi jövő tavasszal fogunk nekiállni, szerintem mi magunk fogjuk végül megcsinálni.

Koda, de jó, hogy nem kellett bántani szegénykét! Hátha rendbe jön ezzel a szemcseppel!!! Nem is tudtam, hogy ilyen problémátok van. :(

Eszter, annyira csendben vagy! Nagyon hiányollak!

KépKép
titi_27
 
 


Ja, és nem is újságoltam, hogy a szülinapomon kell mennem AFP-re és az integrált teszt 2. vérvételére!!! Annyira boldog vagyok, pont így szerettem volna! Úgyhogy május 29 remélem, szerencsés nap lesz!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi! Nagyon szép a babád, no meg a pocakod is! :lol: Nagyon örülök, hogy minden rendben van! Nagyon - nagyon nyugodt és problémamentes pocakosodást! Honap már 12 hetes leszel. Hihetetlen hogy rohan az idő!!!

Verzsike! Tök jó neked, hogy Te már érzed is a mozgását! :lol: Szerintem nagyon csodálatos érzés!!! Már én is úgy szeretnék itt tartani!!! Na de még előbb teherbe kéne esni! Remélem a május szerncsés hónap lesz minden babáravágyó kismaminak!

Szép Napot Mindenkinek!
Vendég
 


Titi:)
Hát gyönyörű ez a gyerek :D Nagyon jól sikerült a kép!
Mikor én voltam 14 hetesen uh-on, én is bepróbálkoztam, hogy van -e már gyomortelítődés...mindanom sem kelt, a dokim kicsit hülyének nézett, hogy azt ilyenkor miért akarom látni...mivel azt még nem lehet.....de 16 hetesen már szépen látszódott a telítődés. Neked is így lesz!!!!!
És igen, sajnos van ez a probléma Bence szemével. Már születése óta ilyen. Minden reggel úgy kell kimosni a csipát a szeméből. Remélem ez a szemcsepp jó lesz.
A könnycsatornája valahol el van dugulva, nem tud a könny átfolyni rajta. Ez nem fejlődési rendellenesség, csupán fejlődési fejletlenség.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Elég gyakori probléma a babáknál a könnycsatorna eldugulása. Elég rosszul néz ki, de gondos kezeléssel ki fogja nőni Bence!
Olyan hihetetlen, hogy mindjárt 2 hónapos! :lol:
Marcinak sikerült az új helyzettel megbékélnie?

Titi!
Gyönyörűen látszik az UH-on mindene a babának!
Én azt hiszem lassan megnyugodhatsz!
Nem is híztál még csak a pocid kerekedik!

Eszter!
Nagyon eltűntél!
Lehet, hogy egy pozitív teszttel jössz vissza???

Éva

Kép
balimama
 
 


Ági!
Olyan furcsa azt olvasni, hogy már csak 84 napod van a szülésig! Olyan nagyon közelinek tűnik így leírva!!
Szervezkedj, csak szervezkedj, mert hamarosan már nem lesz energiád! :lol:
Hamarosan beindul a fészekrakó ösztön, ráadásul bármennyire keveset is híztál az ember a végén olyan nehéznek érez minden mozdulatot!
Úgy irigyellek! De persze csak úgy szeretetből!

Nem is írtam! Balázskám újabban csak apával hajlandó mindent csinálni! Reggel együtt borotválkoznak (Balázs is!), együtt mosnak fogat és apa szabadnapján az egész várost beutazták bússzal, villamossal, trolival, metróval, földalattival, mert Balázs tömegközlekedni akart. Rám már lassan nem is lesz szükségük! :lol: :lol: :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan helyzetjelentek és sajnos többre nincs időm.
Áron visszaesett újra lázas. Kihívtam a dokit és mind a két füle be van gyulladva. Kaptunk gyógyszert, remélem most már helyrejön. Nagyon nyűgös megint szinte csak ölben van. Gondolom fáj neki, a szopi sem megy úgy mint eddig.:(

Titi
Gyönyörű a babád! Nagyon szépen látszik mindene. Remélem azért nyugodtabb vagy. Örülök, hogy a kívánságod is teljesült a szülinapodra. :)

Bízom benne, hogy este tudok bővebben is jönni és mindenkinek írni egy kicsit.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Titi! Nagyon ari a pocakod. A baba teljesen jól látszik a képen, ha már tényleg láttad a gyomrocskáját, akkor tuti minden ok lesz. A szülinapod csak szerencsés lehet, hiszen akkor születtél!
Ne gondold ám, hogy nekem mindig kell egy pizza, ha azt akarok enni, az il trenonak van egy szeletbárja közel, ott vettem egy szeletet és már elég is volt. Kb szerintem 150 kg-s lennék, ha mindig befalnék egy egészet.

