Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,

Hat igen, en sem banom csak legyen eredmenye... :D

Fendike,

Az arcom tele van akneval mar gyogyulofelben van de a hegek...es volt mas is amiröl itt nem irnek.

De az a lenyeg, hogy minden megoldodik es alig varom a következö lehetöseget. :D

Sanna :D Kiscsillag :D Zizo :D

Nagyon szepen köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! :D

En is drukkolok mindenkinek! :D

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


SZiasztok!

Fanni,
hoztam a mai zsákot! :P :P

Jucmuc,
drukkolok neked, hogy legyen tüszőke, és jöhessenek a fagyibabák! :D

Baba,
jujj, ez kalandos volt, de ezért megvan, benn van a szuri! :wink: Drukk a folytatáshoz! :)

Zizo,
++++++++++++++++++++++++ :D
angel37
 
 


Most olvastam egy másik fórumon egy lánynak 32 petesejtet szívtak le :shock: ebből 18 termékenyült meg. Hihetetlen ez aztán a hiperstimu :? :(
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Mindenkinek köszönöm, hogy ilyen kedves volt.
Igazából én be akartam adni magamnak, de apa már napokkal ezelőtt közölte, hogy majd ő...
De nem baj..túléltem és ha kell, bármikor vállalom, mert nekem KELL egy saját kisbaba!!!!!
Már alig várjuk a holnapi napot és nagyon be vagyunk sózva:-))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jucmuc,
nekem a bőrömön nincs változás
viszont híztam pár kilót, leginkább a hasamon van persze
és múlt hónapban még óriásira meg tudott nőni a pocakom (rémisztő volt), remélem ez már nem lesz köv. ciklusban
meg persze kicsit fogyózok is...
hőhullámok vannak és sztem a hangulatingadozás is jellemző némi fejfájással :oops:

de most csak azért izgulok, hogy lesz-e peteérés ebben a hónapban??

ugyanakkor persze megéri, megteszünk bármit.. :)
_ismeretlen_
 


Angel :D

Köszönöm!!!

Pandacska :D

32??? :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fendike :D

Ja, igen a kilok...arrol mar nem is szolok... :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok csajok!
Mostanában nagyon keveset tudtam csak jönni, mert baromi sok a meló. Mintha a Főnökök megérezték volna hogy terhes vagyok, iszonyatos mennyiségű feladatot tettek a nyakamba..... :cry:
Viszont ma voltam ultrahangon, és már volt szívhang! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , és 6+2 hetes terhe vagyok!!

Babaimi, Fanni ezer millió drukk nektek! Hétvégén rá fogok érni, és mindenkit visszaolvasok.
Most rohanok operációs rendszerek vizsgára!
Puszi mindenkinek!

Kép
macspacs
 
 


Macspacs
ez aztán a jó hír :D Kép

Kép
gaby25
 
 


macspacs :)
Látod , Én mondtam, hogy nincs semmi baj és minden rendben!!! :) Örülök, hogy tényleg így lett!!! :) Egy baba van??? Úgyhogy továbbra se aggódj a tünetek miatt és ne keresd őket!! :)

baba
:)
nagyon, de nagyon drukkolok Neked!! Te fogsz egésznap az eszembe járni!!! :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Ja, és tényleg ne félj Krizsától, nagyon aranyos, majd meglátod!!! :)

fendike :)
hajrá spontán örömök!!!!!!!!! :lol: :) huuuuuuuuuu én már nem is emléxem mikor volt nekünk olyan.... :oops: :? 8) használjátok csak ki!!!!! :)

fanni
:)
további babaragacs megy!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ a hétvégén nemígérem, hogy tudok jönni, de majd igyexem!!! :)

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag, :)
méhpempő, lícium gyümölcs, mindennel felkészültem egy 'durva' spontán hónapra, ennél ideálisabb helyet nem is találhatna a bébike magának (csak ő még nem tudja..)... :lol: :D

Macspacs,
gondoltam rád, nagyon örülök, hogy hallottad a kis szívét és mostmár kicsit megnyugodhatsz
próbálj picit pihizni is, nem olyan jó az a sok munka... :?
_ismeretlen_
 


Macspacs,
Gratula :lol:
Vendég
 


Macsi :P
Itt is gratula :P

Angel :P , * :P
Köszönöm.

Judit :P Fendike :P
Az a vicc, hogy én már nem is emlékszem, "milyen voltam" a lombikok előtt, így azt sem tudom, hogy mi változott. 1 biztos, a nagyon rövid ciklusaim extrém hosszúak lettek...

Fendike :P
Akkor hajrá "durva" spontán hónap :lol:

Pandus :P
Azért a hyperstimun túl is vannak hátrányai a sok petesejtnek, pl. egyik sem annyira fejlett vélhetően... amúgy amikor nekem volt a mostani, mellettem volt egy lány, akinek 20 volt. Én épp akkor ébredtem fel és hirtelen azt hittem, hogy nekem lett 20. Mire visszakérdeztem, hogy húúúúúsz? Erre mondta az asszisztensnő, hogy ne "irigykedjek", mert az nem jó... mármint a 20.

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok Csajok!

Fanni! :P
Nagyon szurkolok Neked!

Macspacs!
Ez szuper, gratulálok, látod most már biztos megnyugodtál! :D

Én ma voltam a doktornőnél, Suprefactot írt fel 0,5 ml, gondolom általában így indítanak! Majd május 18-án kell mennem UH-ra, valahogy akkor, vagy előtte kell megjönnie, vagyis nem kell, de meg fog! :? Szóval ha minden igaz, akkor május vége fele lesz a punkció! :D Már nagyon izgulok!

Jucmuc!:D
Neked is drukkolok, most hányat fogsz visszakapni, bocsi nem emlékszem, mennyi lett lefagyasztva!?
donika
 
 


Macspacs! Húúú, de jóóóó! Mostmár megnyugodtál, ugye? Én megmondtam... :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika :P
Köszönöm!
Akkor már Neked is közeledik a cél :wink:

Baba :P
Ne izgulj ám holnap, mert semmi sem fog fájni, viszont nagy reményekkel mehettek haza :P
Drukkok-drukkok-drukkok

Fanni
fanni73
 
 


Lányok :P
Frissítem a babásokat, mert van egy újszülöttünk :)
Fanni
Kép Kép
fanni73
 
 


Donika,
mikor kezded a suprefactot?????
Ciklus 21. napján??
_ismeretlen_
 


Fanni! Köszi! Neked meg megy a sok babaragacs (ma még tudok adni, de holnaptól kell nekem is:-))) )
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zizo+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni!
Köszönöm a biztatást, úgy legyen! :D

Fendike!
Április 17-én jött meg a mensim, és május 8-án kell kezdenem a szurkálást! Már alig várom! :?
Tényleg tög szupi lenne, ha spontán összejönne az a bébi nektek!:D Gondolom rajtatok nem fog múlni! :P

Pandus!
Gofrisütést mikorra tervezel? :D Te most kezdted a szurkálást, Te is azt kaptal amit én, ugye?
donika
 
 


Fendike!
Nyelvbotlás volt a tög, az tök akarna lenni! :P
donika
 
 


Donika,
Igen holnap kezdem a Suprefactot vasárnaptól meg Gonal is lesz mellé.
Vendég
 


Pandus!
Neked miért lesz Gonal is, azt mire írják? Neked is 50 ml lesz a supr. naponta? Ja, de most jut eszembe, hogy te fogis voltál, akkor Te hanyadik napon kezded a szurikat, és mikorra várható a punkció? Na lett egy jó pár kérdésem! :)
donika
 
 


Még egy baki, nem 50ml természetesen, hanem 0,5 ml, azaz 20 E! :wink:
donika
 
 


Donika :D
a gonal f-fel stimulálják a petefészkeket, a suprefact meg leállítja.
ha jól veszem ki, akkor te a ciklus 21. napján kezded majd szúrni magad, másfajta a protokoll.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
Neked long nekem meg short protokollom van neked is lesz majd Gonal amikor a tüszőket kell növeszteni.
Vendég
 


A punkciót nem tudom csak azt hogy 8 nap stimu után megyek uh-ra és ott kiderül hogy mennyi szuri kell még és mikor lesz a leszívás.
Vendég
 


Baba,
Mennek a drukkok holnapra ügyik legyetek++++
Vendég
 


Fanni :)

Köszönöm a biztatást, remélem tényleg sikerül végre majd kihordanom egy babát. :)

Neked továbbra is szorítok!!!
Vendég
 


Kiscsillag :)

Nagyon aranyos vagy, neked is köszönöm a biztatást. :)
Ma voltam a fogorvosomnál, de sajnos nem sok jóval tértem haza. :? Az egyik fogam töve alatt talált egy cisztát, az ünnepek után műtét. Hát ennyit az én szerencsémről... :(

Remélem jól vagytok! Vigyázz magatokra!!
Vendég
 


Donika :D

Harom lett lefagyasztva. Remelem fel is ebrednek szepen! Kb. akkor lesz punkciod amikorra mi mar itthon leszünk.
Szoritok!

Fanni :D

Ertem...most viszont tuti sikerülni fog!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Macspacs :)

Gratulálok a babához, gondolom leírhatatlan élmény amikor meghallod a szívhangot. :P
A vizsgára meg egy nagy kalappal, így utólag is :wink:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek. Alig aludtam....

Nők! Most biztos sikerülni fog a következő!!!!!++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jó reggelt!!!
sajnos én is alig aludtam. :( az éjjel rettenetes görcseim voltak. :( nem tudom mi lehetett, ilyet még nem éreztem. :( természetesen halálra rémültem. remélem , hogy elmúlt és nem lesz baj!!!!! drukkoljatok lécci!!!!!!!

baba, fanni, zizo, juc
:)
azért a napi adagot ti is megkapjátok. :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

pusszi nektek!!! ma már fel sem merek kellni!!! :(

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Baba,
Kép
Kép
DRUKKOLOK!
Vendég
 


Kis*
Nem lesz semmi baj nyugi gondolok rátok!
Vendég
 


* :!:
Nem az lehet, hogy épp ciklusod lenne, ha lenne és ezért görcsöltél?

Lányok :!:
Az én reggelem egy rémálom volt. Ma nincs itthon a férjem, ő szokta ugyebár beadni a progiszurit. Tegnap negyed 8-kor kaptam, így gondoltam 8-ig beadatom. Elmentem a helyi ügyeletre, de fél óra volt, míg megtaláltam, pedig a házszámot is tudtam, de kiírva bármi is... naná, hogy nem volt. Végre meglett, ekkor már h8 volt, s bementem és voltak bent, valamint 2-en voltak előttem. Rávettem a nénit, hogy engedjen maga elé. Először megígére, majd mire kijött a bent lévő, már nyomult be. Akkor mondtam az ügyeletes nővérkéntek, hogy hormon és hogy sürgős, aranyos volt, előre vett. Aztán a rendelő szoba!? Egy kupleráj! Mindenféle alakok járkáltak ki-be. Felszívta a 2 progit, közben leejtette a fecskendőt, a fertőtlenítés annyi, hogy egy vattára! ráspriccelt és azt 2x a bőrömhöz dörzsölte, majd beszúrt, a csípőcsontommal egy magassában. Egyáltalán nem fájt, így biztos, hogy nem ment izomba. Hazarohantam, persze bőgve és felhívtam a Kaálit, még mindig bőgve, de azt mondták, hogy ne izguljak, mert bőr alól is felszívódik, lényeg, hogy bent van. Meg hogy ne izguljak már ennyire. Jó vicc, 4. lombiknál!? Remélem tényleg felszívódik... és persze holnap a Kaáliba megyek reggel beadatni a szurit...
Bocs, hogy hosszú voltam...

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Sajnálom ezt a reggelt de tuti felszívódik ha a Kaáliba is azt mondták nem lesz semmi baj nyugi te csak pihizzél!!
Vendég
 


drága Fannika!!!
Én teljesen megértelek, de hidd el -ha mondják- bőr alól is felszívódik és hidd el, ha egyet nem kapsz meg, az sem katasztrófa!!! Én elárulom, hogy amikor nagyon rosszul voltam a hipersimu miatt, egyátalán nem dugtam a kúpot. nem azért mert lusta voltam, hanem mert nem is tudtam volna magamnak adni. :( a párom meg dolgozott. az ügyeletelet meg nem hívhattam ki, hogy nyomják be. :lol: :oops: Na mindegy, most már vicces, akkor Én is aggódtam ám azért!!! Fel a fejjel, holnap a Kaáliban már rendesen megkapod!!! Minden rendben lesz!!!! :wink:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Pandus :P * :P
Köszönöm.
Közben a férjemet is sikerült elérni és ő is azt mondta, hogy felszívódik. Úgy belefáradtam ebbe az egészbe, hogy majd' összeesek, így ledőlök kicsit.

Baba :P
Drukk-drukk-drukk

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

Ne izgulj!!!!!!!!!!!
Nekem két ember adta a progiszurit és mindakettő a másikat szidta hogy rossz helyre adja... :evil: Az egyik fájt a másik nem... És látod hogy felszívódott???? :lol: :lol: :lol:
Nyugika

Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Hééééééééééé!
100napom van hátra juhééééééééééééééj! :lol: :lol: :lol:
Még :?

Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu :P :P :P :P
Nagyon ari vagy, köszi :lol:
Tényleg, szép, kerek szám van hátra :wink:

Nők :P
Fogdoki? Brrrrr, szegénykém. De ezen is túl leszel és meglásd, nemsokára babás leszel :D

Lányok :!:
Kialudtam magam :D Olyan jól esett :roll:
Nemsokára megyek ebédelni Anyósomhoz, mert olyan aranyos, hogy főz nekem :D

Fanni
fanni73
 
 


Fanni

az, hogy nem fájt, nem jelenti azt, hogy nem jó helyre adta be. nekem szinte sose fájt a progiszuri.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :P
Tudom. De sajnos ahova adták, ott nincs izom :(
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
hát ez tényleg nem hangzott túl jól, de ne idegesítsd magad, az többet árthat.. :?
Nem ezen fog múlni, pihizz!

Azért nem egyszerű ez a progiszuris téma, én sem tudom nálunk hogy lesz majd :roll:

Kiscsillag,
már nem görcsölsz???
Mi lehetett?? Mensi féle görcs volt?
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Baba,
drukkok mára! :) ++++++++

Fanni,
szegényem, akkor nem jól indult a napod :?
De tényleg ne aggódj, nemcsak egy helyre lehet szúrni azt a progit! Mikor páromnak megmutatták a Kaáliban, a nővér egy elég nagy területet mutatott, hogy hova mehet! :wink:

DRUKK DRUKK neked! :P És vigyázz magatokra! :wink:

Kiscsillag,
remélem minden OK, nem lesz több ilyen ijesztő görcs! :)

Macspacs,
:) :)

Zsuzska,
szépen közeledsz! :)
A nagyobb részén már túl vagy, innen csak a pocakod lesz nagyobb! :D

Hajrá minden szúrkálónak, várakozónak és fogiszedőnek! :D :D :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Nagyon rossz szájízzel jöttem el ma a a Kaáliból, nagy csalódás volt és kissé fel is húztam magam. Majd elmesélem.
Viszont lenne egy kérdésem:
ISZONYATOSAN GÖRCSÖLÖK! NAGYON-NAGYON. ALIG TUDOK KIMENNI WC-RE, EZ NORMÁLIS???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Icsilya!
Igen, a 21. napon kell elkezdenem a szurit, szóval a Gonal majd később jön, azóta elolvastam, amit drnő adott papírt, és azon is rajta van! :)

Fanni!
Lényeg, hogy túl vagy rajta, és holnap biztos rendben be fogják adni a következőt! :D

Pandus!
Aha, értelek, akkor Te jóval előrébb vagy! Majd a tapasztalaidra kíváncsi vagyok! :P
donika
 
 


Baba!
Nekem már elég régen volt inszemem, de a legutolsónál emlékszem, hogy nekem is nagyon fájt az alhasam, és hasonló gondom volt, mint neked! Én akkor annak tudtam be, hogy a tüszők repedeznek! :D
Mi volt, ami ennyire elkeserített?
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?