Új privát üzeneted érkezett!

Wandrea!

Ez aranyos volt...mond meg apának, hogy az olvadáshoz jár....sőt kell :lol: :lol: a kávé.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
csipi78
 
 


Lafi :wink: Nem olyan rossz ez a görbe!!! Tök szépen fent van a hőd!
Ne irigyelj, csak a + teszt miatt kaptam csíkot! Kipróbáltam! :lol:

Csipi, amikor annyira megugrott a hőd, nem voltál beteg?

Összebújós jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!
Most jöttem meg a suliból....Az tartott életben, hogy csak szerdán kell mennem legközelebb! :roll: :D

Kikka!
Már hogy haragudnék??? Gyakorlatilag ugyanezt szoktam csinálni! Eddig mindig eltűntem a luteális fázisban! :oops:
(Mivel ez nekem nem jött be, most megpróbálom az ellenkezőjét tenni! :lol: )
Naná, hogy drukkolunk nagy titokban! :wink: :)

Anyoooka!
Viszont gratulálok! ( :lol: )
Holnapra én is kérek egy ilyen szép magas ugrást!!!
Tök jó, hogy ennyire együtt haladunk! :D

Dimet!
Egy idő óta én is folyton éhes vagyok! :? Ha terhes lennék, tuti ráfognám, de így tényleg nincs indokom! (Mentségemre legyen mondva, asszem nem hízom vissza, ami eddig lement...remélem...)

Lafi!
Köszi! :)
Nagyon okos leszel, ha ennyit ülsz előadásokon! :)
Most tulajdonképpen mi a baj a görbéddel? A nega lh-tesztek? És ha nem is akkor volt pé? Nem tudom, mindenesetre nem tűnik olyan katasztrofálisnak!

Csipi!
Piros csíkot akkor ad a ferti, ha legalább 3 napon át fenn van a hőd. Nem lehet, hogy most indul el felfelé?
Az biztos, hogy maratoni ciklus, de még bármi lehet! :)

Wandrea!
Olvadj csak szépen! :)
Megvan már apa műtétjének az időpontja?

Kép Kép
backa
 
 

 
 

Sziasztok!

Irigy, irigy! De jó lesz nektek holnap!

Azt hiszem meg van a büntetése a léha, csokizabálós 2 tabelttára leszokós 2 hónapnak. :(
Ma megjött. Azaz nem is igazán, csak pecsételgetés, lehet, hogy csak barnázgatás. De megint pé nélküli ciklus volt. :(
De akkor is, Tűű dokinál tett látogatásomkor hallott dícséretek ellensúlyozzák ezt az apró kis malőrt!
Ez egy kopp volt, és felébresztett, hogy esetleg mozogni is kéne, és nem falni a csokit.
A gond, hogy a melóhelyen körülöttem mindenki oda van a csokiért! És valakinél mindig van valami édesség, amivel körbejár! Nem bírom megállni. És persze az illendőség... :wink:
A metforminon viszont segíthetek már most. Ma elkezdtem emelni. Ami igazából a régihez képest még nem is jelent emelést, mert reggel 750mg, este 500. Lassan elérem a 2X1000mg-t!

Ez van. Hihetetlen fáradt vagyok. Soksok drukk mindenkinek, kiváltképp a tesztelőknek, "ovi"-soknak ;), és a vizsgázóknak!

Új lányoknak üdv! Jó, hogy idetévedtetek!

cuppancs

Kép
mamint
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Nagyon sajnálom én is, hogy nem lehetek ott a találkozón és nem ismerkedhetek össze Veletek személyesen :cry: .Érezzétek jól magatokat. Remélem valamilyen módon rögzíti valaki az előadásokat + a találkozóról is születnek emlékképek.

Mamint! Én is hasonló problémákkal küzködök édesség-ügyben, úgy utálom érte magam. Közben szigorú diétán kellene lennem... úgyhogy átérzem a helyzetedet!

üdv és szép napot mindenkinek!

Lyutka
(cn 2)
lyutka
 
 


Sziasztok,szép jó reggelt!

Most egész nap meg fog enni a sárga irigység a Petrányis tali miatt :cry: :cry:
Csak ne lenne olyan messze! :cry:
De azért ti érezzétek jól magatokat! :D

Üdv az újaknak!
Wandrea!
Ezen az olvadáson jót röhögtem,de remélem rászeded apát , a forró kávé segíthet az olvadásban :lol:

Anyoooka!
Gratu a piros csíkhoz!

Dimet!
Én is folyton éhes vagyok.Ezt megoldom vagy három vacsorával :oops: , vagy maradok éhes.Persze nem éppen diétás kajákat kívánok meg.De hát meg kell ennem, mert rajt marad a gyereken :lol:

Kikka!
Az összes ujjam keresztben érted!Ennek sikerülnie kell!

Mamint!
Ez az édesség téma érdekes.Míg dolgoztam, engem is folyton kínálgattak édességel.Előszőr megpróbáltam udvariasan visszautasítani.Erre cikiztek, hogy fogyókúrázol?Nem vagy kövér.Erre elkezdtem elmagyarázni, mért nem ehetek édességet, akkor meg néztek rám hülyén, mint borjú az új kapura, nem értettek egy kukkot se,én meg egy idő után belefáradtam a magyarázkodásba, és inkább elfogadtam az édességet.
Legszívesebben egy körlevelet adtam volna ki a pco-ról, aztán aki akarja megérti, aki nem, az nem.

Tegnap voltam nőgyógyásznál.Kérdezte, szedek-e valamilyen gyógyszert.Mondtam neki,Merckformint.
"Azt miért szedi?Pco-soknál a létrejött terhesség után már nem szoktuk adni!"
Erre én mondtam, hogy segít megelőzni többek közt a koraszülést is.Erre visszavett:"Jó-jó, csak kérdeztem,igazából nincs jelentősége ,ha szedi"
Na, ennyit a nőgyógyikról.
ezoterike
 
 


Jó reggelt! :)

A hőm felülmúlta a várakozásaimat! :D Annyira megkívántam az Anyoooka-féle ugrást, hogy 36,9-et mértem! Muszáj megmutatnom, rém büszke vagyok rá! :oops: :lol: Pedig az utrót sem kezdtem el, más programom akadt este... :oops: (Mondtam apjuknak, hogy már nem "szükséges", de ő feltétlenül fontosnak tartotta :lol: én meg hagytam magam meggyőzni... :lol: )

Kép

Elfelejtettem tegnap megírni, hogy megvannak a kivizsgálások eredményei! :D
Az immunológiai teljesen negatív.
A laborosok között van néhány pozitív, de ahogy utánanéztem, ezek asszem már lezajlott fertőzéseket mutatnak.
Nem írok le mindent, csak a legvégét, a megjegyzéseket ,mert elég sok, nem akarom nagyon terhelni a topikot:
-Chlamidya trachomatis elleni specifikus antitest nem detektálható
-Chlamidya pneumoniae : korábban lezajlott fertőzés
-Mycoplasma pneumoniae IgG és IgA pozitív, IgM negatív lelet : a szerológiai markerek reaktivált fertőzésre utalnak
-Cytomegalovirus, rubeola : korábban átvészelt fertőzés
-Toxoplasma elleni specifikus antitest nem detektálható
Ez utóbbin igencsak meglepődtem, 5 éves korom óta macskák és kutyák vesznek körül, és bizton állíthatom, szoros kapcsolatban vagyunk...nem is értem, hogy nem estem még túl rajta!

Ha valakinek mondanak ezek valamit, igen jó néven venném, ha segítene!

Mamint, Lyutka!
Magam sem értem, de én egész életemben utáltam az édességet! :shock: Pedig papírforma szerint, ha valakinek, hát nekem falnom kéne, mégsem...Asszem szerencsém van. :roll: Sajna annál jobban szeretem a sósságot, és szomorú, de így is tetemes mennyiségű szénhidrátot fel lehet falni! :roll: Legfeljebb egy kicsit több meló! :lol: Szóval nekem is igencsak uralkodnom kell magamon, mondjuk a chipses polcnál! :lol:

Sehol senki??? Mindenki a talira készül?? :(

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Backa, igen, a nega lh tesztek miatt is többek között....és hogy hiába az elmúlt 4 hónap tökéletes 28-29 napos pés ciklusai, most vége ennek.
Asszem nem hat a meforal.........eddig hatott és most vége. Elegem van. Pedig nem is babára vagyok első körben, hanem hogy legyen normális ciklus egy ideig, hogy megnyugodjak, aztán ha minden rendben van, jöhet a baba, azt akartam, hogy szépen hasson a gyógyi....erre..........
Már csak bőgni tudok.............Elegem van.
Vendég
 


Sziasztok,

sajnálom azokat, akik nem tudnak jönni, megnyugtatásul: az előadások egy része valamilyen formában fent lesz a honlapon, lesz egy írásos összefoglaló is, a hobbifotós öcsém rengeteget fog fényképezni (ezek szerintem már éjjel fent lesznek), és odaátról a friss kismami Epre videóz, csak ő pecsételget, úgyhogy nem 100%.

De nyugi, mindenképpen lesz írásos-képes nyoma a találkozónak!

Persze jó lenne, ha megpróbálnátok eljönni! :lol: Mert úgy az igazi...

Viszont azt el kell mondanom, hogy sajnos a statisztika szerint nagyobb szerepe van a diétának és a sportnak, mint gondoltuk. :shock: :? A metformin önmagában sokaknak nuku. Gondoljatok bele, hogy minek van kitéve a hasnyálmirigyetek, ha csokit esztek, meg gyors ch-t. Így kár mérgezni a májat metforminnal... :? muszáj következetesnek lenni.
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi, ne csináld!!! Már hogyne hatna a meforál! Nyugi! Tudod, beszéltük, hogy ennyi idő után azért még nem lehet minden tökéletes, mondta Tű nekem is mikor mutattam a görbéimet hogy lehetnek még ilyen "csúnya" ciklusok! Nehogy feladd!!! Hat a gyógyszer!!!

Backa, ez igen! tényleg együtt/egyformán haladunk! Azért van dolog amiben ne utánozz: ma az én hőm ismét lejjebb ment és én most tuti nem lehetek babás, kihagytuk a lényeges napokat (nem is bánom, kezdtem nagyon rákattanni a témára, kicsit lazítani kell)
Örülök a jó laboreredményeidnek! :lol:

Mamint, ejnye-bejnye a lazulásért! :wink: (az édességet mostanában én sem bírommegállni de Tűű azt mondta hogy az is a javulás jele hogy újra kívánom) Én már ott tartok gyogyiban hogy reggel és délben 500, este 750 - volt egy elég érdekes éjszakám is tőle... :?

Ezo, a nőgyogyid reagálása érdekes volt...

Szép napot mindenkinek, délután tali!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Segítsetek!
Ha a Tűű dokihoz kérek időpontot kell előzetes nőgyógyászati papír amire ráírták,hogy pcos gyanus?
Beutaló nem kell hozzá?
Köszike
lecso
 
 


Sziasztok!!!!!!!

NA VÉGRE SIKERÜLT TELEFONÁLNI!!!!!!!!!!
Az előző kerdésemet nyugodtan tekintsétek semmisnek!
Május 31.-re kaptam időpontot.Alig várom már.Megcsillant a remény!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Du. megyek én is a találkozóra!
Sziasztok!
lecso
 
 


Sziasztok

Elöszőr is Lara
Nagyon nagy gratula Nektek!! :lol: és ki lesz a párod????? :D

Üdv az újaknak!

Kicsit levagyok maradva!Mindenkinek szoritok ezerrel!!!!! :lol:

jó talizást du-ra!!

puszi
Vendég
 


Ezo!! 3 vacsi????? azért vigyázzál ám!! :) én édességként rákattantam az eperre, lezúdítva diétás joghurttal.
de persze enni kell. az tuti. a dokim nekem is így állt a metforminhoz.

csokiról, édességről: én mikor elkezdtem diétázni-fogyizni, akkor visszautasítottam. kell az erő hozzá, de sikerült. csajok, tessék erősnek lenni a babáért!!!(már akinek kell egy pár kilót ledobni) én sem magyarázkodtam,hogy miért nem kérek. egyszerűen nem kértem és kész. először furán néztek rám, aztán megszokták. aztán irigykedtek,hogy milyen erős vagyok :)

Norkának igaza van!!! diéta és sport!!! sokaknak ez bejött. hiszem a metformin akkor hat, ha ügyesek és kitartóak is vagytok mellette!! Pogi, te elkezdted a diétát?? olvasgattad, amiket küldtem??

Lafi, ne keseredj! jönni fog az a baba. tudod mit? ne is álljon be az a fránya ciklus, jöjjön a baba!!

csajok, miért nem kezdetetek (én most sajna nemtok beszállni nagyon...) el egy közös fogyit??? mindneki írná mit eszik egy nap meg, itt lehetne okoskodni a többiekkel, ki mit csalt (persze becsületesen kellene mindent beírni!!!) és mit kellene másképpen, mit csinált jól, ötleteket adni. hiszen ez a fórum erre is tökéletes!! ne csak arról írjunk,higy milyen finom csokikat, sütiket nyomunk , hanem sikeres fogyikról is!!! emlékszetek, Bee és Ezo is fogyott a babásodás előtt. én is vagy 6 kilót. persze, akinek nincsenek felesleges kilói, azoknak nem kell. de a diéta és a mozgás nekik is fontos. bocsi, de nem akarok okoskodni. meg ilyenek. de úúúúúúgy szeretném, ha mindnekinek lenne babája!!! annyira kívánom ezt!!!
dimet
 
 


Csak bemásolom a Mens Mentis dietetikusának egy keserű kifakadását (egyébként lehet már hozzá bejelentkezni, a pcos.hu-n is fent van a hírekben, és elő is ad ma délután):

"Az emberek inkább bevesznek bárnilyen kapszulát, elmennek akármilyen kezelésre és bármiben képesek hinni, akármennyit kifizetnek csak nekik ne kelljen megmozdulni, nekik, ne kelljen semmin változtatni úgy egyáltalán ne kelljen ezzel hosszútávon és főleg ne a mindennapjaikban foglalkozni. Hivatkoznak időre, munkahelyre, családra stb. csak abba nem gondolnak bele, hogy ez változtatás nélkűl egy romló folyamat aminek a végén igen súlyos következmények lehetnek.

... ha abba gondolunk bele, hogy fodrászra, mozijegyre, aura-fotóra, zsírégetőre, gyorsétteremre stb.,mennyit költenek az emberek (tudom, ez sem mindenkire igaz), akkor arányaiban nem kell sokat fizetniük azért, hogy megtudják, hogy adott esetben mitől nem kell gyógyszert szedni, vagy inzulint kapni terhességben vagy hogy hogy juthatnak el az oly nagyon áhított kisebb ruhamérethez."

:roll:

Ő személyre szabott tanácsadást ad, lelkiismeretesen felkészül mindenkiből, mert előtte el kell küldeni az anamnézist. Ugyanis nem mindenkinek ugyanaz jön be, ill. nem bírja mindenki a koplalást, ha fogyni kell.

jaaaj, már nagyon izgulok...
Vendég
 


Sziasztok!

Anyooka!
Igen akkor kicsit náthás voltam........és mielótt felmenta hőm kicsit erősebb folyásom :oops: is volt...

backa drága!
Volt ám nekem piros csíkom..csak a ferti elvette :cry: :cry:

Lafui-ka kiscsillag!
április van...tudod ez szeszélyes......ne add fel! Hat a gyógyszer...kitartás!!!!!
Te egy bazi erős :lol: ügyes :lol: kitartó :lol: frankó :lol: csajszi vagy!!!!!!! :lol: :lol: :lol: okes??? Úgyhogy sok-sok +++++++++++++++++++++++ doppingoló energiát küldök!!!
csipi78
 
 


úgy szégyenlem :oops: magam...nem tudok rendesen írni :oops:
mielótt=mielőtt
Lafui= Lafi-ka Ugye megbocsájtasz????? :oops:
csipi78
 
 


Csipi, persze!!!! :wink:

Csajok, mind olyan édesek vagytok!!!!Csak most nehezen megy pozitívan gondolkodni....

Norka, én már 2 hónapja intenzív, bár nem kardio, mozgást végzek és szedem a meforalt....Bár most úgy érzem, minek ezt az egészet csinálni. Fogyni is csak most kezdtem el 2 hónap torna után....A ciklusom ebben a hónapban meg..........
Vendég
 


Norka, a dietetikus az a csaj, aki fiatal, a kórházn is van tűű mellett? ha igen, őt ismerem. egyszer voltam nála. egy kedves, szimpi csaj. (ha nem, akkor is az lehet :) ...)

és annyira más mindenkinek a szervezete. mindnekinek más kell. én pl. konditól (kicsi súlyokkal!!) sosem fogytam. csak aerobi. kemény aerobi. persze ahhoz is fokozatosan kell hozzászokni, és ne legyen nagyon ugrálós. hiszen akin vannak plusz kilók nem jó az izületeinek lépkedni step-padra. (azt utálom is). meg ugrálni sem jó. pl. a kick-box aerobi jó. mert a földtől nem rugaszkodik el az ember.

de tényleg jellemző a társadalomra, hogy azt hiszik (tisztelet a kivételnek), hogyha bekapnak vmi kapszulát, az segít. de nem. a diéta és a mozgás. az segít. és még azt lehet a legolcsóbban megúszni.

és lafi! kitartás, kitartás. egyszer csak hirtelen be fog indulni minden. először a szervezet megijed és tartalékol. ha vki okosan diétázik először nem is pörögnek le a kilók, viszont később annál inkább és annál tartósabb lesz.
dimet
 
 


Sziasztok!

Végre lecsengett az eheti sok munka...

Lafead: tényleg ne add fel, szedd azt a gyógyszert, vedd sorba a dolgokat, hátha kellene vmin változtatnod. Én azt olvastam, hogy a metforminnak kellhet akár 1 év is, hogy legyen hatása. Szóval fel a fejjel, ne búslakodj! Lesz ez még sokkal jobb is.

Nekem még mindig semmi pé vagy vérzés. Reménykedem benne, hogy csak az egyik petefészkem nem akar működni rendesen, de van egy érzésem, hogy nem ez a helyzet :(

Nagyon várom már a délutánt, kíváncsi vagyok rátok és persze az előadás is nagyon érdekel. Annyira reménykedem, hogy sikerül időben elindulnom, bár sajna nem rajtam múlik... :(
Norka: mennyien is leszünk délután?

Általánosságban: Gratula a pés lányoknak, kitartást a Metformin szedőknek és az áhítóknak és élvezzék a terhességet a babások!

Kép

Kép
bettica
 
 


jelenlegi állás szerint 180-an...

lafi, jól csinálod, de 2 hónap után, hm... nem szabad csodát várni. Ha elkezdtél fogyni, az remek. Sokak szervezete befékez az elején, úgyhogy csak a nagybetűs TÜRELEM szót tudom leírni. Azért majd az életmód blokkra (szünet után, 18 órától) majd figyelj oda! :wink:
Vendég
 


Lafead,
ne add fel. Csak pozitívan! Látod, a fogyás is beindult. :D Előbb-utóbb mindenkinek sikerül, tudod. Nekünk is fog :!:
Mióta szedsz meforalt?

Backa,
irigykedem a hőgörbéd miatt. Tök jó :lol: Csak maradjon is fent és látogasson el hozzád mihamarabb róka koma!
Műtéti időpontot a genetikai eredmény után kapunk, elvileg 3 hét múlva.
Valszínű nem repedtek meg az óriás tüszőim, hőm 36,1 ma is. De nem török le, majd legközelebb jobban alakul! :lol:

Norka,
nagyon igaz, amit a csjszi mondott. És úúúgy magamra ismertem :oops: Dehát egy jó kis süti vagy - ahogy az avivás Lívia mondaná - egy jó kis pörkölt nokedlivel... :? :lol:

Csajok,
már csak holnapig van merckforminom. Ha helyette meforalt szedek be (abból van egy teljes doboz) az nem gáz? A hatóanayg végülis ugyanaz... :roll: ?

Kép
wandrea
 
 


Wandrea, meforal=metformin,hisz a hatóanyag ugyanaz, csak az elnevezés más.

Meforalt jan óta szedem, én tipikus PCOS vagyok, kövér bár nem annyira szőrös... :wink: és eddig nem tudtam fogyni, most a torna dobott egyet mert végre -4 lement bár tény, hogy lassab indult be,mert 2 hónapot vártam ezért a 4 kilóért.
és tök érdekes, hogy ha nem tudok elmenni tornára, már hiányzik...pl ma is ugye a tali miatt aztán kiamrad 4 nap, és már alig várom hogy szerdán mehessek!
Sajnálom,h ogy nem repedtek meg....
Vendég
 


Nekem szerencsém van, mert az elmúlt fél év alatt sikerült "ledobnom" a fogigátló miatt felszedett 15kg-ból 10-et (fogyókúra és edzés hatására).

Jártam edzeni is, de alapból sokat sétálunk, ha csak van időnk, szerinte az is sokat számít. Maradt még 5kg, amitől meg akarok szabadulni és úgy tűnik nyárra az is lemegy. Kopp, kopp... Én mondjuk alapból vékonka voltam, csak a bogyó miatt kezdtem el hízni.
Az edzésnél egyébként én is úgy voltam, mint lafead, ha nem mentem 3 napig, már hiányzott...

Kép

Kép
bettica
 
 


Plííííííííííííííííííííííííííz segítsen valaki!

25. napi progim eredménye:

35,14 nmol/liter

ref 4,77-63,60

Na most akkor ez mi?Volt pé talán nega lh teszt ellenére???
Vendég
 


Lafi!
Ez még babás proginak is elég!!! :shock: :D
Jujj! Izgulhatunk?
Akarsz Lara párja lenni? :wink:
(Reggel még itt keseregtél, asszem ideje hangulatot váltani! :wink: )

Kép Kép
backa
 
 


Lafi

VOLT pé-d ! a hőd alapján is és az eredmény alapján is !

Mondtam már, hogy nagyon nehéz pont elkapni az LH csúcsot !! Ne parázz, nagyon nagyon jó úton jársz !!!!!!

Minjárt talizunk 8)

mniki
 
 


Tényleg????????????????????

hát akkor nagyon nem kaptam el azt az lh tesztet..... :shock:

Istenem, hátha megnyugodok mostmár...........
Vendég
 


Nem volt időm írni eddig, de Lafi a görbédtől majdnem dobtam egy hátast amikor megláttam ! Olyan szép és ígéretes :wink:
Szerintem vasárnap tesztelhetnél újra !!

Backa, Anyoo, a Ti görbéitek is ígéretesek :lol:

No, vajh ki lesz Lara zebra-párja ???

mniki
 
 


Lafi!
Persze, hogy megnyugodhatsz! Vagy inkább most kezdhetsz igazán izgulni? :wink: (Különben is, mindig az lesz babás, aki a legszkeptikusabb meg depisebb! :) )
Szerintem is tesztelj megint!(mondjuk én az azonnali tesztre szavaznék, de tudvalevő, hogy tesztügyben nem vagyok százas! :roll: )
Hát, ahhoz hogy mi elcsípjük az lh-csúcsot, kell némi szerencse! :? Pl én a 14. napon csináltam az elsőt (akkor bírtam hozatni), ami halvány kétcsíkos lett! Na, agyalhattam, hogy most volt vagy lesz! Aztán mázlim volt.

Niki!
Köszi! :)

Kép Kép
backa
 
 


Hát akkor végre egy jó hír....mert már nagyon kész voltam, hogy semmi sem jó nálam....

Backám, nem tesztelek, mert én még csak ott tartok, hogy legyen pés ciklus és egyáltalán ciklus...meg átjárhatatlan vagyok aztán ha nálam minden rendben, akkor végre jöhet a baba!
Csak szép sorjában!Mert ha nem vagyok rendben, baja lenne a babának is.

De annyira jó, akkor jan óta mindig volt pé!Bár progi most volt ennyire magas csak, eddig alig-alig mutatott pét, most meg valahogy többet mutitott. Ez nagyon jó!
Vendég
 


Leginkább azért sem tesztelek, mert apával egy-két napot kaptunk el ebben a hónapban....én tanultam meg ideges voltam, most meg ő tanul előtte meg nem volt 3 napig itthon....

Na meg azért sem tesztelek max szerdán, mert reggel pisiltem egyet, gondoltam tesztelek, elő is vettem egyet, aztán csöpp rá, vártam, nega lett, ránéztem, hopp lh teszt volt....ciki :oops: összekevertem.
Majd veszek teszteket, mert elfogytak.
Vendég
 


Sziasztok,

írtam az előbb sokat, erre ez a .................... babanet eltüntette.... :evil: :evil: :evil:

Szóval csak annyit akartam írni, hogy már nagyon várom, hogyl áthassalak titeket, és Lafi, tök jó, hogy volt pé-d ! Ez a legfontosabb, hidd el, meg persze azért apát se hagyjuk ki a sorból.... :oops: :oops:

Na, most még dolgozom egy kicsit aztán jövök ! A talira !
zsizsik
 
 


Lafi!
:lol: :lol: :lol: Akkor ma sem sikerült elkapnod az lh-csúcsot? :lol: :lol: :lol:
Szerdááán??? :shock: Addig megkergülnék... :lol:
Lehet, hogy apával jobban elkaptátok, mint a teszttel! Lehet, hogy egy olyan nap volt, amikor eszedbe se jutott, hogy pé-d lehet!
Csakazértis szorítok! :evil: :lol:

Zsizsik!
Jó talizást! :D

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Irigyellek benneteket, a taliért és a 4 nap szabiért :)
Nálunk Szlovákiában a 7fő munkanap :(

Lafi!
Hm..ez szuper progi.....várom a szerdai teszted :) Lehetnél a májusi 1. zebrás!

Backa!
Szép a hőd, volt PÉ....Annyirra szép....ebből csak jó sülhet ki :) Bizakodó vagyok!

Én kissé el vagyok keseredve, nem látom a kiautat, de....hagyjuk. Szerdán a kőzpontban rákérdezek arra a mellékvese hormonra is, meg kérek tőlük tüszőrepesztő szurit, meg mittom én. Még nem adom fel :D

Puszi nektek és kellemes 7 végét, jó találkozást!
Vendég
 


Hi!

Köszi a gratukat!!!

KI LESZ A PÁROM? :shock: Valaki jelentkezzen azzal a halvány teszttel!! Az én első tesztem is nagyon halvány volt (26. cn) , de addig forgattam míg nem láttam a csíkocskát! :oops: Ott volt, van!!

Kép
lara26
 
 


Lafi!

Hú, ez tök izgalmas!Ez a progi naggyon jó!
Az együttlétetek számához meg csak annyit, hogy mikor én bebabásodtam, abban a hónapban össz-vissz kétszer voltunk együtt apával, mert pont akkor lett egy kicsit elegem a babagyártásból.
Előtte hónapokban meg ha kellett, ha nem ,együtt voltunk, és nem volt eredmény.Nekem több ismerősöm is így esett teherbe.( biztos jól megérnek ilyenkor a kiskrapekok :lol: )
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Backa! Irigyellek, hogy utálod az édességet...

Dimet! Ez a közös fogyózás és egymásnak segítés nagyon jó ötlet! Ez lehetne a 3. pco-s fórum a babaneten?!?! Nekem a legnagyobb problémát az okozza, hogy pontosan milyen dolgokat ehetek, nem vagyok gyakorlott szakács (időm sincs igazán főzni), receptjeim sincsenek. Az alaptáblázatok sem egységesek, nagyon sok élelmiszerről nem írnak. Jó lenne összegyűjteni azokat az élelmiszereket, recepteket, ételszállítókat, amelyek a PCO-s diétát szolgálnák.

Sokat gondolok a talisokra :cry: !

Norka! Nagyon örülök, hogy azért mi sem maradunk le mindenről, bár tényleg az lett volna a legjobb, ha személyesen is ott tudunk lenni...
lyutka
 
 


Sziasztok!

Nagyon várom a talisokat, hogy beszámoljanak!!!!!
Addig is puszi a többieknek is :D !!!

Jó pihenést a szünetben!!

Gy**
jokaliza
 
 


Sziasztok!

Gondoltam elújságolom, hogy találtam új nődokit, mert a régi a kórházátalakítások miatt kicsit messzire került. Elmentem hozzá, mert még mindig nem jött meg (>150 cn-nél járok).

Megnézte a leleteimet és ő is elismerte a PCOS-t. Mondta, hogy ebből a betegségből írta a doktori disszertációját 10 éve!!! Akkor még kicsit más volt a helyzet, mint mostanában, bár nem volt sokkal rosszabb. Nem akar laparoszkópos műtétet csinálni nálam, de a Merckformin mellett szeretne alaposabban kivizsgálni és utána stimulálni Clostyval. Azt mondta, hogy ez lehet a túlstimulálás miatt veszélyes, de majd sokszor megyek ultrahangra. El akar ő is küldeni erre a petevezeték-átjárhatósági vizsgálatra. ETTŐL NAGYON BE VAGYOK ROSÁLVA!!!

Akinek volt, annak mennyire volt kellemetlen? És a clostyval kapcsolatban is várom a tapasztalatokat.

Bocsi a hosszú dumáért, csak örülök, hogy egy kommunikációkész dokit találtam. Ja, és ismeri az endokrinológusomat és azt mondta, hogy megpróbálnak együttműködni az én érdekemben. Azt hittem, hogy az ilyen dokik már kihaltak.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nekem nagyon tetszett a tali, különösen Petrányi előadása és Norka prezentációja.
Norka, gratulálok! Fantasztikus munkát végeztek. Az előadás jól szervezett volt és sokat tanulhattunk.
ÉS! Jó volt csajszik veletek beszélgetni az előadás végén.

Lafi, remélem sikerült erőt meríteni az előadásból és nem leszel letörve. Én mióta megtaláltalak benneteket, nagyon pozítivan állok hozzá, mert úgy érzem jó helyen vagyok és a zebráig meg sem állunk :lol:
Backa, a tegnapi 37.4 után én is ma 36.9 et mértem. ugye az még mindig jó? ugye?? :roll:
apple
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Először is jó volt az este, én most értem haza, Mnikivel tejszínes fagyit ettünk én csoki, Niki gyümölcsös öntettel...Ez igazi fogyókúrás kaja!!!!Ki is volt írva az előadáson, hogy ennek kicsi a GI értéke....

Norka, köszönöm az estét, nagyon ügyesen szerveztétek meg!Az előadások jók voltak nagyon!!!!A Te prezentációd meg egyenesen érdekes és néha megdöbbentő!
Gratulálok Nektek a tökéletes és szép szervezésért!!!!!

Backám, én nem vagyok tipikus tesztelő....kivéve lh tesztelő, na arra sok pénzt költök, így utólag rájőve, hogy minek!!!!Nem is mutatja az igazat!
És most sem kaptam el reggel az lh csúcsot, ilyen az én formám.... :wink:

Dimet, szépen pocakosodsz, nagyon szép kismami vagy!

Rambóka, Apple, Kincsem, Zsizsik örültem, hogy megismerhettelek Titeket személyesen!
Vendég
 


Apple, az a hő még mindig jó, nyugi!!!!
Vendég
 


Klassz volt a tali, nekem a babamozi tetszett a legjobban, legszívesebben folytattam volna a sort még hosszasan... A következő talin mindenki benne lesz már, remélem...

Mindegyik előadás igényes és hasznos volt, bár a kardiológiai mintha orvosoknak szólt volna... Fél-fél órában persze csak egy tömény anyagot lehetett leadni, szerintem ez jól sikerült. Dr. Tűű nagyon szimpatikus volt nekem, eddig nem ismertem személyesen. Örültem, hogy válthattam pár szót a topiktársakkal is.

Norka! Gratulálok az ügyes szervezéshez és köszönjük!!!

Az anyagok remélhetőleg felkerülnek a honlapra, lehet majd belőlük mazsolázgatni.

Jó pihit mindenkinek! Megyek, összepakolok a hétvégi "nyaralásra".
brendon
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok Norka az előadás miatt!Nagyon sok mindenről hallottam ma amit eddig nem tudtam.Tanulságos volt,az bizony!!!!!!!
Remény adott,de még mekkorát,ez már kellett is nekem!
A Tűű dokihoz máj.31-re kaptam időpontot.A Teri azt mondta vigyek magammal minden papírt,egyébként előlről kezdi a kivizsgálást.
Anyoooka!Te milyen vizsgálatokról vittél papírt az első alkalomkor???Arra gondoltam,hogy ha tudom,akkor addig megpróbálok elintézni egy-két dolgot,hisz van még egy hónap.

Ma reggel kezdtem el mérni a hőmérsékletem,kiváncsiságból!36. napnál járok és a hőmérsékletem 36,8 volt.Szóval ez azt jelenti,hogy nincs peteérésem.Hónapokon át szedtem a clostylbegitet,akkor 36 napra jött meg.Írt fel a nődokim norcolutot,mivel számítottunk rá.Szerintetek bevegyem, nincs mire várni???

Sziasztok
lecso
 
 


Hellóbelló, 8)

nos, én is csak csatlakozni tudok azelőttem írókhoz, Norka és csapata hatalmasat alkotott, remek, jól szervezett és nagyon érdekes délután volt, én személy szerint sok újat (is) hallottam az előadóktól,tehát mindenképpen hasznos is volt. Norka és lányok, gratulálok és köszönjük nektek !

Lafi, én is örülök, hogy megismerhettelek, Apple is jó, hogy eljött, a többieket pedig mindig öröm látni ! Tényleg, kezdünk olyanok lenni, mint egy jól összeszokott banda .....! :lol: Csak akik nem tudtak eljönni, ők nagyon hiányoztak !! :cry: Kavicska, Rejo, Pogi, Ella, Verona, Bee, és persze mindenki más

Dr Tűűt még mindig imádom !! :lol: :lol: 8) :oops:
zsizsik
 
 


Lecso, Te is ott voltál?Nem találkoztunk, kár.............. :cry:
Vendég
 


Igen én is ott voltam!
Nem mertem odamenni hozzátok!Ti már olyan sokat tudtok a betegségről,én meg kis buta vagyok még.
De ha lesz legközelebb amit remélek nagyon,ígérem én is ott leszek veletem.
lecso
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt találkozni néhány emberrel innen... a többiekre meg szerintem nem volt időm :(

Norka: Nagyon profi volt a szervezés, hatalmas gratula :)

Lillát viszont szerintem mindenki hallotta amikor 5 percenként felüvöltött az előadóteremben :))) (a kis zabagép... folyamatosan enni kért - amikor meg jól bekajált akkor pelenkacseréért üvöltött... amikor meg már semmi baja nem volt akkor az volt a baja, hogy unalmas volt ott ülnie a sötétben... ) Szóval én ennek köszönhetően az előadások 90%-ról lemaradtam sajna... (a férjem viszont az egészet végignézte... pedig ő csak azért volt ott, mert én egyedül nem tudtam volna elmenni oda :) )
Vendég
 


Sziasztok!
Nem régen értem haza én is...........
Nagyon jól éreztem magam, számomra hihetetlen erőt ad, hogy nem vagyok egyedül! :)

Köszönöm Norka, hogy ott lehettem!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?