Zsuzsa! Sajnálom Áront, ilyen picin még szörnyűbb lehet betegnek lenni, meg neked is rossz, hogy nem tudsz rajta segíteni. Kényeztesd egy picit, hátha az segít.

Éva! Ne bánkódj, legalább tudsz pihizni egy kicsit. De ha Balázs nem tudná,, hogy anya mindig itt van, biztosan nagyon hiányoznál neki, csak azt már megszokta, h te mindig vagy, apa meg ugye nem.

Koda! A családunkban is az összes picinek volt ilyen szembaja, de szemcseppel elmúlt, biztosan megoldódik Bencének is. Milyen rendi a férjed, hogy egyedül elvitte a kórházba.

Ági! Nagy szerencséd van így a kórházzal,biztosan így mindenki még rendesebb lesz veled. Jó vásárolgatást és lakássszépítgetést!

Eszter! Merre bujkálsz?

Most voltam aláírni a kocsi papírjait, de sajna csodára lenne szükség, hogy átvehessük a jövő héten, pedig nem lenne rossz, mert anyák napjára mindkét helyre kellene mennünk. Ha nem lesz meg a kocsi az egyik biztosan kimarad.
Délután megyek babázni, ki a friss levegőre, de este még jövök.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Titi!

Örülök,hogy minden rendben,már nagyon édes a baba a pocidban!Szerintem is jó nap lesz a május 29.,hiszen akkora vagyok kiírva!

Zsuzsa!

Áronnak rengeteg gyógypuszit küldök,remélem használni fog!Olyan rossz látni,mikor betegek!De a nagylegény biztos hamarosan összeszedi magát!

Lányok!
Képzeljétek,még mindig nincs nevünk!Ez engem annyira zavar,hogy gyakran álmomban is a nevekkel vagyok elfoglalva.Tudom,hogy hülye vagyok,már ezerszer átolvastam a könyvet,de egyre se tudom szívből azt mondani,hogy ez legyen a neve.Apucija meg olyan rémes ötletekkel áll elő,mint: Ajándék,Avarka,Bíbor és sorolhatnám.

Ma voltam az első Nst-n!Minden rendben,még együtt maradunk!Voltam uh-n is,teljesen el vagyok kenődve,mert sokkal kisebb,mint Emma volt ennyi idősen.Egyébként mindene megvan és egészséges,ésez a legfontosabb,mégis idegesít.Nagyon lökött vagyok?

Juci!

Így utólag is :ISTEN ÉLTESSEN!!!!

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Hali!

Meg megvagyunk am! :lol:

Balimama!

Sajnalom,de a kov. honapban clostyval hatha mar sikerulni fog :!: :!: :!:

Koda!

Szegeny Bence,de jobb is hogy nem csinaltak meg ezt a konnycsatorna mosast.Gondolom nem is akartal jelen lenni.Hatha ez a szemcsepp segit! :roll:

Monaszisza!

Hogy elrepult az ido,olyan hihetetlen hogy Emma 11 honapos es mindjart megszuletik o is. :lol:
De jo lesz majd hogy ilyen keves a korkulonbseg koztuk.

Bufo!

Remelem Aron mar javul.ANyyira rossz lehet neki szegenykemnek.!Ezt is Davidtol kaphatta el,vagy ez mar szovodmeny?

Titi!

Csodaszep a kis babod! Es a pocid is! Es minden ok lesz majd meglatod!

Agi!

Igen,nagyon kozelitesz a finishez,addigra jo lesz ha befejezitek a felujitast.Most akkor a szomszed lesz a szulesznod a korhazban?

Es kit is hagytam ki megint??Ezer bocs!

Mi megvagyunk,nonstop intezem a dolgokat..syegeny Mishal sinyli meg. :cry:
A hulyenek nezes tovabbra is tart a kivitelezo reszerol,orokos harcnak erzem ezt az epitkezest.De ablakok,ajtok ,zsalugaterek letudva,garazsajto megrendelve,most csinaljak a tetot..egyeztettem a villanyszerelovel,holnap gepeszet..haladnak a dolgok azert. :lol:

Mishal eleg nyugi(dehat o mindig ilyen),az utobbi par napban ujra felkel ejszaka es csak szopizas utan alszik vissza :roll: ,es nappal is rengetegszer akar szopni,pedig mar ketszer eszik mast is.Jo,mi meg csak az almat,sargarepat,sutotokot es krumplit probaltuk ki.Eddig izlenek a dolgok,de mintha fajna is a pocakja tole.
Forogni mindig nem akar...kenyelmesebb ha anya mindent odaad neki. :roll:

Juci!

AZert osszefuthatnank rovid idore pl. az Arkadban..(heti 1x be szoktam menni venni babakajat,stb),mert a a kis dinot es a ket ragacsot oda szeretnem adni nektek!!!!!
Es fogunk mi am talizni...remelem addigra Dudi nem fog jarni(na,jarjon csak...csak nem annyi ido telik el-ugy ertettem).

Millio puszi mindenkinek!

Tenyleg Eszter,hol vagy? :roll: ?De megertem ha most masra koncentraltok :lol: es majd csak a jo hirrel jossz!

RImar!
Tenyleg tiszta apucija a Bazso es milyen nagyfius!

JUci vagy Titi,kuldhetek at par fotot please???
momo35
 
 


Verzsike!

Nem baj,egy het keses azert nem a vilag...de hamarosan lesz mar kocsitok! :lol:
Agi2!

Orulok,hogy nalad is minden rendben e shogy kislany???Ez egesz biztos??Csak azer tkerdem mert nekem a 12. heti uh-on meg kislany volt a kisfiam :lol: es utana lett belole kisfiu a 16. hetre.Azt mondta a dokim,hogy akkor meg mind a ketten ugyanugy neznek ki es csak kesobb fejlodik ki a lenyeg a fiuknal. :roll:
Na,nem biztos hogy nekem van igazam,csak azert ne lepodj meg ha megse. :lol:
momo35
 
 


szep jo reggelt!

Juci!

Atkuldtem,koszi.De raer kedd utan is feltenni ha mentek ulest stb. venni.Milyen markaju,csinal valamit???Marmint az etetoszek.
tenlyeg most mar lehet menetirannyal azonos iranyba bekotni a babaulest??
Jo hetveget es unneplest,csokizast!

Titikem!

Atkuldtem neked is 3 kepet,bocs...de csak amikor mar megcsinaltad bokros teendoidet,akkor ..ha van idod.

Az epitkezesrol is kuldok majd,de varom hogy elkeszuljon a teto,az meg kb. 3 het,akkor mar talan latszik is valami.

Uram s parancsolom visszaauludt a reggeli szopi utan...ezert vagyok itt.Pedig ha latnatok...igazan raferne erre a hazra egy kis takaritas+ a kazan megint szarakodik es a tulaj nagy ivben tojik ra.Nekem arra nincs energiam hogy meg az o hazat is rendbe tegyem. :roll:

Na,megyek,elintezek par telefont addig is.

Kivanok nektek nagyon jo hosszu hetveget!!!
Mi nem csinalunk semmi kulonoset,takaritas,mosas...talan fozes...es szeretnek tobbet foglalkozni a kis Micimackommal(Mishal) mert furdal a lelkiismeret hogy hanyagolom.Hiaba vagyok vele,de orokke a telefonon logok,vagy emberekkel targyalok,o meg csak ul megadoan az olemben.Rossz anya vagyok. :cry:

Puszi nektek,

One,neked is,teged tegnap nem direkt felejtettelek..bocsi. :oops:
momo35
 
 


:) És akkor a folytatás... :)

Kép

Kép

Kép

Juci, jó pihenést és jó utat a hétvégére!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Momo
Jaj nagyon gyönyörű ez a gyerek! Micsoda szemek nem győzöm nézni.
Csak ügyesen intézd a dolgaitokat, na hagyd magad továbbra sem. Hidd el meg lesz a jutalma.
Most a mi lakásunkra is ráfér a takarítás én is azt fogom csinálni.
Ha megnyugtat mi sem megyünk sehová a hosszú hétvégén.

Csné
Szuper, hogy elfoglalod maga és nem unatkozol. Gondolom van mindig teendő a háztartással is és ugye minnél nagyobb a pocak annál lassabban megy minden. A babaszobával már teljesen készen vagytok?Ha igen várjuk a képeket!
A nappali még most jön vagy már belekezdtetek?
Jól teszitek, hogy most csináljátok, mert még bőven van rá idő, hogy be is fejezzétek.
Vivivel mi újság várja már nagyon a tesót, pocakfogdosás van?

Monaszisza
Na aggaszd magad a neveken, majd elég ha a szülőszobán mondod meg hogy hívják. :)
Hogy viseled, nehézkes már a ozgás, vagy még fittnek érzed magad?

Koda
Nem lesz semmi gond a Bencus szemével, majd meglátod. Szépen helyrehozza a szemcsepp, hidd el.
Nagyon ügyes vagy, hogy sétálsz és még játszóra is mégy. Le a kalappal. Ez azt jelenti, hogy jobban vagy, ugye?

Juci
Örülök, hogy bejött a pároló én is nagyon szeretem.
Nagyon tetszik a kis csobogód. Egy cseppet se bánkódj, a nen úgy sikerült szülinapon az a fontos, hogy együtt vagytok és nagy szeretetben töltitek a napjaitokat és ez többet jelent. Egyébként én is mindig rákészülök az ilyen naqpokra és persze nekem sem úgy jön össze ahogy szeretném, így átérzem amit írtál.
Jó pihenést nektek ! Várunk kedden!

Eszter
Mi van veled! Remélem jól vagy, csak sok a meló, nem pedig baj van, hogy nem jössz.

Titi
Ti is elutaztok, vagy csak egyedül mégy haza?
Lehet, hogy már írtad akkor bocsi, de nem emlékszem. Valami Koda féle randi mintha rémlene.

Mi nem megyünk sehová, főleg így hogy Áron beteg.
A férjem most van azon a veteránautó versenyen így ráadásul egyedül vagyok a gyerekekkel, vasárnap estig.
Eleinte haza akartam menni, de Áron miatt most maradunk itthon. Nem merem bevállalni a hosszú utat egyedül két gyerekkel, főleg úgy, hogy most mindenki menekül a fővárosból, és Áron is elég nyügi.

Na megyek takarítani....

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na pihenek egy kicsit és ebédelek.
Olyan szép idő van én meg itt suvickolok a lakásban. Meg kell csinálmom mindenképpen, mert ha Dávid is itthon van akkor nem lehet ilyennel foglalkozni. Azzal tuningolom magam, hogy utánna néhány napig nem kell csinálnom semmit.

Verzsike
Cseppet se aggódj, hogy kicsit később tudjátok átvenni az autót. Soha nem tudják tartani a határidőket, valami mindig csúszik.
:roll:
A pizzát én is szeretem és még baba sincs a hasamban. :D

Balimama
Kicsit elkéstem a kukis témával, de leírom nekem mi a tapasztalatom. Mi is jártunk Dáviddal többször is. Utoljára fél éve voltunk már 3. alkalommal feloldani a letapadást és úgy néz ki most sikeres. Ezt az utolsó alkalmat nagyon megjegyezte Dávid 2 napig iszonyúan fájt neki a pisilés és azóta is emlegeti. Úgyhogy ha túl kell esni a műtéten akkor ne halogassátok, mert minnél később kerül rá sor annál jobban emlékszik rá. És legalább utánna már nincs vele semmi gond.
Kíváncsi vagyok hogy Áronnal mi lesz a helyzet. De egy biztos vele már nem fogok ilyen sokáig várni, hogy rossz élménye legyen .
Gondolom most is sokat vagytok a levegőn és jól teszitek. Remélem a kedved egy kicsit jobb már.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Jaj, megint lemaradtam.

Juci: Isten éltessen, sok boldog szülinapot!

