Új privát üzeneted érkezett!

Apple,
unokahugom akarta magának beadatni. Azt mondták neki, 90.000-be kerül és a párjának is be kellene adatni. Nem olcsó mulatság, de ha van rá keret, biztos jó dolog.
Azt viszont még nem hallottam, hogy a ciszták ezzel függenének össze?!

Kincs,
akkor jól értettelek :oops: Babó nem igazán valószínű, mert aaaaaannyira összetett nálunk a probléma, más talán helyből feladná - ennek ellenére nagyon pozitív vagyok és megteszünk minden tőlünk telhetőt a siker érdekében! :lol:

Lafi,
én azért szorítok, hogy ne jöjjön meg és 1-2 nap múlva egy zebrásat is tesztelj! :D

Kép
wandrea
 
 


Hali csajok!

Nagyon irigykedek a találkozó miatt......olyan jó volt olvasni titeket.... de majd a következőn én is ott leszek.....
Remélem jól telt a hétvégétek...... :) :) :)
Velem semmi különös.....hőm átlagos....és a 47.napnál tartok..... sehol semmi :cry:

Pusza,
Csipi
csipi78
 
 


http://www.medlist.com/HIPPOCRATES/IX/1/047main.htm

"Európában már kevésbé, de a fejlődő országokban továbbra is igen jelentős problémát jelent a HPV-fertőzéssel is kapcsolatban álló cervix carcinoma, amely világszerte a leggyakoribb szexuális úton terjedő betegség. Három ember közül kettő megfertőződik, ha HPV-pozitív partnerrel létesít szexuális kapcsolatot. A kimutatható fertőzöttség néhány hónap alatt alakul ki, az esetek 75 százalékában tünetmentesen. Ha a fertőzöttség átmeneti (az esetek háromnegyede ilyen), akkor csak 1–2 évig áll fenn és mindössze enyhe hámelváltozást okoz. A carcinoma kialakulása szempontjából a tartósan fennálló forma jelent problémát, amelynek 2–5 éves perzisztálása esetén nagy gradusú hámelváltozások jöhetnek létre, majd 5–15 évnyi progresszió után invazív laphámrák alakul ki. Jelenleg 40 anogenitális típus ismert, közülük 15 tekinthető onkogenetikusnak.
A rizikótényezők csökkentésének egyik lehetősége a HPV elleni oltás, amelyet kétszer (az első oltás utáni 2. és 6. hónapban) meg kell ismételni. A legszélesebb vakcinációt a négy típus (6; 11; 16; 18 ) ellen kifejlesztett oltóanyag biztosítja. Az eddigi eredmények szerint jelentősen csökkent a perzisztáló fertőzések aránya. Az oltóanyag hatására termelődő ellenanyag mennyisége annál nagyobb, minél fiatalabb korban történt a vakcináció. Egyelőre nem tudjuk, hogy mennyi időre jelent védettséget, és még arra sincsenek adatok, hogy csökken-e az invazív méhnyakrák gyakorisága az oltottak körében." (Forrás: http://www.medical-tribune.hu/index.php ... 4&aid=4203)


http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... _hid=92596

http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... _hid=87625


Ja és még vmi:
A PCO nem növeli a méhnyakrák kockázatát, hiszen annak egyértelműen a HPV fertőzés a kiváltó oka!

A PCO a méhTESTrák esélyét növelheti, mivel a hosszú, anovulációs ciklusok során, sárgatestfázis híján a méhnyálkahártya csak ösztogénhatásnak van kitéve, emiatt elfajulhat, ill, a kialakuló ösztrogénfüggő sejtmutációk helyzeti előnyt élvezve daganat kialakulását eredményezhetik. (Ez magyarról magyarra fordítva annyit jelent, h. mindenkinél létrejöhetnek olyan félresiklott sejtek, melyek rákhoz vezetnek, de ha ez a sejt ösztogén hatására fokozottan szeret szaporodni, akkor a PCOS-ban fennálló tartós ösztrogénhatás bizony kedvez neki és emiatt a szervezet védekező mechanizmusai nem biztos, h. képesek legyőzni.)

Szóval a PCO nem ok a HPV vakcina beadatására, de aki be akarja magát oltatni, az tegye nyugodtan.
(Egy csapodár férj v. önmagunk kikapóssága sokkal több ok lehet. :wink: De akkor meg már lehet, h. elkéstünk! :? )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

 
 

Felteszem a görbém:

Érdekes....

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Egész hétvégén nem járok erre és mire jövök vissza!
Lafi, dejódejódejóóóóóóóó!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Gratula!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép Lafi teszt 2!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lafi: Nagyon gratulálok!!!! Hát ez szuper!!! Ismét egy zebra...

Kép

Kép
bettica
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok!!!
El sem hiszem, it rinyálok meg minden erre tessék, egy tagnapi nega után 2x is egy halovány csíkocska mára!

Andi, Anyó imádlak Titeket és AnyóApát is!!!!
Vendég
 


Lafi!

Mondtam, hogy az L betűsek következnek!!!!! Gratu!
lyutka
 
 


Lafi!!!!!! ez óriási!!! a hő nem marad csak úgy fönn 14 nap után!!!!Annnnyira örülök!!!!
Ezért nem szabad elkeseredni ha a 12dpo-n nem pozitív a teszt később az lesz! :D :D :D :D :D
Leírhatatlan az örömöm, köztünk minden zebrának úgy örülök.

Szia Kandika!!!!!
Vendég
 


Kincsem, köszönöm, de azért megyek hcgre (és nem hsgre...) mert hát tutti ami tutti bár dokim persze nem tom mikor érem el!
Vendég
 


Hajrá Lafi!!!!!

Én tuttam, tuttam!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hi!

L

Ez tényleg bejött most!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lafi!!!
GRATU EZERREL!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
lara26
 
 


Van párom!!!!!
Lafi!
Ne aggódj én is fosok mint állat. :D
Egyszerűen jónak kell lennie!

Kép
lara26
 
 


Lara, az hogy fosok, nem kifejezés!!!!!
Vendég
 


Rambóka, csak egy valamit nem értek, 19. napon voltam uh-on és ott 4 mm es volt az endometrium.
Akkor miért volt olyan kevés?És megjegyzem 17. naptól no sex a tanulás miatt....
Vendég
 


Lafi!

tudtam, tudtam :) GRATULA :lol:
Vendég
 


Gina, holnapra sok drukk!!!!!
Vendég
 


LAFI,

Hatalmas GRATULA!!!
Fantasztikus! nagyon JÓ!

Rambóka, Wandrea, Lafi köszönöm a véleményeket és a leírásokat!
Rambóka, te mindenhez ennyire értesz???
Még egy nőgyógyász sem ad ilyen felvilágosítást! Köszönöm!
apple
 
 


Lafi!

Ez egyszeűen hihetetlen, hogy pénteken még ott álltál előttem és majdnem sírtál, én meg magyaráztam neked, hogy a dundiknak hamarabb jön a metforminos baba, ha elkezdenek fogyni. Hát azt hiszem, sikerült igazolni a statisztikámat... már ott fogant meg akkor benned a kis élet. :lol:

Szívből gratulálok!!
Vendég
 


Csak még hihetetlen......
Vendég
 


Helló lányok,

Lafi, hát ez szenzációs !!! emlékszel, a találkozón Dimettel mondtuk neked, hogy magas a progid, tuti terhes vagy ! És tessék !!! hű, de örülök neked !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok, egy szakmai kérdés: ma vagyok 9. cn-on, Lh teszt negatív, ennek ellenére pár napja erősödő nyákom van, és ma reggel óta egyfolytában szurkálgat az alhasam. Lehet, hogy pé-m van annak ellenére, hogy az Lh teszt nem mutat semmit ? Egyébként 30-34 naposak a ciklusok, tehát elvileg olyan 15-17 cn körül kellene lennie a pé-nek. Vélemény ? (itt főleg az érdekelne, hogy lehet-e szerintetek úgy pé, hogy az Lh teszt nem mutat semmit. Dimet szerint a pcos-oknál az Lh teszt sz@rt sem ér. )
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Több nap után most sikerült olvasnom Benneteket!!!! és hát mit látok:

Lafi!!!! Nagyon nagyon örülök Neked és gratulálok!!!! :lol: :lol: :lol: Megvan Lara L betűs párja!!!! Ez szuper

Kép
kikka
 
 


Zsizsik! Kérdezd meg Lafit! :wink: Neki is - volt az lh tesztje! Neked is másik teszted legyen utána +!!! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Csatlakozom az Lh teszt szart sem ér véleményen levők táborához. Legalábbis én azt látom a fórumos tapasztalatok alapján, hogy rém megbízhatatlan nagy általánosságban. :roll:

Zsizsik, egy Uh-ra nem tudsz elugrani? (Kár hogy a MM-ben erre várnunk kell. :( )
Vendég
 


Zsizsik, csak nézd meg a görbém, mennyi szép + lh tesztet látsz ott....progim alapján na meg asszem a mostani nap alapján váltig állíthatom, hogy szart sem ér az lh teszt....

Amikor az + volt, a progim alapján semmi.....
Most meg fordítva!

