Új privát üzeneted érkezett!

És még mondja valaki, hogy nem vagyunk itt, amikor szükség van ránk! 8)

Éva

Kép
balimama
 
 


Annyira kedvesek vagytok, köszönöm!

Zora
Kép
zora7
 
 


Én segíthetek valamiben?

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

De még mennyire!
Most erkélyt kellene takarítanom és annyira útálom a galambszart!
Ha gondolod...

Éva

Kép
balimama
 
 


Jövőhét szombaton megyek a nővéremmel 4D uh-ra :D már nagyon várom kivi vagyok hogy milyen lesz meg hogy mi van a keribabám lába között :lol:
Vendég
 


Rossz belegondolni mennyi lenne a progeszteronom, ha még a megtermékenyülés sem történt volna! Mondjuk 3. :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Pandácska!
Hamarosan a nővéred fogja majd a Te kezedet az Uh-on!

Éva

Kép
balimama
 
 


Kösz Éva, hanyagolnám! 8) Inkább szeretek elvi síkon maradni, kivéve, ha szexről van szó. Az is csak azóta, mióta babát akarok! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Az ám! Panda és az ő ikrei!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Most az a legfontosabb, hogy kiderült, mi az ami nincs! Elég könnyen orvosolható!
Szomorú, hogy ehhez ennyi nehézségen át vezetett az utad, de kárpótol érte majd az egészséges kisbaba!

Mondjatok nekem is valami bíztatót! :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Majd jön Mo és elmondja, hogy kell elvi síkon galambkakit takarítani!

Bocs, ha hülye vagyok, a tegnapi napom rosszabb volt!
Lehet, hogy egyszerűen csak öregszem és mire teherbeesnék már peteérésem se lesz!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Most az a legfontosabb, hogy kiderült, mi az ami nincs! Elég könnyen orvosolható! Szomorú, hogy ehhez mennyi nehézségen át vezetett az utad, de kárpótol érte majd egy egészséges kisbaba!
Ez így jó lesz? Hihetetlen, de ugyanott tartunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Azóta is röhögök a térdig érő tojásfehérjéden, hú, azért azt megnézném! :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Az a baj, hogy elmúlt. Bár most magam sem tudnám értékelni a váladékaimat!
Tüszőrepedésem szerintem nem volt! :evil: Vagy mégis? :shock:
Hová lettek a petesejtjeim????

Éva

Kép
balimama
 
 


Szerintem volt, mennyi volt ma reggel a hő? MOndjuk inkább holnaptól számít. Az Lh tesztet délután csináltad?

Zora
Kép
zora7
 
 


Nem is tudom, olyan bizonytalan vagyok, vagy mégse? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Gyerünk kisanyám, tocsogjon az a topik! Mindjárt Ind is hoz egy vödörrel!

Zora
Kép
zora7
 
 


A ma regeli hőm 36.6, mostmár hüvelyben mérve.
Az LH tesztet délután 1-kor csináltam és kb ugyanolyan, mint a tegnapi, ami pedig kicsit pozitívabb a tegnap előttinél, de mindenképpen pozitívabb a tegnap előtti előttinél. :wink:
Ebben a hónapban nem fogom szedni a 16. naptól az Utro-t! Az előző ciklusomban, szerintem nem engedtem megrepedni egy tüszőt. Azt hiszem az iszonyatosan magasra feltornázott progiszintem totál elnyomta a szervezetem.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Én is itt avgyok, most visszaolvasok.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Talán a 36.6 már a ciklus második felének a kezdete (nálam legalább is). Na majd holnaputánra kiderül.
Szia Ind! Tudtam, hogy erre vagy valahol!

Zora
Kép
zora7
 
 


A progival Éva igazad lehet.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Jobban megnyugtattál volna, ha azt mondod, hogy az még semmi! Sajnos a férjem akkor rosszkor volt vidéken!
Valahogy én is nehezen hiszem el, hogy a 10. napon lett volna tüszőrepedésem. Egyébként nekem bőven 37 fölé szokott menni hüvelyben.
Na mindegy ezt a hónapot már leírtam, úgy mint az előző 25416078-t is! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Nem tudom. Lehet, hogy még semmi, tudni kéne a hőidet a ciklus első felében hüvelyben mérve. De hát akkor te éppen sztrájkoltál édesem. Most nehéz okosnak lenni, de 48 óra és kiderül. Ne ríjjá má! Neked legalább nincs egy kallódó szedercsírád! Szegény kis petém! :cry: :lol: :cry: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora? Honnan tudtad, hogy jövök? Nagyon sajnálom. Biztos, hogy nem maradt meg? Egy kis vérzés belefér, cagy most már rendesen megjött?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem jött meg még, de a hő a béka segge alatt és barnázom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nekem ma lehet, hogy elkezdett emelkedni a hőm. A pé. itán mennyire normális az émelygés és hányinger?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Na tessék:
Kép
Ebben a hónapban csak hüvelyben!

Éva

Kép
balimama
 
 


Még az első pének hitt vmimnél azt gondoltam,. hogy nem baj, ha nem emelkedik a hő, emelkedjen csak a 8. naptól, akkor tutti terhesség miatt. Hát a 8. nap bejött, csak közben valszínűleg nem akkor volt a pém.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Teljesen normális, alacsony progiszint okozza.

Zora
Kép
zora7
 
 


Na csak azért kérdem, mert a múltkori pének hitt vamalim utén is émyelyegtem. Úgye tutti nem lehet 2szer?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva, ez talányos. Sztrájkcseszegetés visszavonva. 2 napot kérek, akkor véleményezem.

Zora
Kép
zora7
 
 


De az előző hónapban nem volt, semmi ilyen, legalábbis úgy emlékszem. És én nem is barnáztam.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szerintem is nehéz ebből a görbéből kiolvasni vmt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Tüszőrepi csak 24 órán belül lehet 2x, mert különben a hormonok megakadályozzák. Tuti.

Zora
Kép
zora7
 
 


Az émelygést ált. a progi okozza, lehet hogy csak új még a szervezetednek ennyi kihagyás után.

Zora
Kép
zora7
 
 


Akkor viszont Pandának át kell írnia, mert ha nem akkor volt a pém, csak most, akkor a mensit 4re nem várom. Szerencsére az anyák napi +teszt még beleférhet. Bár ennyi összevisszaság után már sikertelennek könyveltem el ezt a ciklust. A 2. pénél csak egyszer voltunk együtt, pont amikor az irtó erős görcsök voltak. Előtte pedig csak 4 nappal.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mutass egy hőt, Ind!

Zora
Kép
zora7
 
 


Már mondtam apának, hogy a következő hónapra rendbe kell tennie a sérvét, mert akármi is lesz, akárhánykor is ér haza minden 2. nap együtt leszünk, pé. környékén pedig duplán is. :lol: :lol:
Ha akkor sem jön össze, a természetre bízom magam és nem figyelek semmit.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Hu nekem is nagyon hányingerem van órák óta szimpátia hányinger :lol: :?
Vendég
 


Az előző, még szájban mért (2 ciklussal ezelőtti, mert az előzőben nem mértem):
Kép
Mondjuk nem tudom miért izgulok ennyire!
Van egy barátnőm, neki 2 cikluson keresztül 2 naponként nézték UH-al a tüszőit, egyet sem találtak, csak a második hónap végén egy 5 hetes terhességet! (Addig meg lehúztak róla egy vagyont)
Ind!
Látom, Te is megérkeztél!
A 2x-i tüszőrepedés elméletileg nem lehetetlen, de minél többet olvas utána az ember annál valószínűtlenebbnek tűnik!
Nem kapunk Tőled görbét?

Éva

Kép
balimama
 
 


Szép hosszú zöld csíkom van.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Gondolat olvasó vagyok! 8)

Pandácska!
Ha nem szednéd a fogi tabit azt mondanám volt már ilyen!

Ind!
Ez nem rossz, ha elkezd emelkedni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Nekem csak reggel, meg de. volt hányingerem, ebéd óta szerencsére nincs.
A Beni ma írtó anyás, végig kézben kell cipelnem, az ebédet is így főztem, hagymát is vele vágtam, nekem ömlött a könnyem, de ő meg se érezte.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Én is hallottam már olyanokról, akik már terhesek voltak és úgy lettek 1-2 hónappal utána megint terhesek. Persze ez nem ua, de hasonló. Visont nem gondolnám, hogy én vagyok a 20millióból az az egy nő, akivel megtörténik.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva,
Úgy látszik én gyakorlom a terhességet mire oda jutok már profin fog menni a zöldülő fej figura :wink:
Vendég
 


Gyakorolj csak, szükséged lesz rá!! :lol: Miért cxsak 1 babát szeretnétek?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora, Éva hová tüntetek?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mivel mondtad Panda, hogy sokat kell inni améhnyálkahártyához, iszom egész nap. kb két percenként majdnem bepisilek.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Érje el a hő a 36.8-at legalább, én azt mondom. Egyébként mit olvastál pontosan angolul a fertyn a szoptatós hőről, miért is nem mérvadó?

Zora
Kép
zora7
 
 


Azt írták, hogy nem a valóságos értéket mutatja, sokkal jobban ingadózik, de azért vmennyire megkülönböztethető a ciklus 2 fele. Nekem ilyen hőm sose volt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?