Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,
http://www.nlcafe.hu/kalkpopup.php?submitted=1

Angel,
Nem tudom talán sok a munkája de amúgy jól van reggel írt.
Vendég
 


Fanni,
ha ez nem jön be akkor a www.noklapja.hu oldalon van olyan hogy kalkulátorok és ott találod meg.
Vendég
 


Pandus :P
Köszi!
Indulás :P
fanni73
 
 

 
 

Azért nálunk inkább a biológus keze dönt :wink: , de kislányt ír :P
Fanni
fanni73
 
 


Panda, Fanni
sztetek ez a fog.naptár akkor is működik ha mesterségesen hozzák össze a babáinkat???
(ha természetes úton, akkor tapasztalataim szerint tutira van benne vmi, majdnem minden barátnőmnél bejött eddig..) :)

Fanni, nem tudok tanácsot adni, nekem csak 1 volt ugyebár és a doki legközelebb is csak 2őt rakna be ha rajta múlna.. :?
De én szeretnék majd 3at.
Persze, hogy mikor mitől indul be, az ugye az 50mill. kérdés.. :D
Ha viszont minda3 megtapad, az megint egy nehéz téma..., de szerintem az elég ritka.

Spontán döntsetek a pároddal, mint tudjuk az sem ad sok infót, hogy hány sejtesek, abból sem lehet a megtapadásra következtetni.. :roll:
_ismeretlen_
 


Fanni :P
na igen, azt hiszem az eltévedéstől való félelmem enyhe túlzás volt! :lol:

Akkor valószínűbb, hogy Te+ketten jöttök holnap... de szívesen látjuk a +1 főt is! :P

Pandácska,
akkor hüle vagyok, úgy rémlett tegnap írt... :?

Hohó, mit is keresel te még itt 14:16-kor! :shock: :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Nem erre a topikra írt Hanna, de meg is kukucsoltam. Nagyon izgulok érte, kicsit önzően azért IS! hogy adhassak végre egy inszemes zebrát :lol:
Még tényleg nem tudom, hányan leszek holnap. Egyik pillanatban ezt gondolom, a másikban azt :oops: De az bizti, hogy a leendő babaszoba ajtaja tárva-nyitva lesz, mikor hazaérünk :wink:

Fendike :P
Szerintem nem 8)
Igen, tényleg nem könnyű döntés. Ha nem lenne semmi baj a gerincemmel, akkor simán bevállalnám - még szülést tekintve is!- a 3-at...

Fanni
fanni73
 
 


köszi csajok a tippeket!
lola29
 
 


Fanni! Esetleg kérdezd meg Harcikát! Neki sok minden bejött már! :lol:

Lola! Bár még nem ismerlek, de remélem kibírod ezt a rengeteg furcsa dolgot! Remélhetőleg a lehető legjobb fog kisülni ebből.

Hú Hannáért én is nagyon izgulok! Tényleg jó lenne ha végre egy inszemes zebra lenne!!!! :lol:

Pandácska! Várunk majd a jó hírekkel vissza!

Lépek mert sok a meló. :(

Zizo
2120
 
 


Zizo :P
Az nálam teljesen ki van zárva, hogy más döntsön helyettem... Az én döntésem = az én felelősségem. Így egyszerűbb az élet... vagy pont nem? 8)
Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Nem is helyetted döntsön, hanem h mondja el ő mit tenne, sokat látott már esetleg tud segíteni, de ahogy mondod dönteni Neked ill. Nektek kell! :) Ezt nem úszod meg! :P

Zizo
2120
 
 


Jaj, csajok én annyira hülye vagyok ma! :? Valszeg most is olyanokat fogok kérdezni, amik már lehet hogy ma "elhangzottak" :oops:

Fanni,
te hányra is mész holnap? :P

Nem befolyásolásképpen :wink: , de legközelebb (is) 3-at fogok kérni! :D Pedig a folytatás nálam sem lenne könnyű!

Zizo,
neked ma volt inszem??? :) A vonalzód alapján... :oops:
angel37
 
 


Angel! :P Múlt hét pénteken volt. Szerdán mért a doki egy 22mm-est jobb oldalon meg két 10mm-eset baloldalon.
Tegnap meg ma folyamatosan szurkál a bal oldalam, lehet h ma repednek a bal oldaliak?! :shock: Teljesen értetlenül állok előtte...

Zizo
2120
 
 


Angel :P
Holnap 11-re megyek :lol:
Szerintem én is
Fanni
fanni73
 
 


Tudtam én, hogy valami nem stimmel! :oops: Persze, emlékszem! :) Csak kicsit megzavart a gólyád!

Na azt én sem tudom, mi lehet ez a szurkálás a jobboldalon, csak tippjeim vannak!
angel37
 
 


Sziasztok! :D

Fanni,

Gratulalok az 5 embrikenek! :) Tenyleg nehez döntes... en tudom, hogy legközelebb harmat kerek vissza.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni,
OK, ezt megjegyzem!
Bár sztem előtte még itt találkozunk! :P
angel37
 
 


Zizo,
bocs, megint ökörséget írtam... szóval, hogy mi ez a szurklálás baloldalon... :oops: :wink:

Na azt hiszem mára mentem, nem akarok több baromságot írni! :lol:
angel37
 
 


Angel! :lol: Semmi gond! Pihenjél otthon egy kicsit!!! :P

Zizo
2120
 
 


Fanni
Azért a dokid véleménye számít, nem? Nekem egyértelműen megmondta, hogy kettőt javasol, és mi totál úgy tartottuk jónak. Azért ők látják, hogy milyen állapotúak a kicsikék, hányadik lombik, van egy bazi nagy adag tapasztalatuk... Párodnak mi a véleménye?
Szurkolok, hogy a legjobb döntést hozzátok!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Fanni!
De jó,holnap már babás leszel. :wink: Drukkolok!

Lola!
Kitartás! :roll: Én is drukkolok,hogy a legjobb verzió jöjjön be.

Babaimádó!
Átadtam a puszidat Dórikának és akkorát kacagott-tetszett neki a neved. :P

Telefonáltam időpontért:május 7-én kell mennünk megbeszélésre.
Miért kell májusban bemennünk ha csak ősszel-télen szeretnénk a beültit?
mereszt
 
 


Sziasztok

Fanni
++++++++++++++++++++++++

Mereszt
azért hogy a dokid beírjon a táblicskujába, hogy legyen időpontod, mert különben már hónapokat kell várni

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!!!

Fanni! Gratulálok!!!!
Angel, Zizo! Köszi az érdeklődést!

Nem tüntem el, csak rendeteg munkám volt, reggel meg elaludtam.
Semmi extra nemtörtént a lényeg, hogy nem jött még meg! :lol:
Eddig sem jutottam el még soha. :oops:

Remélem, Mindenki jól van.
Lola. :?
Pandus! Na, mi volt??? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


köszi csajok
lola29
 
 


Csajok :D
megnéztem én is az nlc féle kínai naptárt... aszerint amikor a fiúk fogantak fiúnak, amikor Lili fogant lánynak kellett fogannia.
csakhogy :lol: :lol: anno egy másik oldalon megnéztem és ott meg teljesen más jött ki, szóval nem volt igaz.
ezek szerint nemcsak 1 féle kínai naptár van??? :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Megjöttem! Minden rendben van szombaton már kezdem is a szurikat és 5-én megyek uh-ra. Fél órát vártam feleslegesen utánna derült ki hogy nincs is senki a dokimnál már halálra izgultam magam :oops: Köszi hogy gondoltatok rám!
Vendég
 


Lányok a Suprefactnak a tűjét ugye nem kell teljesen benyomni a bőrbe? mert olyan hosszúnak tünik.
Vendég
 


Pandácska :D
milyen tűd van? ez attól függ.
ha insulinos fecskendő, akkor akár végig is benyomhatod.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Igen olyan inzulinos szerintem a Kaáliban kaptam ilyen piros kupakos. Köszi :D
Vendég
 


Lányok,

nekem is kisfiút hozott a kínai naptár, és az is lesz :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Pandus!Örülök, hogy minden okés.Nagyon izgultam érted. A tesód babájaára meg csak annyit, hogy ezek szerint nem ok nélkül van csak lánynevünk:-)

Hanna! Jujj..de jóó..drukkolok!

Mereszt...kedves vagy:-)


Zizo!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én holnapra kérek drukkokat..napok óta nagyon fáj a hasam..ma meg még jobban..hol szúr, hol görcsöl..remélem, nem cisztákat növesztek megint, mint dec-jan.ban..:((((((((((((

Holnap megyek UH-ra.....már annyira türelmetlen vagyok...........

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Holnap megtudod az inszem napját :lol: Drukkolok+++++
Vendég
 


Pandácska, én tövig nyomtam, nem olyan hosszú az, beszalad, hogy észre sem veszed.. :D
_ismeretlen_
 


Remélem, hogy azt tudom meg, hogy mikor lesz az inszem és nem azt mondja a doki, hogy :sajnos ezek ciszták..
SZétaggódom magam...állandóan tiszta para vagyok, annyira, de annyira akarok már kisbabát....

(bocsánat, hogy navalygok..)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Emma :P
Sajnos eléggé erős akaratú nőszemély vagyok, úgyhogy sem a dokim, sem a férjem nem szokott tudni befolyásolni... Amikor 2-t javasolt a dokim, 3-at kértem és nem lettem babás... De holnap meglátom :wink:

Mereszt :P Erika :P
Köszönöm!

Hanna :P Baba :P
Nagyon drukk holnapra!

Pandus :P
Neked is közel a cél :)

Lányok :!:
Éééén örülnék, ha igaza lenne a kínai naptárnak :lol:

Jó éjt, jövök holnap a hírekkel és várom kíváncsian Hannáét és Babáét is :D
Angel :P Szerintem ET előtt már nem jövök!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni

mostmár megy újra a babanet, gyere a hírekkel! sokat gondoltam ma rád, kíváncsian várom, hányan vagytok, és hányan mentek a fagyiba :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok

Fanni
hányan vagytok?????????????????????
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177415773.98.jpg[/img]
Remélem, hogy legalább egyikük nagyon nagyon nagyon ragaszkodik már most is hozzád, és jóóóóóóóóóóóóóóóól befészkeli magát 9 hónapra!
De ha többen az se baj, igaz? :wink:

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Fanni üzent :P

4 picikét kapott vissza! :D :D :D :D

Nagyon ++++++++++++++++++++++++ nekik! :P


Eddig egész nap nem jött be a babanet!
angel37
 
 


Fanni,
????
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
Küldtem privit.Köszi a választ.

A mai nap hősei merre vannak?

Babi!
Szerintem itt mindenki megérti az aggodalmaidat és senki sem tartja nyavalygásnak.. :wink: (Dórika előtt én is ilyen voltam,de ő meghozta a nyugalmat az életembe.Most még a lombik miatt sem vagyok olyan görcsösen ideges.Természetesen nagyon szeretném ha sikerülne,de most a sikertelenséget sem tartom világvégének.)
Szóval át tudom érezni a helyzeted.
mereszt
 
 


Pandácska,
a Suprefacthoz az inzulinos tű, nem is hosszú! Nyugodtan tövig! :D

Hanna,
eddig jó! ++++++ :D Teszt v. vérvétel? :wink:

Mereszt,
tényleg jó hamar kaptál időpontot! :)
Tegnap kértem, és 21-re kaptam, igaz, ez most nem sürgős! :wink: :lol:
angel37
 
 


Fanni!!! Gratulálok!!! Nem győztem próbálgatni h megtudjam mi történt! :) Bátor lány vagy! Nagyon nagyon szurkolok h sikerüljön!!!!!!!!!!! :P :P Mennek a babaragacsok!

Hanna!!!! :?: :?: Mi volt a vérvételen?!?!

Baba! Nyugodtan nyavalyogj!!! :) Azért vagyunk h meghallgassunk és okosakat mondjunk! :) Különben is eddig Te voltál maximálisan optimista!!! Tessék most is annak lenni!

Zizo
2120
 
 


Fanni! :)
Nem semmi a 4!! :lol:
Nagyon-nagyon szorítok!!! :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok

Fanni
4-eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet? Hogy hogy?

Mereszt
sajna eddig nem kaptam semmit

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni,
nekem pont a 4 járt a fejemben, de nem mertem ajánlani, mert hezitáltál a 3mal is...
Gratulálok, ez lesz a szerencsés, ilyen még nem volt.. :D

Hanna???????
_ismeretlen_
 


Fanni!

Tényleg nem semmi a 4!!!! :shock: Drukkolok. :P :P :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba és Hanna is jönni fog a hírekkel!
Vendég
 


Kismókus!
Láttam a pocidat a másik topicon!!Nagyon szép. :P

Erika!
Akkor elküldöm újra.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Fanni,
Akkor rögtön nagycsaládosok lesztek :wink:
Vendég
 


Fanni :D
Ez ám a meglepi! Nekem úgy tűnt, hogy 2 és 3 között vacilálsz, most meg 4 :D Szeritem jól döntöttél!

Kép
Kép
emma1976
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?