A tedtednek higgyél!
Vendég
 


Zsizsik az Lh tesztben sztem sem érdemes bízni,és a dokim azt mondja, hogy nőből vagyok ezért teljesen kiszámíthatatlan :lol: ezért bármire képes a szervezetünk,miért ne lehetne korai pé-d? :wink:

Lafi én is most mondtam a páromnak,hogy a dundik hamarabb babásodnak,fogytál 5kilót és íme! :D És ha jól emlékszem a HSG-d után kicsit elkettyentél,hogy nem lesz egyszerű teherbeesned,kaáli és stb.. nagy gratula. Kicsit visszaadtad a reményt ,hogy nekem is sikerülhet spontán.
Ja és a topik őrület,a zebrák tényleg párban jönnek és névre szólóan,most az L volt soron :D
Vendég
 


Kincs, mit szólnál következő hónapban a táblicsku elejei zebrákhoz? Párban? :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Oké Anyooka :wink: :P de május lehet? június kicsit messze van :lol:
Vendég
 


Kedves Lafi!

GRATULÁLOK!!
Még, hogy érdekes a görbéd? Egyszerüen gyönyör?!!!
Amikor megláttam benne a kis + jelet, nagyon megörültem!
Megkérdezhetem, hogy szeded-e a meforalt és mennyit, mióta?

Lona
lona1
 
 


Köszi csajok, én is egyre inkább úgy látom, hogy szart sem ér ez az LH teszt.... végül is nem vesztek semmit, max lesz egy jó éjszakám megint az urammal, szóval tettre fel...! :lol: :oops: 8)
Hátha ma van a pé, egyébként most utánaszámoltam ,és ma a 13. cn van, tehát simán lehet pé.... elment a hegyekbe vadászni az uram, de megvárom, meg én !!! :lol:

Norka, sajnos nem tudok hová menni UH-ra, egyelőre marad az akciódús este, aztán meglátjuk. Kár, hogy a MMEC-ben még nem működik, holnap reggel elugrottam volna...
zsizsik
 
 


Ilona, 4 hónapja szedem már és úgy 2-3 hete 3*850 et szedek!

Zsizsik, ez a beszéd, Apára fel!!!! :oops: :wink:
Vendég
 


Zsizsik, jó estét Neked! Apára fel!!! :wink: :lol: Bízz a testedben!

Kincs, akkor Te májusban, én meg júniusban! Most csak pé előtt 4 nappal voltunk együtt Apával, nem látok rá túl sok esélyt hogy babás legyek. Te görbéd milyen? Mutizod? Enyém egészen kezd kikupálódni!

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép

Bee, tudom, hogy nincs netetek, és nem akarom elvenni, félre ne értsd, csak már annyi változás volt, hogy gondoltam frissítem, amíg nem jössz!!!
Vendég
 


Anyókám, ez a görbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lafi, ügyi vagy, jó a táblicsku! Magadnál írd be hogy 4+5! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyókám majd csak ha tényleg baba van ott!
Már ez is valami hogy nem 33 cnt írtam magamhoz
Vendég
 


és piros is vagy! :lol: Annyira örülök Neked!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Azért annyira nem kétkedek, csak egy kicsit...Na jó, azért bepirosoztam magam... :wink:
Vendég
 


Hát még jóóó!!! :wink: Ott a babóka! És emlékezz mit álmodtam! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafi...én már nem mondok semmit sem :lol: 8)
nem megmondtam pénteken, hogy tuti babás vagy???? le lettem hurrogva :lol:
jó a szimatom, na.... :lol:
örülök nagyon!!! zsizsik tájékoztatott sms-en :)
vigyázzatok magatokra!!!!!!!!
dimet
 
 


Anyóm,tudom, Hunor.....vagy Lelle????De Te Hunort álmodtál!!!!

Igaz, Dimet, csak akkor az még nem volt babás progi csak pés progi!!!!!Köszönöm!!!!
Vendég
 


Lafi, Lafi, Lafi :lol: :lol: :lol:

Istenem, tudtam, tudtam, tudtam !!!
Már a progid nagyon szép volt és a görbéd :lol: :lol:

Jajjjj ! Nagyon örülök !

Most nem is tudok mást írni, csak miattad néztem be :wink:

Majd holnap jövök
Puszi!

mniki
 
 


Sziasztok!!

Lafi!

Hatalmas gratu! Én tudtam!!!! :D

(azt hiszem Te csinálod a callaneticset, igaz?Mert akkor a hasizmozást hagyd ki, ez fontos!!!)

http://babafalva.hu/tickers/bd5.png[/url]
ezoterike
 
 


Kép
ezoterike
 
 


Ezo, köszi,azt mindenféleképp kihagyom, ha a többi mozdulatot nem is!!!!A hasizmot ebben a hónapban kihagytam, valahogy megérzés volt....
Vendég
 


Lafi!

Köszi a drukkot.....izgulok :)....Egyébként kedves kismami, nagyon büszke vagyok rád! Annyira jó hogy zebrás lettél. :lol:
Vendég
 


Gina, olyan aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Várom, hogy mit mond holnap a doki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyes legyél, jóóóóó????!!!!!
Aztán írj, mi volt!!!!!!!!!!!!!
(de hátha a closty hat, milyen jó lenne és nem kéne az a fránya lombik!)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?