Momo: Gyönyörű a kisfiad. Ez a tekintet! Lebilincselő!

Titi: gratulálok az Uh-hoz. Biztos, nagyon jó volt. Én is Vecsésen vettem Zsoltinak a kiságyát, meg a babakocsiját, meg egy csomó mindent neki. Szerintem nagyon jó az a bolt, érdemes megnézni.

Ma vesszük meg Zsoltinak az új ágyát, este már benne fog aludni. Egész délelőtt a szobáját, meg a lakást redezgettük a szomszédasszonyommal. Kicsit félek, remélem, nem fog kimászni belőle, és nem fog sírni a régi ágya után.

Én tegnap voltam dokinál, szerencsére minden rendben.
Rákérdeztem a fogadott orvosos dologra is, amit Verzsike írt.
Ő nem hallott róla, azt mondta, hogy akkor a szülészők rémhírt terjesztenek. Pedig ha ez tényleg igaz, hogy júl 1 után nem lehet orvost fogadni, akkor bevállalom júl 6-ra a császárt, mert akkor azt tuti ő csinálja meg. Sajnos van a Szent Imrében jónéhány doki, akinél akkor sem szülnék, ha ő fizetne nekem. És ha pont egy ilyet fognék ki, brrr még belegondolni is rossz.
Közben meg összefutottam az egyik ismerősömmel, aki még aerobic edzői koromban járt hozzám tornázni. Ő a szemészeten-nőgyógyászaton (ezek össze vannak vonva nővérileg) a főnővér. Tőle is kérdeztem ezt a dolgot. Azt mondta, hogy ő is hallott már ilyet. Na mindegy, júl 6-ig ráérek eldönteni, legen-e császár, addigra talán kitalálja mindenki, hogy mi az igaz.

Van néhány új fotóm is, 28+6 naposan. (igaz, picit homályosak)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Köszönöm,hogy hiányoltatok,jól vagyok,megvagyok,olvasok is,csak írni nem sikerült,annyi volt a meló,délutánonként meg a sok intéznivaló.Mindíg kellett valamit csinálnom,amitől nem volt időm.

Jucikám!

Így megkésve ,de én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked.

Momo!

Nagyon gyönyörű Mishal.Olyan kedves,szép arca van. :D

Titi!

Szívből gartulálok,szuper a fotó,örülök,hogy jól vagytok és minden rendben.

Mesi!

Mekkora poci.Te és Ági mindjárt babáztok.Olyan szuper. :D

Nem tudok mindenkinek írni,mert még melózok nagyon. :(

Nálam,azaz bennem nagy a káosz.Ellőttem az Lh teszteket,először volt 1 halvány tesztcsík,másodszor,pár nappal később már csak a kontrollcsík jelent meg.A PG53 tegnap előtt szuper páfrányos volt,tegnap már nem. :? Néhány napig volt tojásfehérjém,de a hőm még nem mutat pé-t.Mondjuk a 18. napon szokott lenni.Majd meglátjuk.Remélem nem öltem meg a hormonjaimat teljesen az Utroval. :roll: Szóval semmi kézzel fogható.

Mindenkinek jó pihenést és sok puszit küldök

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok, én is csak nagyon gyorsan jövök néhány szóra, mert délután utazom haza, és ezernyi dolgom van még. Tegnap sajnos nem úgy sikerült az este, ahogy terveztem, hogy sütök, főzök... jött a bútorasztalos, meg a földmérő, úgy eltelt a délután/este, hogy lőttek a betervezetteknek. :(

Én csak hétfő délután jövök vissza, akkor fogok jelentkezni. Egyedül megyek, Daninak itthon van jó sok elintéznivalója, de legközelebb jön velem apához.

Drága Koda, sajnos úgy néz ki, nem fog összejönni a látogató, mivel ma nagyon későn fogok hazaérkezni, reggel megyünk Liszkára, vasárnap este jövünk onnan vissza, hétfőn délelőtt kórházba megyek látogatóba, aztán vissza Pestre. De remélem, legközelebb mindenképp összejön. Annyira, de annyira sajnálom, viszont egyszerűen nem tudom, mikor tudnám megoldani. Késő este meg azért már nem mehetnék! :(

Eszteeeeeeeeeeer!!! Annyira hiányoltalak!!! Ezek szerint még nem volt pé-ed!!! A hőd az elsődleges, annak higgy! Aztán az LH teszt párhuzamosan! Nagyon szorítok, hogy emelkedjen az a hő!

Azta mindenit, Mesi, mekkora hasad van! És mennyire egyszerre haladtok Ágival!

Ne haragudjatok, de muszáj mennem, nem tudok többet írni. :( Bőven van munkám még.

Mindenkinek csodaszép hosszú hétvégét kívánok! (Bár lehetne nekem is egy igazi teendő mentes hosszú hétvégém. Annyira kár, hogy ilyen messze vannak a szüleim, ráadásul külön. Ha csak az egyikhez megyek, lelkifurdalásom van, így meg nincs másra időm, sem a barátokra, sem ismerősökre Miskolcon.)

KépKép
titi_27
 
 


Juci,Titi!

Koszi szepen hogy feltettetek a kepeket.

Titi!

Jo utat,pihenj is!

Mesi!

Nagyon szep pocid van!
Meselj majd hogy aludt az uj agyaban Zsolti!

Lanyok,mikortol lehet rendes agya egy babocanak?
Azer tkerdem mert nekem a kisagy mar most a legalacsonyabb fokozaton van(mikor megvettuk mar akkor nem lehetett a legmagasabbra tenni,szerintem elszurtak :roll: )..es ha ebbol felall,akkor siman kiesik.

Gondolom most meg fog halni a topikunk!
En maradok itthon..holnap Lidl es anyukam(milyen izgis,nemde :lol: ),aztan szeretnek csak Mishalozni.

Eszter!

AKkor minden ok veled..Meglatod osszejon!!!!! :lol:

Szep almokat mindenkinek!
En megyek vasalni es szamolgatni egy kicsit!
momo35
 
 


Momo

Ha vígasztal akkor én is egyedül vagyok. Bevallom elég rossz érzés. Nem is tudom, te hogy bírod így egyedül ilyen hosszú ideje.
Holnapi program délelőtt egy új turmixgép beszerzése, mert a régi bekrepált, és a babakaját azzal szoktam csinálni. Délután levegőzünk, játszóterezünk valahol. Aztán este a szokásos menet. Nem kell főznöm, mert ma azt is megcsináltam és így van kajánk.

Az ágy kérdésre válaszolva szerintem gyereke válogatja. Nekem Dávid másfél éves volt amikor már nem akart a kiságyban aludni. Szerintem amíg nem tud biztonságosan ( nem fejjel előre)lemászni az ágyról és nem jár addig nem érdemes váltani.
Nem tudom milyen kiságya van Mishalnak, de ha a legalsó szintre teszed a fekvőfelületet akkor onnan nem eshet ki. Kb olyan magasan van olyankor a rács teteje mint a járókanak.
Nekünk most középállásban van a kiságy és ha ülne benne akkor is a feje emelkedne ki a rács fölé.

Mesi
Szépen gömbölyödtök. Nagyon formás kis pocid van.:)
Remélem Zsoltinak tetszeni fog a új ágy. Milyet vettetek, leesésgátlós gyerekágyat, vagy már rendes nagyágyat?
Nem is tudom mi lenne a legjobb a szülésnél. A dokid hajlik a természetes szülésre, vagy programozott csaszit akar inkább.
Szerintem még ne éld bele magad egyik verzióba sem hidd el addig még relatíve sok idő van és kiderül mik lesznek a lehetőségek. Egyébként te megpróblnád természetes úton megszülni a picit?

Gondolom kihal egy kicsit a topik, mert elég sokan elutaztak.
Én azért benézek holnap hátha ír valaki.:)

Jó éjszakát , szép álmokat!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is benéztem, mert éppen nincs itthon senki! :lol:
Néha olyan jó egy kicsit egyedül! 8)
Azért nem unatkozom, mert takarítani csak ilyenkor lehet. :roll:

Olyan hőgörbém született, mint még soha! Halvány gyanú sincs peteérésre.

Eszter!
Gondoltam ám Rád! Te csak egy ciklusban szedted az Utro-t, szóval lesz pé csak később! Úgy látszik az én szervezetem teljesen ellustult a 4 havi plusz progitól. De majd jövő hónapban a Closty! :lol:

Zsuzsa!
Én már előre be vagyok tojva ettől a kukidologtól! Tudni kell, hogy a fiam 16 kg fölött van és ha nem akarja felemelni sem tudom, nemhogy lefogni. Szóval kétemberes lesz a kukac kezelése.
A vérvételen olyan ügyes volt, hogy nem is sírt. A vizeletvétel viszont kész cirkus volt. Mivel nem szobatiszta zacskót kellett felragasztanunk. A 4. zacskóba sikerült valami, mert mindig kifolyt. Mit csinál az, akinek lánya van?! :shock:
A legjobban az aggaszt, hogy fogjuk kibírni éhgyomorra a beavatkozásig!

Momo!
Gyönyörű a kisfiad és Te is milyen jól nézel ki! :shock: :lol:
Balázskám még mindig kiságyban alszik. Mi nem szoktuk altatni, de ha nem teszem a kiságyba, akkor magától sose jut eszébe lefeküdni.
Attól félek, hogy simán lelépne, ha nem lenne a rács! :lol:
A lányok viszont másfél éves koruktól szépen alszanak rendes ágyban. Lehet, hogy jobban járnál egy másik kisággyal, ha ez nem jó.

Mesi!
Milyen szép pocid van! Nincs is rajtad semmi súlyfelesleg!
Megjegyzem, mivel én magas vagyok, nekem szüléskor volt ekkora hasam. Amikor elfolyt a magzatvíz és hanyatfeküdtem nem látszott semmi! :lol:
Persze nem bánom, hogy ezért megúsztam azt az időszakot, hogy nem bírok mozogni a pocimtól! :lol:
Remélem othon jól alakulnak a dolgok!

Juci!
Biztosan nagyon jó lesz egy kicsit kikapcsolódni! Azért mégiscsak más, mint itthon a lakótelepen!
Készültelek hívni, de én is el voltam foglalva és úgy láttam Te is nagyon. Ha lezajlik nálunk ez a kukidolog összehozzuk a közös sétát! Esetleg Ágit is meginvitáljuk! :lol:

Titi!
Azért pihenj sokat! Ne csak mindig másokra gondolj!
Remélem apukáddal már minden rendben van!

Mona!
Olyan sokat gondolok Rád!
Én is ilyen kis korkülönbséget szerettem volna! :cry: :cry:
Eleinte biztosan nagyon nehéz lesz, de hamarabb túl vagytok a pelusozós korszakon, amikor az embernek mindent a baba napirendjéhez kell igazítani!

Ne haragudjatok hogy nem írtam mindenkinek, de sietek a takarítással!
Később még jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama

Nagyon sajnálom, hogy ennyire paffra tette a progi a ciklusodat. Nem gondoltam volna, hogy ha segítő szándékú egy gyógyszer akkor az ennyire elnyomja a saját hormontermelést.
Remélhetőleg a másik hatásos lesz és nem zavarja meg még jobban a szervezetedet.

Tényleg jó néha egyedül én nem is tudom mikor volt olyan, hogy itthon egyedül voltam. Jó régen.
A takarítást sikerült megcsinálni mire megjöttek a fiúk?

Mi szép nyugisan töltöttük a napot a gyerkőcökkel. Nem volt semmi gond mind a ketten egészen jók voltak. Délben 2 órát aludtak egyszerre. Délután a Feneketlen- tóhoz mentünk fagyzitunk játszóztunk, sétálltunk.
Holnap jön haza haza a " legnagyobb fiúgyerek". Ebédre már itthon lesz.

Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok:)

Látom mindenki pihen:)

Mi tegnap szalonnát sütöttünk. Majd elfújt a szél minket:) De legalább Bence aludt egy jót a levegőn. Természetesen anyukám ölében, nem ám a babakocsiban vagy az ágyban...:)
ma nem mentünk sehová, annyira fúj itt a szél. Persze nem unatkozom. Gabi Bencét fogja, én meg mosom fel a lakást. Most épp szárad az előszoba, így addig jöttem hozzátok.
Ti merre voltatok??

Titi:)
Akkor majd legközelebb összehozzuk a talit:) Jól sikerült a hazajövetel? Apukád?
Ti jól vagytok?

Juci :!:
Ugye nem gondolod komolyan, hogy azért küldök egy pici szülinapi meglepit, mer kaptam tőled a szabásmintákat? :shock: eszembe se jutott ilyen.....mindjárt nem is adom oda :D


Zsuzsa:)
Sikerült a turmixgépet beszerezni? Ha igen, milyet vettél?
És hogy jobban vagyok-e? Háááát....a séták nem esnek a legjobban. Kényszerítem magam, hogy lemenjek, de csak és kizárólag Gáborral. Egyedül nem vagyok hajlandó. El sem merek indulni. Elég sz@r helyzet.

Mesi:)
Csodaszép a pocakod!
Hogy ment az alvás Zsoltikának az új ágyában?

Momo:)
Nagyon-nagyon szép a kisfiad! Hatalmas fiú, én még mindig azt mondom:)

Na megyek folytatom a felmosást.
Most már lassan ti is jöhetnétek!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
Mi sem mentünk sehová. Az összes fiú taknyos és köhög.:( Úgy látszik ez a vírus csak a fickókra hat. Legalábbis remélem. Úgyhogy holnap újra doki, de már mind a két gyereket viszem. Az apjuk meg megy magától.
A szél itt is fúj, de nem olyan vészes. Délelőtt voltunk levegőn, de most nem akar menni Dávid így itthon vagyunk. Mesét néz hagyom neki.
Nem baj, hogy csak Gáborral tudsz lemenni az is haladás és nagy teljesítmény, hidd el. Lesz ez még sokkal jobbis csak idő és pihenés kell hozzá, mint ahogy mondtad.:)
Egy picit jobbak az éjszakák már?
Nagy franc Bencus, hogy még a csodaszép babakocsiban sem marad el. Bár az igazat megvallva nagyi karjaiban biztosan jobb.:)

Remélem mindenkinek jól teltek a pihenés napjai, és holnaptól már jelentkeztek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csak 1-2 mondat erejéig jövök,nem szeretnék rossz hangulatot kelteni köztetek.Csak gratulálhatok az öngyógyításomhoz,ennek köszönhetően most épp ott tartok,mint Éva,a 20. napon tartok és még mindíg nem volt pé. :cry: Most azt sem tudom mit gondoljak,mit csináljak,csak az okát tudom,hogy progipótlással leállítottam a saját hormontermelésemet. :cry: Egyébként jól vagyok,szinte alíg voltunk itthon,nagyon sokat mentünk ebben a 4 napban,szóval zajlik az élet,csak napról napra jobban fáj,hogy nem közelebb,hanem távolabb kerülök az álmaimtól.Néhány hónapja boldog kismami voltam,most meg már esélyem sincs teherbeesni,hiszen még peteérésem sincs.Írjatok sokat,hogy legyen mit olvasni,ne csak az én sajnálkozásomat.Sajnos most képtelen vagyok írni egyenként nektek,annyira sajnálom magam,ez az igazság. :cry:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Drága Eszter!
Ne stresszeld magad! Lesz pé csak később! Úgy tűnik talán nálam is megvolt a 20. nap körül. Ha mégsem, akkor az csak erre a ciklusra vonatkozik.
Ha sokat agyalsz rajta az is egy gátló hatás!
Arra meg főleg ne gondolj, hogy elszúrtál valamit!
Sok-sok puszi

Mi is egész hétvégén csavarogtunk és ma délutánra a férjem beteg lett! Remélem Balázs nem kapja el tőle, mert akkor a csütörtöki beavatkozás elmarad és már annyira rákészültünk!

Zsuzsa!
Most azt kell, hogy mondjam, ha Te lennél beteg az sokkal rosszabb lenne, mert akkor ki látná el a családot!
Azért remélem hamar meggyógyulnak a fiúk!

Koda!
Szuper, hogy már kimész sétálni! Hamarosan eljön az idő, amikor már egyedül is megy, csak ne legyél türelmetlen!
Bence hamarosn leszokik arról, hogy mindig kézben legyen, hiszen egyre érdekesebb lesz a világ!
Gondolj arra, hogy Marcit már akkor se tudnád ölben tartani, ha akarnád!

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: