Új privát üzeneted érkezett!

Nelli, Emma Tiza :D

Köszi, olyan boldog vagyok!!!!

Nelli :D
Sztem nagyon jó dolog a három a kislány!!!! A sok hülye megjegyzéssel meg nem kell foglalkozni!!!

Emma :D

Küldök majd címet.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Emma :D

http://bababolt.echt.hu/

Itt a babakocsik fülnél megtalálod a márkákat és a Dszulee által ajánlott chicco ct 01-et is!
Sok sikert!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Lányok! :lol: :lol:
Most jött a hír Tüncsitől, hogy Dzsulee megszült. A baba 3500 gramm, 56 centi és barna hajú.
Gratulálunk! Jó egészséget a babának és a mamának!

Kép
Kép
tiza
 
 

 
 

Dzsulee!!! :D
GRATULÁLOK!!!!! JÓ EGÉSZSÉGET SOK TEJET KÍVÁNOK!!!! :lol:

drumka
 
 


Dzsulee :P :P

Juhéj! Első számú hírszerzőnk, [color=red]Gratulálok!!!![/color]
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!!!
És kitartást a kórházi napokra!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Na, még egyszer

Gratulálok!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


dzsule, gratúlálok :D Jó egészséget nektek :wink:
de jó, hűű, örömömben még libabőrös is lettem :D

Kép
mona76
 
 


Dzsuleeeeeeeeee :lol:
Milyen ügyesek vagytok!!! Itt pörögsz, aztán egyszer csak megvan a picúr! :lol: Gratulálok szívből! Várunk a beszámolóval és képekkel.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Dzsulee :D :D :D
Kép
Kép Kép Kép Kép


Tiza :)
Kép


Kép
Vendég
 


GRATULA DZSULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


ÉLJEN ÉLJEN
Vendég
 


Dzsulee!! Hatalmas gratula nektek!! Kívánok sok örömöt és még több tejcsit a picurnak!

tynus12
 
 


Dzsule

Vaze, te aztán nem tökölsz sokat. Egyik nap még itt vagy, aztán egyszer csak jön a hír, hogy baba kint van. Sok boldogságot kívánok mindkettőtöknek, meg az egész családodnak.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Dzsulee
Így ismeretlenül is, de szívből gratulálok Nektek!

manda
 
 


Szilva :D
Milyen volt a 4d? Nem jelentkeztél azóta!

manda
 
 


Dzsulee :)
Hatalmas gratula!
Sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!

Tiza :)
Már miért ne lenne időd 3-at szülni? Ma már későbbre tolódott minden. Egymás után letudjátok, és kész :lol: Csak 3 lányod nem lehet már :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


sziasztok!

dzsulee!
GRATULÁLOK JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIKÉT A BABÁNAK!!!!!

barbi!
nagyon édes ez a kismanó a tejcsi miatt ne aggódj majd az is beindul!!!

nelli!
akkor otthon teljes a nőuralom de szerintemis az a legfontosabb hogy egészséges legyen!!!
mi lesz a manó neve????

tiza!
aranyos a kisfickó a pocakodban!!!!

drumka!
gratula a 3mm-hez vigyázz magatokra!!!!!

szilva!
mi van veletek mi ujság a 4d-sen????

bogáncs!
gratula a jó eredményhez és tudjátok már hogy mi lesz????

timi!
veletek mi újság???
neked mikor múltak el a rosszullétes napjaid????
és mi lesz a manócska neve???

rólam!
az este oda voltunk apuéknál névnapozni és nyársaltunk is és nagyon jót vacsiztam igaz csak pirítós kenyeret meg paradicsomot de jól esett na de reggelre a kismanóm megbosszúlta magát és sajna találkoznom kellett rókakomával szerintem én is kihúzom ezt a hányós kórszakot úgy mint timi!!!!
na de majdcsak lesz jobb is!!!

szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Barbi :)
Nagyon szép kisbaba! Gratulálok!

Dzsulee :)
Ez gyorsan ment! :) Gratulálok!

Tiza :)
Jól érezted hogy kisfiú! Jó, hogy megmutatta magát, így könnyebb lesz a vásárlás is. Gratu!

Tündi :)
Jobbulást kívánok neked!

Kép
mofly
 
 


Mofly :lol:
Bocsi, de te hová is jársz inszemezni?
Biztos már régen írtad, de ritkán járok erre, ebben a topicba inkább előfordulok.

manda
 
 


Manda :)
Ahová Te is! Sz. ügynökhöz. Figyelem, hogy mi történik veletek, és nagyon drukkolok!!

Kép
mofly
 
 


Mofly
Köszi, én is neked drukkolok nagyon!!!
Most kezded a köv-ő inszemet?
Lehet, hogy összefutunk majd a BMC-ben?! :wink:

manda
 
 


Manda :)
Könnyen lehet. Te csak jövő hónapban jössz?
Most látom, te is hozzá jársz. Bejelöllek iwiwiwen, hátha egyszer összefutunk. :)
Igen, én most kezdtem a 4.-et. Hétfőn megyek tűszőnézőbe.

Kép
mofly
 
 


Mofly :D
Aha, én is Sz.ügynökhöz járok.
Hát igen május 20 után fogok legkorábban felmenni, akkor is csak gyógyszert íratni és kb. jún. 4 körül megyek először uh-ra tüszőnézőbe. Az még olyan soká lesz!!!!!!!!
Jelölj be, ok!

manda
 
 


SZiasztok!

Elöször is hatalmas gratula Dzsulee-nak! Minden jót kívánok nektek! :wink:

Zbarbi!
De jó lehet már otthon lenni a kismanóval. Nagyon szép baba! Neked is gratula! :)

rólam: szerdán voltam a kórházban. :cry: Szerencsére minden rendben ment. Reggel 7-kor bementem,kaptam tágítót. 1 körül megütöttek és fél 4 fele már jöhettem is haza.
Utánna egy kicsit görcsöltem ,de hamar elmúl, este már teljesen jól voltam. Persze fizikailag...
Na ennyi!

Júli ,augusztus körül lehet újra próbálkozni, gyorsan eltelik az idö és úgy döntöttem nem siettem. Jön, ha jönnie kell!

puszi Mindenkinek!
Azért jövök ám néha! :P
susy75
 
 


Dzsulee :D

HATALMAS GRATULA!!!!! NAgyon ügyi vagy! Jó egészséget és sok-sok tejcsit és annál több örömöt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!


Dzsulee :P gratulálok,ez aztán tényleg gyorsan ment nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok nektek( mert abból soha nem elég!

Sysy :P annyira sajnálom ami veled történik én is átéltem,de az idő mindent meggyógyít és nyár végére újjult erővel próbálkozhatok addig pihenj sokat!!!!

Barbi
zbarbi
 
 


Sziasztok kismamik! :D

Lenne egy kérdésem!
Ti mikor mentetek el az első alkalommal a védőnőhöz kiskönyvért? Nekem azt mondta az orvosom, h minél előbb menjek és szerezzek be kiskönyvet, a kórházi napidíj kikerülése miatt.
5. heti UH eredményem 5mm -es petezsák 2mm -es szikhóhyaggal.

Kép
lara26
 
 


sziasztok!

lara!
én 5 hetesen mentem a védőnőhöz pont emiatt hogy ne kelljen vizitdíjat fizetni!!!
meg is csinálta a kiskönyvet!!!

tündi23
 
 


Lara :D
Azt hiszem a 8. vagy 9. héten mentem el.
Szerintem a 10. hétig valamikor teljesen OK :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tündi!

Köszi!!! Azt hittem, h ki leszek nevetve a védőnőnél. (ilyen korán menni). A gyermekorvosi rendelőt kell felkeresnem és ott lesz az illetékes védőnő? Gondolom én.

Kép
lara26
 
 


Jövő héten elintézem, minél előbb helyezzen pártfogásba.

Kép
lara26
 
 


Lara, én is a 8.héten mentem kiskönyvért :D

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Barbi :lol:
GRATULA!!!! Ez a kissrác több, mint gyönyörű!! Nem győzők betelni a képpel!!! Sok boldogságot, egészséget kívánok Nektek!

Dzsulee :)
Gratulálok Neked is! Nagyon gyorsak voltatok!! Bár te megírtad, hogy katapultálni készül Bora :lol: Így is lett! Nektek is minden jót kívánok! Várjuk az élménybeszámolót!!

Tiza :)
Gratulálok a kis kukacoshoz!! Biztos, hogy minden a legnagyobb rendben van!! Ne aggódjatok! De ha megnyugtat, akkor iktassatok be még egy 4D uh-t egy pár nap múlva! Ez a topic (is) teli van aggódó kismamákkal, próbálkozókkal, s mégis mindig azt írjuk, hogy ne aggódjon a másik :D :D

Nelli :)
Ti nem sokára indíthatjátok az új TV tornát a három a Kislánnyal :lol: Gratulálok Neked!

Emma :)
Örülök, hogy minden rendben van veletek!!

Susy :)
Innen már egyenesen csak előre nézzetek! Kényeztessétek egymást a pároddal, s meglásd hamarosan ott lapul majd a kismanó, aki ott is marad 9 hónapig!!!!

Tündi :)
Köszi az infót! Szombaton, ha minden rendben lesz az uh-n, akkor megajándokozom magam egy hajfestéssel azt hiszem! egyébként ma tölöttem be a 7.hetet.

Még nagyon az eleje....hétfőn este megint elkezdtem barnázni, ez most relatíve nagyobb mennyiség volt....azonnal ágy, s feküdtem egész kedden, s szerdán....lekopogom mára már semmi...nagyon remélem, hogy minden ok odabenn. Ma kicsit szúrkált a hasam alja, bevettem két magnéziumot, ágy egy órára megint, s most jobb...
Ez tényleg hihetetlen, hogy egy napra sem szűnik meg az aggódás, attól a pillanattól, hogy kismanókat "kigondoljuk" :D , de én nagyon bízom az én kis Mütyürömben, hogy velünk akar maradni.

A többieknek is szép estét!
Szilvia

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tündi

Hát sajna én a 20. hétig hánytam minden reggel. Most már lekopogom nincs semmi komolyabb gondom. Ami néha rossz, az a gyomrom, mert egyszerre csak mindig keveset tudok enni, így viszont egész nap csak a kaján jár az agyam.
Három néven gondolkodunk: Anna, Noémi, Dalma. Még nem tudom, de biztos, hogy a 3 közül valamelyik.

Én 2 hét múlva megyek 4 D-re. Tök kiváncsi vagyok a kiscsajra.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Lányok :P
Nem jövök három napig, és mindenből kimaradok, ez nem igazság :twisted:

Barbi :P
Balázs tüneményesen szép baba. És az a frizura :P

Dzsu :P
Gratulálok, ezen a gyors szülésen nem is csodálkozom. Hű vagy önmagadhoz :P

Nelli :P
Gratulálok a kicsilányhoz :P Nekem van egy kolleganőm, hárman vannak lányok testvérek, mindegyikőjük szép, és nagyon jól kijönnek egymással.

Tiza :)
Valahogy én is sejtettem, hogy fiacskád lesz :P Gratula a kukacoshoz :P

Bogáncs :P
Örülök, hogy jó lett az AFP eredményed, szuper :P

Susy :)
Végre túl vagy rajta, és a műtét is rendben lezajlott. Csak előre nézz :)

Rólunk:
Amint fentebb látjátok, meg volt a 4D. Óriási élmény volt. Boldi igazán jól viselkedett. Nagyon aktív volt. Mocorgott, kalimpált a kezecskéivel, ásított, mosolygott és fintorgott :P Csak a zacsikat mutatta meg, mert a szerszámot eltakarta a köldökzsinór. A doktornő jól megnyugtatott, hogy Boldi méretei teljesen normálisak a korához képest. A súlyát 1770 grammra becsülte, és egyáltalán nem sovány :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Manda :)
Köszi, hogy keresel, látod minden rendben volt a 4D-n!
Nem soká május 20 :P

Maryt tegnap befektették a kórházba. Semmi komoly, csak felpuhult a méhszája, és az egyik baba nagyon lent van. A biztonság kedvéért inkább. Reméljük még jó néhány hétig kihúzza :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szia Szilva! :lol:
Nagyon édes Boldi, gratulálok! Akkor remélem a súlyával kapcsolatban megnyugodtál.
Maryről én is tudom a hírt, kapcsolatban vagyok vele.
Úgy néz ki rendben vannak az eredmények, tegnap volt egy csomó vizsgálata, doki szerint még nem fog szülni.
Én is nagyon remélem, drukkolok neki!

És persze itt Mindenkinek!!!

manda
 
 


Lara :)
Én 8 hetesen mentem kiskönyvért.

Szilva :)
Boldika nagyon édes :lol: Hogy mennyire élethű egy ilyen 4 D!
Az én lányaim is szépek :oops: (nem csak az én véleményem alapján :lol: ). Olyan, mintha klónoznánk őket, annyira hasonlítanak külsőre!

Timi :)
Klassz, hogy most már nincs hányingered! Tudod élvezni a másállapotot!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilva!
Boldi nagyon édes, tök jó súlya van!!Léna is ásított állandóan bent. Meg is szívtam az 1. 3hónapot!! :lol:
Tiza!
Kismanódból tényleg nem valami sok látszik, de annál izgatottabban fogod várni, hogymilyen lesz. Én csak pár pillanatra láttam Lénát, de nem olyan volt, mint a képen. Mondjuk mi előbb voltunk, és még csak 698gr volt.
Lara!
Elméletileg a védőnőnek kell legyen valahol irodája. Énis ilyen 5-6hetes körül mentem hozzá először. A te védőnőd állítólag nagyon aranyos. Megkérdezzem neked valakitől, hol találod? Persze név nélkül, tartom a szám, ahogy ígértem!!

Tüncsiék már költöznek, hogy mostanában nem jött?
Képzeljétek, beindulni látszik a ruhabizniszem! Tegnap írtam pár babás topicba a nőklapján meg itt is, és annyi vásárlóm van, hogy nem győztem válaszolni a mailekre!Úgy látszik, akinek már megvan a gyereke, az rájött, hogy nem érdemes új ruhákat venni erre a pár hónapra.

tynus12
 
 


Dzsulee
HATALMAS GRATULA!!! :D

Szilva
azta mekkorát ásított a pinduri :D :P :wink:

Timi
bakker, jó sokáig vendégeskedett róka koma :shock:

Kép
gaby25
 
 


Szilva :D
Hűha, Boldi állati jóképű fazon! És milyen csókos szája van! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Manda :)
Gondoltam, hogy te tudod mi van Mary-vel, csak pont rólad jutott eszembe, hogy megírom a csajoknak az infót!

Nelli :)
Kíváncsi vagyok, hasonlítani fog-e majd mostani önmagára ha már nem a pocakomban lesz?!

Tynus :)
Mi az, hogy meg is szívtad az első 3 hónapot????
Örülök, hogy beindul a ruhabiznisz! Gratulálok hozzá, szerintem is nagyon jó 5let :P
Tüncsit én is hiányolom, bár én úgy emléxem, hogy csak május 1 után költöznek???

Gaby :)
Nekem is kedvencem ez az ásító kép :twisted:
A dvd-n olyan, mintha kiabált volna :twisted:

Emma :)
Köszi Boldi nevében is a bókot. Nem tudom kitől örökölthette a száját, mert egyikőnké sem ilyen????????????????

Kép
Kép
szilva069
 
 


Lara :D

Én 8-9. hetesen mentem a védőnőhöz, menj csak nyugodtan!!!

Tündi :D

Még nem tudom kisfiú, vagy kislány, de talán jövő héten. Akkor lesz kötelező uh, meg 4d-re is bejelentkeztünk, nem is annyira a látvány miatt, hanem ilyenkor klasszul végig tudják nézni(gerinc, ujjacskák...stb), szóval inkább megnyugtatásként. Ez egy genetikai szűrés is egyben, olyan a hely, hogy ad róla igazolást, nagggyon várjuk!!

Remélem rókakoma elhagy már téged!!!!

Szilva :D

Milyen helyes Boldi!!!! És nem is karcsú :!: :!: :!: De jóóó!
Te hol voltál 4d-n?

Manda :D

Ismeretlenül is szurkolok!


Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szulák Andrea megszült :P
tegnap reggel adott életet kislányának. Rozina alig egy óra alatt, császármetszéssel, 3 kiló 61 dekával és 56 centivel látta meg a napvilágot, a kiírt időpontnál csaknem egy héttel korábban.

Kép
gaby25
 
 


Szilva!
Kicsit idiótán fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy az uh-kon szinte csak ásítós képem van, alig aludt sztem valamit a hasamban is, mert állandóan rúgkapált, csak éjjel nem. Mikor megszületett, a 2.nap nagyon besárgult, és majdnem 1hónapig csak aludt, és alig evett. Aztán megfordult a kocka, az ásítozás megmaradt, csak éppen kaptam egy gyereket, aki jó, ha fél órákat aludt 4x-5x napközben. Ez két hónapig tartott, olyan voltam már mint egy zombi. Remélem, Boldi nem követi Léna példáját. :lol:

Énis örülök a ruhabiznisznek. Magamból indultam ki, mert mikor megvettük az első ruhatárát, az 56-ost, a boltban dobtam egy hátast, hogy a gatyánk rámegy a gyerekre. Főleg mikor 2naponta moshattam, mert mindent összefosott szegénykém. Hordta az 56-ost 3hétig. Aztán a sógornőmtől kaptam ruhákat, meg elkezdtem használtan venni őket, és rájöttem, hogy hülye leszek 1-2hónapért súlyos ezreket kifizetni, mikor tip-top ruhákba jár párszáz ft-okért. Van itt Komlón egy ilyen használt babaruhabolt, de brutál 900-1000ft egy rugi, és látszik, hogy kb. 5éve folyamatosan hordja valaki. Azért meg nem vagyok hajlandó kifizetni még ennyit sem. 1.v2-od osztályú ruhák azok. Én meg csak krém minőséget veszek, ami egyel magasabb kategória, és adom 500-ért a legszebbet.
Boltot nem tudok csinálni, mert nem hagyom a gyereket még senkire, meg a gyedet hülye leszek nem kihasználni. Ezért gondoltam a netre. meg sokan vannak, akik a presztizs miatt nem járnak ilyen boltokba. engem is megszólnának itt, hogy "nézd már, az ablakosok turkálóból öltöztetik a gyereket"! Ezt meg így el lehet kerülni, és mindig meg van dicsérve a kislány, hogy milyen csinos. Én meg nem mondom, hogy a Disney márkás rugija 500Ft-ba került. :lol:
Ez a komplett szett, ami rajta van itt, nincs 2500,-és én ennyiért adom. Gondold el, akkor mennyiért vettem? :oops: Kép

tynus12
 
 


Tudom, hogy nem ide vág a téma, de nem tudtok valami jó kis anyáknapi verset? Nem híres költő által írtra gondolok, hanem amik anyáknapi képeslapokon szoktak lenni.
Kíváncsi vagyok, vajon apa intéz-e valamit nekem anyák napjára. :lol: Mert ez most már a mi ünnepünk is. Olyan megható, nem?

Bogáncs! Érzel valamit, hogy fiú vagy lány lesz? Mik a favorit neveitek?

tynus12
 
 


Gaby :)
Asszem Szulák Andi is megérdemli a babát. Szerintem neki is várni kellett rá :P

Bogáncs :)
Én is voltam genetikai uh-on kétszer is (nekem a korom miatt kellett). A genetikai uh-okat az Istenhegyi Klinikán csinálták a Down kockázati szűrés részeként.
Most pedig a Kleopátra házban voltam a XIII. Kárpát u-ban.
Nagyon meg vagyok elégedve a mostani 4D-vel, mert egy tündéri doktornő uh-ozott, és mindent megnézett és megmutatott nekünk :P
Te hova mégy?

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :D

Én is a Kleopátra házba megyek, mert sokan ajánlották!! DE jóóóó!
Mosr örülök, hogy Te is jókat tapasztaltál. Jövő héten szerdán megyek 12. 40-re. Szerinted akkor is a tündéri nő lesz???

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs, Szilva
Mi Május 19.én megyünk a Praxisba Hajdú drnőhöz. (30.héten)
Aznap lesz a 6. házassági évfurdulónk - hát el se tudok képzelni ennél szebb ajándékot :D

Tegnap meglett a terheléses cukor, a teljes vér -és vizeletvizsgálat eredménye, minden tök jó :D Bírja a szervezetem ezt a jó állapotot :D

Kép
Kép
emma1976
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: